• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Míše velká gratulace a Verunce hodně štěstíčka a zdravíčka v životě.
5. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Mišičko, ze srdce gratulujeme k narození vašeho štěstíčka Verunky, ať je spokojené děťátko a hlavně, ať je zdravoučká a spokojená celý život! :dizzy_face: :slight_smile:
Tak už to mají holky za sebou, snad je malá v rámci možností v pořádku a srdíčko je ok...
Ale je to kus ženské, co? :grinning:
5. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Moc gratuluju Míše k Verunce, je to kus ženské, ať roste do krásy a dělá mamce a tatínkovi jen radost !!!!§
5. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Teda holky,kdese všechny flákáte?? :slight_smile: Za chvíli si tady budu psát sama se sebou :grinning: :grinning: .
Né, MM je zlatej, jen je jak malý děcko. V příštím životě budu lesba, se ženskou si budeme rozumět :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
Leni, klidně se můžeme domluvit a já za tebou a malým dojedu do Slavkova.
Mám to kousek a teď mám většinou čas, teda pokud neperu miminkovské věci nebo nelítám po kontrolách.
Takže se nějak spojíme a domluvíme se na konkrétním dni, ju (pokud nebude pršet nebo mrznout..)

Veru, já momentálně poletuju po bytě jako fretka..páč konečně peru věci pro mimčo :grinning: takže jsem to musela roztřídit podle barev, aby se mi to náhodou nezabarvilo.
Ale jinak jsem v klidu :wink: a neboj, tady si sama určitě psát nebudeš.

Lesba :grinning: :grinning: Veru, ty jsi fakt číslo :grinning:

Jinak ohledně chlapů no, já si nestěžuju. Co jsem chtěla to mám a jsem ráda, že ho mám i za cenu, že se občas chová jako malej kluk :grinning: ale to asi všichni chlapy.
5. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my na 3 měsíční prohlídce dobrý, Silvinka byla pochválena, že je šikovná. Jako každou prohlídku byla moc hodná a vůbec neplakala až když dostala první Hexa očkování, ale to trvalo jen chviličku a zase přestala. Je to šikulka! Jinak vážíme přesných 6 kileček a měříme 61,5 cm :dizzy_face: :dizzy_face:
V pátek jedeme do Vyškova k Dr. Zemánkové na nastřelení naušniček...bojim bojim za Silvinku :sweat_smile:
5. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den přeji... tak my jdeme na kontrolu za chvilku, tak jsu zvědavá, kolik dr. naměří a naváží. Starost mi dělá hlavně blinkání, malej blinká skoro po každým jídle, jen nevím, jestli blinká z mýho mlíka a nebo z Nutrilonu... zeptám se dr, co s tím, třeba to nic neznamená, ale znervózňuje mě to. Až teď v posledním týdnu asi. Tak snad to přejde stejně jako to přišlo.

Katy téda, malá je fakt šikulka, super! Je moc fajn že na kontrolách neplače, co bych za to dala... my kažkou kontrolu u dr. máme s řevem... že neslyším vůbec co mi dr. říká... :unamused: Nedovedu si představit očkování... :unamused:
A váhu má suprovou i míry... :wink:
A zítra má Sivlinka tři měsíce, letí to jako blázen!! :wink:

Veru neboj, nebudeš si psát sama se sebou, já neměla včera nějak čas se dostat k PC...

Leni a Veru, tak zítra v jednu na náměstí, třeba u kašny? A kdyby byli naši kluci hodní, nezajdem na chvilku na Hradby? Tam se nekouří a tři kočárky by se tam někam vlézt měli, ať nejsme pořád venku... ale uvidíme dle situace, ne?

Luci, to by bylo fajn, ale obávám se, že v zimě mrznout asi bude... :wink: Teď je tady hafo sněhu všude a vypadá to jako v pohádce, ale to v Rousínově asi taky. Tak jak se Ti to bude hodit dej vědět a nějak to zkloubíme.
Ty máš tu kontrolu kdy? Nějak jsem to pozapomněla. Držím palce.
A teď už jste s Radunkou na řadě Vy, resp. v první řadě Ty... :wink: :slight_smile:

Psala jsem včera ještě Míši, jestli má malou u sebe, tak prý je v dětské a už se na ni moc těším, což věřím... musí to být smutný, ale snad to nebude dlouho trvat a budou holky spolu, už napořád. :slight_smile:
A prý břicho po císaři hodně bolí. A mám všechny pozdravovat. PSala jsem, že moc gratulujeme a všechny zdravíme.

