• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holky, zapomněla jsem vám napsat novinu, před 2 dny malá začla průjmovat, našla jsem další dvě stoličky, tak má čtyři jedničky a čtyři čtyřky, ... a dneska jsem našla ještě proříznutou dvojku vlevo nahoře .... pořád nic a najednou má 9 zubů ....
30. pro 2009 ve 23:38  • Odpověz
Ahojky holky,

Odpo jedem ke tchýni pak nakoupit a večer na chvilku ke kámošce tak tu nebudu takže žádné závěry , že rodíme cítíme se ůplně Ok :wink:

Jinak všem krasného Silvestra :wink:
31. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Přejeme vám krásného silvestra, v rámci možností to hezky oslavte a šťastnej novej rok! :slight_smile:
31. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahoj maminy, doufám, že jste prožili krásný svátky, měly bohatýho ježicha... Do Nového roku hodně štěstí a hlavně zdraví!!!Užijte si dnešní oslavy. My jsme u našich v Rousínově už od štědrého dne. Dnes budeme doma, předpokládám, že to střílení Elušku vzbudí, tak budu s nou, aby se nebála. M1rti, gratulace k tolika zoubkům!! Prosímmohla bys mě poslat odkaz na to spaní celou noc? Eluš se začala budit z ničeho nic kolem 3-4 hodiny, prostě čumí a brouká si, kdaž jí 100x vrazím dudlík, tak zas usne a spí až do půl sedmé. Myslím, že hlad v noci nemá. Vždycky musím být tak hodinu s nou vzhuru a dávat jí dudlajz,aby zas usla. Tak bych chtěla mrknout co píšou chytrýho odborníci.
Pája.o Nelinka je krásnoučká princeznička, klobouk dolů,jak jsi to všechno zvládla, to čekání a porod.... AŤ vám dělá nelinka jen radost!
31. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
Lenajasku, my měli trápení s kojením,zkoušela jsem nejdřív jenom kojit,ale malá řvala a řvala, a pak se mi zdálo, že má v kaděni hleny, tak jsem se nsrala a řekla jsem si, že ju nebudu kvili kojení trápit hladem!!! Začalajsem jí dávat nejdřív z každýho prsu tak 10 min, u toho pospávala, brečela... a pak jsem jí dala flašku,na tu vždycky čekala, tahala jak o život. No a postupně se mliko vytratilo. Ale abych ju trápila hladem... Za to mi žádný kojení nestojí! Bude jí půl roku a ještě nebyla nemocná! (doufám, že jsem to ted nezakřikla) Plakala vždycky minimálně, byla hodná holčička, protže byla napapaná. Ted už papá zeleninku, žužlá si jablíčko nebo banán v takovým speciálním žužlátku, a je spokojená. Já vím, že nejlepší na světe je kojení,ale né za každou cenu!
31. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky...

Taky se přidávám s přáním co nejhezčího Silvestra v rámci možností...my máme tátu na noční,tak to asi brzo zalomíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tomulka se celý noci budí,tak jsem docela utahaná.

Lili...dopoledne jsem viděla babičku s malou u Vlacha...malá je kouzelná :wink:

Marto...gratulace k zoubkům...nám teď vylezl třetí zoubek nahoře,tak už máme 5 zubů :wink:
31. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Holky, krásného a příjemného Silvestra (v rámci možností) a krok tou správnou nohou do roku Nového !!!!
31. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
Kočky, přejeme Vám pěkného Silvestra a ať rok 2O1O je lepší než ten předchozí :slight_smile:
31. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Taky všechno NEJ- do nového roku!!! :dizzy_face:
31. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Děvčata přeji příjemného silvestra a jen to nejlepší do nového roku :wink:
31. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Holky užijte si Silvestra a co nejlepší vstup do Nového roku :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahojte, krásné novoroční ráno .... my jsme teda ten Nový rok moc extra nezahájili! Máme tady pár dní nové sousedy. Slavili trochu víc hlučněji, stříleli nám pod okny, 0,20 se malá probudila ... usnula někdy ve 2,30 rozdováděná, chtěla skákat po postelích atd. Už mi tekly nervy. Posledních pár dní nechce ležet ani v posteli ani v postýlce, tak je to boj než usne ... vstávala v 6,30. Tak MM spí a já tady čaruju. Jdu si uvařit kafe a snídani, ať se trochu proberu ... ještě že v telce dávají pohádky, malá celkem občas koukne, tak se to zatím dá .....

