• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jestli spíš prostě nemá ty večerní koliky, s tím asi neuděláte nic :pensive:
9. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Holky může to být oboje naš´těstí včera to nebylo na moc dlouho a po desáté jsme už byly v limbu :wink:
9. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
9. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Už jsem to viděla včera a udělalo se mi z toho docela blbě :unamused:
9. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahoj kočky, tak já ještě nerodím..
Dneska sem byla zase na kontrole a na monitoru, tak jsem dopadla dobře(aspoň teda co se monitoru týče) a kontrola byla stejná jako před týdnem. To znamená, že to prostě může přijít kdykoliv...už mě s těma řečma docela nervují, páč se pořád nic neděje, krom toho, že mám chvílama dost šílené poslíčky :angry: akorát se dr.nelíbili moje nateklé nohy, jsem musela jít v podzimních botech (jsem docela mrzla), páč se do kozaček ani tenisek nevlezu takže říkal, že pokud by se to horšilo, tak honem dojet na kontrolu.

Jinak je u nás šílená zima, to počasí si fakt nedá pokoj!!!!!!!!!!

Míši, to je fajn, že jste to přes noc zvládli :slight_smile:

Eri, Jj už jsem to viděla a je to hrůůůza, nechápu ty maminy :rolling_eyes: :rolling_eyes: chtělo se mi chvílama brečet, když tam brečeli ty miminka. Nepochopím, jak někdo může takhle cvičit s miminkem, vždyť to není žádný cvik, ale spíš ublížování!!!
9. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
tak mi došla snížená mateřská, takovej pokles jsem teda nečekala :rolling_eyes: :angry: :unamused:
9. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Holky jen v rychlosti, srazík ve Vyškově byl fajn, jen byla teda kosa jak z nosa, když jsme šli pak na procházku... fotky na FB.

Luci, to znám, to čekání je šílený, že? Ten konec se děsně vleče, jak bys to už chtěla mít za sebou a furt nic... moc držím palce aby ses už brzo dočkala a bylo vše bez problémů... :wink: S těma nohama mě to mrzí, snad to nebude otíkat víc... držím palce.

Míšo, to mě mrzí, že malá tak pláče večer... Lukin taky večer pláče, ale naštěstí jak jsme ho začali dřív koupávat a dřív pak na noc kojit a dávat flašku, tak už se to o hodně zlepšilo. Ale musí být odpoledne vyspanej, mám vypozorovaný, že musí vstávat tak kolem páté odpoledne, aby večer neplakal a vydržel do té půl sedmé. Dneska nespal, jak jsme se vrátili o půl čtvrté a je to poznat, chtěl zabrat ale nešlo mu to, tak pláče a pláče, teď ho mám na klíně a houpu s ním, zázrak, že se na chvilku uklidnil.
Nevím co by pomohlo, sama jsu bezradná... jsou to opravdu asi ty večerní koliky, zkus nějaký ty kapičky... a s jídlem to máte jak? Dáváš flašku, nebo večer kojíš? Jestli nemá hlad a neměla by dostat jídla víc... Lukin má večer vždycky víc hlad, jen prso mu nestačí, musím mu dát ještě flašku.

Teri, taky mi došla snížená mateřská, u mě je to rozdíl 3 tis, to je docela dost. :angry:

Lítání miminek jsem viděla a málem mi vypadly oči z důlků!!!!! Strašný!!! Opravdu týrání miminek... hnus!!!! :angry:

Jdu se věnovat malýmu, krásnej večer přeji!
9. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky

lítání miminek mazec, krávy matky a instruktorky :angry: Nechápu čím by tomu miminku, jako měli pomoct :unamused:

Holky co vám snížili PPM?

Míši neboj to se spraví a zachvilku bude chodit spát v osm, bože jak já se na to těším, jak vždycky usne :grinning:

To je super, že se srazík vydařil. Já jsem byla v práci, pak jsem přilítla domů dala Vikče oběd a šla spát a pak jsme valili na plavčo.

