• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Silvíšek v půl šestý a někdy v klidu spinká, někdy je vzhůru... Ale docela v pohodě. Tak nevím...
22. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Hlásím - 20.48, už spííííí :dizzy_face: :dizzy_face: Miluju ho. :slight_smile: Dneska skoro bez pláče, nechápu...

Dobrou noc, krásný pohodový víkend, opatrujte se! :wink:
22. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Tak to mně zas řvala u prsa, zaboha se nechtěla najíst, tak jsme vykoupali, to bylo v pohodě, jak jsem ji začla oblíkat, zas řev, proso neeee, tak už spí víc jak hodinu a čekám, kdy bude mít hlad :sweat_smile: Manža ji musel asi 10 mint upsávat s ššššš do ucha :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Leni, tak u nás je to podobný, dnes je zlatá, až na jedno větší kňourání, pohoda :slight_smile: :dizzy_face:
Před chvílí pospávala, teď už je vzhůru, hraje si, tak čekáme až na mrčení, dostane Nutroš a hurá do hajan.
Tátu už máme doma a v Brně velký úspěch, Kometa vyhrála 3:1 :wink:
22. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Dobré ráno holky, i když hóóóóódně mrazivé..aspoň u nás je teda -12 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My měli noc, jsem zase chytla bolesti jak svi***, ale tentokrát jsem u toho brečela jak malá holka. Musela jsem volat i manžovi, aby dojel, páč jsem nevěděla, co se s toho může vyklubat a byla jsem přece jenom doma sama s Adisem. Byli jsme s manžou vzhůru do půl třetí, než mi potom opět pomohla sprcha, kterou jsem měla za tu dobu celkem třikrát. Nejspíš jsem to včera rapidně přehnala, přece jenom ten úklid, potom vaření a pečení + vytírání :confounded:

Dneska by jsme měli jet za příbuznými do Brna, tak se těším, že je aspoň uvidím.
Mějte se pěkně a doufám, že jste měli klidnou noc.

Katy, moc děkuju!!!!!!!!!
23. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky, u nás dneska zese normální noc, huráááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . a taky se krásně vykakal :slight_smile: :slight_smile:
Lenajsku, Lukášek už je dost velkej na šátek i manducu, nemusíš se bát. Manduca má novorozeneckou vložku a hlavičku pak bude mít fixovanou.

Luci, už se to pomalu blíží :slight_smile:

nám se teda osvědčilo nenechat Matyáška spát 2-3hodiny před večerním spaním, ideál tak 2,5, to je utahanej tak akorát, aby krásně usnul. A.e většinou jedu navečer z Brna a to mi usne v autě a to je pak naprd :confounded:
23. led 2010 v 10:19  • Odpověz
tak včera to bylo teda u nás zajímavý... Malá jedla někdy ve 14h, pak jsem jí chtěla dát 16:30, vypadala hladově, ale řvala jak tur u prsa... nakonec si vzala kolem 18h... vykoupali jsem a po 19h jsem jí chtěla dát zas a zas řvala řvala, nakonec po 10 minutách řevu usla s dudlíkem... tak jsem si myslela, jak bude hladem brzo vzhůru a ona spala do 4:30!!! já už od 4 trnula, kdy se vzbudí, prso mě bolelo hrůza :frowning2: V pohodě se najedla, vůbec neměla počůranou plínku!! z druhýho nechtěla, spala dál...vzbudila se nějak v 8, u prsa zas řvala, zase usla, vzbudila se v 9, zase u prsa řvala, já jsem mezitím musela odstříkávat, měla jsem to prso tvrdý jak šutr :frowning2: už jsem chtěla vyvařovat flašku, že dostane odstříkaný mlíko a ona se v 10:30h krásně najedla, ale z toho míň nateklýho prsa :frowning2: až kolem 13h jedla znova, z toho druhýho, to byla úúúúúleva :grinning: ale fakt nevím, co jí přeletělo přes nos :rolling_eyes:
23. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknou neděli přeji, za oknem je krásně, ale venku kosa jak z nosa, štve mě že nemůžeme ven, ale na procházku to fakt není, když je furt mínus třináct... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsme ale byli na návštěvě u ségry v Brně, zastavili jsme přímo před barákem, tak to bylo v pohodě a v autě jsme hodně zatopili a malýho oblíkli, tak snad mu nebyla zima. Rýmu má pořád, zdá se mi, že to snad nikdy neskončí, u dětí ty nemoce asi trvají dýl než u dospělých... má pořád 37°C, tak nevím, jestli je to normální, nebo je něco špatně... zítra pro jistotu ještě zavolám dr.
Včera byl chvilku v pohodě a pak skoro celou návštěvu proplakal, asi byl hodně unavenej a nedařilo se mu usnout, taky cizí prostřědí a lidi, nějak asi nebyl dobře naladěnej na návštěvu. A taky nesál moc pěkně, pořád se odtrhoval... asi neměl svůj den. Večer usnul po flašce v pohodě o půl deváté... a spal do půl třetí a pak do sedmi. Pak ještě chvilku vytuhl o půl deváté ráno a teď tady natahuje, ale z toho se začne řehnit, kdo ví co se mu honí hlavou... :slight_smile:

Teri, to je něco s Barunkou, nevím, proč to kojení tak bojkotuje... to je dobře, žes odstříkala, ty přeplněný prsa nejsou dobrý a nechat tam to mlíko dlouho nevím, asi to není dobrý... po mé zkušenosti s tím zánětem si s přeplněnýma prsama nezahrávám...
Tak snad bude dneska papat v pohodě. :wink:

Veru, super, že se Matyášek v pohodě vykakal, paráda! Dáváš mu pořád tu šťávičku, nebo už ne? A tu rýži mu dáváš? A příště už vyzkouším tu Manducu, jestli se v ní Lukinovi bude líbit... Myslela jsem, že je ještě malej, ale možná už ne... na šátek určitě ne, tam se s dítkama může od narození, ne? Ale nevěděla jsem jak s manducou, hlavně kvůli kyčlíkům. O té novorozenecké vložce vím, že manduca ji má, ale ergo nosítko ne...

Luci, fakt už to moc nepřeháněj ani s úklidem, ani s nějakým velkým vařením a radši odpočívej, dokud můžeš... kdo ví co by se stalo příště... tak se opatruj kočko! :wink:

Katy, díky za receptík, někdy vyzkouším, vypadá to moc dobře.

Mějte se krásně, opatrujte se a nenachlaďte se v těch mrazech!
24. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Teri, to mi malá taky teď párkrát dělala. Jak jsem psala, jak mi řve u prsa apod., tak jsem pak zjistila, že fakt asi nemá hlad, jen je unavená, ale taky jsme mezi tím jídlem měly přes den až 5 hodin mezeru, tak jsem nechápala, protože to bylo jakoby jedno kojení prostě vynechala. Ale nemá cenu jim to nutit, když bude hlad, tak se chytnou :slight_smile:
Musím jít... zatím pá!
24. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky, venku je ale zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: radši ani nevylízat a s dětma už vůbec ne... je to blbý, když nemůže vzt ty své ratolesti aspoň na procházku, že. Určitě vám vždycky venku pěkně spinkají :slight_smile:
...ale tak snad bude brzo líp a nudou teploty i nad nulou. Aspoň já teda doufám, páč bych chtěla potom s malou také chodit ven-aspoň to vzít prochajdou do školky a potom odpol.ze školky.

Katy, jinak všechno nej nej k narozeninám, už jsem ti to psala také na FB, ale písnu ti to i sem, kdyby si se tam náhodou neukázala.
A ještě jednou moc děkju za ten receptík, vypadá fakt lákavě :wink:

Leni, malej měl zase svůj den, jo? Chjo.. :frowning2: no snad bude kočko opravdu líp. Ono je to s miminkama někdy prostě těžký, páč neumí říct co je bolí nebo co zrovna chtějí. Sama se toho bojím, i když jsem si tím už jednou prošla.
Ale co jsem ti zapomněla na srazu říct je to, že ti to mateřství moc a moc sluší :dizzy_face: :dizzy_face: a je fajn, že i přes to všechno to zvládáš a snažíš se být v klidu.

