• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
M1rti, co Markétka, jak se daří? A jak se máš Ty? :wink:
12. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Leni, mně to doporučila jedno holčina kvůli vyrážce, co má teď malá, že by se jí upravila mikroflora, třeba by to pomohlo... Nejdřív jsem myslela, že se jí rozjela opruzenina, ale má to trochu i na ručičkách, takže nějaká vyrážka, no dám trochu dietu, kdo ví, co jsem snědla, ale možná zkusíme i ty probiotika, uškodit by jí to snad nemělo...
12. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Nám Barča poslední dobou prdí nějak moc :grinning: Nahlas a hrozně to smrdí :grinning: Fakt občas na odpadnutí, zvlášť, když to pustí nad nočníkem a já nad ní :sweat_smile:
12. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Leni, já nic do předu neplánuju, jenom jsem to navrhla jako dobrý nápad..páč tady u nás v Rousínově fakt nic není, ani na blbou procházku.
Super, že si se v Brně odreagovala :slight_smile:

Já si po obědě trochu odpočnula, ale nic moc.. dneska to s manžou zkusíme zase popohnat :grinning: :sunglasses:
12. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky...

Vyrazila jsem na chvilku na prochajdu a vrátila se jako sněhulám :unamused: :unamused: :unamused: už je to otrava :frowning2:

Leni...bezesnou noc jsem sice trochu dospala,ale nějak se ty noci celkově nelepší...pořád se budíme na kojení,nebo jen na trochu čaje...nemám to srdce nechat ho plakat...on se budí s takovým pláčem...nevím,jestli se mu nšco zdá,nebo ho trápí zoubky....jsem každou chvíli vzhůru...Tomulka se pořád budí kolem 5 hodiny...pak si sice ještě na chvilku třeba spočne,ale to už není žádný pořádný spánek...jsem víc vzhůru,než spím...

Jsem teď přetažená a taky pěkně protivná...s manželem se skoro každý den pohádám kvůli nějaké blbosti... :frowning2:

Časem se to snad zlepší...

Jediná pozitivní věc je,že co jsem omezila kojení přes den a kojím jen v noci,přibrala jsem konečně skoro 2 kila...jaká úleva nemět po těch měsících rifle jako vykradený batoh :slight_smile:

Erin... :grinning: :grinning: :grinning: Tomísek když byl malý miminko taky vždycky hlavně v noci tak hrozně prděl,že jsem ani nemohla uvěřit tomu,kde se to v takovým malým tělíčku bere...a toho smradu...kam my se na něj hrabeme... :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky

MM tíhnul na pivo, tak mám alespoň čas na koníka.

Hani čtu, že malej vstával až o půl osmé, tak to je super.

Lencak80: když budeš chtít a budeš ve městě, tak se můžete s Vašíkem stavit na návštěvu :wink: , to samozřejmě platí pro každého :slight_smile:

Dneska jsme byli v Aquaparku, Vikča tam viděla děti z plavecké školy a myslela jsem, že mi za nimi uplave :grinning: , holky normálně tam byla mamina, vypadala, že nemá ani 30let a 4 děti, mazec a to byli tak rok od sebe :confounded: , to by mě jeblo.

Raduš, co to holka :cry: , ale neboj všechno bude fajn.

Zítra jdeme na maškarák, Viktorka jde za včelu, babička šila kostým, má i žihadlo a tykala, je kouzelná, asi budem spát u našich a mám nějaký mlíko v mrazáku,tak myslím vyrazíme po večerním kojení do hospůdky a ráno dostane místo prsa flašku :slight_smile:

babel: já ti dám klidně nějaká kila, přebývá mi dvacet :grinning:

Luci: držím palečky, abys to už měla za sebou, už se těším až si přečtu, že je malá na světě :slight_smile:

Zítra jedem Vikče do Brna koupit tříkolku k narozkám, tak doufám, že se jí bude líbit.

Potvůrka se v noci furt vrtěla, vzala jsem ji i do postele, ale to bylo snad ještě horší, hned na břicho, hned na záda, tak jsem to vydržela hodinu a půl a šoupla jí zpátky do postýlky, ale stejně to pokračovalo až do rána :angry: , sakra kde je to dítě co spalo celou noc :frowning2: :frowning2:
12. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Brý večír! My už jsme osaměli, táta se courá někde v Praze.

