• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, kočárek je mooc pěknej, i cena je pro mě přijatelná, ale chtěla bych, aby to přední kolo šlo zaaretovat, mám pocit, že někde se s tím otočným blbě jezdí...
2. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Teri...já má kočárek od stejné firmy,jen loňskou kolekci,kolečko sice nejde zaaretovat,ale jezdí se s ním v pohodě,i v tom sněhu jsem to na prochajdách zvládla...a to jsem měla sakra strach :grinning: mám obavu,že kdybys ho zazaretovala,bude se s tím jezsit ještě hůř :slight_smile:

Jinak u nás noci pořád stejný,vstávání každou hoďku,kojení,čaj,kojení,čaj...holt co se dá dělat.Jednou je to lepší,jednou horší :unamused:

Veru...kočárek vypadá suprově...jen ta cena...ale snad bude dobrý :slight_smile:

Leni...Lukášek je chudáček...snad ho to bolení brzo přejde :wink:

Leni Dv...taky strašně ráda jezdím do Brna a nakupuji...dnes jsem vyslala manžela a už mi volal,že malýmu koupil ve výprodeji hračku od Playgra a nějaký oblečení...je horší,jak já :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holky

jsem zpět z Brna a nejsem z toho moc moudrá, spíš naopak :frowning2: byla jsem na monitoru a nezdálo se jim srdíčko, bylo moc rychlé, takže mě poslali za dvě hodiny na ten monitor znovu a dopadlo to stejně, takže si nás ještě dneska pozvali na pátou hodinu, s tím, že se zase udělá a uvidí se co bude dál.
Kontrola pohmatem i UTZ dopadla dobře, malá má odhad váhy 3300g, je hlavičkou dolů, průtok pupečníkem v pořádku a plodové vody přiměřeně. Čípek měkký a s ostatním je to všechno nachystané.
.... až teda na ten monitor :frowning2: :frowning2: jsem s toho docela zdrblá, páč nevím co se děje a co to teda znamená.

Kdyby si mě tam nechali, tak buď písne na koňa manža a nebo podá zprávu Lenča. Já bych se sama ozvala, až dojedeme navečer domů.
2. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Luci, určitě bude všechno dobrý!!! :slight_smile:

Leni, Babel, tak myslíte, že je to kočár i normálně do terénu? Polní cesta a tak?? Do města bude supr uritě, ale já bych potřebovala i na výlety a tak...
2. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahojte, nestihla jsem zatím dočíst, až Nelka usne, tak pak dočtu. Jen jsme zaregistrovala, že u Lucky je trošku horší monitor. Luci, nic si z toho nedělej, hlavně buď v klidu, i když chápu, že to moc nejde, ale neboj, nemusí to znamenat vůbec nic!!! Kdyby to bylo vážnější, tak už Tě domů nepustí!!! Držím pěsti, pak dej vědět, co a jak. :wink:

My byly dnes u doktorky na kontrole. Tak Nelinka má 55 cm a 4300g. Myslela jsem, že bude těžší, když vidím ty její papulky, tak jsem čekala aspoň 4,5kg :grinning: Ptaly se mě, jestli budeme chtít naočkovat proti pneumokokům, tak jsem řekla, že určitě. Ptala jsem se na rozdíl mezi tím Sinflorixem a Prevenarem a doktorka mi řekla, že jedinej rozdíl, kterej vidí je, že je Sinflorix na víc druhů těch pneumokoků. Příští kontrola ve třech měsících s očkováním (proti pneumokokům prý možná až ve 4 měsících).