Tak všem Vám přeju krásný a pohodový rok 2010
1. led 2010 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko v novém roce 2010 :slight_smile:
Taky se přidávám a přeji všem jen to nej nej nej a především zdravíčko vám i vašim drobečkům :wink:

Marti, gratuluji k zoubkům, to se vám to teda hezky rozjelo :grinning:

Páááji, tak vy si zase užíváte... :frowning2: Ještě ti sousedi do toho, to je fakt na palicu! :confounded:

Lenajsku, tak vy pořád tak bojujete s kojením? To mě mrzí... :frowning2: Doktorka ti teda poradila pěknou blbost, určitě si ho přikládej aspoň na chvilku, ať se chlapec trošku snaží než dostane UM. A to odstříkávání je taky varianta.

My jsme měli fajn Silvestra, k večeru jsme jeli posedět k ségře a švárovi, domů jsme dojeli kolem 22 hod, ve 23 hod Silvinka usla a i přes to, že nám to tady bouchalo pod oknama a všude kolem, tak se malá nevzbudila, takže pohoda.
Jinak máme poslední dobou problémy s kakáním, už jsme museli použít i tu rektální tyčinku, ale nechci aby si na to zvykala. Každopádně to má nějaký tužší a já už nevím, co mám dělat. Cpu do sebe kompoty, ze začátku to pomáhalo, ale teď už zase jde těžko. Máte někdo nějakou zkušenost a co by mohlo určitě zabrat?
1. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Jinak dělá Silvíšek velké pokroky, už se jí pěkně rozvazuje jazýček, sice to jsou jen takový zvuky, ale je to nádherný! Krásně už reaguje, sleduje nás a usmívá se. Je to paráda! Taky když ji mám na klíně a dám jí prsty, tak se chytne a hrozně se chce zvedat, jako taková malá vzpěračka :grinning:
1. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkné novoroční dopoledne přeji...

Taky přeji vše NEJ NEJ v novém roce, hlavně zdravíčko, štěstí a spokojenost, a taky nezbytnou lásku... ať se zkrátka daří vám, dítkám i drahým polovičkám! :wink:

My jsme měli moc fajn Silvestra, daleko lepší jak Štědrý den, dopoledne jsme byli ve Vyškově na návštěvě u prababičky a pradědy co jsou tady na svátky u taťky, taťka s přítelkou tam nebyli, jeli na Silvestra pryč. Byla to pohoda, vždycky když malýho vidí jsou z něj hotoví... pak jsme jeli domů, nachystali chlebíčky a jednohubky, malej krásně spinkal, poprvé za ten měsíc jsme zažili večer bez urputného pláče a vztekání... asi je to fakt, že má Lukin plnější bříško a je daleko spokojenější... teď se na nás každý ránko směje, je to kouzelný... teda, nesměje se asi přímo na nás, ale směje se že má dobrou náladu a mám z toho radost!!! :slight_smile: :dizzy_face:

Díky moc všem za rady, už to dělám tak jak jste mi napsaly, zdá se totiž, že si Lukin vytahuje i z prsů víc než předtím, bo už mi bezprostředně po odstavení od prsu neplače... dokrm mu dávám třeba za hodinku po kojení, dneska po kojení za hodinu potom vypil ještě 70ml... a je fakt spokojenej. Uvidíme, jak se to projeví na váze, ale doufám, že už jo. :slight_smile: Snad to takhle bude pokračovat i nadále. :slight_smile:

Zuzi, ještě jednou díky za formovače, včera jsem ne nezkoušela, ale dneska na to naběhnu.

Marti, téda, tolik zoubků, to je něco... :wink: A s těma sousedama, to je děs, alr co člověk může dělat, že? :unamused: :frowning2:
Tak snad to dneska bude lepší.

