• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, Adámek je možná na polštář už velkej, ta doktorka říkala, dokud mimčo jen leží... No doufám, že období několikahodinového nepřerušovaného nočního spánku vydrží co nejdýl :grinning:
3. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno,
tak dneska v noci duper, jedl v 20 a pak až ve 3.45, pak spal až do 7.30. Konečně se cítím jako člověk:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
četla jsem o tom pláči, vědět to dřív..., ale Matyášek rozhodně nepláče hlasitostí 80 ale víc než 100 decibelů :grinning: :grinning: . Už zase startuje raketa, letím za ním
3. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahojky holky, tak po dklouhé době byla noc docela dobrá. Malá usnula kolem deváté za dvě hodky se vzbudila na jídlo, ale po odbrknuté hnedka vytuhla pak ve dvě a v pět a nakonec v osm . Te´d už se jí moc spát nechtělo, ale dala jsme jí do houpačky a už půl hodky si tam hajá Takže dobrá věc

Dneska jdeme na kontrolu na kardio tak držte palečky aby se za ten týden co jsme doma nic nezhoršilo
Jo a včera jsme Veru vážily a sice strašně malinko , ale přibírá. Z nemocnice jsme šly z váhou 3290g a včera před jídlem měla 3360g Je to fakt malinko, ale u nás je teďka hlavní, že váha nešla dolů v nemocnic jsme každý den měly mín a min :wink:
3. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Dobrý ránko,

venku zase solidní počasíčko, že? Jsem měla v plánu jít na monitor, ale jestli bude takhle tak na to prdím a nechám to na zítra.

Luci, nebuj se nic. Já když tam byla poprvé, tak mě taky sledovali hodinu a hned druhej den znovu. Pak už jsme ho měli pěknej :wink:

Leni, tak to já bych si ten klínek od Tebe půjčila :slight_smile:

Mě začínáte docela děsit s tím nočním spaním. Jsem zvědavá až to naše mrně vykoukne na svět, jak bude spávat. Teď spí přes den a večer začne dračit :grinning:
3. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Veru, já bych se chtěla taky cítit jako člověk :sweat_smile: Dnes se mi teda pěkně motá hlava :confounded:

A tady něco pro mě a babel a nespící mimina :sweat_smile:
http://www.rodina.cz/clanek4835.htm
3. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Rady, tak jak se uvidíme, tak ho vezmu sebou, ale prosím tě, kdyžtak mě to ještě připomeň, jo? :wink:
3. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Luci a ty hodnoty byly asi v klidu, ne při pohybech, že? Co vím, tak hodnoty mezi 140 a 170 jsme měly na monitoru taky pořád. Uvidíš, to bude dobrý, důležitý je, že se to hlídá!!!

Misi, to je super, že začíná malá přibírat. Uvidíš, teď už to bude pěkně naskakovat :wink:

Leni, tak jsem předčetla oba ty články, to s tím spaním asi vyzkouším, ale nevím, jestli na to budu mít dost trpělivost a síly:slight_smile: Si připadám jak nejhorší matka na celým světě, když nechám Nelku chvilku plakat :sweat_smile: , protože třeba potřebuju na záchod nebo tak něco.
3. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahoj kočky, zdravím, zase je venku úplně bílo, co?
Večer Lukinka zase bolelo bříško, že usínal s pláčem, nepomohlo nic... :frowning2: Už mám objednaný kapičky, tak snad pomůžou. Nebo jestli je už tak přetaženej, že neumí zabrat, nevím... dala jsem mu do postýlky ten polštář, tak v noci to moc efekt nemělo, vzbudil se dneska o půl jedné, pak o půl šesté zase s bolením bříška, ale pak když jsem ho dala do postýlky o půl osmé ráno, tak spal až do devíti!!! :slight_smile: Jsem si zdřímla s ním. Tak na to denní spaní to asi bude mít nějakej vliv.