Dneska zase měla svůj den :frowning2:

Doprdele posralo se nám auto, oprava asi 11000 asi si budeme muset vzít pujčku, fakt nádhera :angry:

No nic po jízdě na rotopedu jsem dostala hlad :grinning:
9. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
Hoj holky, jdu juknout co novýho :grinning:

Luci ty si ještě v celku? Teda, ty chceš vydržet určitě do toho Valentýna co? :grinning:

Lítání miminek, no coment, chudáci děti a magoři matky :confounded: Mě už kdysi dávno došel mejl s videem na tohle téma a jen sem kulila oči, co tomu dítěti dělaj.

Leni, mě taky vždycky přišlo že večer má Maťula větší hlad, já si mu večer dávala odstříkaný, bylo to lepší , e sem věděla kolik vypije.

U nás bojujem jak se dá, asi nám přichází období prvního vzdoru, tak trpím - holky co byly u nás viděly sam,y možná i proto se teď moc nederu na veřejnost, páč je mi to trapný. Jinak díky bohu za psa, aspoň si má Matýsek s kým celý dny hrát :slight_smile:
9. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Hoj holky tak vás tu zdravím. My se máme fajně, akorát jsme s Peťulou nachlazení.

To lítání miminek je fakt mazec. Mi jsme byly s Petříkem v 1. měsíci na neurologii a tam ho taky chtla za nohu a ruku a zvedla ho. sem na tu doktorku taky hleděla jak z jara. Tam to má ale svůj účel. Toto mš přijde fakt na palicu, ty matky nejsou normální.

Jinak Petříkovy zjistily plochy nožičky, tak jsme si byly objednat vložky do boteček. Jen doufám že nám neřeknou ať koupíme i ortopedickou obuv. Ta se mi vúbec nelíbí.

Hani s těma prckama je to fakt někdy na prd. Nechodíš třeba s Matýskem někam do nějakého MC, že by se tam vyřádil s dětma a třeba by se uklidnil.

Za 8 dní má Petřík 2. roky. Je to strašný jak to utíká :frowning2: . Před chvílí se narodil.
9. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky, my měli pohodovou noc, víc takových:slight_smile:

Míši, vydržet, my jsme si tím taky prošli. Každej večer několikahodinová hysterie, no bylo to na palicu. Používáš antikolikový lahvičky??? U nás se osvědčilo, když se nenalokal vzduchu a dávala jsem ho vždycky odříhávat.

Hani, to se jako Matýsek vzteká nebo odmlouvá???? A proč se stydět, vždyť tím prošla každá matka, ne?:slight_smile:

Zuzi, auta jsou věčný pěnězožrouti, nám se cokoliv podělá, tak je to taky za několik tisíc oprava :confounded: , v únoru zatím nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale to přijde :angry:

Ty matky jsou normální kreténky, takhle je trápit, to jim není divný, že ty děti tak u toho pláčou? :angry: :angry: :angry: :angry:

Teri, o kolik procent se snížila??? :confused:
10. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Veru, já to pochopila tak, že místo 70% z platu bude 60%, tak jsem si myslela, že budu mít o 10% nižší mateřskou než za prosinec, ale asi neumím počítat :frowning2: Mně to kleslo o 2500 :rolling_eyes: To už potom ten rodičík podle téhle mateřské nebude takovej skok :frowning2:

Máte všechny 3letý rodičák?

Holky, malá spala 11 hodin :confused: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky, tady toho je po ránu...

Hanííííí, no zdááááárrr. Ty ještě žiješ :grinning: Jsem si včera říkala, jak to, že nejste na srazu Vyškovaček a ono toto. Neboj, to přejde a bude to ještě horší, až ho dostihne puberta :sweat_smile: nechci tě strašit, ale také jsme si tím všichni prosšli a uvidíš, že jakmile bude mezi dětma třeba ve školce nebo v nějakým centru tak se uklidní.
Adis nám teď začal koulet očima atd.fakt na zabití, když ho člověk vidí, ale co naděláme....nic, musíme doufat, že je to v ejdnu chvíli přejde a to na hóóóóódně dlouho :wink:

No a s tím Valentýnem, nestraš..to fakt teda rodit nechci :grinning: snažíme se s M co se dá, ale jí je to očividně jedno, akorát mě potom .... celou dokope :angry:

Alčo, jste nechlazení? Náš mladej taky, mám ho doma od Pondělí a šijou s ním všichni čerti . Dávám mu Mucosolvan a šplícháme do nosu Olynth pro děti. Je fajn, že nemáme teplotu.. akorát když jsem dneska ráno volala dr.tak mi říkala, že teď řádí u děcek zápal plic atd.že je toho hodně, když jsou pořád ty mrazy. Snad zůstanete jako my jenom u toho nachlazení.
Plochou nožičku? Jak se to prosím tě zjistí :confused: a snad to nebude tak hrozný, aby musel nosit ortopedickou obuv.

Veru, takže dneska vyspaná do růžova :slight_smile: to je super!!!!

Zuzi, to s tím autem je teda na hov**, nás teď také čekají menší výdaje ohledně auta. Vzhledem k tomu, že máme dvě, tak dvojnásobně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak to napsala Verča, jsou to penězožrouti :rolling_eyes:
10. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
Ali, tak ať ste brzo fit :slight_smile: Ty nachlazení teď číhaj na každým rohu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Debilní počasí :frowning2: Kde Vám to zjistily ty nožky? Dá se to poznat? Přijde mi, že Maťula na jednu nožku trochu šmatle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale možná ho jen moc pozoruju. Jinak já ty MC moc nemusím, nikoho tam neznáme, navíc moc cizích dětí, to zas nemusí Maťula, spíš se vyřádí na návštěvách. Jj, letí to děsně, bude oslavička?Už teď jsem zvědavá na dortík :slight_smile:

Veru, s tou nocí tichá závist :grinning: u nás se to poslední 3 dny nějak kazí to spaní. :rolling_eyes: Jak nám těch 17 měs. spal krásně v postýlce sám, tak najednou chce za náma, nebo spíš za mnou, omotá se kolem mě jak chobotnička a to já se totálně nevyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maz se začíná vztekat, já vím že to děti dělaj, ale já si přijdu totálně neschopná a krkavčí matka, když na něj musím furt hulákat nebo ho ignorovat, když kvůli každé blbině spustí hysterák :unamused:

Teri, já mám 3 letou variantu, zrovna včera sme špekulovaly, nevíte, když bych navázala rovnou na tu 3 leotu můžu si pořád vybrat nebo musím tu 4 když sem vlastně nezaměstnaná

Luci, strašíš a moc :grinning: Já chci hodné, nikdy pubertou nepostižené dítě :slight_smile: Dneska Ti tam skočila 40ka, mazec :grinning:
10. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
hame, já si myslím, že když stihneš další mateřskou před ukončením tohoto rodičáku, že můžeš mít zas na 3 roky, tu 2 letou si ale myslím že nee...
10. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Hani, já tě ale strašit nechci :grinning: :grinning: jen si vzpomeň jaká jsi byla ty (v jeho letech toho asi moc nenavzpomínáš) ale i tak, dnešní mládež je o tolik dopředu než my, že se fakt člověk chvílama divý co ty děcka ze školky vypustí třeba s pusiny. Zrovna dneska se mladej nekrucoval před zrcadlem a do toho říkal : " Vol*, vol* " (to slovo si určo domyslíte), jsem myslela, že špatně slyším :angry:

Teď jsem mu roztáhla sedačku, pustila Pat a Mat a zahnala do peřin.. potvoru malou.

Jj, 40 :sweat_smile: :sweat_smile: to není ani možný.
10. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Tu plochou nožičku jsem mu zjistila já. Nemá tam prostě tu klenbu. Pak mi mamka říkala že petřík šmatle a pajdá na jednu nožku, tak jsem sním zašla k dětské dr. a tá mě poslala na ortopedii.

Hani možná bych s ním k dr. zašla ať se mu na tu nožku podívá. Oslavička určitě bude a dortík bude nejspíše traktor.

