• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
jo a nějak dlouho se tu neukázala m1rti, že...

Veru, držím palečky, at je malá už v pořádku a dělá vám jen radost!! když budeš mít čas, dej nám vědět jak válčíte, držím palce!!!
29. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný dopoledne přeji...

Mrkněte na www.synflorix.cz a na www.prevenar.cz, to jsou dva léky na ty pneumokoky a jiný...

Lili, díky za podporu ohledně toho koníkování... :slight_smile: No já taky Lukina nedávám na deset minut, kde ty věci... ale postupně to budu prodlužovat, i když se bude vztekat, to se nedá nic dělat... jednou se to snad zlomí.

Leni, to je super, že byla dobrá noc. Co říikala včera paní na kočárek? Vezme si ho?

My jsme nakonec včera Lukinka dali vykoupat ještě o něco dřív, ještě než se pořádně rozplakal.. sice natahoval, pofňukával, ale ten řev to nebyl.. asi ho budem dávat prostě ještě dřív. Ale stejně, koupačka o půl sedmé a usnul potvůrka až ve třičtvrtě na devět... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem tam u něj musela být, jinak pofňukával...

Veru, to mě mrzí, že Matyášek začíná kašlat... :frowning2: Snad se to nerozjede. S tou zimou v bytě to je naprd.

Dneska jsme sami doma celej den, MM se vrátí až o půl jedenácté v noci, jde zase na hokej a nejede autem, tak snad mě malej nebude večer moc trápit.
Pořád rýmuje, odsávám jako blbec, furt u toho pláče, už mě je ho fakt líto, musí to být pro něj děsně nepříjemný... furt do něj rýpu, už by to chtělo aby to všechno skončilo...
Koupila jsem včera v lékárně i kapky do nosu pro miminka, Stérimar, drahý jako prase, tak snad to pomůže. A k tomu má i atb kapky, tak snad se to konečně už zlomí!

Vypadá to dneska na fajn den, odpoledne půjdem ven, už se těším.

Lili, Marta psala, že nestíhá sem chodit...

Všechny moooc zdravím a opatrujte se, pěknej pátek!
29. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Marti, snad bude dnešní noc lepší...

Zuzi, máte doma veselo, co... :unamused: A jak se má Kačka? Snad jsou s Tomíkem zdraví.

Holky, co ta prochajda příští týden, jak to vidíte? :wink:
29. led 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jdu za Váma nakouknout, když jen tak prolítám ty pasy, úplně čučím jak ten věk dětiček poskočil, asi sem tady fakt dlouho nebyla :sweat_smile:
29. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj Hani...Lili...chodím k Adlerové,ale Synflorix jsem nedávala zároveň s Hexou,říkala,že je to na to malý tělíčko moc naráz a taky Tomulka měl problémy s alergií,tak jsem ho nechtěla zatěžovat.V 7 měsících měl teprve první Hexu a v 8 ten Synflorix.

Leni...srazík ve Slavkově?Nebo ve Vyškově.Moc ráda Vás uvidím :wink: ..já jsem pro.můžu kterýkoli den...zatím :slight_smile:

Jo a Lili....asi máš pravdu,myslím že za 3 až 4 roky stejně budu chtít další i za cenu těch dvojčátek :grinning:
29. led 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
Maťula se houpe na zácloně tak sem stihla jen tak letem světem pročist poslední dvě stránky :grinning:

Koukám, že řešíte očkování, my dávali prevenar, první dávku po 6. tým měsíci, ale to jsem nevěděla o tom synflorixu, kdybych to mohla změnit dala bych asi ten, je lepší ( na víc typů těch virů než prevenar) a šetrnější.

lilith: Tak ty si taky pařmen do Simsů ? :grinning: Já dostala v létě The Sims3, ale hrála asme zatím asi 3x od té doby, nějak není čas :cry:

lenajsku: Sleduju fotečky na FB, jak krásně rostete :wink: to spaní se časem poddá :wink:
29. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahojte,
Zuzi, se ti vů§bec nedivím, já na Matyáše taky ráno celkem křičela. Šel spát e 20.00. Řev: 20.30, 21.00, 21.30, 23.00, 1.30-krmení, 3.30, 5.24 krmení a už neusnul vstávačka 6.30. Dopo jsem se ho snažila donutit usnout v mé posteli po kojení, dal si 25minut a hotovo. Já se akorát rozespala a jsem jak prasklá do palice :angry:
29. led 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
Marti já taky vím, že u jednoho určitě zůstat nechci, tak snad okolnosti dovolí časem ještě jedno či dvě zlatíčka :grinning:

Veru: To je noc jak z hororu :astonished: Díky bohu za naše spní i když vstávání kolem 5-6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Hani, to buď ráda, co bych za to dala spát v kuse dýl jak 3hodiny. JE to horší než s novorozencem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Bože teď jsem se uviděla v zrcadle a padla do vývrtky. A to malý štěně zase ječí :angry:
29. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Teda, Veru, noc jste měli teda otřesnou :confused: Taky to říkám, že tohle je mnohem horší než s novorozencem :grinning: Aspoň že Adámek je přes den hodnej a krásně spí v postýlce. Včera se krásně prospal u Hanči a pak ještě hodinu navečer :slight_smile:
29. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Jo a co se týče toho řvaní, tak já se vždycky rozčiluju u jídla, protože co u něho malej vyvádí, to je děs. :angry: Dneska už mě fakt vytočil, několikrát mě vyhodil ze lžičky jídlo, takže je to snad všude :angry: Ještěže je tu náš dojížděč Jessina :sweat_smile:
29. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Holky, no to jsou noci teda... :frowning2:
Veru... chjo... :frowning2:
Leni, Jess dojíždí, jo? :grinning: co dneska vyhazoval? Já myslela, že papá pěkně... no tak snad se to zlepší...

Marti, nevím jestli Slavkov nebo Vyškov, kdyby se nás sešlo ve Vyškově víc, tak klidně i Vyškov... je mi to jedno a kromě středy nic nemám...

Hani ahoojky! Jak se vám daří, jak se máte? Snad nejste nemocní... díky za pochvalu foteček... :slight_smile:
Taky právě uvažuju nad Synflorixem, nechám si od dr. poradit.
A Matýsek spinká celou noc až do těch pěti? A v kolik chodí spát?
29. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Leni...mě je jedno,kde se sejdeme...na prochajdu je Slavkov taky fajn...a Topmulkovi se moc líbila ta skříňka s ubrusy v té restauračce :grinning:

My jsme dali Synflorix.protože je na víc druhů pneumokoků a taky je o nějakou tu stovku levnější,ale vy ho budete mít zdarma,tak je to asi jedno...jestli Vám ho teda proplatí,jestli to není jen na Prevenar...já se v těch zákonech nějak moc nevyznám...každou chvilku chtějí něco jiného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Dneska měl krůtí maso s těstovinami a zeleninou. Jako jí pěkně, ale v jídelní židličce strašně řádí, nohy má věčně hozený na pultíku a šíleně mele rukama nebo mě tu lžičku nečekaně čapne :confounded: A ještě se tomu strašně směje, dacánek jeden. Nevydrží být chvíli v klidu, fakt.

Marti, a co v Rousínově nějaká procházka? Tam se taky dá někam jít, ne?
29. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
Veru, já se na sebe radši ani nedívám :sweat_smile:

lenajsku: U nás pořád stejný, Maťula už není žádný miminko, takže zábava je u nás jiná, je čím dál tím samostatnější a napodobuje všechno co dělám, teda krom mluvení, ale to má asi po tatínkovi, ten taky moc nemluví :grinning: Před chvílí se vlezl sám do postýlky a usnul - miláček :dizzy_face: Jinak spát chodí o půl somé
29. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
No...tady tam maximálně obcházet město okolními uličkami...tady toho moc není...a není tu žádná restaurace,do které by se dalo jít s dětmi.

A Tomulka taky dělá u jídlá šílenosti,jakmile je trochu najezený,začne se kroutit jako žížala,šermovat rukama,takže jídlo je všude,jen ne v puse...a dostat do něho zbytek oběda je nadlidský výkon :grinning:
29. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Hani, to je Matýsek šikulka! :wink: Se mě líbilo, jak včera krásně odpadli :dizzy_face:

Marti, to vím, že tam není restauračka, ale tak jsem si myslela, že se tam taky dá někam jít na procházku. Jako pro mě je to určitě lepší než 100x obcházet Velešovice :grinning:
29. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Ahojte, Hani, to muselo být kouzelný, když šel sám do postýlky :grinning:
S tím spaním mě docela děsíte!!! Snad to přejde, jak se zoubky vyklubou ...
Leni, já Nelku taky nedávám na 10 minut na bříško, vydrží to tak max. 5 minut, jestli vůbec a pak se začne rozčilovat. Ale snažím se jí během dne dávat i na předloktí bříškem dolů (tygřík se tomu držení myslím říká), prý tak to pasení taky cvičí ...

