• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj kočky, jenom v rychlosti... koukám, že jsem už v registru pohřešovaných :grinning: :grinning:

Zatím nerodím, ale je toho teď moc, takže se nějak nestíhám ozývat. Kdyby něco, tak vás bude informovat manža a nebo Lenča, páč mám tel.číslo jenom na ni :wink:
V Úterý jedu ráno do porodky na kontrolu, tak uvidíme co se dozvím. Jinak poslíčky mám pořád a ke všemu mě začlo i dole píchat, takže se prostě uvidí :slight_smile:

Mějte se pěkně a nezlobte se na mě, že na všechny nereaguju.
31. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Katy: akční sem, ale nějak to nejde vidět, ty nemusíš nic dělat a jsi štíhnounká :slight_smile:

Miši: my jsme teda taky měli ty probiotické kapky, jsou drahý, jak prase, ale nám teda nepomohly :unamused:
31. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahojte holky, byli jsme o víkendu u babičky, bylo nádherně, tak jsme běžkovali, s malým v Manduce. Spal tam jak zabitej:slight_smile:
Ale noci teda taky docela hrozným, aale dole se mu na dásních začíná něco rýsovat:slight_smile:. Dneska v noci byl docela hodnej, ale jak na sviňu od 2od rána jsme každou hodinu chodili s MM na střídačku ven se psem, páč mrcha něco sežrala a měla takovou srajdu :angry: :angry: .A Matyášek se v 5ráno probudil a do 6 prskal, pak se mi ho podařilo uspat, ale já nemohla už zabrat. Takže jsme zase v noci téměř nespali. A začíná mi angína, takže mě asi fakt jebne :angry: :angry: :angry:

Mišičko, jsi úžasná šikulka, že jsi to tak krásně zvládla!! A na bříško jsme používali probiotický kapky od firmy Biogaia. A teš máme lactobaclíky, dávám mu to do mlíčka.
Holky, musím letět, je mi zle a malej tam pokašlává,jdu si lehnout, dokud můžu. Pá
31. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Tak jsem nějaký ty kapky obědnala tak uvidíme zda nám zaberou, zase jsme do půl jedné nemohly kvůli bříšku zabrat pomohl až teploměr do prdelky :unamused:
1. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Míšo, tak snad to pomůže a bude líp. A ten Sab simplex nepoužíváte?
1. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný pondělí přeji a celej týden.. je zase pěkně mrazivo, co?

Veru, téda, vy marodíte.. to je mi moc líto, ať je brzo líp!!! Ty máš angínu? Jejda, tak to radši zavčas zajít k dr. a hlavně být co nejvíc v teple, ležet se Ti nepodaří, tak aspoň to teplo... co s tím, atb si necháš napsat? Drž se, a Matyáškovi ať je taky brzo líp! A ty běžky sis nakonec užila, to je fajn... snad budeš brzo fit, abys mohla znova. A Matyáškovi se to líbilo, jo? :slight_smile:

Páji, díky moc za odkaz, asi je objednám, cena je opravdu hodně rozdílná. Díky! Za zkoušku nic nedám, že...

Katy, já to chápu, ale nějak mi to nedošlo... :slight_smile:

Zuzi, to je fajn že chodíš cvičit a takhle Tě to nabíjí... super. Co záda, pořád bolí, nebo je to už lepší?

Luci, takže už se to asi fakt blíží, poslíčci, píchání... no čekám na SMSku, hlavně aby to bylo vše v pohodě a bez prblémů... Takže zítra kontrola, tak pak dej vědět, jak jseš na tom... držím palce. :wink:

Míši, máš i rektální rourku, nebo používáš jen teploměr? Snad ty kapky pomůžou... jinak gratuluju Verunce k měsíci! Toto letí..hlavně ať jí slouží zdravíčko!

Včera jsem byla na chvilku s Lukáškem v té Vaňkovce, jen jsme prolítli CAčko a DMko, vyfotili se u krokodýla... ale hned jsem měla lepší náladu, že jsu mezi lidima... :slight_smile: Pak výborný kafíčko u kamošky z kávovaru Nescafé Dolce Gusto, tak to bylo moc fajn. Už se těším až zase někam vyrazíme, tentokrát bysme mohli třeba do Vyškova...

