• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Míšo, tak držím pěsti, ať je to v pohodě!!! :slight_smile:
4. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj, moc držíme Míši palečky!!!!!!!

JJ, my jsme taky osiřeli, chjo, to je paráda, když je nás doma víc, malej je pak spokojenej jak želva. Teď tady mám jak po výbuchu a musím neustále vymýšlet zábavu pro Matyáška :grinning: :grinning: :grinning: . Dostal asi milion hraček, už to nemáme kam dávat,jsem zvědavá, co budeme dělat za půl roku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Matyášek se včera konečně otočil sám na bříško, lenoch, moc se mu nechtělo, zato už skoro sedí sám a nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Leni, už se těším na prochajdu, teda, jsi moc statečná, že s tím kojením tak bojuješ a že to nevzdáváš, klobouk dolů. Já taky odstříkávám každej den, nejvíc mlíka mám ráno, tak si vždycky sednu s malým do postele a zpívám mu a u toho odstříkávám, jsem jak dojná kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: . Zkoušela jsi formovače bradavek???. My jsme si večer naučili matýše na flašku po kojení a jak je unavenej, tak prostě u prsa vyvádí, jakmile dostane flašu, tak je klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: . le pak v noci a ráno a celej den pak už kojíme v pohodě. a taky se už pěkně cpe mrkvičkou, ta mu fakt chutná. Co se týče jídla, tak je opravdu zlatej, všechno mu chutná :slight_smile: . Už má hlad, tak zatím
4. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Miši taky přeji hodně štěstíčka :slight_smile:
4. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Míšo, přejeme hodně štěstíčka a sil a ať je maličká brzo venku! Budeme čekat na zprávičky! :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:

Veru, gratulujeme Matýškovi k půl ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To to letí :wink:
Koukám, že už se Matyášek sám otočil na bříško, to je šikulínek! Nám se poslední týden Silvinka už přetáčí na boček :dizzy_face: :dizzy_face: Skrčí nožky, schoulí se do klubíčka a pak se převalí... sranda :grinning: :grinning:

Holky, taky jsme po čtrnácti dnech samy, hrozně to uteklo a bylo to moc fajn, když jsme byli všichni tři spolu :slight_smile:
4. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Jinak už se malá vytlačila v sobotu a dnes ráno zase. Takže to teď vychází, že chodí po 2-3 dnech.
4. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Přidala jsem pár foteček do alba :wink: :slight_smile:
4. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Holky ahojky, jen v rychlosti, malej se ozývá, že má hládek...
Míši moc držím palečky, aby to měla co nevidět za sebou a malou v náručí...
Veru, taky se moc těším, pokecáme. A moc gratuluju k půl ročku, fakt to letí! Ať je malej spokojenej, hodnej a dělá jen a jen radost! :wink:
Katy, na fotky mrknu.
Tak to vypadá, že jsme osiřely skoro všechny... :slight_smile:
Páá kočky, musím valit, krásnej den! :wink:
4. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Katy, matyášek taky kadí 1x za 2 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jednou nekadil i 5 dní a taky se kroutí a vypadá, že ho pobolívá bříško, ale střeva má prázdný - na trubičce nic není. Teď po té mrkvičce by měl kakat častěji, ale dneska už zase nevykadil nic. A přetáčením na bok to začíná - to Matyášek taky dělal dlouho, házel si nohama na stranu, ale pak se vždycky svalil zpátky jak špalek :grinning: :grinning: .
Silvinka je strašně roztomilá a koukám, že lehátko fisher price je hodně oblíbené, mají ho snad všichni:slight_smile:
4. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky!
U nás Silvestr docela ušel, až na to že jsem snad vůbec nespala :confounded: Do postele jsem se dostala ve 2, než jsem stačila usnout, tak se ve 3 malej vzbudil a řval a řval... Už týden s ním vnoci bojuju a nekojím, dám mu akorát vodu nebo čaj, ale vydrží klidně hodinu pobrekávat, ale pak zas sám usne. Na včerejškej dokonce spal celou noc, tak jsem se radovala, že už to bude dobrý a dnešek zas noc na prd. Řval a řval, už jsem z toho byla fakt na nervy, takže jsem po několika dnech zas vyměkla a dala mu kozu :confounded:
Přes den kojím jen ráno a pak trochu večer. Už se konečně naučil pít mlíko z flašky, tak pomalu jedním tahem vypije 220ml mlíka a někdy řve, že by si dal ještě, tak ho dokojím

