• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj!
Tak srazík byl vydařenej, dítka si pěkně zařádily :slight_smile: A Nelinka od Paji je krásňoučká! :dizzy_face:

Katy a jak musíš uspávat? Já nevím, já jsem to udělala hned od začátku, ať si pěkně zvyká, že jsem ho dala do postýlky a spalo se, žádný uspávání. Sice jsem několikrát chodila dávat dudlíka, ale usnul vždy sám. Co nám ještě pomáhalo, tak byla plínka buď přes obličej a nebo pak do ruky, on se s tím pomazlil a usnul :slight_smile: Teď má na mazlení plyšáka :slight_smile:
Tak to holky zkuste, nechte je v postýlce samotný, choďte třeba jen dávat dudlíka.... Chvilku si pobrečí a pak usnou... Ale pokud je to velkej hysterák, tak nevím no.
Taky jsme od začátku udělali režim s koupáním, to bylo kolem 19, občas to samozřejmě nevyšlo, kojení a šlo se spát.

Leni a není Lukášek pak tak moc unavenej, že mu nejde usnout? A jak spí před tím koupáním? Třeba by stačilo to koupání posunout :wink:

A co se týče toho kojení, tak mě u toho několikrát taky Adámek vyváděl, ale já mu vždycky nacpala prso do pusy a třeba jsem ho ještě musela zmáčnout, aby vyteklo mlíko a pak se chytil v pohodě.

Jinak s tebou Leni souhlasím, že kojení nemá být o nervy a určitě tě nikdo neukamenuje. Takhle by to asi nebavilo nikoho.
21. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Lenajsku, v pohodě, necháme to na jindy a já si s MM domluvím auto. Je tam fakt kosa jak z nosa! Hlavně, ať je vám brzo líp!! To je nejdůležitější!
Lenajsku, ne že bych jí tu flašku nechtěla dát, ale tím, že šla spát dřív, tak jsme nakojily a byla dostatečně napapaná. Kdyby měla hlad, tak bych jí ju dala. Dnes už to asi zase zajedeme do starých kolejí, tj. cca do 20 hod kojíme a kolem 21 hod dáváme Nutroš, usínáme mezi 21.30 a 22 hod.
S tím, že jsem jí zkusila dát prso až za chvíli to taky nefungovalo, prostě nechtěla.. Dokonce jsem jí dnes z toho prsa to mlíko do pusy stříkala, aby jedla, ale nic... Tak ji nechám s tím, že asi nemá hlad. I když třeba za 10 min vypila mlíko z flašky.. :angry:

Leni.dv, Silvinka když byla menší, tak taky stačilo, že jsem ji položila a v pohodě spala, ale teď ji musím mít aspoň vedle sebe položenou a dotýkat se jí, má ráda hlazení a tulení, prostě ten fyzický kontakt a když je velkej křik (to bylo zatím jen párkrát), tak ji držím v rukách aspoň než se uklidní z toho nejhoršího, pak si lehnu vedle ní do velké postele a až usne, tak ji teprve přenesu. Sama jsem chtěla dodržovat tu zásadu, že dám do postýlky a hotovo, ale to se nedá, víc než 10 min křiku nevydržíme... :frowning2: Já bych včera možná vydržela trošku dýl, ale MM na mě pořád dělal oči, stál u ložnice a čekal až mu dám povolení, že ji může jít vzít.. :sweat_smile: Chlapi jsou v tomhle měkčí než my.. :slight_smile: Tvůj teda, Lenajsku, bude vyjímka :slight_smile:
21. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holky, teda venku je ale zima :confounded: včera bylo ohodně líp.
U nás je to zatím stejné, Áďa celej den leží v peřinách a vůbec nelítá po bytě jako střelenej, což bsolutně nechápu, páč je jindy jako utržený ze řetězu. Jde vidět, že mu není nejlíp, ale je fajn, že jsme to podchytili včas a hlavně na začátku a že mu zabírá Panadol a Olynth do nosu :wink:

Leni, téééda, to je mi to kočko líto, že je ti mizerně a že bojuješ i s Lukáškem ohledně kojení atd. včera byl fakt úplný zlatíčko, člověk tomu nechtěl ani věřit, že tě tak doma zlobí :frowning2:
Ale jsi šikulka, že bojuješ a nevzdáváš to a neboj, určitě tě nikdo neukamenuje.. kojení nemá být o nervy, člověk si ho má spíš užívat a být v pohodě a je jasný, že nenecháš přece malého o hladu :wink:

Katy, vy už taky? Jejda, holky... nejsou nějaké erupce na slunci nebo něco, že těm vašim mimískům něco vadí.
Chjo, je mi vás holky fakt líto a doufám, že se to brzo vrátí do starých kolejí a budete obě dvě spokojené :slight_smile:

Jinak my jsme také učili Áďu aby spinkal sám... nosila jsem ho na rukách jenom když ho trápili prdíky, ale to moc nebylo, takže nějaké uspávání v rukách o tom nemohla být řeč. Potom bych nic jiného neudělala a jenom lítala kolem něho a to prostě nešlo.
Akorát byl na Nutrilonu, já jsem ho kojila max 3měsíce, prostě mu to nestačilo a jakmile vypil flašku tak padnul za vlast.
A je teda fakt, že se děckám spí líp když jsou v pokoji sami...jakmile šel Áďa do svého pokoje což teda bylo v roce a půl, páč jak jsme bydleli v Brně tak jsme bydleli jakoby ve 2+kk a to nešlo, tak byl jako vyměněný. Prostě věděl, že je koupání potom krupičná kaše nebo něco jiného a spát. Dal se do postýlky a byl klid.

Každé mimčo je jiné a člověk to musí zkusit, ale je teda fakt, že bych nenechala měsíční miminko dlouho brečet, ale od toho 3měsíce proč ho nenechat vyřvat, pokud to není teda hysterák jak svi** to bych nevydržel ani já a ani manžel.
21. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Luci, já ji nenosím na rukách dlouho, ono stačí třeba jen pár minutek a už usíná, za 3 minutky ji můžu položit, takže se to docela dá. Ono se to řvaní fakt nedá dlouho vydržet. Kdyby řvala ze vzteku, ale jí tečou takový slzičky.. :frowning2: Jinak po tom Nutrilonu mi vždycky taky usne v pohodě a tvrdě, říká se, že po tom UM mají tvrdší spánek, kdežto po mateřským to tak úplně není. Jak říkáš každý dítě je jiný a na každýho platí něco jinýho. Pořád jsem na tom dobře třeba oproti švagrové, ta nosila malýho na rukách do noci. Měl obrácený režim, den prospal a v noci chodil spávat v 1 nebo ve 2 ráno... Takže oproti tomu je to pořád zlatý :slight_smile: Uvidíme časem, nechci to lámat přes koleno.

Tak Adámkovi není líp? Jestli jste to chytli v začátku, tak mu určitě během dvou dní bude líp :wink:
21. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Holky, písnu až zítra, dneska jsu totál K.O., Lukin teď víc jak hodinu plakal, jedině u prsu ne, ale u toho zase usnul a jak jsem ho dala pryč tak začal znova... asi je to tou rýmou, bo já fakt nevím...

Luci, no on je fakt v cizím prostředí v pohodě. To jsem se fakt několikrát přesvědčila. Ale večery fakt bývají u nás krušný... Už od narození.

Leni, možná je unavenej, dneska ne, ale zítra bych to zkusila mu to koupání posunout... uvidíme. A taky zkusím nebýt u něj a odejít... jen nevím, jestli mám dneska sílu na to to zkoušet, kdyby zase začal plakat. Asi to taky nechám na zítřek, s tím dřívějším koupáním.

Katy, taky mám pocit, že po UM se jim spí líp. A máš pravdu Kači, můj je vyjímka, ve víc věcech bych řekla. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Lukinovi taky tečou slzy jako hrachy. S takovou se té rýmy nikdy nezbaví...
Jinak si říkám, že s tím spaním by mohlo být hůř, že některý děti nechtějí spát v postýlce samy vůbec a usnou jen ve velké posteli a jak píšeš, v náručí...
Tak držím palce a třeba se to zlepší. :wink:

Luci, to je mi líto, že je Adámek takovej marodnej, tak držím palce, ať je mu brzo líp a zase lítá... :grinning: :wink:
A s tím vlastním pokojem na tom něco bude. To si ještě asi chvilku počkáme na vlastní pokoj, ale já asi ani neumím představit mimčo vedle v pokoji... v tom roce už se mi to zdá tak akorát...

