• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj!
Leni, já myslím, že rýma tak nevadí, mě určitě ne, venku si myslím, že to bude úplně jedno. Tak se můžem v klidu projít. U nás je to s rýmou asi stejně jako u Kátě, Adík ji má snad furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, opar, jo? Se líbáš v průvanu :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem v životě opar neměla :slight_smile:

Kači, mě na zimě nejjvíc štve právě to oblíkání a vyslíkání Adámka, je to něco strašnýho! Nevydrží ležet, věčně se otáčí... No děs :angry: Vždycky u toho zuřím :sweat_smile:
20. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Tak jsem Lukinovi změřila teplotu a vyvolalo to v jeho střevech takovou revoluci, že jsem se musela převlíct... :grinning:

Leni, je tam krásně, svítí sluníčko, taky si myslím že to snad tolik nevadí.

Katy, to je blbý s tou rýmou u Tomíka... :frowning2: Kolikrát denně odsáváš? A kapeš Tomíkovi do nosu něco? Leni, s Adámkem je to taky blbý s tou rýmou... :frowning2:

A to oblíkání a vyslíkání to věřím, že je to děs s dítkama, když se melou... Ještě, že tohle budeme mít v létě :slight_smile:
20. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahojte, ach jo, my zase v noci 2x trubičkovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Naštěstí se mi ho podařilo přemluvit, aby aspoň ráno spal, pacholek mrňavej :slight_smile: .
Leni neboj, rýma je v pohodě, nemusíš žít 7dní v izolaci :slight_smile: :slight_smile: .
V kolik se sejdeme?
20. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Teď jsem mrkla ven a je tam náááhodou pěkně, začlo dokonce svítit i sluníčko, takže to bude super na prochajdu.
Aspoň se vám dětičky pěkně vyvětrají :wink:

Leni dv., to je blbý, že má Áďa pořád rýmu :frowning2: má s tím problém už dlouho, viď.
20. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Veru, v tu jednu, cca? To je blbý s tím vyprazdňováním... :frowning2:
Jojo, venku je krásně, bude to fajne.
20. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Holky nechcete některá půjčit ohrádku?

Budu obědnávat lampiony přání, nechete někdo taky, ať je jenom jedno poštovné?

Já na opary trpím furt, ale já mám mega opary, je to hnus :angry:

Veru a nezkoušela jsi malýmu dávat šťávičky, třeba švestkovou?
20. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Zuzi, chci zkusit tu švestkovou, třeba ji budou mít ve Slavkově. Lenajsku prosím až půjdeš do lékárny, nemohkla by ses zeptat, jestli nemají tu švestkovou šťávičku Hipp?? Kdyby jo, prosím kup mi jednu, děkuji
20. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Veru jasně, koupím... švestkovou šťávu Hipp, OK... za chvilku vyrážím, jdem ještě pro jistotu k dr....
20. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Tak jsem se teď domluvila s Marťou, budou mě vyzvedávat u komplexu něco málo po půl, takže sraz bude u fontány?

Veru, ty šťávy jsou super, určo malému pomůžou!!!!
20. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Hele, kdybych tam nebyla přesně v jednu, tak na mě prosím pěkně počkejte :wink: Mládě teď spí, jak se vyspí, tak bude obídek a ještě musím skáknout na poštu. A kde se sejdem? U fontány?
20. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Leni dv. asi bude u fontány, páč na mě Lenča nemusí čekat na autobusovým, když mě vezme Marťa :wink: nebo jsme se tak aspoň domlouvali.

Na prochajdu chodíte do zámecký? Asi jo, že :slight_smile:
20. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Zuzi,jaký lampiony přání :fearful: :fearful: :fearful:
20. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Leni, u fontány. Do zámecké nevím, minule tam bylo hafo sněhu, pochybuju, že ty cesty někdo prohrnul. Vzala bych to kolem koupáku nahoru.

Veru, šťáva koupená, vzala jsem jednu, nevěděla jsem kolik.

