• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky...jak to vypadá ve Slavkově se sněhem?Pořád nevím,jestli tu prochajdu zvládneme,jestli je to ušlapaný nebo ujetý bude to v poho..jen nesmá být nasněženo nebo všude rozblemtlý sníh :grinning: to bych se nadřela jako kůň :grinning: :grinning: :grinning: A ta restauračka asi jen na chvilku jako Leňa...Tomísek nevydrží jen tak sedět,všude musí lozit a jestli to tam nejde,tak tam opravdu dlouho nevydržíme :unamused:
19. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Tak, tchýně je venku, já si jdu ohřát oběd a pak vyluxovat a vytřít, bo je to fakt hnus.

Holky, já tam zavolám, počet míst přece nemusím uvádět přesně, každej tam zůstane jak se mu bude chtít. :wink:

Marti, zeptám se tchýně jak dojede s kočárkem, ale tady do odklízejí úplně v pohodě, to není jak ve Vyškově, kde je sníh na chodníkách jen posolenej a posypanej... tady se fakt snaží. Aspoň na těch hlavních cestách a ty vedlejší jsou odrolbovaný a uježděný. Takže si myslím, že to bude v pohodě. :wink:

Luci, v tu jednu, jojo. :wink:

Tady už nesněží, ono odpoledne už přestává a sněží jen v noci a dopoledne, zítra už by nemuselo. :grinning:
19. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Takže, jsu domluvená v restauračce, že dojedeme s kočárkama, i pes může... :wink: Buď by nás dali do toho salónku dozadu a nebo bysme byly v restauračce a oni by dali zákaz kouření. :wink:
Hodina cca 14.30-15, podle toho, jak dlouho budem venku. Ještě jak půjdu zítra naproti Lucce, tak se ujistím, že to tam tak bude. :wink:
19. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Leni...tak to bude v poho,po normálně ujetým sněhu jezdíme O.K....když já se pořád ujišťovala,že žádný sníh ani nebude...a teď už se mi nový kočár kupovat nechce :grinning:

Tak to se zítra uvidíme...aspoň se vyvětráme někde jinde,než v Rousínově,tady už to máme projetý křížem krážem 1000 krát :grinning:
19. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Hojte holčiny,

toho sněhu ale letos napadlo. Mě to teda stačí. Už třikrát jsme si museli na ulici odházet místo pro auto a na chodníky se tady pěkně prdí :angry: :angry: Ale na sáňkách to teď musí být paráda :dizzy_face: :dizzy_face:

Škoda, že mi to zítra nevyjde dojet do Slavkova. Jdeme na ten kontrolní ultrazvuk a tam je to na dlouho. Minule jsme si tam poseděli snad dvě hodiny a pak ještě hodinku na ozvičkách. Si tentokrát beru knížku, bo jinak bych to nedala :wink:

Leni, tak to je správný, pěkně zapojit tchýňku na vození :wink: :slight_smile:

Luci, Áďovi to moc slušelo :dizzy_face: Kde jste ten maškarák měli?
19. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Leni, ok :wink:

Marti, vás tam teda hodí manža, viď.. takže se uvidíme teda až u Lenči ve Slavkově.

Jinak je mi to celkem jedno dokolika to plánujete, jenom dám potom vědět manžovi kdy má pro mě s Áďou dojet, ale jak to tak čtu, tak tam dlouho nechcete moct být. Noo, záleží na vás a na vašich ratolestech :slight_smile:

Raduško, škoda že nemůžeš taky dojet... by jsme mohli porovnat bříška, když jsme od sebe kousek :grinning:
Jinak ať zítra dobře dopadnete, budu držet palečky!!!!!
A ten maškarák byl tady u nás v Rousínově... a budou ještě další, tak snad je ještě stihnu jako 2v1 a nebo už s malou :wink:
19. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Luci, no už ho budeme mít asi stejně velký, teď mi jaksi poskočilo :wink:
19. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
.... a třeba to není ještě konec :grinning:
19. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Holky já uvidím, ale to zrovna blbá doba, to jídlo bych jí musela dát venku a to ne a pak až by se šlo do restaurace, tak má zrovna spát :unamused:

Takže asi ne, leda že by spala jenom jednou denně, jako zrovna dneska, to bych kdyžtak brnkla Lenajskovi.
19. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Luci...já myslela,že pojedeš s náma...přece se nebudeš štrachat autobusem,když tam stejně jedeme a místo v autě je :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Zuzi, tak uvidíš, ale je fakt, že to záleží na malé :slight_smile:

Marti, no já se nechci nějak "vtírat" :sweat_smile: autobusem bych to tam taky zvládla, ale jestli by jste mě teda vzali a nevadilo vám to. Jen mi musíš napsat, kde vás mám čekat, aby jste nemuseli zbytečně zajíždět ke komplexu.
19. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Luci...to je jasný,že tě vezmeme...musím teď jít na prochajdu,malej málo spal a začíná prudit :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer nebo zítra si ještě písneme co a jak... :wink:
19. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Lenajsku, napiš mi prosím na sebe číslo. Ještě nevím, jestli dorazím, uvidíme zítra. Kdyžtak bych Ti pak zítra dopoledne písla, že dojedu. Asi bych jela busem, kterej je ve Slavkově někdy těsně před jednou hodinou. Zpátky mi pak jede bus 16:13.