Holky papa, pěknej večer, zítra budem celej den sami doma, MM se vrátí až po hokeji večer... tak půjdu dneska dřív spát, abych něco nadespala.
Páá!
21. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Kočky, Áďovi bude brzo líp..počítám s tím, že zítra bude už fit a když né zítra, tak o víkendu. Už s ním pomalu šijou čerti, zhásíná mi svíčku v solné lampičce a na sedačce dělá psí kusy :grinning: takže si tak. Zítra jsem s ním sama doma, manža jede pryč-mají něco v práci a možná se vrátí až v Sobotu, tak doufám, že to s Áďou zvládnem bez problémů a já nebudu mít zase poslíčky :sweat_smile:

Leni, uvidíš, když mu posuneš to koupání... tak třeba se to změní a bude líp. Budu držet palce, ju :wink:
... a snad se ti dělá brzo líp, aby jsi mohla začít normálně fungovat.

Katy, tobě držím také palůšky, aby bylo líp a líp.
21. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Nám teda Barča neusne bez dudlíku a občas si pár minut pořve, tak jí dělám pššššt do ucha a držím dudlík, ale pak se zklidní, tak odejdu a za chvíli většinou spí... Ze začátku jsme ji zkoušeli dávat spát později, až po 9, ale to bylo naprd...Teďka ji někdy narvem do postýlky už o půl 8 a máme aspoň "volno" :grinning:
Těžko říct, my taky nemáme nervy na delší pláč :frowning2:
22. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Teri a v kolik a kolikrát ti pak v noci vstává? My když jsme ji dali spát v těch 8, tak byla vzhůru o půlnoci, pak ve dvě, ve čtyři, v sedm,... Pro mě hrůza, protože už jsem si navykla, že vstává tak 1-2x za noc.
Jinak včera už jsme zase najeli na náš starý systém, Nutroš dostala až ve 22 hod a noc byla zase super, vstávala ve tři a pak až kolem sedmé a pak jsme ještě do devíti pospávaly... :slight_smile:
22. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj kočky, tak hlásím, že je nám už trošku líp, Lukin zatím bez teplot, sice soplíky má, ale už aspoň nemá tu teplotu a já už taky trošku lepší. Tak snad se toho bacila brzo zbavíme.

Včera jsme zkusili dát Lukina do postýlky a odejít, o půl deváté už ležel, už měl i po dokrmu. Tak půl hodinky koukal a broukal si, neplakal, asi 2x jsme ho přišli zkontrolovat, dudlíka nechtěl, tak jsme mu ho pak ani nedávali. V devět už spal. Ale jak píše Katy, pak se vzbudil o půl druhé, děs!!! A pak ještě jednou o půl sedmé... když šel spát později, tak spal až do půl čtvrté a pak třeba do těch osmi, vyjímečně do těch děvíti...
Tak nevím, co bude lepší... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Katy, tak jsme obě dneska takový rozhozený z jinýho režimu, co? :wink:

Teri, taky Lukinovi právě držím dudlík... hlavně pak v noci, když nechce usnout po kojení...

Luci, to je fajn, že je Adámkovi líp. :wink: A třeba poslíčci nepřijdou, uvidíš. :wink: Když to vždycky po teplé sprše odezní, tak nerodíš. :wink:

Sice jsem dneska nechtěla jít ven, ale budu muset do obchodu, není tady žádný pečivo a nic na večeři... je to kousek, tak to je v pohodě.
Škoda, že tam zase tak mrzne... ale je tam jinak krásně, sluníčko svítí...

Krásnej pohodovej pátek přeji všem!
22. led 2010 v 10:35  • Odpověz
A jo Kači, čtu, že jste měly včera už starej systém... to jsem špatně pochopila. No já bych to viděla dneska taky na starej systém, jídlo později... :slight_smile:
22. led 2010 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že taky řešíte večerní usínání. My to taky zkoušíme tak, že dáme do postýlky do ložnice a jdeme do obýváku ... většinou Nelka usne, ale třeba včera večer jsme kojily až v devět a pak měla Nelinka prostě náladu si vykládat, takže až do půl jedenácté byla s náma v obýváku, koukala, smála se a pak jí trvalo asi 45 minut než zabrala ... nevím proč, ale vždycky, když má tu chvilku, kdy si chce vykládat, kdy kouká na hračky atd., tak pak nemůže usnout a jakoby ten spánek přemáhá, úplně se tomu brání, pofňukává a jakmile se jí zavřou oči, tak začne mávat ručičkama a ty oči skoro násilím otevírat, takže ji pak dlouho trvá než zabere ...
Teri, Nelka taky večer bez dudlíku neusne ... navíc se naučila si ho tak povalovat v puse a mlaskat u toho, takže z postýlky se občas ozývají pěkný zvuky!!! :grinning:
22. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Leni, vždyť to je krásný to jeho vstávání! To není přece žádná hrůza! A můžeš být ráda, že tak krásně sám usnul :wink:

Katy, už je Silvinka asi navyklá na ten režim... Ale ona by si to upravila. A to je do těch 22 vzhůru? Od kolika?

U nás se nějak pravidelně budí Adam kolem půlnoci :angry: A dneska s brekem, dala jsem mu čaj a pak se ho snažila uspat, ale vydržel pobrekávat do půl druhé :rolling_eyes: To už jsem si řekla, že to není normální, jestli ho zas trápí zoubky nebo co, ač nerada dala jsem mu nurofen a hned usnul. A v 7 se napapal a pak jsme ještě spali.
22. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Tak jsem odzkoušela hodit plínku přes obličej a celkem to funguje, tak to zkuste taky holky :slight_smile: Já to teda v noci dělat nemusím, to stačí dudlík, ale třeba přes den, když vypadá, že by potřebovala spát, ale nezabírá...

Katy, dáme spát v 8 a budí se v rozmezí od 1 do 4, většinou kolem 3 a pak spí tak do 6,7 a dám ji pak ještě spát, tak spí do 8, dneska na polštáři spala do půl 10 :slight_smile:
22. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Lenajsku, tak to je bezva, že už Lukínek nemá teplotky, to už bude brzo lepší. Dívám se, že podle věku je nemocnej ve stejnou dobu jako byla Silvinka. Ta soplila v sedmi týdnech. Trvalo to 14 dní než ta rýma úplně přešla.
Jinak já jsem dnes večer taky slaměná vdova, taky jde na Kometu... :sweat_smile: Co se dá dělat... lepší než kdyby seděl v hospodě :wink: My se dnes ven chystáme po obědě, musíme trošku promrznout :slight_smile:
Jak říká Lenča, to je super, když ti vstával Lukíšek jen 2x :slight_smile:

Páji.o, tak vy taky řešíte večerní usínání? Nelinka už povídá, jo? To nám ta naše taky někdy dělá, že ji položím do postýlky a ona se dívá nad sebe na mědvědy a hrozně se usmívá :grinning: Ona teda taky má dudel na usnutí, ale během půl hodinky ho většinou vyplivne.

Leni.dv, ona není delší dobu v kuse vzhůru. Většinou si ještě před velkým spaním cca 45 min schrupne. Včera spala od 20.15 do 21 hod, pak byla vzhůru do těch 22 hod. I přes den je vzhůru v kuse maxim. 2,5-3 hod. Pak už je protivná a musí si odpočinout.
Jo a po tom Nutrilonu jsem ji včera v pohodě jen položila do postýlky, dvakrát jí šla strčit dudlík, ale nechala jsem ji tam samotnou, byl klid. Prostě ji asi to moje mlíko nezasytí tak, aby v klidu usla. To jde jen s tím Nutrilonem.

Teď má v oblibě si cpát ruce do pusy, zrovna tam mlaská :grinning: :grinning: Tak už taky sleduju, jestli náhodou neporostou zoubky... :pensive:
22. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Teri, tak to máte taky perfektní, že tak dlouho vydrží. Mně už teď vydrží v noci bez toho jídla jen 4-5 hodin, to je teda ten nejdelší interval, pak už to bývá po 2-3 hodinách. Takže u nás to nepřipadá v úvahu dávat ji v spát v těch 8 večer, protože pak milionkrát vstáváme.
Tu plínku jsem jí taky zkoušela dát, ale bojím se jí to dát přes ksichtík, tak ji většinou tak nějak dám těsně k obličeji, aby se dotýkala, ale ona za ni stejně tahá, takže by si ji stáhla...
22. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Leni já vím, jsou děti co se budí po dvou hodinách, nebo i dřív... za ty noci jsu fakt ráda. Jak jsem už říkala, pořád jsem si nezvykla na to noční vstávání, to mi bude asi ještě hoodně dlouho trvat... kdybych v noci kojila jen chvilku a Lukin pak brzo usnul, tak je to asi v pohodě, ale on je v noci fakt hodinu, hodinu a půl vzhůru... ale třeba si časem zvyknu, nic jinýho mi ani nezbyde. :grinning:
A jsu ráda, že usnul sám. Dneska to taky tak budu praktikovat.
Ohledně té plínky, já ji dávám hlavně přes den, bo večer kdybych ji dala a pak odešla, tak se budu bát, aby se neudusil... on si ji hodí vždycky přes celej obličej, párkrát zavrtí hlavou a je v ní zavrtanej, tak mám pak pocit, že se mu blbě dýchá, ale možná jsu moc citlivka.
Teri, přes den se mi ta plínka osvědčila. :wink:

Leni, včera ses ptala, kdy spí navečer před koupáním... tak skoro nikdy právěže nespí. Spí třeba brzo odpoledne, kolem dejme tomu 15-16 hod, do těch cca 17ti, a pak už ne. Pak má právě ten svůj každodenní večerní koncert, kterej je přerušovanej kojením, kdy teda neřve, pak pobytem v kyblíku, tam taky neřve, ale po vytažení z vody zase jo, pak je kojení, flaška a pak jde spát... takže navečer už prostě nespí a usne až po tom večerním jídle a flašce.

To mě mrzí, že Adámek dneska v noci plakal, možná mu fakt lezou další zoubky, když Nurofen zabral... a pak jste to ještě trošku dospali. :slight_smile:

Páji, Lukin má taky tendence právě si večer "vykládat", kouká po čertech ďáblech a přesně jak píšeš, už už se mu klíží očka a najednou jak když ho něco praští, oči dokořán otevřený a zase kouká a začne mlátit rukama nohama, otáčet hlavou a tím se zase probere... v tomhle by bylo super zavazování do zavinovačky, bo rychlozavinovačka u nás nefunguje, tu vždycky nějakou záhadou úplně rozdělá... :grinning: Ale to se mi zase nechce ho dávat do té klasické... no uvidíme, třeba si fakt zvykne usínat sám. Ale to musí mít dobrou náladu, být dobře najezenej a předtím nesmí tolik plakat...
A u dudlíka občas taky mlaská, to je něco... :grinning:
22. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Teri, teď jsem se dívala na FB na fotečky, Barunka roste jako z vody, paráda! A gratulace ke třem měsícům... :wink:

Páji, Nelinka má zítra měsíc, co? Toto letí, fakt... :slight_smile:
22. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahojte,
tak my byly s Eluš včera u mudry v půlroční poradně, tak máme 8,49 kg a 69 cm. Paní doktorka pochválila, že se otáčí, že se snaží sedat, ale sedět ju můžu nechat až si asma sedne. Na to se strašně těším. Domluvila jsem se s ní na ten prevenar, pichne nám ho v 7 měsíci, v 9 měsíci a pak ve dvou letech. Poradila mi tu jednu lékárnu, kde mají prevenar v akci, místo 1950 kč tam stojí 1150 kč!!!! Tak si tam koupím zrovna obě dávky na 7 a 9 měsíc. Tak ušetříme 1600 kč, což je výborný. Oni ho totiž potřebujíé prodat nám, kteří jsme porodili před 1. 8. 2009, pač pak už to mají všichni hrazený. Nevím, kdo tuto hranici vymyslel. Nějakej trotl.

Holky, když byla Eluš maličká, tak chodila spát kolem té deváté hodiny, ale hned ve druhým měsíci jsme najeli na pevnej režim, myslím, že to udělá hodně, o čtvrt na osum koupačka, ve třičtvrtě na osum byla v postýlce, Máme štěstí,pač se naučila usnout sama. Dám ju do postýlky na bok do zavinky, řeknu že ju miluju a odjedu. Pak MM navrhl,at ju koupem o chvilku pouzdeji, pac ráno vstávala kolem sedmé a to s ní vstává on, tak aby mohl dýl spát.
Tak jsme ju koupali o třičtvrtě na osum, a nezabralo to hned , ale do týdne vstávala někdy až kolem osmé.Myslím, že to nejde ze dne na den změnit. Každopádně ted je v osum v postýlce a já mám svůj klid, určitě bych se snažila zavést nějakej takovej režim co nejdřív, pravidelný časy a hlavně chodit spát kolem té osmé, at pak máte maminy čas jen na sebe. Ale zas ono to kojo trvá dýl než flaška.