Jdu se najíst, malýmu dám flašku, kojit nestihnu, tak možná dojdu taky něco po jedné.

Taky Zuzi nevím, jaký lampiony na přání... :slight_smile:

Páá kočky! Vezmu s sebou i stativ, pro velký úspěch. :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jsi zlato Leni, díky!
Holky asi budu mít trochu zpoždění, doteď jsme zase za řevu trubičkovali, teď rychle obědvám, oblečem se a jedem
20. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahojte holky,

předávám vzkaz od Mišky, nemůže se sem dostat, psala jen na cukrovku:

Ahojky holky, tak nejake infno o nas . Porad jsme v nem. a jeste nejaky ten patek budem. Veru zjistily dalsi dve vady na srdicku a tak to budou sledovat jestly bude nutna operace ted nebo casem. Ke vsemu se nam nehoji jizva ma tam nejaky zanet a o jidle ani nemluvim. Uz jsem z toho znufala a jen rvu a rvu ke vsemu jsme zdaleni 250km od domova. Psala jsem vcera romce zda rodi a neodepsala. do jineho tematu mi nejde vlest pres mobil tak holky prosim dejte vedet do tehulky z vesele party a tehulky Brno.
20. led 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
Moc děkujem za zprávy, mají to těžký, ach jo:frowning2: Moc od nás podzravuj, jestli jsi s ní v kontaktu!!
20. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Pořád sem nakukuju, tak konečně nějaké info, i když né moc dobrý zprávičky. Držím palečky, at to zvládáte a malé hodně síly!!!!!!!!!!

Holky, doufám, že jste si užily sraz, kdybych byla zrovna v Rousínově, určitě bych se přidala. Tak snad příště.
20. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky

Jejda, Miško.. to je mi moc líto. Vám fakt není přáno nebo co-bych se na to podívala. Moc na tebe myslím a držím palce, aby se to všechno v dobrém obrátilo a mohli jste jet už domů. Malá je určitě velká bojovnice a zvládne to na jedničku! Drž se!!!!!!!!!

Jinak srazík byl holky super, jsem ráda, že jsem vás mohla poznat... a ty vaše ratolesti jsou fakt k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: si nějak neuvědomuju, že takového prcka budeme mít brzo doma :sweat_smile:
Na příští srazík už snad dojedu i s prckem :wink: a mohla bych vzít i Áďu, pokud teda bude chtít..
20. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Mišičko,přeju hodně štěstíčka držíme palečky.Drž se holka :dizzy_face:
20. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem stáhla fotky a dala je na FB na Vyškovačky, tak se mrkněte. Kdo je chcete poslat mailem, napište, díky... :wink:
Bylo to fajne, snad jsem vás moc nenakazila...

Jejda, co to čtu o Míši... zrovna jsme se s holkama bavily, že na ni myslíme a jak se asi mají... moc držím palce, aby se malá z toho všeho konečně dostala a byla v pořádku, moc jim to přeju... Míša musí být úplně na dně, moc jí držím palce, aby to vše zvládla!!!! Bojím se jí napsat SMSku, ale asi jí pošlu SMSKu, že na ni všechny myslíme a držíme palce malé i jí...

Jdu se věnovat malýmu, je zase protivka protivnej... páá a pěkný večer!

Veru, ráno Ti písnu jak jsu na tom, zatím čoveče nic moc, měla jsem i zvýšenou teplotu a spouští se mi to čím dál víc... asi to zatím nevidím.

