• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj kočky, nějak teď nebyl čas sem zajít, včera jsme byli v té dětské nemocnici, tam jsme se dlouho zdrželi a pak odpoledne jsem jen kojila a kojila, mám pocit, že Lukin chce pořád jen pít, i na noc mu dávám hodně z flašky a ještě kojím, asi má teď zvýšenou potřebu. :slight_smile: Teď ho mám na klíně na balóně, nějak nemá náladu, tak fňuká. Měl to jedno očko neprůchodný, tak mu to podráždili, aby ten hnis vytekl, dostala jsem zase atb kapky, tak po dvou hodinách kapat a odsávat z nosu. Zítra kontrola, tak snad už to bude dobrý a bude konečně klid.
Lidí tam bylo jak něco, strašný vedro, hodně dětí nachrmlaných, tak doufám, že Lukin nic nechytl, bo tam se to určitě bacilama jen hemžilo. Naštěstí ale v čekárně byl hodnej, usnul na přebalovacím pultu a skoro hodinku spal. :slight_smile:

Jdu vás v rychlosti dočíst, jen nevím, jestli budu mít čas reagovat. Jo, a koupila jsem včera lehátko, Lukinkovi se tam moc líbí.

Pěkný den všem přeji!
14. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Pááji, zrovna jsem Ti napsala SMSku. To je škoda, že Ti Jurášek dává tak zabrat... ale snad to přejde a budeš mít víc času na odpočinek i na věci, co potřebuješ... Super, že Ti homeopatika zabraly, já s nima mám taky dobrou zkušenost. :wink:
Katy, já jsem s těma homeopatikama taky spokojená, pomohly mi, když jsem přišla z porodky, abych mohla odstříkávat. A taky mi hodně pomohl Gravimilk, to je sušená směs, dělá se z něj nápoj. Je i s vitamínama pro těhotný a kojící maminky a podporuje taky tvorbu mlíka. Já ho koupila v DMku, ale v lékárně by ho určitě měli taky. Ale ty homeopatika jsou na 100%, hodně holek tady psalo, že jim pomohly.

Leni, to mě mrzí, že se v noci skoro nevyspíš... snad ty zoubky vylezou a bude klid... držím palce!
A díky za info o přetáčení hlavičky... zkouším dávat ten polštář, ale on se mi vždycky otočí a zaboří hlavu do něj, tak se bojím, aby se neudusil... je to sranda s děckama. A teď jsem upravila postýlku tak, aby se Lukin otáčel za světlem. Ale tu levou stranu preferuje už od porodnice, tam se na přebalováku taky otáčel hlavně na levo.

Holky, napadlo nás minule s Lenčou a Verčou, jestli bysme nezajely do Brna do té dětské restauračky, co tady na ni někdo házel odkaz? Mně je tady ve Slavkově samotné taky docela smutno... ráda bych vás viděla. :wink:
A nebo kdo jste mobilní autem, nechcete třeba zajet někdy do Slavkova? Ale teď je to s vycházkama dost nanic, myslím že ty cesty mimo náměstí, někde v těch zapadlých uličkách nebudou moc prohrnutý... :unamused:
Už aby bylo jaro!!!!

Pááji, na fotečky mrknu.

O tom Prevenaru já uvažuju, ale asi mezi očkováním, nechci to Lukinovi dávat dohromady s Hexou. Ale domluvím se s dr., nejsme domluvený na konkrétním termínu. Tak to vypadá, že to fakt pojišťovna proplácí.

Ali díky za odkaz, viděla jsem to v TV. :wink:

Lukinek mi usnul na klíně, tak ho zkusím dát do postýlky a jdu odstříkávat, zdá se mi že mám hrozně moc mlíka, aspoň mám prsa pořád nějak hodně nalitý... nevím, co se to děje. Asi jak víc saje... :slight_smile:

Mějte se krásně!
14. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Pááji, je fakt vidět, že Juráškovi chutná, to je moc dobře, vypadá krásně. :wink: Krásně pase koníky. :slight_smile: A vidím že využíváte cestovní postýlku, jak se mu v ní líbí? Asi jo, že? A máte tam nějakou ještě matraci, nebo jste nechali tu, co tam byla? A světluška je asi hodně oblíbená hračka, jak to tak pozoruju.
14. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj kočky, jdu na vás v rychlosti mrknout a pozdravit všechny.

