• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jé Leni, prdelačku bych si dala, ale domácí :dizzy_face: Fakt to letí, tak t Lukášek pěkne roste :slight_smile:

Haniá, novinkama z naší rodiny mě zásobuješ ty :grinning: A na svatbu jsme pozvaní :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Lenajsku: já bych ty policajty volala dávno.

Hani: mě zima nebyla, Vikče taky ne, ale MM se furt třepal :grinning: , chodíme teď každej týden alespoň 1x, byli jsme i minulou sobotu, jak byla ta kosa, imunita se musí utužovat :grinning:
29. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Hani jojo, město pořádá "zabijačku", dávají tam zadarmo polívku, pak ovar, vařený játra, srdce, ledvinky... je tam stánek s pivem a jiným občerstvením, lidi si tam můžou koupit maso... a sranda je, že to je maso z Rostěnic u Vyškova... :sweat_smile:
Jojo, letí to... ani se nenadějem a bude mít půl roku! A za chvilku to bude rok, co jsem začala stimulovat na IVFko... :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
Zuzi, příští týden teda určo vyrazím taky, snad to nějak neodmarodíme, ale Maťula je celkem otužilej.
29. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
Hojte holky,
tak dnešní noc co se týče spaní v pohodě, vstávaly jsme dvakrát jako obvykle a pak už teda v půl sedmé, ale berunka nám onemocněla. Soplí a trošku pokašlává, v noci to v ní pěkně chrčelo :frowning2: :frowning2: Tak jsem hned nasadila kapky do nosu a Hedelix. Pěkně mě to štve, a jen doufám, že to nebude dlouho trvat. Příští sobotu máme jet na hory, ale už teď jsme smíření s tím, že nepojedeme, jestli to bude trvat zase 14 dní jako minule :frowning2: :unamused: To je jak naschvál, člověk se těší... a nakonec z toho nic nebude :confounded: Ale samozřejmě je důležitější, aby byla malá v pohodě.
30. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Dobré ráno,
jééé Katy, to je blbý, že je Silvinka nemocná, ale třeba se to do toho příštího týdne spraví a budete moc vyrazit :wink: Má teplotu?
Zuzi, Leni, jak jste nakonec strávily večer bez manžílků?
Leni, pracovala jsem ve Vážanech ve velkoobchodě s chovatelskýma potřebama - JUKO. Měla jsem na starosti komunikaci se zahraničím, pak objednávky, faktury a prostě co bylo zrovna potřeba. Samotná práce byla super, i když trochu psychicky a časově náročná, ale to vedení!!! Jetsli máš v ten pátek čas, tak by to bylo super. Bych vzala do auta i kočárek a můžem se projít a pak do restauračky :slight_smile:

Krásný víkend, holky!!!
30. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahojky Pavli, teplotku zatím nemá, tak snad ani nebude....
A o Neluška ta se drží co se nemocí týče?
Páji, to je haluz já zrovna vedení z Juka docela dobře znám.... :slight_smile: T
30. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
... tak to znáš i Mirka Partyku, co? Komedianta! :grinning:
30. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ahojte holčiny,

tak na nás erupce zapůsobily taky a ve čtvrtek mě chytla solidní migréna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí dítko cítilo, že schránka v níž je ukryto není v pohodě a jen se tam tak pomalu vrtělo. Ale jak mi otrnulo, tak tam zase rozjelo pěkný rošambo :grinning: :grinning:

Leni, to jsem netušila, že ve Slavkově bývají Rostěnický hody :grinning: Celkově mám pocit, že tam je víc akcí jak tady ve Vyškově :wink:

Katy, tak ať se malá brzo uzdraví a ty hory si určitě ještě vynahradíte :wink: S těma sousedama je to na h... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám z toho taky vítr, bo jak budu trošku v ráži, tak se tady se mnou nemusí bavit ani klika ode dveří :grinning: :grinning:

Jéé a prdelačka mi vůbec nechutná a příští týden jí budu mít požehnaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase se těším na tlačenku a jitrničky mňam mňam :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky holky, teda my měly zase noc od šesti do 11 hod malá nezamhouřila oči strašně ju bolelo bříško nemohla se vyprdet už jsme myslela , že sní pojedu na pohotovost. Naštěstí se v 11 vyprděla a vykadila a už bylo líp.