Radi a nechceš hodit nějakou fotku bříška? Kdybys to náhodou v ten čtvrtek nestihla ... A hodně štěstí zítra na UTZ, pak napiš, jak to dopadlo, jo?
19. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Marti, jasný... písnem si na mobil buď dneska nebo zítra dopoledne :wink: jinak děkuju!!!!
19. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Radi, taky držím palce na UZ, ať je to vše dobrý. A ozv ať jsou taky v pohodě. :wink: Knížka je fajn, taky jsem si ji vždycky brala.
S tím sněhem ve Vyškově to je fakt něco, byla jsem hodně překvapená, když jsme dojeli do Vyškova a všude na chodnících sníh... nechápu. :unamused: A fotečka bříška by se hodila... :wink: viděla jsem nějaký fotky na FB, ale aktuální ne... :wink:
Jinak ohledně tchýně, ona se sama nabízí, že bude vozit... na jednun stranu jsu ráda, ale na druhou stranu vím, že ten den prostě ven s malým už nepůjdu a budu trčet celej den doma... a nevím, co si s ní mám povídat, je to prostě divný... ale je jasný, že je to babička, tak půjčovat musím... :slight_smile:

Zuzi, tak uvidíš, no... :wink:

Páji, napsala jsem Ti. Taky uvidíš, co zítra. :wink:
19. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Já bych tchýni kočár nepůjčila, protože je ráda, že sama stojí na nohách :unamused:
19. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Já mám tchýni i mamku v Brně, takže když budou chtít vozit malou, tak budou muset dojet, ale už se těším, až si ji vezmou ven na prochajdu a člověk si odpočne a poklidí. Hodně to pomůže...
Na kočárkování se všichni těší, hlavně teda Áďa...pořád chodí kolem mě a říká malé, aby už vylezla, že ji chce vozit atd :sweat_smile: :sweat_smile:
19. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Leni, jinak bych teda jela s Marťou, tak se s ní musíme domluvit, aby jsi zbytečně nečekala na autobusovém :wink:
Jinak by ta hodina měla platit na 100%.
19. led 2010 v 15:16  • Odpověz
Luci a jo... no záleží, jak Pája, jestli by dojela, tu bych počkala u busu. Takže, sraz v jednu na náměstí u kašny, pod zámkem, a kdyžtak bysme s Pájou došly o něco později. :wink:
19. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Luci, moje tchýně je ze Šlapanic, tak taky dojíždí a mamka bydlí v Brně a taťka ve Vyškově, takže když chtějí vozit, taky musí dojet. :slight_smile:

Zuzi, to je blbý... to jsem nevěděla... :unamused: Takhle to mám s tchánem, ten je na tom s nohama hodně špatně... ale k doktorovi nepůjde, že... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já mám už tchány trošku starší, tchánovi je 77 a tchýni 71...
19. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Leni, já to také nevěděla, že pojedu s Marťou... psala mi to až dnes tady na koňa :sweat_smile: jink kašnu znám a ostatní určo taky :wink: přinejhorším mám na tebe tel.číslo a budu se těšit!!!

No nic, jdu se provětrat.. mrknu navečer, mějte se pěkně!!
19. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahojte, jsem u tatky, jsou venku s malým. No, my si teda užíváme v noci :frowning2: .Nejsou to ale zuby, ale Matýnek má problémy s bříškem. Holky, on má tak tvrdý a velký hovínka a nejde mu to vytlačit, že strašně pláče, já mu musím pomoct trubičkou. Tak musíme změnit stravu. Míval sice zeleninu jen na oběd, jinak mlíko, ale mně přišlo nenormální, že je schopen sníst naráz 1velkou mrkev, půl jablíčka a půl pastiňáku, to je prostě noc. Vyfasovala jsem od tchýně spešl rýži a na oběď mu budu vařit tuhle rýži a musím jí pasírovat a do toho zeleninu jako doplněk, v menším množství tak uvidíme, jestli se mu kakání zlepší. Všude se píše, že při zavádění příkrmů sní dítě pár lžiček, ale Matyáš zfutroval velkou misku a chtěl ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
A taky ráno najednouvstává o 2hodiny dřív než normálně, tak nevím, co se děje,je to na palici :confounded: :confounded: :confounded: .

