• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky,
my se zase učíme spávat bez zavinutí, takže se malej taky budí, naštěstí to většinou vyřeší dudel, ale to přerušovaný spaní je naprd. Dneska jedl sice až ve 4 ráno, ale předtím kňoural v 23 a ve 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: . Můžu být ráda, že vedle něj spí MM, takže mu dudel strká on :slight_smile: .Ale i tak já mám strašný problémy s usínáním a dlouho mi trvá než zaberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A teď mi už 12minut spí v kočáře v ložnici, skoro bez houpání, dávám mu ještě tak max 10minut, ale třeba už se blýská na lepší časy :grinning: :grinning: .
Holky, tak já se taky těším, vařím guláš, tak snad to stihnu i s krmením i s mým jídlem:slight_smile:. Zkusím přidat do alba fotku naší nové jídelní židličky, je perfektní :wink: :slight_smile:
7. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Ali, dávám malou nad "nočníček" skoro od té doby, co jsme doma z porodky, ty signály jdou kolikrát těžko odhadnout (respektive mi to nedojde hned, nebo nedám na intuici), takže je to spíš o časování, vesměs mi kaká po kojení, takže to chytáme celkem dobře a čůrání je spíš o náhodě...ale není o tom, že bych ji držela násilím, prostě to zkoušíme a buď čurá nebo ne :slight_smile:
A látkovek se neboj, je to celkem v pohodě :wink: Tím, že mám malou přes den jen v látkovce bez svrchních kalhotek, tak mám plín docela dost, protože to čůrání je u ní hrozně častý a měním jí plínku při každým učůrnutí...Ale narvu do pračky, pověsím a poskládám.. Přebalování už perfektně zvládá i manža :dizzy_face:
7. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj kočky, téda, tady tolik příspěvků... :slight_smile:
Malej je na hrací dece na posteli, kouká, tak mám chvilku času. Dneska v noci jsem poprvé kojila dvakrát, jednou v jednu ráno a pak v pět, pak se vzbudil před osmou. Spát jsem šla kolem jedenácté, ale nemohla jsem usnout MM hrozně chrápe poslední dobou, takže děs... :frowning2: :angry:
S tím spaním, Lukin do toho kojení v noci spí jak zabitej, ale pak se tím kojením nějak probere a nemůže zabrat a mně se zavírají oči. Takže dávám dudlíka do pusy, potmě, takže se blbě strefuju, můžou mě vzít všichni čerti, bo MM spí jak zabitej a malej určitě kouká. A pak do rána spí malej hrozně přerušovaně, hrozně se ze spaní hemží a vrtí a hýká, bo co to je za zvuky... takže uvažuju znova nad zavinovačkou, aby se nehemžil. Myslím, že se tím i hodně budí, jak mele nohama a rukama. Ale zase když mele nožkama, tak prdí jak velkej chlap. :grinning: V noci prdí snad nejvíc. :grinning:
Jinak včera celej den nekakal a dneska v plínkách taky nic, přitom předtím kakal po každým kojení nebo UM. Tak to je asi fakt normální...

Jde holky šikulky s těma nočníkama. A Leni, gratuluju k zoubku. :wink:

Veru, tak třeba Matyášek už bude spinkat i víc přes den. :wink:

Pááji, mně Lukin taky přes den moc nespí, v kočárku většinou jo, ale někdy i v kočárku kouká a pak teprve usne. Včera nechtěl spát skoro vůbec přes den, tak jsem kojení co dělám přes den v sedě, udělala v posteli, aby u toho usnul a světe div se, spal pak přes dvě hodiny v kuse! To se nepovedlo snad nikdy od té doby, co jsme doma!
Jinak s tím mlíčkem, je to asi ten růstovej spurt a co se homeopatik týče, já si je nemůžu vynachválit. Jak jsem potřebovala rozjet kojení, jak jsem se vrátila z porodky, a pak jak jsem měla ten zánět a potřebovala odstříkávat víc, tak mi moc pomohly. Mám dojem, že i na netu co jsem četla diskuze, tak skoro všem holkám pomohly. Tak to zkus, za to nic nedáš. A nebo zkusit odstříkávat ještě po kojení, aby se mlíčka tvořilo víc...

Já mám pocit, jestli i u Lukina není růstovej spurt... už i tím, že kojím někdy dřív jak jednou za tři hodiny, pak ještě dávám dokrm a ten mi vypije. Ale ono těžko říct, třeba jen dohání to, co měl přibrat předtím...