Byla tady tchýně tak už to máme za sebou ted čekám, že Veru za chvilku vzbudí na jídlo a pak sní pujdu hajat jsem nevyspaná. Veru dostala krasné naušničky a řetízek se znamení.
30. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Misi, tak snad na to bříško nebude moc trpět, bobek malej... A co jinak? Je v pohodě? Co ji ještě čeká?
30. led 2010 v 16:04  • Odpověz
No v pohodě srdíčko nemá má tam ještě nějaké vady takže nás čeká zatím sledování na kardiu a časem asi ještě dvě operace :unamused: Čím později tim líp :wink:
30. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Tak ať se drží, beruška! :slight_smile: A co jinak? Papání, spinkání... :slight_smile:
30. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Papání pořád stojí za starou belu sní nám toho strašně málo.V pondělí by nám měla dojít váha tak uvidíme zda vůbec přibirá, jinak když usne tak spí jako špalek i tři hodinky,
30. led 2010 v 16:52  • Odpověz
tak to je pěkný, že tak dlouho spí :slight_smile: Aspoň trochu nabereš síly :slight_smile: Tak snad ji moc nebude trápit to bříško...
30. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej seobotní večer přeji.. jen v rychlosti, než půjdem koupat - u nás noc docela OK, v osm usnul, vzbudil se před půl jedenáctou, hrozně se koutil, jak ho bolelo bříško, trošku jsem nakojila, pak přišel MM, táhlo to z něj jak něco, jsem se naštvala, nahřívala jsem Lukinovi bříško, pak se totálně po... tak jsem šla přebalit, tam mě ještě komplet počůral, že jsem se musela převlíct a vytřít zem v koupelně... :grinning: řehnil se jak něco, pak už ho bolení přešlo, chvilku jsem uspávala a usnul asi o půl dvanácté, vstávání v o půl druhé a o půl sedmé.

Dneska byl v pohodě, měli jsme návštěvu taťku s přítelkyní, dopoledne byli venku na té "zabijačce", pak se pěkně prošli... ale teď navečer jsem ho chtěla nakojit a hrozně se u kojení vztekal, jak naposledy snad někdy ze začátku. Jedno prso chvilku v pohodě, pak se odstrkoval, druhý nechtěl vůbec a pořád řval a řval... po 15ti minutách jsem to nevydržela a dala mu flašku. Z té toho taky moc nevypil, ale aspoň něco. Nevím, co se děje... za chvilku půjdem koupat, pak zkusím znova nakojit a jestli bude dělat blbosti znova, tak mu dám znova flašku.
Má prso strčený v puse a ani za boha se nechce přicucnout, jak na začátku... a řve a řve... :frowning2: :frowning2: Snad ho to přejde.

Míšo, to je mi líto, že má malá takový bolení... masírovat jsi asi zkoušela, že? Já když je nejhůř, dám prostě rourku, naštěstí to nebývá moc často... a s tím jídlem to snad bude lepší, moc držím palce!!! Jen kojíš, nebo dáváš i nějaký UM?
A s tím srdíčkem moc držím palce, aby to bylo v pořádku... určitě bude!!!
A fotečky na FB moc pěkný... :wink: To je super, že tak hezky spí. To se u nás nikdy nestalo... :grinning:

Katy, Silvinka je nachcípaná? To mě mrzí... snad to bude brzo dobrý a Hedelix zabere, i ty kapky do nosu... držím palce. To je moc fajn, že nemá teplotu... s tím příštím víkendem, dívala jsem se na předpověď na příští týden a mají být zase docela mrazy, přes den -9 - -5 °C, v noci zase kolem -15... :angry: :confounded: Tak nevím, jak by to na těch horách bylo... kam jste měli jet? Uvidíš, ale asi to nemá význam riskovat... jak píšeš, hlavně, aby byla malá v pořádku!

Páji, tak ve Vážanech to vůbec neznám, tama jezdím jen busem do Křenovic za kamoškou, ale jinak to tam vůbec neznám. V ten pátek by to bylo moc fajne. :wink: Snad bude nějak přijatelně.

Radi, migréna to musí být něco... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Tak snad už to je lepší.

