• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, kočár vypadá fajně. :wink: Tak ať pak dobře slouží.
A díky za odkaz na ten obchůdek, už to tady študuju a asi taky časem něco objednám, nějaký větší velikosti. :slight_smile:

Veru, MM chrápe jak ďas a je to opravdu šílený, už se těším jak někdy budeme mít větší byt, že si udělám spaní asi někde jinde, abych se vyspala... na něho nezabírá prostě nic, nevzbudí se, když do nho dloubu aby se otočil, často chrápe i na břiše, chrápe skoro každou noc a když si něco dá, tak to je úplně o ničem... špunty do uší teď nepoužívám, abych slyšela malýho... a stejně ani moc nepomáhají. Většinou se úplně vytočím když jdu spát, že zase chrápe, mi ten spánek tím úplně znechutí... a tím, že jde spát dřív než já, tak nemám šanci nikdy usnout dřív než on... on si lehne a prostě spí a hned začne chrápat. Prostě děs. Tohle na něm úplně nesnáším... :angry:
25. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Leni, já na toho mého chlapa otevřu okno, jakmile začne chrápat-hlavně teď v těch mrazech a to pokaždé zabere a ke všemu to má i další využití a to je to, že si tam zároveň i vyvětrám než dojdu z wc :grinning: :grinning: ale až tam bude s námi malá tak budu v koncích jako vy, páč na ni to okno otevřít nemůžu.
25. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Veru, já sama se těším až budu moc vytáhnout in-line a zajet do Vyškova. Chci ten kočár vyzkoušet, jestli na to bude také fajn. V návodu sice psali, že se to na to používat nesmí, ale to píšou na každý kočár.
25. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Veru, fotky 11 a 16 jsou naprosto supr!! :slight_smile: Krása, snad taky někdy budem mít profi fotky :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Veru, krásný fotky, to jsou od stejnýho fotografa, jako Tvoje těhotenský, nebo ne? A máš novej účes? Moc vám to sluší!

Luci, tak kdybych na MM otevřela okno, tak on by byl v sedmým nebi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Teri, tak jak jste dopadli?

Dívám se, že se tam trošku oteplilo, tak počkám až se prďolka vzbudí, nakojím, oblečem a vyrazíme na chvilku ven.
25. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahojte, teda Teri, Baruška je takovej spáč???!!! No to je super, si pěkně odpočineš!A co prohlídka u dr.? Jakou máte váhu a míry? My jdeme příští týden v pondělí, tak jsem zvědavá ... 56 oblečení už nám začíná být docela akorát, ale je to spíš díky tomu širokýmu balení :slight_smile:
Leni, moc Míšu pozdravuj, snad v té Praze nebudou nějak dlouho ... ale hlavně ať je malá v pořádku!!!
Teda mě ta zima dost štve, vypadá to, že se celý týden nedostaneme s kočárkem ven :unamused: U nás na dvoře je teď -6, ale my máme dvůr dost chráněnej a je tam vždycky o několik stupňů tepleji, takže si fat netroufám.
Veru, fotky jsou úžasný!!!
25. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Veru, ten x run by bylo něco pro tebe na to ježdění :wink: A fotky jsou super!!! :dizzy_face:

Leni, kočár koupím až tady ten prodám. Už aby to bylo, úplně jsem se do toho kočáru zamilovala a už bych s ním chtěla jezdit.
A MM většinou nechrápe, ale teď maká od rána do večera, tak je utahanej jak kotě.
25. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já mám po kontrole a celkem dobrý, až na to, že jsem ji řekla o těch poslíčkách atd.tak mě prohlédla a říkala, že děloha se cpe už pěkně dolů a už se to tam chystá, no a že mě nechce strašit, ale klidně to může být každým dnem a nebo taky kolem termínu, takže si můžu vybrat :grinning:
Potom mi dělala UTZ a já jsem dr.říkala, že bych byla ráda, kdyby malá odhadem vážila aspoň 2600g a dr.mě na to říká, no to už dávno má, protože má (zase jenom odhadem) 2968g, takže stejně uvidíme až se narodí.
Dostala jsem žádanku do porodnice a k ní se už přijdu ukázat až po šestinedělí i s malou, páč manža bude mimo ČR
Jo a ještě mi předepsala znovu železo na ty červené krvinky včera mi s toho bylo pěkně špatně, jsem lítala na wc jak pitomá.

