• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, tak dobře teda... :wink: :grinning:
Musím se večer domluvit s MM na focení malýho, jestli by se šel s náma vyfotit, nebo bych se s malým nechala vyfotit jen já... jsu zvědavá, co řekne. Třeba mě překvapí... :grinning:
11. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Hani, protože měl pořád zvýšený teploty a měl rýmu, tak to prostě kontroluju... ale už teda asi nebude třeba. :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Holky, kdyby to záleželo jenom na mě, tak je už venku a už se s ní všichni ňuchňáme :slight_smile: :slight_smile: To já musím čekat, až se milostpaní rozhodne vykouknout sama...

Hani, hoď fotku, až se pokocháme. Já jsem měla gelovky hrozně dlouho a bylo to príma, většinou jsem je měla hodně kraťoučké, páč bych s delšími nic neudělala a měla jsem strach, abych neškrábla Adisa.
Ale v práci mi to rozhodně nepřekáželo, takže jakmile se malá narodí, jdu zase do nich.

Leni, taky bych toho měření nechala a měřila ho opravdu jenom kdyby byl nevrlý a leskla se mu očka. Já to tak dělám do teď s naším mladým, akorát mu to teda už necpu do prcky :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
...ale je fakt, že máš strach a nevíš co a jak, tak píšeš o rady :wink: Stejně ti to maminkovství sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
Luci, njn holky se krášlí :grinning: FOtku hodím až budu nějakou mít, jak manža dojde z práce vrazím mu do ruky foťák, sama to nedám, su ráda, že píšu :grinning:

Leni, aha tak to jo, já teploměr vytahuju jen když je Mat divnej a začne být přehnaně umazlenej, to už vím že má teplotu i bez teploměru, přijde mi že ty děti sou horký pořád :grinning: , tak pokud není nějakej další příznak tak bych ani neměřila :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Já vím, měla jsem prostě strach, no... :slight_smile: Jsu asi někdy přehnaně citlivá. :slight_smile:
Luci, díky... Tobě to taky sluší a s miminkem bude ještě víc. :wink:
Hani, jsem si to neuvědomila, že by se to fotilo blbě. :grinning:
Leni, má Tvoje tchýně v ateliéru i zrcadlo?
11. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Leni, chápu, že máš strach, ale když ho budeš furt měřit, tak nad tím budeš furt přemýšlet, proč má tolik a tolik... A to je zbytečný :wink:
Zrcadlo v aťasu myslíš jako veliký? Má tam jen malinký...
11. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Myslela jsem velký, že by byla pěkná fotka v zrcadle. Nevadí, díky. :wink:
Já vím... je to zbytečný. Někdy je třeba mě "štípnout". :wink:
Jdem na chvilku ven, doma mě to už neba. Pěkný odpoledne!
11. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Holky, už jste to viděli...to je naprosto šílenéééééééééééééééééééé :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

http://video.mail.ru/mail/neiki/2/4.html?liked=1
http://video.mail.ru/mail/elena200568/17/28.html
11. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z venku, zrovna jak jsem s kočárkem vyjela, začalo šíleně sněžit. To je jak na potvoru. Ale byli jsme hodinku venku, teď dospává Lukin v kočárku, já jsem uvařila a jdu ho vzbudit. Snad bude zítra trošku líp...

Luci, už jsme to tady rozebíraly, že je to něco šílenýho... byla o tom línání reportáž minulej týden na ČT. Fakt šílenost. :angry:
11. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
Luci, tak z toho se mi udělalo úplně špatně.. Ona mu snad vykloubila ruku, ne? :astonished:

Dneska jsem opět nemohla jet s kočárkem, kolečko opět prázdné... Nafoukala jsem ho a za 10 min. jsem se stejně musela vrátit domů. MM večer chytnu pod krkem a musí to spravit :grinning:

Leni, já jsem Juráškovi měřila teplotu jen jednou a ani jsem nevěděla, jak se to dělá...Musela mi to ukázat doktorka. Taky bych to nepřeháněla s měřením..

