• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj kočky, pěknou neděli přeji, včera jsme byli u tchánovců, chtěli jsme tam jet původně na chvilku jenom, ale malej nám určuje, jak to bude... takže nejdřív tam nemohl vůbec zabrat, hrozně plakal, pak se uklidnil až u prsa a pak usnul, na neuvěřitelný dvě a čtvrt hodiny!!! Až jsme ho chodili kontrolovat, jestli vůbec dýchá... :grinning: Tak jsme se domů dostali až večer, PC už jsme nezapínali. Zase skoro bez pláče... asi ty kapky fakt zabírají.

Dneska je to třetí den, co mu je dávám, a už třikrát byl totálně pokaděnej, takže fakt mají účinek. Páji, díky za ten odkaz, jinak bych je asi nekoupila...

Verunkám taky přeji vše NEJ k svátku, i té malé v bříšku, ale jak píšou holky, ještě by tam měla vydržet... :wink:
Máte dneska krásnej slunečnej den. :wink:

Luci, jedeš ještě na nákupy? Tě obdivuju.. už to asi fakt nebude dlouho trvat, podle toho co píšeš to může už být kdykoli... držím moooc palečky!!!

Veru, super, že byla dobrá noc. :wink:

Leni, téda, Adámek je šikulka! A zrovna tak hezky spal, a Tys nemohla usnout, to je pech... na video se mrknu. :wink:

Páji, taky bych to viděla až kolem té druhé hodiny, no sraz asi u kašny pod zámkem. Už mám dvě varianty, kam bysme mohly jít, tak něco vyberem.
Snad fakt nebude moc kosa a nebo nebude sněžit...

Radi, to je super, že byl monitor v pořádku. :wink:

Holky, krásnou neděli přeji, ještě se odpoledne ozvu.

Pááá!
7. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Myslím tím dvě varianty na procházku, jinak do restauračky bych šla asi zase do Bonaparta, kdo bude chtít.
Takže sraz v 14.hod u kašny na náměstí pod zámkem, ju?
Páá!
7. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Koukám, že tu plánujete srazík... no, já bych se také ráda zúčastnila, ale hrotit to nebudu. Bych vám tam někde nerada chytla porodní bolesti :sweat_smile:
Snad vám vyjde takové počasí jako je dnes :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni, kdyby jsme tam nemuseli, tak tam nejedem, ale sousedka má narozeniny, takže ji musíme něco koupit a potom něco i domů + ta návštěva u příbuzných. Radši bych šla třeba někam na procházku, ale nedá se nic dělat.
Jinak mě to chytá docela často, tak doufám, že se to co nejdřív rozjede a budem mít malou už na světě.
....v Úterý jdu zase na kontrolu, tak jsem zvědavá co nám řeknou.

Tak se mějte dneska všechny pěkně a využijte toho počasí na nějakou tu prochajdu i za mě :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
P.S. jste mi zase udělali chutě s těma palačinkama, co jsme si tam minule dali :dizzy_face: :dizzy_face: mňam
7. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Oběma Verunkám vše nejlepší k svátku. Ať se jim jen daří!

Luci, mě napadlo úplně to stejné, co Tvýho manžu ... tak přeju ať to ještě aspoň do zítra vydrží, aby neměla beruška ve stejný den narozky i svátek:o) Si s těma poslíčkama teda užíváš!!! Měla jsi to stejné i s Adámkem?

Leni, kašna je naproti poště? Si to teď nemůžu vybavit ... A nemáte tip, kde zaparkovat? Se mi nechce platit na náměstí parkovný :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
JSme se vrátili z procházky, je tam sice krásně, ale fučí ledovej vítr, snad to tak nebude i zítra.
Páji, kočárek si vem s sebou, na procházku bych to viděla určitě, kdyby byla zima, tak na nějakou kratší. :wink:
Jinak parkování - holky parkují u školy naproti kostela, nebo než se vjede na náměstí - dole, tam je po pravé straně když se přijíždí od autobusáku parkoviště, nebo zkusit na Husové, to je ulice co je mezi poštou a radnicí. Někde tam snad místo najdeš.