Pááá!
20. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Tak u nás asi něco začíná řádit, páč Áďa má 37...takže je teď zabalený v dece na sedačce a zítra a pozítří si ho nechám doma. V Neděli uvidíme co a jak a přinejhorším bych s ním musela k dr. a potom si ho sebou vzít na kontrolu :confounded:
20. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahojte holčiny,

koukám, že srazík byl vydařený :slight_smile: :slight_smile: Myslela jsem na vás, při odchodu z prohlídky, že dneska bylo super počasíčko na procházečku :dizzy_face: :dizzy_face: Utz dopadl dobře, mimčo přibírá, je sice o dva týdny menší, ale pan doktor povídal, že je dobře vyživováno a má vše co potřebuje, tak se nemám ničeho obávat. Přesto nás chtějí ještě za 14 dní vidět jestli rosteme. Uvidíme co velkýho se nakonec vyklube :wink:

Mišičko, držím pěstičky, aby se to brzo zlepšilo. Malá je určitě velká bojovnice a brzo si jí budete moci odvézt domů.
20. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Míši vy si to teda fakt vyžíráte, moc Tě obdivuju, že jsi se ještě nesložila, jsi moc statečná. Přeji co nejvíc štěstíčka. :pensive:

Mrně už chrní, dneska šla spát až o půl druhé, měla jsem to naplánovaný, že když usne v jedenáct, tak za váma přijedu a prd, pak jsem potřebovala aby usla co nejpozději, v autě by usla hned a do večera by to nevydržela. Dívala jsem se na fotky a moc vám to sluší. Luci v té bundě nemáš skoro žádný bříško :slight_smile:

Já jsem si byla dneska zacvičit, mamka hlídala.

Ty lampiony: můžete tam napsat nějaké přání fixou a pod tím lampionem to nějak zapálíte a letí do vzduchu.

Leni.dv: v průvanu se nelíbám, MM není doma a i kdybych se líbala, tak to přiznat nemůžu :grinning:
20. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Zuzi, sem ho maskovala :grinning: :grinning: kdyby jsi tam byla s námi, tak by jsi ho potom viděla, ale je fakt, že mám všechno v bříšku a hlavně v prsách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ty lampióny znám...

Raduš, super, že kontrola dopadla na jedničku a pokud dr.říká že je to v pořádku tak mu věř... hlavně že je mrňouskovi u tebe dobře, to je nejdůležitější.

Našemu Áďovi stoupla teplota na 38, tak jsem zvědavá jaká bude noc, ani večeřet nechtěl. Je mi ho líto :frowning2:
20. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Rady gratulace ke kontrole :dizzy_face:

Luci: chuďátko Adámek :frowning2:
20. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky, nějak nestíhám sem chodit a dočítat.
Jen vidím, že Míša a Verunka to mají hodně těžký :frowning2: To mě moc mrzí! Je to nespravedlivý! :frowning2: :frowning2: Držte se holky, Bukalovi...

A vidím, že jste asi dnes měli srázek či co.... Psala jsem na FB, jestli máte někdo v pátek časík. Budu mít pravděpodobně auto, tak jsem si říkala, že bysme se Silvíškem přijely do Slavkova...
Tak dejte vědět, jestli má někdo z vás časík :wink:

Adámkovi přeju, ať je brzo zdravoučký a je mu líp!
20. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Pěkný večer kočky...

Radi, gratuluju ke kontrole, super, že je mimčo v pořádku, s tou váhou to bude určitě v pohodě, ještě má čas vše dohnat a jak víš, ty jejich propočty... určitě je vše OK. :wink: Jseš hodná, že jsi na nás myslela. :slight_smile:

Luci, ach jo, to mě mrzí, že se Adámkovi teplota zvyšuje... to jsou fakt nějaký virózy, to je naprd... :frowning2: Asi s ním radši půjdeš k dr., ne? Nebo uvidíš, co ráno... hlavně, aby Tys byla v pohodě, drž se kočko! A Adámkovi přeju ať je brzo fit!
A jinak fakt kdybys neměla bříško a trošku zvětšený prsa tak nikdo nepozná, že jseš skoro na rozsypání.. :wink:

Katy jojo, měli jsme srázek, jsme se byli projít... bylo krásně. Příště asi písnu SMSku, abys věděla, bo tady v těch příspěvcích se člověk asi fakt ztratí.
Kači, pokud budu trošku lepší, tak bych v ten pátek šla, ale jestli mi bude kapat z nosu jak teď, tak radši nechci nic slibovat, abych vás nenakazila... :unamused:Ráda bych vás viděla, to je jasný, ale uvidím, ju? :wink:

Jdu za tím naším Lukinkem, ještě nespí, měl zase večer děs běs, asi mu fakt není moc dobře... :frowning2: Je mi ho taky líto. Snad ho rýma brzo přestane trápit.