Jdu se najíst, mějte se fajně a krásnej pohodovej den přeji všem!
1. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj Leni, snad se mi to podaří zastavit dřív, než se to rozjede. I Matyášek je v pohodě, ráno si zakašle a pak celej den dobrý. TAky mi vyvádí psí kusy u jídla, dneska mám špenát na komodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No babizny, kde zase lítáte všechny, já po víkendu nažhavená na MK a tu mrtvo :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky!
Veru, tak přece jen zoubky, já jsem si to myslela. U nás pořád zlobí ty horní, ale pořád nejsou prořezaný.

Míšo, držím pěstičky, ať to s Verunkou všechno krásně zvládáte :wink: Když jsem si četla, co jste si všechno prožili, tak mě bylo úplně úzko :frowning2:

Leni, je to fajn vypadnout mezi lidi, co? Já právě uvažuju, že bych jela dnes odpoledne. Nechce se mě být doma... Nechcete se někdo přidat? Veru??? :wink:
1. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Holky, já bych taky tak někam vyrazila, ale smůla, jsme marodi, i když malá se mi už zdá lepší. Včera sice byla teplotka, ale dnes už ne. Ale odsávám pořád. MM včera taky už nebylo nejlíp a mně od noci taky bolí v krku :frowning2: Tak snad to nebude mít dlouhý trvání. Už ať je venku teplo, doma je to někdy na palicu, pořád dokola. Ale i tak si mateřskou užívám :grinning:

Leni.dv, plína na spaní - výborná věc!!! :slight_smile: Nejdřív jsem začala jen přikrývat očíčka, ale stejně když jsem odešla a přišla za chvíli, tak to měla přes celý obličej :grinning: Ale teď poprvé se povedlo, že jsem ji na malou položila, pořád kňourala, tak jsem odešla do kuchyně, že na ní mrknu za chvíli a uspím ji, ale za pár minutek bylo ticho, tak tam jdu a ona chrní :slight_smile: :grinning: Paráda! :dizzy_face:

Veru, tak ty už jsi taky marod? :frowning2: :unamused:

Lenajsku, to věřím, že sis to včera užila :wink: To co dřív člověku připadalo automatický, tak teď si to užívá. Úplně vím o čem mluvíš.. když jsme byli nedávno v Olympii, tak jsem byla jak v Jiříkově vidění, čuměla jsem po lidech a každýho si prohlížela... jak blázen, fakt :grinning:
1. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
Je to fajn někam vypadnout, co? My si docela užili sobotu. Byli jsme všichni tři po babičkách, napřed u jedné, pak u druhé a najednou bylo půl sedmé večer. Uteklo to jako voda. Leni a kam chceš vyrazit? do Vyškova?
Leni, nevím, jak to bude s tím pátkem, zatím hlásí sněžení, to bych asi nedorazila :confounded: Tak pak buď v pondělí a nebo další pátek ... no uvidíme, ajks e to vyvine. J e to s tím počasím fakt hrozný, už aby bylo jaro ... budí se mi prcek, tak zatím ahoj a já se pak ještě ukážu:o)
1. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Konečně ten malej smádek spí, jediný co mě na mateřský ubíjí je ten věčnej boj s usínáním, nechápu je úpně KO a furt stoupá :angry:

Leni.dv: nás ty horní trápily snad 2 měsíce.

Veru: se zubama je většinou rýma nebo nachlazení :wink:

Je to fajn občas někam vypadnut, já jsem celá nažhavená na to dnešní lyžování :grinning:
1. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Katy, to jsem ráda, že plína funguje :slight_smile: U nás fungovala snad do minuty :grinning: A ještě si u toho broukal :slight_smile:

Paji, asi spíš do Brna. Holky, pro mě je Brno jako největší město na světě :grinning: :grinning: :grinning: A těch lidí...! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Tak jsu po obídku, Lukin taky, tak snad bude chvilku klid. Dneska je zlatej, i když ráno plakal a kroutil se, bolelo ho bříško, teď poslední dobou ho k ránu bolí bříško, asi jak se v noci moc nehýbe a nekope nožkama... zkusím ty kapičky a snad bude líp.

