• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jestli nezabere vnoci Panadol, tak najedu na diazepam :grinning: :grinning: :grinning: Jen nevím, jestli sobě nebo Áďovi :grinning: :grinning: :grinning:
Néé, si dělám samozřejmě srandu :grinning:

Marti, to si taky říkám, až nebudu mít mlíko vůbec, už teď ho moc nemám, co budu dělat? :sweat_smile: MM mi samozřejmě nadával, proč ho kojím, že ho mám nechat řvát, ale to nejde, takhle fakt budem nevyspaní tuplem. Ještě to zatím nechám být, nakojím ho, jak bude chtít a budu doufat, že se to pak nějak zlepší :sweat_smile: Dnes vypadám ale jak zombice. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Leni dv. :grinning: :grinning:

Marti, nám chodby v celém komplexu uklízí uklizečka což je sice fajn, ale po ránu ti celej barák smrdí Savem a podlahy jsou ušmudlané až hrůůůza a venku odmetá sníh nějakej chlápek.

Kočky, jak dlouho chcete ještě kojit? :confused:

Veru, malej ví jak na tebe :grinning: :grinning: jinak já bych šla také dneska na prochajdu s kočíkem...musí to být paráda :slight_smile:
Ale s tím velkým bříškem se mi nikam nehce..
8. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Holky, měla jste některá problém se zádama v těhu? Už nevím co s nimi, hrozně mě bolí a o nohách ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale fungovat doma nějak musím, páč by to tady za chvilku vypadalo ... :angry:
8. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Luci...my si tu klízíme sami,dřív to dělala nějaká baqba,ale to bylo jako kdyby to nedělal nikdo...ona to vzala jedním hadrem zvrchu až dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a venku to taky děláme,protože než přijedou městský sluýbx,půlka baráku by si zlámala nohy a druhá půlka zapadla sněhem :grinning:

Kojit bych ještě chtěla tak do 1 roku...mlíka mám zatím až až...jen se to všechno v posledních 2 měsících nějak zhoršilo-Dřív jsem ho kolem 8 nakojila a budil se tak v 1 až ve 2 hodiny,tak to bylo v pohodě,usínal taky výborně a sám v postýlce,ale to už taky nechce.Jakmile zjistil na co jsou nohy,odmítá ležet,pořád si stoupe a brečí a brečí...zkoušela jsem to podle té knížky od Marty,ale nejde mi to...plakal třeba hodinu v kuse a pořád stál a stál a okusoval hrany...nakonec ho uspávámv naší velké posteli,lehnu si s ním,tak do 10 minutek usen a já ho pak přenesu...nevím,co dělám špatně...asi jsem ho moc rozmazlila :unamused:
8. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
babel01 mi to měly ze spaním stejně. V 10 měsících mu lezly zuby a né a né usnout v postýlce. Nakonec od těch 10 měsíců zustal u nás v postely a do postýlky už se nevrátil
8. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ali...děkuju...mě tchánovci pořád říkají,že něco dělám špatně,že malýho rozmazluju,že ho mám nechat brečet...mě ale přijde,že to dítěto zbytečně stresuje.najednou je samo,bez maminky...ono je zvyklý dostat mlíčko a najednou mu ho maminka nechce dát...vím,že nejsem jediná.
8. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Hoj, tak jsem se vrátila z venku a nic jsem nevyřídila, váhu nemám, dr. tam už nebyla... :angry: :frowning2: Takže jsme jeli v tomhle hnusu, člověk nepozná kde končí chodník a začíná silnice, hrozně fučí, furt sněží, projet se skoro nedá, ale Lukin v kočárku spokojenej. Jak jsme dojeli do kočárkárny, oči jak baterky a zas je vzhůru. :confounded: A teď kňourá a kouká na kolotoč. Kdy usne doma, netuším...
Jdu dočítat.
8. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Kočky, nevíte někdo o Míši a té její maličké? Byla na té operaci se srdíčkem nebo jak to s ní vypadá?
8. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Luci...dívala jsem se na jinou diskuzi a tam někdo psal,že mu psala Mišička,že Verunka už má po operace a je v pořádku....tak ještě že tak :wink:
8. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Leni...hlavně že sji tu cestu přežila,já jsem vyrazila jen nakoupit a to naštěstí bez Tomulky a vrátila jsem se domů jako sněhulák :wink:
8. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Já radši ani nevylízám. Chtěla jsem jít odhrnout sníh, ale kašlu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, to jsi teda jela zbytečně v takovým hnusu, ale aspoň že malej na chvíli spal. Škoda, že ještě nespí. Tohle já neznám, kočár mohl stát a Adámek spinkal :slight_smile: No on spal vlastně furt :grinning:

Za to teď... Ježiš, dítě mi tu úřaduje, zrovna si ze židle stáhl oblečení a teď si to žužle, hlavně ty šňůrky na čepici, ty jsou nej :grinning: Před chvílí lezl Jessině do pelechu, mlátil tady s nočníkem... Super, no! :grinning:
8. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám dočíst, nějak moc jste toho naplkaly :slight_smile: Tak jen něco málo...
Naušničky jsme zvládli dobře, Silvinka byla moc statečná, plakala, ale jen chviličku. Je z ní teď kóča :dizzy_face: Ale to počasí nám dnes na cestu do Vyškova moc nevyšlo. Tam jsme jeli ráno ještě po dálnici, ale zpět radši po staré, člověk nikdy neví, kdy se na dálnici rozplácne kamion přes oba pruhy a abysme tam někde zůstali stát, lepší neriskovat.

Leni.dv, gratulujeme k zoubku, už bylo na čase, co? :wink:

Páááji a Teri, my taky máme to bodyčko se sněhulákem :slight_smile: Koukám, že se líbilo hodně tetám :grinning:

Páááji, tak Jurášek už se ti taky trhá od prsu? No vítej... Já nevím, proč to ty mrňata dělají :frowning2:
Mně teď dva dny u některýho kojení Silvinka trochu zlobí v tom smyslu, že pláče hlady, ale když ji přiložím, tak je našponovaná jak prut a nechce se chytit, tak jsem ji párkrát musela silou přitlačit k prsu a za chvíli se chytla. Před chviličku tu byl takovej "tyjátr", že už jsem si říkala, že to je reakce na ty naušnice, že ji to asi bolí, protože se něchtěla chytit, ani chování nepomáhalo, prostě nic, tak chvíli dost křičela, pak jsem ji dala k prsu a hned se chytla. Bylo to od hladu, ale nechápu, proč nepije hned, když ji přiložím... :frowning2:

Marti, tak říkáš, že už má Verunka po operaci? To je fajn, snad jsou obě holky vpořádku.

Lenajsku, tak vám Lukínek krásně přibírá :slight_smile: Vidím, že hezky bojujete. Nejhorší jsou ty začátky, když to dítko nemá svůj režim a maminka ještě pořádně neví, co chce, ale časem se to poddá a bude to jen lepší. Lukášek je šikulka, že už se občas chytne i bez kloboučku :wink:

Páááji, to je teda drobeček ten váš Jurášek, prďolka malá :grinning: :dizzy_face: Silvinka je oproti němu fakt kus ženské :slight_smile:

Veru, nad tou fotkou, kde má TM Matyáška na nohách jsem se normálně zděsila... :sweat_smile: Vždyť ty děti jsou tak živý, já bych se bála, že mu spadne... :confused: :sweat_smile: Jinak super fotečky!

Nic holky, malá zalehla, tak ji jdu následovat, ráno jsme brzo vstávaly a do večera budeme samy, protože taťulda jde na hokej, tak ať máma taky načerpá síly :slight_smile:

Jo, ještě jsem se chtěla zeptat Lili, říkala jsi, že jste ouška mazaly? A čím? Mně dr. řekla ničím nemazat, jen držet v čistotě a za 4 týdny vyměnit za norm. naušnice.
8. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
Marti, tak to je super, že má malá po operaci... snad je všechno v pořádku a holky budou brzo doma :slight_smile:

Leni dv. a to ti ještě nezačal chodit :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ty brďo, MAtyáše jsem po obědě nakojila v posteli v 1hod a on mi tam spí doteď, chodím na něj koukat, to není možný!
8. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Já musím se psem, jsem zvědavá, jestli projedu s kočárem. Katy to jsi jela sama do Vyškova?
Já taky občas trnu, ale Matýš byl tak vykulenej, že se ani nehnul :slight_smile:
A u toho kojení to máme někdy taky tak, netuším, co se jim honí v hlavičce...
Leni-máte doma s Adámkem aspoň veselo :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Veru, já jdu za chvilku pro Áďu a přemýšlím, jestli mám jet autem nebo pěšky :unamused: když se tak podívám ven, nechce se mi ani jedno, ale pro synátora musím, ten by se mi v té chumelenici určo stratil.
8. led 2010 v 15:16  • Odpověz
Holky...hodně štěstí v tom sněhu... :wink:

já se jdu na chvilku natáhnout,než se mi vrátí kluci z Brna...
8. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Holky, to je venku fakt mazec!!!! Na Slavkov je kolona jak blázen, prý je tam nehoda asi 9 aut bo co. Mám tu kamošku, která se tam nemá jak dostat. Tak ať vám polovičky dobře dojedou. Já vyšla jen ven se psem a rychle dom, to se nedá.
8. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Tak jsem malýho nakojila v posteli, on holky normálně sál asi hodinu!! Je to možný? Dřív by mi u prsu usnul a teď sál a pak teda usnul, tak jsem si konečně chvilku dáchla s ním a pak jsem ho přenesla do postýlky a spí dál... je možný, že teď má větší spotřebu jídla a jde o ten první růstovej spurt? Zdá se mi že má hlad i víc jak po těch třech hodinách, co jsem ho normálně kojila...