Holky, nevíte, jak se počítá, kolik by mělo dítko vypít? Já se na to ptala dr., ale vysvětlovala mi to jaksi složitě, tak jsem to zapomněla...

Alčo, my jsme vyhazovali stromeček 2/1, letos jsme ho měli nejkratší dobu za celou dobu, ale bylo to tím, že nám taťka koupil už suchej stromeček, ještě ke všemu smrček, takže opadával už když ho MM dával do stojanu. Člověk se ho jen dotkl padalo jehličí. Děs... tak jsme ho dali hodně brzo pryč. Taky mě letos Vánoce nějak nebraly... snad to příští rok bude lepší.

Pááji, moc pěkný fotečky a krásnej Vánoční dáreček... :wink: :dizzy_face:

Páji.o, v porodce jsi kojila jen v leže, jo? Já to tam zkoušela jen jednou a tam mi to moc nešlo, tak jsem pak najela na kojení v sedě a až doma zavedla i kojení v leže. Ale malej mi u toho spí, tak to je takový o ničem...

V noci kojím v sedě v posteli. Chtěla jsem být solidární s MM, aby se vyspal, že budu chodit kojit do kuchyně. Ale jednak tam je hrozná zima v noci, jak se netopí, druhak se malej vzbudí a pak vůbec nechce spát, tak to je fakt nanic. Tak kojím zase v posteli, to sice pak taky nechce spát, ale to uspávání je jednodušší a rychlejší než ho někam přenášet.

Možná Pááji jak jsi jednou psala, že malej v noci plakal hodně a nebyl k utišení, jestli to není taky tím, že ho přenášíš na kojení jinam? Jsi psala, že chodíš kojit do vedlejšího pokoje, že?
A s tím, že na Tebe potřebuje vidět, to je něco teda... Třeba ho to fakt přejde.

A vidím že skoro všechny máte ty lehátka, začnu se po nich taky dívat na netu, zkusím i MMB.

Tak se mějte fajně, pěkný den všem přeji!

Leni a Veru, taky se na vás těším. Jen nevím na jak dlouho to plánujete, abych věděla jak s jídlem? No pro jistotu dám malýmu před tou vycházkou i větší dokrm, pokud mi ho vypije...

Pááá!
7. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Teri, to co s malou praktikuješ, to je ta bezplenková komunikační metoda, bo jak se to jmenuje?

Jo Veru, chtěla jsem se zeptat, budeš brát i Manducu? Nebo mě napadlo, jestli bych si ji někdy u Tebe nemohla vyzkoušet, jak se tam malýmu líbí? Uvažujem, že ji pořídíme...
7. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Veru, super fotečky!!! :wink: Ta u toho stromečku je krásná... :wink: A jak ho TM má na těch nohách, já bych asi byla mrtvá strachy... :grinning:
7. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj Leni, Manducu beru všude, určitě ji můžeš vyzkoušet. No, dal si tradičně 25minut spánku, ale lepší než nic :grinning: . Na kurzu nám říkali, že se přírůstek má počítat až celkem za 24hodin, že každý kojení se dítě napije jinak. Počítá se váha malýho x 150 - takže 4kg x150 = 600ml/24hod
7. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Leni, jojo, akorát u nás to o bezplence fakt není :grinning: Ale když se mi tak vyčůrá a vykaká před spaním, aspoň mám dobrej pocit, že pak je v míň počůraným :grinning:
7. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Leni gratuluju k zoubku! Byl nějaký pláč, nebo něco co nasvědčovalo prvnímu zoubku?

ježiš holky nestrašte s tím spaním, malá spí do 5, někdy i do 6,30 hod, tak doufám, že to tak zůstane. Spí tak pěkně od doby, co spíme při teplotě cca 19 stupnu. Před tím jsme měli dost vedro. Někdy jí musím párkrát za noc dát dudlíka, někdy vůbec. modlím se, at to tak zůstane!
Teri, už zkoušíte nočníček? My začali od vánoc, po spinkání tam pěkně čurá, Elence se na nočníčku líbí, držím ji a vykládáme si,ale ne moc dlouho, nemá se nutit. Píšou, že se má začít až od jednoho roku, ale já myslím, že je to blbost, že čím dřív, tím líp. Hlavně jí to nezprotivit a do ničeho nenutit.