Luci chápu, tak držím palce, ať je Ti dneska dobře a nejedete z návštěvy do porodky. Snad ještě malá chvilku počká. :wink: I tak to bude mít docela blízko sebe svátek i narozky. :slight_smile:
7. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Ahojky holky, tak krásně dnešek začal a tak pitomně končí. Ráno manžel , že pohlidá malou tak jsme jela s máti na hodku do bazénu , moje záda už to potřebovaly jak sůl .Tak jsem nádherně vypla. Fakt mi to bez malé na chvilku prospělo i když jsem na ni pořád myslela :grinning: :grinning: No a pak dojedu domů jdu jí břebalit a najednou koukám od čeho má špinavé bodíčko na zádech. A jak na svinu to bylo v místech kde má jizvu tak jsme jí to vyslíkla a málem se poblila. Jak tam měla už stroupky tak jí odpadly a jizva se jí rozjela a začalo jí to mokvat :confounded: Má to jakési zarudlé takže jsme z toho na prášky a zítra ráno jedem do dětský ať na to koukne. Doufám, jen že tam nemá nějaký zánět :unamused: Tak to vypadá, že si asi zase pobudem v nemocnici :unamused: Už fakt nemůžu jsme z toho zoufalá :unamused: :unamused:
7. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Všem Verunkám...vše nej nej k dnešnímu svátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Miši...teda vy máte takový neštěstí...zní to hrozivě,snad to bude brzo O.K....je mi té Vaší princezny fakt líto...chudika malá :unamused: takový malý uzlíček a tolik už si toho užila....Ať je brzo líp :slight_smile:

Holky...užijte si zítřejší srazík...těším se na fotečky...

Luci...ty už radši je odpočívej!!!Já jsem naštěstí žádný poslíčky neměla...není co závidět :frowning2:
7. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
Míšo.. ach jo, to je fakt něco... :frowning2: :cry: To je fakt hrozný, co si malá všechno musí prožívat.. moc držím palce, aby se jí jizva brzo zahojila a už ji opravdu nic netrápilo!!!! Moc na vás myslím! Věřím, že už jseš zoufalá, ale jednou to snad musí skončit!!!!

Marti, v úterý bys mohla dojet do Vyškova na srazík? :wink:
7. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Já si pořád myslím, že se mi zdá jen nějakej zlej sen a že se jednou musím probudit a ono pořád nic :confounded:
7. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Leni...úterý by bylo fajn...alespoň se s Tomískem vyvětráme :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou všem... :wink:
7. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky

Míši koukám, že pořád něco :frowning2:

Verunkám vše nej k svátku :wink:

Holky, já uvidím co v úterý, ale Vikča chodí spát kolem půl jedné a pak jedem na plavčo, takže nevím jestli dorazím :unamused:

Leni.dv: Adámek je šikulka :slight_smile: , teď bude furt sedět a stoupat :grinning: , já jsem si dala v pátek trochu vína s colou a bylo mi blběm jak prase, tak myslím až dokojím, tak budu stejně o vodě :grinning:
7. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme zpět z Brna..z návštěvy i z obchodu. Myslela jsem si, že dojedeme domů dřív, ale co se dá dělat :angry:

Jinak mě to dneska zase chytalo, hlavně teda v obchoďáku, kde jsem se dost prošla.. a jenom jsem se modlila, aby to přešlo a já nebyla celebrita mezi nakupujícími ještě štěstí, že vynalezli koše na nákup, páč jsem se ho přitom držela jako klíště.

Paji.o, toto jsem právě s Adískem nezažila, u něho jsem ani nevěděla, že mi praskla voda :sweat_smile: prostě po půlnoci mě chytli bolesti a jelo se.
Za to teď si to vyloženě vyžírám. Mám opuchlé nohy, i když jsem u příbuzných seděla a nemohla se potom dostat do bot a ke všemu mě chytnul i průjem :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže co to všechno znamená fakt nevím.

