• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
My už s druhým mimi nepočítáme :unamused: bojíme se dvojčátek...teta čekala dvojčata,já jsem také poprvé čekala dvojčátka a teď otěhotněla moje sestra a čeká taky dvojčátka :grinning: mám strach,že by se nám to napodruhé podařilo a 3 děti...nevím,nevím.. :unamused:

A asi bych u dalšího dítěte stejně chtěla jiný kočárek.každou chvíli se mi líbí jiný a většinou jsem stejně pořád s něčím nespokojená :grinning:

Leni...ten zelený je taky moc pěkný.já jsem holt spíš na tu červenou ...a ty zase ujíždíš na zelené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky tak vás tu zdravím.

Leni.dv: Kočárek je pěknej. mě se líbí ten zelenohnědej. Já bych šla spíš do teho jetýho za míň peněz. Já mám kočárky 2 z druhé ruky a nestěžuju si.

Babel: vy chcete zůstat teda u jednoho. Já bych se dvojčátek asi taky bála. Já jsem z dvojčat, tak u mě to doufám nehrozí. Říká se že je to vždy ob generaci. Ale kdyby se zadařilo, tak nic s tím neudělám. Hlavně ať jsou zdravé.

Jinak s tím spaním. My měly do půl roku spaní úplně v pohodě. od půl roku hrúza a děs. nejhorší bylo že to trvalo do té doby než jsem přestala kojit ( do 15 měsíců). to bylo skoro tak každé dvě hodiny. Jak jsme přestaly kojit, tak spíme celou noc. Oni říkaj že od půl roku by to mimčo už nemělo mít večer hlad. Už je to jen návyk.
27. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Hojky, Lukajda je dneska protiváček, se mu musím věnovat, pořád nějak pofňukává bo co... ale naštěstí chvilku přes den spal, tak super.
Leni, taky se mi líbí oba, ale víc asi ten červeno modrej, ale jak píše Marťa, taky jsu víc ujetá na červenou a Ty zase na zelenou... oba jsou pěkný. A možná bych šla taky do toho použitýho... ale zase kdyby měl zůstat třeba na druhý dítko... ale pak by se Ti možná zase líbil jinej... :slight_smile:

Marci ahojky! Onehdy jsem si říkala, jak se asi máte, že jsi tady hafo dlouho nebyla... týjo to jste měli teda noci... hlavně, že teď už je to super... :wink:

My s MM oba teda máme takovej názor, že dítko by mělo mít svou postýlku, nechtěli bysme, aby s náma někdy dítko spalo v jedné posteli. Ale kdo ví, jak to bude, že... zatím klepu, že Lukajda v postýlce spí sám v pohodě...

Jo a díky moc za názory ohledně toho kojení. Dneska jsem od rána začala kojit pokaždé jen z jednoho prsu, uvidíme, jak to bude, ale zdá se, že zatím OK. Pokud by mu to nestačilo, tak ho holt šoupnu ještě k tomu druhýmu...

Páji, spíš to bylo u nás tak, že si Lukin z toho jednoho nevytáhl to, co měl, usínal u toho a nebo se odtrhoval, tak jsem ho musela dát k druhýmu, kde se dosytil. Teď právě poslední dobou to bylo tak jak píšeš, že se u toho druhýho zklidnil, bo hodně vypil z toho prvního...
Ale abych zjistila, kolik nakojím z jednoho prsu, to bych zase musela mít váhu... tak uvidíme.

Holky, nahlodaly jste mě s tím prohýbáním... když já to fakt nepoznám, jestli se prohýbá nebo ne, hlavičku má někdy i v leže zakloněnou, ale leží u toho na zádech... tak já nevím.

Teri, to Ti ukázala dr, jak máš malou držet a nosit v klubíčku? Já si to vůbec neumím představit, jak to děláš... a věřím, že se pronese. Tak snad to bude co nevidět dobrý. A díky za info o těch vitamínech.

