• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
taky pořád nakukuju, furt se bude čekat, na to už není co říct....... Já byvch teda takový nervy jako pája neměla.
22. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
holky, to si děláte srandu, že Pája ještě nerodila... To snad ani není možný !! Co tam s ní dělají? DOufám, že je Pavlínka silná a pak to všechno zvládne. :wink: Teri, doufám, že dáš vědět, až budeš mít nový zprávičky

My včera u paní doktorky vážili 4560g a měříme 57 cm. Celou návštěvu jsme prořvali, ale jinak jsme moc šikovní. :slight_smile: Očkování nás čeká až v lednu. Dr. mi říkala, že prý od příštího roku pojišťovny budou proplácet očkování Prevenarem, tak jsem zvědavá, jestli to tak skutečně bude.

Ráno jsem byla zase u zubaře, dneska mi zadělal kanálky, zase jsem skoro o 500,- lehčí a zub pořád není dodělaný... Juráška přijela hlídat tchýně, viděla, že potřebuje pořád pozornost. Plakal asi hodinku, tak to šlo. Do té zimy jsem ho dneska tahat nechtěla.. Ale nakonec není taková zima, jak včera nebo o víkendu.
Budíček jsem měla už ve 3.15h, po kojení a brkání už nechtěl spinkat a pořád plakal... Dneska fakt padnu za vlast...

Vyzvedla jsem fotky, tak je musím nalepit do kalendářů, aby jsme měli vánoční dárky. pa pa :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Konečně jsem přidala fotečky, tak se můžete kouknout :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Paaaji, to malej dost povyrostl :slight_smile:

O Páje zatím nemám nové zprávy, ale určo dám vědět :slight_smile:
22. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahoj holky tak na vás po delší době zase nakujkuji. Mi se máme s petříkem fajn. Už se těším až bude rozbalovat dárečky. Začala jsem chodit na cvičení do Vyškova na takový ty gymnastický míče. Je to super, krásně si tak rotáhneme tělo. Co vy jak se chystáte na vánoce, už se to blíží :slight_smile:

Chudák Pája ta musi mět nervy s ocely, když ji tak dlouho nechají. Snad už to bude mít brzy za sebou.

paaaja111: Jiříček už je kus chlapa a fotečky máte pěkné.

lenajsek: co to kojení už se to zlepšilo a co Lukášek je hodňoučkej?

Dnes jsem dodělala poslední cukroví, teď uklidit a už se ani nehnu.
Mějte se a budu nakukovat co tá pája :wink:
22. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Tak mám zrpávy od Páji, dělali další zátěžák a dali jí něco na otvírání porodních cest, ale malé se zatím nechce ... Asi chce být pravej vánoční dáreček :grinning: Chudina Pája, už aby to bylo...
22. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahoj kočky, konečně se dostávám k napsání pár řádků... malej vypadá že po Nutrilonu konečně usne. Dneska skoro nespal, kojila jsem snad x hodin, už to ani nepočítám... chvilku byl hodnej a pak zase plakal, tak jsem opět nic neudělala, dárky pořád nejsou zabalený a ten binec doma ani nepočítám... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Ale co se dá dělat, nic..

Ach jo, Pája pořád nerodí, to je mi moc líto... to už se musí snad rozběhnout co nevidět, když jí dali něco na otevírání porodních cest... to bude asi ta tyčinka, co se dává při vyvolání porodu, co dávali i mně a Katy a Páji určitě taky... moc na holky myslím, ať to jde vše bez komplikací!!!

Pááji, Jurášek je teda už pěkně velikej... :slight_smile: Paráda. A co máš z toho že plakal, Lukin taky při každé návštěvě dr. pláče... už si zvykám, že to jiný prostě nebude... ale třeba nás někdy mile překvapí. :slight_smile:
Snad už budeš mít i ten zoubek vyléčenej a bude zase dobře... :wink:
A s tím že nechtěl v noci spát to mě mrzí... :frowning2: To musí být fakt něco spát jen chvilku v noci...

Ali ahojky! To je fajn, že se máte s Petříkem dobře, věřím že se na Vánoce moc těšíte, hlavně na dárečky. :slight_smile: Cvičení je určtě super, musí to být úleva pro záda. Jinak Lukin je jak kdy hodnej, včera měl moc fajn den, dneska bohužel moc ne... ale to už tak bývá. :slight_smile:
Moc vás zdravím a mějte se fajně!

Páááji ještě, moc pěkný fotečky.... :slight_smile:

Míšo, týjo, Ty už jseš 37tt, za chvilku budeš mít malou taky u sebe, toto letí... jak se cítíš? Kdy máš nějakou další kontrolu? Opatruj se kočko...

