• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Erinka, Katy: Jak píšete o tom prohnuti, tak moje kamarádka má syna a ten byl prohnutej jak luk. Vyždy když jsem ho chovala, tak jsem myslala že se mi převrátí do zadu, tak jsem mu vždy musela přidržovat hlavičku. Dělal to dost dlouho, zhruba to té doby než začal sedět. Ona nejspíš nevěděla, že je to nesprávné. Aspoň teď vím, kdyby mi to dělalo druhé dítě, tak je to špatně.
12. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Ali, nevím, jak moc špatný to je, jestli by se to samo spravilo, ale ta Dr. říkala, ať to hlídáme, až půjdem k naší, zeptám se jí taky... Máš pravdu, že se skoro nedá chovat někdy, úplně se převrací...
12. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahojky holky, tak touto dobou už jsem měla být na D1 :unamused: a valím se doma, jenže to břicho se vůbec nezlepšilo tak mi nic jiného ani nezbejvá :frowning2: :frowning2:

Jinak nám prdelku včera odpojily a už sama dychá jen pořád leží na té jipce kam nikoho nepouští takže ani manžel nepojede.Doufám, že mi bude za chvilku dobře a pojedeme za princeznou.
12. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahoj kočky, jen v rychlosti než půjdem ven vrátit váhu a pak na procházku, dočtu vás odpoledne. Včera na kyčlích vše dobrý, nemusí mít malej široký balení, tak fajn.

Nestíhám, omlouvám se, pak budu reagovat a dočtu vás. Pěknej den!
12. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Nikde nikdo :slight_smile: Dneska u mě byla na skok kámoška v 9. měsíci těhu, má pěkný bříško :slight_smile: Obchoduje s Nextem, tak mi doneska několik riflí a triček na vyzkoušení, tak aspoň jedny mi sedly, no supr :slight_smile: Takový nakupování, kdy nemusím vytáhnout paty z domu, se mi líbí :grinning:
12. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahojte, my taky za chvíli valíme k Dr na očkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To zase bude zítra veselo.

Mišičko, to snad ani není možný, čím vy si musíte projít. Hlavněže Verunka sama dýchá, to je skvělý. Moc Ti přeju brzké uzdravení a drž se, uvidíš, že to čekání bude stát za to!!!!

Teri já taky včera byla na kafi s kámoškou v 9.měsíci, měla tak nádherný bříško, že mi slza ukápla steskem:frowning2:. Co bych za to dala, aby byl Mašišák ještě v bříšku :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
hezké poledne

Teri říkám jí u čůrání čururu nebo čččč a obličejem dělám jako když tlačím, ona se tomu teda jen směje :grinning: Dneska se po dopoledním spinkání vyčurala i vykakala. kam chodíte do toho Babyclubu? Jak to tam probíhá? A kolik to stojí?

Mišičko když jsem četla tvůj příspěvek o porodu, brečela jsem jak želva. Jsi strašně statečná, jak to bez ní přežíváš, vydrž, za chvilku už budete jen spolu, hlavně, že bude mít srdíčko vyléčený!!
12. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Míši, ať vám to čekání uteče a máte berušku u sebe!!!

Lili, my celkem chytáme kakání, čůrat se jí do nočníčku poslední dobou moc nechce, nejlíp do plínky krátce po tom, co ji zabalím :wink:
Chodíme do Rodinky na Čujkovové v Zábřehu, jednotlivý vstup 130Kč, jinak 10 vstupů za 1000... Docela pálka, ale včera se mi tam moc líbilo, je to 1,5 hodiny, je tam max. 5 maminek s mimčama, takže se můžeš na cokoliv zeptat, skupinky jsou podle věku dětí, takže žádný extra velký rozdíly... http://www.centrum-rodinka.cz/uvodni.html
12. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Zuzi, sakra, já nevím, že nějaký sraz je? Nestihám chodit na tu druhou diskuzi. Tak to mě mrzí, ve městě jsem před polednem byla ... sakriš, tak příště ....

Katy.v: mě se Markétka tak prohýbá dodnes, ale je teda pravda, že jen při spaní, ale jak píše Terka, mají se děti hodně nosit v klubíčku ....