Marti, tolik dvojčátek v rodině? A nechtěli byste dvojčátka, kdyby se zadařilo, jo? Tři děti ne e? :slight_smile:

Alčo ahojky, Ty jseš z dvojčátek? A máš švicu, nebo bráchu? :slight_smile:

Holky musím jít, už se tam zase ozývá... pěkný zbytek dne!
27. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Leni, mně se Barunka prohýbala od narození, ale nějak jsem to neřešila, furt jsem čekala, že to prostě přejde, ale pak to bylo víc vidět u toho pasení, ručky ve vzduchu, kývala se, přepadala na bok a teďka teda se ze zad stočí na pravý bok a zakloní hlavu a je celá prohlá a neumí se dostat zpět... U vás to určitě není tak hrozný :wink:
Jinak to nošení v klubíčku je jak říká Paaja, opřeš si mimčo zádičkama o břicho, hlavička asi mezi prsama, určitě ne moc vysoko, spíš ty prsa vlastně tlačí tu hlavičku dolů...a důležitý je držet za nohy, to mi říkala ta neuroložka, my ji do té doby drželi za zadeček a to je špatně, prostě má skrčený nožky a držím ji v podstatě za chodidla...dlouho tak nevydržím, drží se mi blbě...a říkám si, jak to cítí ona, podle mě musí mít stlačený bříško, ale vypadá spokojeně a docela se v tom vyprdí :slight_smile: my ji tak začli nosit teprve před 14 dny, kdy jsme byly poprvé v Rodince a ta doktorka mi to poradila a teďka neuroložka nám to vlastně nakázala :slight_smile:
27. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Ježiš, dneska je malej docela protivka, je uplakanej. Několikrát jsme ho dávali spát, akorát tam řval, nakonec jsem ho před chvílí uspala tím způsobem, že ležel bříškem na mě a tak usnul. To zas bude určitě noc :rolling_eyes: Řekla bych, že to budou zase zuby :unamused:
27. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Ahoj holky

já mám takovu radost, že má Mišička konečně malou doma :dizzy_face: :dizzy_face:

Vidím, že tu řešíte to noční vstávání, ta naše mrška dneska v noci asi tak 10x stoupla v postýlce, vždycky když už jsem konečně zabrala, tak zase stoupla, neřve, jenom si prostě stoupne, dělá to tak asi 14 dni a je to na palicu, dám jí dudlík nebo i čaj a zase spí, ale já než zaberu, to je děs a to tak do těch 7 měsíců spala až do pěti do ráno bez hnutí, pak jsme nakojili a spala až do osmi. Nejhorší je, že takhle stoupá i při tom jednom denním spaní, dneska spala za celej den 45 minut a to si 2x stoupla, byla vyspaná v 13:30 a usnula až v 19:15, mazec :frowning2: Už byla, tak unavená, že brečela u kojení.....
Toho debila co píše, že od 6 měsíců spí děti celou noc bych chtěla vidět, to musel být nejspíš chlap :grinning:

Ali, jak sis zacvičila?

Veru ten TM to je něco, fakt jsi mě pobavila :grinning:

Marti: dvojčátka by se ti nelíbili:grinning:

Já si někdy říkám jestli nemít jen jedno, jestli vůbec dokážu nějaké další milovat stejně, jako tu naši princeznu, ale asi jo, ale až tak za tři roky :sweat_smile:
27. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Leni mám jednovaječnou ségru.

Zuzi zacvičila jsem si dobře. Co t? Vylezlo vás s tama jak much. Můžete se tam hejbat. Nás tam bude v budoucnu 15, tak jsem zvědavá jak se tam s těma balónama vejdeme
27. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
Hezké zasněžené ráno :slight_smile:

Když člověk nemrzne,tak se pro změnu prodírá sněhem.

Nevím,co se dnes stalo,ale po strašně dlouhé době jsem se trochu slušně vyspala...Tomulka usnul o půl 8,probudil se na kojení ve 23.15 a potom na další až ve 3.15...takhle nespal snad půl roku...žádné buzení,kňourání ani krmení čajem...asi se nademnou na jednu noc slitoval :slight_smile: vzbudil se o půl 6 a vydržel se mnou ležet a pospávat do 7...konečně se na jeden den cítím jako člověk :wink:

Zuzi...my si naštěstí pořád nestoupeme,jen pláčeme...ale jednou nebo dvakrát se mi to v noci stalo,že pořád vstával...je to na palicu...etd to dělá jen u popoledního spávání,pořád ho jen pokládám a on si vždycky znovu stoupne a hraje si,nechám ho vyblbnout a když je opravdu unavený,vzdá to a usne,ale musím u něj chvilku sedět...v noci by mě z toho asi jeblo.ještě to tak...