Babel, mamka říkala, že Elenka u Vlacha pěkně vyváděla, tenkrát, jak jsi ji tam viděla :grinning: Máš švicu Blanku, že? Si vás pamatuju z dětství ze sídláku

Sab jsem dávala taky a osvědčil se, dávala jsem ho i přes to, že mě doktork odrazovala.

Páji krásný fotečky z vánoc! :grinning: Si už nedovedu vybavit, když měla Elis 5 kg, ještě že jsou ty fotáky.

Lenajasek, super, jak vám Lukášek přibírá, dokrm vůbec neva, hlavně že pěkně papá i z prsa, i z flašky (asi mu ten nutrilon dáváš do flašky) S tím chrápáním, ani nemluv!! Mě to nevadí, já usnu u čehokoliv,ale bojím se, aby nevzbudil Elis. Tak do něho drbu a on mi ráno nadává, že ho nenechám vyspat :angry:
Veru TM se vzbudí, když potřebuje Maty dudlíka??? MM spí jak špalek, ani neví, že ji krmím, toho nevzbudí nic. Za to já slyším každý její pohnutí. Už ho odnaučuješ v noci v zavince? To nás taky čeká,ale zatím se do ní ta naše osmikilovka vleze, tak je to dobrý :slight_smile:
7. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky, teda tady se to rozjelo :slight_smile:
S tím kojením ... my teď kojíme i v noci v sedě, malá se rychlej přisaje a celkově se mi zdá, že je u toho taková klidnější. Vleže nám to občas dělalo trošku problém a malá se pak u toho zbytečně rozčilovala a tím pádem se i hodně probrala. Přes den kojíme většinou fakt po 2 hodinách. Večer ale většinou pěkně usne. Dneska jsme nakojili v 11, pak ve 3 a v 7. Takže docela v pohodě. Jsem zvědavá, kolik nám zítra naváží doktorka v poradně. I když teda nevím, jestli se tam dostaneme ... prý má napadnout pěkných pár centimetrů sněhu a mezi Opatovicema a Vyškovem není silnice nic moc, bývá to dost uježděné a klouže to jak blázen ... máme sice zimní pneumatiky, ale Felda je lehoučká a tak to s ní pak na silnici docela cvičí, tak nevím, jestli si s malou troufnu. No uvidíme zítra ráno ...

Veru a Leni a Leni, užijte si procházku!!!
Veru, teda ty Tvoje fotky jsou boží, jsem se tady u nich pěkně nasmála :grinning:
Musím jít, malá se hlásí :slight_smile:
7. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Lili-Hani---to zrovna malá nevyvádělajen jsem nakoukla jak je pěkná...pamatuješ si nás přesně.ségra se jmenuje Blanka...taky si tě pamatuji ze sídliště...ale tos byla ještě malá :grinning: :grinning: :grinning:

Holky...jak mám odnaučit Tomulky na prso???Já vím,prostě mu ho v noci nedat,ale to jsem zkoušela,ošidit ho čajem,ale pořád plakal a já jsme to prostě nevydržela...zkoušela jsem mu před spaním dát Nutrilon,že ho to třeba zasytí,ale stejně se vzbudil po necelých 3 hodinách a plakal a plakal,dokud jsem mu to prso nedala...je to závislák...

Leni Dv....jak se ti daří to odnaučování na prso???Mě vůůůůůůbec :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Leni H...super,že Lukášek tak pěkně přibírá...a hlavně že papá z prsa :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Veru :grinning: To malej pěkně slavil, že má novou židličku :wink: A už ti sedí sám?

Lili, většinový názor dokonce je, že dítě je schopno ovládat svěrače až od 1,5 roku :wink: a že nemá cenu to zkoušet dřív...čtu to v každé knížce, co mi přijde pod ruku, ale mně je to jedno, já malou nenutím násilím, prostě je to hygieničtější, spousta mimin se v tom klubíčku líp vyprdí a vykaká, tak co....
7. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
babel - Marti pamatuju si matně spíš Blanku,ale tebe taky trochu :slight_smile: ted bydlíte kde? Na sidlaku? Nebo ve Slavikovicich? Bavila jsem se s kamoškou o modrým koníku a ptala se kdo sem chodí koho zná, tak jsem jí říkala tebe, jedinou asi z Rousínova, koho znám a ona věděla. Je to Míša Bartošková, znáš ju? Má Míše 4 roky a Adámka, rodila ve stejný den jako Lenka.dv, takže něco přes půl roku.