Luci už ti to klepe na dveře. Termín máš zrovna na Petříkovy narozeniny, tak se třeba trefíš :grinning: .

Teri já 3 letej rodičák mám. Pokud nechceš mít do 2 let další mimi tak je to nejlepší varianta.
10. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky!
Ty jo, o létání miminek jsem nikdy neslyšela a když jsem se na to dívala, tak jsem měla hrůzu v očích! Vypadá to fakt děsivě, pochybuju, že to je k něčemu dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: V životě bych na to nešla, ty matky jsou asi blázni, ne? :confused:

Hani, prosím tě, jsem ti říkala, že to není nic tak hroznýho to jeho vztekání :wink: A čeká nás to každou :slight_smile:
Jo a puberta bude opravdu mnohem horší :sweat_smile: Když vidím neteř, tak se vždycky ptám, jestli jsem taky taková byla :grinning: Mamka říká, že byla a prý ještě horší :sweat_smile: :grinning:

Třeba Áďa se vzteká už teď :sweat_smile: Ráno jsem ho pozorovala, stoupal si v postýlce, tak chvíli sranda, pak už jaksi se na těch nohách nemohl udržet, nohy s emu rozjížděly, vrávoraly, on úplně rukama visel na té postýlce a řval, pač chtěl stát a už to nešlo :grinning: Musela jsem se fakt smát.
Jinak noc jsme měli po dlooooouhé době krásnou :dizzy_face: Vzbudil se až o půl čtvrté na dudlík, chvíli se tam mrskal, pořvával a pak usnul a za dvě hoďky už na jídlo.

Luci, to Adis ještě říkal hezky, ne? Počkej, z té školky bude chodit s různýma slovama :grinning: A už bys jako mohla rodit, ne? :grinning:
10. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Nazdárek děvčata,

se musím trošku zkulturnit a valíme na utz abychom zjistili jak nám prcek roste :wink: No doufám, že je na tom lépe jak maminka, bo ta má jakýsi pročišťující období a nějak pohubla :sweat_smile:

Teri, u výpočtu mateřské se snad měl snižovat i základ ze kterého se to počítalo. Ale včera zrovna to probírali ve sněmovně (samozřejmě probali h****) a chtěli by to vracet i zpětně. No uvidíme :wink: Hlavně aby nám nestihli snížit ještě rodičák, to už by mě opravdu nasrali :grinning: :grinning:

Zuzi o autech ani nemluv. Ty budou žrát prachy furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
ahojte

Teri, máš to hodnou princeznu, Elenka spává taky těch 10 hodin, jestli to nebude tím ovzduším, dnes ráno, když jsem jí v šest krmila, tak MM prý než si zas lehnu, at chvíli otevřu okno, že máme vydýchaný vzduch, tak jsem to udělala asi na 2 minutky a měli jsme ložnici plnou smogem smradlavýho vzduchu. :unamused: jeslti je nějaká inverze nebo co.... Rychle z Ostravska pryč. :unamused:

Co se týká toho lítání, no coment. My jsme národ volů. Nějaká pipka se vrátí z Ruska a bude tady poučovat mudry, kteří celý život studují. Je to všechno o penězích. A my jsme tak blbej národ, že na to vletíme. Vsadím se, že kdybych si otevřela salon, kde se bude bosí šlapat v ho**ech a řeknu, že to mám z Asie, že je to léčivý, tak se najdou blbečci, kteří si to budou nosit v igelitkách a mě platit za to, že jim budu řikat, jak v tom šlapat. :angry:

Hame, to nás čeká všechny, to je přirozený vývoj dětí, už se na to těším :angry: Ty Simi, stáhla jsem si trojku, ale po chvíli jsem to zabalila, nenašla jsem do toho žádný downloady, jako oblečení, domy, vlasy a tak a ta dvojka se všema datadiskama mi přijde zajímavější. Tak ted hraju dvojku. Hrála jsem ji už asi před 2 lety, tak uvdíém jak mi to dlouho vydrží. A pak se možná do té trojky pustím.
Jo a s tou mateřskou, určitě to jde, já to tak mám taky naplánovaný. Teda doufám, že v tom neudělali taky nějaký změny, šmejdi.