Marti, tobě se to řekne, že mám být doma a radši nevylízat, ale ono se to fakt chvílama prostě nedá.

Míši, jejda..snad to bude dobrý!!! Držíme všichni palce i na nohách, aby to nebylo nic vážného a nemuseli jste zůstat v nemocnici!!!!!! Snad už to všechno špatné brzo zkončí a vy si budete konečně užívat Verunky a ona vás. Myslím na tebe!!!!!
7. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Luci, já myslím, že je to tu každým dnem, já jsem měla poslíčky dvě noci, průjem a třetí se jelo :wink:
7. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Zuzi, já si už tady na diskuzi připadnu pomalu jako prvorodička :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: jenomže ono na tom něco bude, že každé těhu je jiné.
7. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Dobrý ráno!
Luci, jak píše Zuzka, bude to určo každým dnem :wink: Tak vydržet :wink:

Zuzi, jj, Áďa se furt snaží, ale nejlíp to stoupání mu jde v postýlce, na zemi by chtěl taky, ale nejde mue to a pak se začne rozčilovat. V postýlce už je docela obouchanej, jak furt padá :grinning:

Holky, dnešek uvidím, chtěla bych přijet, potřebovala bych provětrat ten kočár :grinning: ,ale podle toho, jak bude malej spát. Dáým vědět.
8. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Hoj kočky, venku svítí krásně sluníčko, sice bude pod nulou, ale už to pomalu leze nahoru, tak po obědě už nebude tolik mínus.

Luci, no asi to fakt bude každým dnem kočko... :wink: Ještě si pořádně doma odpočiň a naber síly... :wink: Už bych se asi nepouštěla do žádných větších akcí... :wink: Kdy máš další kontrolu?

Zuzi, tak uvidíš, jak Ti to vyjde, na chvilku byste se snad stavily... uvidíš.

Marti, zítra doraž, ať je nás tam víc... :wink:

Leni, kočárek je nutno provětrat, to je fakt... :wink: Kdyžtak na mě číslo máš, tak písni nebo zavolej, jak to vidíš. :wink:
A Adámek je fakt šikulka, za chvilku si bude stoupat i na zemi. :wink:

Holky co jste měly nebo máte ty probiotický kapky, chtěla jsem se zeptat ohledně kakání miminek, jestli se nějak změnila stolice? Mně se zdá, že ji Lukášek má o dost řidší a taky víc do zelena... nevím, jestli je to z těch kapek, nebo z něčeho jinýho... můžete mi prosím napsat vaše zkušenosti? Díky... snad to není průjem.

Míšo, jednou to trápení určitě skončí!!!!! MOc držíme palce! :wink:

Krásnej pohodovej den všem přeji a odpoledne se na vás těším. :wink:
8. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Leni, psala jsem Ti na MMB. :wink: :grinning:
8. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, venku je nádherně... takže se vám srazík určitě povede i s nějakou tou prochajdou, akorát pozor, ať někde neuklouznete :wink:
Já byla taky na prochajdě...jen tak s návštěvou v drogerii, abych se aspoň prošla a malou nějak popohnala ven.
Potkala jsem po cestě i Marťu, takže ví že jsem OK a hlavně pořád 2v1 :grinning: :grinning:

Leni dv., video na FB je supééééér :dizzy_face: :dizzy_face: a určitě se s holkama domluv na provětrání kočárku, je to potřeba :wink:

Jinak Leni, zítra mám kontrolu i s monitorem, tak jsem zvědavá co nám řeknou. Kdyby něco, tak hned podám info.
A snad bude Lukášek v pohodě, možná je to i tím, jak si na ty nové kapky jeho tělíčko zvyká :slight_smile:

