• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Teda to je hrůza, eště že jsem v teple domova, ale chudáci co uvízli :frowning2:

holky, mně se taky někdy malá cuká od prsa, že si myslím, že řve hlady a ona se prostě nechce přisát, když ji zkouším silou, řve ještě víc, kuská :frowning2: a za chvíli se třeba zas přisaje, taky nechápu... Naštěstí to nedělá moc často...
8. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Leni (lenajsku), klidně můžeš mrknout ke mě do Alba, že už to mám pro malou nachystané :wink:
Holky, no podle toho co píšete, toje fakt mazec. Takže busy na Slavkov vůbec nejezdí? To je síla..
Leni, pamatuješ jak jsme se loni domlouvaly, že bysme si daly sraz ve Slavkově a taky tak hrozně našněžilo, že Tys autem nejela nakonec a já se nemohla do Slavkova ani dostat pomalu, čekala jsem ve Slatině nahoře hodinu na bus a pak nakonec šla na vlak, kterej měl taky zpoždění... zdá se mi že to je to stejný, ale možná teď sněží ještě víc... a prý má sněžit celej víkend!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky jsu moc ráda, že to má Verunka od Míši za sebou, hned jak dám ještě malýmu dokrm tak jí napíšu. Teď už bude určitě jen dobře. :slight_smile:

Marti a Leni, s tím nočním kojením, držím palce ať to kluci co nevidět přestanou chtít sami.. musí to být dost těžký, nezávidím... ale jsu zvědavá, jak to za pár měsíců bude u nás... držím palce!

Lili, ELenka byla na balkóně, jo? A nezapadla sněhem? :slight_smile: Vidíš, příště si na pláštěnku dám taky kolíky, dneska mi ji ten vítr taky málem odnesl.

Veru, no... jestli TM má jet autobusem, to teda nevím nevím... :frowning2: Snad něco pojede... držím palce. Pak dej vědět, jak dojel, ju?
Ahojte, no venku je to teda fakt síla!!! My jsme to dnes s tou doktorkou vzdaly a domluvily jsme se na pondělí. Jsem fakt měla strach. Kdybych jela sama, tak to risknu, ale s malou se fakt bojím. Kdyby jsme někde zapadly nebo něco, tak co bych s ní dělala ...
Taky si pamatuju minulej rok, jezdila jsem do práce právě do Slavkova a jeden den jsem přijela do práce a začalo sněžit a sněžilo celej den. Pak jsem měla problém se dostat domů, Holubák jsem tehdy málem nevyjela (skončilo tam hodně aut a kdyby přede mnou tehdy někdo zastavil, tak jsem tam skončila taky) a pak ta dálníce, kdy jsem jela fakt jen podle světel přede mnou, no fuj!!! Jsme ráda, že jsem tohle od té doby nemusela absolvovat!!!
Leni, Veru, pak dejte vědět, jak manžové dorazili!!!
Luci, šikulka, takže všechno už je připraveno? To je dobře, teď už to fakt může přijít kdykoli.
Super, že malá Verunka od Misky se má dobře a že operace proběhla v pořádku. Leni, pak napiš, co Miska napsala. Myslím na ně, na holky, skoro pořád ...
8. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
tak synovec dojel po 3 hodinách dom a kámoška mi ted volala, že úspěšně vystoupila z vlaku a to vyjížděla z Vyškova 16.15 hod (už do vyškova to mělo 30 min zpoždění). Ale seděla v kupéčku s nějakejma pánama, co měli rum, tak se zahřívali, bylo tam veselo, když jsem jí volala :D Ona je taková od huby, tak se aspon nenudila. Už at je jarooooooooooooooooooooo a sluníčkoooooooooooooooooooo :frowning2:
8. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky

jsem nadšená z toho sněhu, dneska jsme byli 2x venku s tím kočárkem za kolo, dobře se s ním v tom sněhu jede :slight_smile: , pak jsem vezla manžu na chlastačku, tak jsem si dala jízdu na sněhu :dizzy_face:

Holky to je blbý, že vám ti kluci, tak stávají v noci na to kojo. Vikče tak poslední týden dávám až kolem šesté ráno, ale párkrát se vzbudí, tak ji dám čaj a je klid, ale zase jí roste zub :angry: Myslím si, že to nemá cenu to hrotit násilím. Jinak my kojíme akorát večer a pak ráno, přes den prso nechce, jen když jí něco bolí, chtěla bych kojit do toho roku určitě, akorát mě poslední dobou štve, jak mě u toho večer hryže, kolikrát mám strach ji přiložit.