Jinak Lukin má pořád zvýšenou teplotu, začíná mě to docela znervózňovat... Katy, při té rýmě měla Silvinka taky teplotu, nebo ne? Zdá se, že ta rýma je na ústupu, ale teplota pořád ne... uvidím jak dopadnou výsledky výtěru v to pondělí a co dr. řekne... snad to nic není. Nevím.. je mi ale divný, že víc jak týden má pořád mírně přes 37... :unamused:

Holky, musím jít, začíná zase plakat, tak půjdem na to koupání a pak spinkat...

Pěknej večer, ať máte pohodovou noc... a pěknou neděli! :wink:
30. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Misi a co je to za vady na tom srdíčku?
Misi, Lenajsku, nás to bolení taky trápí. Probiotický kapky nám dost zabraly, ale stejně ji to občas chytne i tak, tak pak masírujeme, mažeme bříško a hlavně jí pak nechávám rozbalenou, aby si pořádně pokopala nožičkama. Jak je svázaná v tom širokým balení, tak se nemůže vůbec hýbat a nemůže si nožkama pomoct.
Katy, to je náhoda!!! A koho všechno z JUKA znáš?A odkud? No Mireček mi někdy docela chybí, potvora jedna. Jsme si ze sebe vždycky dělali srandu a popichovali se. Je to fakt pěkný číslo!!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Katy, s těma nemocema, nám se zatím všechno vyhýbá, musím to zaklepat. Já teda trošku kašlu, ale Nelka je úplně v pohodě, tak snad to ještě dlouho vydrží! Už bych si měla jít koupit do lékárny pro jistotu nějakej panadol nebo tak něco, kdyby nás chytla nějaká teplota, ještě doma nic nemám.
31. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj, pěknou neděli přeji. Jak si užíváte víkend? Nám teď táta odjel a a bude pryč asi i na noc. Dneska to ale zaklapnu snad už v 8 večer, protože zase byla divoká noc u nás :angry: Už jsem teda fakt nadávala, byla jsem pěkně nasraná :angry:
Ježiš a už tady zase vříská :rolling_eyes: Tak se mějte pěkně!
31. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Tak už jsem měla napsanej příspěvek a smazalo se mi to, to jsem se fakt nas.... :angry: Tak znovu...
31. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Hoj kočky,
u nás nic moc, Silvinka měla včera večer teplotku, sice ne moc 37,2, ale měla...

Lenajsku, to je divný, že už má Lukášek teplotu tak dlouho. Kažodpádně jsi psala, že jste koupali. Mně Dr. doporučovala při nachlazení koupání co nejvíc omezit. Umýt jen prdelku a utřít navlhčeným kapesníkem nebo ubrouskem místa, kde se víc potí, jako krček a podpaží, ale jinak se koupání snažit pár dní vyhnout.
Na hory máme jet na Šumavu. Ještě uvidíme, zatím je pořád týden čas.

Radi, vím o čem mluvíš, ta migréna je fakt hnus! O mně se zase pokoušela dnes v noci, tak jsem do sebe hned hodila prášek, namazala krk, odkud mi ta bolest vychází a hodila led na čelo. Naštěstí můj zlatej manžílek ráno vstal se Silvinkou a nechal mě dospat. To mi bodlo :wink:

Míšo, napiš nám trošku víc o Verunce...

Leni.dv, tak jste na neděli sami? Chudák Adámek, to je trápení ty zoubky.. :frowning2:

Pavli, znám Romanu i Erika. A Mirek je manžel mé sestřenice :wink:
31. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Páji, ten Panadol ti neuškodí, já ho taky jím. A ještě si kup vodu Vincentku, já ji užívala i v těhu a vždycky mi pomohla. Kloktala jsem a taky ji pila. Lenajsek na ni taky nedá dopustit, že Leni? :wink: :slight_smile:
31. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Katy, Monča je Tvoje sestřenka? Tak to máš stříhání zadara, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
ahoj holky

přeji hezku neděli

právě jsme dorazili od našich, Zdenda se učil stát na snowboardu :grinning: a já jsem s Vikčou sáňkovala.

