• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Teri, super zpráva !!!! Budeme držet palečky, ať malá přes noc dostane rozum, a má ho víc, než pan primář !!!!
19. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Zítra zas Páje napíšu :slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Super Teri, budeme nakukovat, jestli to postupuje .... kéž by!
19. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný večer přeji, dneska byl náročnej den, teď večerní kojení jsem zase obrečela, 45 minut jsem ho měla přicucnutýho a jak usnul tak jsem ho oddělala a za chvilku pláč, že má hlad... odstříkanýho nic, to jsem mu dala navečer, tak holt Nutrilon... ten zblajzl a teď je v klidu... nechápu proč mu prostě moje mlíko nestačí... :confounded:

Čtu už trošku radostnější zprávy o Páji, to je dobře že má pocit, že malá začíná sestupovat... kéž by se to rozjelo samo už zítra!!! Moc moc držím palce a moc na holky myslím!!!

Jinak to je fakt přístup bez komentáře... jsu fakt ráda, že jsem nešla rodit do Vyškova, bůhví, jak dlouho by mě tam nechali přenášet...
Snad už to bude mít Pája brzo za sebou... kéž by!!!

Veru, tak jste s mamkou nakoupily, jo? My pojedem na nákup zítra, jak se budem vracet z té nemocnice, snad to malej přežije. Pokud by tam bylo nějak extra hodně lidí, tak by s ním MM odjel dřív a šli by do auta a já bych došla pak za nima... Taky povalí penízky. Musím koupit novej modem, tady ten co máme je děsnej, neustále vypadává a už dávno není v záruce... novej nejlevnější za 1600... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
Ale co, hlavně když to pojede...

Kočky, tak se mějte krásně, dobrou pohodovou noc přeji a zítra jak se vrátíme tak zase nakouknu jak to s holkama vypadá...

Pááá, zdravím všehny!
19. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
Nazdárek děvčata,

koukám, že Pájulka chudinka v porodce zažívá věci :cry: To jsem netušila, že ten primář je až takovej zmetek :angry: Ale s tím všimným je pověstný na míle daleko :angry: :angry: :angry:

My už jsme pro letošní rok v práci skončili. Ve čtvrtek a v pátek jsem se loučila s kolegáčkama, slzičky jsem zvládla potlačit, ale měla jsem co dělat. V úterý nás čeká ještě večírek, máme i nějaké dárečky pod stromečkem, tak tam už možná stavidla povolí :sweat_smile:

Včera jsme ještě absolvovali poslední nákupy. Teda ty obchody nebyly tak hrozný jak silnice :angry: :angry: Večer jsme čerstvýho snížku využili ještě k procházce. Nádherně to křupalo :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 03:57  • Odpověz
Ahojky, tak se dívám, co Pájule a asi pořád nic :frowning2: :frowning2: To mě mrzí, to jsou fakt kokoti v té porodnici... :angry: Snad už to dnes bude....
20. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Pája zatím nic, prý se tam rodí od čtvrtka jak na běžícím páse, ale kluci :grinning: Ach jo.... Malá se asi fintí :slight_smile:
20. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný večer, spíš teda noc přeji... poslední adventní neděli před Vánoci...
Nakukuji co Pája, chuděrka, pořád nemá malou u sebe... :frowning2: Celý den na ni myslím, tak budu myslet i nadále... snad už se to zítra pohne kupředu!!!

My jsme byli dneska na kontrole na očním, dál kapeme penicilinový kapky, takže proplachy nedělali, kontrola opět v úterý, spojíme to s kontrolou té hlavičky.
Pak jsme byli nakoupit ve velkým Tescu, naštěstí dopoledne, tak tam ještě nebylo toklik lidí, dalo se to v pohodě zvládnout. Mysleli jsme, že to bude horší. Lukin celou dobu spinkal, i v autě, pak jsme doma nakojili, ještě chvilku pak spinkal a od té doby plače s malýma přestávkama... teď jsem po zase hrozným pláči už nevydržela a dala mu Nutrilon a spí jak zabitej. Přitom kojím 45 minut a evidentně mu to nestačí... pak ještě dávám odstříkaný, to mu někdy taky nestačí... fakt už nevím. S takovou prostě asi přestanu kojit... :frowning2: :frowning2: Když mu to prostě nestačí (asi) a proto plače. Zítra se spojím s naší dr. a poradím se s ní co dál, bo mě to hrozně deptá ten jeho neustálej pláč... kdyby plakal třeba jen při tom večerním kojení, ale on plače po skoro každým kojení a já fakt přitom kojím třeba i hodinu v kuse... :frowning2: Pak mi u toho prsu usne, jak ho nechám odbrknout tak se vzbudí a začne řev... :frowning2:

Veru a Leni, co děláte v úterý odpoledne? Nechtěly byste se na chvilku projít třeba v zámecké zahradě, pokud by už nebyly takový šílený mrazy? Katy, co Ty, neměla bys k dispozici auto? Vím, že je to před Vánoci, ale tak mě napadlo, jestli byste neměly chuť na projížďku po Slavkově s kočárky...

Jdu se osprchčit a do hajan, mějte se krásně a pohodovou noc!
Pavlínce moc držím palečky...

Pááááá!
Jinak
20. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
ahoj holky,
jsem ostuda, že jsem tady tak dlouho nebyla... :sweat_smile: Já jsem se už z těch horeček a bolení břicha dostala, ale trvalo mi to skoro celý týden... V nemocnic iusoudili, že to bylo něco mezi kolikou a virovou chřipkou. Hlavně, že to ode mě nechytl malej. Když mi bylo úplně nejhůř, tak většinu dne spinkal a byl úplný zlatíčko :wink: Věděl, že mamince není dobře... Ale pak si to následující dny hezky vynahradil.. Někdy je to už na hlavu a mám toho plný zuby. Vyžaduje hrozně moc pozornosti. přes den skoro vůbec nespí. Někdy mi usne v náručí, ale jak se pohnu nebo ho dám do postýlky, okmažitě je vzhůru a je řev. Spinká v kočárku a už se mi 2x podařilo, že spinkal ještě hodinu po procházce doma. Asi tím, jak byl vymrzlej. Ale snažím se, aby jsme nebyli venku moc dlouho a když je víc jak mínus 8, tak nejdeme ani do obchodu.
Doufám, že nebudu hoodně dlouho nemocná, protože se o malýho fakt nedá starat. Jak naschvál si nikdo nemohl vzít dovču, aby mi pomohl. MM měl zrovna služebky a nějaký důležitý věci, tak nešlo ani OČR.

Jinak jsme naběhli na pevnější režim a docela to zabírá. :slight_smile: Protože už skoro neblinká (už jen sem tam ublinkne), tak jsem ho přestala budit na kojení po nějakých pravidelných intervalech. Kolem 19h vykoupeme (koupala jsem i sama v kyblíku, děs... Malej si loknul vody a ani za boha si nechtěl sednou, pořád stál zapřenej nohama a ne a ne je povolit...), namažu, převleču, kojení, brkání a v 8 do postele. Usne skoro okamžitě, fakt neuvěřitelný :slight_smile: Další kojení je až tak za 6h a další už klasicky po 3 nebo 4 hodinách. Nejpozději v 6h jsme vzhůru a už nespinkáme.

Vidím už hrozně velký pokroky, hodně se už usmívá - hlavně ráno, když je vyspinkanej a spokojenej a stala se z něj neuvěřitelný slinta :grinning: Pořád "bublinkuje", jak tomu říkám. Bulinkují mu sliny na rtech a k tomu hrozně slintá... A už víc pozoruje hračky :slight_smile:

Dneska jdeme k doktorce, tak jsem zvědavá, jak nám vyrostl :wink:

Zběžně jsem vás prolítla... Paji, měla jsi nás poslechnout a jít do Brna. Nechají tě tam tak trápit, chuděrko. Primáře bych spráskala jak psa :angry: Doufám, že dneska se to už rozjede a budeš mít malou u sebe.