Malej naštěstí u petard spal jak zabitej, tak to byla pohoda. A naši hluční sousedi asi byli někde pryč, bo je vůbec nebylo slyšet a dneska taky ne, tak jsou asi odjetí. Není nad klídek. :slight_smile:

Lili, chápu Tě, není nad spokojený a napapaný dítko, ať je to mateřský mlíko nebo UM... hlavně že je spokojenost na obou stranách, já už měla taky někdy sto chutí to vzdát... ale snad ještě chvilku kojit budu, i když budu přidávat UM, ale když jen z mýho mlíka prostě nepřibírá, tak se nedá nic dělat... ale je fatk, že už pomalu odpočítávám měsíce, kdy budu moct dát taky zeleninku... :grinning:

Katy, s tou stoličkou bohužel vůbec nevím... :frowning2: Jak dlouho Ti třeba Silvinka nekaká? Říká se a četla jsem i v knížce co mám doma, že u plně kojených dětí nemusí být stolice i několik dní... S dr. jsi o tom asi nemluvila, že... třeba je to jen přechodný a spraví se to, držím palce. :wink:

Teri, díky za odkaz, mrknu.

Holky, krásnej rok 2010, ať se daří!!!! :wink:
1. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Katy, to je super, že mlá dělá takový pokroky.. to je radost to sledovat jak se vyvíjí a co dělá novýho, že? :slight_smile:
1. led 2010 v 11:12  • Odpověz
1. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky

koukám, že jste oslavili Nový rok pěkně... až teda na ty sousedy, viď Marťo. To si hold člověk nevybere, ale vím co to je. U nás sousedi (přes zeď) nejsou díky bohu doma, páč když jsou, tak jsou také docela hluční a když je to chytne, tak na nás klepou přes zeď, když se sprchujeme, že jim to vadí. Je teda fakt, že tady v baráku, i když je to novostavba jde slyšet snad všechno, takže jim vadí tekoucí voda :angry: Už několikrát na nás byli, že je to ruší a jestli by jsme se nemohli domluvit na nějakém času, kdy se budeme moc sprchovat-koupat tak, aby je to nerušilo. No manžel na ně koukal, jestli jsou jako normální :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak gratuluju k zoubkům, pěkně jste se rozjeli :wink:

Leni, chce to vydržet a uvidíš, že Lukáškovi bude líp a líp a bude spokojenější. Musí se také snažit s tebe něco vytáhnout než mu dáš umělé, ale je fakt, že já to tak měla u Adiska a bohužel jsem neměla odsávačku, abych mohla aspoň odsávat a dávat mu to. Přešla jsem po 2měsících plně na umělé a o mlíko jsem přišla. Díky bohu má asi imunitu po mě, takže antibiotika měl opravdu jenom dvakrát za život a to už mu bude 5let.
Uvidíme jak to bude s malou, ale odsávačku mi přinesl ježíšek, takže budu už klidnější :slight_smile:
Jinak moc pěkné PF a i ostatní fotečky!!!!

Katy, perfektní, že je malá tak moc šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: musíte z ní mít velkou radost. A s tím kakáním, také jsem to někde četla, že plně kojené děti nemusí mít stolici každý den, ale zkus se na to poptat dr.proč to má tak tuhé, určitě ti poradí... je to lepší, než používat tu rourku :wink:

Tak se mějte moc pěkně a já se zase někdy ukážu, snad budu ještě 2v1 :grinning:
1. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Holky, já vím, že je to normální, že nemusí jít i víc dní, ptala jsem se na to doktorky už když byla Silvinka maličká, řekla mi, že maximum je deset dní. Ona nejde vždycky 2-3 dny. Já bych to neřešila, kdyby byla v pohodě, jenomže ona je hrozně nervózní a umrčená, když jí to nejde. Musí mít bolení. Sice prdí o stošest :grinning: , ale hovňousky ne a ne ven... :frowning2:

Luci, ti vaši sousedi, to je taky něco. To je fakt tak na poslání do pr.... že?

