• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Velikánská gratulace Páje :dizzy_face:

Chtěla jsem vložit přání, ale ten net je nějakej nadrbanej :angry:

Přejeme všem ty nejkrásnější vánoce.

Já jsem dojatá už teď :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Holky, krásné vánoce, hodně pohody a klidu Vám všem přejeme s Markétkou !!!!!
23. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Taky všem přeju krásný Vánoce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Hezký ráno holky...

Kráááásné vánoce plné pohody a klidu a hodně dárečků pod stromečkem Vám všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
Aťje hodně dárečkú i u tveho stromečku, v každem aťje zabalen jeden Šťastný všední den. Všechno nejlepší k vánocúm!
24. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Štastné a veselé Vánoce plné pohody,hromady dárečků a spoustu lásky přejeme všem :slight_smile: :slight_smile:

Pájince velikánská gratulace k nejkrásnějšímu vánočnímu dárečku Nelince :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Pája vám všem děkuje a přeje pěkný vánoce! :slight_smile:
24. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Leni dv., všechno nejlepší k Adámkovým jmeninám :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
Holčiny přeji Vám pohodové Vánoce po boku Vašich nejbližších a plno krásných dárečků :dizzy_face: :dizzy_face:

Adámkům vše nejlepší k dnešnímu svátečku.
24. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahojte holky,
Páji moc blahopřeju k Nelince, krásný jméno!!!
I my přejeme co nejkrásnější Vánoce a prckům hodně dárečků!
24. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj, krásný Štědrý večer přejeme s Lukáškem a celé Vánoční svátky... :slight_smile:
Jdu se kochat nad tím spícím dárečkem v postýlce... :slight_smile:
24. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
ahojky,opozdene vesele vanoce....No,pisu sem hlavne kvuli jednomu dotazu-cetla jsem tady na vasich strankach o porodnicich,tak jsem se chtela zeptat-nevite naaaahodou nektera jak je to s epiduralem v Bohunicich,jestli si ho musim platit a kolik???diky za odpoved... :slight_smile:
24. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahojky holky,

Byly jsme dneska na kontrole a asi jsme dopadly asi dobře i když z toho co doktorka řekla mám i strach. Monitor v pořádku , utz nedělala . A podle nálezu na čípku ohromnej pokrok od minule prý to vidí tak do tří dnů, že porodím sama , že ani vyvolání nebude potřeba :astonished: Kdyby náhodou se spletla kontrola v uterý. :astonished: Tak jsem nějaká vyděšená a jdu dobalit kabelu do porodky.
25. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Misi, to bude v pohodě, uvidíš :slight_smile: Ale tašku radši nachystej :grinning:
25. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
Taška už je nachystaná a už se poveze i zítra v autě na náštěvu :grinning: :grinning: To budou mít sousedi halo až ji budem dávat do auta :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
To máš tak velkou tašku?? :grinning:
25. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
No je taková akorát, teda myslím :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Míšo, do tří dnů??? No tak to je mazec! To jsem zvědavá, jestli se doktorka trefí... :grinning: Tak už to máš za pár :wink:

Lojzino, v Bohunicích se epidural neplatí, platí se jen nadstandard porodní pokoj a přítomnost tatínka u porodu, obojí po pětistovce.
25. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
diky za odpoved!ale podrazili,pred 3 rokama stal doprovod tatinka 400,-.no jo,vsechno jde nahoru. :grinning: .
25. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Tak vidím, že se chystá další maminka .... Míšo, přeju ať všechno probíhá jak má a máš to brzo za sebou !!!!
25. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Na obilnáku chcou taky 500 za tatínka při porodu :wink:
25. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahojky holky, tak já doufám, že tedy v nasledujících třech dnech neporodím, celou noc mě budil zacpanej noc a to nemluvím o tom , že nemůžu ani polknout jak mě bolí v krku. Takže dneska se nikam nejede a bude se jen ležet a léčit :confounded:
26. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný druhý svátek Vánoční přeji.. právě jsme se vrátili od tchánů, bylo to docela fajn, ale doma je doma... L. dospává, za chvilku bude papat a doufám, že bude dnešní večer bez pláče, ne jak ty předcházející...

Doufám, že jste strávily Štědrý den a vůbec trávíte Vánoce v pohodě a klídečku... :wink: A že jste dostaly spoustu krásných dárečků pod stromečkem... i vaše ratolesti že měly radost... :wink:

Míšo, týjo, tak to je něco... tak to je dobře, že je taška už nabalená, i když co čtu poslední příspěvek, tak Tě bolí v krku a máš ucpanej nos? Jééé :frowning2: To mě mrzí... Tak snad to brzo přejde a bude líp... pořádně se vypoť, abys byla fit, moc držím palce!!! A díky za SMSku k Vánocům, nějak jsem nestíhala odpovídat, promiň... jo, a kdyby něco, tak kdyžtak číslo na mě máš, abych mohla holky informovat.. :wink: Budu na Tebe myslet a písni co nového...

Lojzino, v Bohunicích se za epidurál opravdu neplatí, jen jak píše Katy, 500,- z tatínka a 500,- za případný nadstandartní porodní box.

Holky, mějte se krásně a zase nakouknu, zítra nikam nejedem, včera jsme byli u mýho taťky ve Vyškově, je tam i moje babička s dědou, tak to bylo fajn... ale zítra už chceme být doma, v klidu. MM půjde s malým ven a já se na chvilku natáhnu, už se těším.
Mějte se kráááásně!
26. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Jo jo celí den ležím a snažím se z otho nějak dostat , ale jde to ztěží doufám, že to zítra bude lepší :wink:
26. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že jste strávili, tak krásné svátky jako my :dizzy_face:

Viktorka byla báječná, s dárků nadšená a u večeře se tvářila jako že ví vo co jde :grinning:

Lenajsku jak píše doma je doma, dneska jsme se vrátili od našich a už se těším na svou postýlku :grinning:

Jinak u nás ježíška finanční krize nepostihla dárků bylo požehnaně :grinning:

Jdu zkusit stáhnout fotky a hodím je na FB ahoj :slight_smile:
26. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Včera jsem byli u Páji v porodce, malá je nádherná, řekla bych, že má pusinu po Páje :slight_smile: Dneska by je měli pouštět, tak snad už jsou holky doma :slight_smile: Ani se mi nechce věřit, že Baru byla taky tak malá :grinning:

My jsme měli pěkné svátky, na štědrý večer u našich a pak se objížděla rodina :grinning: zítra jedem domů, tak zas bude klid :slight_smile: Malá byla na návštěvách moc hodná, akorát třeba večer nechce usínat, ale zvládli jsme to :slight_smile:
27. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Holky,Mišička se neozývá .... nevíte o ní něco ... má jít zítra na kontrolu psala, že? ... pokud teda neporodí ... moc na ni myslím ....
28. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Marťo, Míša ještě nerodí...pořád je 2v1 psala na jinou diskuzi.
28. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky koukám, že je tu řeč o mě. Né ještě jsme v celku , zítra jdeme na kontrolu :wink:
28. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Asi se berušce nechce má se u nás dobře jen ležím a láduji se samozřejmně s mírou cukrovíčkem :wink: Krk je už lepší , ale trapí nás velká rýma :unamused:
28. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.