Jdu si udělat oběd, dokud si Neluška hraje, pak ji uspím a dočtu Vás :slight_smile: :wink:
2. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahojte,
Luci, já jsem 2TÝDNY PŘED PORODEM NA MONITORU TAKY BYLA NĚKOLIKRÁT, PROTOŽE MĚL MALEJ ZRYCHLENEJ TEP, PAK SE TO ALE SAMO SPRAVILO.Neboj, bude to dobrý. Sorry za velký písmena, spěchám, malej mi řve:_)
Leni válec je suprovej. NA ten kočár jsem taky koukala, docela se mi líbil, ale MM se líbí ten bumbleride, tak ho asi koupíme. Peněz jak šlupek, ale co už :unamused: .
No a normálně chodtě s děckama do kabinek, v autosedajdě je to pohoda, já na něj dělám opičky v zrcadle aon se mi pak řehtá:slight_smile:
Lenajsku to je blbý, že vás trápí bříško. Matyášek dneska v noci taky plakal kvůli břichu, nevím co se děje zase :confounded: .A dneska zase ještě nekadil, tak jestli se doodpoledne nevykajdí, tak to z něj vyšťourám.
Já jsem v pohodě, jen mám na mandli obrovskej čep a nemůžu se ho sviňáka zbavit, jinak mi nic není, jen to strašně bolí. TAk aspoň moc nemluvím a necpu se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:.
My jsme v Ikei pečení vaření, chodíme tam na jídlo dost často. JE to tam moc fajn i pro děti, dokonce tam je i kojící koutek za plentou:slight_smile: A mají tam biozeleninový příkrmy HIPP pro děti. Zítra prolítnu Vaňkovku tradičně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Jdu mu nabídnout prso a uspat ho, křiklounka:slight_smile:
jé, já jsem to blbě četla, ten kočárek nemá otáčecí kolo, on ho má pevný... jak se s tím jezdí? Když bych s tím chtěla jezdit třeba po obchodech? Líp než 4kolka s pevnýma kolama??
Teri...tak to ti neporadím...to by se muselo vyzkoušet...já jen,že když jsem zkoušela zaaretovat čtyřkolku,nějak mi s tím nešlo jezdit.ale je to možná na zvyku...u tříkolky nevím :unamused: mně zaaretovat nejde,ale když s tím jezdím po polnačce,nebo sněhu,nijak se to neseká,jen to drncá.asi nemá tak dobrý odpružení...malej je občas trochu vytřepanej,ale to by byl asi z každýho kočárku :grinning:
2. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Marti, noci jsou u nás taky furt stejný, dneska snad každou hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejdelší čas, kdy spal v kuse bylo od 4 do 7 :rolling_eyes:

Teri, čoveče, nevím, do terénu by snad i byl, ale po obchoďácích je asi lepší, když je to otáčecí kolo, ale asi bude lehčí než 4kolka. Už přemýšlíš nad sporťákem?

Veru, ten sporťák, to je fakt pálka, ty jo! :sweat_smile: Třeba ještě objevíš levnější? Nebo co ten x lander? Myslím ten x run?

Adámek už byl protivka, naštěstí ho vrznu do postýlky, on si tam pohraje a pak spí. Aspoň že ho nemusím uspávat :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Leni, no to víš, nejsem spokojená se současným kočárem, už se moc těším na sporťák, ale musím ho správně vybrat, ne jak tento :sweat_smile: Potřebuju, aby se mi vlezl do výtahu, snadno se s ním cestovalo tramvají i autem a mohli jsme s ním i na výlet :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
:wink:

Ahojky ,

Luci neboj to bude v pohodě :wink:

Manžel rourku koupil a nakonec jsme ji ani nepotřebovaly včera bříško bylo v pohodě, ale i tak jsme zase vytuhly až někdy k půlnoci. Malá prostě kňourá a to i když je přebalená najezená a jde na ní očividně vidět , že by spala . :unamused: Bylo to šilené nakonec se dala uchovat , ale asi po pěti hodinách. Teď mi spí, ale jde vidět , že to spaní není nic moc, pořád se mrví a několikrát i ze spaní vykřikla, tak doufám že jí nic není :unamused:
2. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
misicko, zkus ji dát spát na velký polštář, mně teď malá spává 8-10 hodin, myslím, že se jí na něm moooc dobře spinká :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Teri, já s naším kočárem jsem celkem spokojená, teda má nějaký chybičky, ale dá se to, ale kupuju sporťák hlavně kvůli skladnosti do kufru do auta. Jsem na něj zvědavá a už se na něho těším :grinning:
Jo a s tím polštářem, myslíš, že to fakt funfuje? Myslíš jako klasickej polštář pod hlavu?
2. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
jo, velkej péřovej polštář, malá tam pěkně zapadne, má takový "hnízdečko", my to máme hlavně kvůli tomu, že se v něm nemůže moc prohýbat, ale vedlejší efekt je úžasnej :grinning: Já teda myslím, že je to tím, protože už dřív, když jsem ji dala někdy nad ránem k sobě do postele na polštář, tak pěkně chrupkala...
2. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Tak jak se vzbudí, jdu ho strčit do postýlky! :grinning: A jestli nebude vnoci spát.... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Leni a nakonec to bude ten zelenej?
Ten xrun nemá otáčecí kolo a přeci jenom budu kočár používat i na shopping, tak abych mohla dobře v obchoďáku manévrovat :grinning: :grinning:.
Dneska se mi normálně zdálo o TM :sweat_smile: :sweat_smile:. Že nás autobusem odvezl do Itálie, jelo nás pět rodin i s děckama, měli jsme bus jen pro sebe. Dobrej sen, ne?? :grinning:
Já jsem pročítala recenze Maty spal jen půl hodinky,chjo. Teď se tady plácá po zemi. Za chvilku přijde můj taťka z práce, tak je vyšlu na vejlet :slight_smile: :slight_smile: .
Misicko a nezkoušela jsi malé pevně svázat ručičky???
Teri a co ti vadí na tom kočárku, co máš??
2. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Taky dávám Nelku na velkej polštář - od té doby, co mi to Terka řekla a fakt je v noci klidnější, spí líp a navíc na něm usíná bez problémů sama :slight_smile: To přes den nehrozí, v postýlce bez polštáře prostě neusne, takže přes den ji uspávám v šátku nebo v kočárku.