Jo a ty dvojčátka asi opravdu ne...mám strach,že bysme to neutáhli,když vidím,kam ten stát ti politici vedou :angry:
28. led 2010 v 07:44  • Odpověz
Brý ráno!
Teda, Marti, Tomášek asi vycítil, jak ho tu pomlouváš, tak ti to chtěl vynahradit :grinning: Za to u nás.... :angry: Šel spát až v 9, budíček v 1, ve 3, 4, 5, 6:30... :frowning2: A vždycky s brekem. Ach jo, asi to budou zas ty zuby, bo to už není možný. A nějaký spaní v postýlce jsem hned v tu 1 vzdala a vzala si ho k sobě do postele. MM spává v obýváku, tak tam máme místo.

A co to zase napadlo za bílou sračku? :angry: :sweat_smile: :grinning: Kdy už bude jaro? :rolling_eyes:
28. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno, venku zase padá sníh..to už je fakt na palicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde se to kurňa pořád bere.

Marti, no vidíš a ty ho tady na koňovi pomlouváš :grinning:

Leni dv., zase vám rostou zuby? Ach jo, je to s nimi fakt trápení. A co manža, už je v pohodě nebo tě pořád ještě vytáčí?

U nás je manža zase nachlazený, to je tím pitomým počasím. Jednou mrzne, že člověk nevyleze ani ven a potom to klesne aspoň na nulu. Jsem zvědavá, co se s toho vyklube. Ještě by mohl zase horečkovat Adis a já si to půjdu hodit :rolling_eyes:
28. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Luci :slight_smile:)) jen jsem si postěžovala...

Leni...a neboj,zítra už se určitě přidám do klubu nevyspaných žen...dnešní noc byla jen náhoda :slight_smile:

Pádíme nakoupit do Vyškova...jen odhrnout auto a můžeme vyrazit...ten sníh už mě taky docela se...všeho s mírou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 08:54  • Odpověz
A já tady včera vychválila naše noci a dneska jsme od půlnoci nespali nikdo. Dejvík slízal z postele, tak jsme šli spát do pokojíčku na zem, tam lozil mezi hračkama, házel je po mě nebo MM - podle toho kdo tam v tu chvíli s ním byl, pořvával, lezl po mě, nechtěl se ani za nic přikrýt..............výsledek: rýma jako trám. Teď chrní a dospává bouřlivou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahoj,
my dneska vstávali taky 6.30. Ach jo, proč už nespí do 8 jako vždycky? A v noci řval a pak nevím, co bylo, ale ve 3 jsem se vzbudila v obýváku:slight_smile:. To jsem teda macecha, dítko mi pláče a já si jdu lehnout jinam:slight_smile:. Naštěstí jen dudel, ale už jsem na to kňourání fakt alergická :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted to taky zalomil, ale pacholek mi zase odmítá spát po obědě. A to tam ležím s ním, nakojím ho, usíná, tak já taky usínám a za 15minut vzhůru, začne vykládat a tahat mě za vlasy a máme po spaní. PAk jak tubka musím s kočárem do té kosy, aby se milostpánek vyhajal :angry:
28. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahojky kočky, vidím, že dnešní noc jak u koho v pohodě... u nás dneska pohoda, usnul o čtvrt na devět, pak v devět se vzbudil, přišla jsem dát dudlíka a spal dál. Pak kojení ve čtyři ráno, pohoda, to zrnova MM vstával do práce, ale pil 50!! minut v kuse a pak se řehnil na celý kolo, absolutně nechtěl spát, tak jsem mu šupla ještě Nutrilon, uspávadlo... :grinning: a pak usnul v šest ráno a spal do devíti. :slight_smile:

Leni, to je mi líto, že ty noci jsou takovýhle... snad další zuby brzo vylezou a bude pokoj...

Veru, když se potřebuješ vyspat, tak co se dá dělat... já kdybych šla spát do kuchyně, tak MM malýho vůbec neuslyší a já bych se taky vůbec nevyspala, bo bych věděla, že ho neslyší...
Jestli dneska půjdeš ven, nechceš dojet do Slavkova? Asi se Ti nechce, že...

Marci, no to je sííla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rýmu máte vy, nebo on? Ach jo... tak snad dneska bude líp...