Leni, super, že se malému líbí v lehátku :slight_smile: my ho doma už máme, tak jsem na to taky zvědavá.. Jinak bezvadný, že se ti začlo dělat víc mléka a odstříkáváš. Šikulka :dizzy_face:

Alčo, dík za info.. dávali to i ve zprávách, takže o tom vím. Co je u vás nového?

Já jinak koukala na půjčovnu maškarních kostýmů pro děti i dospělé, u nás v Rousínově je v Neděli maškarní, tak tam s Áďou půjdeme, akorát musíme vybrat v čem :wink: jinak kdyby jsme šli převlečení i my dva s manželem, tak já bych si tak mohla vzít maximálně kostým Obelixe :grinning: :grinning: tak bych se totiž na 1OO% vlezla.
Tak uvidíme jak dopadnem.

Mějte se pěkně a já se ještě ukážu.
14. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Jak se vůbec daří Míši? Míšo, jestli nakukuješ, moc na Tebe myslím, snad už je trošku líp... a jak se daří Verunce? Snad už to bude taky jen a jen lepší! Ať jste holky brzo spolu, moc vám to přeju a držím palečky!!!

Luci, to jsu zvědavá, za co nakonec půjdete, co vyberete. Prej Obelix. :grinning:
14. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Misi, teda ty si to fakt vyžíráš!!! Co břicho, už je to lepší a co beruška? Jak jí to jde bez přístrojů? Držte se, holky!
Leni, to je docela dobrej nápad s tím Brnem, i s tím Slavkovem. Já bych se určo přidala :slight_smile: A do Slavkova se chystám asi někdy na začátku února, záleží jaký bude počasí, chtěla bych někdy v pátek do práce, tak bychom se pak mohly domluvit a mohly bychom zajít i na prochajdu a třeba do nějaké hospůdky :grinning:
14. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky,
teda mně dneska někdo vyměnil dítě, je úplně zlatej!. Usnul sám doma v kočárku bez houpání, spal hoďku, te´d si hraje v lehátku...
Akorát jsem pěkně nasraná, protože mi vytekla pračka :angry: :angry: :angry: . V celé koupelně 2cm vody, už jsem tam vytřela 3kýble vody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nestíhám dočíst, co Míša, jak se jí daří???
14. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Přišel přítel na oběd, tak jdu za ním, se pak snad ještě ukážu :grinning:
14. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Tak jsme holky včera vyjely s Nelinkou otestovat náš kočárek :grinning: Opatovice jsou jedna velká klouzačka a kde není klouzačka, tam jsou závěje sněhu. Dalo mi to docela zabrat, ale kočárek obstál, zaaretovala jsem přední kolečka, jinak se nedalo jet a pohoda. I Nelce se to líbilo, teda lítala v tom kočáře nahoru a dolů, ale spala :grinning: A po příjezdu domů pak spala v kočárku ještě hodinu, jsem ji nechala na chodbě, jen jsem ji rozbalila a spala jak neviňátko :slight_smile: Dneska jsem chtěla vyjet zas, ale po jedné hodině měla malá nějaké bolení, tak jsem ji nosila dvě hodiny na rukách a ona furt chuděrka pofňukávala a kroutila se jak žížalka :frowning2: Člověk neví, jak by jí pomohl, broučkovi. Pak jsem ji dala najíst a než jsem udělala oběd sobě, tak už je venku skoro tma, tak další jízda se odkládá na zítřek.
14. led 2010 v 16:42  • Odpověz
taky to u nás pěkně natřásá, včera se mě jeden soused ptal, esi du na šichtu :grinning: Jsem nejdřív nechápala, tak jako že s tím kočárem se blbě jezdí :slight_smile:

A už je Nelince dobře?
14. led 2010 v 17:17  • Odpověz
No je to docela fuška, to měl soused pravdu :grinning:
Od těch 4 hodin je zatím v pohodě, ona to vždycky nese tak statečně. Jen tak pofňukává, občas trošku kříkne a hlavně tak mručí, jak tlačí, brouček malej. Většinou nás to chytá po kojení kolem čtvrté ráno, tak pak spí s náma v posteli :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ahojky,
jé, Veru,m to budu ráda, když někdy půjdeme kočárkovat spolu. Dneska má malej Jurášek přesně 3 měsíce a za tu dobu jsem ještě nebyla jezdit s nikým. Jen pořád sama, když nepočítám 2x s MM. Akorát, že příští týden to asi nepůjde, to máme nabitý, ale ten další nemáme nic - zatím. S tou pračkou je to teda pech... :angry:

Lenajsku, Leni, zprávičku jsi dostala... Doufám, že bude mít Lukášek brzo očičko zdravý. Ještě, že to oční máme, že?? :slight_smile: Jaký lehátko jsi koupila? Já se chystám na koupi toho hracího koberečku - dečky s hrazdičkou s hračkama.
Cestovní postýlku máme od prvního dne, co jsme se vrátili z porodnice. Mám ji v obyváku, osvědčila se. Mám ji ověšenou hračkama. Mám ho v té horní části, mám v ní tu jejich matraci a na ní rozprostřenou starou zavinovačku. Malýho zakrývám dekou.. Ale jak je ta horní menší část zavěšená do té velké, tak je to síťování celkem hustý a malej nevidí ven. A to se mu moc nelíbí a hodně se vzteká..

Katy, ty homeopatika jsou fakt dobrý. Ale jak myslím psala Marta, musíš si dát pozor na sílu. Na tu podporu kojení se používá jen Ricinus communis 5CH, a nesmí se dýl než týden. Pak by měl taky opačný efekt.. Ten Gravimilk mám ted taky, ale nezdá se mi, že by nějak obzvlášť pomohl. Je to spíš celkově kombinace všeho..

Paji, Teri, já jsem za ten týden se sněhem tak nadřená, jak vozím kočárek, že mi snad vyrostou i svaly.. :grinning: :grinning: Dneska jsem jezdila 2 hodiny, ale malýmu se to líbí :wink:

Dobrou noc.
14. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky holky tak zítra vyrážíme do Prahy těším se a zárověn začinám mít strach jak to zvládnu :confounded:
14. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj holky

Paji.o: to je hrozný ty boleníčka :frowning2: , běhá mi mráz po zádech, když si vzpomenu na nás a jak jsem se bála cokoli sníst a dneska jsem si dala zelí :grinning: a pohoda :slight_smile:

Lenajsku já budu mít celej příští týden čas, takže klidně můžu dojet do Slavkova :wink:

Ten můj manžílek dílo, v úterý zjistil, že jezdíme od listopadu bez technické :angry:

Tak jsem si myslela, že máme nachvilku klid od zubů a Vikča poslední tři noci neklidná, furt si stoupá v postýlce, přes den slintá, jak čokl a furt má vraženou ruku v puse a dneska , tak plakala, že jsem ji nemohla půl hodiny uklidnit, ale nezdá se mi, že bych tam něco viděla :unamused:

Jo a měla celkem brutální karambol, šla z obýváku do kuchyně a zakopla v kuchyni o koberec a vrazila hlavou do myčky :frowning2: , chudinka má tam monokla, ale vůbec jí to neodradilo v chození. Večer, když jde můj napouštět vanu, tak se sebere a jde do obýváku, ruce nahoru a valí :grinning:

Pořídila jsem si rotoped, jezdím na něm už dva dny po třičtvrtě hoďce a posiluju u toho na ruce ze zátěží, tak jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží :grinning:

Nestihla jsem dočítat, tak se omluvám, že nereaguji.
14. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Holky jdu spát, Matyášek nějak pokňourává, snad bude v pohodě noc. MM zase v řiti, asi zase pijou škopky s klukama v šatně. Se zase bude chtít tulit :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi, ty hubnes bo co??? Já akorát sedím na prdeli a cpu se čokoládou, říkám si,že do léta času dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mišičko ničeho se neboj, příroda to má dobře zařízený. Já jsem si dva měsíce hledala cestu ke svýmu miminku, ale výsledek stojí za to. Je to můj malej lump a strašně ho miluju:slight_smile:. Mateřská láska nechodí naráz, ale postupně a až si přivezeš Verunku domů, uvidíš, jak to bude všechno lepší a lepší :slight_smile: :wink: .
14. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Nazdárek děvčata,

Mišičko, věřím že to všechno společně zvládnete :wink: A jak si berušku odvezeš domů, tak to bude jen lepší :wink:

Zuzi, jsi mě pobavila s tou prošlou technickou :grinning: To naši chtěli vyrazit na dovolenou do Chorvatska a dva dny před odjezdem zjistili, že už ji mají prošlou půl roku :sweat_smile: A měla jsi říct, já bych Ti nabídla ten náš rotoped. Beztak mi tu teď jen zavazí :wink:

Veru, s tou pračkou se mi to stalo zhruba před rokem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hrůza, když na to pomyslím.

