• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, a jo... :unamused: Jsem si to neuvědomila... to nevadí, donesu vzorek na náměstí. :grinning:
Jo, jel tak brzo, bo oni tam budou spát, takže přijede zítra ráno. Bude muset být OK, bo pak hned jak dojede, jedeme na chalupu, a bude řídit. Tak snad cestu zvládne... :grinning: Má to ten kamoš ve Střelicích, kde mají nějakou velkou chatu, tam budou všichni spát. Takže to bude dneska celej den. :slight_smile:
No jo, to by se mu kapánek asi prodražilo, už takhle to určitě stálo hafo peněz, je jich tam asi 15, a tolik jídla, co jsem slyšela že tam bude, mazec.
1. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Teda, tak to se teda TM má, tolik žrádla, to by se mi taky líbilo :grinning:
Kdyžtak Jessu brát nemusím..... Vypadá to, že tam bude dneska krásně :slight_smile:
1. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Leni, nechám to na Tobě... aby zase nebyla chuděrka sama doma. :wink:
Týjo, taky bych si dala líbit gulášek, kuřecí a vepřový masíčko, chlebíčky, pak tam mají domácí tlačenku a já nevím co ještě... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ani nevím, co budu dělat na oběd, a MM mi po ránu dělal takový chutě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Lenajsku, tu neschopenku mě nabídli s tím, že to většinou ženský zvládají na jedničku ten první týden stimulování, že by mi ji potom radši doporučil těsně před tím, než půjdu na odběr, že by mi to už mělo tlačit na břišní stěnu a tak jak píšeš ty, může se stát, že mi některý prasknou.. a o to já zrovna nestojím. Takže uvidím jak se s ním domluvím ten příští týden, až půjdu na KO jak dostanu MS.

A po tom zákroku a vrácení miminek do bříška, na to mi říkal, že neschopenku většinou nedávají, když vše probíhá tak jak má, tak nevím.. možná jsem to špatně pochopila. :unamused:

Jinak Vám kočky přeju krásný 1.MÁJ :slight_smile: MM si vyhlídnul stromek před naší předzahrádkou a teď na něho kouká a říká, on nám odkvetl..takže nevím, kde dneska dostanu pusinu :grinning: a akorát se semnou dohaduje (ze srandy), že to byla na 100% třešeň a samozřejmě že nebyla..hihi
1. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Nazdaar holky, tak jsem vas prelouskala:slight_smile: Pocasi je zatim super, tak snad se to nezkazi jak vcera, i kdyz zadny velky prseni z toho stejne nebylo...

My mame na tu dnesni narozeninovou gril party taky mega jidla a urco neodolam a grilovany masicko si dam, ale budu se muset sakra hlidat:grinning: Asi se budu muset nacpat topinkama at me to tak nelaka:grinning:

Tak zatim ahojky :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky holky, krásný první máj a nezapomeňte na pusu :wink:
1. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsu pořádně provětraná, Leni, tímto ještě jednou díky, jsu normálně jak přejetá parním válcem, dneska asi vytuhnu hodně brzo... :grinning: Bylo to fajne, jen kdyby tolik nefoukalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad i vy ostatní jste se měly fajně, a ještě budete mít po celý víkend...
Erinko ahojky, dej si klidně i to masíčko, jednou za čas to určitě neuškodí... :wink:
Míšo ahojky, taky nezapomeň na pusu... :wink:
Luci, hlavně po tom ET bych doma zůstala, aspoň první 4 dny, kdy se embryjko zavrtává... těch prvních pár dnů je nejdůležitějších, to by měl člověk mít spíš klidový režim a být v pohodičce... tak uvidíš. :wink:
Mějte se krásně, pěkný večer a celý víkend!
1. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Holky, snad jste si užívali nádherný den a žádná neuschnete! My byli celý den u babičky v Drnovicích, s babičkou jsme byly na procházce a U Kumrů na zahrádce jsme si daly horký maliny a já teda ještě nealko pivko. Dojeli jsme v 18,30. Malá byla ukázkově hodná, 2x dlouho spala v kočárku a jedla po 3 hodinách! Moc faln den, konečně si ji babička užila. :wink:
1. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Leni, já jsem teda taky pěkně provětraná, musela jsem si na chvíli odpočnout, jak mě bolely nohy a Jessa hned zalehla do pelechu a byla tuhá :grinning: Snad to brzy zopakujem.
Kde jste všechny? To se ještě teď líbáte pod třešní??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Taky jsem tady dnes moc nebyla, po dlouhé době jsem vyrazila mimo domov.
Leni, zatím nic jo? Známá má termín 12.5.tak jsem taky zvědavá, kdy mi dojde sms, že už JE TO!
Už je to náročný Leni, co? Už abys ten uzlík odložila do postýlky, co? :wink:
1. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Marti, no je to už takový dlouhý, záda bolej, nohy bolej.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se těším, až ten balvan přede mnou spadne :grinning: Ale jen pod podmínkou, že to dítko bude hodňoučký a nebude řvát, jestli to bude dacánek, tak ať je radši v břuchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne, to si dělám jen srandu :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
No to je právě to, že to člověk neví, co za dítko vykoukne na svět. To se pozná už po pár dnech. Ale budeme doufat, že bude celý po mamince - hodný :grinning: A taky mi ke konci připadly všechny dny stejný, protože člověk už nikam moc nemoh, nebo ani nechtěl. Už to bylo takový o ničem. V podstatě se čeká, až to bude, tak je to takový přežívání :angry:
1. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jsem trochu záviděla holkám, co rodily dřív, před termínem. V tom říjnu ve špitále jsem si říkala, že kdyby mi museli dělat císaře - malá měla špatnější ozvy už ten měsíc před porodem - tak jsem se už těšila, jak to budu mít za sebou, bez toho trápení před tím, a pak všem napíšu sms, že už se mimčo narodilo a budou všichni koukat.....no, tak to nedopadlo, přenášela jsem a odrážela sms, jako jeslti se něco děje, jak to že to není atd. Už to bylo otravný.
1. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
To věřím, přenášení musí být otrava a proto bych tomu chtěla předejít. Jenže mimču neporučím, až bude chtít samo, tak vyleze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
Tak držím palce, ať se ti zadaří. On je relativně ještě čas. Říkají že nejčastěj se rodí týden před a týden po termínu. Tak uvidíš. Hlavně nám dej vědět ať můžem posílat gratulacion!!!
1. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj, dobré ráno. Holky, včera jsem objevila tyhle golfky, dost se mi líbí. V té červené je to úžasný.Máte měkterá zkušenost s touhle značkou?
http://www.moje-miminko.cz/kocarky-golfove-hole/kocarky-coletto-fiorino-s-nanoznikem-a-plastenkou http://www.moje-miminko.cz/graphics/products/10104/4822/6817_orig.jpg
2. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem volala MM a je ještě na té chatě, tak dneska to na naši chalupu moc nevidím, spíš až zítra. Snad dorazí aspoň na oběd.
Leni, to věřím, že jste byly holky vyřízený, však jsme toho docela dost pochodily... :wink: A jestli se budeš cítit, klidně něco podobnýho zopáknem, nebo pak třeba už i s kočárkem. :wink:
Dneska se mi zase zdálo o porodu, ale bylo to naprosto v pohodě, přímo v tom snu jsem porodila a viděla jsem to miminko, ale nebylo to nic drastickýho, tak nějak v pohodě. Dokonce v tom snu jsem té porodní asistentce říkala, že bolest zubů po trhání osmiček byla horší... :grinning:
A narodil se v tom snu teda Lukášek, tak jsu zvědavá, co to bude a jestli sny něco nepředvídají. :slight_smile:
Mějte se všechny krásně, pohodovej víkend a já ještě nakouknu.
2. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojky všem krasný a sluný víkend. Já tu pusu včera taky stihla i když v okolí najít rozkvetlí strom už bylo docela těžký ,ale našel se :wink:
Dneska mě čeká dopolední víkend a pak asi na kolo aspoň kousek :slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu jenom na skok, přidala jsem pár fotek, taťka s Vikčou mi stáli modelem. Jinak Vikča pořád v noci hezky spinká,ale přes den pořád trpíme na to bolení břicha :frowning2:

Vidím, že Lenča je pořád 2 v 1, pořádně si to užij, hlavně spaní :grinning:

m1rti: myslím jsem tě potkala minulou středu na náměstí, byl jsem s mamkou na procházce.

Luci nádherný fotky z Francie, ach taky jsem tam byla a boží :dizzy_face:
2. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
dolda: Jo? Já si nejsem jistá, jestli bych tě poznala. Ale na městě jsem každý den a v tu středu jsme šly z masáží, muselo to být mezi 9,30 - 10,00. Musím kouknout, jestli máš v albu kočárek, podle toho se člověk orientuje nejlíp :wink:

Holky našla jsem ještě jeden golfáč, ten se líbí mýmu, mě teda tady, ale nemá nánožník, to mě dost štve.
http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfove-hole/cam-flip-2009.html
Po ťuknutí na obrázek se to rozbalí a je vidět varianta s pláštěnkou a golfáč složenej.
2. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
dolda: tak kočárek už vím jakej máte. Bydlíš někde na Smetance? Jak jste se tam fotili u Hané, tak tudy jezdím procházkou domů, na Joklovku, tamtudy je celkem klid než po Tyršovce.
Jinak malá má KRÁSNEJ POKOJÍČEK, taťka je moc šikovnej, fakt paráda!
2. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Huj holky, MM začíná hledět na fotbálek tak si sem na chvíli sednu a dočtu si Vás :grinning: měli sme dnes v plánu nějakej výlet, ale venku fučí tak by sme asi uletěli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koukám že čarodějnice ste přežilly ve zdraví, už se těším jak na nějaký to opíkání vyrazíme za rok i s Matýskem co jsem prolízala alba tady, tak to vypadá suprácky ty děcina oblečený za čarodějnice a čarodějníky :dizzy_face:

luci: Teda takový kolegy a šéfy v práci fakt nezávidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vyprdni se na ně, důležitý je mimi a to že sou naprčení aj kvůli Adískovi, no přece ho nepůjdeš utopit když je nemocnej ne?
2. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Jinak já letos asi uschnu páč sem pusenu pod rozkvetlým stromem nedostala :rolling_eyes: odpoledne sme šli vozit s tchánama, tak na nějaký lóbání nebyl čas a ani chuť :unamused:

teri: Jaká byla grilovačka?

Tý jo Leni koukám že už si 39 tt :astonished: :grinning:

m1rti: Jak ses mě ptala skrz ty kurzy babysigns, tak já byla na tom jednorázovým kde se kupovaly jen ty materiály a bylo vysvětleno jak učit a tak, to co sem Vám přeposílala, je že skrz velký zájem bude několik lekcí kde ta paní bude formou her a písniček přímo mimouše některý znaky učit, na tohle už asi chodit nebudu, ale kdyby to někoho chytlo... Jinak ty golfky se mi moc libí ty první :wink:

Zuzi: Fotky super, bych řekla že malá je čím dál víc na Tebe :wink:
2. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Hani, mě se taky líbí ty první, tak právě vymýšlím strategii na mýho....už kvůli tomu nánožníku. Ty druhý ho nemají....
Holky, máme dnes 5 měsíců, toto letí!
2. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj kočky,

jééé koukám Hani že máš novou fotečku v okýnku, sluší vám to :wink: no jo no, kolegyně i šéfku si člověk hold nevybere a když už jsme u toho, tak to vypadá na dýl, protože to Áďovi začlo sedat na hlasivky, takže sotva mluví a chrčí to v něm jako když startuje letadlo :angry: takže jsem zvědavá, co mi v Po nebo Út řekne dr. a potom povezu OČR do práce, a jaj :pensive: :pensive:

Jinak já dostala hubana až dneska a to pod kvetoucí jabloní, nebyla to sice třešeň, ale hlavně že něco :grinning: no ne? A čarodky jsme vůbec neprožívali, protože jak už jsem tady několikrát psala, Áďa je nemocnej. Jsem si tak uvědomila, že musím zítra zavolat do školky a omluvit ho..

Leni dv, koukám, že jsi ještě 2v1.. doufám, že pilně cvičíte v ložnici :grinning: :grinning: ale i tak, máš pořád ještě čas několik dní. Uvidíš, že mimíska přenášet nebudeš.

Holky, nebudete mít někdy sraz? Bude to asi blbá otázka, ale mohla bych se potom přifařit :sweat_smile: hihi

Tak já pádím udělat klukům toasty.. mějte se pěkně!!!
2. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
huj holky,jak se tu máte :fearful: my se máme na houby,ale jinak malej je zlatej.nešel nám týden internet,tak už mi po vás bylo smutno :slight_smile:
2. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Katy, jak to, že se máte na houby?
2. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
Psala jsem nedávno,že mám nemocnýho tátu.tak mi v pondělí zemřel.vše vyžizuji já a už to nezvládám,pohřeb je v úterý tak snad už to pak bude trošku lepší :unamused:
2. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
hlaně že už se netrápí bobišek,sice se ted trápíme my ostatní.ale tátu už nic nebolí a snad mu bude tam nahoře dobře :pensive: :pensive: :pensive:
holky mějte se,malej už s sebou mele tak jdu uspávat.hezký večer :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Brý večer, jen nakukuju než zasednu k bedně a má se stavit jště kamoška :slight_smile:

luci: Si mi udělala úplně chutě těma toustíkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad už bude s tím maroděním Áda lepší, jednou se to musí obrátit na uzdravovací cestu ne :wink:

kaci: Ahojky, sem si říkala co s tebou je, žes dlouho nepsala :wink:
2. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.