Teri souhlasím, přivedla mě k tomu mamka, prý nás se švicou dávala od 4 měsíce na hrníček po spaní a tak jsme se to naučily a v roku už jsme čuraly jen na hrníček. Kakání prý na nás poznala, když se nám chtělo,ale to já nepoznám. Abych pravdu řekla, moc jsem tomu nevěřila, ale když se Eluška, jednou, vdvakrát, třikrát.... vyčurala, tak už tomu věřím a mám velkou radost.
7. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Lili, a říkáš jí u toho nějaký zvuk? Já vždycky, když ji držím nad nočníčkem, říkám čččččč :slight_smile: A kakání, mně většinou fakt kaká po tom koju, a už bystřím, když ji držím a ona je úplně klidná, to znamená, že asi něco vyprdne :grinning: ale někdy třeba začne propínat prstíky, někdy i jakoby tlačila, občas jí nad nočníčkem "pomáhám" a tlačím s ní :grinning: Jinak: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=74057&vGroupOffset=0&=&vOffset=0#end A čuraní, dřív jsem si myslela, že když hodně kopká nožičkama, že se jí chce, ale ona kope čím dál víc, asi jak se začíná víc hejbat, takže to zkoušíme po tom kojení a stejně třeba během 10 minut čůrá zas...
7. led 2010 v 15:29  • Odpověz
Lili...máš dobrýho pamatováka :slight_smile: Blanča bydlí ve Slavíkovicích,zůstala nabaráku a já bydlím na sídlišti,tam,kde sme bydleli dřív :wink: :wink: :wink: Míšu Bartoškovou neznám,ale abych pravdu řekla,neznám tu skoro žádnou maminku...bydlela jsem dlouho v Brně a teď už tu není nikdo známý :frowning2: Moje spolužačky mají odrostlé děti a ty maminy s mimčama jsou o hodně mladší,než já :unamused:

Holky...s tím nočníkem jste teda dobrý :wink: ,mě doktorka říkala,že až tak v roce a půl...ale když to čtu,asi to zkusím taky :wink:
7. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Leni, gratulace Adámkovi k zoubku !!!!!

Holky, já dávám malou na nočník tak od 7 měsíců, co začla sedět, vždycky po vyspání ráno a po vyspání i přes den, celkem často se vyčůrá i vykaká. Jak píše Terka, taky jsem jí u toho říkala nějaký zvuk, aby si na to zvykla ... ale tahle bezplenková komunikační metoda, to mi moc nešlo, připadlo mi, že malou pořád přebaluju ... no prostě mi to nešlo ... na ten nočník ji takle dávám pořád, uvidíme, kdy pořádně pochopí souvislost .... starší děti v 1,5 roce chodily přes den bez plenek, v noci později, mám dojem, že po 2.roce, Pavka si odvykala hůř, holky se rychlej nachladí a častěj se stane že se počůrají ....

Leni.dv.: tady to období, co máte zrovna vy, to se malá taky dost pohoršila, řekla bych že noci byly nejhorší z celé doby co je na světě, po tom 1.roce se to zlepšilo, o hodně .... včera spala od 18,30 do 8,40 ! ... jedla teda mlíko v 5,40. O tomhle se mi dřív ani nesnilo. Dnes spala po poledni hodinu ! jsem si lehla s ní, tak dnes je fajn den .... je i taková "čertová" dělá blbiny a hrozně se tomu směje ....
7. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Ahoj holky, teda prochajda byla super, ještě jsem zmrzlá ma kost a matýš už si tady na zemi vesele pobrukuje.
Leni, já jsem se zapomněla podívat Adámkovi na zoubek!!
Teri, to jste teda šikulky s tím nočníkem, asi to taky začneme zkoušet, ještě jsem ale žádnej nekoupila. Ale on většinou čůrá vleže, když ho rozbalím, tak s tím svým pinďourkem čůrá za hlavu a na svoji hlavu a má z toho srandu:slight_smile: Matýš sám nesedí, al ta židkle se dá hodně polohovat, takže ho krmím v takovým polosedu.
Marti, tak to je náádhernýý spaní, o tom si taky můžu nechat zdát.
Tak, uvařila jsem si meltu, snad mi jí malej nechá vypít
7. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Procházka teda byla super! Akorát Adík toho málo naspal a je už protivnej, teď si s ním MM hraje, jinak řve :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Babel, taky mě to odnaučování nejde. Jak jsem tu už psala, vydržela jsem to týden, ale já už nekojím přes den, jen ráno. A vnoci mě to přijde, že je to spíš o žízni než o hladu, někdy usne i po tom čaji, tak nejdřív zkouším čaj a když to nepomůže, tak dám kozu.
7. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Leni Dv...dneska zkusím být tvrdá a prostě mu dát jen ten čaj,myslím,že je jen zvyklej si podundat :unamused: Taky už ho pomalu odstavuji,kojím jen ráno a večer plus v noci :confounded:
7. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Ahoj kočky, jen v rychlosti, procházka byla fakt super, díky moc! Snad brzo zopakujem, i počásko nám vyšlo. Malej je teď tradičně protivnej, tak toho tady moc nenasedím a ještě musím na zítřek dodělat jídlo, zapomněla jsem, že nemáme doma uvařený.