Já napíšu zítra dopoledne, v kolik tak asi bude malej obědvat a v kolik dojedeme, ono se to teď všechno mění, když vsává dřív, tak i jinak papá.
Lenajsku a na Vyškově se domluvíme zítra, v kolik tě vyzvednu
Tak páá
19. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem nějaká KO.. byla jsem se sousedkou a jejím psem na skoro dvouhodinové procházce a teď sotva lezu.
Asi si vezmu paralen a půjdu si lehnout, abych byla na zítřek v pohodě a mohla za vámi dojet.

Kolik se nás tam teda sejde, nějak v tom nemám přehled..

Tak se mějte a pěkný večer (aspoň vám), zítra dopoledne mrknu jestli nebudou nějaké změny.
19. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj kočky...

Tak jsem chytla rýmu jako trám, asi od MM, takže na procházku půjdu, ale do restauračky asi ne, abych vás nenakazila... ven stejně musím jít do lékárny pro kapky do nosu, mám doma jen Vincentkový a to je slabej odvárek. Snad mi poradí, co pro kojící matky.
Taky popíjím Vincentku, no snad to brzo přejde... štve mě to... malej už má trošku rýmu, tak odsávám nosík co to jde, musím koupit i pro něj kapky do nosu, aby měl nos trošku zvlhčenej... včera večer měl teplotu, v zadečku 37,9, takže když odečtu pět dílků, tak měl 37,4, hrozně pořád plakal, hlavička se mu potila... :frowning2:

V noci jak jsem přebalovala, tak už teplotu neměl, uvidím teď, ještě jsem ho nepřevlíkala. Ale saje pěkně, tak snad to nebude tak hrozný u něj. Nosím k němu roušku, abych na něj neprskala, bych do toho... :angry:
Tak uvažuju, jestli vůbec za váme půjdu, abych vás fakt nenakazila i venku... :confounded:

No Veru, zítřek ve Vyškově tím pádem nehrozí.. :frowning2:
A s tím Matyáškem mě to mrzí, že má takový problémy při kakání... :frowning2: Asi mu dáváš i nějakej čajík, aby se mu stolička trošku naředila, ne? Tak snad to s tou rýží bude lepší, když tam bude míň té zeleniny... to je teda jedlík! :wink:

Holky, pěknej den všem a možná se fakt jen na chvilku ukážu, nechci vás nějak nakazit... Pááá!
20. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky já vůbec nevím jestli Vikča bude spát jen 1x nebo 2x, takže fakt netuším jestli dojedem, kdyžtak bych písla Lenajskovi a když to nevyjde, tak příště :slight_smile:

Lenajsku rýma, tak to je blbý :frowning2:

Já mám opar přes celou půlku rtu vypadám, jak africkej bubeník :grinning: , celý těhu nic, až po jedenácti měsících, doprdele :angry:
20. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Kočky, tak jak to teda dneska vidíte? Sejdeme se nebo to necháme na jindy, až bude Lenči líp?
Netuším, jak to je teda v plánu..

Leni, rýma to je fakt blbý... ono i to počasí ti moc nepomůže, aby bylo líp.

Zuzi, opar je pěkná svi*** :angry: jasný, kdyby to nevyšlo, tak se uvidíme příště..se nic neděje, ne?
20. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Luci, však se sejdem a já kdyžtak půjdu dřív... :wink: Budu na vás mluvit z hodně velké vzdálenosti... :grinning: :wink: A víš jak se to říká, léčená rýma trvá týden, neléčená 7 dní... a něco na tom fakt bude. Mám to určitě od MM, i když spal týden vedle, tak přece jen jsem s ním byla v kontaktu, že... a nebo možná i z toho, jak jsme čekali na tom očním tu hodinu, jak tam byli chrchloni a bylo tam přetopeno... :unamused:

Zuzi, opar, ach jo... to jsou radosti, co? :confounded: Tak ať to brzo přejde. :wink:
20. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Leni, ok... mě by to nevadilo, kdybych tu rýmu chytla :slight_smile: je to přece jenom rýma, i když dá někdy člověku pořádně zabrat. Halvní věc bude, že budete s Lukáškem bez teplot.
20. led 2010 v 09:03  • Odpověz
...do té restauračky nemusíme třeba vůbec, uvidíme jak se k tomu vyjádří holky. Přece jenom vy máte prcky a ti vám na klíně asi už dlouho neposedí.
Se nějak domluvíme, no ne :wink:
20. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jak se tu máte?Užijte si dnešní srazík,já s Tomískem nedojedu.Snad příště až nebude tolik sněhu :wink:

Zuzi:ten opar ti nezávidím,já to naštěstí vůůůbec neznám :dizzy_face:

Leni: to mi povídej s tou rýmou.Tomča ju má furt.ted naštěstí ne,ale vždycky jak se jí zbavíme tak zan 14dní znova dokola a vysavač hučí v jednom kuse :unamused:

Já už chci jarooooo :frowning2: zima je krásná,ale to oblíkání a vyslíkání mě zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.