• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojky holky, jen chco pozdravit a říct , že jsme doma :wink: Musíme se aklimatizovat , pak napíšu víc :wink: Taky krmíme po hodině a půl takže je to vyčerpavajicí ,malá nejí a kdž něco sní většinou to jde ven. Je to začarovaný kruh :frowning2:
27. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,
taky jsem ten článek četla, nenapadlo mě, že je to taková věda :confused: .
Teri,ale cvičením se to spraví nejrychleji, ne? Mně přijde škoda nedávat malou tak dlouho na bříško, no snad se to upraví samo.
Lenajsku, Matyášek nesnáší být na břichu doteď. Vydrží tam jen chvilku a když se mu to hodně nelíbí, tak se převalí na záda a máme po pasení :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Dneska malej spal od 20.00 do 3.30, bez řevu. Zázrak. Pak se sice budil, ale stačil mu dudel a vstávali jsme 7.30, tak jsem se krásně vyspala. Akorát jak jsme se vzbudili, zjistili jsme, že nejede kotel, měli jsme doma 14stupňů a venku -17. Matyáš odkopanej, jsem myslela, že mě jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vyhasl plamínek,šmejd jeden. Sousedům odešel kotel úplně, mají malou holčičku a ráno měli námrazu na oknech :angry: .
Jo a ještě vám napíšu něco pro usmání.... MM je naprosto nemožnej. Včera jsem utírala prach starým tričkem a zapomněla jsem ho uklidit. MM šel v noci spát, nemohl najít tričko na spaní, tak si oblíkl to zasraný zaprášený triko ze země a vlezl do postele. a vůbec mu to nepřišlo divný!! Já se ráno čuchám, co je to za smrad a ten blbeček si spokojeně spí a všechen bordel máme na posteli :angry: :angry:
27. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Mišičko ahooj, to je skvělý, že jste konečně doma!!!! Neboj, teď už to bude jen lepší!
27. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Misi, to je supr a to papání se snad spraví... A přibírá? Co vám na to řekli v nemocnici, že takhle papá??

Veru, to jsou prostě chlapi :grinning:
Já ji na bříško nemůžu dávat proto, že ona se tam zaklání...a sice nemáme cvičení, ale mělo by pomoct to klubíčkování, ale teda má jen 5 kg a za chvíli mě z toho bolí ruce :frowning2:
27. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, no nevím jak je u vás, ale tady je kosa jak svi**.. ráno jsme měli -18 a já doufám, že učitelka v Mateřské školce nepůjde s děckama ven, bych ji jinak přizabila :angry:

Mišičko, to je super zpráva, že jste už doma a neboj, všechno se to upraví a bude líp!!! Verunka je bojovnice a určitě to zvládne :wink:

Veru, jsem se docela pobavila :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Holky...to je hnusná kosa :angry: :angry: :angry:

Veru... :grinning: :grinning: :grinning: taky jsi mě pobavila :grinning: holt to jsou ti chlapi :grinning:
27. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj kočky, to je zase kosa, se z toho picnu.. :confounded: Takže zítra nějaký procházkování asi nehrozí... přitom je za oknem tak krásně...