Hani, já měla nehtíky docela dlouho a až v září jsem si je nechala sundat (chvilku před porodem..). Docela mi to chybí. Ale trvalo mi fakt skoro 4 měsíce, než se mi ty nehty trochu spravily. Ale i tak by si zase nechala říct a nechala si je udělat. :wink:

Radi, držím pěstičky, aby bylo vše OK. Však si tě v nemocnici pohlídají a mimi taky :slight_smile:

Luci, třeba bude "Verunka" opravdu valentýnský dítě :wink:

Už 2 noci jsem skoro nespala, prcek se furt budí, poplakává... Dneska mu dám asi rovnou flašku, říkám si, jestli náhodou mu moje mlíko nestačí a proto se furt budí. Vyzkoušíme a uvidíme..
11. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Leni, ty ses tu ptala na tu zelenou stoličku? Teď jsem četla, že u dětí, co mají UM je to normální... Nevím, kolik teď té UM dáváš... A co dáváš za UM, pořád nutroš?
11. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Páji, to je blbý s tím kočárkem... snad to TM nějak spraví a budete moct jezdit. Bez koleček to nějak nejde, co? :confounded: :grinning:
Zkus mu dát flašku, uvidíš, aspo%n zjistíš jestli pláče z hladu nebo z jinýho důvodu. Já bohužel zjistila, že Lukášek tolik pláče až po měsíci, že to bylo z hladu... chudáka jsem ho asi dlouho trápila hlady... :frowning2:

Leni, já dávám Lukinovi UM jen v noci, a předtím kojím, takže toho Nutrošu vypije tak 60ml, někdy i míň... večer po kojení dávám na noc taky flašku, ale to mám odstříkaný. Takže denně Nutrilonu vypije tak 60-80ml, někdy fakt i míň. Jemu to začalo po těch probiotických kapkách, snížila jsem dávku a uvidím co se bude dít. Zdá se mi, že dneska je to už lepší. Těch 5 kapek, co píšou že se má dávat na něj působilo asi jako projímadlo...

Jdu chystat koupání a pak spaní... pěknej večer kočky! :wink:
11. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Leni a ty kapky musí každej den?

Paji, jj, nafukovací kolečka jsou na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspoň u našeho kočáru byly, věčně jsem dofukovala a měnila duše. Přitom ta duše vůbec nebyla pichlá, nevím, proč to dělalo.
11. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Leni, jestli už tu rýmu Lukášek skoro nemá, tak už bych ho taky neměřila. Akorát Tě to zbytečně nervuje :wink:
S těma kapkama ... já to teď dva dny snížila ještě o další kapku - takže jsem dala 1 ráno a 2 při kojení v 6. A zatím se zdá, že dobrý. Těch 5 kapek je fakt dost a zvlášt, když se to dá naráz, tak se mi zdá, že to pak opravdu působí jako projímadlo.

Radi, taky moc držím pěsti, aby mimoušek něco přibral a aby ještě nějakou dobu vydržel :wink:

Luci, jak jsi na tom?

My jsme dneska nebyly vůbec venku, ne že by nás odradilo počasí, to ne, ale nějak jsme to nestihly. Přijel přítelův bratranec a byl tu skoro celé odpoledne a za tmy už se mi ven fakt nechtělo. Nelka tím pádem spala dnes přes den dohromady asi jen hoďku a půl. Teď už spí, usnula mi jak špalek při kojení. Jsem zvědavá, jestli jí to vydrží, jestli není moc přetažená a nebude se budit. K večeru už byla docela protivná ... Taky mi dnes ráno usnula sama z ničeho nic v postýlce. To jsem fakt koukala, normálně potřebuje aspoň moji asistenci ...

Krásný večer :wink:
11. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
ahoj holky
a Hani, četla jsme že nikam moc nechodíte, tak pokud chcete, tak se k nám můžete stavit nebo my se stavíme u váas, ráda poznám i jiné maminky s dětmi, vašík děti potřebude a teď je to na palici v té zimě...
venku moc dlouho nepobudeme a stejně potřebuje kolektiv...
na fotkách jde vidět, jak si to malý užívá... a s tím vztekaáním, tak to je to co te´d řešíme a je to mazec...
však dej vědět, napiš mi klidně sms nebo do IP a můžeme se domluvit, i pokud bude nějaký srazík... kromě pátku, kdy opět pracuji, máme volno....
budu se moc těšit
11. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem tu první... no, to koukám.