Leni, asi jsem to napsala blbě s tím kolik spí přes den, on spí tak 2-3x denně po půl hodinách maximálně, to jako doma, a pak nějakou dobu spí v kočárku. Tam teda nespí celou dobu, ale dejme tomu těch 45 minut jo, někdy hodinu a víc, podle toho, jak dlouho v něm je. Včera jsme ho zase nechali dospat pod schodama, to spal víc jak hodinku v kuse v tom kočárku. Asi budu dávat tu korbičku na balkón, venku se mu asi spí líp jak doma. A do korbičky chůvičku a bude. A nebo pod ty schody na chodbu do kočárku.
A díky za odkaz, už jsem to myslím četla. Doufám, že to fakt kolem toho třetího až čtvrtýho měsíce přejde... i když včera skoro neplakal, MM si s ním povídal a to pěkně koukal. :slight_smile: On je podle mě přetaženej, jinak si to neumím vysvětlit... a nebo jestli ho bolí to bříško a večer se to projevuje víc, nevím. Ale takhle se chová prostě od narození...

Jinak matraci v postýlce máme zvednutou pořád, počkám až Lukin nebude mít tu rýmu a asi ji už dáme do vodorovna, máme zvednutou podložku i v kočárku a tu tam asi nechám, aby byl v kočárku líp vidět pod tím beránkovým fusakem.

Veru, to je super, že se ta noc zlepšila... dneska by to mohlo být taky tak, že? :wink:
A jak Ti je, co krk, už je to lepší? Snad jo...

Míšo, držím moc palečky, ať je vše v pořádku! A ty váhový přírůstky, super, že přibírá, i když malinko zatím.. ale to se určitě zlepší! Hlavně, že neubývá, to je dobře. Bude líp!

Luci, na čtvrtek budu držet palce, aby to bylo vše v pořádku!

Já mám jít dneska na kontrolu po šestinedělí, vůbec se mi tam nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Má přijet tchýně na chvilku vozit malýho, abych tam mohla jít...

Mějte se krásně, pohodový den přeji! Psala jsem i na vedlejší diskuzi ohledně srazíku ve Vyškově, jestli byste neměly chuť se příští týden scuknout...

Páá!
3. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Hojte kočky,
Páji, nemusíš se cítit jak nejhorší matka na světě, před tebou budu určitě já. Taky už ji nechávám vyřvat. Když byla malinká, tak jen zamrnčela a už jsem k ní běžela a měla jsem z toho nervy, že plače. Postupem času už jsem si nějak zvykla. Ono jim to neuškodí, když si trošku poplačou, aspoň posílí hlasivky :wink:

Míšo, hodně štěstí dnes na kardiu! Bezva, že Verunka začíná přibírat. Teď už to půjde samo :wink:

Luci, jak říkají holky, kdyby to bylo vážný, tak by vás domů určitě nepustili. Uvidíš zítra a když si tě tam nechají, tak aspoň můžeš být v klidu, že jste pod odborným dohledem :slight_smile:

Ohledně toho polštáře, zrovna nedávno jsem četla v Mamince, že by děti měli spát na rovné podložce, žádné polštáře! Tak nevím, možná je to věc názoru.
Radi, jinak my máme v postýlce pod matrací srolovanej ručník, takže to je lehce vyvýšený.

Ohledně toho očkování na pneumokoky. Včera jsem se na to ptala dětské doktorky. Jak říkají, že ten Synflorix je lepší, tak to pravda je i není. Ten Prevenar totiž je starší a novější. Je Prevenar 7 a Prevenar 13, Synflorix je 10. Takže záleží která doktorka čím očkuje. Naše dává ten Prevenar 13, takže ten je oproti Synflorixu lepší o 3 sériotypy. Každopádně stojí stejně a každá maminka si může zvolit, který chce.

Jinak my jsme doma na hromádce všichni, nejvíc jsem to schytala asi já - bolesti v krku, rýma, zaražený dutiny... MM už má jen rýmu a malá taky rýmu, občas trošku zakašle, ale minim. a teplotu měla naposledy předevčírem, tak snad už se to obrací k lepšímu.