Veru, to je super, že se Matyášek vykakal :wink: dáváš mu tu šťávičku?
Byla jsi na těch běžkách nebo nebyla... asi v takové zimě ne, že :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a ještě se vrátím ke mě, Leni nevím co to mělo znamenat, ale je fakt, že jsem musela uklidit atd. a nikdo jiný by to prostě neudělal. Né že by mi manža nepomáhal, ale také má práci a zrovna měl školení atd. takže jsem to prostě uklidit musela a uvařit a upéct to samé. Kdybych byla doma sama, tak bych se na to vyprdla, ale musím se prostě postarat o Adisa a teď se budu starat i o malou. A já nejsem tip ženský která na všechno kašle. Mám ráda pořádek a tak jsem na to doplatila zase poslama :grinning: :grinning:

Tak jo, mějte se moc pěkně a pozdravujte ty svoje zlatíčka :slight_smile:
24. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky

Teri: když bude mít hlad, tak, jak píše Kačka, tak se přisaje. U nás by to bylo s kojením na napsání knihy :grinning: , někdy u toho dělala bugr a nevěděla jsem proč a jindy to bylo proto, že byla unavená :unamused: . Teď mě pro změnu opět kouše, zase ji asi zlobí zuby, protože se v noci furt budí :angry:

Luci: teda takový poslíčky z úklidu, malá už chce jít asi ven, aby Ti mohla pomáhat :grinning:

Lenajsku tak malej furt nachlazenej, je to na prd. Vikča když byla hodně nachlazená a furt poplakávala, tak jsem si sní vlezla do postele, položila jsem ji na bříško na sebe a tak se uklidnila a usnula :wink:

Veru gratuluji k normální noci :wink:

To ten náš smrádek dneska vstávala v 7.15, pak šla spát až o půl druhé, spala 1:20 a teď usla v 19:15, nechápu kde to dítě bere energii, celej den lítá, chodí a leze na křeslo :grinning: . Zítra hodím na FB video, jak krásně chodí :dizzy_face: A hrozně se rozpovídala, furt mele :grinning:

Dneska jsem měla uklízecí mánii, musela jsem toho využít když mě to chytlo a ven se nedalo :grinning:

Pádím MM mě bude masírovat, ještě teda o tom neví :grinning:
24. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Holky, mně by ani tak nevadilo, že nejedla :grinning: to si říkám, že teda asi pozná, kdy má nebo nemá hlad... ale ty prsa! :frowning2: :frowning2: Já to prostě neumím tak odstříkat, to vypadá, kolik mlíka neodstříkám, prso jakžtakž, ale za chvíli můžu znova a hlavně třeba pod paží a tak mi to moc nejde, no fuj, fakt už mě to staršně bolelo :frowning2:

Barča teďka pěkně spinká v noci (ťuk ťuk :grinning: ), jsem zvědavá, jak to dlouho vydrží, co tu píšete, mě dost děsí :grinning:
25. led 2010 v 08:00  • Odpověz
Dneska bysme měli jít k doktorce na kontrolu ve 3 měsících, asi tam zavolám, jestli v takovým mrazu vůbec můžem ven :frowning2:
25. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky, venku je teda zase zima a to jdu dneska na kontrolu k dr. se mi tam vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na druhou stranu uvidím malou, takže je to 50 na 50 :grinning: :grinning:

Zuzi, tak jak dopadla masáž, byla nebo nebyla :sweat_smile:

Eri, určitě dr.zavolej a uvidíš. A je teda fakt, že do toho mrazu by jsi s malou teda jít nemusela, ale znáš doktory.
25. led 2010 v 09:26  • Odpověz
..jo, nevíte někdo něco o Míši? Myslím, že na ni má tel.číslo Lenča :confused:
25. led 2010 v 09:26  • Odpověz
¨luci, ale to víš, že já bych k Dr. ráda šla, chci vědět, kolik ten náš macíček váží a měří :grinning: Ale říkám si, že takový teploty to už je asi moc :frowning2: I když bysme venku byly max. 10 minut...
25. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný pondělí přeji... začínáme 8. týden, to je mazec!!! Za chvilku bude mít Lukinek dva měsíce, neuvěřitelný...