Leni, já vím, že jsme to lítání miminek už tady rozebírali, ale to jsem ještě neviděla toto video, ketré teda na ČT1 nebylo.
Neumím si představit, že by jste takhle cvičili se svými prcky a ještě si to chválili, jak je to výborný na protáhnutí atd. páč to je o život.
Jinak jsem se tě chtěla zeptat na ty kapky jak dáváš Lukáškovi, to jsi koupila normálně v lékárně nebi se to muselo objednávat? Já jenom abych věděla, kdyby malá měla stejný problém, páč já jsem u Adisa používala Sab simplex.

Pajiiii, snad jo.. je mi to už celkem jedno které datum si vybere :sweat_smile: hlavně že to budeme mít za sebou.

Paji.o, ahoj kočko. Jak mi je? Nooo, večer mě to pěkně chytalo, dokonce až tak, že i manža stopoval po kolika minutách to mám, ale samozřejmě že to byli zase jenom poslíčci :angry: jsem do toho funěla a brečela jek hňup, prostě super večer. Ke všemu mám i několik dnů průjem, takže ke konci těhu jsem fakt plná zážitků a totálně nevyspaná. Ještě že Áďa je v pohodě, až teda na ten kašel, ale jinak je fakt zlatej.. možná pochopil, že mi není dobře na to, abych kolem něho lítala a tak nezlobí.

Dneska pojedem do Vyškova do Kauflandu na nákup, tak se těším, že budu zase mezi lidma a trochu se provětrám.

Holky, dostala jsem takovej nápad, jak se malá narodí..nechcete se třeba v Březnu sejít u nás doma? Byt máme prostorný a určitě by jsme se sem vešli :slight_smile: a až bude pěkně, tak to bude také ideální..
12. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno, právě jsem vstala a snídám. Malá ještě spinká. Usnula včera v těch osm, pak se vzbudila kolem deváté, ale jen jsem jí dala dudlíka a spinkala dál, asi se něčeho lekla a vzbudila se až ve 4 na kojení, nádhera, pak v šest a teď ještě chrupká. Jsem se fakt super vyspala!

Luci, ty si ten konec užíváš fakt se vším všudy. Ale vypadá to, že už to bude fakt každou chvilku, když už Tě i píchá dole a máš průjem :wink: Myslím na Tebe. Snad to bude co nejdřív, ať to máte obě za sebou :slight_smile: Už se těšíme s Nelinou, že budeme mít kamošku :grinning:

Sraz v u Vás by byl super. Už jsem taky přemýšlela, že Vás někdy v létě pozvu. Máme v plánu udělat verandu a pískoviště, tak jak to bude hotové, tak pak něco spácháme :wink:
12. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahojte holky, jen nakukuju, jestli nepřibylo nový miminko. Jsem se předevčírem potkala s Radkou. Luci, držím palce, ať už brzy porodíš, ta doba těsně před porodem je fyzicky i psychicky náročná, nezbývá než to vydržet, že jo ....

Pavli.o: koukám, že malá tě nechává pěkně vyspat, je vidět, že je to hodný dítko! A teda letí to, už má 6 týdnů!
12. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
Hoj holky, já mám dneska asi nějaký nový dítě :grinning: Maťulka se vzbudil o půl osmé!!!!! nechápačka a od té doby je usměvavej, poletuje tady jak kolibřík, hraje si sám i s Tomáškem,no kdyby to tak bylo každej den zlobit se nebudu a dneska zatím žádný vztekání m :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, ty videa, pustila sem si jen ten začátek a musela sem to vypnout, mě to fakt dělá zle :zipper_mouth: jak může vlastní matka točit s mimčem jak s harem na holi zvlášť když mimi plače... :frowning2: MM dneska taky dorazila výplata (což já tda o rodičáku zatím říct nemůžu :angry: ) tak ipůjdem na velkej nákup, je to hrozný že už i hloupej nákupo považuju za vrchol kultury co :grinning: Srazík super napád, uvidíš jak malinká na to, ono už ani nejde tolik o prostor, jak tu bandu uhlídat :grinning: co se všichni rozchodili, tak nějak nestíháme :grinning:

paji: Vy si teda chrupete :grinning:
12. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky, Luci, pořád koukám a ty tu ještě strašíš :slight_smile:
Paaji, koukala jsem na Juráška, strašně se změnil, je fak krásnej:slight_smile:.
JJ, srazy v bytě jsou nejlepší, aspoň se člověk necítí blbě, když se dítko vzteká a řve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Nám zase v noci dal, pacholek jeden. Do 2 spal krásně, pak jsem ho nakojila a usnul na 10minut a pak 2hodiny otravoval, pofňukával, kopal nohama a nespal, jsem myslela, že ho fakt picnu :angry: :angry: :angry: . Po 4 zabral a v 6 zase vzhůru, naštěstí pak spal až do 8.15. Tak jsem ho dopoledne nedala spát, před 12 ho nakrmím a jdeme si oba lehnout, ale protivnej je teda solidně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti, ty už sem vůbec nechodíš, nemáš čas nebo tě to už nebaví??? :slight_smile:

Tady na MMk je rozjetá solidní diskuze na téma lítaní, všechny to strašně pobouřilo, se nedivím, jsem pak viděla rozhovor s tou nafoukanou krávou instruktorkou, no comment :angry: :angry: :angry:

JEstli holky řešíte vztekání teď v 16měsících, to nevím, co budu dělat já, kdyxž se mi malej vzteká už teď v 7měsících :unamused:
12. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
to lítání je fakt děs! já to vypla po pár sekundách, přítel vydržel o něco dýl, ale taky to nedokoukal. Fuj! Nechápu, kdo tohle může dělat a ještě to považovat za pozitivní pro mimčo...
Ahoj Marti, co Markétka?
Veru, ještěže ty dítka spí aspoň po tom obědě, co? Si člověk může taky chvilku dáchnout :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Tak jsem na nákupu byla sama, kluky jsem nechala doma a šla jsem se vyvětrat.. fakt super procházka, akorát na zpět jsem už z nákupem doslova funěla jako lokomotiva, ale tak snad to bude mít nějaký ten účinek :grinning:

Marti, no ahóóóójj, tebe jsem tu dlouho neviděla, co pořád vyvádíš a co Markétka?

Paji.o, co se dá dělat, vydržet to musím, ale aspoň kdybych neměla tak šílený bolesti. Včera jsem se s toho fakt sesypala :pensive:
A ohledně toho videa, holky já viděla jenom kousek, páč se mi potom s toho udělalo špatně. A ta diskuze tady na koňovi je, už jsem tam jenom mrkla a je fakt vidět, že existují i inteligentní maminky, páč to tam pěkně vře :wink:

Hani, srazík u nás v pohodě. Byt je prostornej a děcka si tu klíďo můžou lítat, no a kdyby bylo už pěkně..což doufám, že už konečně po té zimě bude, tak můžem sedět i venku. Pískoviště tady je hned naproti + hřiště a kdyby Vám to přece jenom nestačilo, tak můžem zajít na nové pískoviště, kde jsou i houpačky a různé prolízačky..
Marťa z Rousínova určitě ví co myslím :slight_smile:
Když už jezdíte za Lenčou do Slavkova atd.tak to můžem potom spáchat v Rousínově..
Jinak super, že je Máťula hodnej :slight_smile: vždyť jsme ti to říkali, že to nic není... počkej do puberty :grinning: :grinning:

Veru, Jj..si to vystihla " ještě tady straším " ale snad už dlouho nebudu.
12. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky...
Luci...dneska jsem tě na nákupu propásla...nad srazíkem v Rousínově jsem taky přemýšlela,ale není tu kam jít do restauračky s miminky a my máme tak malej byt,že bysme se sem vlezli tak 3...když se tu sejdou tchánovci s našima...není už si pomalu kam stoupnout,natož sednout :grinning:

Ten náš ďábel dneska nějak odmítá popolední siestu...u jídla dělal,jak je unavenej a teď tu lítá... a nic :unamused:
12. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Marti, za to já tě viděla :grinning: ale až když jsi byla u pokladny a platila..
Tady je to právě na prd, kdyby aspoň ta cukrárna byla nějaká větší a hlavně to venku, tak to by bylo super, ale tady fakt nic není, kromě toho hřiště o kterém jsem psala. Je to za tou uměleckou školou :slight_smile: ale na to musí být samozřejmě pěkné počasí.
12. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
A když už jsme u toho, tak ty samozřejmě můžeš s Tomáškem také přijít kdykoliv :wink:
12. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Holky, ty probiotický kápky máte tyhle? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23912469&tab=1 Viděla jsem je i za 500, je to fakt to stejný?
12. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
Hojahoj... přeji pěkný páteček!
Vrátili jsme se s Lukinkem z Brna, MM nás dovezl, jeli jsme za ním do práce. Prošli jsme Vaňkovku, koupila jsem si dvě rozepínací trička, šli jsme tam do Tripoli na výborný těstoviny a u toho jsem nakojila, pak jsme prolítli Interspar, pak jsem se chvilku viděla se ségrou a jeli pak šalinou za MM do práce. Cítím se super, jak znovuzrozená... :grinning: Až na ten sníh, to je fakt šílenost už!!!

Včera Lukin nechtěl zase vůbec usnout, hrozně plakal, uklidnil se až u prsa a u toho taky usnul. Jestli se to dneska bude opakovat, tak ho k prsu dám daleko dřív... Nevím, co se děje, jestli zase to bříško nebo jen byl prostě utahanej a nemohl usnout... to je těžko říct. Už jsem fakt nevěděla co... pak teda byl asi tak vyřízenej, že spal od devíti do čtvrt na pět a v pět usnul znova a spal do půl osmé.

Jdu vás dočíst, mějte se krásně, pohodovej zbytek dne a celej víkend! Zítra máme návštěvu, přijede ségra s přítelem a pak taťka s přítelkyní, tak u PC asi nebudu, tak pak v neděli.

Luci, pořád na Tebe myslím! A na Radušku taky... :wink:

Páá kočky, zatím!
12. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Jo Veru, ráno jsem jela do Brna busem s Adamem, mi pomáhal s kočárkem na Zvonařce. Prý ho pak budeš vyzvedávat v práci, proto jel busem. :slight_smile:

Teri, jojo, tyhle, akorát já je kupovala za 350,- vč. poštovnýho.
12. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Luci, však uvidíš, jak to bude v březnu, radši nic dopředu neplánuj... :wink: Ale ráda bych někdy s Lukinkem přijela. Na té předzahrádce to pak může být fajn. :wink:
Ohledně kapek - máme taky Sab simplex. Ze začátku to malýmu pomáhalo, teď vůbec. Proto jsem koupila ty drahý probiotický kapky, co by měly účinkovat daleko líp. Normálně stojí kolem 600,-, já je díky Páji, co mi poslala odkaz, koupila za poloviční cenu. Ale asi fakt těch doporučovaných 5 kapek je moc... snížila jsem dávku a už je to daleko lepší. Pak taky existují kapky Baby Calm, ty jsou prý někdy účinnější než Sab, ale to prostě chce asi vyzkoušet. A ještě jsou jakýsi laktobacilíky, tobolky, co se dají rozloupnout a mimču nasypat do pusinky nebo do mlíčka, taky to působí na střevní mikroflóru. Prostě to chce asi zkoušet, co na mimi bude líp působit. Třeba malá nebude mít vůbec žádnej problém, kdo ví.

Veru, zase jste měli bouřlivou noc? Ach jo... Tak snad už to bylo pak přes den lepší...

Luci, takže už se to fakt asi hodně blíží, když míváš už takový bolesti... Hlavně, že je Adámek hodnej... :wink:

Marti babel, tak jak jsi dospala tu bezesnou noc? Už jsou noci lepší, nebo furt naprd?

Leni, a jak to noční kojení, jak pokračujete? Marti, a co vy?

Páji, to je fajn, že byla dobrá noc. :wink: Uvidíme, jaká bude dneska. :slight_smile:

Hani, téda, že by se Matýsek probouzel už později? No to by bylo super, co? V kolik chodíš vůbec spát, když vstává kolem té páté? Tak snad mu to pozdější probouzení vydrží... :wink:

Leni, ty kapičky by asi měl každej den, aby to mělo nějakej účinek, aby fakt prděl... jeden den jsem mu je nedala a to neprděl skoro vůbec, nebo s hodně velkou námahou... jsem si tak libovala, že od narození s tím problém neměl, až teď asi 14 dní ho to bříško začalo trápit... tak snad se to zase zlepší. Adámek na ty zaražený větry netrpěl?

Jdu se věnovat chlapům, mějte se krásně, pááá!
12. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.