No a na 4 měsíční kontrole má náš "drobeček" 6700 g a 66 cm :grinning: Musela mít ten spurt, protože za 4 týdny přibrala 700 g a vyrostla o 4,5 cm :slight_smile: Jinak Dr. říkala, že je moc šikovná a že je napřed, že jí všechno půjde dřív :wink:
3. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky,

díky za držení palečků, já doufám, že to bude zítra dobré a když ne, tak bude třeba malá aspoň dřív venku :wink:

Na to podložení postýlky jsem se vás také chtěla zeptat, páč já teda v postýlce nic takového nemám, ale kočárek tak přizpůsobený je sám od sebe, že je ta korba trochu sklopená dolů. Jediné co chceme ještě koupit jsou polohovací válečky, aby mimčo bylo v postýlce na boku. Nevím, jestli z vás s tím nekdo měl zkušenost, ale mě se to u Adíska osvědčilo.
V košíku už si malou ohlídám :wink: jinak ho mám v Albu, tak můžete mrknout.

Leni, tak ať tě dr.moc při kontrole netrápí a dopadne to dobře. Jinak je na tom něco pravdy, že miminkům i starším dětem se líp spí venku a není tam až taková zima, aby jsi ho nemohla nechat na chvilku na tom balkóně nebo pod schodama v baráku :wink: já to tak také budu dělat, i když teda na chodbě ji v kočárku nenechám, páč by tam nemohl nikdo projít, takže ji šupnu buď na předzahrádku a nebo i s kočárem manžovi do pracovny a otevřu okno. Má ji hned u vchodových dvěří.

Míšo, moc držím palce, aby jste dopadli na kontrole dobře!!!! Verunka je šikovná holka a určitě to všechno zvládne :slight_smile: a myslím si, že nevadí, že přibírá málo, hlavní věc je opravdu to, že přibírá a nejde z váhou dolů, ale to už ti tay psali i ostatní holky :slight_smile:

Paji.o, ty hodnoty na tom monitoru byli právě v té době, že byla malá v klidu, a když se pohla tak to skákalo až nad 170. Když jsem si to našla na internetu, kde je to prfektně vysvětlené, tak jsem se dozvěděla, že ty hodnoty bývají všude odlišné.. záleží na porodnici, do jakých hodnot ten monitor berou jako dobrý a nebo špatný, takže těžko říct jak jsme na tom v podstatě my. Každopádně malá nijak netrpí, na to jsem se ptala dr.kdyby měla málo kyslíku tak by ty hodnoty byli prý max nad 100, ale i tak to zvětšení je nijak neuklidňuje :confounded:
Takže budu věřit v to, že ví co dělají..

Leni dv., kočík je moc krááásnej!!!!!! V tom se bude Áďovi jezdit a do auta to bude super!!!

Veru, ty máš také vybraný pěkný kočár :dizzy_face: :dizzy_face: jen ta cena mě docela dostala :sweat_smile: neseženeš ho někdě za míň?
3. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Katy, právě jsem se chtěla zeptat, jak se vám daří a co nachlazení... tak vidím, že jste na hromádce všichni, to mě moc mrzí... to hory asi nehrozí, co? tak snad bude líp, to je dobře, že malá je bez teplot. A Tobě snad taky bude brzo líp!
Aha, takže Prevenary jsou dva, jo? Tak na to se zeptám dr, jak tam budem na hexe, co by nám doporučila. A gratuluju ke kontrole, malá už je teda fakt velká slečna! :wink: A je super, že je tak šikovná... :wink:
Ohledně toho vyřvání v postýlce - já jsem se k tomu ještě nedopracovala, MM mě vždycky musí zarazit, abych tam šla... teď ty dva dny prostě usínal s pláčem, ale to bylo tak 5 minut maximálně a usnul. A někdy ho nechám přes den plakat, to bych taky nemohla jít na wc, nenajedla bych se... ale večer, jak tak pláče, tak ho prostě chováme... to by plakal fakt klidně dvě hodiny v kuse...

Luci, na té předzahrádce to bude taky fajn. Malé se tam bude hezky spinkat. A snad už ty krutý mrazy nebudou.

Leni, takže zase probdělá noc? :frowning2: To mě mrzí...
3. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Lenajsku, je fakt, že u těch nejmenších se nemá nechávat zase nějak extrémně dlouho plakat... to člověk ani nezvládne...

Dr. mi právě řekla, že pokud se malá nezhorší, ať na ty hory jedeme, že ten horský vzduch může dělat divy. Ale uvidíme, rozhodneme se až asi v pátek. I když už se zdá docela dobrá, tak rýmu pořád má a nevím, jak bysme to tam řešili, protože doma odsáváme vysavačem. Ty ruční odsavačky asi nejsou nic moc, nemá to takovou sílu...
3. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky...