Luci, manžel je nachlazenej? MM je taky furt nachcípanej, pořádně to co měl nevyléčil a furt chrmle... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky jen trnu, aby Lukin nedostal zase hroznou rýmu... má ji teda pořád, ale už to není to, co to bylo...
Ty teploty jsou nanic, snad bude Adámek v pohodě.

Marti, super, že Tě Tomík nechal vyspat... takhle by to mohlo pokračovat, že? :slight_smile:

Jinak sníh, no už by to pravda mohlo přestat, ale furt lepší sníh a trochu mrznout než ty děsný mrazy, že se nedá jít ani ven...

Zuzi, tak Vikinka si pořád v postýlce stoupá, jo? No, to fakt musí být na palicu... :frowning2:

Leni, a včera byl Lukin taky protivnej, vůbec večer na něj nezabíralo.. někdy už fakt nevím co... kdybych tak věděla, co ho trápí...

Holky, krásnej den přeji a ať je dnešní noc lepší jak ta minulá!

My půjdem po obědě ven, už se těším, jak půjdu na vzduch. Pak by Lukin mohl zase chvilku spát v kočárku...
28. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Leni, Áďovi zatím nic není... myslela jsem to tak, že by mohl ještě Adis chytit teploty a půjdu si to hodit :angry:
Jinak ven na procházku určitě běž, je tam pěkně a není tam taková zima jako včera. My půjdem na chvilku ven odpoledne, tady před barákem může Adis jezdit na bobech a aspoň se vyřádí.

Zítra čekáme návštěvu, dojedou příbuzní a dovezou nám košík pro malou :dizzy_face: :dizzy_face: ( postýlka je už komplet nachystaná, tak můžete mrknout :wink: ), takže budu dělat řízky a bramborovou kaši a ještě upeču buchtu s drobenkou.
28. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahojte, tak nám od rána dělali dveře v baráku. Konečně!!! Přítel je s náma dnes doma, takže ho po kojení vyženu ven s malou a pustím se do úklidu. Je z těch dveří bordel po celým baráku. Naštěstí jsme měli dnes úplně zlatou noc. Večer teda Nelka usnula až v deset, ale pak kojení jen ve 2 a v 7 ráno, takže mám na úklid dost energie:o)
Taky nám včera přišel šátek na nošení. Nelinka je vždycky dopoledne taková umazlená, chvilku si hraje, ale pak chce nosit, tak jsem investovala do šátku (teda už z druhé ruky), protože na rukách se fakt moc dlouho nosit nedá. Dneska dopoledne jsme to testly a Nelka je v šátku úplně blahem bez sebe a já mám dvě volný ruce a navíc mě z toho nebolí záda. Asi nám bude ještě chvilku trvat než ty úvazy vychytáme, ale jsem fakt maximálně spokojená.

Luci, postýlka je fakt moc pěkná, taková něžňoučká :slight_smile:
Leni.dv, kolikátej už vůbec budete mít zoubek?
28. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Tak dnešní noc byl předzvěst nemoci - Dejvík má rýmu jak trám, kašle, horečku měl ráno přes 39 - nenechal se pořádně změřit, až do teď pospával v manduce, ted už mu horečka opadla, tak už chce i jíst a lumpačit. A hlavně chce jít ven, což nevím jak mu vysvětlit, že dneska nepůjdem............Já chci jaro!!!
28. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak se zas po hoooooodně dlouhé době hlásím... :sweat_smile:
No, dočítat nebudu :grinning: to bych tu asi pěkně dlouho zatvrdla :grinning: :grinning: ale vidím, že tu probíráte spánek, zoubky atd.
S Lenčou dv. jsme na sebe narazily v tématu o prvních zoubkách, že? Leni, už má Adámek nějakej venku??
My už jsme čtyřzubáci, ale to co tomu předcházelo, horor a je mi jasný, že to ještě nekončí :stuck_out_tongue_closed_eyes: než nám narostl první zub, tak nás to trápilo cca 1,5měsíce, pak vylezl druhej, si říkám bude klid, a ono nééé tak už máme čtyři :grinning: Ale ty tři měsíce než vylezly....v noci se budil s hrozným řevem, většinou tak 2-3 noci předtím než úplně se prořezal tak jsme nosili jen na rukách a nemohl chudáček zaspat, většinou až nad ránem, takže to pro mě znamenalo tak 2 hodinky spánku v celku za celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ve dne nevrlej, v noci nespal no děs.Ke všemu než vylezly se k tomu přidala rýma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co nám zabíralo, tak byl jedině Nurofen a mundisal gel, nic jinýho....