Leni, PF moc hezký :slight_smile: To je ale drobeček ten váš Lukínek :slight_smile:
1. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
I my dva s Juráškem přejeme všem všechno nejlepší do nového roku, hlavně pevné zdraví a ať vám miminka a dětičky dělají celý rok jen a jen radost :slight_smile: :slight_smile:
Máme další rok za námi a když má človek dítě, tak si uvědomí, jak hrozně ten čas letí...

Škoda, že je venku tak škaredě, nedá se jít ani na novoroční procházku :confounded:

Včera mi ani nepřišlo, že byl Silvestr. Celý den byl normálka, neustále se věnovat Juráškovi, vaření, praní, žehlení. Akorát to chystání večerních dobrůtek... Nikde jsme nebyli, Jurášek vytuhl hezky po koupání a kojení ve 20h a nevzbudil se na petardy, a že tomu lidi na sídlišti pěkně osolili... Zato já jsem před půlnocí vytuhla asi na půl hodiny, byla jsem K.O. Za 2 hodiny jsem vstávala na kojení, mezitím 20x uspávání, a pak od necelých 6h jsme vzhůru... Ale i tak už spinká docela hezky.

Katy, úplně v Silvince vidím Juráška. Celý ráno a dopoledne se prosměje, úplně mě to hladí po duši. :slight_smile: Začíná maličko žvatlat, sem tam nějaký slabiky, nejvíc mu jde něco jako "be be be be". Ale musí mít náladu - být vyspinkanej a napapanej. :slight_smile: Malej vzpěrač je taky, dokonce se při držení na boku zvládne otočit. :wink: Už jsem si zvykla, že moc nespinká, ale ještě horší je, že neustále vyžaduje moji pozornost. Nemusím ho už nosit 20h denně, ale musí mě vidět. Jak mě nevidí, tak je pláč :frowning2: Furt ho tahám po bytě, pokud rovnou nechovám.
A taky krásně začíná šahat po hračkách, co má kolem sebe rozvěšený. A jak mě dokáže silou chytnou za ret nebo vlasy :grinning:

Katy,Silvinky je mi líto, že má takový trápení. J. nejde třeba 2 dny, ale pak si to vynahradí 2x denně. Zkoušela jsi mazat bříško tím "Pupíkem"?

Marti, téda, tolik zoubků. Gratuluji ! :slight_smile:

Leni, to je mi líto, že tak bojuješ s kojením, ale taky bych to kojení nevynechávala. Ale jak píše Lili, radši umělá strava a spokojené dítě, než se oba trápit...

Luci, to si děláš srandu, že vás sousedi šikanují s tím, v kolik se můžete chodit sprchovat.... :unamused: Z čeho ten byt máte?? To je ze sádroše, že je to tak slyšet nebo co?

Paji, ať Nelinka dělá jen radost. Je kouzelná :slight_smile:
1. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Ahoj Pajiii, ten barák-vlastně bytovky jsou postavené hrozně na rychlo... slyšíme sousedy jak vedle tak i nad nama, dokonce i souseda, když jde na wc a to je fakt co říct :angry: a podle všeho, tak trubky co vedou přes koupelnu nejsou až tak moc odhlučněné nebo do čeho se vlastně dávají, páč i my slyšíme, když se sprchují... ale nikdy nás nenapadlo, že by jsme k nim došli a chtěli se s nimi domluvit, kdy se budou moct osprchovat, tak aby nás to nerušilo. To je fakt moc.

