• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Koukám, že to nikdo s těma našema broučkama nemá jednoduchý snad se to Leňi zlepší :wink:
4. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
Ahojte,

Miško, to je fajn, že dopadla kontrola tak dobře. Jen tak dál. S tím pláčem ... nebyla třeba Verunka přetažená? Přece jen to byla zase změna, když jste byly u dr. My takhle bojovaly v úterý, když jsme byly dopoledne u dr. Nelka je zvyklá spát v kočárku až po obědě, tak mezi druhou a šestou a v úterý spala od 9 do 11, když jsme šly k doktorce, pak byla celý odpoledne taková protivka a pořád pofňukávala. Nemohla zabrat.

My máme teď pro změnu taky starost s kojením ... zarudlo mi jedno prso a bolí to jak blázen. Včera po obědě to začalo bolet, tak jsem hned začala se zábalama, koupila jsem tvaroh a poctivě Nelku přikládám při každým kojení a pak ještě odstříkávám. Už jsme si vzala i paralen.Teplotu jsem teda zatím neměla tak vysokou, jen 37,5, takže relativně dobrý. Teď mám pocit, že už se to začíná konečně trošku zlepšovat, tak snad to bude dobrý!!! Jsou s tím kojením a prsama starosti.
Navíc Nelinka jakoby cítila, že není něco v pořádku. Včera odpoledne ji hlídal přítel, abych mohla po tom každým kojení odstříkat, udělat si zábal a tak. No dokud si Nelka hrála, tak to bylo dobrý, ale pak vždycky začala plakat a přítel ji nebyl schopen utišit, takže vždycky musela naběhnout mamka a utěšovat a chovat. U mě byla jak andílek, ale nedej bůh ji předat do jiné náruče. Potvůrka jedna malá! No docela jsem trpěla, protože mě to prso pěkně bolelo, když jsme ji chovala a šátek vůbec nehrozil.

Leni, s tím prsem asi nikam radši nepojedu ... ale možná bych se vypravila v pondělí ... nemohla bys? A co další holky? Leni.dv, Veru ...?
4. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Jo, Leni, číslo mám, ještě Ti písnu i svoje do IP, ju?
4. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Páji, týjo, ještě to mám v živé paměti, rudý prso a zánět, brr, bojím se toho jak čert kříže. Jasně s tím zítřkem, pořádně to vykurýruj, prý se to rádo vrací... :frowning2: A Páji, z mé zkušenosti, kdy ani po pár dnech tvaroh a zábaly nezabíraly a teplota byla pořád i přes Paralen, zajdi za dr. ať Ti dá atb, co se můžou při kojení, aby se to pořádně vyléčilo. Super je, že z toho prsu kojíš, mně z něj skoro nic neteklo, já to nechala rozjet hodně. Tak ať to brzo přejde, nezbývá fakt než obklady, chladit, odstříkávat, kojit i přes bolest, hodně pít a být v teple... drž se!!!

Díky za číslo, už si ho píšu. V pondělí klidně můžu. :wink: Uvidíš, jak Ti bude.

Malej už spí, asi pláče, bo má bolení... :frowning2: Zítra by měly dorazit kapky, tak uvidíme.

Dobrou kočky.
4. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
No a když Pája nemůže, nechtěly byste některá dojet a projít se? Nebo že bych vyrazila třeba do Velešek nebo Holubic? Nechce se mi být doma, MM přijede zase pozdě večer...