Luci, opravdu chceš, abysme k vám přijeli? :grinning: Všechny? :grinning: :grinning: :grinning: By tě trefilo, tolik dětí :grinning:

Teri, Aďula taky prděl a smrděl. :grinning: Teď je největší puch při hovnajzech :grinning: :grinning: :grinning: No, je to chlap :grinning:

Marťo, já ti taky nějaká kila klidně dám :grinning: Co bych za to dala, kdyby to šlo ještě trochu dolů :slight_smile: \já musím říct, že u nás jsou ty noce fakt lepší. VZbudí se jen 1x, teda většinou, chvilku ho nechám a když už fakt řve, dám čaj, pohladím a spí se. Na mlíko se vzbudí tak kolem 6-7 a pak ještě hoďku spíme. Asi ho fakt trápily ty zoubky. No ale známá mi poradila meduňkový čaj, tak mu ho dávám na půl s ovocným :sweat_smile: Tak jestli to taky pomáhá... :sweat_smile: Taky mě přijde, že když je přes den krásně vyspanej, tak krásně spí i vnoci.

Zuzi, teda tu maminu se 4 dětmi obdivuji. Jedno mi opravdu bohatě stačí. :grinning: A z maškaráku hoď fotky, Vikča bude určitě krásná :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Luci kdybysme se tam všechny nahrunuly, tak to bude sranda :slight_smile:

Vikča teda taky umí vydat dobrej odér :grinning:

Leni viděla jsem ji v bazéně s dvěma dětmi a další dvě holčičky na ni volaly mami, s MM jsme se na sebe podívaly, fakt mazec, pak jsem je potkala v šatně a ve vestibulu, by mě jeblo :grinning:
12. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Zuzi-Leni a proč by jste nemohli dojet, já budu naopak ráda, že to tady zase ožije :grinning:
Se sousedkama jsme se pokaždé scházeli u nás a to jste měli vidět a to děckám nebyli ani tři roky, všude vytahané hračky, kostky rozšlapané tyčinky atd. a dělají to do teď a ono to chce jenom klid. Lepší mít živější děti než aby jste je někam posadili a oni tam seděli celou dobu :wink:
Takže já s tím nemám žádný problém a samozřejmě se můžeme sejít klíďo o dřív, jenom uvidím jak na tom budu s malou, až tady konečně bude. Hold to u nás v Rousínově nekde jako u Lenči, že jdeme na prochajdu a potom jsme v restauraci, takže aspoň takovej nápad a když bude už lepší počasí tak se může zajít na hřiště atd.

Zuzi, tolik dětí? Jejda, to mě budou stačit úplně dvě :sweat_smile: A dej potom fotky na koňa nebo FB malé z Maškaráku, určitě bude nááádherná :dizzy_face: kdepak ho máte?
Já jsem dneska četla o nějakém maškaráku teď 14.2 v Nedělu, ale už nevím kde. Kdyby jsme nebyli nachlazení tak tam s Áďou jdeme, ale takhle to riskovat a hrotit nebudu, nejsem blázen.
12. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Teri, ty probiotický kapky jsou ty samý. Jen prostě na Slovensku a v Polsku jsou o víc jak o polovinu levnější, takže se s nimi na MMB obchoduje. Nechápu proč jsou tu tak drahé, asi si tady distributor nasadil pěknou marži!!! Takže se nemusíš bát si je koupit přes net. Dokud se neotevřou, tak snesou dočasně i větší teplotu, jinak se ale musí uchovávat v ledničce a jedinej rozdíl je, že u nás se doporučují ty kapky od 1. měsíce, na Slovensku myslím od 2. a v Polsku od 3. měsíce nebo tak nějak. A třeba ve Švédsku se doporučují už od narození ... Ale jak píše Lenča, 5 kapek, který jsou doporučený, se mi zdá moc. Mě se osvědčily 3-4 kapky denně, ale na několikrát. Když dáš najednou, tak je to pak fakt docela rachot :grinning: A jsou čistě přírodní, takže žádná chemie.

Zuzi, tu včeličku nám pak musíš ukázat!!! Vikča v tom musí být k sežrání :grinning:
Teda 4 děti, to už je fakt mazec. A ještě blízko sebe ... paní musí mít nejmíň 6 ruk, ne? Já teda vždycky chtěla 3 děti, ale ne třeba po roce. Tak po 3 možná. Ale kdo ví jak to u nás nakonec bude, dítě je fakt poměrně finačně náročný a bohužel to bude hrát svoji roli :unamused:

Tý jo, Marti, bych chtěla mít stejný problém, jak Ty ... kdyby to šlo, tak Ti pár kilo s klidem věnuju :grinning:
Holky, uvažuju, že bych začala chodit cvičit, buď na tu Zumbu nebo na aerobik... myslíte že můžu? kvůli kojení ... Nechodily jste některá takhle od 2. měsíce?
12. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Luci, tak se budem těšit na návštěvu, to ožije, bude to super :wink:

Na maškarák jdem k našim do Hamilton. Fotky určo hodím, má i žihadlo a tykadla a žlutý psí dečky na nohách, no sladká :dizzy_face:

Akorát už se mi od 19:45 potřetí vzbudila a jednou řvala čtvrt hodiny, to zas bude noc :angry:
12. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Zuzi, to si piš :wink:

Jééé i žihadlo, jo :sweat_smile: no tak to bude super, začínám se na ty fotky moc těšit!!!!
12. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jo, holky, normálně se nám dnes asi polámal foťák. To byste nevěřily, ale nám se z něj kouří!!! To jsem fakt viděla poprvé v životě. Dělá to, když se fotí s bleskem. Zítra to zkusím hodit do opravy, tak jsem zvědavá, jestli to půjde opravit!
12. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Pavli, nám zase doslova vybuchla pračka... to jsme také čučeli, jak z ní valil kouř atd. ale je teda fakt, že u foťáku jsem to teda ještě neviděla :sweat_smile: jste ho nějak zavařili, ne?
12. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
Tak jsem včera Adámka přechválila s tím spaním :unamused: Dneska se budil zas furt :angry:

Luci, v Rousínově fakt nic není, kam by se dalo jít, to je blbý. Aspoň, že tam máte to hřiště. Určitě někdy dojedem :wink:
13. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Hezký víkend holky...

My jsme s Tomískem oba dva dny sirotci...ale někdy to není na škodu... :slight_smile: Malej tu už skoro hodinku lozí s pokličkou po kuchyni...někdy si říkám,proč vlastně ty hračky kupuju :grinning: :grinning: :grinning:

Noc jako obvykle...co hodina to pláč...asi je to malej závisláček.Bez maminky ani ránu.Bude to tím,že je pořád se mnou.Nemáme tu žádnou babičku,nikoho na pohlídání,takže je celý týden jen se mnou,nebo s manželem...pak se není čemu divit... :unamused:

Leni...u nás je to taky tak...jedna noc je lepší.říkám si hurááááááá a druhý den je to všechno jinak :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Brý dopoledne všem, zase tu straším a asi nejspíš nějakou dobu ještě budu :angry:

Marti, to je blbý, že tady nikoho nemáte, kdo by malého na chvilku pohlídal, aby nebyl malej pořád s vámi. My jsme ho dávali pořád na nějaké to hlídání, už jenom proto, aby si zvykal na ostatní lidi a nebyl závisláček na mě nebo na manžovi. Chvílama je to potřeba, aby mamina taky vypla a udělala si s vé věci, aniž by měla za zádama prcka.

Jinka vás holky lituju, takhle si fakt nedokážete večer ani odpočinout, když vás ti raubíři nenechají ani vyspat.

Tan náš je pořád nachlazený a le všemu se mu něco udělalo na pusině, takže půjdu v Pondělí k dr. a rovnou po ní budu chtít napsat antibiotika, aby se s toho dostal. Protože ten sirup mu na to prostě nezabere a už ho bere týden :zipper_mouth:
13. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem taky osiřela MM je na zápase ve Vyškově,po obědě za ním pojedem.

Já jsem úplně vyřízená, to děcko nás chce asi zničit. Spal od 9-22.30, pak co hodina, řev, vstával před 6, to už jsem psychicky nevydržela, čapla ho a odnesla na do kuchyně na kobereček, ať si hraje, když nechce spat. Ale on sio samozřejmě nehraje dýl jak 10minut, pak zase řev, tak jsme se s MM dohádali, já řvala, Matyáš řval. Pak si ho MM odnesl ven. Pak spal zase 30minut a teď řve opět.
Jsem fakt nasraná, celej týden jsem na něho sama, MM nechodil dřív jak ve 20hod domů :angry: :angry: :angry: :angry: . V noci nespíme, tak si ráno samozřejmě přispí, do práce pak chodí po 9 a domů takhle pozdě :angry: .

Marti, já mám babiček a dědečků plno, ale oni se teda taky nějak nepřetrhnou v tom hlídání :slight_smile: :slight_smile: . Jen můj taťka si ho vezme ven 1xtýdně, no aspoň něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jsem si právě nasadila traktoristický sluchátka, ale moc to nepomáhá.

Ale abych na něj jen nenadávala, dneska dopo, když zrovna neječel, tak se mi překuloval v posteli a včera mi došel nočník, tak jsem mu ho ukazovala a vysvětlila, na co se používá, pak jsem ho tam posadila a on se vyčůral :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Marti, u nás to se spaním bylo super týden a dnes si to zase zkazil :confounded: Uvidíme dneska...
Je to škoda, že nemáš nikoho na blízku, kdo by ti chodil hlídat. ONo to fakt není na škodu. Taky se snažím, ať Áďu hlídají a musím zatím říct, že se ani cizích lidí nebojí, taky snad nebude mamánek :slight_smile:

Luci, v pondělí už budeš v porodce :grinning:
13. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Leni, jsi mě docela pobavila :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, co to s těma dětma máte, že vás nenechají vyspat :confused: já toto vůbec neznám, ale tím nechci říct, že mám dokonalé dítě, to rozhodně ne. Vynahrazuje mi to až teď, potvora malá, takže je mi jasný jak se cítíte vy.
Dneska nám taky nespal od půl čtvrtý a pořád chodil po bytě, s tím, že ho bolí noha, potom že ucho atd. jsem myslela, že ho zakopu pod plovoučku :grinning: ale potom dobrý, akorát s ním vstával manža a mě nechali ležet do devíti.
Je to blbý, když je děcko nemocný..