Tak se mějte moc krásně a užijte si prochajdu i za mě.
8. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Tak bych měla odpoledne přijet. Musím stejně ještě nakoupit.
Leni, ty věci z MMB ti vezmu. A kam máš naplánovou prochajdu? Že bych vzala i Jess, Berrynka pojede určitě taky, že, Veru?
8. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahojte holky, já mám od rána den blbec. špatně jsem v noci spala, ráno dospávám, MM mi dal do lehátka Matyáška vedle postele, já poslouchám, jak si krásně šustí s hračkou, za pár minut na něj mrknu a on ohlodával celou kytku a šustil si s lístečkama. V puse nic neměl, ale určitě to cucal, tak hledám na netu, jestli je kytka jedovatá, no snad ne. Pak jsem šla na poštu, Matýše v Manduce na zádech a práskla jsem sebou na ledu. Mám obražený ruce a kostrč, ale malej v pohodě, naštěstí. :unamused:
Leni, Berrynu beru :wink:
8. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Holky, přítel se zpozdil v práci, takže vyrazím trošku pozděj, doufám, že to na tu druhou stihnu. Ale spíš ne, protože budu muset v práci určo kojit ... Když tak Leni písnu smsku a navedeš mě, kde zrovna jste, ju?
8. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky holky, jsme zpátky z nemocnice. Verča to tedy rozjetý má , ale naštěstí by to zatím nemělo být na stehy. Dr. jí to vyčistil a dal nějaké jakoby mašličky.Máme to kontrolovat a kdyby se to horšilo tak hnedka jet jinak kontrola za týden¨.
8. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
míši ahoj, to je moc dobře, aspoň nějaké dobré zprávy. Kdy už Verunka bude mít klid, chuďátko :frowning2:
8. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Luci, tak na zítřek držím palečky. :wink:

Leni fajn, že dojedeš. Díky za věcičky, hned Ti dám peníze. Říkala jsem si projít se kolem zámku dokolečka dokola, a nebo tam nahoru mezi ty zahrádky, jinam se tady v tom sněhu asi jít nedá. Kolem rybníka je to samej sníh... :frowning2:

Páji, my na Tebe počkáme. :wink:

Veru, ach jo, fakt den blbec... :frowning2: To naražení musí pěkně bolet... :frowning2: Ale ještě, že se malýmu nic nestalo.

No já nevím, jestli se taky trošku nezdržím, malej vypadá že za chvilku půjde spát, pak ho musím taky na chvilku přicucnout, aby vydržel... tak snad to stihnem. Kdyžtak přijdem pár minut po druhé.

Míšo, ach jo... tak držím palce, aby se ta rána brzo zlepšila a na příští kontrole to bylo jen lepší! Bylo to špatně sešitý, nebo co? :frowning2:
8. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Leni doktor říkal, že jí asi brzo vytáhly ty stehy a pak se jí to rouzjelo a ješte , že prostě takhle malím dětem se to pomalu hojí :confounded:
8. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Míši, oni určitě ví co mají dělat a malá je s tebou hrozně šikovná, fakt to pěkně zvládáte.. a jinak je malá hodná, spinká ti v noci?
8. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Holky, díky za fajn procházku, nejdou mi stáhnout fotky z foťáku, musela bych PC restartovat, ale už ho jdu vypínat, tak stáhnu pak zároveň i fotky ze zítřka.
Teď než Lukin usnul jsem 3x!!! přebalovala, bo byl pokaděnej... zítra už ty kapky nedám, nějak ho to prohání... :confounded: Uvidím, co se bude dít jak je vysadím.

Veru, díky za zítřejší odvoz zpátky. :wink:

Leni, věcičky moc pěkný, díky. Kočárek taky moc pěknej. :wink: A Adámkovy zoubky taky moc pěkný. :wink:

Páji, tak zítra malou uvidíme i mimo kočárek. :wink:

Míšo, ach jo... tak snad to bude brzo zahojený.

Loučím se, dobrou noc, mějte se fajn!
8. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Luci malá je hodná přes den , ale jak začne sedmá večer tak ona začne řvát, kroutit se a to jí vydrží třeba až do půl noci , když se zadaří dobře tak jen do desíti, ale třea včera usla až o půl druhé :unamused:
8. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Tak to mě Míši mrzí... a nemá přehozený den a noc? Spousta miminek to tak má :confused:
8. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.