• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Míši... úplně mi běhá mráz po zádech když to čtu... kočko, hrozně moc síly přeju a moc držím palce Verunce aby byla statečná a silná a vše to zvládla, aby ji mohli brzo pustit za váma domů... věřím, že to musí být hrozný, ale držím palce ať to trvá co nejkratší dobu a držíš ji v náručí!!!! Hlavně aby neměla žádné další komplikace a byla brzo zdravá jako řípa! A ta nedomýkavost chlopní, já to měla se ségrou taky, od narození a samo se to pak spravilo, jen jsme chodily na EKG nějak myslím každej rok až do školního věku. Tak tfuj tfuj, ať je brzo líp a ať v postýlce spinká a pak se směje vaše malá berunka Verunka! :wink: Moc na Tebe myslím... :wink:

Marti, myslím že to bude v pohodě, kdyžtak se poto, no... :wink: Taky si myslím že by toho muselo být hodně, abys vyhledala lékařskou pomoc... však bys poznala, že mu je blbě. Pokud bude v pohodě, tak bych to neřešila. Možná bych mu dala trošku něčeho najíst, ať to jak kdyby zají nebo zapije. :wink:

Jdu vařit, pááá!
9. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
A na malou jsem se dívala na FB, je krásná princezna! :wink: :dizzy_face:
9. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhé době mám chvilku volna, tak nakukuju i sem.

Opožděně blahopřeju paji.o, ať vám malá dělá jen radost :wink:

Misicka: malá Verunka to určitě zvládne, přeju, abyste ji měli co nejdřív doma, berušku :dizzy_face:

Marti, když malej nezdlábil celou tubu, tak to bude v poho, neboj :wink:

Tak chvilka volna končí, tak se tu mějte, někdy zas mrknu :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Misi, Verunka je moc krásná!!! :slight_smile: Tak ať vám to rychle uteče a jste zas spolu :slight_smile:
9. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Mišičko, Verunka je moc hezká a je vidět, že je to kus ženské !
9. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Misi, drž se. Malá je šikulka a určitě ji budeš mít brzo doma, princezničku :wink: Je to fakt krásná papulka. :slight_smile:
9. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Ahojky, Míši ty jsi toho teda zažila. Věřím že bude vše dobré a maličkou si brzo odvezete domů. Já jsem si malého vezla taky až po 14 dnech domů, byly to moje nejdelší dny v životě. Já jsem jen měla výhodu že jsem mohla malého každej den na pár minut vidět. Moc ti držím palečky ať to zvládáš co nejlépe a Verunce hodně štěstíčka.
9. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Míši vítej doma a moc Tě obdivuju, jak jsi statečná :dizzy_face: Malá je krásná :dizzy_face:
9. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Holky děkuji za podporu :wink:
9. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
Ahoj holky, přeji pokud možno pěkné dopoledne...

tak u nás včera večer vypadával proud, jsem myslela, že už bez něj zůstanem, páč hlásí, že na Jížní Moravě je kritická situace a dneska se to jenom potvrdilo. Týká se to bohužel i Slavkova, takže myslím na Lenču jak to mají asi teď chudáci doma.. :frowning2:
Jinak u nás pořád prší a pěkně to namrzá...včera jsme byli v Brně na nákupu a byla jsem ráda, že řídil manža. Dálnice byla sice pěkně protáhlá, ale i tak.. nikdy člověk neví co se může stát.

Nakoupila jsem si zbytek věcí co mi chybělo abych si mohla potom začít chystat tašku do porodky, akorát ještě kojo podprdu a bude to snad všechno :slight_smile:

Miško, malou budeš mít za chvilku u sebe a všechno si to spolu vynahradíte :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný podvečer přeji...
Dneska docela fajn den, Lukin spal až do čtvrt na deset!!!! Jeho zatím rekord! Ani bych se nezlobila, kdyby to takhle bylo i nadále. Já byla před devátou vzhůru a z hrůzou jsem se dívala, jestli vůbec dýchá, že nikdo nechce papání... :slight_smile: Ale ne, spal... a pak se krásně řehnil. :slight_smile: :dizzy_face: Dopoledne dneska taky vytuhl, pak dojeli odpoledne na návětěvu ještě moje babička s dědou, co jsou u taťky ve Vyškově, s taťkou a jeho přítelkyní, babička a děda zítra odjíždějí směr Třinec, tak se jeli ještě mrknout ma malýho. Ten byl kouzelnej... chvilku teď plakal jak odjeli a teď chrní... :slight_smile: Doufám, že bude spát v noci.

