• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj, Luci snad to bude dobrý, asi poslíčci, ne? já mívala celkem velký kontra běžně od 36tt
16. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj kočky, dneska nádhernej den! Až jsem si říkala, že nám někdo vyměnil dítě, Lukinek skoro celej den prospal nebo se díval v lehátku nebo na hrací dece, pak spinkal krásně i v kočárku a v restauračce, kam jsme na chvilku zašli, jen večer měl zase svou hodinku a teď při uspávání, usnul mi až v náručí za hroznýho pláče, ale to je asi tím, že prostě spal hodně přes den... to fakt jindy nedělá, nechápu. Uvidíme, co zítra.
Jen MM asi zabiju, to co dneska předvádí, to je na ranu... škoda mluvit. :angry: :angry:Expert.

Veru, ses natáhla, jo? Jejda, a nestalo se nic, nejseš zmrzačená? A ještě kočár málem ujel, to je fakt děs ty cesty... všude ledárna.
To by bylo fajne, kdybys přijela taky. :wink:

Já jen teda doufám, že nás ve středu nepošlou s malým zase na kontrolu na oční... kdyžtak bych to domluvila hned na ráno.

Zuzi, co Ty, jak to vidíš? Dojela bys taky?

Luci, jestli to ve vaně přešlo, tak to byli poslíčci. :wink: Já je měla jen jednou, taky jsem už chtěla volat do porodky a vidíš, nakonec malýmu museli pomoct ven. :slight_smile: Ale jasně, že každej to má jinak. No jo, už to máš za pár, tak se to prostě pomalu chystá... :wink: Ti tašku bych si fakt radši už sbalila.
16. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdu si umýt konečně hlavu a asi odpadnu... krásnou dobrou a pohodovou noc přeji a pěknou neděli! :wink:
16. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Dobré ráno, holky, my měli dneska naprosto úžasnou noc. Kojení jen po 10 minutách (normálně kojíme tak 20 min.) v 11, v 5 a až teď v 8. No super, jsem se pěkně vyspala :slight_smile: Koupila jsem malé na ty prdíky probiotické kapky, sice cena mazec, ale fakt asi zabírají, bolení už skoro nemáme :slight_smile: Teď si tady vykládá s medvídkem. Už začíná fakt nádherně reagovat. Nejlepší je, když ji rozbalím a položím na deku, to je úplně štěstím bez sebe, směje se, vykládá, spokojená jak želva :grinning:

Luci, já mám taky kokos-pohanka v obou postýlkách, v ložnici máme novou a v obýváku po synovci a jsem maximálně spokojená :slight_smile: A tu tašku už si, Luci, fakt raděj zabal, když už o sobě malá dává tak vědět, přece jen je to druhé dítě a může to být docela rychlý :wink:

Holky, tak krásnou neděli a Veru, už nepadej!
17. led 2010 v 09:07  • Odpověz
ahoj holky,
ty námrazy, to je fakt síla. Já sebou málem sekla včera u obchodu.. Jeli jsme od našich a malej v obchodě celou dobu řval, tak jsem ho musela celou dobu chovat na rukách - žádný hačání v autosedačce... :unamused:
Jinak homeopatika dobrý, ale jen v době, kdy jsem je brala. Teď už je 4 dny neberu a mám odpol.a večer málo mlíka - resp. skoro žádný. Včera byla taková krize, malej hroozně brečel, úplný záchvaty, jak mu nic neteklo.. Když plakal ještě ve 21h a normálně už ve 20h spí, tak jsem prostě vyvyřila flašku a uvařila mu porcičku umělýho. :frowning2: :wink: Konečně se uklidnil, všechno vypil a vypadalo to, že by chtěl ještě... A pak hezky usnul.. :slight_smile: V noci a teď ráno jsem už zase normál.kojila. KOnečně jsem i po těch 4 dnech trochu spala, protože jinak se budil skoro každou hodinu a kňoural - asi hlady...
Zítra jdu k dr, tak to s ní proberu, ale nenechám ho řvát hlady. Sice jsem z toho měla zvláští pocit, v životě jsem umělý nedělala, tak jsem ani nevěděla, jak to připravit...
Asi to budu dělat jak Katy, na večerní kojení dokrm. Mateřský mlíko je mateřský mlíko, ale když neteče, tak není co řešit...