Tak to je prosím o nás zatím vše, teď vás jdu dočíst..
25. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Nazdárek holčiny,

ty mrazy už by vážně mohly trošku polevit. Potřebuju se denně alespoň jednou projít a tohle počasí dlouhým procházkám moc nepřeje :unamused:

Luci, ty už takhle poslíčkuješ jo? No hož se to přibližuje. Odpočívej a nabírej síly :wink: A malá už má krásnou váhu, to naše mrně nemá ještě ani dvě kila :sweat_smile:

Veru, fotečky krásný :dizzy_face: Matyášek jaký má krásný kukuč :wink:
25. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Jo a když tady probíráte ty kočárky, tak my už ho máme konečně taky doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nakonec vyhrálo perego v barvě corallo.
25. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Holky, kdy jste čančali postýlku :sweat_smile: :sweat_smile:

Raduško, kočík je moc pěkný!!! A vůbec nic si s toho nedělej, že váš prcek tolik neváží, však on to všechno nabere a aby si se potom nedivila :grinning:
25. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Tak jak jsme dopadly u doktorky... Baru váží 4920g, neměřily jsme, ale asi necelých 60cm :slight_smile: Posledních pár dnů se Barča prohýbala ještě víc jak předtím, na pravým boku se prohnula jakoby do "C" a většinou u toho začla bulet, museli jsme ji z tí polohy rovnat zpátky, takže jsem si říkala, že se zeptám Dr., jestli by nás neposlala na neurologii, tak to teda navrhla sama od sebe. Hexu že píchnem až podle výsledků.. Naštěstí chodíme na polikliniku, tak to bylo o pár dveří dál a nikdo tam nebyl, tak nás vzali hned... Paní doktorce se Barča hrozně líbila, že je to výrazná osobnost :grinning: no, takže to co dělá nazvala opistotonus, že to není tak hrozný, aby nás poslala cvičit Vijtovku, ale že musíme nosit výhradně v klubíčku, nesmí prohýbat hlavu, pořádně podpírat při zdvíhání, pozor musím dávat i u kojení a do další kontroly za 3 měsíce nesmíme pást koníčky!! Prostě se musí ohýbat na druhou stranu, že prý si to špatně zafixovala, musíme ji to odnaučit...A pro klid duše nás poslala na sono velké fontanely :frowning2: Takže si tento týden pocestujem, to se dělá v nemocnici, dětsá nás ještě poslala na kontrolní odběry kvůli železu a ještě bysme měly jít na kyčle...ch jo...
25. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Kočky, pěkný večer přeji, Lukinek usnul tak jen v rychlosti...
U nás bylo odpoledne jen -3,5°C, tak jsem šla s kočárkem na hodinku a půl ven, ale byla mi kosa, bo trošku fučelo. Večer jsem malýmu měřila teplotu a má zas přes 37, tak zítra asi povalíme k dr. na kontrolní odběry... :unamused: Nevím, jestli je to ještě ta doznívající rýma, nebo něco jinýho, ach jo...
Večer chtěl zase natahovat, ale už jsem zjistila, jak ho jedině uklidníme. Nošením na rameni jak při odbrkávání, ale buď ho musíme houpat, a nebo s ním chodit.. potvůrka jedna. :grinning: Po vytažení z vody už jsem se naučila systém, aby neplakal, tak ho utírám a má dudlík v puse. Nevydrží to ale dlouho, stejně pak začne natahovat... je to někdy složitý. :grinning:

Radi ahojky! Kočárek moc pěknej, hlavě ta barva se mi mooc líbí. :wink: Tak ať slouží, to je dobře, že ho už máte doma. Kde jste ho kupovali? A neboj, mimi nabere, má ještě spoustu času. :wink:

Leni, jasně, chápu to s tím kočárkem. A věřím že už se těšíš na novej. :wink:

Luci, tak dr. Ti řekla, že to může být každým dnem, jo? No, tak tojsu zvědavá. :wink: Dneska jsem potkala jednu paní co jsme spolu chodily na gyndu ve Slavkově, měla stejnej termín jako já, ale čekala druhý mimi, tak nakonec porodila o 5 dní dřív a prý jí začaly bolesti v 11 v noci a o půl třetí se malá narodila! Takže u těch druhorodiček už to jde asi nějak rychleji... :wink:
A postýlku jsem chystala měsíc před termínem.

Teri, týjo, to je něco... takovej jakejsi název podivnej, takže se pořád prohýbá, jo? Tak snad se to zlepší tím klubíčkem, moc držím palce! A silná osobnost, jo? No vidíš.. tak se neztratí! :wink: A budu držet na všechna ta vyšetření palce, ať dobře dopadnou! A kyčlíky taky!

Holky, taky se vám mrňata při pasení koníčků tak děsně vztekají? Lukin teda šíleně, nesnáší když ho dám na břicho, dneska úplně bojkotoval zvedání hlavičky a děsně se u toho vždycky vzteká. Já vím, že má čas, ale už pár vteřin by mohl zvládnout... jen nevím, jestli někdy tu hlavičku nahoře udrží, když se u toho tak vzteká a odmítá spolupracovat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Páji, já mám nějaký oblečení vel. 56 ještě doteď, některý overálky z C&A jsou Lukinovi ještě dobře a trička. Bodýčka už ne. Lukin je zase hodně dlouhej, takže mu je to vše krátký. Ale do 62 ještě kousíček chybí.
A u vás byla dneska taková zima? U nás právě bylo kolem těch mínus čtyř, tak jsme šli ven... a když byl Lukinek malinkej, měl těch 14 dní cca, tak jsem s ním byla venku i při těch prvních mrazech v mínus osmi, když jsme se vraceli z Brna z nemocnice a MM nás vyhodil na náměstí a my jsme šli domů pěšky...

Holky, dobrou noc, zítra zase nakouknu. Opatrujte se a pohodovou noc! :wink:
25. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Zvládly jsme krev i kyčle :slight_smile: Krev bude po obědě, nesmím zapomenout zavolat na výsledky, snad už to bude OK a nebude muset brát to železo... A kyčle jsou lepší, Barča je prý na svůj věk hrozně šikovná, ale prý máme zas za 7 týdnů přijít :grinning: No mám pocit, že se s těma dětma nerady loučí :grinning:
A na sono té fontanely jdem v pondělí...

Leni neboj, to pasení se najednou zlomí a bude se mu to líbit :slight_smile: Akorát my už pást nesmíme :frowning2:
26. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj maminy a těhulky,

venku je super..ráno jak jsem s manžou odvážela Adíska do školky, tak to tak nevypadalo a ke všemu i sněžilo, ale teď je tam náááádherné počasí. Určitě toho všechny využijete a vyrazíte ven s kočárkem :slight_smile: fakt vám závidím.
Včera večer mě dole docela píchalo, jsem chvílama nadskakovala jak slepice v kurníku :grinning: a dneska mě pobolívá podbřišek jako při MS, ale dá se to zvládnout.. no jo no, lepší to už nebude.