Luci...neboj,bude to v pořádku :slight_smile: malá je asi celá rozvrkočená,jak už se straaaaašně těší ven :grinning:

Leni...díky za odkaz...ale asi na to nemám nervy...malej nikdy moc neplakal,tak já ten jeho plíč vydržím tak max...2 minuty :slight_smile:

Spíš bych potřebovala recept na odvar z makovic :slight_smile: kdo poradí :grinning: :grinning: :grinning:

No nic,jdu zkusit uspat dravou zvěř...
3. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Tak po hodině a čtvrt stááále nespííííme...Za co??????? :angry:
3. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Marti a k čemu je to dobrý ten odvar?
3. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Leni...to se tak přece říká...že když někdo nemůže spát a zlobí,udělá se mu odvar z makovic...je to přece opium :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Už chápu,co myslela Zuzka tím,že je Vikča protivná jako vřed na prdeli...já toho Tomina asi dneska zabiju!!!Spát to nechce,pořád se v postýlce přetáčí a když ho vezmu ven,fňáká a fňáká...tak nevím...je asi přetažený...

Když si půjdu lehnout s ním,budu zase jako přejetá vlakem...

Fakt závidím ségře ty dvojčata!!!
3. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
A jooo, mě to dnes nějak blbě myslí, jsem nějaká zabržděná :grinning:
Neříkej, že dvojčata jsou hodnější než Tomášek? :sweat_smile:
Malej chrní přes den bez problémů, ale kdyby tak i vnoci... Jo a na dásničce navrchu už je malinkatá čárečka, tak za chvíli bude další zoubek :dizzy_face:
3. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Pěkný odpoledne.. tak u dr. vše OK, antikoncepci nemám, nechtěla jsem do sebe rvát další hormony, tak budem gumičkovat. Ale že bych na to měla chuť, to se říct nedá... :confounded: Naštěstí na mě MM nějak netlačí... ale asi ho věčně nebudu moct nechat čekat, že...

Katy, však uvidíte, to je dobře, že dr. řekla, že můžete jet, na vzduchu je určitě líp jak doma, a ještě ke všemu horskej vzduch...

Jak to tak pozoruju, tak sice Lukin přes den moc nespí, ale hlavně, že spí v noci... i když, ono se to určitě taky změní, podle toho co píšete...

Marti, je protivnej Tomík, jo? Asije fakt přetaženej, bo nevím jinak, když už i v kočárku... :unamused:

Leni, další zoubek? No to je fajne. :wink: Příště se na zoubek podívám, ještě jsem ho neviděla.

Dneska mi asi někdo vyměnil dítě, spal vlastně to ráno, pak kolem poledne si zdříml na půl hodinky, pak v kočárku a teď spí zase... uvidím, jak dlouho mu to vydrží. Co mám odpozorovaný, tak jak sněží, tak se mu spí nějak dobře a spí častěji. Jestli je to tlakem, nevím... je to možný. I minule jak nasněžilo, tak líp spal.

Leni, video na FB super!!! :wink:
3. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Jsem na ten monitor nakonec vyrazila a máme srdíčko taky jakýsi zběsilý :cry: V pátek valíme znovu. Ale mě PA uklidňovala, že ráno to může být úplně jinak než odpoledne.

Lenajsku, taťka si určo rád počká :wink: A když bude mít roupy, může vstávat v noci k Lukáškovi a ono ho to potom přejde :grinning:
3. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Raduš, tak snad to bude dobrý a budeme mít šikovné mimča :wink:
Já na něm byla po osmé hodině, potom kolem desáté a potom po té páté a pořád stejné.. uvidím jak dopadnu zítra. Snad si mě tam nenechají :pensive:

Leni, super, že kontrola dopadla dobře a jak psala Raduš, když bude mít manža roupy, tak může vstávat k Lukáškovi místo tebe a přejde ho to :wink:
Jinak já do antikoncepce půjdu určitě, i když jsou to zase hormony, ale gumičky já prostě ne e :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Radi, tak ať dopadne příští monito líp, moc držím palce! Luci i Tobě!