Jdu za Lukinem, už se ozývá, tak já se pak ozvu, jak jsme na kontrole dopadli.

Pěkný den všem přeji! :wink:
6. led 2010 v 09:35  • Odpověz
A přidávám se do klubu manželek, co mají chlapy na zabití... ten můj je poslední dobou fakt na ranu. Ale jinak je taky zlatej, když chce... :grinning:
6. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahojky!
Tak konečně napadl pořádně sníh! :slight_smile: :dizzy_face: Taky to mohlo být hned na vánoce.

Silvinka má hezký míry. Áďa taky nikdy u dr neřve, naopak si ji nadšeně prohlíží, hlavně ho vždycky fascinuje fonendoskop :sweat_smile:

Leni, já nevím na ty hradby... :unamused: Já teda asi ne. Myslela jsem, že budem jen venku, navíc jsem uvažovala, že bych vzala psa...
6. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky

Katy, to je paráda, že je malá tak šikovná a má pěkné míry :slight_smile: a neboj, ty naušničky zvládnete, jste šikulky a Silvinka bude aspoň kóča :wink:

Leni, tak ať kontrola dopadne dobře a dej vědět, jak jste dopadli.
Jinak u nás je také plno sněhu, sněží tady tak od 4hodin od rána a je to super, odpoledne bude Áďa jezdit na bobech, už se moc těší.
No a ohledně toho srazu, mě to nevadí, když by mrzlo, ale ty máš malého a tak musím brát ohledy, páč já tu svou zlobivku mám ještě zatím v bříšku a tam nezmrzne :grinning: :grinning: a kontrolu jsem měla teď v Pondělí i s nástupem na mateřskou. Teď tady spíš poletuju a peru ty věci + žehlím... ke všemu mě všichni začínají uhánět, že si mám sbalit tašku do porodky, že to na mě může přijít kdykoliv :angry:

Jj, teď už já a Radunka :sweat_smile:

Leni dv. co říká malej na sníh?

Tak se všechny mějte pěkně a já zase někdy mrknu..
6. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahojte,

Misicka strašně moc gratulujeme k holčičce, hlavně zdraví, snad už ted bude vše o.k., určitě by jste si to zasloužili po tom těhotenství plného nervů!!!!!!! Takže at je malá zdravoučká, krásně roste a dělá vám jen radost!!!!

Katy, Silvinka už je slečna, těch naušnic se neboj, já se bála strašně, ani jsem kvůli tomu noc předem nemohla spát, ale bylo to hned, nám je teda doktorka rovnou píchla, brečela hodně při tom a pak asi 5 min, než vytuhla ve vajíčku, za nějakejch 10 min než jsme přijeli domů se vzbudila a už se smála!! Týden jsme mazali ráno a večer a vše o.k. Neboj, jsou to holky statečný!Elenka taky vždycky byla u dr. hodnucká, celkově se mi zdá, jak to tady tak čtu, že holčičky jsou klidnější, říká se, že bolení bříška a prdíky mají víc chlapečci, tak možná proto. No jo, ženský hold i v životě víc vydrží :grinning:
Jinak do klubu manželek s chlapama na zabití se též přidávám, v pondělí večer jsme se pohádali a dnes ráno až udobřili.
Veru s tou lesbou už jsem nad tím taky přemýšlela, že to asi ve vztahu mají lepší.
Jinak v pondělí 4. ledna (mám to zapsáno) se Elenka poprvé obrátila ze zad na bříško!! Jsem z toho byla hotová!
Válela se tady na pohovce, já čučela do počítače a najednou se na ni podívám a ona na břichu! Tak jsem čučela jak vejr, a hned jsem ji obrátila zpátky a ona šup na bříško. Tak jsem hned musela všechny obvolat :grinning: Párkrát už se překulila i zpět na záda, ale to jí ještě moc nejde. Veru myslím, že jsi tu v pondělí taky psala o otočení, tak se ti naši prcci asi domluvili :grinning:
Pod stromeček dostala hrací nočníček a po spinkání ji tam vždycky na max 2 minutky posadím, a už se hodněkrát vyčurala. Ne vždycky samozřejmně,ale pomaličku , polehoučku ju budu učit. Žádný násilí, líbí se jí na nočníčku a dostává vélkou pochvalu, když se vyčurá.