Já měla noc myslím nejhorší za celou dobu, skoro jsem se nevyspala... malej chroptěl a hýkal ze spaní, do toho MM chrápal jak něco, tak jsem hrozně dlouho nemohla zabrat a až jsem zabrala, tak za hodinku se malej vzbudil, pak teda usnul hnedka, ale ráno dneska vstával o půl sedmé... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem si ho vzala do postele, že budu kojit v leže, ale to bojkotoval, hrozně se rozčiloval u obou prsou.. :unamused: No snad dnešní noc a zítřejší ráno bude lepší.
Chudák měl zase plnej nos, to co jsem vysála to bylo snad nejvíc za celou dobu, by mě zajímalo, jestli to někdy skončí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru, Matyášek nemá rád polohu na bříšku doteď? Týjo, to jsou věci... a přitom v té restauračce vypadal na břiše v pohodě... ale asi to nevydrží dlouho, jak píšeš...
S tím tričkem to je mazec!!!! Chlapi, fakt, nechápu nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
A super, že Matyášek tak hezky spinkal. Jen víc takových nocí, že? S kotlem to máte teda zase veselý... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, je to lepší s tím usínáním, jak jsme posunuli to koupání. Už i kvůli tomu, že tak dlouho nepláče, začne v těch šest a vlastně nepláče až do třičtvrtrě na osm jak dřív, ale do sedmi, pak chvilku po koupání a pak hned jídlo, takže už tohle je obrovská úleva. To plakání navečer se nezlepšilo, zatím jsme nepřišli na to, proč pořád pláče, asi se potřebuje tulit, nebo já nevím.. fakt jedině jak se uklidní, tak to je v poloze na rameni a za pohybu. Včera teda jedině u prsa, tam se uklidnil, usnul a pak chvilku spal ještě i v postýlce... Snad se to někdy zlomí, bo je to fakt na palici, když každej večer pláče. Aspoň, že pak už hezky usíná... musím zaklepat. Ale jak to tak čtu, tak to asi nebude dlouho trvat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Teri, a co dáváš Barunce za kapky kvůli tomu železu? Já se asi zeptám dr. jak s ní budu v pondělí mluvit, jestli nemám malýmu taky dávat nějaký kapky, když má nižší hodnoty železa... já nevím, jestli mám i já nízký, v těhotenství jsem měla železo v pohodě...
Taky jsem tam v tom článku četla, že se cvičí Vojtovka... tak nevím. Snad ví, co dělají, jak jsi psala...
27. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Míšo ahoojky! Vítejte doma, kočko, ať už je vše v pořádku a malá krásně prospívá a roste a ať vás už nic hroznýho nepotká!!! Moc tady všechny držíme palce! A s tím jídlem se to snad brzo upraví! Kojíš, nebo ses nerozkojila? MOc na vás všechny myslíme!!! :wink: A na to blinkání se prý miminkům dává něco jak do mlíka, tak do UM... zkus se na to zeptat dr, aby se to zlepšilo...
27. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Leni, má Aktiferrin, jaká já v těhu, ale já měla tablety a malá kapky...
27. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj, u nás zase byla noc :angry: :frowning2: V půl jedné se vzbudil na čaj, ve 2:30 a to vydržel být vzhůru hodinu, vzala jsem si ho do postele, ale začal tam dělat blbosti, plazil se po mě, řechtal se... Nakonec ve 4 usnul a v 7 už budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě z těch nocí už fakt jebne :rolling_eyes: Jsem nevyspaná, MM od rána vysírá a prudí, no super den! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspoň odpoledne jedu ke kadeřnici, tak budu mít chvíli klid od těch mých chlapů :sweat_smile:

Veru, to jsem se fakt pobavila. :grinning: Ach ti chlapi.... :slight_smile:

Leni, s tou nocí, na nás teda fakt nemáš :slight_smile:

Vyměním Adámka za spící mimino!!! Kdo to bere?:grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Leni, já bych ho klidně brala :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Leni.... :grinning: :grinning: No to je fakt něco. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedeš ke kadeřnici? Necháš si udělat i nějakou barvu, nebo jen stříhat? Tak si to užij a pěkně si odpočiň... :wink:
A TM je nemocnej, tak prudí, jo? Ach jo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 11:12  • Odpověz
čau Leni - klíďo měním, ty máš aspoň hodný dítě přes den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Leni Dv....u nás je to taky na ho...připadá mi to den ode dne horší...malej si zvykl na ten čaj a teď se budí pomalu co hodina a pláče...zkusila jsem ho nechat,že třeba přestane a usne,lae po 5 minutách jsem to vzdala a zase mu ten čaj dala...vždycky to pomůže tak na hodinu,někdy se vzbudí třeba za 10 minut a pláče nanovo...asi má pak přepitý bříško,nebo co...kojit pořád nechci,snažím se dodržet ty intervaly tak na 3 hodiny,vždyť bych za chvilku v těch prsách nic neměla....já už se chci taky vyspat!!!!Jsem unavená jak kotě :frowning2: a to vstává tak nějpozději v 5 hodin...pak sice se mnou vydrží ještě tak do půl 7 ležet,ale spát se u toho už nedá...

Vyměním Tomulky za spící miminko...beru klidně i Adámka :grinning:
27. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Mimochodem, od těch 7 je pořád vzhůru. Zkoušela jsem ho dát spát, ale vyváděl tam. Už má po obědě, tak to zkusím za chvíli zas. Kde to dítě bere energii? Já už ji moc nemám :sweat_smile:

Marťo, taky se ti Tomášek furt stěhuje po postýlce? Áďa se furt točí, převaluje, spí klidně hlavu na duchýnce, no mazec, kolikrát čučím, jaký má polohy :grinning:
Máme to s těma klukama těžký, co?

