• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Veru, tak to je super s tou mateřskou, taky nevím, z čeho Ti to budou vypočátávat, ale tipuju, že asi zminimální mzdy toho půl roku a pak z průměrnýho platu za toho půl roku v práci. Lepší, jak kopnutí do voka, ne? :wink:
A spi, dokud můžeš... :wink:
S tím bytem, taťka nám hned, jak se tam stěhoval, nabízel, že kdybysme potřebovali, kdykoli se to dá přehodit. Tak i proto bydlení neřešíme, víme, že vždycky budeme mít kde bydlet, jen se nám do Vyškova zatím nechce... nám se líbí tady. Ale když bude potřeba, máme možnost většího bytu, a to je fajn vědět. :slight_smile:
Holky, loučím se, nakouknu až večer, teď se jdu rychle najíst, něco jsem poklidila a za chvilku vyrážím směr Brno.
Mějte fajn zbytek dne, ať to v práci rychle uteče a huráááá na prodloužený víkend, plný lásky a romantiky... :wink:
Pozdravujte mimísky a bříška... :wink:
Páá kočky!
30. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Veru, tak si něco kup, já plánuju jít do Terranovy na Masaryčce, dlouho jsem tam nebyla, třeba mi něco padne do oka. A po screeningu se vrhnu na dětský oblečky.
Včera jsme se byli podívat v té prodejně Krteček na pokilkinice ve Slavkově, a Radek mi říká, že je na to ještě brzo.. tak mu říkám, že se mi to brzo nezdá, že některý kočky nakupovaly oblečky už v osmým týdnu, a já že jsu v jedenáctým... tak prej fakt? Toto letí... :grinning: Vůbec nemá chlapec přehled... :grinning: :grinning:
No nic, mizííím... páá!
30. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
nojo, teď ma ale došlo, že nevím, jak se bude stanovovat výše, když jsem pracovala jen 0,5roku...
30. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: Jsem zpomalená...

Leni, užij si dnešní den, papa
30. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak jsem zpět a nic nového :rolling_eyes: Nic se neděje, mimčo je ještě vysoko, zevní branka na špičku prstu, takže ještě dlouho asi nic :rolling_eyes: A na monitoru se mimčo vrtělo o 106, to byly křivky :grinning:
Jdu se najíst a pak si vás dočtu :wink:
30. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
Leni, tak to si ještě počkáš... :wink: Za chvilku vyrážím na nádraží, tak se mrknu na tu zámeckou zahradu, jak to tam je s těma psama a písla bych SMSku.
Kdyžtak mi prosím taky napiš SMSku, jak to zítra vidíš... :wink: v kolik bys dorazila a kde sraz, ju? :wink:
Páá kočky, mizíííííííííím.... :slight_smile:
A dobrou chuť všem, co obědváte...
30. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
No vidíš leni, jak máš vzornýmiminko, kam by spěchal? V bříšku mu je dobře:slight_smile:
My chodime se psem do zamecke zahrady normalne (teda aspon loni, letos jsme tam jeste nebyli)
30. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
No jo, ale než vyleze tak to bude obr, jestli teď už má 3 kilča :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dr doporučovala hodně procházky, tak asi zamířím do Holubic :grinning: Ale nejdřív musím udělat manžílkovi sekanou na cestu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
Jee, to je škoda, my tady zrovna nebudeme :frowning2:
30. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
Veru, no nevím, jestli dojdu až do Holubic, každopádně nějakou delší procházku si dám. Chtěla jsem i včera, ale jaksi jsem si to pak rozmyslela :sweat_smile:
30. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsem doma s Áďou.. je nemocný, takže nemůžu ani do práce a šéfová je na mě s holkama pěkně nabroušená :confounded: že jsem si prý měla zajistit nějaké hlídání, docela jsem čučela :fearful: u nás to bylo zatím tak, že když měl Áďa nějaký problém nebo volno ve školce, tak s ním býval doma MM, ale teď jsem s ním doma poprvé já od nástupu do práce v Září a už mám průšvih. Chjo, budu si hledat něco blíž... třeba Slavkov, holky nevíte o něčem?

Ikdyž mi MM říkal, že mám vydržet až do zákroku a potom bych byla doma na neschopence a měla bych tak klid, ale já nevím. Je to v práci stres jak blázen, kór když jsou na mě nakrknutý, že mám dítě nemocné :pensive:

Leni dv, jsem ráda, že ti dopadla kontrola dobře :wink:

Lenajsku, taková otázka, vám se to IVF povedlo napoprvé?
30. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Letem jsem vás dočetla.
Paji nebo Katty, teď nevím, kdo psal o tom grilovaném masu :sweat_smile: Myslím si, že to nevadí, když si jednou za čas dáš, ale nesmí to být moc kořeněný a solený. Můžeš mít pak bílkovinu v moči. Já ji měla, ne moc teda, ale setřička říkala, ať nejím kořeněný jídla a omezím sůl....