Leni, Veru nebo Marti, písněte... :wink:
4. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Tak to vypadalo na stejný scénář co vřera, řev sotva jsem ji chtěla přiložit, ale po x pokusech s emi podařilo ji uklidnit a přiložit znovu a sála o 106... To bych chtěla vědět, proč napoprvé pít nechce, jestli něco dělám špatně...
4. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Dobré ráno, dneska jsem první? Kde jste kočky?
U nás noc super, včera jsem šla ve 4 na procházku a malá mi tak vytuhla, že jsem ji musela o půl osmé budit. Tak jsme trošku nakojily, pak si chvilku hrály, pak jsem ji trošku umyla, jen žíňkou, připravila na spaní a v devět už spala jak andělíček, pak se vzbudila ve 2:30, v 6 a teď se tam začíná budit. Asi jí to usilovný sání z toho mýho bolavýho prso pěkně vyřídilo :grinning: No, musím jít, už tam plače. Tak se pak ještě vrátím ...
5. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Dobré dopoledne holky,
jen v rychlosti, malej je utahanej a ječí:slight_smile:
V pondělí bych mohla, ale dneska jedu Leni odpoledne do Brna :frowning2: . Včera jsme měli doma ródeo, kluci se pěkně vyřádili, Matyášek usnul jak zabitej:slight_smile:.
Já tomu taky vůbec nerozumím, proč ti prcci dělají někdy u kojení takový scény. Včera byl unavenej, ale sál pěkně, ale taky se mi párkrát stalo, že viděl prso a hned hysterák... :unamused:
Já musím zaklepat, už jsem v pohodě, v krku už mě nebolí. Tak jdu se věnovat, páá
5. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu taky jen na skok.
Včera jsem celý den prala, žehlila a uklízela. Dnes musím balit a vařit s sebou na hory. Jsme všichni lepší, takže zítra vyrážíme na týden na Šumavu :grinning:
Tak se tady všichni opatrujte a na Luci jsem zvědavá, jestli když se ještě vrátím bude těhulinka nebo už bude mít princeznu na světě?! :dizzy_face:
Pá kočky! :wink:
5. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej pátek přeji!

Páji, co prso, je to už trošku lepší, nebo pořád stejný? Snad bude brzo líp... :wink:
My jsme včera byli odpoledne taky na hodinku venku, jak jsme dojeli, tak jsme malýho dali zase pod schody, spal tam ještě dobrou půl hodinku, ale pak jsem už ho musela vzít, aby spal v noci... spal tam až do třičtvrtě na šest! Večer v postýlce zase chvilku plakání, ale nechali jsme mu malý světýlko rožnutý a asi to bylo lepší. Kolem osmé vytuhl a spal do půlnoci, to jsem byla jak praštěná, když jsem šla spát o půl jedenácté a o půlnoci se vzbudil, pak docela pěkně usnul a vstával ve čtyři ráno. Myslela jsem že chce dudlík, ale měl hlad, tak jsem nakojila, musela přebalit, bo byl zase pokaděnej, v noci se mu kadí nejlíp.. :grinning: A v pět spal a vstával po sedmé zase s kroucením, tlačením a šponováním...
Dneska dorazily ty probiotický kapky, tak jsem mu je hned šupla. Jak dlouho se holky berou, do vypotřebování?
Kape se jen 5 kapek denně, že? A myslíte, že k tomu můžu dát ještě i Saba, nebo radši už ne?

Veru to nevadí, dneska jsem se už domluvila s kamoškou že za ní pojedem do Křenovic, poprvé busem, tak jsu zvědavá. To je fajn, že v krku už nebolí. Jo, a super fotky Adámka a Matyáška. :wink:

V to pondělí by to bylo fajn.

A co ten razík ve Vyškově příští týden, budete chtít někdo jet, nebo ne? Zatím se neurčil žádnej termín, tak nevím...

Teri, já nevím, mám pocit, jestli to není jen tím, že jsou utahaní a nechce se jim sát ani se přisát... napodruhé to už může být větší hlad, tak se přisajou, že mají hlad, aby se teda najedli.. co já vím, co se jim honí hlavou... :frowning2:
5. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Katy, to je fajn, že jste lepší, užijte si hory!!! Ať vám vyjde počásko a je pěkně... :wink: Opatrujte se a dobře dojeďte!
5. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj!
Veru, tak to máš dobrý, že ti Maty hned vytuhl.
Áďa vytuhl teda taky, opět krásně spal do půlnoci a pak jen řev :frowning2: Uspávala jsem ho nevím jak dlouho, nezabíralo nic, ale pak nějak usnul a ve 3 nanovo a opět minimál ně hodina řevu, uspávání... :frowning2: To ho nakonec uspalo kojení, nic jinýho, a spal s náma, ale jelikož se tam rozvaloval, tak se MM sebral a šel spát do ložnice. Už jsem dneska vyflusnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem měla fakt i na krajíčku, jak jsem z něho byla nešťastná. :frowning2: Jako nechápu, jestli ho ty zoubky takhe bolí? Já chci spát v kuse celou noc!!!!! :sweat_smile:
Veru, ještě bys po včerejšku chtěla vyměnit Matyho s Adámkem? :grinning:

Katy, užijte si to na horách. :wink:

Leni, v pondělí bych možná mohla.
5. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Leni ach jo.... :frowning2: To mě fakt mrzí, že je to u vás v noci takhle... :frowning2: dáváš asi pořád ten Nurofen, bo co na ty zoubky? Snad to fakt bude lepší... musí to být na palicu, co... :frowning2: Jinak co kočárek, jak se s ním jezdí? Psala jsi naFB, že to není jako čtyřkolka, ale neboj, sníh za chvilku sleze a bude se jezdit krásně. :wink: A to přední kolečko je otáčecí, nebo ne?
Vypadá jinak moc pěkně. A to je ten novej, nebo použitej?
Tak v pondělí by to bylo fajne. Snad vyjde počasí.
5. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Leni, to je děsný, chudáček musí ho to fakt bolet:frowning2:. se ti vůbec nedivím, já brečím pokaždé, když se v noci nespí :frowning2: .
A Äďu bych brala klidně - na den :wink: , ale byt bych si musela obehnat zevnitř pletivem, aby si neublížil :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Leni, jo, je to na palicu. Ale já to prostě nechápu, přes den je hodnej, občas teda kňourá, ale to tak až navečer, že by ho to fakt tak bolelo jen vnoci? Nurofen jsem mu dala, ale nějak nezabral :unamused:
Kočárek je dobrej, přední kolečko je otáčecí a jde i zaaretovat. Občas jsem ho málem převrátila, ale to tím, že nejsem na něj zvyklá a jezdili jsme docela ve sněhu... Je teda použitej, paní psala, že ho používala asi půl roku, takže vypadá pořád dobře. Už jsem si objednala k tomu i tašku na kočárek :slight_smile: Jen jsem měla strach, jestli mu tam není zima, protože ta stříška není tak krytá, ale byl tam zabubanej a studený tvářičky neměl.

Veru, on by si neublížil, jen by ti tam všechno vytahal a rozházel :grinning:
5. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahojky holky, tak noc docela v pohodě a den docela taky tak tuk tuk , ale za to já jsem dostala migrénu od zad takže bomba fakt. Pořád něco :angry:
5. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Jé já se tak těším až budu moct taky s kočáre¨m ven ještě tak 14 dní :wink:
5. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Leni, prso už je o 100% lepší, teplotu už nemám, zarudlý už to taky není, ještě pár kojení a bude to úplně ok. Už to fakt skoro necítím. Hodně pomohl ten tvaroh a odstříkávání :grinning:

Leni, s těma kapkama ... já dávám většinou 2 kapky dopoledne a 2 kapky večer. A je to ok. Nejdřív jsem dávala 5 kapek jen dopoledne, ale k ránu už se pak vždycky dost kroutila, takže jsem to pak rozdělila na dvakrát. Už se nám i stalo, že to bolení stejně přišlo i přes ty probiotický kapky a pak jsem dala Sab siímplex, namazala bříško a do půl hoďky bylo po bolení. Neptala jsem se teda na to, ale probiotický kapky jsou přírodní, takže by snad nemělo vadit, když je v případě potřeby doplníš i tím Sab simplexem. Jo, ty probiotika nezaberou hned, nám zabraly po 2 dnech, kdy se malá 4x během dne totálně pokakala :grinning: A pak už jí bylo dobře. A teď má bolesti fakt jen sem tam a hodně malý!