Leni, díky za info ohledně té paní..já doufám, že to až tak rychlé nebude, aby jsme to vůbec stihli do té porodky a ke všemu se ještě bude muset zavést Adísek ke tchánovcům nebo si oni pro něho dojedou, ale to záleží také na tom, kdy bude chtít malá ven.
Jinak ohledně toho pasení ti já bohužel neporadím, páč Áďovi se to naopak líbilo, že měl přehled také z jiného úhlu.
...ale tím nechci říct, že jsem měla dokonalé dítě, to rozhodně ne :sunglasses: bude mu 5let a také má své dny a měl je , i když byl miminko. Ono se to všechno upraví, fakt se neboj.

Eri, držím palce na výsledky z krve a na ty další vyšetření :wink: malá je šikovná.
26. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj.
Ach jo, manža je nemocnej, tak jen abysme to taky nechytli :confounded:

Leni, Áďovi se pasení líbilo, teda chvilku, pak jak už nevydržel, tak začal kňourat. Neboj, to se zlepší :wink: A co se týče té teploty, proč bys měla jít na odběry? To vám řekla dr? Já nevím, já si myslím, že 37 není nic hrozného a u dětí asi celkem běžný, ne? Áďa to má snad skoro furt při rýmě.

Luci, tak každým dnem budeš rodit? No podle jejich slov se řídit nedá, že, akorát tě dr navnadí a natěší a pak nic... :grinning:
26. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Leni, také jsem se tě chtěla zeptat, proč by jsi měla chodit s malým k dr. ta teplota opravdu není nic hrozného a u dětí, které jsou trochu nachlazené je to normální. Ani já jsem nebyla s Áďou u dr.když měl těch 38, neřekla bych kdyby mu to trvalo tak tři dny a byl fakt pořád v teplotách, ale po dvou dnech byl už v pohodě a už je zase od včerejška ve školce :wink:

Leni dv., uvidíme kdy to bude, i když je fakt, že bych to už klidně brala :grinning: ale co, až se malé bude chtít, tak si řekne. Jediné co je fakt, je to že mi kleslo břicho a večer je to fakt o nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak to snad od manžela nechytíte..teď řádí ty virózy.
26. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Teri a jak souvisí velká fontanela s tím prohýbáním? Má to nějakej vliv na pozici těla, na kostru? Držím pěsti, ať jsou všechny výsledky ok :wink:
Luci, už se prosím Tě fakt šetři, odpočívej, užij si posledních pár dní! S tím rychlým porodem, kamoška z vejšky teď rodila taky druhý dítě a taky to měla během 4 hodin za sebou, říkala, že byla ráda, že jela do porodky hned, jak začaly bolesti, protože kdyby čekala na 5min. interval, tak tam ani nedojeli!!!
26. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Paji.o, neboj... už se snažím odpočívat a skoro nic nedělat :grinning: ale ten nepořádek co se občas udělá mě nenechá prostě klidnou, jestli je to tím, že si ženská staví hnízdo nebo fakt už nevím, ale nikdy jsem do domácích pracích nebyla tak zapálená :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Paji, to nevím, jak s tím ta fontanela souvísí, asi aby se spíš vyloučilo něco závažnějšího...
26. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
našla jsem o tom článek, je tam přesně popsaný, jak Barča "pásla" koníčky :frowning2: http://www.rodina.cz/clanek5220.htm
26. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
ahojky,
úplne vás zanedbávám... U nás je milion nových věcí, malej mi dává zabrat, takže se přes den nedostanu na PC vůbec a po večerech dělám administrativu pro družstvo a SVJ. Pak padnu do postele a jsem mrtvá..

V rychlosti jsem projela pár příspěvků - u nás s tím spinkáním v noci je to docela dobrý. Nevím, co se stalo, ale asi tak poslední týden jsou noci naprosto úžasný. Včera i dneska spinkal 9 a 9.5h v kuse, zato já se budím a furt koukám, kolik je hodin.. Nad ránem mám ty prsa tak nateklý, že mám neustále mokrou noční košili, jak mi to protíká...
Jak jsem četla, tak mi to máme s uspáváním naprosto senzační. Fakt jsem ho naučila na režim tak, že kolem 19h koupání (1x koupání, 2x umytí zadečku, pak zase koupání a furt dokola = tj. celý koupání jednou za 3 dny, ostatní dny ho opláchnu pod tekoucí vodou v umyvadle), po koupání nejpozději v 19:20h kojení a většinou už při kojení usne a spí až do brzkýho rána. Někdy se vzbudí ve 3, někdy ve 4h nebo i později. :slight_smile: Někdy, když je vyspinkanej z odpoledne, tak stávkuje a nechce usnout, ale většinou do 21h spí.