Teď je to zas naše zlatíčko :grinning: Spinká od půl7 do 1až 3hod, nakojíme a pak podle toho prvního vstávání se vzbudí ještě jednou nebo až v 6, ale to většinou už vstáváme, dál už spinkat néééé No jsou děti, co prospí celou noc, ale já jsem po těch třech měsících co rostly zuby vděčná za takové krásné noci. Jinak předtím než začaly růst, tak mi spinkal celou noc až do pěti....no jo, bejvávalo :slight_smile: :unamused:

Jinak vidím, že se to tu pilně rozrodilo a jsou nové přírustky :grinning: Tak všem novopečeným maminkám gratuluji :dizzy_face: Takže přibyl Lukášek, Silvinka, Verunka, Jiříček...asi jsem na někoho zapomněla že?? tak se omlouvám!!! Mišička má s Verunkou nějaký problémy že?? co srdíčko, už je to v pořádku?? a to papání se doufám brzy taky spraví...

Lenajska jsem potkala myslím v pondělí ve Slavkově na městě, nebyla jsem si ale jistá, tak jsem dělala mrtvýho brouka...ale pak jsem koukla na fotky a byla to Lenča :grinning: Sluší ti to mamino :wink:

Leni dv. ty si chceš kupovat kočárek graco trekko?? taky jsem nad ním uvažovala, ikdyž mám kombinaci, tak bych chtěla stejně sporťák. Ale co jsem na něho četla recenze a diskuze, tak do něho nepůjdu....je prý nestabilní, v terénu nic moc a špatně se manipuluje...a je myslím úzkej (ta sedačka) nebo něco s tou sedačkou, ale teď přesně nevím. Nevím, jak Adámek, ale náš prďola je docela chlapák, takže se musím podívat po větším kočárku :grinning: nechci ti jej rozmlouvat, já jen co vím....

Jinak náš Štěpula je kus chlapa :grinning: Má 9,7kg a 76cm, takže pěknej kousek. Je to hroznej rarach, pokouší se o lezení, ale jelikož mu to moc nejde, tak zjistil, že když bude válet sudy tak se taky všude dostane a hlavně rychleji. Takže je ho teď všude plno, vymetenej každej kout, kouše na co přijde, vleze do každé díry. Ke všemu pořád mele pantem až mi z toho jde hlava kolem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně baba, mama a to zejména když nadává. No je to prča, už to není to mimi, kam ho dám, tam ho najdu....Jo a taky jde pomalu na čtyři a dělá "šukací pohyby" :grinning:

No nereaguju na všechno, takže se ještě jednou omlouvám.

Holky, mějte se krááásně :grinning:
28. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj holky, nějak nestíhám... ani všechno nedočtu.

Veru, fotečky krásný!!! Fakt super! :wink: A TM s tričkem, to nemá chybu!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Paaaji, konečně ses tu taky ukázala, jsem si říkala, kde se touláte :slight_smile: Tak Jurášek má takový krásný noci, jo? To je super, tak ti aspoň částečně vynahradí ty začátky, kdy pořád plakal :sweat_smile: Stejně je to drobeček :slight_smile: My jsme předevčírem měřili s MM Silvinku a má už 64 cm - žižala :grinning:
S tím propínáním a vztekáním je to všude stejný, i nám to dělá, ale poslední týden už je to lepší. Předtím asi 14 dní to byl fakt mazec!
Jinak s tím usínáním docela úspěšně bojujeme, večer s jídlem čekám dokud není hodně utahaná a pak ji dám do postýlky a bez mrčení usne. A přes den, ji nechám chvilku poplakat a pak stačí, když se k ní nahnu a chytnu za ruku a trochu se přitulím, pak je fakt do 1-2 min tvrdá. Považuju za úspěch už to, že ji nezvednu do náruče, ale nechám ji ležet.
Paaaji, říkáš, že jste nechali naočkovat Hexu i Prevenar dohromady? Trochu se toho bojím, na Hexu půjdeme teď v úterý, ale říkala jsem si, že to dám zvlášť, uvidím, co mi řekne doktorka. Každopádně pak v sobotu jedeme na hory, tak doufám, že kdyby byly nějaký reakce, tak že do soboty už bude klid...