Přišel přítel, tak vyrážíme všichni na prochajdu. Mějte se kočky a hezkej víkend!
5. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Čauky, pěkný podvečer přeji, vrátili jsme se z návštěvy v Křenovicích, cesta busem v pohodě, na cestě tam malej koukal, na cestě zpátky chrupčil. Teď ještě dospává, ale už ho jdu vzít nahoru do bytu.

Páji, to je super, že je prso lepší, musí to být úleva, co? :wink: Ten tvaroh je fakt super. Taky mi hrozně pomohl. A jakou máš odsávačku?
Kapky jsi teda dělila, jo? No já mu to zatím budu dávat asi v poledne, a uvidím, jak na tom bude. Jojo, četla jsem, že zabírají až po pár dnech. Hlavně, aby zabraly. A kdyžtak dám občas i ten Sab simplex, uvidím. To ráda čtu, že malá už nemá takový bolení... super. Tak snad zaberou i našemu malýmu.

Radi, jak jsi dopadla na monitoru, už to bylo lepší?

Luci, a jak se daří Tobě?

Mějte se kočky krásně, pohodovej večer přeji, možná ještě přijdu juknout, MM přijede pozdě, je zase na hokeji...

Páá!
5. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
ahoj, potrebovala bych poradit, jestli je ve Vyskove nejaky kurz plavani kojencu (mame 3 mesice) a zda je mozne tam chodit o vikendech. diky Hanka
5. únor 2010 v 19:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz
Ahojte holky,
smudli my zatím plavat nechodíme, ale holky s mimčama chodí do akvaparku. Ale nevím, jak o víkendech, sad se tu holky brzo ukážou.

Já jsem se byla podívat naživo na kočár Bumbleride Indie a jsem zamilovaná:slight_smile: Je boží. Strašně se mi líbil v zelené barvě, tento.
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=17608343&tab=3
Takže musím šetřit:slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Smudli, plavání je ve Vyškově v aquaparku myslím od 6 měsíce a není to o víkendech, jen v týdnu.

Veru, tak jdeš do něj, jo? :slight_smile: Zkoušela jsi s ním jezdit? A kdy tak plánuješ ho koupit? Cena je fakt mazecká :sweat_smile:
Já jak jdu kolem toho našeho sporťáku, tak ho musím furt ošahávat, se na něj nemůžu vynadívat :grinning:

Dnes jdu brzo do hajan, kéž by byla klidná noc :confounded: MM brzo ráno vstává a jede termálů, tak budem sami doma.

Dobrou noc.
5. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný dopoledne, tak jaká byla noc?
U nás večer poprvé naprosto v klidu a to i poté, co jsem Lukinka vyndala z kyblíku... nechápu nic!!! Že by to bylo tím, že jsme byli sami doma a MM mě neznervózňoval? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo těma kapičkama, že by ho už nebolelo tolik bříško? Možný je všechno... uvidíme, jak to bude dneska. I usínání bylo naprosto v pohodě, dokonce bez dudlíku a bez pláče, jen tak trošku fňukal a pak usnul. S plínečkou u tváře a v ruce. :slight_smile:
A vzbudil se o půl třetí a pak o půl osmé zase s hekáním a kroucením... takže parádní noc.

Snad byla u vás taky dobrá. Leni, snad Adámka ty zoubky už konečně přestanou trápit.
A s tím kočárem věřím, že se na něj nemůžeš vynadívat. :wink: Kam jel TM do termálů? Týjo, taky bych jela... :slight_smile:

Veru, kočárek je moc pěknej, ještě jsem se nedívala na cenu, kolik stojí...

Radi, jak jsi kočko dopadla včera?
A co Lucka? :slight_smile:

Jdu za tím naším číslem, dala jsem ho na bříško a zase se vzteká a pláče... ach jo, s takovou na další prohlídce u dr. pást koníky nebude... :frowning2: :frowning2:
Dneska jedem k tchánovcům na chvilku na návštěvu a na oběd, tak nemusím vařit.