Míšo, život vás teda sakramentsky zkouší, jednou se ta sraženina musí vstřebat, asi to potřebuje čas, je hrozný, že na tom vázne to, že nemůžeš za Verunkou, to je hrozný, zrovna dneska jsem poslouchala v Sama doma, jak se to dělá když maminka nemůže být s miminkem od prvního okamžiku - kvůli kojení, tak říkali, odstříkávat, odstříkávat ... držím moc palce, ať je líp a už za malou můžeš jet ...
12. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Teri a Marti, mně to u spaní dělávala jen když byla menší, teď už spí rovně. I při nošení na rameni nemám problém, jak píšeš ty, Terčo. Jen prostě když ji držím, tak je víc prohnutá. Takže když má být co nejvíc v klubíčku, tak na to je taky dobrý to lehátko, že jí ty záda drží dokulata. Jsem si říkala, jestli jí to právě neškodí, že je tam schoulená, takže je to ok, tak to je bezva.

Lenajsku, bezva, že máte kyčle ok :wink:

Marti, já to taky sledovala jak v Sama doma mluvili o tom kojení a stimulaci. Ale je to taky hodně o psychice, pokud je žena v klidu, tak s mlíčkem není problém, ale u Mišky by to mohlo být náročnější kvůli tomu, že u sebe malou nemá a samozřejmě je z toho smutná... :sweat_smile:
Jinak, Míšo, říkala tam Dr., že přes den teda stimulovat po 3 hod, tak jak jsi psala, že to děláš a v noci říkala, že stačí jednou.
12. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Tak se mi konečně povedlo přihlásit se, nějak to zase nejelo. Tak v rychlosti, než začne Lukinek zase natahovat...

Míšo, ach jo... :frowning2: :frowning2: Moc mě mrzí, čím si holka musíš vším projít, moc držím palce, aby Ti bylo brzo líp, nejlépe úplně dobře a mohli jste jet za malou a konečně už byli všichni spolu! To je dobře, že dýchá sama, tak snad už se to bude jen a jen zlepšovat. Moc na vás myslím a přeju vám moc síly, hlavně Tobě... a s tím mlíčkem držím moc palce, aby jsi vydržela a aby jsi ho měla dostatek... drž se kočko!

Teri a Katy, to jsem ani nevěděla že existuje nějaký prohýbání... tak snad se to brzo zlepší. :wink: Holky jsou šikovný. :wink:
Katy, to je fajn, že TM dojel v pořádku, ale cesta musela být fakt děsná... :unamused:

Veru, tak ať očkování dopadne dobře a Matyášek to snáší v pohodě. :wink:

Páji, super, že malá tak krásně přibírá! :wink:

Zuzi, téda, Vikinka je už fakt velká slečnak, když přejde obyvák a má šest zoubků... :wink:

Luci, je to fakt děs s těma chodníkama, tady to taky není všude protažený, nebo jako celkově je, ale všechno je nahrnutý k obrubníkům a ke konci chodníku, takže s kočárem bez šance projet v pohodě, je to fakt jak tankodrom! V noci to namrzlo, takže je z toho totální šutr. Docela posilovačka, no co, aspoň něco zhubnu třeba. Ale možná si taky oddělám kočár. Chtělo by to teréňák... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak středa by šla, píšu si do diáře. :wink:

Holky, taky vám mimča dělaly to, že si oblíbily jednu stranu na otáčení? Lukášek se furt otáčí jen na jednu stranu a na druhé se začne rozčilovat a otočí se na tu druhou, i když tam nemá třeba žádný hračky... tak ho otáčím na tu stranu kde se mu to nelíbí, aby si zvykal i na ni a doufám, že se bude co nevidět otáčet sám na obě stejně...

Už zase začíná plakat, jdu za ním... zítra budem muset ještě do dětské, na oční, pořád mu slzí jeno očko, co mu neproplachovali... pojedem s mým taťkou, MM bude v práci. Tak snad to bude brzo dobrý.