Jinak včera se poprvé smála nahlas, bylo to nádherný, takový to dětský řehotání :dizzy_face: Prostě super! Stihla jsem to vzít i kamerou, tak se na to pak MM večer díval a měl slzy v očích :grinning: :dizzy_face:
Taky se posledních pár dní chce přetočit z boku na bříško, ale zatím to nejde, ale už jí moc nechybí. A o víkendu jsme jí na posteli zapřeli nožky a ona ulezla asi 30 cm, bylo to prčovní, jednu nohu pokrčila, pak druhou, pak našpulila dovrchu prdelku a odstrčila se, jen za sebou nechávala slintavou stopu :grinning:

Ahoj Helu, člověče, ty už jsi tu nebyla pěkně dlouho, Štěpánek už má 7 měsíců??? To je síla! A koukám, že je to kus chlapa! :wink:

Teri, jen jsem zaregistrovala, že máte problém s tím vyvracením, tak snad to nebude nic vážnýho, když se vyvarujete tomu pasení a budete dodržovat rady doktorů. Držím palečky!

A jak to jde doma Míši s Verunkou? Vítejte, Míšo a ať už se vám jen a jen daří a ať řešíš maximálně takový "problémy" jako my ostatní tady, tím myslím spaní, kojení,... apod. :wink: :slight_smile:

Jo a s tím spaním teda, my včera vstávaly v 6.30 a dnes v 7 hod. Je to asi tím, že dáváme spát kolem 21 hod, místo ve 22 hod, tak si to asi trochu posunula. Snad se to časem srovná.
Holky, chci se ještě zeptat, nevíte jak je to s tím Sab simplexem? Zeptám se v úterý doktorky, ale od kamošky známé 2 lékárnice nezávisle na sobě řekly, že není návykový a předevčírem jsem tu měla bývalé kolegyně a ty mi řekly, že návykový je. Ptaly jste se na to někdo doktorky? Jaký máte info vy?
28. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Paji, už má dva zoubky dole, takže teď se klubou nahoře.

Čaaaaau Helu, to je dost, že se tady ukážeš :grinning:No jo, zoubky fakt dávají zabrat, aspoň teda našem prckům. Já si furt říkám, že ty první jsou nejhorší a pak to bude v pohodě :sweat_smile: Ale obávám se, že ne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Právě ještě před několika dny spal krásně, žre se vzbudil tak 1-2x, tak jsem se radovala a už to začíná zas. Docela z toho má i pěknou srajdu :grinning: A nachlazenej taky trochu je. Štěpánek je teda pěknej kus :grinning: Áďa má o 1kg míň a výškově asi na stejno. Ten sportovní kočárek beru na 100%, z těch sporťáků se mě jednak nejvíc líbí a taky mi přijde nejideálnější. Zas po šíllených výmolech s ním jezdit nebudu. No uvidíme, snad budu spokojená. A kde jsi tu diskuzi četla? Hoď odkaz.

Marci, tak ať je Davídek brzo zdravej, chudáček :wink: A to jaro už si přeji taky!
28. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Tak zuby jsou aspon něco, co Dejvíka nikdy netrápilo. Má jich 12, z toho 4 stoličky, které vyrostly nevím kdy - prostě mě jednou kousl a já jsem zjistila, že má v pusině 4 velký stoličky :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný večer... Lukin je dneska zlatej, doufám, že mu to vydrží co nejdýl, už se blíží kritická doba, tak jsu zvědavá... byli jsme na hodinku a půl i venku a pak zase půl hodinky dospával v kočárku na chodbě v baráku, tak jsem si v klidu umyla nádobí, mrkla na maily, uklidila nákup... asi to takhle budu praktikovat pokaždé. :slight_smile: Příště si zkusím i chvilku zdřímnout.