Veru, gratulujem Matyáškovi k půl ročku :dizzy_face:
Áďa teda nesedí, ani nevydrží sedět, ale to mě nevadí, stejně prý ještě nemá... Ale plazí se rychlostí blesku, hlavně teda pod stromek, za vysavačem, za smetákem a taky za Jessininýma hračkama... :grinning: Na kolínkách se udrží chvilku, pak sebou zase plácne. Na zádech snad nevydrží ležet ani minutu, takže jsou kolikrát boje při oblíkání. :slight_smile:
Jo a zuby stále nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale řekla bych, že se to tam trochu rýsuje, ale on si na dásničky nechce moc nechat šáhnout a do pusy podívat už vůbec ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 11:49  • Odpověz
A Děkujeme za gratulace, už je velkej kluk. A spinká už hodinu v kočárku doma, to jsou mi novoty :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Katy, Silvinka je moc pěkňoučká, má pěkný baculatý tvářičky :dizzy_face: To kakání nevadí, když je plně kojená, Adámek to měl taky tak. Teď klidně i 4x denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to bude asi i k těm zoubkům. A takhle na boku býval taky skoro pořád :wink:
4. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Holky, to lehátko je teda dobrá věc?? Uvažuju, že bysme ho přece jen koupili, to stejný, co má Silvinka :slight_smile: Je to kočka roztomilá :dizzy_face:
4. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jj Leni, je to naše baculka, chutná jí :slight_smile: :slight_smile:

Lehátko máme půjčený od Silvinčiné sestřenky Natálky a je to výborná věc. Teď když už kouká, tak je v něm spokojená, má přehled. Třeba včera jsme s MM v kuchyni vařili, u toho povídali a ona nás sledovala a byla v klidu.
Teri, rozhodně to bude dobrá investice a Barušce se bude líbit :wink:

Zítra asi půjdeme na 3měsíční kontrolu, tak jsem zvědavá, jak malá vyrostla :slight_smile: Už je to pěkně dlouhá žížala a taky už se pronese. Bolí mě pěkně záda... :sweat_smile:
4. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
já si právě říkám, že bude mít přehled...v obýváku může být na zemi na hrací dece, ale v kuchyni máme dlažbu a málo místa... musím ještě přemluvit mm, zdá se mu to dost peněz...ale zas jsme hodně dostali na Vánoce, že máme Barušce něco koupit :slight_smile:

My jdem na 3měsíční kontrolu za 3 týdny, taky jsem zvědavá... vážili jsme malou u Páji v porodce, tak po odečtu oblečení nám to vyšlo asi na 4600g...
4. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Nakukuju, než půjdem oblíkat a ven... Katy, moc pěkný fotečky, malá má pěkný papulky, jen co je pravda... by mě zajímalo, jestli takhle bude někdy Lukinek vypadat, aby nebyl tak hubeňoučkej... je vidět, že jí fakt chutná. :slight_smile:
A to lehátko asi taky pořídíme, dostali jsme peníze na Ježíška pro malýho, tak ho pořídím právě do kuchyně. MM je sice proti, že se u to zdá jako vyhozený peníze a že to moc dlouho nevydrží, ale my v kuchyni nemáme nic, kam bysme malýho mohli dát, jen ležet na sedačce dlouho nevydrží...
Jen bych chtěla lehátko, co se dá plně položit. Ale nevím kde ho budu kupovat, no asi přes net, do Brna se nedostanu.

Leni, to mě mrzí, že Adámek tak v noci plače, je to taky boj odnaučovat ho od prsa, co... držím palce, ať se to brzo povede... a zuby furt nic? Takže to jak poplakával a měl teploty, to nebyly zuby? A jinak je to šikula! Už se na něj těším. :wink:
A super, že si vezme už flašku. :wink:

Veru, no vidíš, to jsou věci, že je Matyášek v kočárku doma hodnej a spinká... :wink: A s těma hračkama, no to mi povídej, taky nevím, kam je postupně budem dávat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak formovače mám půjčený od Zuzky, používám je, ale prostě se nechce přisát. Chvilku bradavky žužlá a pak řve a hemží se, tak to nemá význam.. nechci mu kojení znechutit, aby si nezvykl jen na flašku, to by byl konec, tak prostě rezignuju a dám mu tam zase zpátky ten klobouček a to saje v pohodě. Někdy jak oddělám klobouček tak jedno prso přicucne bez něj, ale někdy ne... asi musí mít náladu spolupracovat. A stejně jak se přicucne, tak si párkrát cucne a pak se pouští... asi je zvyklej prostě na ty kloboučky. Já asi prostě budu kojit furt s nima, furt lepší jak nekojit vůbec a nebo mít řvoucí dítě u prsu... :unamused: Já asi nejsu dost důsledná v tomhle, teda určitě nejsu, nemám na to prostě nervy a fakt se bojím, aby si nezvykl pak jen na tu flašku, tak kojím prostě přes kloboučky.

Jinak Lukin kadí skoro při každým kojení, až si říkám, jestli to není až hodně... tak si říkám že je asi dost najezenej, když má takhle často stolici...

Katy, tak pak písni, jak jste dopadli na kontrole. :wink: To věřím, že Tě bolí záda. :slight_smile:
Teri, taky písni. :wink:

Loučím se, jdem se oblíkat a jdem ven, škoda, že už nesvítí sluníčko, třeba začne.

Páá kočky, ještě pak nakouknu, jestli nejsou nové zprávy o Míši...