Mějte se krásně pokud možno a páá, pěkný podvečer!
12. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Leni a dělá ti to tak všude, nebo jen v postýlce? Mimča se prý otáčí za světlem, tak třeba prohodit hlavu a nohy...
12. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Ahoj holky,

tak venku je to docela síla, nejenom že to klouže a člověk musí dávat pozor, ale i ta zima..brrrrr, už toho bylo fakt dost a ráda bych teplo :sweat_smile:

Leni, super.. tak toho 2Otého se budu těšit, snad bude příjemně na nějakou procházku :slight_smile:
Jinak gratuluju k přibírání, jste šikulky. Snad to bude lepší a lepší.. a na to ježdění s kočárkem po venku pozor, aby vám ho ten led fakt nezničil-páč je teď možné bohužel všechno :confounded:

Míšo, chuděro..ty si fakt zkusíš, ale snad si to všechno potom vynahradíte. Hlavně že malá dýchá sama a nemá žádné komplikace a ty se s toho snad také brzo vylížeš a bude už jenom fajn :slight_smile:

Tak jo, jdu upéct bábovku, než dojede manža z Prahy, jel tam pro nové rodinné auto, tak docela trnu hrůzou kdy dojede..páč to auto nemá zimní pneumatiky a venku pěkně mrzne.
12. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Mějte se všechny moc pěkně!!!
12. led 2010 v 17:14  • Odpověz
ahojky všem,
Jurášek mi dává zabrat, je hrozně náladovej, takovej smíšek, že minutu se směje a za pár vteřin totální řev... Nestíhám vůbec nic, snad jen sem tam uvařit - na etapy celý den... Jsem ráda, že se někdy v klidu najím. A když je výjimečně chviličku hodnej, tak dělám resty pro družstvo... :confounded: Ale krásně se na mě směje a vypadá spokojeně, tak jsem spokojená taky. :slight_smile: Teď se mi poslední týden podařilo, že když přijdeme z venku, tak je asi tak spokojenej (a promrzlej a vytřepanej :grinning: ), tak spinká ještě půl hodinky až hodinku poté, co ho donesu z kočárku domů.
Reagovat snad ani na nic moc nebudu, nestíhám to ani dočíst.

Míši, vy si s Verunkou teda zkusíte... Ale je to velká bojovnice a je super, že dýchá sama. Hlavně, aby jste ji měli brzo doma a úplně zdravoučkou :wink: A ty taky odpočívej, ať se ti to břicho rychle zahojí :wink:

Luci, to snad ani není možný, že už jsi v 35 tt, to šíleně letí... Tašku už asi máš zbalenou, co?

Leni, supéer, že Lukášek přibírá a má kyčlíky OK. Snad i to očičko bude brzo v pořádku. :slight_smile: Jo, a Jurášek se mi naštěstí neprohýbá jak Silvinka nebo Barunka, ale pro změnu pořád jenom točí hlavu na levou stranu... :angry: Zkouším všechno možný, v pondělí jdeme k dr., tak to tam s ní chci probrat.

To počasí posledních dní je fakt šílený, než udělám okruh s kočárkem, tak jsem totálně spocená, jak ho tlačím po tom tankodromu, malej je totálně vytřepanej... U nás ani nemůžu většinou přejet ze silnice na chodník, kolik je tam sněhu. O vík. jsem se brodila ještě v kalužích rozbředlýho posolenýho sněhu, teď to hezky klouže...

Jinak jsem docela zabojovala s mlíkem a asi se mi podařilo ho zachránit. Jurášek se přestal u kojení vztekat, je to úžasný. Dokonce mám ráno totálně nalitý prsa... Hodně mi pomohly ty čaje, nahřívání a hlavně asi ty homeopatika Ricinus. Nevěřila bych tomu, ale zabralo to. Snad to vydrží :wink:

Katy, nechala si Silvinku očkovat Prevenarem? My jdeme na kontrolu v pondělí a budeme očkovat hexu a prevenar zároveň. Už jsem psychicky připravená na večerní teplotku, ale snad bude v pohodě. MM má zrovna v pondělí narozeniny...