Holky, příští pátek jedu do Slavkova (teda pokud budou silnice ok a nebude sněžit). Musím do práce, tak pokud byste mohly v pátek, tak bych se přidala. Jsem domluvená, že dorazím do práce mezi 12 a 13 hod., takže tak mezi 13:30 a 14:00 bych už měla být volná :slight_smile:
29. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Ahoj kočky, odpočítávám minuty do šesté večer a modlím se, aby se to dneska obešlo bez koncertu... zatím se drží, uvidím, na jak dlouho. Pak dám koupačku, kojení, flašku a do postýlky, tak uvidím, jak se to dneska podaří.

Holky mně je to jedno, klidně i Rousínov, zase bych s váma docela ráda pokecala a prošla se. :wink: Neplánuje se nějakej srazík ve Vyškově? Už bysme tam asi dojeli, já už jsu OK a u Lukajdy to holt asi trošku potrvá dýl, ale doma s ním být zavřená nechci...

Páji, já jsu pro, v pátek nic nemám, ráda vás s Nelinkou uvidím. :wink: A na tygříka Lukina nosím, někdy se mu to líbí někdy ne, takže i tím se procvičuje, jo? No tak fajn, to jsem nevěděla. Díky!

Hani, to je šikula teda, už musí být zase úplně jinej, hrozně dlouho jsem ho neviděla...

Tak jsem to zakřikla, už pláče... jdu za ním. MOžná se ještě zjevím. Pěknej večer a snad už konečně ať máte klidnou noc!

Páá!
29. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Tygříka bohužel taky nemůžem :frowning2: Ale jinak supr, prý je to aktivní poloha narozdíl od klubíčka, takže dítko posiluje, Baru krásně zvedala hlavičku (nebo zakláněla?? :frowning2: )
29. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky,
my dnes měly hroznou noc... Sice malá usla ve 21 hod, ale o půlnoci byla vzhůru a do 2 nechtěla spát.. :angry: Nevím, jestli to měla nějak popletený a myslela si, že je den, ale kňourala, pak samozřejmě řev, tak jsem ji musela chvíli nechat pořvat, pak jak byla rozplakaná, tak jsem ji šla přebalit a na přebalováku maximálně spokojená vykládala, smála se... :slight_smile: Taky mě dostalo, že na nás bušil někdo od sousedů, nevím teda kteří to byli, každopádně vedle i dole mají taky děti, tak by to mohli pochopit a ne mě ještě nasírat tím, že na nás budou mlátit, debili! :angry: Takže jsem ji kojila o té půlnoci, pak v 1 a před druhou po dlouhým kňourání usla v postýlce. No ale pak jsme vstávaly cca po 2 hod a ráno v 7.30 budíček... Byla jsem jak přejetá :sweat_smile: Dopoledne jedla asi po hodině, tak nevím, že by ten spurtík... Já to fakt nepoznám, zdá se mi, že poslední dobou jí častěji celkově, prostě ji na delší dobu nezasytím :frowning2: Děsím se dnešní noci, tohle už se mi absolvovat nechce.... :confounded:

Jak se dívám, tak poslední dobou ty noci jsou divoký u všech... :sweat_smile: :frowning2:
29. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Leňulky a Veru, mohly bysme domluvit někdy nějaký ten srázek ve Slavkově, abych se s vámi taky konečně viděla... Už ať je jaro!!!! My jedeme za týden na ty hory, ale po horách by to mohlo klapnout :wink: Už mě to tady samotnou to chození ven taky nebaví... :confounded:
29. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Holky a ten Synflorix je taky hrazený?
29. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Katy, moje Mudra říkala, že Prevenar i Symflorix, že teďka se dá říct, že je ten Synflorix o něco málo lepší, kvůli nějaké látce, co obsahuje, ale je to asi jedno...ale ona mi fakt tvrdila, že se to musí očkovat současně s hexou...musím mrknout na stránky Prevenaru, třeba tam něco bude...
29. led 2010 v 19:21  • Odpověz
autor
Jsem o5 tu :grinning: Odpo jsem lítala po městě a sháněla něco pro Matýska na neděli na karneval, no samozřejmě buď byly kostýmy do roka nebo až od 3 let :unamused: , takže půjdeme po Alčiným vzoru za kovboje :grinning:

paji: U nás byly zuby v pohodě, jen u špičáků se teda trochu budil ale žádnej řev se nikdy nekonal :wink: tak doufej a třeba to bude taky v pohodě. Tys dělala ve Slavkově? To ani nevim :slight_smile:

Leni: Jj, mazlíci oba, škoda že sem já tele nefotila :confounded: , něco je na té kameře, ale to nejlepší, jak se snažil Matýsek Adámka krmit, tam není :frowning2: holky to ste měly vidět, chůvička jak blázen ten náš Mat, dudel Adámkovi nosil, čaj mu podával a skoro by ho i po Lenčiným příkladu nakrmil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Teri: To sem vůbec neveděla že to prohýbání může být v tomhle špatný, u nás se točil jen za světlem, takže tohle vůbec neznám :astonished: A nějaký novinky u Vás v rodině? :wink: :grinning:

Já dala před chvílí Maťulku spát, koupali sme sami, táta je na tréninku, takže jsem po řádění v koupelně tak mokrá že já už se snad ani sprchovat nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. led 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
Jinak jak trávíte páteční podvečer? Já tak nějak nevím co bych... :unamused: :rolling_eyes:
29. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Čus holky

u nás v noci opět stoupání v postýlce a teď trochu cirkus než usla, chvilku jsem to vydržela a pak jsem tam poslala MM, protože už se mi zase chtělo zakřičet :grinning:

Vidím, že ty naše dětičky mají nějaký erupce z mrazu, že tak blbě spí.

Já už jsem toho včera měla fakt dost, tak jsem si večer dala trochu vínka a nevím co to bylo za utrejch, ale ráno takový křeče v břichu a ještě odpoledne mě to bralo :unamused:

dneska jsme byli na bazéně, Vikča je super vodník :slight_smile:

Ráno se chystáme na běžky, tak doufám, že bude hezky.

Ali: chodí nás tam fakt hodně, v neděli, tam teda tolik lidí nebývá...

Marti, Leni: vidím, že potvůrky dělají blbosti u jídla, Vikča se celkem zklidnila, ale taky to bylo někdy na ranu.
29. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Tak mi dítko usnulo, jsu zvědavá, jak dlouho mu to vydrží... taky Hani nevím co s načatým večerem, sama doma, tak čučím do PC, v TV prdlajs...
Ty videa co jsi dala na FB jsou super! A u toho koupacího jsem se řehnila jak blbá... :grinning:
Máte karneval, jo? To bude fajne.
To je super, že je Matýsek takovej opatrovník, to muselo být krásný.. :slight_smile: :dizzy_face:

Katy, dr. mi říkala mám pocit, že jak ten Synflorix, tak Prevenar jsou hrazený. Ale ještě jsem se jí neptala na podrobnosti, v pondělí s ní budu mluvit, tak se jí zeptám.
S tou nocí mě to mrzí, třeba je to jen chvilkový a dneska to už bude v pohodě...
Taky bych vás holky ráda viděla, tak snad to někdy konečně klapne. :wink:

Páji, kde jsi pracovala ve Slavkově?

Mějte se fajn a ať máte klidnou noc, já jdu brouzdat po netu...

Zítra má Lukin dva měsíce, toto letí... oslavíme je dopoledne na náměstí ve Slavkově, budou tam dávat zase zadarmo zabijačkovou polívku a takový ty věci, tak si dám a pak bude mít Lukajda mlíčko trošku hutnější... :grinning:
29. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Zuzi ahojky, tak uvidíš co dneska... a to víno, no někdy je to zrádný, a ještě když nejseš zvyklá, přece jen jsou v tom kyseliny a žaludek to někdy nesnese.
Užij si běžky, zítra snad bude ještě přijatelně, pak zase má být kosa bo co... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy, s těma sousedama to je děs... :frowning2: :unamused:

Já doufám, že tento víkend budou naši slavní sousedi v pohodě, minulou sobotní noc zase řádili, tak jsem tam na ně zase byla, já to vždycky tak po dobrým, ale oni si nedají říct a po nějaké době zase řádí.. takže jestli se to bude ještě jednou opakovat, tak už fakt volám policajty. Moc nechybělo k tomu, aby se Lukin v jednu v noci probudil... :angry:
29. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
Zuzi, byli ste ve Vyškově? Nebyla tam kosa? Já přemýšlím že bych taky někdy s Maťulou zašla, ale bojím se aby nebyl marod, holt, jakejkoliv způsob jak ho zabavit a především unavit je vítanej :grinning:

lenajsku: Toto letí, si nedávno rodila a už máte 2 měsíce :astonished: mazec! Já chcu taky polívku, ve Vyškově nikdy nic nerozdávaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.