Tak zítra písnu víc, pěkný večer všem přeji! A pokud možno klidnou noc! :wink:
7. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Holky, fotky z dneška jsem dala na FB do vyškovaček. Leni, Veru, něco jsem vám poslala mailem, zbytek zítra, ju? :wink:
Mějte se! Dobrou!
7. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Dobré dopoledne, tak mi jsme totálně pod sněhem. Pořád sněží, už by to stačilo nebo se nikam nedostanu. Ať chci jet kamkoliv tak máme pořádnej kopec. Ten sníh měl byt o vánocích a né až teď :angry: .
8. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Tady je taky hotová kalamita, naštěstí nikam nejedu.
Holky, ještěže nám to včera takhle vyšlo :wink:

U nás byla noc katastrofa! :rolling_eyes: Adámek se budil snad po 2hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem si s ním fakt nevěděla rady, tak šel k nám do postele, ale taky tam tak pofňukával. Jsem nevyspaná, MM taky.... Nevím, jestli je to tím zoubkem, asi jo, co? Zkusím mu dát před spaním třeba panadol, jestli to pomůže.
8. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky, ach jo, tak dneska se asi nikam nedostanu, jsem zvědavá, co budeme o víkendu jíst, chtěla jsem jet nakoupit :confounded: .
Leni díky moc za fotky, kluci jsou fakt roztomilí :wink:.
Poslední dobou malej usíná strašně, jsem večer úplně šílela, MM v prčicích, matýš nechtěl spát a na mě čekala megakopa prádla na žehlení, tak jsem šla spát pozdě. Ach jo, někdy si připadám jak otrok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti... malej je od rána protivnej jak prdel, od rána brečí s vyjímkou kojení, nevím co se mu děje... :confounded: Jak na potvoru MM jde dneska na hokej, tak tady budem sami, ach jo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni, díky za fotky, fakt nám to včera super vyšlo, dneska je to děs... mám jít k dr. pro tu váhu, no uvidím jestli vůbec vylezem, ale váhu bych chtěla, tak to asi risknu a s kočárem tam narychlo zajedu, je to naštěstí docela kousek a pak hned domů...

Jinak včera malej taky hrozně blbě usínal. Furt plakal a nechtěl spát, usnul až někdy po desáté, já už úplně mrtvá, se mi zavíraly oči... :unamused: MM samozřejmě tuhej jak špalek, takže uklidňování a uspávání bylo klasicky na mně. :angry:
Naštěstí pak spal až do čtyř, to jsem nakojila, pak se vzbudil o půl osmé, ale po ranním kojení je fakt protivnej.
Tak byli chlapci asi přetažení, nebo nevím...

Leni, to mě mrzí, že jste se nevyspali... :frowning2:

Veru, Adam by nemohl nakoupit? Asi blbá otázka, že... :unamused:

Holky končím, jdu za tím ječidlem naším... páá, pěknej den!
8. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás je to také všechno pod sněhem a prý to má být horší... když se mrknu na radar, tak to pěkně schytáváme. Takže se ještě máme na co těšit :angry:

Veru, také jsem chtěla jet dneska nakoupit a dokoupit zbytek kosmetiky atd.co mi ještě chybí a nějak si netroufnu.. v tomto počasí je to fakt o hubu (pardon).
Takže zajedem do Brna asi zítra, snad bude líp..