Mějte se moc moc hezky, já se snad zase brzy ukážu.. pa :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Paaaji, mě ty homeopatika zachránily kojení asi 3x, jak byla krize, tak jsem po nich hnedka chytla, fakt to pomáhá!

Katy.v: Míša to má o dost těžší, ohledně kojení a tak, fakt je pravda, že jsem se u Markétky snažila být v klidu a opravdu to dělá zázraky, děti vycítí všechno ... je to pravda.
12. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Přidala jsem zase nějaký fotečky našeho raráška :slight_smile: Dobrou noc. :sunglasses:
12. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Čauky Pavli, já si říkám, že sem často nechodíš, že ti asi Jurášek nedává moc prostoru :slight_smile: To je blbý, že tě tak zatěžuje, ale jak říkáš, pokud je spokojenej a jsi spokojená i ty, tak je to všechno vpořádku :wink: Časem bude určitě líp až malej povyroste :slight_smile: Fotečky jsou hezučký, koukám, že už i Jiříček má trochu podbradeček :grinning: Tak to má být, někde musí být vidět, že těm našim ratolestem chutná :grinning:
Fakt ti tak zabraly ty homeopatika? I tobě Marti, jo? To si musím pamatovat, kdyby přišla krize, tak se vás obrátím, protože si ten název nezapamatuju...
Páji, jinak my když byli na očkování Hexou, tak to bylo hned ten první týden v lednu a to mi Dr. říkala, že ještě není rozhodnuto, jak ten Prevenar dostaneme, jestli na recept nebo jestli bude k dispozici přímo u ní. To se rozhodlo až teď. Každopádně očkovat ji necháme, asi jak půjdeme na 4měsíční kontrolu. Musí se to první očkování stihnout do půl roku, takže máme čas :slight_smile:
Tak velkej Jiřík má narozky, jo? Co dostane?

Tak já jdu do hajan, dobrou noc všem!
12. led 2010 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj holky. Mě dává Adámek pěkně zabrat hlavně vnoci, to je fakt děs. Přeju vám a dětičkám, aby jim zoubky vyrostly tak, že to ani nepoznáte. Teď jsem malému nahlídla do puseny a vypadá to, že se tam rýsuje další zoubek, jde to ale blbě vidět, nechce mi to moc dovolit se tam podívat :slight_smile:

Holky, pěkně vám mimča rostou :dizzy_face: Jsou moc krásná a šikovná!

Jo, Leni, myslím, že jsi to psala ty, že se ti Luky točí na jednu stranu? Mě to Adámek dělal taky, tak jsem ho vždycky štelovala ať se točí i na druhej bok, vždycky jsem ho otočila a zapřela koj. polštářem. Myslím, že je to normální.
Třeba Adámek, jak takhle leze, tak by takhle asi neměl, co jsem tak pochopila, tak chodí s dětma na rhb a cvičí třeba vojtovku. Uvidíme, co řekne dr, ale taky si myslím, že je to normální, jdeme k ní v pátek.
13. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Lenajsku, jak píše Lenka.dv. taky jsem Markétku zapírala polštářem a pomohlo to, neotáčela se pak pořád na jednu stranu ....

Katy.v: to je Ricinum communis a v lékárně si říct o ty s nižšíma hodnotama(myslím max do 9), se mi jednou totiž stalo že mi paní v lékárně na náměstí dala 15 a dodatečně jsem zjistila, že je to na zastavení laktace!!!! Naštěstí jsem hodně pila a prý by se to musela brát delší dobu, abych přišla o mlíko ....
13. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme po očkování protivky, tak jsem s malým byla dopoledne venku a za chvilku bude papat.
Leni, to je děs, co takový zoubky dokážou způsobit, nás to taky čeká, se děsím :frowning2: :frowning2: . Snad ale všech 20 nevyroste s takovýma útrapama???!!!
Jo holky, pravda, Ricinus 15CH a 30CH je na zastavení laktace, tak opatrně.
MY na Prevenar prdíme,zatím teda určitě. Hexu a do toho prevenar, to by byl Matyášek úplně hotovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Paaaji, já jezdím každej den do Brna, nepůjdeme někdy kočárkovat???. Jurášek už je kus chlapa
Abych to procházkování prostřídala, Slavkov, Brno, klidně i Vyškov nebo Újezd. Mě to samotnou moc venku neba:stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Lenajsku, mně na rehabce poradili otočit malýho v postýlce, aby natáčel hklavu za světlem. TAky preferoval jednu stranu
13. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že máte s mrňaty problém ohledně zoubků.