Lenajasek, brouček vám pěkně roste, s tím ublinkáváním, já myslím, že je to normální, Elis začala ublinkávat až kolem 3 měsíce, a ublinkává dodnes, třeba i hodinu po jídle, ale záleží hodně na pohybu, když ji posadím do vajíčka po jídle, tak si vždycky ublinkne, jak se jí trošku zmáčkne bříško. Nebo kdžy ji dám na břicho, tak si taky často ublinkne.

Holky, kdž se vaši prcci smáli nahlas, stalo se někdy, že začali štukat? Elis pravidelně, když se začne smát na hlas, tak z toho začne okamžitě štukat a je po srandě. Už mě to dost se.r, pač ji chcu slyšet pořádně se msát a vždycky tohle. :frowning2:
6. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Lili, jo Markétka jak se začne chechtat, tak šťuká vždy na 100% ... to je asi normální :grinning:

Katy.v: malá má krásný míry .... chválím !!!!

Já čekám, jak dojde Martin, za chvilku, musí pohlídat malou a já jdu odházet tu kupici sněhu, nebo se zítra nedostaneme ven :grinning:
6. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Holky, já se omlouvám, že vás moc nenavštěvuju ... časem to poznáte samy, Hanča sem taky už pomalu nechodí, že? .... malá dnes spala 20 minut !!!! a včera 35 minut !!!! je vzhůru od 7,30 do 19,30 tak je to záhul !!!!
6. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Tak jsme zpátky od dr, a Mm to tipoval dobře, že Lukajda bude mít 4 kila! Má 4060g! :dizzy_face: A k tomu 56 cm, je to čahoun! :slight_smile: Mám obrovskou radost, takže za týden přibral cca 300g, což je super! Dělá to hodně si myslím ten Nutrilon, ale jsu fakt ráda. Do Nutrilonu mu přimíchávám moje odstříkaný mlíko a předtím kojím, tak to je fajn. Na víkend mám slíbenou od dr. váhu na půjčení, tak by mě zajímalo kolik toho malej vypije z prsu, abych věděla, kolik dávat UM. A jinak pokud půjde vše dobře, tak s malým až ve třech měsících na kontrolu.
V pondělí 11/1 jedem do Vyškova na kyčle, tak snad to tam taky bude vše OK.
Na to blinkání jsem se ptala, a prý je to v pořádku, pokud se u toho vyloženě nedáví, že prostě teď ublinkne to, co žaludek už nespotřebuje, že se mu teď roztáhl a malej pije i víc, než by mohl, tak to prostě vyhodí. Tak to prý nic není.
Jen ještě budem asi muset do dětské na oční, jedno oko co malýmu neproplachovali pořád hodně slzí, tak tam ještě zajedem a snad už to bude OK.
Jinak dneska malej u dr. hodňoučkej, jen pak při oblíkání venku zkoušel natahovat, ale zabavila jsem ho pískací hračkou, tak to šlo. :slight_smile:

Leni, jasně, chňápu. Ony Hradby mají stejně zavřeno, otevírají až příští týden. :slight_smile: Tak si uděláme prochajdu sněhem, vezmu stativ, abysme se mohly vyfotit hromadně. :slight_smile:

Lili ahojky, zdravím vás a díky za info... :wink: Malá je šikulka! :wink: Věřím, že jsi měla obrovskou radost, já bych taky hned volala. :dizzy_face: Za chvilku už bude mít Elenka půl roku, mazec!!!

Luci, my jsme chodili ven, i když bylo kolem těch -7°C, na chvilku. Jak je do těch -5, tak to je v pohodě na procházku. Máme fusak z beránka, tak to je pohoda. :slight_smile: Napíšu Ti ještě ty věci do porodky, zatím nějak nebyl čas... :unamused: Tak příští týden kdy? Kromě pondělka je mi to jedno... :wink:

Marti ahojky, vidím že malá moc nespí... no, to nás asi taky čeká, co? Tak se opatrujte, zdravím a třeba se to zlepší... :wink:

Mějte se fajně, achoojky!
6. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Pardon, váha je 4030, jsem se spletla, ale i tak dobrý... :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj holky, včera večer jsem napsala takovej hodně dlouhej vzkaz a jak jsem ho odesílala, tak mi spadl internet a já si samozřejmě neudělala kopii, takže se mi to celý smazalo. Už jsem nějak neměla čas to psát znovu, tak dneska druhý pokus :slight_smile:

Moc gratulujeme Misičce k Verunce!!! Přejeme Vám holky všechno nej nej nej a hlavně hóóóódně zdravíčka! Ať jste brzo spolu!