Jinak včera uspáníní naprostá katastrofa, pořád jen plakal a plakal.. musela jsem mu ještě přidat trošku víc dokrmu... jestli měl pořád hlad, netuším. Ale pak usnul v deset a spal až do pěti ráno! Pak usnul v šest znova a spal do těch čtvrt na deset, nechápu... :slight_smile:

Zítra jedem na ty kyčle, tak snad dopadnem dobře. A snad si vyzvednu tu váhu.

Luci, to je dobře že byla dálnice průjezdná. Ohledně té šaliny, tak u nás to taky vypadávalo, jak z pátka na sobotu, tak i včera přes den a dneska, ale to jsou jen chvilky a pak se to hned nahodí. Takže pohoda. Snad nebude nějakej větší výpadek.

Míši, už se blíží den, kdy malou uvidíš, uteče to jak voda, neboj. Moc na Tebe všechny myslíme, i na Verunku.

Všechny moc zdravím, mějte se krásně a písněte jak se máte a co děláte.

Páji.o, co Nelinka, jak se jí daří? A co Ty, jak ses doma adaptovala a jak se daří Tobě?

A co ostatní, Pááája, Katy, Terka a mamky s většíma mimčama? :wink:
Veru, co u vás doma, už vše OK?
Leni, to je dobře, že TM nikam nejel. Ale doufám, že doma moc neprudí... :wink:

Mějte se krásně!
10. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Včera jsme byli na procházce, ale dneska teda už nešlo, celou nc pršelo a pak zas celý den sněžilo... no zítra ven musíme, jdeme poprvý do Babyclubu, myslela jsem, že budem chodit pěšky, ale je to minimálně 30 minut pěšky a přes "les", tož to v takovým počasí riskovat nebudem...
jinak u nás celkem OK, chtěla jsem trochu omezit dudlíčka přes den, ale rezignovala jsem, jak nejdem ven, jsem ráda, když mi doma spí aspoň po půl hodinkách a ona bez dudla usne fakt jen výjimečně, tak snad pak nebude velký problém s odnaučováním :slight_smile:
Dneska jsem jí na "denní" postýlku v obýváku namontovali hrací kolotoč, chvilkama vypadá, že se jí to líbí, chvílama, že bude brečet :grinning:
10. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Hezký nedělní večer, tak u nás dneska nádherná noc. Nakojila jsem v 11 a pak v 5 ráno, pak v 8, po kojení si vzal malou přítel do obýváku a já spala do 10 :slight_smile: Pak jsem v 11 kojila, přítel uvařil oběd, trošku jsme tu společnýma silama uklidili a celý odpoledne odpočíváme a relaxujeme :grinning: Takže super neděle. Teď se chystáme na koupání, až se malá probere. Nelinka je fakt andílek, i ty prdíky už nás přestávají trápit. Je teda fakt vidět, že je den ode dne živější a potřebuje si vykládat. Reaguje už trošku na ostrý barvy, takže ji ukazuju různý křiklavý hračky a snaží se na ně koukat, dneska ráno jsem ji pustila na postýlce kolotoč, než si ji vzal přítel do obýváku a ne že by ho viděla, ale poslouchala tu hudbu. Vůbec hudba ji hodně uklidňuje. Často se jí snažím zpívat a ona vždycky poslouchá a ani nemukne. Asi budeme mít doma nějakou hudebnici :grinning:
Jinak zítra vyrážíme k doktorce, mamka jde se mnou, tak jsem moc ráda, že mi pohlídá věci (sedačku, kabát a tak) a já se budu moct věnovat jen Nelince ... jsem fakt zvědavá, kolik nám naměří a naváží. Nelinka už se nám pěkně zakulacuje :slight_smile: No a pak budeme odpoledne u našich, počkáme na přítele a ten nás vezme po práci zpátky domů.
Leni jak jsi psala s tím hodinovým kojením ... nám se to občas stává taky. Myslím, že je to pro Nelku jako mazlení :slight_smile:
10. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahojte holky,
Míši, úplně mi běhal mráz po zádech, jak jsi psala o Verunce. Musíš být hodně silná a vydrž, za chvilku budete spolu!!! Co mlíčko, ještě to zkoušíš?