Leni dv., uvidíš, že se to brzo zpraví, jen jak mu vyleze víc zoubků... a ulevíte si :slight_smile: Náš Áďa byl protivka jenom jednou a to mu opravdu zabíraly ty kousátka a ten gel.
Vám zabírá ten Panadol? Aspoň na tu noc?

Pajiiii, malej je nádherný, pěkně vám roste a je vidět, že mu chutná :dizzy_face: :dizzy_face:
Jj, ten čas letí... co člověk nadělá a tašku zbalenou ještě nemám, jenom to mám nachystané v šatně, ale v tašce ještě ne. Stejně si ještě musím dokoupit kojo podprsenku a pantofle, páč na ně doma nejsem zvyklá když máme plovoučku :slight_smile:

Jinak všechny zdravím!!!
13. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Paaaji,Jurášek je už velikej, fakt to letí ....

Katy.v: koukala jsem na malou, to je taky kus ženské a jak chytře kouká, paráda
13. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
My taky Prevenar dávat nebudem. Navíc mě doktor z imunologie řekl, že to rozhodně není dobrý, očkovat hexu i prevenar, pač to dítě je z toho dost oslabeno... A nám to ani nedoporučil, zatím.

Luci, že by nějak Panadol zabíral se říct nedá. Dala jsem mu na noc a bez účinku, ale dala jsem teda jen 3ml, tak dnes zkusím celou dávku.
13. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Leni, za zkoušku nic nedáš... buď mu to zabere a nebo ne. Zkoušela jsi mu dát něco na to kousání? Masírují si při tom ty dásně a dost jim to uleví. Já zkoušela tu mrkev :wink:
13. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Luci, na to kousání mu dávám ty kousátka a taky má takový ty kartáčky z dmka.

Holky, taky vám blbne koník? Já tu stránku otevřu vždycky až na podruhý.
13. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Leni, mně takhl ekoník blbne už pár dnů, ale nedělá to pokaždé...
13. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Leni, ono toho moc na to prořezávání zoubků není..takže si člověk musí vystačit aspoň s těmi kousátky atd. budu držet palce, aby ho to brzo přešlo :slight_smile:

Jinak ten koník blbne už pár dnů, asi je to přetížené nebo co..
13. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Holky, já teda radši používám Nurofen, nemusí se ho dát tolik (množství Panadolu mi dělá problém do Markétky nacpat) a taky bych řekla, že rychlej a líp zabírá .... když je potřeba, kombinuju s čípkama.

Leni.dv. "kůň" mi blbne taky, dostanu se sem na podruhý!
13. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
Pokud máte doma NUROFEN PRO DĚTI JAHODA, por. sus. 2000 mg/ 100 ml, kód SÚKL 101113, š.: 909263, použitelnost do 04/2012, SÚKL nedoporučuje výrobek této šarže používat. Balení si můžete v nejbližší lékárně vyměnit za jinou, nezávadnou šarži výrobku.
Doslovné sdělení:

"Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výměně léčiva – Nurofen pro děti jahoda, držitele rozhodnutí o registraci, společnosti Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd., Velká Británie.

Na základě informací z provedených laboratorních analýz přikročil SÚKL ve spolupráci s držitelem rozhodnutí o registraci, společností Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd., k výměně dříve zakoupeného přípravku:

* NUROFEN PRO DĚTI JAHODA, por. sus. 2000 mg/ 100 ml, kód SÚKL 101113, š.: 909263, použitelnost do 04/2012.
* Přípravek NUROFEN PRO DĚTI JAHODA, výrobní šarže: 909263, si prosím, vyměňte za léčivo z jiné výrobní šarže v jakékoliv lékárně!
* Nejedná se o přímé ohrožení života!
14. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.