Jinak jsem ráda, že se malej uklidnil a už je jako sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Ahojky jen zdravím a hlasím , že pořád 2v 1 takže to vypadá, že si počkáme na to pondělí a bude se porod vyvolávat :wink:
1. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky

u nás Silvestr fajn, celej den jsme jezdili po návštěvách, večer Vikča usnula o půl osmé, kolem desáté trošku zaplakala ze spaní a vstávala na kojení až v 6, fakt jsem čuměla, já jsem si dala trochu vínka a šampus a ráno jsem jí dala odstříkáné z mražáku :wink: Na Nový rok byla báječná, doufám, že jí to vydrží i nadále :grinning: ,ale má nakrajíčku tu dvojku nahoře a dneska je zase taková ukňouraná :angry:

Vidím Marti, že je jedno jestli máš dům nebo byt, když chytneš blbý sousedy :angry:

Jenomže kdo nemá děti, tak si neuvědomí, že ruší :unamused:

Míši, tak si v klidu užij víkend ať jsi na pondělí připravená :wink:

Katy: zkus jí dát trošku heřmánkovýho čaje, to mi radila laktační, když měla Vikča problém

Lenajsku: to je super, že byl malej, tak hodnej na Silvestra, třeba to byl ten zlom a od teď bude večer klid.

Luci to je teda bomba s tím Wc :grinning:

zatím ahoj
2. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Zuzi, v té naší osadě to docela jde, ale přibyli nám tady noví sousedi, a prostě když bouchali před barákem, tak to bylo přímo pod oknem od ložnice, Markétka vydržela asi 20 minut, ale pak se už začla budit, my na to bouchání moc nejsme, tak mě docela srali, nic v tom nevidím, hrozně mě to otravuje, ale co nadělám, že jo ....
2. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Marti mě to taky nic neříká randál a vyhozený peníze :unamused:
2. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ahojky holky, my se tak dneska krásně vyspaly , že už dlouho ne a dlouho nevyspíme. Je to šilené, ale dneska jsme poslední den ve dvou a od zítřka už budeme tři nějak tomu pořád nemohu věřit :astonished: :astonished: :astonished:
3. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknou neděli přeji... tak MM končí dovolená, zítra už valí do práce, 12 dní s náma doma uběhlo jako voda a my zase osiříme... jsu zvědavá, jestli Lukajda bude hodnej, když tady MM nebude, nebo bude plakat... uvidíme.

Leni a Veru, jestli sem nakukujete, jak to vidíte příští týden, nechtěly byste na chvilku dojet do Slavkova a jít na procházku? Kromě středy zatím můžu kdykoli... ještě vám písnu SMSky. :wink:

Míšo, vidím že jseš pořád 2v1, no tak zítřek to jistí... moc budu držet palce, ať vše probíhá bez problémů!!! Taky jsem si říkala, že tomu nemůžu nějak věřit... to ráno co jsme jeli do porodnice jsem říkala MM, že si jedeme pro malýho, byl to neskutečnej pocit a pořád tomu dodneška nějak nevěřím, že je tady... :slight_smile:
Tak ať se fakt vše podaří a hlavně aby pak malá byůa zdravoučká!!! A co nachlazení, už je to lepší? Snad jo... ještě si běž dneska lehnout, dokud můžeš, pak se fakt už nevyspíš. :wink:

Luci, s těma sousedama to je maso!!!! U nás v paneláku je taky slyšet jak sousedi jak nad nama tak vedle nás jdou na WC, sprchu teda neslyšíme, ale když se napouští vana tak jo, to je prostě bytovka, to se nedá nic dělat, je fakt slyšet i hlasitější kýchnutí, nebo já kolem páté ráno když sousedi nad nama vstávají, slyším, jak jim zvoní budík na mobilu a mobil vibruje...
Ale v životě by mě nenapadlo jít za nima a říct jim, aby se nesprchovali v tolik a v tolik, že nás to ruší!!!! To je fakt mazec!!!! :angry:
Jinak do IP Ti to písnu, najdu seznam podle kterýho jsem jela a napíšu Ti to. Pokusím se během dneška, nebo zítřka, slibuju. A s těma oblečkama bys fakt už měla začít... aby to nebylo na poslední chvíli.
A díky za info o Adámkově papání, jak jsi to dělala... mám kamarádku, co nikdy nekojila, prostě se jí nerozjelo mlíko, takže od začátku dávala malýmu Nutrilon a do jeho tří let byl malej úplně zdravej a začal s nemocema až jak začal chodit do školky a přišel mezi jiný nemocný děti... takže vím, že strava na imunitu nemá zas až takovej vliv, hodně hrají fakt geny a nevím co ještě... když nejde plně kojit, tak se nedá nic dělat... zatím mám mlíka dost, snažím se abych o něj nepřišla, takže v noci i odstříkávám, aby se mlíko tvořilo a tajně doufám, že třeba budu jednou plně kojit a že mu to moje mlíko bude stačit... uvidíme. :slight_smile:

Já zjišťuju, že nám malej nějak roste do délky, do některých bodýček se už skoro nevejde, jsou úplně natěsno.. by mě zajímalo, kolik dr. zmeří při další kontrole. A hlavně, kolik naváží... rvu do něj co se dá, jak moje mlíčko při kojení tak ještě dorkm... tak snad se to konečně nějak pohne. :slight_smile:
Jen poslední dobou několikrát denně blinká, ne nějak urputně, ale je to blinkání ze žaludku a mám pocit, že je to z mýho mlíčka... se musím dr. zeptat co s tím... blinká i když si odříhne, třeba i hodinu po kojení... :confounded:

Pááji, to je dobře, že Jurášek už líp v noci spinká a že ho nemusíš už tolik nosit... to jsi ho fakt měla pořád na rukách, jo? To si vůbec nedokážu předstvit, to muselo být teda něco... Neuvažovala jsi o nějakým tom nosítku, že by byl u Tebe? A píšeš, že teď už nosit tolik nemusíš, ale musí Tě vidět... máš ho třeba v kuchyni na čem? Máš nějaký lehátko? Tak třeba se to časem zlepší a nebude mít potřebu být s Tebou tolik v kontaktu, že nebude tolik plakat, když Tě neuvidí... :wink: A v kočárku spinká, nebo ne?

Jinak je super, že vám dítka dělají takové pokroky... :dizzy_face:

Katy, co Silvinka, už je to kakání lepší, nebo pořád ne? Snad bude líp... :wink:

S těma petardama na Silvestra je to fakt děs, kdo nemá děti, tak si to fakt neuvědomí... :unamused: A my na to taky nejsme, fakt to stojí peníze a je to celkem o ničem... to já radši velkej ohňostroj. :slight_smile:

Mějte se kočky krásně, všechny moc zdravím a přeju fajn den... zase se objevím.
Pááá!
3. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky

Míšo, tak se ti to už přiblížilo a zítra budeš mít už snad u sebe :wink: snad ji nebudou hned převážet do Dětské, nebo jo? Budu moc držet palce, aby to všechno probíhalo tak jak má a nebyli žádné komplikace :slight_smile:

Leni, nemáš zač za info ohledně kojení.. opravdu to je i o tom, jaké to mimčo má potom imunitu a můžeš kojit klidně i do tří let a dítě bude nemocné rok co rok.
Ale super je to, že už vám malej nepláče a je spokojený a že ublinkává, to není až tak hrozné, pokud to neletí vyloženě obloukem hned po kojo, ale určitě se na to zeptej dr.ať jsi klidnější.
Jinak jsem ještě nezačala ani prát, prostě nestíhám a to mě fakt ser** protože jsem si to představovala úplně jinak a teď už jsem chtěla akorát tak odpočívat a nelítat kolem pračky a žehlícího prkna :frowning2: jenomže co nadělám, doma bordel jako v tanku a včera jsem uklízela přes tři hodiny šatnu, páč se to tam kupilo nesnesitelným způsobem, místo aby se ty věci dávali do popsaných krabic....... takže asi tak.

Zítra se budu na kontrole modlit, aby bylo všechno v pořádku a do porodu jsme měli ještě daleko.

Tak se mějte a všechny moc zdravím!!!!
3. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky, právě jsme se vrátili z dovolené, úúúúúúúžasnýýýýýýýýýýýýý to bylo. Zkusím zběžně dočíst novinky:slight_smile:
3. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky

Míši hodně štěstíčka, ať to máš brzo za sebou :wink:

Veru koukám, že Matyášek má 6 měsíců, gratulujeme :dizzy_face: , to ani není možný, jak to letí

MM s náma byl od 20.12 doma se tady poseru :grinning:
4. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.