Luci, tak za Obelixe jo? :grinning: :grinning:

Jinak u nás už jsou poslední přípravy v plném proudu. MM včera složil přebalovák, dneska se pustí do postýlky. Sestavuju si poslední seznam, co mi ještě chybí, no kromě kočárku a kosmetiky už mám v podstatě všechno. Příští týden udělám nálet na DM :grinning: Jen ten kočárek mě trošku tlačí, bo tu barevnou kombinaci co jsem chtěla už mají skoro všude vyprodanou :frowning2:
15. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj!
Raduš, a jaký kočárek máte vlastně vybranej?

Zuzi, chuděrka malá Vikinka, takovýhle nálety na myčku... :slight_smile:

My jsme teď byli u dr na 8 měsíční pohlídce. Všechno ok, váha 8700g, což mě překvapilo, myslela jsem si, že už bude mít i přes 9kg. Naposledy jsme byli v říjnu a to měl 8560g, ale je fakt, že pak byl nemocnej, takže něco zhubl a pak to zas nabral zpět. Jo a prý má nalitý i horní dásničky, takže předpokládám, že už se nikdy nevyspím :sweat_smile: Dnešek se dal, akorát od 4 do 6 byl vzhůru a celou dobu jsem se ho snažila uspat :rolling_eyes:
15. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj,
my jsme zase měli děsnou noc, Matyáškovi nesedla kukuřice k obědu a bolelo ho břicho, takže co 2hodiny řval :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Leni, Maty taky teď málo přibral, asi 200g za měsíc, váží 7570g.
Jo a dneska se převaluje na zemi, asi si vzal příklad včera z Adámka, ale jinak je protivnej jak noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky

Veru, ty máš teda pech... kdyby mi vytekla pračka, tak se asi zblázním :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je teda fakt, že nám loni vybouchla. Manža pral Adiskovi boty a najednou rána jak z děla a všude kouř :confounded: takže jsme museli koupit novou.

Míšo, neboj... na malou si určitě zvykneš a uvidíš, že jak ji budeš mít doma, tak si to všechno spolu vynahradíte :wink:
A je to přesně tak jak ti to už napsali holky, já už bych se akorát tak opakovala.

Raduško, takže přípravy jsou u vás v plném proudu jo? My budeme postýlku skládat až příští víkend..nějak na to nespěchám :wink: mám už doma všechno co potřebuju, takže jsem v klidu. Dneska jsem si ještě v Globusu dokoupila klasiku bílé plýnky, páč jsem si objednala s obrázkama, tak abych měla i normální a vzala jsem si rovnou i dvě osušky :slight_smile: Teď se budu domlouvat s příbuznými, kdy nám dovezou ten košík a potom to už začne s načančáním jak postýlky, košu tak i kočárku.... se na to těším jak malé děcko :sweat_smile:
.....akorát teda jsem asi ostuda, ale nemám ještě zabalenou tašku do porodky. Mám to zatím pěkně na jednom místě v šatně, tak už bych si ji mohla pomalinku dávat dokupy :grinning:

Jaký jsi chtěla kočárek?

Jinak holky, tak Obelixe měli půjčeného a paní mi nabídla včelku, tak to jsem se fakt musela smát, páč s tím banděrem a ještě mít přes to ty černožluté pruhy s křídlama a tykadla ve vlasech :grinning: :grinning: :grinning: ...prostě bez komentáře.
A Adisek jde za mušketýra, je v tom kouzelnej..fakt k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: po Neděli hodím foto na FB.

Leni, na kolikátou se asi tak předem domluvíme? Asi ti bude líp vyhovovat odpoledne, že? Pokud by bylo fajn počasí, tak bych dojela autem (pokud se vlezu za volant :angry: ) a jinak autobusem. Akorát mi musíš dát vědět, kde mám vystoupit páč to u vás neznám.