Kojící krizi jsem překonala vším možným na co si vzpomenete, mám teď mlíka dost, takže kojím bez příkrmů. Dostal Bebu vlastně jen 2x, když bylo úplně nejhůř :wink: Akorát se rozmohlo, že po kojení je šílený řev. Je přitom najezenej, jen se prostě vzteká, že ho držím hlavou na rameni a on skoro nic nevidí... Ale není to jen tak nějaký pláč, ale totální hysterák. Někdy, když si brnkne, tak se trochu uklidní. JIndy mu musím třeba za 10 min.dát prso znovu, protože z toho řevu málem ohluchnu...Do minuty je klid a většinou ještě i usne. Ale jen si dudlá, nepije...

Minulý týden jsme zvládli očkování Hexou i Prevenarem. Neměl ani teploty, byl celej vysmátej. K večeru sice trochu "oprděnej", ale spíš to bylo tím, že byl unavenej. Jinak jsme minulý týden naměřili 59cm (ale myslím, že má víc..) a vážil 5200g. Teď už je to týden, tak by mohl mít zase víc... Už se i pěkně pronese :grinning:

Jinak začíná čímdál víc povídat a konečně si aspoň trochu vyhraje sám - beze mě. Vydrží už třeba i půl hodiny v postýlce s tou světluškou a kroužkama, který pořád drží v ruce, což je pro mě šílený úspěch :wink: Můžu se konečně po 3 měsících v klidu nasnídat, oblíct, vyčistit zuby... :slight_smile:

Veru, fotečky máte moc moc krásný. Sluší vám to :wink:

Katy, ty jsi měla narozky? Tak opožděně moc moc gratuluji, ať ti Silvinka dělá hodně radostí a málo starostí :slight_smile:
MM měl taky narozky, ale moc jsme to neoslavili...Dostal el.terč na šipky, ještě ho ani nezkusil...

Malej se budí, musím pádit. Snad se sem zítra dostanu a napíšu, co jsme měli za šílenost s hrací dekou...
pa holky
26. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahoj kočky, dneska jsme byli u dr, kvůli té teplotě, pro jistotu nás poslala na odběry, byl to jen píchaneček do prstu a výsledek během deseti minut v laborce. Byla to stejná laborka jako v které jsem byla na odběrech na těhu cukrovku a teď jsem tam už byla s mimčem... :slight_smile:
Tak krevní obraz je OK, až na trošku nižší hodnoty železa, prý mám jíst červenou řepu, špenát a játra. :slight_smile: Taky dr. dělala výtěr z krku a pusy, tak tam budou výsledky v pondělí, tak uvidíme, snad to nebude nic vážnýho a bude ta teplota jen k rýmě. Pořád mám odsávat a vytírat ten nosík, už mě to otravuje, ale musí to být... Lukin to odsávání začal nesnášet, hrozně u toho vrtí hlavičkou a strefit se do dírky je dost problém a plače u toho... no komu by to bylo příjemný...
Jinak ho dr. vážila a váhu má krásnou, v osmi týdnech má 4630g, což je o 600g víc než měl před třemi týdny, super!!! Mám z toho velkou radost. :slight_smile:
Bylo krásně, tak jsme se šli projít, dala jsem si na náměstí meníčko, něco nakoupila, pak jak jsme došli do baráku, tak jsem nechala Lukinka v kočárku pod schodama na chodbě, a jak máme byt ve zvýšeným přízemí, tak ode dveří je na ten kočárek vidět. Tak jsem ho tam nechala, krásně spal, nechala jsem pootevřený dveře, abych ho slyšela... ale nevzbudil se, až pak když jsem ho vzala do náruče. Takhle to budu praktikovat asi častěji. :slight_smile: Ale příště tam hodím chůvičku a zavřu dveře. Doma kdybych ho nechala v té korbičce, tak je dost teplo, to bych ho musela vyslíct, takhle na té chodbě ho můžu nechat tak, jak je. :slight_smile:

Holky, když je tak krásně, nevím jak má být ve čtvrtek, ale nechtěly byste se některá projít? :wink: Nespácháme něco?

Malej se ozývá, jdu za ním, pak dočtu... pěkný podvečer všem!!! :wink:
26. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám v Albu fotku postýlky, jestli chcete můžete mrknout :wink: povlečení + prostěradlo se suší na sušáku, kolotoč dáme až na konec :slight_smile: Teď už tam jenom chybí ta malá...

Leni, takže jste byli venku, to musela být paráda, bylo venku fakt příjemně a hlavně tam nemrzlo.
A neboj, výsledky dopadnou určitě dobře :wink:
26. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Teri, díky moc za článek, je hodně zajímavej, tohle jsem vůbec nevěděla... mně zase trápí to, že Lukin preferuje tu jednu stranu víc jak druhou, a zatím ty koníčky "pase" blbě, zaťatý pěstičky, zadek nahoru, kdybych ho nedržela, o ruce se vůbec neopírá... já vím, že má ještě čas, ale snad se to poddá. Taky jsem se dočetla, že poloha na bříšku je hodně důležitá, to jsem taky nevěděla. Tak ho prostě budu dávat na bříško, aby si na to zvykl a snad se to jednou poddá, že u toho přestane plakat a začne pást koníčky v pohodě a správně.
Tak Teri, držím palce, aby se to u Barunky zlepšilo to prohýbání a pak jste už mohly pást koníčky v pohodě. :wink: A jak dopadla krev?

Leni, TM je nemocnej? Jéjda, tak držím palce, aby jste to nechytli, to je pech... snad ne! A řekni mi, co se Adámkovi nelíbilo... :grinning: :wink: Já mám pocit, že ten v pohodě zvládal všechno, ne? :grinning:
Ale díky za podporu, snad to bude OK.
Leni, do kdy jsi kojila z obou prsou? Nevím, jestli nedělám něco blbě, když Lukina pořád kojím z obou, i když teď si krásně vysaje víc z jednoho a z druhýho už tolik nesaje, takže to přední i zadní mlíko mám pocit, že z toho jednoho má a druhý má tak nějak "navíc", mám pocit.

A s tou krví - dr. asi chce mít jistotu, že je Lukin kromě rýmy v pořádku... já jsu ráda, že to tak hlídá. Asi to bude normální u té rýmy, no snad se jí brzo zbavíme. Já už jsu OK, tak snad bude brzo i Lukáš.

Pááji ahojky! To je fajn, že jsou teď noci krásný, tak ať to vydrží co nejdýl! A s tím pláčem bezprostředně po kojení, jo, to znám, to Lukin dělal taky, je to děs, člověka to hrozně deptá, nebo aspoň mě to deptalo. Ale u nás to bylo tím, že si Lukáš nevytáhl tolik, kolik by měl a měl hlad... teď to už nedělá. Nebo ne po každým kojení, občas to ještě udělá, ale to je večer a už je línej sát, tak ho musím pak přiložit znova a nebo mu dám prostě flašku...
A gratuluju k váze i "výšce", super!!! :wink: A je fajn, že neměl teploty po tom očkování. Takže jste zvládli i Prevenar zároveň, jo? Já ho asi nechám dát ne zaráz s hexou, ale mezi očkováním.. domluvím se s dr.
A super, že jsi překonala laktační krizi a mlíčko máš... :wink: Určitě se to i s tím pláčem spraví.
A super, že si Jurášek vydrží chvilku hrát sám... uvidíš, že se ty intervaly budou prodlužovat. :wink:
A pak někdy napiš, co bylo s hrací dekou... to by mě zajímalo.