Luci, ty jo, to jako nemůžeš být se svým synem doma? A jak to máš asi jako dělat, když nemůže ani TM? :angry: To by měla šéfka snad pochopit. Zatím tam zkus vydržet, asi nemá cenu si teď hledat něco jinýho, za chvíli můžeš být těhu.... Ale chápu, že je to tam nepříjemný, zvláš´t, když jsou tak nakrknutý. Ale prď na ně, děti jsou důležitější :wink:
30. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
Leni.dv, tak bezva, že je vše v pořádkua nebuď smutná, že ti řekli, že je porod ještě daleko. Ono to může přijít ze dne na den :slight_smile: Užívej si poslední dny, maxim. týdny o samotě, pospinkej si, pak už budeš pořád v jednom kole :slight_smile:

Luci, jak na tebe můžou být naštvaný? Tak snad tě brala šéfová s tím, že máš dítě a člověku tobě ani malýmu to taky určitě není příjemný, že je nemocnej, to si přece člověk nevybere.. A kolegyně to přece taky musí pochopit! :angry:
Na jednu stranu chápu, že bys nejradši odešla hned, ale jestli to má opravdu cenu, pokud je to otázka pár týdnů než budeš těhulka?? Ale zase pokud říkáš, že je to tam hodně stresový, tak to pro tebe taky není dobře, určitě bys měla být teď v klídečku. Však to ještě pořeš s TM, ale stresovat by ses opravdu neměla.. :frowning2:
30. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Luci, to je teda síla. Podlůe zákona máš na OČR nárok a hotovo, vykašli se na šéfovou!
Teda já být tebou, tak si to s tou neschopenkou v budoucnu rozmyslím. Investujete do IVF tolik sil a nadějí a taky peněz a vždycky je lepší být v klidu a nestresovat se, abys věděla, žes pro mimíska udělala maximum!
30. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahoj Misi, tka ještě pořád si snažilka? Doufám, že pilně pracujete na tom, aby jsi byla v kategorii těhulka :wink:

Luci, já sama z pozice zaměstnavatele se šéfové nedivím, ale z lidské pozice budoucí matky to fakt nechápu. Když tě brala, tak snad věděla, že máš doma dítě, ne? A pokud nejsi na OČR každý měsíc, tak nevím, co řeší.. Spíš to asi bude o tom, že si na tebe stěžují kolegyně, ne? Kdybych byla na tvým místě, tak bych si na IVF určitě neschopenku vzala. Stojí to tolik úsilí a bylo by škoda pokazit to kvůli stresu v práci.

Leni.dv, tak je vlastně dobře, že se mimi ještě nechce na svět, ne? Aspoň vydrží, než se manžel vrátí domů, ne? :wink:
Jak si psala o tom gril.mase a soli. Já s tím asi budu mít problém, protože já vůbec nemám chuť na sladký, ale slaný bych jedla furt. A solím všechno, co můžu, ikdyž se snažím omezovat. :confounded:
30. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky - už nějakou dobu vás čtu, ale zatím jsem neměla odvahu zasahovat....
nicméně - když jsem si přečetla že lenajsek navštívila ve slavkově Krtečka - tak bych chtěla jen říct s nákupem tam opatrně.. asi je to druhojkostní zboží... koupila jsem tam několik věcí, dost brzy přestaly držet druky... což se u body dá přežít, ale u dupaček je to pak o nervy. Lepší kupovat na městě v tom prádle (cenově to vychází skoro stejně) a nebo potom na městě dole na rohu (ale tam jsou hodně drahý věci) případě až člověku opadnou růžové brýle tak v bazárku (jediné co mě na něm zlobilo, že jsou tam věci z dovozu - a za hranicemi se nejspíš dupačky nepoužívaj a mimina tam oblíkají do dřín od narození :grinning:)

Lucka adis - nic si z nich nedělej. Všichni strašně rychle zapomínaj jak je to s dětma a hledí jen na sebe... co dodat - holt je tak vychovali, budem se muset snažit aby ta příští generace byla námi vychovaná líp :sweat_smile: S tím IVF se radši obrň - někdy to napoprvé výjde, jindy ani na poosmé nic. :unamused:
30. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Huj holky, dorazili sme z procjajdy a Maty už je i po obědě, musím ulidit tu kuchyň je to tam jak po náletu. :grinning:

leni: Tak rodit se ještě nebude jooo :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Lucka.adis: teď máš důležitý úkol, vím, že je blbý poslouchat kecy, ale oni taky myslí jen na sebe. Tak to dělej taky. Je to dost zásadní věc, tak to chce věnovat tomu čas a úsilí, vždyť jde o další život. Taky jsem měla pod sebou v práci lidi, a vím, že je to vždycky komplikace, když někdo náhle chybí, ale taky vím, že se to vždycky nějak zvládne! Tak se neboj ničeho!
30. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
Luci, teď jsem to rozhrábla, čtu, že už máš jedno dítě. Tak to tím spíš, já to taky všelijak lepila, ale párkrát to nešlo, prostě když jsou nemocný, tak chtějí mámu, to je jistota a líp se uzdravují. Děti nesmíme šidit, vím o čem mluvím. Oni nám to jednou vrátí...
30. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
Paji, tak na to solení trochu pozor :wink: Ale hlavně asi spíš ke konci těhotenství....

Hani, rodit ještě nebudem, chjo :pensive: Ale říkala jsem MM, že jak se vrátí v neděli z Benátek, že ho nepustím z betle :grinning: :grinning: :grinning: Pač přenášet fakt nehodlám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak jsem byla na tom monitoru, tak tam byla paní, pomaličku se chystala rodit, ale vyvolávali jí to, pač přenášela 12 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lanka: já teda taky pár věcí nakoupila v tom obchůdku u Krtečka, mě se tam teda líbí :wink:
30. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
cožpak o líbení - to mě se tam taky líbilo.. ale co je mi to pak platný když malá jednou kopne nohou a má ji celou venku :unamused: Nicméně třeba jsem prostě měla "štěstí na vadné kusy" co já vím.... :pensive:
30. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
Leni, to jsem byla já v pozdějším provedení! To jí chudině nezávidím :frowning2:
30. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
Leni, s tím "chlapem" to prý funguje, říkala švagrová. Ale nemám teda vlastní zkušenost. Ani u jednoho dítěte. Tak asi proto jsem vždy přenášela! Já s tím břichem jsem se k těmto záležitostem už neuměla naštelovat, požitek 0 a jen lehnout do postele pro mě byla dřina. Ke konci jsem byla už dost otrávená, humor žádnej :grinning:
30. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Tak to je na naštvání, sme vyrazili s MM na zmrzku ještě sme nedorazili ani na konec parku a valili sme rychle dom páč za nama se hnala bouřka, teď venku černo, no děs a to je celej den hezky :angry:

leni: To bude mít manža radost hehe
30. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
No Hani, já taky čekám co bude, ještě jsme nebyly venku, musím nakoupit atd. To je k vzteku! Ale asi za cvhvíli půjdem, se to jaksi rozchází...
30. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
Holky ahojky, jen v rychlosti nakukuji než vyrazím ven..
Lanko, díky za info, ty jseš ze Slavkova? :wink:
Luci, nám se porařil druhý pokus, první jsme měli v září 2007, ale v jiném CARu. :wink: Předtím bylo asi 8 inseminací, a v Reprofitu před tím nativem byla jedna inseminace. :wink:
Letím, zítra vás dočtu, než si dáme scuka s Lenčou. :wink:
Leni, tak nabírej o víkendu síly na postelový "akce"... :grinning:
Páá kočky, ať jste kde jste, nezmokněte, neprochladněte a mějte se fajn.
Páá!
30. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
Teda to počasí je fakt na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem si vyšla s Jess k rybníku, no tak tak jsme došli dom. U hospody se scházely čarodějnice, měli mít nějakou akci, opíkání buřtíků a tak a je z toho asi prd. Jo a ta černá čtyřnohá hrdinka z těch čarodějnic byla dosraná strachy :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj kočky,

mno jo..co nadělám, až se vrátím z OČR do práce tak to se na mě všechny slétnou jako slepice a půjdu na kobereček, skrz to, že jsem si nezajistila hlídání. Na neschopenku ohledně IVF nemůžu, nevím co bych těm doktorům řekla, když to není nemoc :confounded: takže bych na ni mohla akorát až těsně před zákrokem a potom doma určo nebudu, když bude všechno probíhat dobře. Nebo já nevím jak to potom je :pensive: :pensive:

S MM jsem mluvila a ten mi akorát řekl, že se na to mám vykašlat a neposlouchat je...takže to budu muset nějak přežít a těšit se na to, aby to vyšlo a bylo z toho mimísko.

Pěkný čarodky kočky a tobě Leni dv, pěkný postelový víkend :wink: :grinning:
30. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
1. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojky v prvním máji!
Leni, jestli budu brát psa, tak bych ji nerada brala k vám, když je TM alergickej.... A to už tak brzo jel na narozeniny? A to pojede zase zpět vlakem? :grinning: Teda, to od toho kamaráda ale není hezký, že nepozval i polovičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.