Leni, vidím, že taky s Lukáškem bojujete. Hlavně, že už má ten hematom pryč a snad i ty očička budou lepší ! Myslím na vás.
S tím kojením... Já mám docela štěstí, že mám dost mlíka, který malýmu stačí. Ikdyž jsem posledních 14 dní taky bojovala. V jednom prsu se mi dělá o hodně míň mlíka, takže to malýmu nestačí. Ráno a dopoledne dobrý a odpol. a večer je skoro "prázdný". Ještě, že máme ty prsa 2 :grinning:
Před 14 dny se sousedce narodila holčička, podržte se, má 5 kilo a 56cm. !! Víc, než náš malej po více než 2 měsících života... Ale chtěla jsem říct, že nemá vůbec mlíko, má úplně prázdný prsa, teče jí jen po troškách mlezivo, takže od první chvilky má malá Nutrilon. Když to jinak nejde, tak se nedá nic dělat... Hlavně, že bude spokojený miminko, ne? Hlavně se netrap tím, že Lukášek bude mít Nutrilon... Určitě se to kojení ještě dá podpořit, ne?

Katy, hezky si na Silvinku vyzrála :slight_smile: Už je to krásná princezna. Docela tě obdivuju, kolik lidí budete mít na Štědrý den. My budeme jako rodinka sami - poprvé ve 3. Nechtěla bych tady tchýni. Naše možná jo, ale radši jsem sama..
Docela mě štve, že nemám vůbec žádnej úklid. Podařilo se mi umýt jedno okno a vyměnit záclonu. Prach nestíhám, vysávat budeme až na štědrý den... Jsem ráda, že stihnu umýt nádobí (naskládat do myčky), vyprat... žehlím po nocích. :confounded:
K našim pojedeme 25., budou tam i babičky, a ke tchýni 26.12.

Dárky jsme nakoupili během dvou nákupů, letos žádný velký dárky... Malej dostane dudlíka, dupačky, bryndáček a takovou hrací kostku. On by ani nic nepotřeboval, nemá z toho rozum, ale mě by to bylo líto, že nemá žádný dárek. :cry:

Všechny moc zdravím a budu v rámci možností nakukovat, co Pája.
21. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Katy.v: malinká je nádherná, po delší době jsem koukla do alba!
21. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Paaaji, ta u nás je to podobný, malá je teďka taky hrozná slinta a bublinkuje a usmívá se hlavně po ránu :slight_smile: To je jak filmová hvězda :grinning: A už trochu "povídá" ... Mně teďka začla dělat taky virvál...už jsme měli identifikovaný pláč z hladu, to dělá takový eeeee, ale teďka se stává, že nakojím a do půl hoďky zas eeee ale jak ji dám k prsu, tak děsnej řev!!! Ona chce asi dudel, protože jak jí ho dám, tak ho zuřivě táhá a za chvíli spí...

Páje zas odpolko napíšu....
21. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj, tak Pája stále nic? :confounded:

Leni, já určo nedojedu, je před vánocema, budu ještě muset pouklízet a tak...
Jinak podle toho, co píšeš, tak Lukáškovi tvoje mlíčko asi fakt nestačí, možná ho máš míň hustší.... Nevím, těžko říct.

Paji, to je dost, že se tu taky ukážeš :slight_smile: Hlavně že jsi už zdravá :wink:

Já už nevím, co s tím našim rarachem. Já už ho nechci vnoci kojit, chtěla bych, aby se to odnaučil, ale když on strašně řve a utiší se jen u prsa, u kterýho za chvilku usne :unamused: Budí se takhle 2x za noc a já nevydržím ho nechat plakat dlouho. Chvíli to zkouším ho uklidnit, ale je to marný. Zuzi, jak jsi to měla ty? Taky se tak Viktorka budila? A pak přestala sama?
21. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Tak Pája.o pořád nic... to je teda něco! Snad se chudina moc netrápí... Už myslím 5 dní přenáší, že? Termín měla 16.12. To je mazec! To jsem fakt ještě neviděla, aby mimčo KP nechali přenášet... :unamused:

Pavli a Teri, myslím, že ty naše dítka mají fakt stejný pochody :grinning: Silvinka taky bublinkuje, nejdřív jsem se smála a říkala si, jestli jí třeba nezačínají zoubky... Vím, že je brzo, ale i to může být... Ale jak vidím, tak je to normální :slight_smile:
My jsme dnes v noci trhly rekord - 8 hodin spánku. Ale bylo to po Nutrilonu, nechtěla jsem ji večer trápit a sama si taky trochu odpočinout, protože s tou mou taktikou je to docela náročný než usne, tak vypila 60 ml mlíka ve 20 hod, za půl hoďky zalehla a probudila se až před čtvrtou ráno. A den předtím jsme teda kojily a to vydržela 7 hodin. Paráda!
S tím pozorováním hraček a okolí je to docela sranda, my jsme jeden den s MM Silvince tancovali a ona nás pozorovala, bylo to jen tak v mezičase, když jsme něco dělali, takže jsme si šli za chvíli každej po svým a ona začala plakat, že před ní nikdo nehrál divadýlko... :grinning:

Pavli, tak hlavně že už je ti líp a taky je bezva, že ti dovolil Jurášek se trošku vyléčit a byl hodňoučkej :slight_smile:

Lenajsku s tím kojením teda nevím, možná fakt to mlíčko nemáš tak hutný, že mu to nestačí. Kdyby to bylo jen večer, tak bych se přikláněla k tomu, že už se mu třeba nechce tahat, ale když je to i přes den... Hlavně nestresuj a nevěš hlavu, tak mu sem tam dej ten Nutrilon, když mu chutná, ale i přes to si ho přikládej, ať se snaží a aspoň něco vytáhne. Buď ráda, že mu to chutná, horší by bylo, kdyby plakal, že mu to nestačí od tebe a ještě pak třeba nechtěl Nutrilon, to by bylo horší. Chápu, že to člověka jaksi mrzí, mně to taky ze začátku bylo líto, když jsem jí ho po těch večerech dávala, ale rozhodně bych to kojení hned nezavrhovala, jak píšeš, že s takovou přestaneš kojit. To by bylo škoda, nějaký mlíčko tam určitě máš, tak mu vždycky dej třeba i z obou prsou a pak až ten Nutrilon. Je to asi sice časově náročnější, ale ono se to časem upraví. Ber to tak, že Lukášek nemá ještě ani měsíc, takže ono to jeden den je tak a druhej den to může být všechno úplně jinak. Drž se a hlavu vzhůru!! :slight_smile: :wink:

My už jsme o víkendu dělali vánoční stromek, já svícny a výzdobu, protože teď už by to bylo moc hektický, když je MM do středy v práci. Zítra jdu péct s mamkou vánočky a pak už jen zabalit dárky a trochu poklidit.
21. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holky...to je dneska zase kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dopoledne jsme byli na plavču a málem jsem tam umrzla.

Leni Dv...jak vidím,jsme na tom podobně....Ne a ne Tomulky odnaučit v noci pít...zkoušela jsem ho ošidit čajem a nějak to nezabralo,nebo zabralo,ale tak na půl hoďky...Budí se mi tak maximálaně po 3 hodinách,takže kojíme v 10,v 1, ve 4...já už se tak těším,až se zase jednou trochu prospím...pořád se uklidňuju,že třeba až přestanu kojit...už jsem s tím chtěla seknout,ale když je toho mlíčka pořád dost...

Marti,Zuzi...poraďte...
21. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj holky, maty si dává svoji dvacetiminutovku, tak tady zevluju u počítače:slight_smile:.
Katy to je super, že Silvík tak krásně spinká. Matýšek, když byl maličkej tak kolem 6týdnů, tak mi dost často spával vtahu od 8 do 5nebo 6ráno. To byly časy...:slight_smile:. Ale teď si taky nestěžuju, ráno je hodnej a i když se mu už nechce spát, tak se mnou aspoň vydrží ležet v posteli a můžu se válet.