Je super, že malá od Míši je v pořádku :dizzy_face:

Holky to škubání se u prsu a rozčilování, jsme taky zažili, v několika etapách, takže vydržat :wink:

Leni gratulace k zoubku :dizzy_face: a koukám, že Ti malej dělá doma pořádky :grinning:
8. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahojte, tak MM po 3,5hodinách právě přišel z práce - no horor, musel ho hodit kamarád, busy nejely.Tohle fakt nepamatuju. Chudáci silničáři, ti si ještě máknou....
Já jdu ještě ven se psem, tak snad nezapadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Páji, ten náš kopec tady v Holubicích je zrádnej, loni tu boural autobus a ten dům rohovej v tom kopci je pěkně otlučenej od aut, co to nedobrzdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
TAky myslím na mišičku, musí to být pro ní těžký nemít malou u sebe, je strašně statečná, že zvládla tolik překážek...
8. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Holky, to je super, že se má malá dobře.. snad nám Lenča napíše nějaké zprávy od Mišičky.

Paji.o, všechno je nachystané...akorát zítra pojedu do Brna pro to co mi ještě chybí a zabalím si pomalu tašku do porodky. A teĎ určitě rodit nechci, páč si to fakt neumím představit, jak by mě manža vezl v tom počasí:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru, ty autobusy nejezdí do teď? Tak to je teda horor..chudáci lidi.
8. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Tak malej snad bude spát... ale já neusnu, dokud MM nebude doma. Vůbec nevím jak ty vlaky budou jezdit, pokud vůbec a to ho pak ješě čeká cesta pěšky přes celej Slavkov dom, normálně by to bylo tak za půl hodiny, teď to půjde dýl a přijde domů jak sněhulák a ještě vymrzlej... :confounded: :frowning2: Busem jak to tak sleduju by se nedostal vůbec. A autem je to o hubu... :confounded:

Psala jsem Míši, ale zatím neodepsala, tak třeba zítra. Pozdravovala jsem ji a psala že na ně myslíme.

Zuzi, máte super vozítko. :wink: Teď jsou nejlepší sáňky na cestování. :grinning: Takže manžílek v hospodě, jo? Tak snad se vrátí nějak ne moc zrušenej... :wink:

Katy, a TM jezdí z hokeje autem, busem nebo vlakem? Snad dojel v pořádku... nebo dojede.

Nic kočky, jdu vedle do kuchyně žehlit, ať se nějak zabavím a nemyslím na to jak MM cestuje... a snad bude Lukin chrnět co nejdýl.

Krásnou dobrou a pokud možno pohodovou noc! :wink:
8. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Leni radši ať zrušenej než vzrušenej :grinning:
8. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Zuzi, to jsi asi jediná, která je z toho sněhu nadšená :grinning: Jako takhle to vypadá krásně, ale když vidím, jak na té silnici všechny auta stojí, tak už to tak hezkej pohled není. Tady fučí jak blázen, sněhu je tu naváto, do naší ulice se nedá ani vjet, jaká je tam duna sněhu, MM tam málem zapadl jak jel dom... No fakt katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, tak doufám, že TM dobře dorazí. To loni si pamatuju, ale nebylo to taj strašný řekla bych.

Malej se asi před hodinou vzbudil a furt tam pobrekává :unamused:

MM bude asi muset zítra jet do Vídně, tak mám fakt radost v takovým počasí :rolling_eyes:

Dobrou noc všem!
8. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme se krásně vyspali, matyášek byl neskutečně vzornej!!!!