A stím vybrečení, naštěstí jsem to nemusela podstupovat,ale udělal to tak moje ségra a úspěch asi po 4 dnech, kámoška to tak dělala s oběma dětma a taky kolem těch 4 dnů. Ale až nějk kolem úůl roku, ne hned. Švagr to tak těžce nesl, že musel v ty dna chodit večer do hospody :D
22. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Katy, 14 dní, jééé :unamused: A měli jste nějaký kapky do nosu, nebo jen odsávali? Já doufám, že to nebude moc dlouho trvat...
A s těma ručkama, myslíš že budou zoubky? Třeba to takhle dělají všechny děti, že si ožužlávají ruky, potřebují prozkoumat, co to je... :slight_smile: A Kači, kolik dáváš toho Nutrilonu?
22. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahojte holky, my máme zaběhnutej režim (měli jsme) hned od narození a teď je to totálně naprd. Dneska v noci se budil každou hodinu. Já jsem nespala skoro vůbec :angry: . Už mě z něj asi fakt jebne.
22. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Katy tak aspoň, že po tom Nutrošu spinká... Že by jí fakt tvý mlíčko tak už nenasytilo? :confused: Ale třeba má spurtík, nevím, jestli jste měli. S tou plínkou se nemusíš bát, já to na Áďu kolikrát hodila přes celej obličej :grinning: Ale když to má u obličeje, tak by jí to taky mohlo dělat dobře, že se s tím pomazlí....
Adámek vydržel od večerního kojení spát i 7h, béééé :cry: :cry: :cry: Tak bych to chtěla i teď :grinning: :grinning: :grinning:
A ruku do pusy si cpal taky tak nějak, všichni říkali, to bude mít za chvíli zuby a prd, zuby má až od 8 měsíce :slight_smile:

Leni, to musí být hrozně unavenej, když ho dáváš tak pozdě spát. Možná brečí taky i tím, že by chtěl spinkat a nejde mu to. Fakt bych to koupání posunula, zvlášť, když to kojení vám trvá tak dlouho a když ještě musíš dávat dokrm. Na to noční vstávání si holt musíš zvyknout :grinning: Může být i hůř :grinning: Já jsem právě k němu vstávala, když byl miminko, úplně svěží, bez problémů, teď mi to problém dělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem si postýlku nastěhovala vedle postele ať k němu aspoň nemusím vstávat a mám ho vedle.
22. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Lili ahojky! Týjo, Elinka už bude mít zítra půl roku, to je mazec! Toto letí, to je něco! :slight_smile: A má krásný míry... :wink:
Ohledně té hranice, kdy to bude pojišťovna hradit, to je těžký, zrovna vám to tak blbě vyšlo, o pár dní... :frowning2: Bohužel, někde ta hranice být musí, zrovna vy máte s tímhle pech... ale aspoň, že ušetříte těch šestnáct stovek, to je super.
Máš pravdu s tím režimem... :wink:
Jinak, my jsme zkoušeli nechat vybrečet Lukina, jak začne v těch šest večer a to se prostě nedá... on by byl pak úplně hotovej, vyřvanej a vyčerpanej, nevím, jestli to má cenu... tak zkoušíme všechno možný a většinou co zabere, tak je přitisknout na hrudník bříškem k sobě, to se uklidní... už se těším, jak bude držet hlavičku a půjdem koupit to nosítko. To bysme ho večer vždycky dali do nosítka, pokud tam bude chtít být, a mělo by to stejnej účinek...
22. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Přesně jak píše Lili, mít nějaký režim je důležitý.

Veru, taky máme ten režim, teda ten noční, pěkně v pr... :sweat_smile:

Leni, Lukášek je asi ještě moc maličkej na to nechávat ho tolik vybrečet, asi to má nějakej důvod ten pláč... Jak říkám, myslím si, že navečer je už moc unavenej, vždyť ti přes den spí strašně málo.... Ale možná se pletu, fakt nevím.