Luci, už se ti to hezky blíží, tak si tu tašku nachystej :wink:

Hezkou neděli všem :slight_smile:
17. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky

tak přes noc byl relativně klid, takže jsem fakt ráda. Snad malá vydrží aspoň do toho Února, potom to už bude jedno, i když teď už by to také zvládla.
Teď manža odjel s Adískem na rybník bruslit, ale ještě před tím se ujistil, že jsem dneska v pohodě.. chudák jak včera dojel, tak si myslel, že fakt rodíme :frowning2:
Dneska jdeme odpoledne na ten maškarní, tak se moc těším, jak tam bude Áďa za toho mušketýra, ještě mu musím namalovat fousy :wink:

Paji.o, no nevím co je na tom pravdy, že by to mohlo přijít dřív, když je to druhý ... ale je fakt, že se bych se tomu už potom nebránila. A tu tašku mám už zbalenou :wink:

Paji, ty si toho také užiješ... teď ještě s tím mlékem :unamused: uvidíš co ti na to řekne dr. ale jak vidím, tak to fakt nemáš lehké. Budu držet palce, aby to bylo co nejdřív v pohodě.
17. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný večer přeji, MM klasicky na hokeji, naštěstí dneska autem, tak se nevrátí tak pozdě. Ani mi to dneska nevadí, nějak mi poslední dobou leze na nervy...

Páji.o, to je fajn, že ses hezky vyspala, to má pak člověk hned lepší náladu, že? A super, že probiotické kapky zabírají... tak snad už to bude úplně v pohodě. :wink: A malá vám určitě dělá jen radost, podle toho co píšeš... :dizzy_face: :dizzy_face:
My máme matraci jen molitan-kokos, takže ohledně matrace Ti neporadím...

Jinak holky, fakt vám závidím relativně krátký kojení, já fakt kojím minimálně 45 minut, někdy i hodinu... je to fakt už na palici, ale co člověk nadělá... když saje, tak ho nechám, když usíná, tak samozřejmě ne... ale teď saje fajně, že přes den vůbec dokrm nedávám.

Pááji, s tím UM si nedělej těžkou hlavu, já už to tak vůbec neberu, hlavně, že drobek nemá hlad, ne? Já Lukinkovi dávám flašku každej večer a v noci taky, a předtím kojím. Jen mu to kojení prostě nestačí, po něm vždycky ještě plače, tak už prostě mám nachystanou flašku, většinou UM+moje odstříkaný, nebo jen moje odstříkaný, podle toho, kolik se mi zadaří odstříkat. A v noci je to většinou jen UM... neřeším. Hlavně když neplače hlady... a vím, že má hlavně moje mlíko. Takže to taky tak ber, že hlavně kojíš, a občas když je holt potřeba, dáš UM, ale to bych tak černě neviděla. Mně hrozně pomohlo to, že jsem malýho dokrmovala... už jsem byla zoufalá, když mi po každým kojení plakal, to je na psychiku mazec... a kdybych se řídila radama laktačních poradkyň co píšou na netu, že hlavně kojit, kojit, kojit... tak bych se z toho asi zbláznila... ještě, že jsem UM dávala, takhle se on uklidnil i já, a kojím pořád, i když tu flašku večer dávám...
Tak držím palce, ať se Ti mlíčko znova rozjede, abys UM třeba dávat nemusela, ale určitě nejseš jediná, která přikojení občas dá flašku. Hlavně, aby bylo dítko spokojený a najezený. :wink: Uvidíš, co Ti dr. řekne, ale moje by mi řekla, že jsem to udělala dobře. :wink:

Luci, tak vidíš, to byli fakt poslíci, to je dobře že jseš v pohodě. :wink: A super, že je taška zbalená. :wink: Užijte si maškarní ples a pak ukaž nějaký fotečky... :wink:

Mějte se krásně kočky, pěknej večer a pohodovou noc přeji... :wink: Zítra jak dojedem z Brna z očního, dám vědět, jak jsme dopadli.

Páá!
17. led 2010 v 17:56  • Odpověz
A nevím, co Míša, jak dopadli v Praze, jestli malou viděli a jak to s ní vypadá... vlastně s oběma... jdu se mrknout na jiný diskuze, jestli tam nepsala.
17. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky

Leni jasně, ale ještě uvidím, jak to bude ze sněhem, kdyby byl nějakej humus, tak radši ne.