Tak poslední dvě budoucí mamče a pak co? Pak by se mělo popořadě znova :grinning: Takže kdo začne? :grinning:
10. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Leni dv., je mi to jasný, že si ze školky donese ještě spoustu slov a ze školy ani nemluvím :angry: ale za to koulení očima bych ho fakt praštila. Hlavně když jsme byli na návštěvě a babička mu něco říkala a on dělal ty ksichty.. fakt na zabití. A na pubertu se hróóóóóózně moc těším, páč už teď kamarádí ve školce s takovýma sígrama, že to není ani možný :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Heh, rodit :grinning: :grinning: ty si dobrá. Na malou absolutně nic nezabírá, jsme s manžou pomalu už strhaní a ona mě akorát potom dokope :angry:

Rady, ať ti kontrola dopadne dobře. Třeba budeš rodit ještě dřív než já :grinning: :grinning:

Alčo, tak třeba se to fakt povede na Petříkovi narozeniny :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný dopoledne přeji... jsu dneska jakási praštěná, Lukin byl ze včerejška asi úplně hotovej, že nemohl vůbec večer zabrat, pak v noci byl dvě a půl hodiny vzhůru, hrozně plakal, tak jsem ho uspala až v naší posteli u prsa a pak přendala do postýlky... naštěstí pak spal do osmi, tak aspoň něco. Jsu zvědavá jestli usne teď, dělá mu nějak problém přes den doma v postýlce usnout, furt kouká... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani ahojky, škoda, že jsme to s tím srazíkem tak nějak blbě vymyslely, tak se uvidíme příště. Tebe a Matýska jsem už pěkně dlouho neviděla, stejně tak Lucku a Tomáška.

Jo Leni, psala jsem Hance včera ať pozdravuje Lucku a Tomáška, nevěděla jsem že za nima jedete s Adámkem taky, jinak bych jí napsala ať Tě samozřejmě taky pozdravuje. :wink:

Holky, měly vaše dítka po probiotických kapkách někdy úplně zelenou stolici?

Jdu vás dočíst, krásnej pohodovej den!
10. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Luci, nestraš ale nic není nemožné :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Hani já si myslím pokud jsi nezaměstnaná, tak si při druhém nebudeš už moct vybrat. Když jsem byla těhotná, tak mě zaměstnavatel chtěl kvůly tomu vyhodit. Já bych mu to i podepsala protože k němu už nikdy nepujdu, ale tím pádem bych u druhého mimča si nemohla ten rodičák vybrat.

Lilitha tak začala už Zdenka . My se chceme snažit o druhé až tak v létě. Třeba se začne snažit nekdo i dřív :wink:
10. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
mrkala jsem na fotky ze srazíku, muselo to být opět super, do které restauračky to v tym Vyškově chodíte? Snad to někdy konečně vyjde, když budu v Rousínově, aby jsme se s Elis přidaly.
10. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Raduško, nestraším... je to tak jak jsi napsala: nic není nemožné :grinning: :grinning:

Hani, já jsem nezaměstnaná, tak ti hned potom písnu jak jsem dopadla, ale myslím si, že je to přesně tak jak píše Alča. Já jsem také uvažovala jenom o dvou rokách a potom do práce, ale pokud to nebude možné, tak po těch třech už poletím, páč 4roky se mi teda doma být rozhodně nechce. To jsem nebyla ani s Áďou :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Akorát doufám, že nějakou práci seženu nebo si otevřu vlastní květinářství a zkusím to :sweat_smile: , ale každopádně to nebude tady u nás v Rousínově, páč je to tady na hov*** takže buď Vyškov nebo Brno.
10. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Veru, to je super, že Matyášek tak hezky spal.

Teri, závidím... :grinning: Jak to děláš, že tak spí? Že by fakt ten těžkej vzduch u vás působil jako uspávadlo?