To naše dítě není normální, v autě už úplně usínala, jak jsem ji předášela domů, tak úplně KO a teď tam s ní MM bojuje, aby usla :angry:

Páji Vincentka je super, jak cítím, že na mě něco leze nebo mě začíná bolet v krku, tak ji hned piju a do dvou dnů je to lepší.

Včera jsme byli na běžkách a fakt super, Usnul protahuje stopu skůtrem, tak fakt mazec. Více na www.veus.cz

Zítra jedeme lyžovat, tak jsem zvědavá jestli to ještě umím :grinning:
31. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky holky,

tak tedy V erča má po jedné operaci srdíčka kde se jí po porodu na aortě zůžilo místo a prostě jí neproudila do nožiček a spodní části těla krev takže musela co nejdřív na sál , bylo to život ohrožujicí. Tato operace se povedla, ale jelikož se jí neprokrvovala tá spodní část což jsou i střeva tak dostala zánět do střev, ten se léčil antibiotikama a dostávala dlouho stravu jen kapačkama a potom přes sondu kdy jí zavedly hadičku donosánku až do břicha a stříkačkou jí tam dávaly mlíčko. V nemocnic jsme byly tak dlouho, jelikož se nehojila jizva jinak pouští desátý den po operaci. Ale pořád nevěděli zda nebude muset znocu na sál aby jí tu jizvu rozřízly , vyčistily a znovu sešily. Naštěstí převazy dvakrát denně a lečivá mastička zabrala a jizvička se začala spravovat. Potom na velkém utz srdíčka zjistily, že malá bohužel těch vad má více nedomyká jí mitrální chlopen a nějaké místo se u normálních detí porodem zaselí a u nás se to tak nestalo :unamused: Tá druhá vada chce čas a operuje se až po třetím roku dítěte do té doby by se ještě mohla sama zatáhnout. Tá druhá vada se taky operuje , ale né tak u malích dětí jako je Veru čím později to bude tím líp, zatímn říkaly doktoři , že její tělo tu vadu dobře toleruje. Jedná se o to , že se jí nějak vrací krev do plic a to by nemělo. Další s čím jsme bojovaly a ještě chvilkama bojujem je její jídlo. Když jsem tam došla za Verčou tak chtěly abychom začaly jíst s flašky, jenže malá neměla ani sací reflex nic. Takže jsem několikrát denně jí zkoušela dráždit flaškou atd... když už se nám povdlo a Veru trochu jedla tak zase nezvládaly asi její střeva a ona mi to zvracela, Takže šílenej koloběh, najíst , zvracet, převlíct a pořád dokola. V uterý budeme týden doma a musím říct, že ač malé , ale dělá pokroky. Už zvracím tak jednou za den a v noci jsme snědly i 60 což pro nás je strašně moc, normálně mi jí jen 40 za jedno krmení. Ke všemu nás doma hodně začaly trápit prdíky a možná i to bříško , že přijimá více stravy. Dáváme kapičky a mažeme bříško, ale někdy i to nepomahá. Zatím krmíme Um a já odstřikám jen malinko tak jí to vždy přimychám do mlíka. kojit asi úž nebudeme pro Verču už by toho bylo moc :confounded: Takže teď nás zase čeká to co při těhu každý měsíc chodit na kardio a jendou za čas jezdit na kontroy do Prahy a čekat a modlit se aby se ty vady vyvíjely co nejmín.
Ted máme měsíc ještě karanténu abychom nechytly nějaký vir bylo by to pro Verču hodně nebezpečný. ale už se těším až budeme trajdat po venku v kočárku a prostě si užívat toho mateřství co nejlíp :wink:
31. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Holky ahojk, jen v rychlosti, dneska nemám nějak čas, využívám toho že je MM doma, tak jsem pekla, poklízela, vařila, prala a teď po obdě si na chvilku půjdu zdřímnout, odpoledne jedem s MM do Brna, on na hokej a já s malým za kamoškou a na chvilku do Vaňkovky... Už se těším mezi lidi.

Katy, snažit se omezit koupání? Aha, tak díky za info, tož to tak teda provedem... jemu se ale v kyblíku líbí, tak to ale omezíme na jednou za tři dny... a snad už s konečně té zatracené rýmy Lukin zbaví!!!
S tou teplotou, dneska vůbec nemá a včera večer kupodivu taky neměl, tak já nevím.. je to nějaký podivný.