Heli ahoojky! Jéé, díky moc za pochvalu. Měla ses ke mně přihlásit... tak třeba příště. :wink: A mně poznáš, červenej kočár jezdí ve Slavkově myslím jedinej, ten náš. :grinning: Týjo, už má Štěpánek tolik zubů, super! A už má sedm měsíců, letí to jako blázen... :wink: A píšeš že už mele, to je super! A neboj, lezení přijde... a už je to fakt teda kus chlapa!!! :slight_smile:

Vy máte tak šikovný dětičky, mně je smutno z toho, že Lukin ještě nepase ty koníčky, že se mu fakt hlavička zvedat nechce a vzteká se... ale snad to přijde a pak bude radost o to větší. :slight_smile:

Marci, ať je Dáda brzo zdravej, to je blbý, že je nemocnej... :frowning2: Ať je brzo líp! To počasí je fakt naprd.
A s těma zubama to je super, že jich má tolik... :wink:

Katy, to je fajn, že přes den stačí že dáš Silvince ruku... je to velkej úspěch, že ji nevezmeš do náruče, jen jseš u ní a ona leží. :wink:
BUdeš Katy nechávat Silvinku očkovat Prevenarem, nebo Synflorixem? Já právě nevím co vybrat...
A ten smích, to musí být krásný!!! :slight_smile: A je to šikulka. :slight_smile:
Ohledně Sabu mi dr. říkala, že návykovej není, ale nevím. Dáváš ho Silvince pravidelně? Já jo, každej večer, nějak mě nenapadlo to dál zkoumat, jestli je návykovej... ještě se příště dr. zeptám.

Páji.o, na fotky se šátkem jsem se dívala na FB, moc vám to sluší a Nelinka je určitě moc spokojená. :slight_smile:

Luci, vím jak jsi to myslela. :wink:

Holky, pokud by bylo příští týden nějak solidně, nespácháme nějakou zase prochajdu?

Pěkný večer všem, jdu se věnovat Lukajdovi, aby byl dnešní večer v pohodě...
Pááá!
28. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Ahojte, Lenajsku promin, dostala jsem se k PC až teď byli jsme dneska jen tady po Holubicích. MAlej začíná pokašlávat, jak jsme měli v noci zimu a byl oddopanej :angry: .
Dneska teda dělá neskutečný věci, dala jsem ho na břicho na kobereček, chvili se vztej¨kal, tak ho nechám, za chvilku kouknu a on se mi z koberce odplazil pod stul, vubec nechapu, jak to udelal :wink:
Heli ahoj, teda, tys tu dlouho nebyla, Štěpánek je pěknej chlapák!!!! My nemáme zub žádnej, ale taky se nám pokazilo spaní, tak už to možná brzo přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
No musím jít, jsem ho přechválila, už na břichu řve jak tur :grinning:
28. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Ohledně očkování proti pneumokokům, ptala jsem se Dr., jestli můžem očkovat teď hexu a Prevenar až někdy v půl roce třeba a ona mi říkala, že to už pojišťovna neproplatí, že to musí jít zaráz s hexou...
28. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Leni, já ani nevím, co ten Synflorix je... Dr. mluvila jen o Prevenaru, takže ten dám.

Teri, to je zvláštní, protože třeba kamoška měli očkování zvlášť a nic neplatili.... To je tak, že každej doktor říká něco jinýho... :unamused:

Luci, moc hezká postýlka :dizzy_face: :wink:
28. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky

dneska máme den blbec, Vikča v noci spala v klidu do 3 hodin a pak snad co půl hodinu stoupala v postýlce, já už jsem po ní křičela a v 7:15 vstávačka, to už jsem ječela, jak nějakej blázen. šli jsme s Kaacce ven a usnula v Croozeru a pak jsem jí dala spát o půl druhé, do třičtvrtě na tři řev, jak prase, vždycky to vypadalo, že už spí, z ničeho nic řev, dala jsem jí i panadol, pak prso a usnula teprve když jsem si k ní lehla, byla jsem z ní úplně na nervy, nadávala jsem jí, řvala po ní, až mě to mrzí :frowning2: , ale fakt mě pěkně na....., večer šla spát a v 19:45 a zase nechtěla usnout, to už tam šel MM, protože bych ji asi zaškrtila, usla skoro až v 20:15, tak jsem zvědavá, jaká bude noc, ale jedno vím, že bude spát prostě jenom jednou denně :unamused:

Sab simplex není návykovej, říkala nám to Dr. i v nemocnici :wink:

My máme zubů 6, první dva úplně v pohodě, jednička vlevo nahoře trochu horší, ale jednička vpravo byla horší, než vyrostl první zub nahoře, tak nás to trápilo alespoň dva měsíce :frowning2:
28. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Hezké ráno holky...