Teri a když spí Baru tak dlouho, vydrží Ti látkovky?Neproteče to?

Restauračka v Ikei je fakt super. My tam taky chodíme skoro vždycky, když jedem do Brna :grinning:
2. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Tak jsem taky vyslala MM s tím protivkou ven, jdu si na chvilku lehnout, jsu jakási přejetá...
Lukáš spal dneska přes den taky maximálně půl hodiny, on prostě dýl nespí. A dneska si ani nechtěl moc sám hrát, pořád poplakával, tak jsem byla u něj... dneska je divnej den. Snad večer a noc bude lepší.

Leni, jakej teda budeš mít kočár? Jsem se to nějak nedozvěděla...

Veru, jasně, na nákupy je daleko lepší s otáčecím kolečkem. Tak máš v krku čep, jo? Ach jo.. tak ať je líp!

Jsem říkala MM, jak skoro všechny kočky pak kupují sporťáky, tak to šmahem odmítl, že bysme měli kupovat sporťák... jako v budoucnu. Ale snad budu spokojená s tím co máme v rámci té trojkombinace.

Teri, já to asi taky zkusím s tím polštářem, na páteř je to dokonce prospěšnější než matrace, jo? Zkusím to takhle praktikovat přes den, třeba by zabral na dýl.

Páji, tak to jsou krásný míry, krásně roste Nelinka. :wink: Jojo, Synflorix je na víc druhů pneumokoků. A já se ptala dr, kdy se má ten pneumokok očkovat, tak prý stačí až při druhé hexa vakcíně. Poprvé nám budou očkovat jen hexu a při tom se domluvíme, jaký očkování proti těm pneumokokům a kdy.

Míšo, týjo, tak dlouho nechtěla usnout? Jak píše Verča, nemáte ji v zavinovačce nebo nechcete jí zkusit svázat ty ručky? Je to děs, když dítko nechce usnout, že? Snad to dneska bude lepší... a nebo zkusit tu rourku, třeba měla ještě bolení...

Veru, dobrej sen. :wink: Mně se včera zdálo, že nám někdo Lukinka ukradl, byl v kočárku, stál před obchodem a najednou tam nebyl... hnus. :confounded:

Luci, moc držím palce, aby bylo všechno v pořádku... asi by si Tě tam fakt nechali, kdyby to bylo vážný. Opatruj se kočko a hlavně už nic nedělej! :wink:

Jdu si lehnout, mějte se fajně!
2. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
Já teď došla z venku, krásně svítilo sluníčko :dizzy_face: Malej furt v kočárku žuchlal nebo spíš vypiskoval :grinning:

Veru, Leni, jj, bude to ten hnědozelenej Graco Trekko.