Míšo, týjo, z toho co píšeš mi běá mráz po zádech... moc držím palce, aby se ty vady jak píšeš nezhoršovaly a ať pak dobře dopadnou další operace!!! A s tím jídlem jste šikulky, věřím že jseš ráda za každej vypitej mililitr... moc držím palce, aby i to jídlo se spravilo i to blinkání... to se poddá, uvidíš, jak se jí roztáhne žaludek, tak bude krásně papat. Lukin taky blinkal, když měl předtím staženej žaludek a najednou dostával víc jídla... jak se žaludek roztáhl, tak od té doby už neblinká. Trvalo to asi týden, možná něco přes týden a zlepšilo se to. Držím palce i na to bolení bříška...

Leni, Adámek je teď tak protivnej? Ach jo, snad ho to brzo přejde... A kam TM jel? Tak běž dřív spát, já to dneska taky vidím brzo, co nejdřív jak malej usne...

Jojo, Vincentka je super, jakmile cítím že na mě něco leze, hned pro ni valím. A já ji mám ráda i teplou, ta se mi zdá že na mě působí ještě líp jak studená...

Páji, kamoška mi říkala, že probiotický kapky jsou super, uvažuju, že je pořídím.. to dáváš mimču, nebo je jíš Ty? Sice jsou prý dražší, ale fakt fungují... tak to zkusím. A u miminek se teplota do 38°C neřeší a Ty si můžeš vzít klidně i Paralen, já ho jedla když jsem měla ten zánět a teď při té rýmě taky, prý se může i Ibalgin, ale do toho jsem nešla.

Katy, tak třeba bude příští týden Silvinka už OK, třeba je to jen chvilkový.

Zuzi, TM se učil na snowboardu, jo? A je celej? :slight_smile: No jo, Vikča se vyspala a pak nechtěla zabrat, co? To je blbý... tak snad to dneska bude lepší. A kam valíte lyžovat? Užijte si to! A Vikča bude kde?

Mějte fajn pohodovou neděli, ozvu se zase zítra, dneska už asi ne.

A co Lucka, kde ji máme, snad není už v porodnici... :slight_smile: Luci, jak se cítíš skoro dvojnásobná mamčo? :wink:

Pááá!
31. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Míši super, že se začíná s tím jídlem zlepšovat, na kojení se vyprdni už tak toho bylo dost, ještě s tímto se nervovat :wink:

Lenajsku je celej, umí lyžovat, tak tohle zachvilku taky vypiluje :grinning: Jedeme zítra do Uhřic, je tam sjezdovka, jedeme až odpoledne a mamka bude hlídat, jenom tak na hoďku a půl, prý, tak přes týden není moc lidí, tak se dá jezdit nahoru dolu.

Tak smrádeček je vzhůru, tak povalíme do obchodu a pak jdu cvičit :slight_smile:
31. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Míšo, ty jo, to je teda náročný!! Ale ty pokroky jsou super, snad už to bude jen a jen lepší!! :slight_smile:
31. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Holky a jaké ty probiotické kapky použiváte pro mimča. Asi bych nějaké taky vyzkoušela aby malou tolik nebolelo to bříško :wink:
31. led 2010 v 16:08  • Odpověz
Míšo, to je hrůza, čím jste si museli projít. Tak hodně štěstí, ať další operace jsou co nejpozději a maličké Verunce se co nejvíc daří :slight_smile: S tím kojením si nedělej starosti, Verunka nebude ani první ani poslední miminko, který bude na UM a alespoň pár kapiček dostane, tak to je fajn :wink: Jak nedávno říkali v Sama doma, každá kapka mateřského mlíčko je pro miminko důležitá, takže aspoň něco :wink:
To se divím, že ti doktoři ty probiotika nedoporučili sami?!

Leni, naší malé se ve vaně taky líbí, ale je fakt, že to tělíčko při koupeli a po koupeli střídá různý teploty a to při nachlazení není vhodný :wink:

Zuzi, ty jsi teda akční mamina! :grinning: Ale mně se to líbí, taky bych taková chtěla být, snad nebude v budoucnu únava silnější a já budu taky s malou podnikat různý sporty a aktivity :wink:

Že by Lucka už jela??? :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.