Lukin u spí, dneska zase usínal s pláčem, nevím, čím to... :unamused: Snad zítra to bude lepší.

Vypínám PC, přeji všem pěkný večer a pokud možno pohodovou noc...

Míšo, držela jsem palce, co Verunka na KO, jak jste dopadly? Snad je to vše dobrý.. :wink:
3. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky

Leni.dv: když už je to hrozný, tak ji dám na noc panadol, někdy mi připadne, že to zabere, jindy ne, ale včera to asi zabralo, spala od 19:30 do 7:00, jednou jsem jí dala čaj, báječné, pak šla spát po obědě a spala hodinu a půl, s jedním probuzením, ale určitě ji zlobí ty zuby, už třetí den se posrala, že musela pod sprchu, dneska MM, když jsem byla ve cvíču :grinning: a navečer byla zase protivná :angry:

Holky dneska jsem byla téměř po roce v pracovním procesu, Vikča teda byla semnou, ale byla moc hodná, tři hoďky jsem pracovala a připadala jsem ji strašně důležitá :grinning:

Míši: to je super, že přibíráte :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Zuzi a to budeš chodit pravidelně?? Njn, jen si to užij, na mateřské je velmi důležité mít pocit, že jsme k něčemu jinýmu než na kojení apod :grinning:
4. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahojky holky, moc se omlouvám, že jsem nedala vědět včera hned po kontrole , ale dojely jsme domů a malá prostě začala řvat , ale úplně histericky a vůbec nevím z čeho až se začala dávit, že bude zvracet , ale neměla co hodinu jsem jí uklidnovala až vyčerpaním usnula a pak za hodku byla zase vzhůru, že měla hlad a pak nechtěla usnout. TEd už jsme vzhůru zase řve a já nevím co jí je . Asi jí něco bolí , ale co? Když jí dám flašu jednou potáhne a vyhodí, prdelku jsem proštouchla teploměrem a plínu má čistou. NA pět min usnu a pak začně šíleně řvat až u toho celá sčervená :unamused: :unamused: :unamused: Ani dudlík nepomahá nic :unamused: Že by to byly prdíky, ale nekroutí s e u toho.

Jinak kontrola dopadla dobře :wink: Paní doktorka byla překvapena na to co tm tá nše holka má jak to krásně zvladá a hodnoty jsou stejné a některé říkala o kapánek lepší. Ale pořád se to bude sledovat a nějaká tá operace nás asi časem čeká.
4. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jaká byla noc?

Nám se ty noci taky začínají kazit... :frowning2: Usíná s pláčem, když mu vypadne dudlík tak pláče, pořád v postýlce kroutí hlavou, přitom si dává ručky k očkám, že by jako spal... už jsem mu začala dávat plínku k obličeji, tak si ji tak muchlá, ale někdy to nezabere na uspání... usnul o půl deváté, vzbudil se s pláčem o půl jedné, to jsem mu dala dudlíka a ještě na hodinku vytuhl, o půl druhé kojení a usnul až o čtvrt na čtyři, já jsem byla úplně mrtvá. Furt se řehnil a pak vydával jakýsi neidentifikovatelný zvuky...
Ráno o půl sedmé budíček, to jsem kojila v posteli, tam se chudák zase kroutil, pak u toho usnul, tak já na chvilku taky... Teď čekám, že usne v postýlce, ale zatím teda nevypadá...
Nevím proč teď tak poplakává, dřív usínal v pohodě... a v tu noc jak nechce zabrat, to je něco...

Co vy, noc už byla lepší?

Míšo, to je mi líto, že malá tak pláče... ani ve vodě se neuklidní? A v náručí taky pláče, jo? :frowning2: Tak zkus zavolat dr, co by to mohlo být...
A gratuluju ke kontrole, je fajn, že některý hodnoty jsou lepší... :wink: Hlavně, aby se to nezhoršovalo.. držím palce. :wink:

Dneska jsem chtěla jet za kamoškou do Křenovic, kousek busem, ale je tam docela kosa a cosi padá zmrzlýho, tak asi dneska budem doma. Uvidím, jak se to vyvine...