Lenajsku, já zíra asi taky nebudu mít čas, dopo mám mít sraz ve Slavkově s kámoškou a odpo jedu za taťkou. Navíc doma bordel jak v tanku, pes pelichá i v zimě, chjo.
Včera jsme byli v Ikei, byla strašná zima a psa jsme na chvilku nechali v autě a ta chudinka si vlezla do korbičky od kočárku, aby se trošku zahřála. Nemohli jsme ji ani vynadat chudince, zato teď z fusaku oddělávám chlupy :confounded: .
neboj, když budeš přikládat, ono se to kojení rozjede a na dokrmu není nic špatnýho!. Důležitý, abyste byli oba dva spokojení a jestli se u kojení stresuješ, tak pak budeš mít mlíka málo.
Já musím už začít dávat malýmu kašičku nebo mrkvičku, nemůžeme před ním vůbec jíst,bo se ročiluje, že mu nic nedáme:slight_smile:

Pája chudinka asi nic, co??

Pááj, máš můj obdiv, já musím zaťukat, ale měla jsem maximálně rýmu za těch 5 měsíců,ale nedokážu si představit starat se o malýho, když mi není dobře. neboj, za chvíli si Jurášek vystačí sám. Já první 3 měsíce byla vytížená na 120% a teď si Matyášek vydrží i sám hrát a jká si stihnu vypít i kafíčko:slight_smile: :grinning:

Sakra, si to zkrátil na 15minut a už ječí ....
pááá
21. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
Marti, taky jsem zkoušela čaj, ale buď se u toho začal vztekat, nebo se i napil, ale stejně pak pofňukával.U nás je to zhruba po těch 4-5 hodinách, takže jsem kojila před spaním nějak před osmou, pak se vzbudil o půlnoci a ve 4. Vstávali jsme před 9 ráno a to už ode mě nějak ani moc nechce, to se přicucne a pak spouzí. Už si říkám, že ho dám k našim na noc, tam mléčný bar nebude :grinning: a bude muset usnout i bez toho, ale nějak si to netroufám. Snad ještě aby k němu vstávala MM a já spala jinde, ale to je asi taky o ničem, protože bych ho stejně slyšela řvát. :unamused: Už to takhle trvá dlouho a je to na palici. S kojením bych už klidně sekla, ale když on mě mlíko z flašky nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
Martino, ono je to spíš o tom, že jsou děti zvyklý v určitou dobu pít, od půl roku prý dítě v noci hlad nemá ... je to fakt jen zvykové .... i když jsme najely na UM tak malá pořád jedla tak, jak byla zvyklá, spravilo se to až teď nedávno, jí nad ránem 1x občas prospí celou noc, ale to se zatím stalo jen tak 3x .... pokud chcete, můžu vám poslat takovou knížku v elektronické podobě "Každé dítě se umí naučit spát" ... je dobrý si to přečíst už když je dítě malý, ale i mě to pomohlo ... tak mi napište do IP mail pokud někdo máte zájem ....
21. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Katy, no moje sestřenka rodila ve Vyškově, KP a přenášela dýl jak týden :frowning2: Takže ve Vyškově je to naprosto normální...
21. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoj kočky!!! Pěkný večer přeji... malej mi krásně usnul po kojení, chvilku si "povídal" s medvědem a teď krásně spinká s dudlíkem, jsu zvědavá, jak dlouho mu to vydrží. Je fakt, že byl dlouho bez kojení, asi 5 hodin, tak toho asi vypil víc a teď je spokojenej. Byla u nás kamoška na návštěvě, pak jsme šly na náměstí, pak na kafe na chvilku, pak jsme ji šli doprovodit na bus a my se vraceli domů kolem rybníka, přišla jsem pěkně vymrzlá, ale Lukin teploučkej. Pokud bude zítra trošku lepší počásko a nebude taková kosa, tak půjdem zas. Ráno jedem zas na kontrolu do dětské, tak odpoledne bysme asi na chvilku vyrazili.
Holky nevadí, že nemůžete, to se nedá nic dělat, jen jsem se zeptala, kdyby náhodou. Vím že je těsně před Vánoci, mně to prostě letos pořád nějak nedochází úplně... tak snad se někdy uvidíme, už se na vás těšíme s Lukinem. :slight_smile:

Dívám se co Pája, pořád žádné info... moc jí pořád držím palce a snad už dneska se dočkáme krásné zprávy a Pája malé v náručí...
21. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Páááji, to jsu moc ráda, že už jseš zdravá, jseš fakt šikula, žes to vše tak zvládla.. klobouk dolů! To je fakt zákon schválnosti, že zrovna nikdo nemohl pomoc, TM si nemohl vzít ani OČR... :frowning2: Moc držím palce, aby Tě už žádná choroba nesklátila... Opravdu to je skoro nemožný uzdravovat se s malým miminkem, co... tak snad už vás nic takovýho nepotká.
To je fajn, že už máte svůj režim, super. :wink: A je moc fajn, že Jurášek už skoro neblinká. :wink: A jinak jak jsi psala o těch dvou prsách, že ještě, že je máme, tak to máš fakt pravdu! :slight_smile:
A s tím úklidem, když budete na Vánoce sami, tak přece nemusí být vyšúrovaný, ne? Hlavně abys nebyla až moc unavená a trošku si ty Vánoce užila... :wink:
Pak písni, jak jste dopadli na kontrole, jak malej hezky přibírá. :wink:

Leni, to mě mrzí, že Adámek chce pořád v noci 2x prso... a flašku že nechce... :frowning2: To nevím jak poradit... jakou máě flašku? Já mám tu Aventku a malej ji teď vysaje... Ale asi jsi zkoušela i jinej typ flašky, že? Tak snad se to zlomí a noční kojení se odbourá... držím palce! Jinak jak bych nachlazenej, je už to lepší? Snad jo...
Asi v těch kosách moc po venku nechodíte, nebo jen na chvilku, že?

Jinak moc holky díky za podporu ohledně toho mýho kojení... snažím se to tak nebrat si to, ale někdy to na mě prostě přijde... dneska je třeba fakt ukázkovej, mám z něj obrovskou radost, tak to si musím zapamatovat, že i tohle umí, až zase příště bude plakat. Je to asi fakt tím že má hlad, jinak už nevím čím. Přes den se ho snažím přikládat docela často, už i kvůli tomu bolavýmu prsu, a večer mu buď dám odstříkaný, když bude plakat po kojení, a nebo ten Nutrilon... Jednou denně to snad nevadí... samozřejmě, že vždycky jako první ho přicucnu a až když začne plakat po kojení, tak to řeším dál...
Je možný, že ještě fakt to prso nemám v pohodě, tak pak z toho druhýho prostě vypije asi jen to přední mlíčko a k tomu zadnímu na hlad se už moc nedostane... nevím. Musím se o tom ještě pobavit s dr... jsu prostě z toho jelen a mám pocit, že nedělám nic jinýho než že kojím, odstříkávám, masíruju, chladím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: S takovou budu mít za chvilku vykojenej mozek jedna báseň... :grinning:
Docela by mě zajímalo, jestli se to někdy ustálí a začnu přemýšlet i o jiných věcech než o kojení a o tom jestli má nebo nemá hlad... jestli víte, jak to myslím. Ale to asi prostě k šestinedělí patří...

Katy, krásný fotečky v albíčku, malá je vážně kouzelná princezna. :wink:
To jseš šikula, že už máte stromek a vánoční výzdobu... my budem zdobit stromeček asi až 24. dopoledne, Mm jde ještě 23. na hokej, tak to budu s malým sama... prý že si to nemůže nechat ujít. Mám fakt radost... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dárky už mám všechny, jen je zabalit. Asi se na ně vrhnu teď večer ještě, aspoň na část.

Veru, máš pravdu... jen někdy je to těžký se nestresovat, zvlášť když u kojení dělá blbosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ALe jinak to nejde... díky! Byli jste včera v Ikei? Nebylo tam nějak hafo lidí?