Holky, venku fakt mazec, MM jde večer na hokej a asi pojede vlakem, budou mít určitě zpoždění, tak to dojede asi o půlnoci, nebo nevím kdy... :angry:
Jdu vás konečně dočíst, snad to už teď vyjde. :slight_smile:
Ještě fakt, že jsme byly na procházce včera. :slight_smile: Kdyby tak nefoukalo, ale ono ještě fučí, to je fakt hnus...

Páji.o, jeli jste dneska k dr, nebo radši ne kvůli těm cestám?

Luci, už poslíčci? :slight_smile: Už to máš fakt docela za pár. Co oblečky, jak pokračuješ?
Na mě tady čeká hafo nevyžehlenýho oblečení pro Lukina a vůbec se mi do toho nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, to je fakt super, že Adámek tak hezky spinkal. :slight_smile: Však jsme Ti to s Verčou včera říkaly. Ale naštěstí Lukin v kočárku venku spí. Věřím že kdybysme měli ještě jeden třeba na balkóně, tak by tam spal taky. Nějak ale prostě vycítí, že už není venku a jak otevře kukadla tak je konec. Už jsem kolikrát uvažovala i o tom, že vezmu nahoru z kočárkárny celou korbičku a dám ji na balkón, aby se Lukin dospal, ale teď je tam hafo sněhu, tak to se nedá.
8. led 2010 v 16:51  • Odpověz
Luci, se zádama jsem měla problémy celý těhotenství, chodila jsem na masáže. Bolely mě hlavně bedra a kyčle... ale teď už je to daleko lepší. Tak snad Tě to po porodu taky přejde.. a nohy mě bolely taky. No, těhotenství není jen radost, ale má i hodně stinných stránek... tak vydržať!

Katy ahoojky! Taky se Ti malá trhá od prsu, občas? Tohle mi Lukin dělá už od narození, v porodnici jsme s tím bojovali šíleně. Dřív to bylo horší, teď už saje pěkně. Kolikrát to byl fakt boj, jak psala i Lili, ještě k tomu šermoval rukama, tak jsem mu je musela několikrát svázat plínkou. Tak snad to malou brzo přejde. Ale jak čteš, je to asi běžný... Mně se Lukin dokonce někdy úplně silou odtrhne, mám pocit, jak kdyby u toho začínal nejdřív klimbat a pak se mu asi něco odehraje v hlavě, něco čeho se lekne a hrozně pruce se odtrhne... no jo, kojení je boj, to říkám od začátku... :slight_smile:
Hrozný štěstí mají ti, kterým kojení nedělá žádný problémy... :slight_smile:

Veru, no vidíš, taky super, že Matyášek tak hezky spí! Teď už asi nespí, že? A s tou dopolední plínkovou příhodou, mazec! :grinning:

Luci, příští týden zatím nic nemám kromě pondělka a pátku. Tak uvidíme dle počasí, ale na chvilku bych klidně ven šla, to už snad nebude taková šílená fujavica a vánica...

Katy, ještě se zeptám na kakání malé, už se to zlepšilo? A co jsi dělala pro to, aby se vykakala? Já to včera nevydržela a dala malýmu rourku a po té se krásně vykadil, ale dneska opět nic. Mám pocit ale, že by chtěl a nejde mu to, kroutí se a vydává zvuky jak kdyby usilovně tlačil a nic... :unamused: Mažu bříško, masíruju, nahřívám, dávám kapky Sab simplex, piju fenyklovej čaj, hejbu mu s nožkama... nevím co udělat pro to, aby se vykadil...
A malá je určitě fešanda s naušničkama. :wink:

Leni, máš doma teď fakt veselo, to je fakt. :wink:

Jéé, mládě se vzbudilo, vydržel spát asi hodinu a půl, tak super. :slight_smile: Zato se probouzí zase s pláčem, ach jo, dožiju se někdy toho, že se vzbudí a bude se smát?