Katy, malá má krásný míry:o) A fotky jsou nádherný :slight_smile: Taky máme to lehátko Fischer Price :grinning:

Leni, jo jo, kojím s kloboučkem. Fakt nám to bez něj nešlo a už to bez něj ani nezkouším. Mám fakt malý bradavky a malá je není schopná pořádně chytnout. S kloboučkem nám to jde ale perfektně, máme doma pěkného hladovce :grinning: Už dokonce kojíme i vsedě. Už jsem docela schopná sedět, takže jsme začaly a jde nám to mnohem líp než vleže :slight_smile: Akorát nás trošku trápí prdíky, tak jsem dnes MM poslala do lékárný pro tu mast na bříško, tak snad to zabere a Nelince se trošku uleví. Dneska jí to trápilo od jedenácti až do 3 do odpoledne, skoro nespinkala a jen se chudáček kroutila. Pak byla teda pokakaná až za ušima, ale trvalo jí to chuděrce fakt dlouho.

Taky jsme byly v pondělí na ortopedii kvůli kyčlím, v porodnici nám je nestihli zkontrolovat, protože byly ty svátky y ortoped měl dovču. Naštěstí nás vzali skoro hned a malá byla moc hodná, jen trošku zaplakala, když jí dal na nožičky ten gel, aby mohl udělat UTZ. Máme nařízeno široké balení a kontrola za 6 týdnů.

Teri, tak jsem hned po té kontrole u ortopeda začala s látkou a je to super. Není to vůbec nijak náročný. Teď se mi pere první pračka plenek. Dávám jen do novoskladu a na to teda ten ručníček nebo žíňku a ještě jednu plenku + kalhotky bambino mio. Musím to dávat takhle, aby měla ty nožičky fakt pěkně od sebe. A ještě jsme neprotekly :slight_smile: A měla jsi pravdu s tím čůráním :slight_smile:

Luci, už se Ti to taky pěkně krátí, co? A tašku už si raději zabal :wink:
6. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Páji, tak to je fajn, že malá hezky saje přes klobouček, uvidíš, třeba to půjde pak i bez kloboučku.

Lukinovi se poprvé zadařilo přicucnout se k oběma prsům bez kloboučku na Silvestra, občas to zkouším právě, jak mu to jde. Ale to ještě moc nesál, hrozně rychle se pustil. Včera jsem poprvé z obou prsou kojila bez kloboučku asi 10 minut, což považuju za úspěch, pak se začal kroutit, tak jsem dala klobouček, aby nebyl řev. A dneska se znova přisál, k oboum, ale moc dlouho mu to nevydrželo.
Tak uvidíš, třeba to půjde. :wink:
K tomu bolení bříška, moje dr. jak byla u nás na kontrole hned jak nás pustili, tak malýmu donesla recept na kapky Sab simplex, že mu je mám kapat. A je fakt, že jak mu je kapu cca 3x denně, tak prdí krásně, takže klepu, bolení bříška zdá se, že nemá. A když se mi zdá že tlačí a nemůže nic vytlačit ani ten den moc nepdríkuje, tak mu dám třeba i 4x denně. Prý můžu dávat i 6x, ale to se mi zdá moc. Tak zkus o nich pouvažovat, sice se tam píše od měsíce, ale třeba v Brně to dávají i v porodnici... :wink: Takže bych se toho nebála, hlavně aby bříška nebolely.
A jseš šikula s těma látkovkama. Pak se těším na fotečky z plínkové přehlídky. :wink:
A s těma kyčlíkama, určitě to bude dobrý, plínečky tomu krásně pomůžou a na další kontrole bude vše OK. :wink:
6. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Pavli, to je supr, že kojení jde už i v sedě, ale já čímdál časrěji kojím vleže v noci, jsem líná a usínám u toho:slight_smile:
taky si říkám, že látkovky nejsou tak náročný, jak si spousta lidí myslí, já už ani nežehlím, jen skládám...