Tak jo, jdu baštit... během dne ještě mrknu.
15. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsme na očním dopadli tak, že kanálek je stále neprůchodný, takže jsme dostali další kapky a na další asi mini zákrok v pondělí, přímo k primářce očního, radši jsem se neptala, co tam s ním budou dělat... ale musí se to zprůchodnit, to je jasný... dneska to má i nateklý to očko, začal z toho vytíkat hnis, co byl vevnitř... snad už to fakt bude pak dobrý.

Pááji fakt, ještě, že to oční máme, ale cestovat tam furt, to je děs... naštěstí nás tam teď vozil taťka, MM by z práce tak často nemohl a já bych si busem do Brna a pak ještě šalinou fakt netroufla...
Lehátko máme tohle: http://www.agssport.cz/lehatko-booboo-puppis/gallery/2136363, koupila jsem ho v Balli na Tomkáču, nikam jinam jsme nejeli. To se mi tam líbilo nejvíc, nemá to žádný extra funkce, ale myslím že poslouží a malej je tam spokojenej, pokud má náladu. :slight_smile:
A jakej chceš ten kobereček? To myslíš tu hrací deku, nebo něco jinýho?

Dneska je od rána Lukin hodnej, nechápu, na to, že jsem ho musela ráno budit... hned se začal řehnit, pak zase v ordinaci usnul, pak si poplakal u zákroku a pak hned klid, u oblíkání v čekárně už skoro spal a spal celou cestu domů, zvládli jsme i návštěvu mekáče a kafíčka... teď po kojení je v pohodě, hraje si na dece a řehní se... :dizzy_face:

Míšo, moc držím palce... a uvidíš, že to půjde... malá je kouzelná a budeš ji milovat tak, že ji budeš chtít samou láskou sníst... :wink: A vše zvládnete, máš manžela, kterej Ti určitě bude moc pomáhat... moc na vás myslím a moc držím palce.

Luci, spíš bych to viděla kolem té jedné, půl druhé... a Slavkov poznáš, je to normální autobusový nádraží, jiný po cestě z Rousínova není. :wink:
Zuzi, Ty by sis nechtěla udělat výlet ve středu do Slavkova?
A holky - Lenča, Verča nebo i Pája, Katy? Že bysme udělaly hromadnou procházku? A pak hromadně zapadly do restauračky, že bych zamluvila místa u Bonaparta tam vzadu v salónku, kde bysme byly samy?

Leni, to je dobře, že je malej v pořádku. :wink: A myslím že má váhu suprovou, dr. říkala že je to v pohodě, ne? Nejrychleji asi fakt přibíral předtím, teď už to půjde pozvolna... Stejně je to kluk jako buk! :slight_smile:

Veru, jojo, vyteklá pračka... jak se to povedlo? Nedala jsi vývod do vany, nebo porucha na pračce, že to teklo někudy z pračky? Každopádně to je radost, fakt... :unamused:
Jak vypadá Matyášek po očkování, v pohodě?

Zuzi, takže už začínají karamboly, jo? No, těch asi ještě bude... :slight_smile: Nechceš Vikinku natočit, jak capká? Musí být hrozně srandovní s těma rukama nahoru... :slight_smile:
A ty zuby, no snad to někdy vyleze všechno...

Radi ahojky, taky jsem se chtěla zeptat, jakej chcete kupovat kočárek. To je fajn, že už máš skoro vše. Už to máš taky za pár... :wink: Jak se jinak cítíš?

Páji.o, tak Nelinka mívá takový bolení bříška? A proč Tě dr. odrazovala od těch kapiček? Pochopila jsem, že je malé nedáváš... já teda nevím, ale radši dám kapky, než aby měl malej bolení... musím zaklepat, na bolení bříška netrpí, a to teď dávám ty kapky jen jednou denně, večer, kápnu do nich ten vitamín D, aby ho nejedl samotnej. Jinak prdí o stošest, asi bude po tatínkovi. :grinning:
A s nožičkama asi cvičíš, bříško taky určitě masíruješ... nevím, já bych zkusila ty kapky, a nebo si dej třeba fenyklovej čajík... :wink:
A jak se daří kojení, pořád s kloboučkem? Zkoušíš to i bez něj, nebo ne? Já občas jo, ale asi to u nás bude tak, že to bude prostě s kloboučkem, ne vždycky se chytí, někdy se u toho zkoušení bez kloboučku fakt hodně vzteká... neřeším to, hlavně, když kojím...