A jak se mají ostatní? Luci, jak Tobě se daří?

Mějte se holky fajně, přidám ještě pár foteček a pádím do hajan...

Krásnou dobrou noc a ještě se dvakrát vyspíme a přijde Ježíšek.. :dizzy_face: :wink:
22. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz
!!!! :dizzy_face: !!!!! Páje se dnes ve 2:40 narodila krásná holčička Nelinka!!! :dizzy_face: Má 3,2 kg a rodiče jsou moc pyšní!!! :dizzy_face: !!!
23. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahojky, tak to jsou po ránu výborné zprávy. Už to má chudina za sebou. Moc, moc gratuluji k Nelince. :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Jéééé, to jsou nádherný zprávičky. Pájulce veliká gratulace k Nelince :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Taky od nás velká gratulace Páji k malé :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Leni letí to v pátek začináme 38tt už začinám mít trochu strach no jo hystreka :grinning: :grinning: :grinning: Na kontrolu jdeme v pátek a asi už budeme znát den vyvolání nebo aspoň nástupu do porodnice, ale viděla bych to po novém roce :wink: :wink:
23. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Holky, krásný zprávy poránu, mě Pavla psala sms, jsem pak už ani spát nemohla, jsem ráda, že to má za sebou .... jen přečkat, než se zahojí to šití, a bude to dobrý ... hlavně že jsou obě v pořádku! Budou mít opravdu veselé vánoce!
23. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Mišičko neboj, ven to musí, všechno bude ok, uvidíš, jak už se něco děje, tak to člověk bere všechno reálně, dobře to dopadne a budeš mít všechno za sebou .... hlavně abyste byly obě v pořádku a malá byla zdravotně v pořádku .
23. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobré ránko! To jsou konečně úžasný zprávičky :slight_smile: Pavlínko, gratulujemeeeee z celého srdíčka k Nelince a přejeme především zdravíčko a ať vám dělá jen a jen radost! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Konečně to máte holky za sebou, snad to probíhalo dobře... :sweat_smile: Pavli, vybrali jste nádherný jméno, i mně se Nelinka moc líbila, ale neprošla u taťuldy :grinning:
23. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Pááji, Jurášek je krásnej brouček :slight_smile: :dizzy_face: Neřekla bych, že je až tak velkej, spíš bude hubeňoučkej a dlouhej, a je to celej taťulda teda... :wink: S tím spaním ti to teda nezávidím, já bych bez pořádnýho spánku byla vyřízená... :frowning2:
O tom Prevenaru mi Dr. taky říkala, prý se to bude týkat všech dětí narozených od srpna 09. To je bezva!

Ještě k té Paji.o, to teda Nelinka nakonec moc nevážila na to, že přenášela... Aspoň jí to snad trošičku ulehčilo porod :sweat_smile: Jsem zvědavá na zážitky a až nám Pájule popíše, jak to všechno probíhalo... Jen škoda, že budou na Štědrý den v porodce...
23. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Míšo, tobě se to teda taky už pěkně krátí... Určitě se moc těšíš! Tak si užijte poslední Vánoce ve dvou, příští rok bude veselo :grinning:
23. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Hurááá! Pájulko, i já se přidávám ke gratulantům, moc moc gratuluju k dcerušce, má nádherný jméno a pěknou váhu... ať vám malá dělá jen a jen radost, ať je zdravá a usměvavá po celý život a vy jste šťastná rodinka! To je super zpráva, fakt! Ještě, že to už máš holka za sebou... snad to šlo v pohodě a bez komplikací...

Zdravím jinak všechny a přeji fajn den před Štědrým dnem... :wink: I když to vypadá na uplakaný den... co se dá dělat.
Míšo neboj, to určitě zvládneš... :wink: A malá pak bude taky v pořádku, hlavně aby si ji pořádně pohlídali, což oni určitě udělají. Moc držím palce, aby bylo všechno v pořádku a šlo jako po másle... tak jak se něco dozvíš ohledně vyvolání nebo nástupu do porodky, dej prosím vědět, díky... :wink:

Katy a Páji, taky mi dr. při první návštěvě říkala o tom Prevenaru, ale že zatím k tomu nemají podklady. Tak snad to tak opravdu bude a zase se něco nezmění... rozhodně to ušetří spoustu peněz, co?