Dobrou noc kočky a zítra si užijte srazík!
20. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahojte, Radi gratuluju ke kontrole a přesně jak píše Lenča - ty jejich propočty ... mě taky napřed říkali, že budu mít malý mimčo, že jsme pozadu, pak zas, že bude větší a nakonec 3200g, takže ani malá, ani velká. :wink:

Koukám, že se ty nemoci nějak šíří ... tak všem brzké uzdravení!

Olgas, díky za zprávy o Mišce, musí to být hrozný, mají to fakt těžký!!! Leni, fakt ji moc pozdravuj, až budeš příště psát. Moc na ně myslíme ...
21. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, u nás dnešní noc, ráno a dopoledne katastrofa. Chtěli jsme s MM Silvince trochu posunout režim, protože večer bývá unavená a mrzutá, tak místo ve 22 hod jsme ji včera dali spát na noční spaní už ve 20 hod. Samozřejmě jsme se pořádně nevyspali, protože jsme v noci x-krát vstávali. Taky nedostala Nutrilon, ale jen jsem ji nakojila. Dopoledne protivná jak hrom, pořád si vyžadovala pozornost, přišli naši, tak se jí věnovali a já si stihla něco udělat. Každopádně zkoušíme nacvičovat uspávání tak, že ji položím, když už je unavená a nechám tak. Jenže začne tak hrozně brečet, že to se nedá. Včera večer jsme to s MM vydrželi asi 10 min, ale vůbec to neustávalo, tak jsem ji stejně nakonec musela jít uspat. To stejný dnes dopoledne. Četla jsem, že od 3. měsíce by se už mohlo začít s učením, aby dítě usínalo samo. Ale asi to u nás nepůjde. Nevím, jak dlouho by totiž ještě vydržela brečet. Kdyby se jen vztekala, ale jí tečou slzy jak hrachy a jak se ten pláč stupňuje, tak začíná i pokašlávat, tak jsem měla až strach, aby se nezačala dusit.
Prostě ji budu muset asi dál uspávat, sama totiž neusne i kdyby byla nevím jak unavená... :unamused:
No a aby toho nebylo málo, tak mi nechtěla pít z prsu, ale jakmile jsem jí dala odstříkaný mlíko z flašky, tak to vypila jak nic. Poslední dny mi u toho prsu vždycky začne bulet ještě než ji přiložím a musím jí tam tu bradavku skoro narvat. Někdy se to povede, že se chytne, někdy ne... Nevím, co to je, ale už mívám nervy na pochodu. Doufám, že je to jen nějaký záchvěv a zase bude dobře. Mlíko mám, tak se mi nechce jí dávat Nutroš. Ale věřím, že kdybych jí ho dala, že ho vypije v klidu. Byla za to dopoledne tak unavená, že už spí 3 hodiny. I já jsem musela na hodinku lehnout, abych nabrala síly na další kolo... :sweat_smile:
Jestli máte některá podobnou zkušenost, tak mi písněte. Díky!
21. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den přeji, i když pěkně mrazivý... :unamused:

My bojujeme s tím nachlazením, mně je dost bídně, tak pojídám 3x denně Paralen, bo mám i teplotu a stříkám do nosu, bo mi z něj teče jak z vodovodu... Lukinovi odsávám nos co se dá, má tam toho pořád požehnaně a po každým odsátí mu vytřu nasík atb kapkama, co jsme dostali od dr. včera. Snad to zabere... má trošku teplotu, tak se snažím hodně kojit, aby měl dost tekutin... dneska i přes den už 2x spal, u něj nevídaný jev, asi je z toho unavenej... včera byl večer protivnej jak prdel, ani jsem nekoupala, jen jsem ho otřela žínkou a takovej hysterák jsem ještě nezažila... ach jo. Pak byl ale asi vyřízenej, bo po kojení usnul... a pak se samozřejmě za hodinu vzbudil znova, tak jsem zkoušela uspávat, ale nešlo to, tak dostal z flašky moje odstříkaný a byl klid... Noc pak krásná, vzbudil se ve čtyři, to jen tak pomlaskával, tak jsem čekala co z toho vyleze, nakonec to bylo asi jen ze spaní a vzbudil se v pět, pak usnul o čtvrt na sedm a spal až do čtvrt na deset! :slight_smile: Uvidíme, jak to bude dneska...