Teda i nám dneska prcek hezky spinkal,asi jim to škaredý počasí svědčí :wink:
Teri, my si bez dudlíka ani neškrtneme, ale neřeším to, než půjde do školky, tak se to snad odnaučí :grinning: .

My přecházíme na odnaučování svazování na noc, vymysleli jsme, že mu zavazujeme rukávky od pyžamka a matyášek si šmrdlá ručičkama jen kolem tělíčka, kam ho pyžamo pustí. Hezky spí jako v pytli, ale líbí se mu to :slight_smile:
10. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Jinak jsme si volaly do nemocnice a zítra malou budou odpojovat a pomulu jí zatěžovat tak držte palečky :wink:

Jo mlíko zkouším zkouším tak uvidíme :wink:
10. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Dobré ráno děvčata. Dnes jsem rzo na nohou. MM jel k zubaři tak jsem ho byla vyprovodit. V sobotu jsme bylůy s Peťulou na karnevala. No moc mě nenadchnul. Ani nedohrály písničku a už byla nějaká soutěž. Děcka si nemohli ani pořádně zatancovat. Dělali tam soutěže i pro tatínky. Už vidím svýho MM jak tam jde trapasit. No uhozený. MAlej skoro půlku prospal. Vzbudil se až na závěrečnou tombolu. Potom byl jak vyměněnej chtěl pořád blbnout. JAk zmenším fotky tak nějaké sem hodím.

Míši to je fajn že verunku pomalu odpojují a palečky držet budem to se neboj. Třeba si ji budeš moct zítra pochovat. Můžeš tam s ní těch 14 dní zůstat nebo tě tam nenechají. Stejně tě obdivuji jak to vše zvládáš. Už od začátku těhotenství jsi si prošla všem špatným. Třeba se teď vše v dobré obrátí. :slight_smile:
11. led 2010 v 07:42  • Odpověz
Ahoj holky,
Mišičko, tvůj příspěvek o průběhu porodu jsem četla s vykulenýma očima a máš můj obdiv, jak jsi to všechno zvládla a zvládáš. Že jsi brečela, když jsi přišla domů se vůbec nedivím, byla bych na tom určitě stejně. Je fajn, že se Verunce dobře daří a snad už brzy budete všichni tři spolu :slight_smile: Moc držím palečky! Verunka je krásná papulenka :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Jo a s tím odstříkáváním to nevzdávej, určitě to půjde. Bylo by škoda, kdybys nekojila. Drž se a přeji pevné nervičky! Už bude jenom dobře :wink:
11. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahoj kočky, moc myslím na Verunku, aby to zvládla bez přístrojů, a na Míšu, aby se držela a byla statečná... Míši, pak dej vědět, co Verunka, jak je na tom, ju? A ještě jednou se vyspíš a uvidíš ji, a jak psala Alča, snad si ji i pochováš, moc držím palce!!! :wink: A s tím mlíčkem taky držím palce!!! :wink:

Katy ahojky, jak dojel TM v ten pátek z hokeje? Snad dobře...