Ještě si tu písnem, napíšu i Kačce jestli by nechtěla jet taky.

Taky si říkám co Mišička :unamused:

Páji: mě teda ty homeopatika pomohly, měla jsem agnnus castus. A řekly ti, jak je máš užívat? Jen jestli víš, že hodinu před užitím a hodinu po nesmíš mít v puse žádnou jinou chuť, ani pastu, tak max. vodu.

Luci: teda že by :wink:

Já jsem dneska byla cvičit Zumbu a maximálně jsem se vyřádila a zřídila :slight_smile:

Viktorka teď dva dny spí přes den jenom jednou, ale jenom třičtvrtě hodiny, dneska se probudila ve čtvrt na dvě a usla až ve čtvrt na osm, nechámu :angry:

Perlička s našimi sousedy, hodily včera stromek z balkónu a rozbili nám satelit, samozřejmě všechno popřeli, u nás na balkoně jehličí stomek pod balkonem a oni, že ho neházeli :grinning: , pak trapně došla a donesla nám prachy na opravu, MM je nechtěl, tak je hodila na zem a odešla :angry: , není nad to mít skvělé sousedy.

Lenajsku: mě teď MM fakt dost sral, celkově, ale jak jezdím na rotopedu, tak je to lepší :grinning:
17. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj kočky

Leni, jen tak v rychlosti..zítra ti písnu kdy mi jede ten autobus, páč se nevlezu za volant a když se odtáhnu, tak zase nedošáhnu na pedály :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom by pro mě stejně dojel manža.

Veru, jak to vidíš ty?

Jinak koukám, že pojede i Zuzka a nějaká Kačka..holkyyyyy, já ani nevím o koho jde :sweat_smile: a co se týče sněžení, doufám, že to přestane a bude líp, páč to co je teď namrzlé tak bude schované pod sněhem a lidi budou padat jako zralé švestky :confounded:

...noooo a maškarní bylo super!!!! Zítra dám do Alba nějaké foto a i na FB, teď už půjdu chrupčet.
Pěkný večer všem!!!!
17. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj holky

Leni, snad jste dneska dojeli v pořádku do Brna a malý to moc neobrečel, chudinka malá.
Chtěla jsem ti napsat, že buď můžu být u tebe v tu Středu něco málo před jednou a nebo kolem třičtvrtě na dvě, tak si řekni jak se ti to bude hodit :wink:

Jinak to sněžení je neúnavné, neříkám, že to není pěkné, ale už by to stačilo :angry: já dneska ani ven radši nejdu, až odpoledne s manžou pro Áďu do školky a to ho vezmem na boby.

Mějte se všechny pěkně a já ještě odpoledne mrknu.
18. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky, to je venku zas krásně, co? :grinning:
Byly jsem na další rodince, dneska to bylo o kojení a výživě, tak nám paní doktorka říkala, jak se nemají předčasně zavádět příkrmy, že je blbost jak se píše, že nekojené děti by měy začít s příkrmama od 4. ukončeného měsíce, protože mají vše potřebné v tom umělým mlíku, že když už, tak by to bylo logičtější u kojených, protože tam to závisí na stravě matky, ale jinak říkala, že není třeba... a pak hlavně s velkýma odstupama zavádět ty příkrmy... No a kontrolovat složení pokud např, už teď někdo dává čaje, tak ty granulované jsou velmi často přislazované sacharózou a u sáčkových je zase riziko plísní...
Jo a k tomu prohýbání ještě říkala, ať dáváme Barču spát na velký polštář, že je v měkkým miminkům příjemněji, že ta rovná podložka má opodstatnění teprve až se dítě vertikalizuje...
Barča byla zase šikovná na balonu, pasení jí krásně šlo, ale pak zase začlo mimčo vedle plakat a Barča spustila taky :grinning:
18. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj, kde jste babizny???
Já jsem zrušila ve středu Brno, takže můžu být celý odpoledne ve Slavkově, tak doufám, že nás bude co nejvíc:slight_smile:
18. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahoj kočky, tak se hlásíme, že s očkem už snad do dětské jezdit nebudeme muset... kanálek krásně průchodný, asi pomohlo to, jak jsem masírovala vnitřní koutek, odstraňovala hnis, kapala ty kapky a několikrát denně odsávala nos... tak to propláchli a už nemusím kapat ty kapky, jen občas Ophtalmo septonex, dle potřeby.... tak mám radost. Cesty byly už dopoledne průjezdný, tak to bylo fajn. Tam nás vezl taťka a zpátky pro nás přijel MM, jeli jsme ještě nakoupit do Kr.Pole do Tesca a pak domů. Pak procházka a malej je ještě teď tuhej, nechápu nic, normálně když ho vyndáme z kočárku tak se vzbudí a dneska spí, už je vyslečenej i z kombinézy a oddělaný čepičky, ani to ho nevzbudilo... :confused: :sweat_smile: Ale už jdu na něj, aby zase neponocoval... :slight_smile:

Luci, klidně dojeď tím dřívějším... my se přizpůsobíme, Lukin pokaždé jí jindy, podle toho v kolik se vzbudí. Dneska vyspával do devíti... :grinning: Vem si Luci nějaký botky co nekloužou, abys někde neuklouzla ještě... víš jak to je, člověk nikdy neví...

Veru fajn, už se těším. :wink:

Mám holky rezervovat nějakou tu restauračku? Asi jo, ne? Zuzi, jak to vypadá s Tebou? Asi se rozhodneš na poslední chvíli, jaký budou silnice, že? A myslela jsi Kačku Kaaace, že bys jí písla? Tak napiš, já na ni tel. nemám...

Páji.o, co Ty? A Katy, Ty asi nebudeš mít auto, že? Kdybys měla, mohla bys taky dojet... :wink: A Páááji, nechceš si udělat výlet do Slavkova s Juráškem?

Teri, díky za info o tom co na rodince říkali, s těma příkrmama si myslím že na tom taky něco bude... a s tím velkým polštářem, to jsem nevěděla... :slight_smile: Tak budu malýho taky dávat na velkej polštář, určitě je jim tam příjemněji, komu by se na polštáři dobře nelebedilo... :slight_smile: A ty čaje, to je něco... Mně furt tchýně pomalu vnucuje, ať malýmu dávám čaj, že má určitě žízeň a já já neustále opakuju, že má vše v mlíku a nebo teda v UM... :angry:
Teri, s Barunkou chodíte na balóny? A co tam vyvádíte? :slight_smile:

Zuzi, sousedi, to je něco... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bez komentáře, fakt. Co to je Zumbu? :slight_smile:

Páá, pěkný večer všem, moc všechny zdravím!
18. led 2010 v 17:44  • Odpověz
ahojte, Teri, jsi mě potěšila s tím ležením v polštáři. Já totiž malou do polštáře dávám, když nemůže usnout a fakt to zabírá. Tak super, že vím, že jí to nijak neuškodí :slight_smile: Jsi dobrá, že jsi se v tom počasí vypravila. Já mám pocit, že bych se dnes nedostala s kočárkem ani na zastávku ...
Veru, dneska je tu nějak pusto, co? Já to s tou středou moc nevidím, jestli bude takovýhle počasí :unamused: Ale pokud se to zlepší a silnice budou ok, tak určo dojedu :slight_smile:
18. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Jééé, Leni, to je super s tím očičkem. A super, že se Vám to taky tak spravuje s tím spinkáním, je vidět, že má Lukášek dost mlíčka a že ho nic netrápí, když tak spokojeně spinká. My měly dnes zase super noc, ale po obědě se Nelce něco nelíbilo, nevím co, takže jsem jí musela chovat od 12 až do půl paté, s přestávkama na kojení, pak přišel přítel a vystřídal mě a podařilo se mu ji uspat, takže teď spokojeně chrupká na sedačce, obložená dekama. Pěkně mě z toho chování teď bolí záda :unamused:
18. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahóóóój, jsem zde... jsme byli chvulku venku a potom jsme odmetali jak Adíska tak i soba od sněhu :grinning:

Leni, to je super, že je to očičko v pohodě a nemusíte tam znovu. A koukám, že si Lukášek umí také pěkně pospat, to je fakt perfektní. Snad už to bude lepší a lepší :wink: je vidět, že je mu dobře.

Jinak ty boty...no mám jenom zimní kozajdy a asi si na to teda budu muset přidělat hřebíky, abych nespadla :grinning: :grinning: a budu čučet pod nohy :wink: ono i když je to uježděný tak to klouže a nedá se nic dělat, to bych musela být doma zavřená až do porodu.
A co máte vůbec v plánu kočky? Prochajdu a potom tu restauračku :slight_smile:?
...jo a já mám také čas, manža pro mě potom s Áďou dojede.