Luci, držím palce na dnešní kontrolu, ať je srdíčko lepší. :wink:

Zuzi, kolik už má Vikinka zoubků? Takže lezou další, jo.. :slight_smile: A věřím, že ses cítila důležitá, po takové době... :wink: Vikča vydržela v práci, jo? Tak to je fajn.

Pěknej den kočky, mějte se fajně!
4. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj,
mám malýho na klíně a buší mi do klávesnice, tak se nedá nic napsat :angry: .
Mišičko, to je moc dobře, že kontrola dopadla dobře. Je to strašný, když malý miminko pláče a člověk mu nemá jak pomoct:frowning2:. A když Matýše bolí břicho, tak se taky nekroutí, jen u toho strašně řve, jak kdyby ho někdo vraždil, ale Verunku může trápit cokoliv :frowning2:

LEnajsku, tak i ty jsi v klubu bdících matek???
MY dneska opět v noci supe, probudil se jen v 1 a ve 3 na dudlik, ale jedl až o půl 6!! Takže kojení ve 20: a o půl 6, pak spal do půl 8, takže nádhera:slight_smile:. Možná je to tím, že jsem mu začala večer dávat kaše, tak prost nemá v noci hlad a na dudlání mu stačí dudlík a ne prso :slight_smile:

Zuzi, kde jsi pracovala a jako co?
olky ty vaše mimča v břichu jsou nějak natěšený na ten náš svět, že jsou z toho rozrušený a buší jim srdíčka nebo co :grinning:

Marti, závidíš dvojčata??? Ježíši, to si ani nechci představovat, z toho mám husí kůži :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já byla včera odpo v obchodech velmi úspěšnám nakoupila jsem si spoustu triček a Matyáškovi skvělý oblkečky v Reserved měli výprodeje jak prase.
4. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ach jo, už mi zase bojkotuje prsa... :frowning2: :angry: Když je to to přední mlíko, tak to saje, ale jak se má víc snažit, jak už musí sát víc, tak začne řvát, prso v puse a odtrhuje se. :angry: Dám mu druhý a tam se vůbec nechytne a furt řve. Dostal teď úplnej hysterák, tak jsem ho odstavila, rozčiluje se tady na dece. Jako flašku mu nedám, to by měl moc jednoduchý. Prostě se musí snažit. a když nechce, tak já ho u prsu řvát nenechám, on by se stejně nechytl.

Katy a Teri, když vám tohle holky dělaly, jak dlouho to dělaly a už to skončilo? Já se z toho fakt picnu, kojení na hovno, už jsem fakt myslela že tohle máme za sebou a je to tady znova... dělá to už pár dní, nejdřív začal večer, a teď už i přes den. U každýho kojení je tohle, dneska je to teda extrém... :angry: :unamused:
S takovou nebudu z jednoho prsa kojit nikdy.

Veru jo, už taky v noci nespíme... doba kdy je malej vzhůru se nějak prodlužuje. :frowning2: Nevím co udělat pro to, aby usnul.
To je super, že Matyášek tak spal. Na těch kaších asi něco bude. Jinak jsi mu dávala jen mlíčko, jo? Tak teď už to bude jen a jen lepší. :wink:
Kde jsu byla nakupovat? V Reserved jsem snad nikdy nebyla, mají tam pěkný věci, i pro děcka?

Jdu za tím křiklounem, pořád se nevyzuřil. Teď z toho začal škytat, chudák.
Páá!
4. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Leni, teď 2 dny po sobě mi malá nechtěla jíst před spaním, řvala jak tur, u prsa se úplně dávila jak jsem se ji snažila přiložit, ale prostě ho nevzala... Tak šla spát hladová, spala necelých 7 hodin a pak normálka... Ale nevím, proč to dělá a jen doufám, že nebude bojkotovat zas přes den, to je pak na prasknutí ty prsa...
4. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Teri, je to divný. Teď pil v pohodě a jedno prso mu stačilo.. to je fakt jak kdy. Je to potíž s našima kojencema, že? :slight_smile:

Páji, jak to zítra vidíš? Dojela bys? A přijedete ještě někdo do Slavkova na procházku, nebo ne? Je mi jasný, že se uvidí dle počasí... Páji, teď si neuvědomuju, číslo na mě máš? Že bys kdyžtak písla?

Jdeme na chvilku ven, tak papa.
4. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.