Akorát ráno... MM měl jet na zápas, zaspali jsme, on mě vyčetl, že jsem ho nevzbudila. Byli jsme domluvení, že nás hodí k taťkovi do Brna, šel odhrabat auto, přišel, že tam je led, že to nejde a že jede s klukama a nazdar. TAk jsme se pohádali, jako snad ještě nikdy. Úplně jsem vypěnila, ječela na něj, on řval na mě, nejhorší je, že to slyšel Matyášek a plakal a mě to hrozně mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
JAko já fakt nevím, ale mě teď tak sere, že to ani není možný. HOVNO doma dělá, co slíbí, to neudělá,akorát se nají, vyvalí se k telce a konec a pak si vypadne na ten svůj zasranej volejbal. Bože jak já bych ho nakopala!!
9. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, u nás noc krásná, i teď je Lukin zlatej, usmívá se na medvídka v postýlce a pozoruje kolotoč, snad mu to vydrží. Jakmile je doma MM, tak je od rána k sežrání... :slight_smile:

Leni, už je Adámek v pohodě, už nepobrekává? Jakou jste měli noc?

Veru, super, že jste se dobře vyspali. A to ráno, ach jo... :frowning2: :frowning2: Co na to říct... :frowning2:
A to auto, tady je led na autech taky všude, MM to byl ráno fotit, to je masakr! Celou noc pršelo a mrzlo do toho... ale silničáři celou noc jezdili, jsem slyšela, jak to odhrnují.
Jak pojedou lidi v pondělí do práce, netuším.

Leni, tak ať TM dobře dojede, snad to bude v pohodě ta cesta, Vídeň naštěstí není nijak daleko a na dálnici to snad už bude pohoda.

Jinak MM včera dojel, ještě před půlnocí. Ale nenasedl do vlaku směr Slavkov, prý v Brně měli napsaný zpoždění do Slavkova 20min a už to bylo několik hodin, takže by se asi vlaku do Slavkova vůbec nedočkal a nasedl na vlak do Křenovic, kde končí. Tam vysedl, a naštěstí jel bus do Slavkova z Křenovic, takže se dostal do Slavkova v pohodě, měl to i blíž pak domů. Na mou otázku jak by se dostal do Slavkova, kdyby nejel ten bus, mi odpověděl, že by šel pěšky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: V tom počasí, asi 6 km... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, bez komentáře.
Je nachcípanej, v práci u nich jsou skoro všichni nachcípaní, tak k malýmu moc nechodí, takže se o něj budu starat zase sama... ale hlavně, aby to malej nechytl. Máme tady roušky, tak by si kdyžtak vzal roušku...

Zuzi, jseš fakt asi jediná, která se z toho sněhu raduje. :grinning: Za oknem je to hezký, ale musí to klouzat jak něco a s kočárem si to neumím představit venku, stačilo mi to bohatě včera na chvilku. A o autech a busech ani nemluvím... :confounded: Jestli do toho dneska začne zase sněžit, na tu namrzlou zem, to bude masakr.

Mějte se pokud možno fajn a pěkný den a celý víkend!
9. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Veru mě ten můj, teď taky dost sere.

Milostpánek si přišel myslím ve dvě, táhlo to z něho, jak ze sudu a ještě teď chrápe, hajzl jeden, já tu mám uklizený, uvařený a on se pak vzbudí, bude čumět, jak debil a jak ho bolí hlava :angry: :angry:
9. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Zuzi, proto jsem včera psala, že snad se vrátí ne moc zrušenej.... jestli by nebylo lepší, kdyby se vrátil vzrušenej... :grinning: :wink: Ale je to děs s nima... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 10:15  • Odpověz
No ještě to tak, to by mohl na mě něco zkusit :angry:

Jsou to hovada ty chlapi, myslím mu tam pustím Vikču a bude hned po spánku :grinning:
9. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Zuzi.. :grinning:
9. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Brý poledne. Prďola teď spinká :slight_smile:
Noc u nás jakž takž, po té 11 jsem ho nakojila, pak se vzbudil ve 3:30 nakojila jsem a spal do 7:30. Takhle se jako mimčo fakt nebudil, no ale co nadělám.

Veru, jet autem je stejně o hubu, buď ráda, že jsi doma. MM nastěstí nakonec nikam nejel. Ještě o půlnoci tady před barákem odhraboval sníh a vstával brzo ráno.

