• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Marti, a proč na tu akci v těch Dědicích nechcete jet znova? Klidně byste mohli na chvilku, ne? :wink:
30. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Určitě to bude fajn, tyhle akce mám ráda.
Marti, tak si budete muset počkat až Markétka trošku povyroste a pak s ní zase budete chodit :slight_smile:
Páji, grilování si užijte, to je taky bezva!

Holky, právě jsem se chtěla zeptat, může se v těhotenství grilovaný maso? Mě ani nenapadlo, že ne, ale nedávno jsem mluvila s kamoškou, že jsme u našich poprvé grilovali a ona mi řekla, jestli jsem se zbláznila, že jsem jedla grilovaný, že to nemůžu..... :frowning2: Tak nevím :unamused:
30. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Katy, já bych to viděla tak, že grilovaný klidně, ale třeba jen občas, proč ne... možná radši kuřecí než vepřový, aby bylo víc hotový, žádný tlustý plátky, ale aby se pořádně to maso propeklo... ono i pečení není moc zdravý, ale když se čas od času dá grilovaný masíčko, proč ne? Když se tím nebudeš krmit každej týden... já bych to nějak nehrotila. A radši maso, než klobásky třeba. :wink:
30. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
katy: Já teda jedla grilovaný celý léto až mipak teda Dr. nakázal to omezit páč to hrozně zatěžovalo ledviny bo co a já sem hodně otíkala
30. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
A ještě bych ho asi moc nekořenila různýma grilovacíma směsma, jen tak decentně... :wink: Teda aspoň já poslední dobou nesnáším jakýkoli překořeněný věci a kořenící směsi.
30. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Katy, víš že jsem to taky řešila? Už jsem mamce říkala, že já to maso asi moc jíst nebudu, ať mi nachystá hodně chleba na topinky :grinning: Někde jsem četla, že bych grilovaný jako těhu neměla, nemusí to být úplně dodělaný a taky jsou na tom škodliviny z toho grilování samotnýho. Ale neznamená to, že si do masíčka ani nekousnu :wink:
30. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Tady jsem našla odkaz diskuze o grilovaným masu na Koníkovi:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=60699&vGroupOffset=1040&vOffset=0

My teda máme možnost grilovat maso jen na ohni, nemáme el. gril, tak možná bych to maso zabalila do alobalu, aby z něj nekapala ta šťáva na ten oheň. To by mělo být v pohodě. Každopádně, když se to nepřehání a jí se to maso občas, řekla bych, proč ne...
30. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
No, na tu akci v Dědicích jsme chodili i s bývalým, že jo a taky poslední 2 roky byly jiný starosti a i kolegové z práce jaksi neměli čas.... on to právě ani není můj problém, jako spíš že se tam s nikým tnámým nepotkám... a i na kouknutí je to teď na procházku kočárkem dost daleko, nevím jestli by se tam mýmu chtělo, .... ale ted mě napadá, že můj chtěl jít po práci na pivko, tak bychom se tam mohly vydat s předstihem samy s Marketkou. Zkusim napsat do práce, jestli se to vůbec koná a jestli někdo jde :wink:
30. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Katy, tak trochu můžeš, no je tam víc soli a hlavně aby to bylo pořádně udělaný, že jo :wink:
30. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Leni, my máme gril na gril.uhlí a většinou grilujeme na gril.tácku nebo v alobalu. Takže to bude asi stačit a můžu si kousek masíčka dát, že? :wink: Tuším, že mě další grilování čeká až na narozky, tak to jednou za čas přežijeme oba - já i mimi :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Páji, co jsem četla v té diskuzi, tak nejhorší je, když ta šťáva z toho masa odkapává na ten oheň nebo uhlí, že se vytvářejí karcinogenní látky. Ale když se to maso dá na alobalový tácek nebo zabalí do alobalu, řekla bych, že v pohodě. :slight_smile: A určitě to přežijete. :wink: Dobrou chuť!
30. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahojky holky, jdu vás zkontrolovat jaki se máte na koňa už moc lidí nechodí :wink: Koukám, že krásně rostou bříška :slight_smile:
My n a grilování použiváme taky ty alobalový tácky a je to super věc :wink: Už se taky těším na letní grilování :wink:
30. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Mišičko ahojky, na koňa bych řekla, že hodně lidí chodí, ale na beremko moc ne.. :wink:
Jak Tobě se daří? :wink: Jojo, bříška rostou... :wink: Pěknej den!
30. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Díky kočky za rady!
Tak si určitě večer dám :slight_smile: I když je něco jinýho, když si to člověk griluje doma a dá si záležet, aby to bylo hezky udělaný a dá si to do toho alobalu, ale na takové větší akci to bude asi přímo nad ohněm. Ale jednou se nic nestane... :wink:
30. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Jé já to napsala na opak :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Jasně jednou se nic nestane když to nebudeš jíst denně :wink:
30. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
Jo mě se daří docela dobře, jsem ráda že teďka jen čtyři dny do práce . jupííí Trošku jsem zaměstnala hlavu a chodím na anglinu abych dělala něco potřebného a nemyslela na kraviny :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Já dneska z pálení čarodejnic budu mít prdlajs jelikož jsem až do desíti v práci :unamused: A pak netuším zda se mi někam bude chtít ještě jet.
30. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
Lenajsku a co tvůj taťka dělá, že píšeš že tam prodával nějakej baráček? Je realitní makléř?
Jinak já mám tady kolegyňku z Křenovic a taky dnes vyprávěla, že půjde s dětma u nich na akci, děti i ona budou v maskách, říkala, že tam bude nějaký program, soutěže apod.. Tak to bude určo taky bezva! Užijte si to tam! :wink:
30. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
Mišičko, tak to je super s tou angličtinou, to Ti jen chválím, fajn. Kam chodíš, do nějaké jazykovky, nebo Tě doučuje někdo soukr?
Katy, taťka má realitku, je teda sám, takže toho nemá tolik, ale je sám sobě realitnám makléřem, právníkem, sekretářkou... :slight_smile:
Slyšela jsi o těch Křenovicích? Teď mi právě píše ta kamarádka, že tam budou i programy pro děti, budou tam i nějaký letadýlka, co modeláři dělali, že budou lítat, a asi i nějaký ty masky, pak oni budou mít to vystoupení... určitě to bude lepší jak dřepět doma. Těším se jak malá. :slight_smile: Taky si to užijte! :wink:
Míšo, ať Ti to v práci rychle uteče a máš jen příjemný zákazníky! :wink:
30. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Našla jsem si soukromou učitelku ,mám velké mezery takže začinám skoro jako začátečník :wink:
30. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Leni, to je taťulda teda šikovnej! Tak třeba až se jednou budete stěhovat do většího, tak vám pomůže něco najít, určitě má větší přehled než normální člověk, kterej si hledá bydlení sám.
30. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
Katy, klidně, není problém.. a udělá vám k tomu veškerá právní věci. :wink:
Míšo, tak soukromý doučko je mnohdy lepší jak v jazykovce, takže to bude fajn, že se znova začneš učit. :wink:
Já se furt odhodlávám k italštině, říkala jsem si, jak budu doma, že začnu,a ještě jsem nezačala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsu lemra líná. :rolling_eyes: :grinning: Ale budu muset, nebo zakrním. V italštině jsu věčnej začátečník... :grinning:
30. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
Lenajsku, jsi hodná, ale já jsem myslela VÁS :grinning: :wink: Ale jinak díky za nabídku, třeba tvýho taťku taky budeme někdy potřebovat, tak bysme se ozvali :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
A jo Katy, já jsu dneska nějak v poklusu, tak to nečtu pořádně... :grinning:
Jojo, to jo... ale spíš my bysme šli do jeho 3+1 ve Vyškově, co už je v OV, a on by šel k nám... ale uvidíme, jak to nakonec bude. :wink:
On nedělá jen reality, zastupuje i právě právní věci, hlavně občansko právní...
30. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Dobré ráno, já se normálnš stydím, před chvilkou jsem vstávala.... :slight_smile:.Já jsem teď nějak hodně unavená, ještěže můžu beztrestně spát.
včera mi psali z ministerstva odpověď na moji otázku ohledně mé mateřské a mám šílenou radost, protože na ni mám nárok. Sice nevím, z čeho se mi bude vypočítávat výše, když jsem 1/2 roku studovala a 1/2roku pracovala, ale aspoň si můžu vybrat délku rodičáku.
My jedeme večer do Hradce k mé babičce, strašně se těším:slight_smile: A grilovat taky určo budeme - netušila jsem, že bych neměla:slight_smile: Lepší nevědět, fakt. Až budu kojit, tak si ale musím dávat velký pozor, abych nedopadla jako Terezka s Ninulkou s alergií. Ach jo, už se vidím, nebudu jíst nic.
30. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
Leni dej vědět, jaký to bylo, snad si tě tam nenechají :grinning: :wink:
Lenajsku, to byste měli super, kdybyste si ty byty mohli vyměnit. Můj taťka žije sám v 3+1, má zbytečně velký bydlení, ale po rozvodu se zapřísahl, že se odtam nehne:slight_smile:
30. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Veru, tak to gratuluju, to je výborná zpráva, to člověka hned potěší! :slight_smile: :dizzy_face:
Tak si ten dnešek taky užijte! Všichni mají příjemný plány a programy :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
JJ, Adam ráno odvezl psa, takže tu opravdu nemám žádné povinnosti, takže si skočím na poštu a asi pojedu do brna, pocourat se po městě, možná něco nakoupit( :zipper_mouth: :zipper_mouth: ) a počkám u tatky než Adam přijede z práce....
30. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Holky tak se tu mějte užjte si večer a já valím makat :unamused:
30. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.