Holky, jdu si umýt hlavu a pak asi na ty dárky... mějte se krásně a ještě jednou moc díky za podporu!!! Díky! Snad se nezlobíte za tsy moje ráomány, ale já už asi jiná nebudu.,.. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj, dojeli jsme před chvilkou z Olomouce, byli jsme u homeopatky, co léčí Matyáška, tak to dneska máme nějaký posunutý, doufám, že malej usne v pohodě, dneska tomu spaní zase moc nedal.

Leni a ty kojíš pořád přes kloboučky nebo už normálně?? Kdysi tady psala Hame, že první 3 měsíce nedělala nic jinýho než že kojila a přebalovala, tak to fakt sedí. I má psycholožka tvdí, že 3.měsíc v životě dítěte je zlomový a že pak se spousta věcí spraví. Ten první předěl je 6týdnů, to se už začíná najíždět na nějakej režim. Takže Leni, vydrž, za 3 neděle bude líp a za dalších 6 už to bude naprostá pohodička:slight_smile:

Marti já tu knížku četla taky, zkoušela jsem něco praktikovat, ale neměla jsem tu trpělivost, hlavně my ještě neměli půl roku, takže ještě musím chvíli počkat. Mně teda kojení v noci zatím nějak nevadí, v první várce spánku vydrží 6hodin, tak to je celkem fajn.Přes den kojím po 2,5hodinách, max po 3, ale zase jen tak 3 minutky.
Leni, kdybys to chtěla praktikovat jak radí v té knížce, tak zapoj i manžela, ať se z toho nezcvokneš a klidně ti půjčím i traktoristický sluchátka na uši. Ale do týdne se prý dítě naučí prospat celou noc.... No, asi jak který :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Leni, nachlazenej ještě je dost, ale pomalinku už to polevuje. Ven chodíme, líp se mu tam aspoň dýchá.

Říkám si, že to zkusím podle té knížky, ale nevím nevím, já nemám tu trpělivost. :confounded: A zapojit manžela? No to asi nehrozí, ten akorát umí prudit, poslední dny mě šíleně sere, s prominutím! :angry: Ale to nebudu rozebírat.

Veru, jak jsi psala, však už Matymu můžeš začít pomalu dávat tu mrkvičku, za chvíli bude mít půl roku. :wink: Kojení vnoci by mě tak nebavilo, ale on hlad prostě nemá a navíc se vzbudí s řevem, ne hladem. A v té knížce píšou nebo se to vlastně píše všude, žre od těch 6 měsíců, pokud dobře přibírají, už by vnoci jíst nemuseli.
A ty sluchátka si kdyžtak půjčím :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky

dneska jsem dodělala poslední cukroví, říkala jsem, že to nebudu přehánět a nakonec máme myslím 10 druhů.

Včera jsem měla úspěšnej den, vybublala mi konvice s octovou vodou na linku, vylila jsem hrnec s vodou, morká celá kuchyň, pak jsem rozbila přesnídávku a začala mi hořet utěrka :grinning:

Kapřík už nám plave ve vaně, Vikča je z něho hotová :dizzy_face:

Lenidv: mě se malá budí na kojení v noci doteď, většinou teď kolem té čtvrté :angry:

Děcka máme další zub dvojka vlevo nahoře, dopoledne byla děsně protivná a furt plakala, pak jsem jí dala spát a zub byl tam :dizzy_face: , ale další dva jsou na krajíčku :angry:

Včera jsme se byli podívat na vánoční kamion, Vikča koukala, až mi slza ukápla, to nevím co budu dělat pod stromkem.
21. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Teda Zuzi, to je jak z grotesky :grinning: A jakej vánoční kamion?
21. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Hojky, pěkný večer... tak jsem snad malýho uspala, velkej už chrní od půl deváté... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dneska snad bez Nutrilonu, "jen" odstříkaný mlíko a kojení na dvakrát... :unamused:
A ráno vstávání zase o čtvrt na šest a pak jedm do toho Brna... snad už doufám naposledy.