Jo a s vyřváním je to u nás naopak, MM by ho nechal, já to úplně tak nevydržím, po nějaké době, kdy nepřestává, tak se ho snažím nějak utišit. Ale dneska vnoci jsem si už říkala, že strčím hlavu po duchnu a Áďa ať si řve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: To jsem macecha, co? :grinning:
22. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Lenajsku, převážně jsme odsávali a používali jsme ten Libenar, je to jen roztok na přírodní bázi a trošku ty hleny uvolní. Jinak jsme měli od dr. ještě Nasivin, ale to bylo na zastavení rýmy, takže jsem ho po pár dnech přestala dávat, protože ji to tak akorát zarazilo.
Toho Nutrilonu dáváme jak kdy, to ještě nemáme pevný. Je to podle toho, kdy jsem předtím naposledy nakojila. Včera třeba vypila 120 ml, někdy je to víc, někdy míň, asi záleží kolik si vytáhne z prsa.
Zoubky to asi zatím nebudou, spíš ta zvědavost :grinning:

Leni.dv, s tou plínou to teda taky zkusím.

Musím valit, jdeme nakojit (jestli se zadaří) a pak jdeme ven. PÁÁ kočky a kocourci! :grinning:
22. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Čauky kočeny,

tady se toho dneska probírá... no a já se k tomu vyjadřovat zatím nemůžu, páč mám už větší dítě a to nemá se spaním problém-díky bohu, jinak bych byl asi jako vy totálně KO :grinning: ale nebojte, ono se to obrátí k lepšímu, jenom jak si udělají nějaký ten režim a nebo až budou starší.
Já bych našeho mladýho několikrát vyměnila za malinkaté miminko, které když nakojíš tak spí a kam ho položíš, tak tam i zůstane :grinning: :grinning:

Koukala jsem na fotky ze srazu a super!!! Děcka nemají chybu a malá od Paji je náááádherná beruška :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak jsem teď uklízela jak šílená, manža měl v pracovně bordel jak svi*** a ke všemu jsem mu tam našla zahrabanou pod tím bordelem i knížku pro Adiska co měl dostat k vánocům :angry: ho asi zabiju až dojede!!!!!!
Ke všemu hlídám i Adisa, páč mu už úplně otrnulo a šijí s ním všichni čerti, takže ho ještě dneska udržet pod dekou je nad moje síly :rolling_eyes: :angry: potvora jedna 4letá.
22. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Tak jsme si nakonec s Lukinem udělali procházku na náměstí, já nakoupila co jsem potřebovala... je tam teda kosa jak z nosa, ale bylo krásně...

Leni, zkusím to tak dneska udělat, jak začne s tím koncertem, tak ho dát vykoupat, pak nakojit, spát a pak kolem té cca půl desáté znova nakojit a dát flašku. Možná je fakt utahanej a tak pláče... tohle dělá vlastně od narození. Myslím, jestli taky nehraje roli to, že se v půl šesté večer narodil, v tu dobu vlastně musel dát nejvíc energie na to, aby se dostal z bříška a pak obrovskej šok v tom, že byl najednou na světě... nevím. Zkusím mu to posunout už něco po té šesté, a uvidíme. Snad něco zabere, bo jinak brzo zešedivím. :grinning:

Luci, taky dobrý... ono každej věk dítěte má svoje pro a proti, že? :slight_smile: :grinning: A manžel je taky expert... :slight_smile:

Katy díky za info, my máme jakýsi atb kapky, ale nosík jen vytírám. Mám je dávat týden, tak doufám, že to do týdne zmizne.

Pěkný večer kočky!
22. led 2010 v 16:46  • Odpověz
Leni, že by na tom něco bylo? :grinning: Áďa se narodil 23:20 a kolem té půlnoci se fakt budí :sweat_smile:
22. led 2010 v 17:20  • Odpověz
No tak Barča se narodila 19:10 a to se chodíme koupat a pak jde spát :slight_smile:
22. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Leni, já si to taky myslím, že každý věk má svoje mouchy. Počkejte až vám prcci budou stávkovat u jídla a nebo nejdej bože se vztekat v obchodě, když mu něco nekoupíš (to teda Adis nedělal, páč se mu to všechno vysvětlilo).
No a potom ho udržet v té posteli když je nemocný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...já jsem to vzdala a už si hraje v pokoji a je klid. Takhle bych se akorát rozčilovala, že neleží atd.

Dej nám potom info, jak jste dneska večer dopadli, jestli to bylo v něčem lepší. Budu na tebe myslet a držet palce!
22. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Elenka se narodila 16.51 hod a v tu dobu spává jak zabitá :grinning:
22. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.