Paji.o, mohla by jsi dojet, bylo by nás víc a já vás aspoň poznám... kdo ví, kdy vás zase uvidím, ale to uvidíš sama, jak se na to budeš s malou cítit.

Veru, ty pojedeš autobusem nebo autem?
18. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Holky, tak dojede i Marťa s Tomíkem, jsem se s ní domlouvala na FB... teda pokud nebude nějak šíleně sněžit.
... a Zuzka by měla také dojet :slight_smile: jak je to s ostatními netuším.
18. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Ahoj,
Leni, super, že už je očičko OK!!
Dojedu autem, tak napište na kolikátou:slight_smile:. Náhodou, dneska to byla super prochajda v tom sněhu:slight_smile:

Teri, my mzačali se zeleninou od 6.měsíce, už se to nedalo, protože by nás matýšek sežral zaživa. Jak někdo jí, tak je jako utrženej z řetězu:slight_smile:. Já kupuju jen biozeleninu nebo domácí zeleninu. Kaše mu nedávám, jen tu zeleninu na oběd a pak prso.
My jsme měli takovej speciální pelech pro miminka, plněnej kuličkama a ten byl naprosto perfektní, používali jsme ho donedávna.
Paji, když chtěl Matyášek chovat, tak jsem ho mrskla do babyvaku. Nosím ho v tom občas ještě teď:slight_smile:
18. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Veru, já nevím na kolikátou...podle všeho to bude tak, že budu ve Slavkově na autobusovém v jednu a Lenča tam dojde :wink: jinak se nebráním prochajdě ve sněhu, záleží na ostatních a Marťa má prý nějaké golfky a v tom se ji ve sněhu jezdí špatně.
A ta restauračka bude nebo ne? Klidně napište plán, já se přizpůsobím.
18. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Holky, mám na FB fotky z maškarního atd. :wink:
18. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Luci, koukla jsem na fotky. Jsou super. Áďovi to fakt moc seklo!!!
Veru, já právě uvažovala, že bych koupila buď šátek nebo ten babyvak ... ty jsi s ním fakt spokojená? a jakej máš?
18. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky

Teri, já mám na ty příkrmy, taky takový názor :wink:

Tak Kačka nepojede a mě tak jedna hodina taky moc nesedí, Vikča kolem půl jedné obědvá, tak nevím :unamused:, no vyjela bych až ji nakrmím, ale kolem třetí chodí spát, tak nevím jestli to má na tu chvilku cenu.

Lenajsku: Zumba je aerobic s prvky lat. tanců, už se těším ve středu jdu zase :dizzy_face:

Luci hezký fotky z maškaráku.

Já mám dneska doma úplný zlatíčko, aby jí to vydrželo než se tatínek vrátí ze školy :grinning: , akorát v noci si několikrát stoupne v postýlce, je to na palicu, udělá to třeba 6x a vždycky když zaberu :angry:

Dneska jsme byli za mamkou ve zvláštní škole, moc se jí tam líbilo, když to člověk vidí, tak děkuji bohu za zdravé dítě :slight_smile:
18. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahojda, Zuzi a vikinka by nespala v kočárku venku?

Luci, Adámek je strašnej fešák, fakt moc pěkný dítko, já jsem teď ujetá na malý chlapečky, moc se těším, až ten náš vyroste:slight_smile:
Paji, mám babyvak od Pecha
http://www.babyvak.cz/index.php?ln=cz&nc=1263848375&uid=-18365&sid=28d1acad46a1fad67febc5d81a67bf43&mex=m&ic=34&lp=0&lc=30&ls=&op=v&ip=243

Ale popravdě s tím nejsem moc spokojená, strašně mě z toho bolí rameno, když ho v tom nosím dlouho. Jako na domácí poponášení je to fajn, ale stejně musíš mimčo přidržovat 1 rukou. Mně osobně víc vyhovoval šátek a pak hlavně ta manduca. Ten vak mám jen jako doplněk, když už nevím, co bych s Matyáškem dělala, tak ho do toho strčím:slight_smile:
18. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak zítra bych se mohla i přidat, v takovém počasí ke kamošce nepojedu. Ale jak to plánujete? To chcete chodit po venku ve sněhu nebo jak?