Holky, mám dneska oobr radost, že se s váma musím podělit. Jedna, ráno se Lukinova zadařilo spát zase o čtvrt na deset, juchů!!! :slight_smile: Spala jsem do devíti a už si připadám zase jako člověk. :grinning:
A druhak, byla jsem dneska pro tu váhu a teď zkoušela zvážit Lukinka před a po kojení. Tak, bez ničeho, nahulatej, váží 4230g, což je o 200g víc než toho 30/12, to se mi zdá fajn. A pak mě hrozně potěšilo, že jsu schopná ho plně nakojit, kdyby chtěl sát, mlíka mám dost. Nakojila jsem z obou prsou 130ml, což se mi zdá dobrý. Z jednoho nevydrží sát, začně buď dělat blbosti, nebo usne, tak musí nastoupit druhý. Samozřejmě že vím, že pokaždé může vypít jinak, ale mně stačí ten pocit, že mám mlíka dost a když bude po kojení spokojenej, nemusím dávat dokrm. Ten dám jen kdyby ještě plakal a na noc... mám radost. :slight_smile:

Takže tolik novinky o nás... jinak jízda venku s kočárkem a na něm ještě ta váha, mazec... ne všude je to prohrnutý na jízdu kočárem, někde je to jen na chůzi a jak je to zmrzlý tak se hrozně blbě jezdí.. no však to určitě vidíte samy... tak bojujte maminy... :wink:

A těhulky, dávejte pozor, ať se vám něco nestane...

Luci, jak to vidíš, dojela bys někdy?

Za chvilku valíme na kyčle, tak pak dám vědět, jak jsme dopadli. Leni, chtěla jsi vědět toho primáře, tak to je primář Ondruš, za kterým jedem.

Páá kočky!
11. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
My jsme dneska byly v tom Babyclubu, bylo to supr, jen 4 maminky s mimčama, vede to paní doktorka kolem 35 bych řekla, sympatická, nejdřív mimča prohlídla, jak jsou na tom po motorické stránce, tak mi říkala, jak se nám ta Barča tak prohýbá, že to by neměla, ale že to není tak špatné, že si to zatím nezafixovala, tak mi poradila, jak ji nosit, jak s ní manipulovat, že máme dávat bacha, aby nespala s "vyvrácenou" hlavou, když pase, že jí máme držet zadeček... Ukazovala, jak s mimčem "cvičit" na balonu... už se těším zas za týden :slight_smile:
A přišlo dneska to lehátko, vytáhla jsem to z krabice a zatím mi to přijde horší jak puzzle :grinning: Snad to poskládám, než přijde manža, ať si v tom malá trochu pohoví :slight_smile:
11. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Hm, jsou tam nějaký šrouby, to nechám manžovi :grinning:
11. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak venku je to mazec... jsem myslela, že nedolezu ani s manželem do školky pro synátora. Šla jsem jak pitomá a cesta mi trvala bezmála necelou hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: na chodníkách je led a klouže to jak sviˇ** o silnicích ani nemluvím. Někde to prohrnutý a ošetřený je, ale nic moc, jak je to zledovatělé.
A to jsem sebou málem švihla před barákem, když jsem tam potkala sousedky..manža mě naštěstí zachytil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, můžu dojet příští týden, jestli to nevadí. Páč zítra jdu s tou mamkou a budu mít sebou Adama, protože manža bude v Praze a tak bych to asi do školky nestíhala a potom musím ještě jeden den k dr.ohledně výsledků železa, volala mi, takže jsem zvědavá jak dopadnu.
Pokud by si s tím souhlasila, tak bych dojela ve Středu toho 20tého.
11. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Ahojte holky, Misko, moc na Tebe a na malou myslíme a držíme pěstičky!!!
My byly dnes na kontrole u doktorky, všechno v pořádku, malá nám krásně přibrala, se nám hezky zakulacuje, beruška. Má 3750g a 53 cm :grinning: A opět nám bylo řečeno, že má dlouhý nohy :grinning: :grinning: :grinning: Každej doktor, který ji viděl už na UTZ v bříšku i pak jako narozenou nám tohle říká :grinning: :grinning: :grinning: Prostě je to náš malej pavouček :slight_smile:
Leni, to jsou super zprávy s tím kojením!!! A 4230g je moc pěkná váha! Je mi úplně jasný jakou z toho musíš mít radost :wink: :wink: A obdivuju Tě, že jsi se v tomhle počasí vypravila s kočárkem. Mě stačila jízda autem z Opatovic do Vyškova. Ve Vyškově je to v pohodě, ale z Opatovic je ledovka jak blázen a zároveň jsou v tom ledu strašný díry, takže jízda jak po zmrzlém tankodromu. No děs!!!
11. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem totálně v háji. Ty bolesti se ještě zhoršily , že jsem se ráno ani nepostavila tak jsme jely do nem. a mám na břišní straně krevní sraženinu.
takže jsem vyfásla prášky a mám jen ležet aby se tá sraženina vstřebala, takže zítra žádná cesta do prahy. Fakt nechápu co jsem komu udělala :unamused:
11. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Ach jo tobě se to teda sere s prominutím. To teda naštve. A co Verunka, jak je na tom. Odpojily ji teda od těch přístrojů?
11. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Holky, jen nakukuju ....