Veru, i Matyášek jezdí k homeopatce? A co tam léčí, co má za potíže? To je ta stejná, ke které jedíš i Ty? A kam v Brně vůbec chodíte na ty baby masáže? A je to fajn? Taky jsem o nich uvažovala, ale my se prostě nikam nedostanem, zvlášť ne v těchto kosách... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak kojím pořád přes klobouček, občas když ho pak oddělám, tak mi bradavku chytne, ale jen na jednom prsu a pak se stejně pouští. Ještě že ten klobouček mám, jinak bych nenakojila nic... :confounded: Zatím pořád doufám, že se někdy ty bradavky vytáhne, ale kdy to bude, netuším... :confounded:
Jinak pamatuju si na to, jak to Hanka psala, že měla pocit, že nedělá nic jinýho, vždycky když mám ten pocit, tak si na ni vzpomenu. :slight_smile: Tak to jsu ráda, že se to zlepší ten pocit, ono to asi jinak nejde. :slight_smile:
Jéé, a kojení za tři minutky, to bych brala taky... :grinning: :grinning: To bych pak klidně kojila každou hodinu, kdyby to bylo za pár minut hotový... :grinning:

Leni, to mě mrzí že je furt nachlazenej, snad to někdy přejde... s tím venkem máš pravdu, není nad čerstvej vzdoušek. :slight_smile: A s tím TM, ach jo... co na to říct... vydržať a nezabít.. ale jak to udělat, co... :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Držím palce, ať máte Vánoce v pohodě a klídečku. :wink:

Zuzi, týjo, to jseš dobrá s tím cukrovím... 10 druhů, to je mazec. Joo, a napadlo mě ohledně těch formovačů, my pojedem 25.12. do Vyškova, určitě dopoledne, ale to asi bys nešla na náměstí s malou třeba na procházku, že? A určitě se tam pak budem stavovat někdy i mezi svátkama, tak bysme se mohly domluvit... :wink: Třeba někdy ten příští týden, kdy se Ti to hodí?
A jakej vánoční kamion? To vůbec nevím o co jde,.. :slight_smile: A u stromečku a u koled taky budu brečet jak želva. :slight_smile: A ty zuby, nějak se Viktorce v pusince vyrojili, co? :slight_smile: Tak třeba už tolik protivná nebude...

Holky dobrou noc, snad už zítra budem mít dobrou zprávičku od Páji, co napíše Terka...

Mějte se fajně!
21. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jo Zuzi, a když se daří, tak se daří, co?
Teri ahojky, furt nic, co? :frowning2:
21. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Veru, já dokud jsem kojila, tak jsem to vůbec neřešila, ale od 10ti měsíců nekojím a i když jsem dávala UM, tak se malá budila, ale prostě jsem tomu nechala volný průběh, a s bouchnutím 1 roku si to malá upravila sama .... jinak holky to dělaly tak, že při UM to noční jídlo změnšovaly dávku, až si dítě odvyklo, ale to se mi teda nepovedlo ... já nebyla tak precizní ....
21. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Tak se musím pochlubit, vnoci jsem nekojila! :slight_smile: Postupovala jsem podle tabulky v té knížce, no dalo to ale zabrat. Pofňukával 1,5 hod. :sweat_smile: Bylo vidět, že se mu chce spát, ale prostě nevěděl, jak usnout, přitom když ho dávám spát, tak usne sám. Přes noc si ze mě prostě udělal uspávadlo :sweat_smile: Tak tentokrát nic nedostal a popral se s tím sám. Neřval nějak moc hystericky, třeba jen chvilku, pak byl klid, nebo prostě jen pobrekával. Takže pak krásně usnul a budíček před 8h., takže to je krása. Uvidíme, jak nám to půjde další dny :slight_smile:

Zuzi, to jsi měla teda dobrej den :grinning: O tom kamionu jsem to viděla v tv, že má přijet do Vyškova. Škoda, taky bych to ráda viděla. S cukrovím seš dobrá, já mám asi 7 druhů a bohatě to stačí, ještě jsem dostala hafo cukroví od mamky.
22. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Leni, Pája psala včera odpoledne, že nic a že se furt bude čekat :frowning2: Asi chce být malá přímo pod stromeček :sweat_smile:
22. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky jen nakukuji a koukám, že Pajá pořád nic tak to je tedy maso :unamused:
22. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.