Leni, dneska ne, MM přijede dřív, jedem nakoupit do Penny a pak na procházku tady u nás... Ale někdy se snad domluvíme třeba na tu dětskou kavárnu v Brně...
A do Vyškova jsem myslela na nějakej srazík, jestli by se nenaplánoval... :slight_smile:

Páji, jasně však uvidíš jak bude. Když to neklapne teď v pátek, tak jindy určitě. :wink: A na návštěvách to utíká fakt rychle. :slight_smile: Jak pak malá spala? Včera Lukin nechtěl delší dobu zabrat, ale pak nakonec usnul. Furt se řehnil. Na návštvě plakal, ale doma mu otrnulo. :grinning:

Veru, tak snad se Matyáškovi ty zoubky brzo prořežou... :wink:

Leni, jojo, dřív jak jsem byla v Brně tak mě ti lidi s*ali, ale teď když jsu mezi nima, tak si připadám jak v Jiříkově vidění, přesně jak píše Katy... :grinning: Byli jsme s malým dvakrát v obchoďáku, jednou před Vánocema v Tescu a teď v té Vaňkovce, a super... :grinning:
Jen mít ještě hodně peněz... :grinning:
1. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Leni :grinning: :grinning: :grinning: Máš v plánu taky Vaňkovku nebo Olympii?

Zuzi, to je mazec s tím vstáváním... To jsme se nedávno bavily se švicou a říkala, že když byla neteř maličká, tak si ségra říkala, ať už sedí, až seděla, tak si říkala, ať už leze, že to bude veselejší, pak ať chodí a mluví a když už všechno dělala, tak si říkala, to byly zlatý časy, když malá jen ležela, nikam nemohla utéct atd... Teď pusu nezavře a člověk musí být pořád ve střehu :grinning: Každý období má něco do sebe...
Zuzi, to jsem nevěděla, že ty zuby může provázet i nachlazení. Já jen myslela, že teploty a průjmy...
1. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Leni, to Brno si užij, kam pojedeš? No je fakt, že už se taky těším do Brna, nikdy jsem ho moc nemusela a teď se fakt těším - máme tam jet s přítelem 19.2. - já jdu na prohlídku na gyndu a pak chceme jet do Ikei, Sconta a tak ... polámala se nám sedačka, takže nám budou vracet peníze, tak musíme vybrat nějakou jinou ... v Ikei si dáme rovnou oběd, už se těším na ty zákusky, co tam mají :grinning: To asi zhřeším :grinning: :grinning: :grinning:
Lenajsku,Misko doufám, že ty kapky zaberou, u nás fakt zabírají perfektně :slight_smile: Nějaké bolení ještě Nelka má, ale podle mě už to není bolení kvůli prdíkům, ale kvůli tomu, že se přepíjí a pak jí bolí bříško. Máme doma takového malého otesánka :slight_smile: Jsem zvědavá, koliik nám zítra naváží dr. Myslím, že má Nelka už hrubě přes 4 kg.
Lenajsku, jak jsme byli po těch návštěvách, tak malá skoro celej den nespala, byla hrozně zvědavá, pořád se na všechny řehnila a hrozně jí to bavilo, protože na ni furt někdo mluvil a byly to úplně jiný hlasy a tváře :slight_smile: Večer ale byla fakt už přetažená, takže jí trvalo asi půl hodinky než usnula ... byla jsem za ní asi 4x dávat dudlík a utěšovat, což normálně už není. Poslední týden ji prostě nakojím, dám do postýlky a ona buď chvilku kouká a pak zabere nebo usne hned.

Veru, tak ať Vás ta nemoc moc dlouho netrápí a jste brzo fit!!!