Mějte se krásně!
26. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Luci, postýlka je moc pěkná. Malé se tam bude určitě spinkat krásně. :wink:
26. led 2010 v 18:10  • Odpověz
železo musí Barča jíst dál, že má ty hodnoty furt nižší...
26. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Tak Adámek, když pásl koníčky, tak měl taky zaťatý pěstičky. A teď, jak leze, tak leze blbě, pač se zapírá jen o pravou stranu. Nevím, jestli to řešit...?

Leni, s tím kojením, já jsem kojila z obou celkem dlouho, nevím, snad do toho půl roku? Fakt nevím. On si pak sám "řekl", že jedno mu stačí a to pil 5 minut :grinning: Jenže, Leni, ty kojíš dlouho, tak se nediv, že mu z jednoho stačí. Já to měla 15-10 minut z jednoho a pak stejnej čas z druhýho.
A chtěla jsem se zeptat, koupete teda dřív? Jestli to pomohlo?
26. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Tak jsem si přečetla ten článek, na kterej dávala Terka odkaz ... jsem ani nevěděla, že je to taková věda to pasení koníčků, lezení a tak, na to budu muset dávat větší pozor :slight_smile:
Leni, já teda kojím už jen z jednoho prsu, jen někdy, když je Nelka moc unavená na sání, tak prsa vystřídám, přece jen ze začátku to z těch prs teče skoro samo :slight_smile: Taky když nemůže zabrat, tak jí dám druhý prso jakoby na uspání. Už si ale nedokážu představit, že bych kojila fakt vždycky z obou prsou, hlavně kvůli tomu, že bych pak asi měla moc mlíka, už teď mám pocit, že ho mám víc než dost a taky mívám jako Paaaja často pěkně mokrou košili, ale to neva, hlavně ať to vydrží!!! :slight_smile: Asi má to druhý prso Lukášek taky spíš na sklidnění a pomazlení, že?

Luci, postýlka vypadá dobře!!! Kde jste ji kupovali?
Leni, držím pěsti, aby byl i ten stěr z pusinky OK, určitě to bude všechno v pořádku :wink:

Jste mě s tím železem nahlodaly, asi se na to zeptám v pondělí doktorky, protože jestli je Nelka po mě, tak bude mít určitě hodnoty železa taky nižší ... nám ještě odběry nikdo nedělal, akorát v porodnici brali krev z patičky, ale to bylo jen kvůli těm genetickým testům, to se asi krevní obraz nedělá, ne?
26. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
Paji, co tak sleduju, tak s tím, že nás Dr. v 6týdnech poslala na odběry jsme naprostý extrém...ale zas na druhou stranu je to dobře, aspoň se to podchytilo včas, já teda jím i Melasu a teďka mi neuroložka ještě dala vápník a hořčík + stopové prvky, ale kapat holt budem dál...

Leni, to s tím lezením fakt nevím, já si u Barči hnedka všimla, že se blbě drží, když jsem ji chtěla chovat, nedala se odříhnout přes rameno, byla prostě rovná až zakloněná, kdežto jiný děti se pěkně položily...jak se začala na tom bříšku zvedat, tak právě šla do záklonu, což mě vůbec nenapadlo, že by bylo špatně, ale hlavně ona se fakt skoro neopírala o ruce a nohy měla ve vzduchu, což je prostě ten záklon a tak to být nemá :frowning2: A navíc teď posledních pár dnů se otočí na pravý bok a prohne se úplně jak luk a neumí se dostat zpátky... Akorát co jsem tak četla, tak se na to hodně cvičí Vojtovka, ale nám neuroložka řekla, že nás na cvičení honit nebude, tak snad ví, co dělá...
27. led 2010 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.