Tak dnešní noc se nám vrátila do starých kolejí :frowning2: Večer krásně usnul a za 10 minut se znovu probudil a asi hodinu vřískal na celé kolo...v 9 konečně zabral.na první kojo se vzbudil ve 23.15 a potom už se budil s pláček co hodina,někdy i půlhodina.do rána stáhl 200ml čaje...taky jsem měla chuť ho zaškrtit...vstávali jsme o půl 6...potom jsem ho ještě přinutila asi hoďku ležet...nevím,proč pořád tak pláče a budí se...možná jsou to zuby,nahoře máme venku jen 3 a ten čtvrtý ne a ne vylézt...
29. led 2010 v 08:05  • Odpověz
Katy...s tím Prevenarem ti neporadím...každý mluví jinak...já jen vím,že nárok zdarma mají jen děti narození po 1.8.2009...takže my máme smůlu a musíme si ho zaplatit...ale Tomískovi už zbývá jen jedna dávka,tak to není tak hrozný :slight_smile:
29. led 2010 v 08:09  • Odpověz
Marti, tak si to chlapci dnes vyměnili :grinning: Adámek celkem v pohodě, po půlnoci opět teda pláč, zkoušela jsem ho utěšit, marně, tak opěšt nurofen na zoubky a po něm spinkal, pak kolem 4, to dostal čaj a spinkal dál a v 6:30 se vzbudil na mlíko a ještě hodinu jsme si pospali.
29. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahojte,

my zatím spinkáme krásně celou noc, zuby se u nás asi ještě nechystají, já je prý měla až kolem roku, Takže si užijem o něco později. Jak vás tady tak čtu, tak mám fakt husí kůži!!!! Já jsem od přírody spavec :grinning: , no to bude něco!!

Leni, já taky nevím, co to je ten Synflorix. Dáme prevenar. A z toho pasení koníčků nebud vůbec smutná!!! Elenka taky dlouho plakala, mudra se mě vždycky v poradně ptala, jestli jí dávám denně tak na 10 min na bříško, já jí to vždycky odkývala, ale pěkně jsem lhala! Ona u toho bečela, tak jsem ju netrápila. A pak tak nějak když jsem to zkoušela t obylo lepší a lepší (nevím od kdy přesně,ale určitě až po druhém měsíci) a ted už válí sudy o 106, na bříšku vydrží dlouho, dneska ráno na mě pořvávala z postýlky a zvedala se na rukách a kukala na mě přes mantinel at vstáváma řehnila se tomu. Uvidídš, že později bude na bříšku jako doma :slight_smile:
Podle mě sab není návykovej, dávají ho v nemocnicích, mě ho doktorka vymlouvala, že je to zbytečná chemie, protože podle ní to nepomáhá,ale já jsem se mockrát přesvědčila, že pomáhá. Neříkala nic o tom, e je to návykové, když se mi to snažila vymluvit. Používala jsem ho snad až do konce 4 měsíce, protože u nás teda bříško bylo nejhorší 3-4 měsíc.

Babel, chodíte k Adlerce? A vy máte ten prevenar až od 7 měsíce nebo zároven s hexou? Snad se Tomulka brzo umoudří a nechá tě vyspat!! Nedivím se, že se bojíš dvojčat, mít to hned všechno duble... myslím to nespání, to musí být síla. Ale stejně si myslím, že to nakonec risknete, nakonec i ty dvojčata se dají zvládnout, sice je to dvojtá starost, ale i dvojtá radost!!!

Zuzi, dost tě chápu s tím řvaním, pač mi to taky už párkrát ujelo a pak jsem měla výčitky jak svina. A to teprv bude hůř :frowning2:

Veru asi válel sudy :D nebo lezl po zpátku, Elenka to občas dělá,ale jako jen pár centimetříčků, ale teda ne na koberci, kde to drhne :slight_smile:

Jinak zdravím i všechny ostatní, nějak nemám čas reagovat, malá chce papat, pak ji uspím (mimochodem, já přes den uspávám v sedě v náruči, a pak ji přendám do kočárku, budu muset přejít k metodě postýlkové, bez chování) a pak jdu pařit The sims 2 :grinning:
29. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.