Míšo, ty taky fakt musíš mít všechno, na co si kdo vzpomene ... to myslím, žertem ... holka drž se, bude to dobrý, jen odpočívat a hlídej se, věřím, že tě mrzí, že cesta do Prahy se oddaluje, mě by to taky mrzelo ....
11. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Míši, vše se v dobré obrátí a berunka Verunka Ti všechno tisíckrát vynahradí :wink: Musí to být hrozné, ale když už jsi zvládla tolik, tak tohle zvládneš taky, moc na Tebe myslím a posílám pusu malé :slight_smile:

Marti jdeš zítra na sraz?

Viktorka má šestej zub a přejde celej obývák :dizzy_face:
11. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Míšo, to snad není možný, co se vám ještě nestane.... :frowning2: Věřím, že tě hodně mrzí, že nemůžeš jet za maličkou :frowning2: Snad ji brzo přivezou zase sem do Brna... Jak píše Zuzka, maličká vám to všechno vynahradí :wink:

Teri, teď jsi mě zaskočila. Píšeš, že se vám Barunka prohýbá... Myslíš tím, že má jakoby vyvrácenou hlavičku a docela prohnutý záda? Nám to totiž dělá Silvinka taky, ale nenapadlo mě tomu přikládat nějaký důraz... :frowning2: Můžeš mi napsat, co ti řekli a případně poradit, kam se mám obrátit a zeptat se? Právě když ji třeba chováme, tak má pořád hlavičku dost zakloněnou a i když už ji udrží, tak máme pořád tendence jí tu hlavičku přidržovat.

Lenajsku, jo přijel dobře, byl tam autem, ale hodně cest bylo uzavřených, takže cesta domů fakt drsná!
11. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
Katy, tak to je asi stejný jako u nás, hlavička do boku, prohnutá do luku a nejlíp ještě křivě...dělá to v podstatě od malička asi, protože jsem měli hned problém, ji "přehodit" přes rameno na odříhnutí, chování v náručí většinou taky spíš zápas :grinning: No kdybysme nešli tu do toho Babyclubu, kde jsem věděla, že je děstká doktorka, asi bych si pro klid duše zavolala dětské, protože tam jdeme až za 3 týdny. Ono mně to předtím nějak nepřišlo, myslela jsem, že se to nějak spraví, ale jak začala trochu pást, tak to ke mnohem víc vidět... Tak jí radši brnkni, uvidíš, co ti řekne..

jinak teda říkala, že ji máme hodně nosit v klubíčku, že se jí tím ta páteř prohýbá na druhou stranu. A právě že je nutné jí zatím hodně podpírat hlavičku když s ní manipulejš, asi je víc dráždivá, takže nebrat jen pod krkem, ale pěkně celou hlavu...když spí, tak jí tu hlavu rovnat, ať ju prostě nemá vyvrácenou...
12. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.