Mějte se krásně, já jdu posnídat a pak pokračovat trochu v úklidu a konečně balení dárků, snad mě malej nechá... Pááá, krásnej den!
23. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
Jasan v pátek dám nové info :wink:
23. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Pááji obrovská gartulace, konečně máš malou u sebe, jsi statečná, že jsi to tak dlouho vydržela!!! Krásný jméno, jesti naše druhé dítko bude holčička, bude to Nelinka
23. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Pájinko, veliké gratulace !!! konečně je malá na světě :slight_smile: Úplně mě to dojalo, protože kdybych měla holčičku, tak by nebyl Jurášek, ale Nelinka :slight_smile: :wink: :slight_smile: To jsem oplakala, ale dát klukovi jméno Nelinka fakt nešlo .. :grinning:

Jo holky, aspoň s tím Prevenarem ušetříme z té naší krácené mateřské... 6000,- je 6000,- ... :slight_smile:

Malej mi dal zabrat i večer i v noci, vzhůru jsem od 5 ráno. Večer nechtěl usnout, vždycky usnul na pár minut a zase pláč a furt dokola... Doufám, že takový nebude i Štědrý den... Nějak mě to zmáhá, nestíhám nic, pomalu ani jíst, protože máme pořád slzavý údolí... No co, aspoň hubnu... :wink: Už mám o 3 kila míň, než před těhotenstvím.

Užijte si dnešní den plný příprav na zítra a kdybych se tady už nestihla ukázat, přeji všem ze srdce krásný a pohodový Štědrý den :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Jůůůů, moc moc gratuluji k Nelince! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Konečně už to mají holky za sebou, snad bylo vše v pohodě :slight_smile: To mají krásný předvánoční dáreček :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, všem přeju krásný vánoce, vám i drobečkům a samozřejmě i manžílkům. :slight_smile: Užijte si to! :wink:
Já už zdobím stromeček, malej se venčí s babičkou v kočárku, mám zaděláno na vánočku a ještě chci udělat bramborovej salát... Jsem sama doma, MM odjel do Vídně, ale večer přijede, tak ať to všechno mám hotový. A nějak už začínám být z těch vánoc dojatá :dizzy_face:

Tak papa :wink:
23. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky,

óóóóbrovská gratulace k Nelince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!! Konečně to mají holky za sebou... jen je škoda, že budou na vánoce v porodnici, ale oni si to potom všichni určitě vynahradí :wink:

U nás je všechno ok, až na ten nepořádek od toho malování, páč malíř odešel před dvěma dny, takže se snažím uklízet co to jde, ale nemůžu to přehánět, protože je mi potom špatně. Jinak jsem musela včera k zubařce a vrtala mi osmičku, vypadla mi blomba a uděl se mi tam óbr kaz, takže mám půlku stoličky vyvrtané a to ještě nemohla dál, páč by už byla u nějakého kanálku či co a to mě teď v těhu prostě nechce dělat. Takže mi to vyčistila co to šlo atd. a kdyby mě to náhodou přes svátky chytlo, tak šup na pohotovost a tam by se s tím nemazlily.
Dneska jsme museli do Brna pro kapra, odvézt našim dárečky, aby si je mohli s bráchama rozbalit pod stromečkem, potom ke tchýni pro vánočku a cukroví (já jsem to fakt letos nestíhala, skrz to pitomý malování :pensive: ) a až teď jsme dojeli. Večer udělám bramborový salát, nazdobí se stromek, zabalí dárky atd. nooo, máme toho dost.
Dneska jsem šla spát až po půl druhé, páč jsem manžovi balila dárky (měl firemní večírek, takže mi nestál za zadkem :grinning: ) a boleli mě s toho záda tak, že jsem myslela, že nedolezu ani do ložnice.

Áďa dostal k svátku morče se vším všudy, takže s toho má obrovskou radost a já další starost na krku :grinning: :grinning:
Takže asi tak v rychlosti o nás. Jinak ohledně malé mám napsané všechno v Albu, to sem rozepisovat nebudu :wink:

Mějte se moc pěkně a...http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3637333&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
23. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Pěkný večer přeji...
Pááji, to máš pravdu, 6 tis jako když člověk najde.. A s tím Juráškem, to mě fakt moc mrzí že takhle plače a nechce spinkat... :confounded: :confounded: Věřím že z toho musíš být totálně vyčerpaná a hotová... drž se holka, snad na ten Štědrý den to bude lepší... a kdyby jen na štědrý den, snad se to zlepší napořád...
Chtěla jsi Nelinku, jo? :slight_smile: Tak příště... :wink:

Leni, to jseš dobrá, že děláš vánočky... šilkula. Těsto zase z domácí pekárny? Já bych to pak neuměla zatočit... :slight_smile: A bramborovej salát mňááám, dala bych si, ale šíleně mě nadýmá, tak letos smolík... jseš stejně dobrá že to tak zvládáš všecko... :wink: A já jsu taky nějak naměkko. Nějak to na mě teď večer dolehlo... a co teprv zítra... :dizzy_face:

Luci, fakt to s úklidem nepřeháněj, ať neskončíš v posteli... musíš se kočko šetřit! Četla jsem co máš za potíže, co jsi psala v albíčku, moc držím palce, aby se to zlepšilo a nemusela jsi do nemocnice... opatruj se kočko, není nic důležitější ne Tvoje zdraví a zdraví malé!!!
Takže Adámek dostal morče, jo? No, to budete mít doma veselo... :slight_smile:

Jdu dodělat rybí polívku, Lukin zdá se že usnul, tak toho jdu využít a pak dobalit dárky...
Mějte se nádherně, krásno pohodové Vánoce a pod stromečkem samá splěná přáníčka!!! :wink:
23. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Hoj holky,
přidávám se a přeji příjemné a hlavně pro některé maminky klidné prožití vánočních svátků a do Nového roku hlavně plno zdravíčka vám i vašim nejbližším a nekonečně mnoho splněných přání!! :slight_smile:

Já pekla vánočky včera: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3638555#navigator
A dárky letos balil MM, včera se tím bavil do půlnoci a to ještě pár zbývá.... Tak to zabalím buď teď já nebo ještě zítra během dne...

Lenajsku, já jsem taky s malou sama, taky je na Kometě, to si přece nemůže nechat ujít :grinning: Ale pohoda, mně to neva...

Leni.dv, ty jsi teda taky pořádnej dříč :slight_smile: :sweat_smile:

Luci, to ti nezávidím ten binec před svátkama a ještě k tomu takový fofry s balením dárků apod. Měla bys víc odpočívat! A ještě do toho ten zub :frowning2:

Tak já jdu na to, dokud prďolka spinká... zatím pá!
23. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Tak ještě jednou ty vánočky, nechápu proč mi ta fotka zmizela, to se mi ještě nikdy nestalo... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3638558&vReferer=
23. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Leni a Katy, já se šetřím a ke všemu mi se vším pomáhá manža, což jedině uvítám, páč s tím bříškem je to už těžké.

Leni, nějaké problémy mám, ale snad to po Novém roce bude lepší. Do nemocnice fakt nechci, nějak ji už nemusím od jisté doby, co jsem tam ležela napíchnutá. Koupila jsem si i železo v šumivých vitamínech, takže se to snažím doplňovat jen jak to jde :wink:
A morče zatím v pohodě, mc se kolem něho nelítá, akorát jenom ob den vyčistit klec atd. a dodávat mu čerstvou vodu a jídlo (granule).

Jediné co mě mrzí, že jsem ještě ani nezačala prát věci pro malou, ale budu muset začít, páč mi dr.řekla, že to vidí tak nakonec Ledna, ale těžko říct, kdy si mimčo řekne že chce prostě ven :slight_smile:

Mrkla jsem do tvého Alba a malej je prostě náááádherný, fakt je to takovej malej broučínek :dizzy_face: :dizzy_face: moc vám to slušinkuje. Určitě se těšíš na prožití vánoc ve třech.

Katy, jsi dobrá, že zvládáš i vánočku...akorát ti ta fotka zase zmizela :confused:
... a malá je už veliká, když to tak člověk srovnává s prvníma fotečkama, tak nevěří ani vlastním očím.

Leni dv., klobouk dolů, že to tak pěkně zvládáš. A co malej, všechno dobrý?

Pajiiiiii, kočko, snad to bude všechno dobrý. Je vidět, že to nemáš lehké, ale zvládáš to a to teda fakt koukám, páč já bych se asi sesypala. Jinak malej je na fotkách zlatíčko..vůbec si neumím představit, že ti nespinká.
Držím palce, aby bylo všechno brzo OK a ten zub také :slight_smile:

Tak já pádím dodělat bramborový salát atd. mrknu na vás po svátcích.
Mějte se moc pěkně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Všem krásné svátky vánoční, pohodu a radost v srdcích :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A nádherný rok 2010 :dizzy_face:
23. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Taqk mi to musí mazat admini... :unamused: Hrozně moc jim tam ta jedna fotka vadí.. :angry: Kolikrát jsem viděla, že si tam lidi dávají takový kraviny, který s dětma nemaj nic společnýho a to nevadí... No nic, co se dá dělat :cry: Chtěla jsem se pochlubit :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Holky taky přeji příjemné vánoce. Tady máte přání, než kliknete zapněte zvuk :slight_smile: http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html
23. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.