Veru, hehe, nejsem si jistá, jestli já bych chtěla Matyáška :grinning: :grinning: :grinning: Ale na noc ho beru! :grinning:

Stejně je to zajímavý. Do půlnoci spí krásně, občas mu musím jít dát dudlíka, ale spí dál. Přijde půlnoc a už to začíná :rolling_eyes:
27. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Jj Leni...pořád sebou mele a cestuje,věčně má hlavu vraženou v rohu a snaží se chudáček plazit dál....nožičky zapřený,zadeček vystrčenej a pláče...u nás je to po půlnoci taky horší,říkají,že děti mají nejhlubší spánek první 4 hodiny...i když my se mezi tím budíme taky,na nás to asi neplatí.Koupila jsem v lékárně nějaký homeopatický sedativa,že mu trochu dám a třeba ho to zklidní...nijak mu tím prý neublížím,ale vůůůůbec to nezabralo...no pořád doufám,že se to jedné noci všechno změní a on třeba bude spát alespoň 5 hodin v kuse...jedna noc je lepší,to se budí jen po 3 hodinách,ale ty další jsou pak očistec :frowning2:
27. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Bych tomu autorovi té knížky, co píše, že od půl roku může dítě spát celou noc, vyškrábala oči. :unamused: . No holky, za pár let to skončí, ale přijdou zas další děti, tak je lepší si zvyknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Holky, vydržte.. už to fakt nebude dlouho trvat a bude to o něčem jiném, fakt :wink:
27. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky, já tu na vás nakoukla snad po půlroce (vůbec net moc nestíhám) a musela se zasmát těm vaším nočním peripetiím. Kdybych vyhledala, co jsem o Dejvíkovi psala tak před 5 měsícema, tak by to byly ještě větší hrůzy - kojení co hodinu do roka, mezitím 4x do hodiny vypadnutý dudlík + 6x do hodiny, chtěl podat čaj = fakt to byl u nás saigon, já se už skoro nemohla postavit na nohy. Dobrá zpráva - PŔEJDE TO!! My se to snažili řešit tím, že jsem šla z ložnice, nešlo to, řev celou noc, nespal nikdo, pak jsem rezignovala a jenom se zaťatýma zubama čekala, kdy to přejde. Přišlo to zlomově. Teď usne tak v 18.30 po nakojení, v noci se tak 1 - 2x vzbudí na čaj, ten si ale už sám podá, pak kojím koleml 5-6 hodiny, v 7 hodin budíček. V 10 měsících jsme zrušili postýlku a dali jí na půdu. Dejvík spí s náma (i MM to tak chtěl). Konečně se po dlouhé době vyspíme....... Vydržte, přejde to! (Jak jsem si teď vzpomněla na ty naše šílený noci, tak se mi z toho normálně udělalo slabo a nevolno
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Tak se přidám do klubu "dnešní strašná noc"!!! Nespala jsem vpodstatě vůbec, no asi hodinu u televize ještě před dvanáctou. O půl jedné kojení, bolení bříška - v postýlce plakala, takže jsem jí nosila v náručí po bytě, pohupovala, pak jsem ji rozbalila, masírovala bříško a cvičila s noženkama, usnula někdy po druhé hodině, ale z toho spánku dělala různý zvuky, tak jsem nemohla spát a tak to šlo až do rána. Ráno v osm se konečně vykakala a od té doby se na mě řehnila :slight_smile: Teď mi konečně usnula v postýlce, tak jsem se najedla a asi jdu taky do postele :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jé holky, to mi teda máme zlaté dítě zatím, snad jí to spaní vydrží:slight_smile:
27. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
No Marci, vím, že sis užívala s nevyspáním. To asi podle tebe máme ještě krásnou noc :grinning: Jsi dobrá, že jsi to tak zvládala. Ale ono asi nic jinýho nezbývá, že. No jo, holt musíme vydržet až to přejde. :rolling_eyes:

Holky, potřebuju radu, mám ten sporťák koupit novej nebo použitej a za míň peněz? :sweat_smile:
http://deti.bazos.cz/inzerat/5076374/Trojkolka-Graco-Trekko-zaruka-do-5-2010.php
http://deti.bazos.cz/inzerat/5068927/GRACO-TREKKO.php
27. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Leni...já bych asi koupila použitej,novej jsem se dívala je docela drahej...My jsme Tomulkovi koupili nový a on ani ne do týdne ošoupal nožičkama sedátko,jak s nimi pořád mlel a vypadal jako použitý :slight_smile: sice stál jen 2000,ale teď už ho asi za moc neproáme,takže kdybych koupila použitý,vyšlo by to asi na stejno :grinning:
27. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ono bohužel nic jiného než vydržet nezbývá :slight_smile: U nás docela pomohlo vyhodit tu postýlku, takhle člověk nemusel aspon vstávat (dudlík, čaj, dudlík, kojení, dudlík, čaj.............), hned jsme ty noci hodnotili lépe, protože jsme se tom podávání čehokoliv (teda kromě kojení) střídali:slight_smile:
27. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
A ten modročervený vypadá dost dobře!!!! :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Holky, tak s tím spaním vás fakt lituju. Doufám, že se to u nás nezkazí, ale já jsem docela vyspaná, takže mám dost energie zvládat prcka přes den. Ted mi po kojení vytuhl, dneska nepůjdeme v tom mrazu ven, ikdyž tam svítí sluníčko.. Je to zrádný :sunglasses:
Dneska se vzbudil ve 2h ráno, pak jsme šli spát za hodinu a půl a v klasicky po 6h ráno budíček. Ale i tak se to rovná skoro 8 hodinám spánku...(teda jeho spánku).

Míšo,vítej doma. Snad to s Verunkou zvládnete, je to určitě velká bojovnice. Držte se!! :slight_smile:

Veru, s tím tričkem si mě totálně dostala :grinning: :grinning: Ach ti chlapi ... :grinning:

Teri, budu si muset přečíst ten článek, když pořád řešíte to prohýbání. Jurášek poslední dobou po kojení odmítá říhnutí, je napnutej jak prkno a řve a řve... To už mi někdy pěkně tečou nervy. Nakonec ho musím vzít do náruče, teda spíš si ho zádíčkama opřu o břicho a chodím a chodím a chodím...

Paji, Leni.dv., já tedy kojím pořád jen z jednoho prsu, střídám je co kojení to jeden prs. Akorát, když jsem měla tu krizi, tak jsem ty prsa třeba 3x během kojení vystřídala. A Jurášek pije z prsu max.15 minut a je po kojení.

Babel, chudáku, já tě úplně lituju. Tomášek je pěkný nespavec..Snad se to brzo nějak zlepší, ev. nad ním nějak vyzraješ. :wink:
Marci, ty sis to taky pěkně užila...
27. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj Marci, teda, říkala jsem si, kde se schováváš:slight_smile: :slight_smile:

Leni ten zelenej je kráásnej!!!!! Já budu kupovat sporťák novej, protože pak si ho nechám pro další dítě. Ale pokud ho pak prodáš a bude v dobrým stavu, tak proč ne použitej?:slight_smile:

To už je tak aktuální, jo??

Holky, poklesl tlak vzduchu, možná proto dítka hůř spaly :wink:
27. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Marci...děkuju,už i Marta říkala,že tomu nechala volný průběh a ono se to po tom 1 roce upravilo samo...jen si občas potřebuji postěžovat...závidím ostatním to spaní,ale vím,že Tomulka za to nemůže...asi ho něco trápí,bojí se,nebo nechce být sám...je to moje zlatíčko,tak musím vydržet :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Marti, do roka už vám zbývá jenom něco málo přes měsíc:slight_smile:....vydrž, přijde jaro, Tomášek se začne více hejbat a bude třeba i líp spát. Já už teď řeším kraviny, jako jak dosáhnout toho, aby šel spát později a ráno spal dýl.....ale to už jsou fakt blbosti....
U kočáru bych taky asi volila podle toho zda si ho chci nechat na další dítě (pak asi spíš novej). I když člověk stejně neví jestli pak i u druhého nebude chtít jinej :grinning: Dejvík v kočáře ve dne spává, ale venku v něm už jinak moc sedět nechce. Koupila jsem mu za tisícovku použitý golfky a na popojíždění venku používám ty (i když teď v tom sněhu moc ne)....a na jaře už do kočáru (kromě spaní) hádám nesedne vůbec.
27. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Mě se líbí oba :dizzy_face: Víc asi ten hnědozelenej. Píšou, že je to v záruce...
Veru, zítra se má přijet podívat paní na ten náš kočár.

Marti, přesně jak píšeš, taky si potebuju postěžovat :slight_smile: Ty noci jsou boj, ale přes den je většinou zlatíčko. :dizzy_face: Teď tu pořvával, byl v postýlce, dala jsem ho na zem a je klid, ani o něm nevím :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.