Já jsem si právě myslela, že ten polštář není na páteř moc dobrej, proto jsem ho nedávala. Ale myslím si, že nám nepomůže :grinning: Leda tak diazepam :sweat_smile: :grinning:

Veru, a už se ti teda Maty otáčí? A dobrej sen, tak kdy pojedem? :wink:

Leni a to spal půl hodiny za celej den???? :confused: To je teda nespavec. Áďa přes den naspí tak ty 2 hodiny, někdy míň. Dneska si dal hoďku dopoledne a hoďku odpoledne :dizzy_face:
2. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
No ten polštář mi doporučila Dr. z Rodinky, že prý pro malý mimča je to přirozenější než ležet na rovném, to prý má opodstatnění, až se začnou vzpřimovat.. jinak přes den v postýlce ho nemá, jen na noc...

Leni, máme teď takovej humpoláckej kočár :frowning2: Jako vybrala jsem si ho sama :sweat_smile: ale holt spokojená nejsem :grinning: Je to Patron Bohemia, chtěla jsem ho kvůli přehazovací rukojeti, kterou jsem samozřejmě zatím nevyužila... Je prostě velkej, dlouhej, blbě se s ním manévruje v malým prostoru, do výtahu se vleze tak tak a do auta musíme sundávat kola :grinning: No co jsem chtěla, to mám... Naštěstí m mi nebráni ve sporťáku, jen bych nerada po druhé vybrala tak blbě :wink:
2. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Holky a dávaly jste do postýlky ten klínek pod hlavičku nebo jste nějak zvedaly postýlku? Nevím, zda-li si ho mám pořizovat či ne...
2. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
Rady já myslím, že je to zbytečný, my od začátku leháváme na rovným a jen když má rýmu, tak jí matračku podložím :wink:

Vikča dnes byla protivná, jak vřed na prdeli :angry:
2. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj, MM v čudu, mládě si ještě pokňourává v postýlce:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Radi, já jsem si nic takovýho nepořizovala, postýlku jsme nadzvedli knížkama.
A my jsme to hnízdečko používali taky, bylo to super, Matýnek v tom krásně spinkal. Ale u nás zase přes den, v noci normálně na tvrdým.
Leni zase se párkrát otočil, když jsem vedle něj šermovala hračkou, zato jakmile ho dám na břuch¨,tak se mi dadánek otočí zpátka na záda. Lenoch jeden. Ale aspoň mu už vyrostly nohy a dosáhnou mu do pusy :grinning: :grinning:
Jo, tak o tom TM informuj a autobus zamluv a viděla bych to tak příští léto, až budou špunti odrostlejší a vydrží tu cestu :wink:
2. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Rady, já ten klín mám, používala jsem ho ale jen když byl nemocnej, jinak spával na rovným. Jestli chceš, můžu ti ho půjčit.

Viktorka, taková pěkná princezna, a bývá tak protivná? :grinning:

Veru, to byla rychlost, když mu takhle nohy vyrostly :grinning: Se divím, že se mu na břichu nelíbí. Adámkovi se zas nelíbí na zádech :grinning:
2. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
No dneska extrémně, ještě, že už chrní :grinning:

Asi ji zlobí zuby, protože furt fňukala a už 2x se posrala, tak že jsem ji musela osprchovat a převlíct :confused:
2. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Zuzi a dáváš nebo dávala jsi jí něco od bolesti, co by pomohlo? Mě přijde, že nic nepomáhá, zkoušela jsem i ty homeopatika a neřekla bych, že to mělo nějaký účinek :confounded:

Co Lucka? Že by si ji tam nakonec nechali? :confused:
2. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem s manželem doma z porodnice.
Dopadlo to tak, že monitor lepší nebyl..bohužel to bylo opět v rozmezí 150 až 160 chvílama i 170, takže mě znovu prohlíželi a dr.se potom radila ještě s jedním doktorem, jestli si mě tam nechají nebo pustí domů. Moc se jim nechtělo, abych šla domů, ale jelikož mě tam znovu chtějí na monitor místo příštího týdne v Úterý teď ve Čtvrtek, tak mě domů pustili s tím, že se teda uvidí jak v ten den dopadnu a kdyby to bylo stejné tak nástup.

Takže asi tak, jinak jsem ráda, že jsem doma, páč se mi tam ani moc zůstavat na pozorování nechtělo.
Teď už se uvidí ve Čtvrtek co a jak.
2. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Luci, bude to dobrý, nebuj :slight_smile:
3. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Luci, neboj, určitě to nic nebude a malá bude v pořádku :wink:

Teri, tak polštář nezabral :sweat_smile: Já už jsem dnes jak zoombice :confounded:
3. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
3. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.