Tu plínku jsem taky zkoušela, ale u nás to vyvolalo opačný efekt - začala plakat :unamused:
1. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Zuzi, užij si to lyžování, jen tiše závidím :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ty kapky použivím, ale prostě nezabíraj rektální rourku má dneska kopit manžel takže když zase večer bude bolení vyzkouším ju.
1. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Misi, nám ten Sab simplex taky moc nezabíral, pomohly až ty probiotické kapky BioGaia ...
1. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
Tak doufám, že u nás to taky tak bude a ty kapky zaberou :wink:
1. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
TAk to jsem něco propásla, Leni, už jsi v čudu, že?? Já jsem si šla s M lehnout a teď jsme se vzbudili, tak valíme ven se psem. Ale zítra budu v Brně celý den :wink: :wink: .
A ve středu odpo mi bude hlídat kámoška, takže podniknu nálet na kšefty s hadýrkama, už se těším :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi, lyžovačka? A kdo hlídá???
Mišičko, rourka, je nejlepší výmysl na světě, občas (teď zase častěji) MAtýše vypustím a je klid od bolení :wink: :wink:
1. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Jo a rozbil se mi mobil a přišla jsem o všechny kontakty, tak mi moc prosím pošlete čísla do IP,
DÍKY!!!
1. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Zuzi, už jsem to našla, Uhřice, ani jsem netušila, že je tam sjezdovka!
1. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Tak jsem zase pěkně utrácela :sweat_smile: Klasika - žrádlo a nějaký blbůstky pro Adámka, jsem neodolala :slight_smile: Koupila jsem mu hrací válec, už tady s ním řádil. Chtěla jsem i nějaké oblečení, ale většinou tam byly hadříky buď na mimča nebo pro větší děti, nic mezi :confounded: Byla jsem v tescu i v olympii, tam to i na chvíli zalomil a když se probudil, tak měl velice povídavou náladu, nebo spíš pořád dělal jéééééé :grinning: Asi byl taky v jiříkově vidění, kam jsem ho to vyvezla :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z lyžovačky a připadám si jako znovuzrozená :dizzy_face: , fakt jsem ji zařádila a pořád mi to jde :grinning:

Katy: oni jak si při těch zubech děti furt strkají něco do pusy, tak pochytají spousty bacilů :wink:
1. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahoj Leni, škoda, mohla jsem taky provětrat peněženku :grinning: :grinning: :grinning: . Matýšek mi v obchodě ale moc dlouho nevydrží, pak se unaví, ale neusne, tak ho musím dát do manducy, usne jen tam. V Olympii se mu ale taky líbí ty světýlka:slight_smile:. Jakej válec ste koupili??
NEjvětší sranda je, že když nakupuju oblečení, tak si ho v kočáře dovezu až do zkušební kabinky, ale skoro se tam nevlezeme, tak se oblíkám přilepená na zrcadle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Si MM dělal srandu, že novej kočár nechci na jogging, ale na shopping, no v podstatě měl pravdu :sweat_smile: .
Jo a mám novýho favorita na kočárek :wink:
http://www.eberunka.cz/detail.php?zbozi=1164146
Jak jste na tom vy, už jste se rozhodli?
1. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Zuzi, já jsem na lyžích nestála stráááášně dlouho, zajímalo by mě, jestli by mi to ještě šlo...

Veru, ty jsi akční :grinning: Já na sebe právě proto nic nekupuju, malýho bych před kabinkou nenechala, to je jasný, a najet do kabinky by mě nenapadlo :grinning: Určitě bysme se tam ale nevlezli :grinning:
Kočárek mě má posílat zítra a v pátek bych měla prodat ten svůj :wink: Ten kočárek nevypadá špatně. :wink:
A co tenhle? Ten se mě taky líbí: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23440113&tab=0
A válec jsem koupila přesně tenhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29955045&tab=0 V Puntanele, to je ráj pro mě :grinning: Bych to tam všechno vykoupila :grinning:
1. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Dobré ránko,

na mě skočil nějakej baciloš či co, od neděle mě škrábe v krku :confounded: Tak jsem podle vašich rad šla koupit Vincentku a doufám, že se toho brzo zbavím :wink:

Leni, v Puntanele je to nebezpečný, to musím odevzdávat peněžku jinak by to zle dopadlo :grinning: :grinning:

Zuzi, jsem číhala, jak se Usnul stará o běžkaře. Doufám, že příští rok bude taky sníh a budu toho moci též využít :slight_smile:

Paji, jen si v Ikeii zahřeš. To já se tam těším hlavně na ty zákusky :slight_smile: :slight_smile:

Včera jsme absolvovali předporodní kurs s tatínkama. Docela mě překvapilo, že moc lidí nedorazilo. Mě se teda ty masáže móóóóc líbily :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem zvědavá, jestli nějakou masáž před porodem stihneme :wink:
2. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Leni, ten kočárek se mi líbí, ale to přední kolo nejde zaaretovat, nebude se s tím v terénu blbě jezdit?
2. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj!
Rady, tak ať se bacil brzo odebere tam, od kud došel :wink: Taky se ti v Puntanele tolik líbí? Já bych byla schopná to tam furt obcházet :grinning:
Joooo a masáž v těhotenství jsem neměla snad žádnou :grinning:

Teri, to jsem nějak přeskočila, že není otočné to přední kolečko. Já jsem to brala jako samozřejmost, že určitě jde. Ale vzhledově kočárek nevypadá špatně, ne? :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den přeji...
Tak Lukáška začíná každej večer a noc pěkně pobolívat bříško, dlouho nemohl usnout, jak ho to bolelo, nepomohlo nic, až nakonec trubička, a brzo ráno taky, kroutil se jak žížala a až trubička pomohla... asi fakt dneska objednám ty kapky, snad mu to pomůže.
Jinak rýma se zdá už o hooodně lepší, včera večer sice trošku teplota, ale dneska bez teploty. A výtěry včera dopadly dobře, nic tam nenašli.

Holky, pěkný kočárky. :wink: Veru, ten co máš vybranej vypadá moc fajně. :wink:

Leni, vidím že jsi nakoupila, to vypadá super ten válec. :wink: Tak Puntanela, jo? Já se do ní ve Vaňkovce nedostala, ale příště tam taky zavítám... mají tam fakt super věcičky. :slight_smile:

Veru, já jsem právě chtěla vyzkoušet i nějaký oblečení v CAčku, ale říkala jsem si co udělám s malým, říkala jsem si že je blbý ho vzít do kabinky, tak ale vidím že Ty to běžně děláš, tak to příště taky tak udělám. :grinning:
A jak Ti je, je to už lepší? A co Matyášek a zoubky? A co kakání, už se vyprazdňuje v pohodě? A co noci, už je to lepší?

Leni, a co noci u vás? Snad už je to taky lepší... nějaký další zoubky na obzoru? A jak pokračujete v nočníkování? :slight_smile: Takže už brzo budete mít novej kočárek, no super. :wink: A jakej nakonec vyhrál, jakej budete mít?

Radi, to mě mrzí, že Tě škrábe v krku... snad to brzo přejde. Vincentka je fajn, já měla ještě Vincentkový pastilky na cumlání, ty mi taky pomohly. Tak ať je brzo líp. A super, že sis užila masáž... :wink: To je stejně mazec, že jseš už 36tt!!!! :sweat_smile: :confused:

Páji, Ikeu si užij, taky se tam s malým někdy chystám. Snad tam nebude moc lidí... A myslíš, že má Nelinka už přes 4 kila, jo? :slight_smile: Tak uvidíš... :wink:
A s tím když se odněkud vrátíme, tak Lukin je taky přetaženej, protože na návštěvách taky nespí, tak pak je večer protivnější než obvykle a nejde mu dobře usnout.
A s tou plínkou, u nás to taky moc efekt nemá.

Veru, já dávám teď taky rourku, nic jinýho prostě nezabírá... bojím se, že si na ni zvykne a pak si už normálně ani neprdne... :frowning2: :unamused: A zítra si užij nakupování... kam se chystáš vyrazit za hadříkama?
Zuzi, to je super, že sis lyžování užila... :wink:

Míšo, tak jak včera, bříško už lepší? DOvezl TM tu rourku?

Mějte se krásně, pěknej den všem!
2. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.