Luci, Ty ještě nemáš tu tašku sbalenou? Tak třeba teď o víkendu... :wink: Jo, a napiš mi prosím, jakým busem pojedeš, počkáme Tě u něj. Nás nepřehlídneš, máme červenej kočárek. :wink:

Mějte se krásně, všechny moc zdravím, jdu se najíst a za chvilku přijede MM a půjdeme ven... už začíná víííkend, MM bude doma a já se snad trošku vyspím, že si ho vezme na procházku...

Páá kočky!
15. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Veru, no vidíš, jak to od Ádě odkoukal :grinning: Počkej, ten ho ještě naučí věcí! :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, za chvilku už to s očkama bude dobrý :wink: My už jsme pak žádný problémy od té doby neměli :wink:
Jinak já ve středu nemůžu.
15. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Leni, napadlo mě, že je tam jenom jedno autobusové nádraží, spíš jsem nevěděla, jestli budeš čekat tam nebo někde jinde a autobus ti písnu v Pondělí max. Úterý :wink: a mě také určitě poznáš, pochybuju že by z autobusu vystupoval někdo kdo má větší bříško než já.
Jinak tu tašku si už zbalím, ju :grinning:

Jo holky, nechcete se některé přidat? Ráda vás konečně poznám, když už se nemůžu dostat na srazíky do Vyškova. Bylo by to fajn... a není to vůbec špatný nápad.
To stejné můžu někdy dojet i za vámi (Leni dv. a Verčo), mám vás kousek :wink:

Jinak budu držet palečky Leni, aby se vám to už zpravilo a bylo to dobrý. A super, že je malej dneska jako sluníčko, uvidíš, že to bude čím dál tím lepší :dizzy_face: :dizzy_face:přece jenom je to chlap a ti mají své dny.. každopádně se moc těším, až ho uvidím.
15. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Leni, Luci, no já bych přijela hned, asi teda autobusem, ale nevím, jak to bude s počasím. Koukala jsem na předpověď a má zase na začátku týdne sněžit a má být docela kosa, tak to bych asi nedorazila, aby jsme někde nezapadli s busem a co já pak s malou ... ale kdyby bylo nějaký slušný počasí, tak bych dojela :grinning: Už aby bylo jaro, aby tyhle starosti se sněhem odpadly!
Leni, kojím pořád s kloboučkem, občas to zkusím bez kloboučku, většinou tak, že ji nechám sát s kloboučkem a jak mi tu bradavku trošku vytáhne, tak oddělám klobouček, ale moc jí to nejde. No jo, s kloboučkem je to pohodlnější!
Jinak s těma kapkama, doma je mám, ale dr. mi říkala, ať jí je moc nedávám, koupila jsem na její radu ještě probiotický kapky. Teda je tam napsáno, že by je měli děti až od jednoho měsíce, ale prý to nevadí a stejně jsem je dala až včera poprvé, protože se normálně v lékarně nedají sehnat a musí se objednat. Tak jsem zvědavá, jestli jí to pomůže, je fakt, že dneska ráno se nadvakrát tak pokakala, že peru totálně všechno, co měla na sobě :grinning: Prý ale ty kapky zaberou pořádně až tak za 3-4 dny, tak uvidíme. Jinak bříško mažeme, masírujeme, cvičíme s nožičkama ... všechno, co by berunce mohlo pomoct!
No nic, volala mamka, že je na cestě k nám, tak beru kočár a jdem ji naproti. Zatím ahoj a hezký víkend bez bolení zoubků
15. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Paji.o, tak uvidíš jak na tom s malou budete, koukala jsem na radar, kde je model na počasí a v Neděli to má zase uhodit-myslím to sněžení, tak snad to nebude taková bomba jako teď a já se za Lenčou konečně dostanu. Kdyby jsi se tam chtěla ukázat tak by to bylo taky fajn :slight_smile:
Jinak na Jaro se taky už těším, to budu jezdit (aspoň doufám) za vámi skoro pořád :grinning: :grinning:

A co ostatní holky, jak jste na tom?

My jinak došli s Áďou ze školky a manža se mi natáhnul na zledovatělém chodníku, držel mě za ruku a jak padal tak mě pustil, aby mě nevzal sebou a dopad to byl teda pořádný. Je to fakt o hub** takže maminy i těhulky, dávejte pozor!!!!!