Lili ahojky! :wink: Jsi mě pobavila s tou teorií o tom salónu... :grinning: Ale máš recht, jsme národ volů, nechápu, že je vůbec něco takovýho možný a že ty matky v tom vidí nějaký plus pro dítě... jak píše Verča, to jim není divný, proč u toho ty děti tak hrozně pláčou? :angry: No comment, fakt.

Radi, dobře dopadni na monitoru. Škoda, žes včera nemohla přijet, tak to už asi na další srazík až s miminkem, že? :slight_smile:

Luci, 40tt, mazec!!!! Jo, moc dobře to znám jaký to je když se snaží člověk mimčo vyšťourat a ono má prostě svou hlavu... však víš jak jsem pila různý kořeněný nápoje, lněný semínko, svařáky, sexovali jsme snad ještě víc jak když jsme se snažili... :grinning:, procházkovala jsem a ono prd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě, že budeš rodit v Brně, kdyby hrozilo přenášení, tak Tě moc dlouho přenášet nenechají. Ale snad to nebude potřeba a porodíš bez problémů sama a v pohodě. :wink:
S tím koulením očima, no to musí být radost, co... a bude asi ještě hůř, že... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Co se dá dělat, obrnit se trpělivostí a vydržať...

Hani, určitě to s Matýskem není tak hrozný, ale chápu Tě s tím chozením do společnosti... návštěvy jsou určitě fajn a hlavně že to Matýskovi vyhovuje. :wink:

Teri, je to mazec s tou mateřskou, já mám fakt o tři tisíce míň, taky jsem už MM říkala, že přechod na rodičák už nebude tím pádem tak hroznej skok, je podezírám, jestli to nebyl záměr. Hlavně, že stát utrácí všude možně jinde, ale šetřit budou na rodinách s děckama. :angry: :angry:

Slyšela jsem, že se měla ta mateřská znova projednávat, že by ji měli dát na tu původní, ale nevěděla jsem, že by to mělo být i zpětně... ale to stejně neprojde, tak proč se radovat...

Alčo, týjo, dva roky, to je něco. :slight_smile: A snad rýma brzo ustoupí. A snad budou stačit vložky do bot, já je taky nosila a měla bych doteď, příčně plochá noha. Taky existuje spousta cviků na ty chodidla, možná vám ortoped něco doporučí.

Hani, s Matýskem jestli se Ti zdá že šmatlá bych možná zašla někam, aby se na něj podívali, radši se ujistit, že je to třeba OK, nebo kdyby nebylo, aby se to začlo řešit co nejdřív... snad to bude v pohodě. :wink:
Luci, taky ať je Adámkovi brzo líp.

Lili, že by se začalo těhotnět znova druhý kolo? No je to možný... :slight_smile:

Leni, to je super, že Adámek po dlouhé době tak hezky spal. SNad mu to už vydrží. Že by byl víc unavenej, tak líp spí? A nebo ty zoubky už přestaly trápit? S tím stoupáním to fakt musí být sranda. :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Řešíte rodičáky? Nějak nerozumím tomu, když píšete, že jste nezaměstnaný, tak jak je to s těma vašima případnýma dalšíma rodičákama...

Jak je to s tou tříletou variantou? Já bych ji chtěla, ale uvažuju o druhým mimi do těch tří let věku Lukáška, dá se pak rovnou navázat na další třeba tříletou variantu, nebo ne? Asi se zeptám na sociálce nebo v práci, co o tom vědí...

Luci, snad už pak nebude krize a bude to s tou prací lepší... v Brně se snad práce najde. :wink:

Lili jo fakt, Zdenka (giselka) už začala, tak třeba se rozšíří řady těhulek o nějakou další. :slight_smile:

Radi, s tím rozením, člověk nikdy neví... :wink:
10. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Zuzi, s tím autem je to pech... :frowning2: Tak snad to bude na dlouho poslední oprava.. je to děs, kolik to všechno stojí. CO máte za auto?
ŠKoda, že to nevyšlo, tak se uvidíme příště. :wink: Jaký bylo plavčo?
10. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.