Krásnej víkend všem přeji! :wink:
6. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Smudli, my jezdili a jezdíme plavat o víkendu do Brna - do Fílie na Lesnou. Tam se začíná od 3. měsíců.
6. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Ahojte,
Leni, tak v pondělí dojedu na 99%.Prso už je úplně ok, takže pokud nezačne v pondělí nějak chumelit, tak do Slavkova mezi 13:30 a 14. Vyrazíme někam? Kde se sejdeme? Abych věděla kde zaparkovat:o) Půjdeme i na prochajdu? Jestli mám vzít do auta kočárek. A co Lenča s Verčou? Holky, přidáte se?
6. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky, dneska nemám čas nějak reagovat, páč jsem ráda, že se vůbec hýbu.. nohy mám nateklé až hrůza a chvílama mě to chytne tak, že to sotva stačím rozdýchávat, ale pravidelný to není, takže fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uvidíme co se s toho vyklube..
6. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Nazdárek holčiny,

tak včerejší monitor dopadl dobře. Mimčo má asi po rodičích syndrom bílého pláště :sunglasses:

Luci, drž se holka :wink: Už to máš za pár a může to přijít každou chvilku :wink:

Veru, kočárek fakt super :wink:
6. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Hoja,
koukám víkend a tu mrtvo. My dneska budeme výletovat a pak na nákup, tak aspoň nebudeme doma. Navíc jsme se dobře vyspali, dítko se sice párkrát v noci probudilo, ale jedlo až v 5.45 a pak jsme spali do 8.30, parááda:slight_smile:

Leni ukazovall mi ho takový mladý švarný mládenec (ten kočár) a já se hned zamilovala (do toho kočáru), jezdila jsem s ním jako drak po prodejně, akorát neumím moc s tříkolkou, tak jsem jim to tam trochu pobořila :grinning: :grinning: :grinning: . Je strašně lehounkej a prooostooorneeej a ta zelená barva je nááádhernááá, na jaro a léto úplně booožíííí :slight_smile: :slight_smile: .

Holky, zítra přijedu, napište, kdy. Mně osobně by vyhovovalo až v těch 14hod.
7. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky

tak u nás noc naprostá katastrofa, jsem myslela, že po půlnoci pojedem a zase se to uklidnilo. Celou noc jsem nespala, takže si teď připadnu jako po flámu a jsem děsně utahaná. Ke všemu si manža ještě dělal srandu, že je dnes Veroniky a že by to byl gól, kdyby se opravdu malá narodila...no, mě to zase až tak k smíchu nepřipadalo, ale co už :confounded:
Dneska jedeme do Brna do obchodu a k příbuzným na návštěvu, tak snad se tam nějak dlouho nezdržíme a pojedem co nejdřív domů. Nějak na to dneska nemám náladu..

Jinak Verunko, všechno nej k svátečku!!!!!!!!
... a to stejné i malé od Míši :slight_smile:

A kočár je fakt bombovej, až na tu cenu :sweat_smile: a s tím švarným mládencem jsi mě fááááákt pobavila :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj!
Všem Verunkám přeji všechno nej k svátku! Samozřejmě i té v bříšku :dizzy_face: Ale ještě by v tom bříšku mohla malou chvilku zůstat, ať neslaví narozeniny a svátek v jeden den :slight_smile:

Dnes Adámek spal po dlouhé době hezky, paradox je, že já nespala :sweat_smile: Dala jsem si navečer s kamarádkou víno s kolou a asi ten kofein dost na mě zapůsobil :grinning:
Jinak máme novinky - Adámek si už docela slušně sedá, teda ještě vrávorá, ale to dopiluje. A dnes si v postýlce poprvé sám klekal a vstával :dizzy_face: :slight_smile: Zrovna stahuji video na FB.

Veru, našla jsem tu diskuzi o tom tvým kočárku :wink:

To pondělí ještě přesně nevím, uvidíme, dám vědět. :wink:

Pěknou neděli všem přeji! :slight_smile:
7. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.