Zuzi, jo, s kojením sis fakt užila, jak jsi mi říkala, kojení je svinstvo, bo jak jsi to říkala... :slight_smile: Taky bych mohla povídat... teď se mi zase Lukin nechce přicucávat k tomu prsu, co bylo vždycky v pohodě a co v něm je asi i víc mlíka... jediná poloha u které u toho prsa nedělá blbosti, je ta boční fotbalová. A taky z něj pije jen s kloboučkem, u toho se bez kloboučku vzteká, z toho druhýho co v něm byl ten zánět, tak se přicucne krásně i bez kloboučku a třeba i 15 minut saje... tak aspoň něco. :slight_smile:

Chtěla jsem se holky zeptat, taky máte jedno prso jak kdyby neustále víc nalitý než druhý? Já mám to kde byl ten zánět pořád větší a i těžší, se mi zdá než to druhý, tak se snažím z něj odstříkat víc než z toho druhýho, ale teče to míň, tak odstříkávám pak ještě ve sprše rukou... ale furt je větší. Asi jak z něj odstříkám, tak se tam tvoří pak víc mlíka, že...

Teri, zkoušela jsi před tím odstříkáváním to prso nahřát i v tom podpaží, aby to teklo trošku líp? A nebo zkusi odstříkat hned po kojení... třeba by to taky teklo líp... Je to fakt děs s těma prsama a mlíkem, že? :slight_smile:
A dostalo mě jak jsi psala na FB, že Barunka spala 12 hodin bez přerušení, mazec! :slight_smile:
A s tou kontrolou, no snad by to týden počkalo... to se fakt nehodí jít ven. I když, u nás je relativně "tepleji", místo -13 je tam "jen" -8... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, tak ať dobře dopadneš u dr, pak napiš co a jak. Bude Ti dělat UZ, jo? Tak se pokochej malou... :wink:

Zuzi, jak dopadla masáž? :wink: :grinning:

Kači, jak jsi oslavila narozky a co jsi dostala? :slight_smile:

Jinak já hlásím, že moje rýma je už skoro úplně pryč, Lukin sice ještě chroptí, ale už toho soplu v nose tolik taky nemá a dneska ťukám, zatím bez teploty... snad to už bude lepší.
25. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Jinak mi Míša dneska na SMSku odpověděla tohle:

My už začínáme trošku dělat pokroky s jídlem, tak snad to bude jen lepší a lepší. Srdíčko pořád pozorují a v pátek to bylo stejné, co je fajn, že se to nehorší. Dneska přijde chirurg mrknout na tu jizvu, snad jí to nebudou znova zašívat, moc se nám to nehojí. Pozdravuj na Koňovi a díky za podporu.

Tolik zprávy od Míši, jsem netušila, že se malé jizva po operaci nehojí... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tak aspoň že to jídlo se lepší... musí to být fakt něco, Míšu obdivuju a smekám... hrozně moc síly jí přeju, musí to být hrozně vyčerpávající... Snad se to jednou zlomí a bude jen dobře, snad to bude co nejdřív.
25. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Jééé, tak snad už bude Verunka jen a jen lepší, beruška malá... Pozdravuj, až zas budeš psát!

Leni, my teď máme -11, ale pujdem, sestřička říkala, že to máme kousek a já jsem fakt zvědavá, jak na tom Baruška je :slight_smile:

A odstříkávala jsem pod sprchou...no snad už to dlouho nebude potřeba...
A to spaní snad vydží, dneska spala skoro 10 hodin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky, my teda chodíme ven normálně, ale až odpoledne, až je tam jen -7. Z fusaku mu koukají jen oči a dýchá ohřátej vzduch zevnitř fusaku a je hodně navrstvenej. V sobotu jsem zapadla s kočárem na poli a byli jsme venku 2hodiny. Spal jak zabitej:slight_smile: A nebyl ani studenej,když jsem ho doma vysvlíkla.
Na Míšu moc myslíme, snad už se holky budou mít jen líp a líp.
Teri a to spaní vám zááávidím:slight_smile:. Naštěstí dneska se Matyášek probudil až 2.45 a pak každou hodinu sice, ale to mu stačil dudel.
Včera jsme se byli fotit v ateliéru, tak sem pak hodím nějaký fotky:slight_smile:
25. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahojky!
Teda, chuděra Míša a Verunka:frowning2: Už bych jim tak přála, aby bylo vše v pořádku a byli doma.... :pensive:

Teri, ty neprovokuj s tím spaním :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: U nás noc na prd. Z jedné strany se furt vrtěl malej, stěhoval se po celé postýlce, z druhé šíleně chrápal manžel, jsem do něho furt bouchala a do toho chvíli poštěkával pes ze spaní :angry: Kolem půlnoci byl Áďa opět vzhůru a to šel spát ve 20:30, dala jsem čaj a spal, já usnula tak v 1 a v 5 se vzbudil s řevem, nevím, co to bylo, jestli se mu něco zdálo... Vzala jsem si ho k sobě a do půl osmé jsme ještě spali. Ale furt je to pro mě málo ten spánek :sweat_smile:

Včera si malej stoupal, ale teda za pomoci. Dělali jsme jak je velkej a on se vždycky při tom zapřel nohama a už stál, nohy se mu podlamovaly... bylo to srandovní :grinning: A jinak furt nacvičuje sezení.
25. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Veru ahojky! No já to s malým riskovat nechci, přece jen jsu ráda že nemá už teplotu a že mu snad rýma trošku ustupuje, tak nechci aby to měl hned zpátky... a Matyášek je přece jen už trošku větší. :wink:
To je super, že spal v kočárku, vidíš jak mu to jde. :wink:
To spaní je nanic, co? :unamused:
Na fotky se těším, to jste byli u toho Tvýho kamoše?

Teri, tak držím palce, pak dej vědět jak Barča dopadla. :wink: A s tím to je fakt něco! :slight_smile:

A pozdravy vyřídím, vždycky píšu že všechny zdravíte. :wink:
25. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Leni, já nevím, co ti naši mrňousové v noci nacvičujou :angry: :angry: . Jo a náš pes taky ze spaní kvičí. :grinning: Naštěstí Adam nechrápe, to bych ho vykopla z postele, jsem úplně nepříčetná, když mě něco ruší ze spánku, když ho mám tak málo. Ach jo. Bohužel jsem odjakživa spavec, tak to teď těžce nesu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Byli jsme v ateliéru přítele od tchýně, tentokrát nás fotil jeho syn. No těžký, aby 3lidi měli ve stejné chvíli pěknej výraz :slight_smile:
25. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Leni no to je něco, taková noc... takže všichni chrápali nebo pes teda štěkal ze spaní, ale Tys nemohla spát, co? No ani se nedivím... ach jo... :unamused:
A Adámek je šikula!!! :wink: Jo Leni, neposlala bys mi nějaký netový stránky kde nakupuješ pro Adámka oblečení? Nebo ty stránky odkaď máš ty punčocháčky?
A nepošleš odkaz na ten sporťák, co cheš kupovat? :wink:
25. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Leni, kočárek chci tento:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26210438&tab=0
akorát asi v modré barvě.

Nakupuju různě na mimibazaru, co objevím. Ty punčocháčky jsou taky z MMB, zkusím pohledat, kde jsem je kupovala...
25. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Leni, tak ty modrý punčocháče jsem kupovala tady i s tím mluvícím pejskem:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=250116
25. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Tak jsem přidala pár fotek. Nejsou ještě upravený, tak snad to autorovi nebude vadit, že jsem je zveřejnila :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:23  • Odpověz
JJ Leni, to je on tn kočár, taky jsem se na něj dívala. kdyžtak si koupíme stejný kočáry a kolečkáče a budeme brázdit velešovský silnice :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Veru, fotečky jsou nádherný. Moc vám to tam sluší :dizzy_face: :dizzy_face: a malej je kouzelnej.

Leni, ten kočár má kamoška a nemůže si ho vynachválit :wink:

Jo holky a na to vaše ježdění po Velešovských silnicích to bude přímo ideální :grinning: :grinning: dejte pak info, se na vás zajedu mrknout :grinning:
25. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Možná že nakonec pořídíme x-lander x-run. No uvidíme, až se budeme na jaře rozhodovat:slight_smile:
25. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.