Pěknej podvečer všem, ještě asi nakouknu, když jsu sama doma, pokud mě malej nechá.
Páá!
8. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Akoj kočky, tak jsme zpět... no na silnicích je to fakt šílené. Auta, které zastavili v kopci kolem sídliště, tak se nemohli vůbec rozjet a kola klouzali na uježděném sněhu jak blázen. S takovou se budu brzo řadit mezi řidiče, co jezdí jenom na Jaře-v Létě a na podzim :confounded: takže jsem domlouvala malé, aby ještě měsíc vydržela, páč si neumím představit, jak by mě v tomto počasí manža vezl, kdyby se malá rozhodla jít předčasně na svět :sweat_smile:
Fakt se tady brodíme a kdo nemá kozajdy tak je fakt lituju... né že by to tady neodmetalo město, to ne. Odmetá to už od rána, ale to co je odmetené je za cca 15minut zasněžené :angry:

Leni, dneska jsem skončila jak s praním tak i se žehlením :slight_smile: a jsem ráda, že u to mám za sebou, páč ty nateklé nohy mě už fakt boleli a o zádech ani nemluvím.
Jj, poslíčci, ale jak jsem psala..nemám to každý den a když už mě to chytne, tak to stojí za to, ale co se dá dělat :slight_smile:
8. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Leni, jen aby jely i vlaky! Autobusy už nejezdí. Silnice na Slavkov je uzavřena, policajti to odklánějí. Auta a busy tam stojí.... Lidi od nás mají v buse děcka :frowning2: Jedna známá musí jít z Rousínova sem pěšky, pač nic nejede. Je to katastrofa venku, tohle jsem snad ještě nezažila!
8. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Leni a já si říkám, proč jsem za tu dobu neviděla ani jeden autobus :confused: tak to je teda síla!!!!!
Hlavně ať známá dobře dojde, páč na těch silnicích je to neskutečný.

Kdo nikam nemusí, tak nikam nechoďte ani nejezděte...
(ještě že jsem nejela k našim, ve zprávách říkali, že to stojí i na kopci na Vinohrady kde bydlí, takže to je fakt mazec).
8. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Holky, nestrašte :frowning2: Já jsem si naivně myslela, že to spaní už bude jen lepší :grinning:
8. led 2010 v 17:32  • Odpověz
ahoj, my se vrátili z venku, lidi si tukali na hlavu, že v tom počasí tahám kočár, ale pes se musí vyvenčit.
Leni, nestraš, MM má jet z práce autobusem, vlaky u nás nestaví. No ještě abych pro něj jela- auto je zapadaný na dvoře pod metrovýma závějema...
8. led 2010 v 17:45  • Odpověz
caute, je to fakt síla ten sníh, synovec sedí ve Slavkově v buse od odpoledne a čekají co bude, nemůžou se dostat do Holubic, švica pro něho tky nemůže, no hruza. A za mnou do Studenky jede kámoška vlakem a zůstali trčet někde v polích u Přerova nemůžou dál. Tak to je taky super. Já nemůžu jít ani na balokon kouřit. Elenku jsem tam dnes odpoledne dala, jsem odhrnula sníh a na kočár jsem dala pláštěnku a sepla kolíkama, aby jí tam nefoukalo a modlila se, abych ju pak na tom balkoně našla. ALe spala spokojeně hodku a pul.
8. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Ahojte holky, .... Leni.dv, Marti-Babel ... holky, když chtějí kluci pít od vás tak co to ještě nějakou dobu vydržet, a nechat tomu fakt volný průběh? Připadá mi, že jak člověk začne něco dělat násilím, tak je to ještě horší a oni to původní chtějí ještě víc .... jen mě to tak napadlo ... kojit do roka je takový akorát, pak už to moc nemá smysl .... třeba to vyšumí samo ....

Jsem ráda, že dobré zprávy od Míši o Verunce ... to je moc dobře ...
8. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Venku je to fakt hrůůůůza :angry: :angry: :angry:

Marto...máš pravdu,chtěla jsem to zkusit ,ale připadá mi,že nechat ho celé noci plakat je horší,než k němu co 2 až 3 hodinky vstávat a prostě ho nakojit...on jen nežužle,opravdu pije a dlouho...budu doufat,že se to upraví samo,tys mi myslím psala,že u Tebe se to časem upravilo,tak to ještě zkusím...mohla bych ho převést na UM a tím by se to asi zpravilo,ale když toho mlíka mám ještě pořád dostmateřské mléko je určitě lepší...jen mám občas chuť to všechno vzdát,když jsem po ránu unavená a utahaná :wink:

Těm,co stojí v těch dlouhých kolonách a snaží se dostat domů nezávidím :frowning2:
8. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Marti, u nás se to samo spravilo přesně v 1 roce, a nic jsem nedělala, do té doby malá pila kolem půlnoci a pak ještě nad ránem, takže 2 - 3 x za noc ... ale dalo se to vydržet, vyšumělo to samo a je klid .... od 10 měsíců jsem nekojila, malá ode mě už nechtěla pít a i když jsem přešla na UM tak se nic nezměnilo až v tom 1 roce, takže dokud máš mlíko, tak opravdu koj, je to pořád míň pracný a zabere to míň času než v noci míchat mlíko ...
8. led 2010 v 18:39  • Odpověz
S tím počasí, my jsme už všichni doma a jsem ráda, že se nemusím strachovat ....
8. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.