Dneska půjdem zase sáňkovat :dizzy_face: Asi zamířím ke golfáču. :slight_smile: U nás už je druhá noc klidná, sice se teda vzbudí, ale buď mu strčím dudlíka nebo dám čaj a spí se. Ještě kdyby se nebudil a spal v kuse.... :dizzy_face: To už bych ale chtěla asi moc :grinning:
19. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Veru, ten pelech pro mimčo asi bude to, co nám doporučovala koupit, ale když stačí polštář, tak to nebudu hrotit:slight_smile:
Je fakt, že od sestřenky malej je taky stračně žravej a kdo ví, co bych říkala, kdybych měla takový dítko :wink: Ale jinak nechci zbytečně začínat brzo... Jo a pak taky říkala, že zase není naopak dobrý výhradí kojení třeba do roka, že sice mimču by to mlíko mohlo stačit, ale jde tam pak o to, že by mohlo míz sakra velký problémy s přejitím na normální stravu...takže nevadí, když se do něho ze začátku dostane jen lžička, že jde o to, aby si zvykalo...

Páji, u nás jsou chodníky fakt supr, jak jsem byla u vás, valila jsem oči, po tom bych se fakt bála :frowning2: Tak hlavně opatrně...
19. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahoj kočky, šiš marja, co to je zase za počasí??? :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Už to stačilo toho sněhu, ne?

Holky, mně je to jedno co zítra, ale Lucka toho asi už moc nenachodí, tak bych zvolila nějakou kratší procházku a pak asi směr restauračka... dneska tam zavolám a udělám rezervaci, asi bych to dala tam dozadu do salónku, aby nás tam nikdo nerušil... Veru a Leni, budete mít psy, že?

Leni, tak si užijte sáňkování, už se těším na příští rok, jak s Lukajdou budem sáňkovat, doufám, že bude sníh.

Dneska přijede tchýně, chtěla přijet malýho vozit, tak budu mít chvilku času konečně uklidit. Je to tady jak po výbuchu. Stejně bych neusnula, tak budu radši uklízet.

Leni, to je fajn, že už jsou noci klidnější, tak snad budou i ty další. A na spaní celou noc si asi ještě chvilku počkáš... ale určitě se dočkáš! :wink:

Luci, moc pěkný fotky, Adámkovi to tam fakt moc sekne! :wink:

Zuzi, to je škoda, že to nevyjde, fakt by Vikinka v kočárku nespala?

Veru, četla jsem vedle na diskuzi, že by ten čtvrtek platil, že bys nás tam přiblížila? :slight_smile:
A Leni a Veru, zítra lepší botky, ať vám nezebou nohy... :wink:

Krásnej pohodovej zasněženej den všem přeji!
19. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Leni, já bych psa zítra nebrala. A do té restauračky nevím, já asi jen na chvíli, protože Adámka už dlouho neudržím sedět a na lezení to tam tolik není, no uvidím.
Tak si na chvilku odpočiň bez malýho :wink:
19. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,

venku je to zase šílený, jsem ráno myslela, že padnu... a to včera v počasí říkali: Sněžení jenom ojediněle :angry: je fakt, že to už stačilo.
Koukám, že se nějak domlouváte na ten zítřek, holky..mě je to jedno, já se fakt přizpůsobím :slight_smile: a Leni, mám teda dojet tím autobusem na tu jednu hodinu, jo?
Jinak si pěkně odpočiň, až budeš bez malého a moc to s úklidem nepřeháněj.

Leni dv., užijte si dnešní sáňkovačku :wink: my dnes nepůjdem, páč Adis má hokej a zítra jedině pokud překecá manžu, když já budu s vámi.

Holky, díky moc za pochvlu fotek z maškarního.. Veru, ty jsi ujetá na malé chlapečky, jo :grinning: :grinning: já za sebe ti můžu říct, že si to fakt užívám, dělám mu do školky na hlavu kohouta a chodí v takovém tom oblečení jak puberťáci... si neumím představit, do čeho budu oblíkat malou :sweat_smile:

Zuzi, ty teda nedojedeš? To je škoda, ale tak snad se uvidíme hned na prvním srazu až porodím. To už za vámi kočky opravdu do toho Vyškova zajedu :wink:
19. led 2010 v 11:00  • Odpověz
...jinak by se měla přidat ta Marťa s Tomíkem!!!!
19. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.