Mějte se!
4. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Holky, to lehátko Fisher Price nejde dát úplně do lehu? Asi ne, že... Ale já bych ji v tom stejně neměla nějak dlouho a v autosedačce taky musí vydržet i 1,5 hodiny, když jedem do Vyškova...
4. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Nikdo nemáte zprávy od Misicky?
4. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Už je to tady!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Nejkrásnější ze všech dárků vkládá život do kočárku. V jednom z nich teď sladce dýchá naše štěstí, naše pýcha. Oznamujeme, že dnes v 12.30 na svět vykoukla Veronika Bukalová s mírami 3780g a 48 cm a je krásná po mamince.

Tak to má Míša za sebou a moc moc gratuluji, ať malá krásně prospívá a roste, ať je zdravá jako řípa a ať se maminka brzo zotaví! Vše nej nej do života!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Před chvilkou mi to Míša psala. :slight_smile:

Jdu za chlapama, malej je dneska moc hodnej, jsu zvědavá, jak mu to dlouho vydrží... tipuju, že večer bude opět pláč, ale uvidíme... :slight_smile:
4. led 2010 v 17:23  • Odpověz
ahojky, koukám, že ještě nejsou žádný info o Míše. Dneska jsme měli náročný den, ale nebudu to tady moc řešit.

Holky, taky mám lehátko FIsher prince, ale mám trochu jiný, než vy. Mám takový, co hraje a vibruje. Malej tam ze začátku dlouho nevydržel, ale teď už i půl hodiny i hodinku zvládne... Kouká hlavně na to zrcátko a poslouchá hudbu. Teri, ani to moje nejde do lehu, ale s odstupem času si myslím, že je to lepší, když je malej v "polosedu". Lenajsku, myslím, ze ses ptala minule, mám malýho celý den v náručí a na střídačku v tomhle lehátku, autosedačce a postýlce. A v tom lehátku a autosedačce ho pořád tahám po celým bytě, hlavně, aby mě viděl.

Lenajsku, neboj, Lukášek taky bude brzo baculka. :wink: Jurášek byl pořád žížala a najednou už začíná mít mini-špeky a pěkně se mu zakulacuje obličejíček :slight_smile:

Veru, to ani není možný, že má malej už půl roku ! Gratujeme ! :slight_smile: A dovolenou, to bych si taky dala líbit :wink:

Katy, Silvinka je čímdál větší princezna. Ten náš prcek taky roste rychlostí blesku, snad stáhnu fotečky co nejdřív.

mějte se hezky, jdu nakrmit toho naše křiklouna, co mi nedá ani 5 minut klidu :slight_smile:
4. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Jé, tak velká gratulace Mišičce !! :slight_smile: :slight_smile: Přejeme Verunce všechno nejlepší do života, hlavně pevné zdraví. :wink:
4. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Tak velká gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: A Leni, nevíš, co teď s nima je? Jestli teda už malou převezli jinam?

paaaji, tohle má taky vibrovat, ale to asi používat nebudu...
4. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Gratuluju k maličké :slight_smile: :slight_smile: Přejeme ji hodně zdraví a ať dělá mamince a tatínkovi jenom samou radost :wink:

Leni, nevíš jestli ji teda hned odvezli do té Dětské? Jinak prý Míša rodila císařem.. psali to holky z jiné diskuze.
4. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Holky, malej zase plače tak jdu k němu, jen v rychlosti, nic víc nevím, taky jsem na jiné diskuzi četla, že to byl císař, říkala jsem si asi že měla císaře, když se malá narodila o půl jedné po poledni.
Jdu za tím křiklounem, vypadá to, že tohle bud prostě každej večer...
Pááá, zítra písnu víc.
Zdravím!
4. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahoj, to jsou skvělé zprávičky, obrovské gratulace mamince a malé Verunce hlavně hodně zdraví!!!
Lenajsku neboj, všechno se upraví, i ten večerní pláč se bude zlepšovat, teď už mi řve matyášek asi tak o 80% míň!!! Spíš víc pokňourává, alw ty hysterický scény ho naštěstí přešly :slight_smile: .
4. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Leni a jak se vám daří odbourávat noční kojení, asi je to náročný, co? :frowning2:
4. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Veliká gratulace Míše :dizzy_face: hodně štěstíčka a zdravíčka ať Verunku provází celý život :slight_smile:

Holky taky Vás ti chlapi někdy tak serou? :angry:

Katy malá je nádherná, no má být po kom, to budeme lamačka srdcí :grinning:
4. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Zuzi - neustále, dneska MM málem utopil malýho ve vaně . slyším z koupelny takový dávení, tak tam letím a matýšovi teče voda z nosu. No na zabití. mám doma 3 děti,Matyášek, pes a MM, ale ten je z nich nejzlobivější :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
veru, musíš si dycky vzpomenout, jak tě podržel na začátku :slight_smile: abys ho teda nezabila :grinning:
5. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky!
Míše moc gratuluju! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi, chlap mě sere neustále :sweat_smile:

Veru, vždyť ten tvůj chlap je tak moc hodnej! :wink:
5. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.