Tak já pádím začít dělat lívance, jsem si koupila na to spešl pánvičku, tak se těším..mňam
Zítra mají dojet tchánovci, tak udělám korpus a na to dám puding s ovocem a zaliju želatinou. Dám to stuhnout a zítra to bude ke kafču super :wink:
15. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Tak postýlku už máme. Nakonec jsem si ji vybrala i s šuplíkem, tak už tam mám natahaný všechny plínky a testuju jak velkou zátěž to vydrží :grinning: :grinning:

Jé holčiny, já bych za váma taky ráda dojela, ale zrovna ve středu se jdeme projít do práce a pak na kontrolní utz. No snad někdy příště :wink:

Luci, ty s tou taškou teda pěkně otálíš :wink: Ale abych pravdu řekla, tak manža mě do toho honí a zatím jsem si jenom nachystala tu tašku a nic v ní :grinning: :grinning: :grinning: No snad je ještě čas. A na čančání postýlky se taky těším. Dneska zrovna mi dorazil balík s povlečením, sem se u toho rozplývala :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Raduš, dodatečně všechno nejlepší k svátku ! .... koukám, jak ti naskočily týdny, za chvíli pojedeš taky do porodky ....
15. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Raduško, postýlku se šuplíkem, jo? Na tu jsme také s manžou koukali, ale já ji nakonec nechtěla, páč ten šuplík byl moc mělký, takže by se mi tam vešli tak akorát ty plýnky a moc se mi nelíbilo jak byl ten šuplík otevřený, když se ten rošt dal na tu nejvyšší příčku, ale každý máme svůj vkus a já doufám, že to určitě využiješ :wink:
Hodíš potom nějaké foto do Alba nebo už tam máš :sweat_smile: ?

Jj, otálím s tou taškou... pořád si říkám, že mám ještě čas :grinning: ale teď o víkendu bych to už mohla zbalit, kdyby náááhodou :wink:
Jinak my máme povlečení doma tak měsíc, kupovali jsme ho společně s postýlkou a matrací... máme tu pohanku+kokos. Máte s tím některá zkušenost holky? Já totiž měla u Adíska klasiku molitanovou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj, my jsme před chvílí dorazili ze srazu s gymplem, Maty byl s náma, byl ale unavenej a šel z ruky do ruky, tak jak pak začal řvát, musela jsem ho už chovat jen já. Teď ho tam MM přemlouvá, aby usnul:slight_smile:
Luci a v kolik v tu středu přijedeš do Slavkova? Já bch taky přijela.
Já se dneska taky natáhla na chodníku v brně, kočár mi málem ujel :angry:.

Leni, na té pračce se povolilo jaýsi pérko, na kterým je guma, co těsní dvířka, takže dvířkama. Zápasila jsem s tím hodinu, pak přišel MM a za vteřinu bylo spraveno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jéé, holky, já bych tak zase chystala výbavičku.... To byl nádherný klid - s bříškem jsem si chodila pro balíčky na poštu, prala oblečky, všechno chystala a rovnala, žehlilA, skládala.... Teď máme všude bordel, věci už nemám kam dávat, matyáškovo oblečení nežehlím a nic moc doma nestíhám udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni už se těším, až budou kluci chodit na píseček a jak se budou prát o hračky :grinning: :grinning: :grinning: . Adámek bude velký kápo a Matyášek malej rozumbrada :grinning: :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Veru, mrknu na autobusy zítra, ale s Lenčou jsme se tady na diskuzi domlouvali na jednu až půl druhou :wink:
Bude mě čekat na autobusovém nádraží..potom bych asi zavolala manžovi, aby pro mě dojel.
Jinak by to bylo super, kdyby jsi dojela-aspoň bych tě konečně poznala a tvého klučíka také :slight_smile:

Prosím tě a jsi v pohodě? Natáhnout se s kočárem na chodníku... jaj, ještě že ti prcek neujel. Ty chodníky jsou fakt na dvě věci v tomto počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: prosím tě, opatrně!!!
15. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Tak jsem teď myslela, že budu volat manžovi, aby rychle dojel, páč jsem od půl páté měla bolesti jak sviňa. Koukala jsem zhruba na mikrovlnku jak dlouho to trvalo a byli tak po 15minutách, tak jsem vlezla do vany a tam se to uklidnilo.
Do teď je zatím klid, ale mám strach, aby to nezačlo znovu a malá nechtěla na svět :frowning2: :fearful:
16. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.