Leni dv., určitě to bylo tím zoubkem, uvidíš, jak mu polezou další, tak to bude stejné.. nebude moct usnout atd. Áďovi na to pomáhal ten gel na dásně a občas jsem mu dávala také ten Panadol :wink: a hodně přes den okusoval kousátko, které jsem vždycky chladila v lednici.

Leňulko, tobě také malej pláče? Jejda, to je asi dneska blbý den něbo co... snad se ti brzo uklidní a bude hodný.
Třeba ti usne v kočárku... ale ty ho asi i s kočárkem dát do bytu nemůžeš, že?

Jinak u nás byla šílená noc, měla jsem poslíčky či co... ale rozdýchala jsem to a je to v klidu. Akorát malá se tam děsně protahuje a kope mě pořád do žeber :confounded: když jsem se na to ptala dr. tak říkala, že je to v pořádku, pokud mi netvrdne břicho a nemám ty bolesti víc krát za den, což nemám.
Musím dneska vyžehlit to co mi ještě zbývá a začnu si chystat tu tašku do porodky, kdyby něco..

Leni, ještě si ten příští týden upřesníme, ju? Budu dnes volat mamce, aby jsme věděla, kdy chce semnou zajet do města a podle toho se domluvíme. Snad nebude takové počasí jako dnes :sweat_smile:

Mějte se moc pěkně a všechny zdravím!!!
8. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Tak teda nevím, co ti naši kluci, včera byli krásně provětraní, tak dlouho jsme byli venku a oni nám to vnoci takhle oplácejí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Áďa je protivnej i dneska, v 10 jsem ho dala spát tak si necelou hoďku pospal. Dacánek ale nechce být v postýlce, furt by lezl po zemi :slight_smile:

Luci, já mám nějakej gel, ale ten asi stejně nepomáhá, než mu to stačím natřít, tak mě to z prstu slíže :sweat_smile: Co mu dávám kousátka, tak je má chvilku a hned je vyhazuje z postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už začínáš mít poslíčky, no jo, taky už se ti to blíží :wink:
8. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Leni, ještě jsem si vzpomněla, že jsem Áďovi dávala i mrkev, aby ji mohl okusovat jedním zubem a zároveň si tam masíroval i ty dásně. Akorát jsem ho musela hlídat, páč kousal jak vzteklej a někdy ukousnul velký kus, tak aby se tím neudusil. Ale to bylo fakt výjimečně :wink:
A na noc zkus ten Panadol, ten mu určitě zabere... když ti slíže ten gel a kousátka nechce :sweat_smile:

Jj, poslíčky... ale je fakt, že chvílama člověk ani neví jestli bude rodit nebo ne :grinning: :grinning: ale v pohodě, jsem si už zvykla.
8. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Teda jak vidím, tak dneska jsme spali špatně snad všichni :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Leni ty zoubky jsou teda mršky, se fakt těším, až to začne u nás. :confounded:
Luci, zítra má být asi dost podobně, tak se asi ráno svezu s MM, jede zas někam na zápas.
Já s kočárem budu muset, aby mi spal aspoň chvilku.
Si ze mě teď Matýš dělá srandu, jsem ho rozbalila, pokadil se, tak to uklidím, utřu ho, jdu vyhodit ubrousek, přijdu - další hovnisko. Uklidím, odnáším a mistr se celej počural :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: .
8. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Luci, já si s poslíčkama taky užila, byl to děs a měsíc před porodem jsem se nevyspala. No aspoň jsem si to natrénovala, jaký to je čučet po nocích do stropu:slight_smile:
8. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Ladovská zima... :angry: a my máme zrovna úklid před panelákem :angry:

U nás noc taky katastrofa,měla jsem předsevzetí,že mu to prso prostě nedám...vydržela jsem to do půl 1...do té doby se snad 10 krát probudil a plakal.ani manžel ho nemohl utišit...nakonec jsem ho vždycky vzala do náruče,dala mu napít čaje a snažila se uklidnit...na chvilku to pomohlo,ale tak po čtvrt hodině se zase probudil...tak jsem to vzdala a o t= půl 1 ho nakojila,pak do rána ještě 2 krát a vzala jsem si ho k sobě...je mi ho líto,je to i moje vina,že jsem ho na to prso tak naučila...teď se mi to vymstilo,asi tomu nechám volný průběh a prostě ho budu dál co 2 - 3 hodiny kojit...třeba se to zlepší...

Nevím ale co budu dělat,až přestanu kojit...čím ho pak uklidním :frowning2:
8. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.