Zuzi, to taky miluju, když MM pije a pak to z něho táhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeden den taky chlastal, spal v obýváku a já tady přece kvůli němu nebudu chodit po špičkách a sedět a nic nedělat, tak jsem pustila vysavač :grinning: Jéé, ten vylítl pěkně nasranej :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Dneska se fakt nehodí vylízat ven :frowning2:

Cesta do obchodu a zpět mi trvala skoro hodinu,chodníky i silnice jsou jeden led,s kočárkem to z kopečka ještě šlo,ale zpátky :angry: :angry: :angry:

Noc u nás trochu lepší,kojili jsme v 10.30,potom v 1.00, ve 3.30 a v 6.00 s tím rozdílem,že my vstáváme o půl 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedinou změnou bylo,že se vyjímečně mezi kojením nebudil a neplakal...aspoň trochu jsem se vyspala :wink:

Jo jo s chlapama je to někdy těžký...ale co jsme si vzali,to máme :grinning:
9. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Tak po pořádku. Vpondělí ráno jsme tedy vyjely směr porodka stím, že prostě jdeme na indukci. Přijaly nás vyšetřily a udělaly monitor , kterej jako na potvoru nebyl moc dobrej.Odvezly nás na pokoj a ještě jsme čekaly na utz aby jsme věděly jak malá leží a jakej je tedy odhad váhy. Po utz mi doktor řekl, že odhad je tři a půl kila, al e že to může být i víc a že by mi radil i díky tomu, že nejsme otočený ten císař , že by to pro nás bylo pro obě nebezpečný tak řikám, že jasan že tedy cisař .Tak jsme se domluvyli na odpo jelikož jsme ráno jedla a , že to bude jen lokální umrtvení.Odvezly mě na pokoj ,kde bylse mnou i manžel a čekalo se. Postupně mě sestra hodila ,obvazovat nohy,holit atd....Jenže pak mě z hladu díky cukrovce začalo být zle tak jsme dostala kapačku s inzulínem a glukózou.Pak nás nacévkovaly to byl hnus.O půl 12 násodvezly na sál, manžela nechaly koukat za skleněnýma dveřima. Pak to začalo píchnout epidurál, podařilo se až na potřetí jelikož jsem se strašně bála a celá se strašně třepala.Nasadit masku na dychání atd..... PAk jsem cítila všude po tělě teplo a zkoušely zda něco cítím ,došel doktor a začalo se. Anesteoložka byla super, držela mě za ruku a říkala každej postup co dr. dělala. Vše bylo bez bolesti až na to když malou vytahovaly tak to bylo jako kdyby zě mě vytahovaly vnitřnosti. PAk jsem jen slyšela, jak brečí a někam jí odnášely z dálky bylo slyšet nějakého doktora, že je krasná a veliká a že krásně sama dychá. PAk mi jí nějak doktorka donesla abych se mrkla dala jsme jí pusu a už jí nesly pryč.PAk mě převážely na ARo a jen jsme od manžela slyšela jako by zdálky , že je moc krasná :slight_smile: A zavřely se dveře a já zůstala ůplně sama. Napojily mě na ruzné kapačky hadičky atd.... a já ai na chvilku usnula. Když jsme se vzbudila tak jsme se pořád ptala kde je a nikdo mi to nedokázal říct až o půl sedmé večer přišly z dětského, že jí hnedka po porodu odvezly do dětské nemocnice. Ale jak to sní vypadá nikdo nic nevěděl. Jen mi daly nějaké tel. číslo a že si tam zítra mám zavolat. Noc byla hrozná vůbec jsme nespalapořád jsme cítila, že mě malá kope pak se mi zdálo o té operaci no hrůza :unamused: Druhej den za mnu přišel manžel a že jede do té nemocnice pak mi zavolá co a jak. Tak jí dělaly utz toho srdíčka a musí se to sledovat. Doneslnějaké fotky a já si pořádně ani neuvědomila, že to dítě na té fotce je moje :frowning2: Ve středu jsme i tam volala já a , že malou převaží do PRahy do Motole a že tam se rozhodne co a dál. Pak už to mělo rychlí spád, v praze jí vyšetřily a zjistily , že není na co čekat a ve čtvrtek nám berušku operrovaly.Tu nejhorší vadu nám odstranily, kvůli tomu srdíčku nemohla pořádně dýchat tlačilo jí to na plíce a ještě se jí neprokrvovalspoe tělíčka. Operace dopadla dobře jen zjistily , že máme nedomykavost chlopně, ale to že počkají , že se to někdy spraví samo a že to něńí vada hrožující život. V pátek ji měly odpojovat od přistrojů, ale bohužel našly ve stolici krev takže s té operace dostala nějaký zánět do střívek.Takže jí nasadily antibitotika, má žilně magnézko na prokrvení, výživu dostavá jen nitrožilně bay y střívka si odpočinula a je uchována ve spánku aby naprala sílu.Odpojovat by jí měly v neděly nebo v pondělí podle toho zda tá krev ještě bude nebo. Mě pustily včera musela jsme je sice ukecávat, ale jsem moc ráda , že jsem doma v klidu.Za beruškou pojedeme v úterý jelikož dokud je na těch přistrojích tak tamnikoho nepustí.TEd si za chvilku budeme volat jak zvládla noc a zda nejsou nějaké komplikace.
Holky je to šilený já pořádjen řvu,mlíko zatím nemám sice se snažím každý tři hodiny stimulovat a každej řiká, že se to ještě rozjede, ale nevím už nemám nějak sílu. Včera jsem došla domů a byla jsme sama . Postýlka prázdná nikde nikdo neřval.Připadla jsem si fakt jako propuštěná po operaci tak jsme to zase ořvala, řvu i teď když vám toto píšu. :unamused: Když to bude vše v pořádku tak by nám měly princeznu za 14 dní pustit.