Katy, s tím zítřkem čoveče nevím, jestli bude takováhle kosa, tak se na venek moc necítím... nějak mi fakt není dobře po těle... :frowning2:

Ohledně toho spaní, vidím že nejsu jediná, která dává spát dítko takhle pozdě... u nás je to tak, že kolem 19.45 koupání, pak v osm kojení, což je cca 45 minut plus pak 10-15 minut flaška, najednou je 21.hod. a Lukin nespí. Dám ho do postýlky, nechám rožnutý světýlko nad postýlkou, dám mu dudlíka, ale čekám, jestli usne. Když ne, tak jsu u něj a držím mu toho dudlíka a nebo dělám pšššš, nebo ho hladím po tvářích. Ale trvá třeba i půl hodiny, než zabere, takže usne třeba až ve třiřtvrtě na deset, jednou dokonce i o čtvrt na jedenáct... CHyba je asi ta, že u něj zůstávám, protože když odejdu, tak začne plakat... taky nevím, jestli to u nás někdy půjde tak, že by usnul sám v postýlce... když plače, tak to taky nevydržím a jdu k němu. MM by ho nechal klidně 15 minut a je přesvědčenej o tom, že by sám usnul... já to prostě nevydržím. Možná by chtělo to prostě jednou vyzkoušet, i za cenu toho, že to bude děsný to poslouchat, jak pláče... ale jinak to asi nezjistíš, jestli by usnula sama, nebo ne. Já nevím, jestli má cenu nechat dítě vyřvat, že usne vyčerpáním... :frowning2: Nebo aby to nebylo fakt pak tak, že bude plakat hrozně dlouho a stejně spát nebude... :frowning2:
V tomhle Ti Katy asi poradí spíš holky, co mají dítka už větší, já s tímhle sama mám problém, jak vlastně naučit dítě, aby usnulo samo...
Každopádně držím palce! :wink:
Ohledně té flašky večer - píšeš, že jsi jen kojila... zdá se Ti špatný dávat tu flašku? Já to tak asi nechám, protože Lukinovi večer kojení prostě nestačí a pravidelně po něm pláče. Tak holt jsu smířená s tím, že večer mu dám flašku k tomu co nakojím... neřeším to, hlavně, že je pak spokojenej... To stejný v noci, kojení mu nestačí... po kojení pláče, tak mu dám ještě flašku.

Jinak o tom kojení, že brečí u prsu... tohle mi Lukin zase začal dělat, je to děs. Možná je to jen takový období, který zase přeje, co já vím... já mám mlíka taky dost, ale jemu se prostě nechce sát, není to tím, že by tam nic nebylo... zrovna teď odpoledne mi to udělal, tak jsem ho prostě natvrdo odstavila a dám mu kdyžtak znova za chvilku... nevím, co to má zase za móresy, už jsem myslela, že bude pít pěkně.
Tak zkus kdyby Ti to dělala, dát prso za chvillku a kdyby to dělala i znova, tak bych jí dala flašku s odstříkaným, furt lepší, než kdyby měla hlad... aspoň já to tak asi udělám. Na flašce nevidím nic špatnýho, furt lepší než se nervovat u kojení... některý mě možná za tohle ukamenujete. Ale myslím že kojení by měla být pohoda a ne nervy jak na straně dítěte, tak matky... nevím.

Jdu se věnovat malýmu, zase tady pláče... :frowning2:

Páá!
21. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.