Na kyčle jdeme ještě koncem ledna, snad už to bude úplně OK, pořádně široký balení máme snad jen na noc a teď začínám nosit v šátku, to má nožky taky pěkně od sebe... :slight_smile:
6. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahoj,
Teri dívala jsem se na FB na fotky, jak nosíš v šátku, moc vám to sluší a Barunka je krásná slečna!!! ty děti se strašně rychle mění.
Katy i Silvinka mně přijde úplně jinačí:slight_smile: Rostou holky do krásy :slight_smile:
Holky zítra se těším, ještě bych dopo napsala, jestli to stihneme přesně v 1, záleží, kdy se Maty vzbudí ráno, obědvá tak mezi 12 -13hod, kdyžtak ho nakrmím, dřív. Mu furt vyvařuju :grinning: :grinning: .
Jo a taky beru psa. Snad bude hezký počasí. Dneska jsem 3/4hodiny odklízela sníh ze dvora a do toho jsem ještě houpala kočár nohou, aby se veličenstvo vyspalo dorůžova :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Marti, popravdě já se celkem zěším, až bude Matýšek spát míň, abych nemusela furt drndat, už mám tik v rukách a nohách :grinning:
6. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
ahojky,
takže Míša měla nakonec císaře a Verunka je v dětské nemocnici? Snad se o ni postarají a bude brzo OK. :wink:

Katy, Silvinka krásně roste a přibírá. My jsme úplnej prďolka oproti ní. Zkoušeli jsme Juráška vážit o víkendu a to měl i s oblečením a plínkou 4,9 kg.

Začínám mít problémy s kojením, v jednom prsu se mi tvoří hrozně málo mlíka a celkově ho mám míň. Večer v tom jednom nemám snad žádný. Pije tak 3 minuty a musím mu dát druhý. Malej se u kojení vzteká, to jsem doteď nazažila. Pořád se odtrhuje, takže i střídám prsa, to jsem taky nikdy nedělala. Jsem si jistá, že je to následek těch mých horeček. Snažila jsem načerpat moudra na webu, takže při kojení nahřívám prsa, aby to víc teklo a piju čaje jak oteklá. :sweat_smile: Navíc kojím skoro každý 2 hodiny, do procházky vždycky - chodím tak kolem 13h, každý den. Včera jsem už ze stresu chtěla koupit homeopatika na podporu kojení, ale v jedné lékárně je neměli a ve druhé byla inventura. Dneska to bylo o něco lepší, tak jsem je zatím nekoupila..
Nevím, jestli nemá malej ten růstový spurt, četla jsem, že je to kolem 3 měsíce. Zdá se mi, že má pořád hlad, navíc po kojení někdy brečí, což taky nikdy nedělal. :confounded:

Navíc mi začaly hrozně padat vlasy, Lili, neměla jsi ty problémy taky? Vyřešila si to nějak? Vitamíny ??

Marti, Veru, Jurášek mi nespí přes den skoro vůbec, vyžaduje pořád moji přítomnost, musím s ním být neustále.. Je fakt, že už třeba 15 minut vydrží v lehátku, kouká na hračky nebo do nich bouchá rukou, ale musí vidět, že jsem někde u něj. Abych nelhala, tak spinká, ale jen na procházce v kočárku. Musím jezdit každý den, ale aspoň vypadnu a mám "klid". Vůbec nechápu, jak se z něj stal na mě takovej závislák. Ale je fajn, že má rád společnost lidí a když vidí víc lidí a slyší víc hlasů, je hodnej a skoro neplače. To abych začala zvát pořád nějaký návštěvy.. :grinning:

Katy, snad ty naušničky Silvinka zvládne a ty s ní :wink:

Lili, gratuluji k obracení Elenky, je to šikulka :slight_smile:

obě Leničky, Zuzi, to jste ještě doma neměli doma toho mýho chlapa ! Mám chuť ho zabít každý den... Přes den se na něj tešíme a když přijde domů, něco plácne a hned se naštvu a je tichá domácnost...

Páji, tak ty taky látkuješ? A je to v pohodě? Nevím, jak bych to zvládala.. Ta mastička na bříško - Pupík, nám pomáhala. Po namazání se většinou do půl hodinky vykadil a byl mooc spookojenej. :slight_smile: Ale nemůžeš to mazat moc často, aby z toho neměla Nelinka bolení.

Lenajsku, super, že Lukášek tak krásně přibírá. Určitě to hezky zvládáte, jsi šikula. S tím ublinkáváním se tolik netrap, víš, že jsem to měla taky pořád, ale hodně se to zlepšílo. Už si fakt jen "ublinkává", ale né moc často.