Tak teď jsme volaly do prahy stav nezměně což je taky dobře za celou noc krev ve stolici nebyla a odpo jí čekají nějaké vyšetření tak máme zase volat večer po osmé.
9. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Ještě chci poděkovat všem co nám drží palečky a myslí na nás :wink:
9. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Miško :cry: :cry: to bude dobrý, uvidíš že to malá zvládne. Ani se ti nedivým, že pláčeš.. já začala už jen jak jsem to četla. Jsi hrozně moc statečná, za to všechno co sis v těhu prožila a prožíváš i teď.
Moc držím palečky, aby to dopadlo všechno dobře a malou jsi měla co nejdřív u sebe. Drž se, kočko!!!!
9. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Miši..Hlavní je,že to Verunka zvládla.Je to hrozný nemít berušku u sebe,ale určitě je jí tam dobře a ví,že ji maminka moc miluje...až pořádně nabere sílu,budeš ji mít cobydup doma!!!Moc na Tebe myslím :wink:
9. led 2010 v 11:04  • Odpověz
...koukala jsem na fotky, malá je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Holky..jen jsem si skočila na záchod a TOmula mezitím stihl otevřít krém na oprauzeniny...možná trošku strčil do puse,ale naštěstí mu to nejelo.Spíš si ten prstík jen olízl...myslíte,že se mu něco stane?Nemám radši zavolat doktorce?
9. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Marti, myslím, že se mu nic nestane... maximálně může dostat průjem, ale jinak si myslím, že to vážné nebude :slight_smile:
(pokud to nespapal celé :wink: )
9. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Taky si myslím,že se maximálne po....jen na té krabičce je napsaný vyhledjte lékařskou pomoc,dojde li k espolknutí,ale to asi myslí většího množství...přinejhorším si dám taky a uvidím,co to udělá se mnou :wink:

To je hrůza,on už se dostane všude,je jako opice!!!
9. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Pokud toho nespapal hromadu nebo fakt celou tubu (nebo v čem to máš), tak bych si s tím hlavu nedělala :slight_smile:
9. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Míši, drž se! Všechno bude dobrý! Hlavně přeju, ať je Verunka brzo zdravoučká a brzo s váma :wink: Pak si to vynahradíte :wink:

Marti, já myslím, že se nic neděje a určitě s emu nic nestane :wink:
9. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Míšo, jsi statečná mamina, krásně jsi to zvládla, bude dobře, uvidíš a Verunka bude brzo s váma doma !!!!!
9. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.