Jurášek se na mě krásně usmívá, ale ještě se hlasitě nesměje. Snad brzy bude, moc se na to těším. :slight_smile:

Hezký zasněžený večer.
6. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
Paaaji, Juráškovi se blíží růstový spurt, tak možná proto má větší potřebu mlíčka, že tak často pije, to mi měli první krizovku .... tak vydržať! .....
6. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
teda jsem analfabet .... oprava: "my měly" :grinning:
6. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
Konečně jsem dala zase nějakou fotečku a teď už musím jít fakt spát... :wink:
6. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Pavli.O: jsi dobrá s tím látkováním, fakt super .... kojení vsedě mi vyhovovalo ve dne, v noci jsem u toho stejně jako Terka usínala, tak jsem začla zase kojit vleže, a nakonec jsme kojily vleže od 6ti měsíců i přes den ... v obýváku dělala blbosti, pořád ji něco rozptylovalo, tak když se krmilo, chodilo se do ložnice do postele, tam byl klid a najedla se bez problémů ... každý objeví co mu vyhovuje, u nás se to lišilo podle věku Markétky ... ale zvládáš dobře, jsi šikovná!... jinak já dávala na prdíky Sab simplex a byl dobrej ...

Lenajsku, jsi úžasná jak to nevzdáváš s tím kojením, fakt je to o vůli ... znám maminy, co se při prvním neúspěchu na to vykašlou .... proto obdivuju, když to fakt někdo zkouší, dokud to jde, třeba i s příkrmem, mateřský je mateřský ...
6. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
Paaji, to červený body se sněhulákem máme taky :slight_smile: Dostali jsme ho "za malou" od sestřenky, ale koupila zbytečně velký, bude ho mít snad někdy na jaře :frowning2:
7. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Ahoj!
Paaaji, jak píše Marta, může to být růstovej spurt... Ale nevím, my ho neměli :slight_smile: No Jurášek je fakt drobeček malinkatej, musí to dohnat, tak ať pěkně baští :wink:

Já už mám mlíka taky hodně málo, kojím už jen vnoci a ráno, večer před spaním mu dávám UM. V pravým snad už ani nic nemám, protože od toho se mě odtrhuje. Původně jsem teda noční kojo chtěla odbourat, ale stále se nedaří. Ale řekla bych, že už to má spíš na žízeň a ne na hlad. Zkoušela jsem mu dávat vnoci UM, to nechtěl, pil akorát čaj, a ten by dokázala vypít snad i flašku. Je to možný, že by měl vnoci takovou žízeň?

Pavli, Teri, jste šikulky s těma látkovkama :wink: Já tomu ani za mák nerozumím, ale asi to fakt nemusí být špatný... Já taky kojila jak Marta, ve dne vsedě, vnoci v leže v polospánku :slight_smile: Teď už i vnoci musím v sedě, v leže mě u toho trochu řve.

Jo, už taky zkouším dávat Ádě na nočník, ale spíš jen tak, nevydrží sedět, takže ho držím, a včera se mi tam poprvé vykakal :slight_smile: Jo a už máme zub!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru, tak bereš taky psa? Tak já ji vezmu taky, aby se vyběhali, snad mi neudělá ostudu :sweat_smile:
Těším se na vás, holky! :slight_smile:
7. led 2010 v 08:57  • Odpověz
se ještě musím pochlubit, včera malá spala do půl 9 (teda půl hodiny ju m uspával s řevem) do 5:15!!! V půl 5 jsem slyšela ranu do plíny, ale spala spokojeně dál :sweat_smile: Tak jsme pak nakojily, v plíně měla jen uprdnuto, zbytek šel do nočníčku, i čůrání :dizzy_face: Ale byla to výjimka, normálně spí tak od 8 do 2, max. do 3... Ale bylo to supr, mohla by do těch 5 spávat častěji :grinning:
7. led 2010 v 09:12  • Odpověz
jo a to jsem ještě zapomněla napsat, že mi celý odpoledne odmítala pravý prso, nechtěla z něho ani před spaním, jen se trochu napila z levýho, jakmile jsem ji dala na tu pravou stranu, řev jak blázen :frowning2: Takže šla spát podle mě ne moc najezená, já prso nateklý, odstříkat to moc nešlo, jsem si říkala, že za chvíli bude vzhůru a ono spala až do té 5:15 :sweat_smile:
7. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Teri, co bych za to dala, kdyby mě takhle teď malej spal v kuse:sweat_smile: Jj, to bejvávalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem si myslela, jak budu unavená a nevyspaná, když byl miminko, ale teď je to teda mnohem horší :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak právě jsem odstrojila stromeček. Tento rok mě ty vánoce nějak nebraly, nemět Peťulu tak bych si myslela že ani žádný nebyly.

Erinka83: Vy chodíte už do nočník. Já bych to asi neodhala kdy má zrovna potřebu. Nad látkovkama taky uvažuji při druhém mimču.
7. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.