Veru, super, že se malej vyčůral :wink:
13. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Veru...já si stěžuji a ty jsi na tom ještě hůř...já mám alespoň to štěstí,že manžel dělá na smě,ny,takže je přes týden s náma i doma...s malým sice někdy vylezl místo mě a nechal mě vyspat...ale pořád jsem jen poslouchala,jak na něj křičí,že vříská...prý má únavový syndrom :slight_smile: tak nevím,co potom mám já :grinning: to já s Tomískem pořád vylízám po 5 hodině z postele,aby se milostpán vyspal...vyleze kolem 8 až 9 hodiny a ještě se někdy tváří jako bůh pomsty,že jsme ho rušili...

Chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co jsme si vzali,to mááááme :grinning: Bez nich by to taky nebylo ono...

Akle je pravda,že než se malej narodil,skoro vůbec jsme se nehádali...a teď je to kvůli každé blbosti...miminko je opravdu velká zkouška vztahu :dizzy_face:

S tím odpočinkem od malýho máte pravdu,taky bych to někdy potřebovala...MM si ho sice bere na prochajdu když je doma,abych si odpočinula,ale není to ten správný odpočinek...nejsme spolu...potřebovali bysme spolu být na chvilku zase sami :unamused:

Ale Tomíska dnes musím taky pochválit...od rána je zlatej...hraje si...nezlobí...no snad jsem to teď nezakřikla :grinning:

No nic...jdeme se napapat a pak snad na chvilku spinkat.Nejspíš to zalomím taky :slight_smile:

Luci...jak říká Léňa...do pondělí to bude!!!Třeba malá čeká na Valentýna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Holky, vy jste teda srandistky :grinning: :grinning: ale jestli se to fakt vyplní, tak vám koupím pořádnou čokoládu :grinning:
13. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Asi jsem zjistila,kde je zakopaný pes...Tomísek si nenechá šáhnout do pusy,lae při jídle ji krááásně otevíral,vypadá to,že nám nahoře leze 4 zub a zároveň dole se prořezává 3 a 4...vždycky je to naráz...už docela prosvítají,ale ještě nejsou venku...jen ten 4 nahoře...
Uvidíme...
13. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Veru, tipla bych to na zuby :wink: Holt jsou to chlapi a nějak se s tou bolestí neumí poprat.Asi. :slight_smile:
A na nočník ho už budeš dávat pravidelně?

Marti, uvidíme co dnešní noc, ale taky mám obavy, že by to byl 4 zub. Třetí už je prořezaný, jen vylízt. Ty spodní měl taky hned tak za sebou.

Luci, buď ráda, že Adís byl a je hodnej a doufej, že Verunka bude taky :wink: :grinning: Já si teda na Adámka taky nemůžu stěžovat, jako miminko byl milionovej, jen spal a jedl :slight_smile:

jinak já jsem s malým taky furt sama. MM když má čas, tak si s ním samozřejmě hraje, ale on moc čas nemá :confounded:
Marti, u nás je to podobný, si věčně stěžuje, jak je nevyspanej, někdy radši spí v obýváku, ale co mám říkat já, že? Holt ženský musí vydržet všechno! :slight_smile:
13. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Holky, s těma chlapama je to někdy hodně těžký, hlavně když mají to svoje a nezajímá je, jestli nechcete třeba něco podniknout bez dětí. Sami se skoro nikdy nenabídnou, že by vám řekli: Hele, já si dneska vezmu malého nebo malou na starost a ty jenom odpočívej a o nic se nestarej... to je už fakt co říct, když to řeknou, ale většinou je to něco za něco :angry:

Ale tak jak to napsala Marťa, co jsme chtěli to máme a já bych ho rozhodně za nic nevyměnila, i když mě chvílama pěkně ser*** :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Přesně tak, Luci :wink: Moje slova :wink:
13. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
ahoj holky procházím diskuze, můžu se k vám přidat? Sice asi tu máte samá mimča.

Ahoj Leni malej je nádhernej.
13. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Táááák, udělala jsem co jsem mohla a snad jsem tu malou mršku trochu popohnala k východu :grinning: lítala jsem tady z vysavačem atd. až se mě manža musel smát, že jsem fakt pošuk.
Teď ještě upéct buchtu a můžeme klidně jet :wink: hihi
13. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahoj kočky, odešla návštěva, tak jsem v rychlosti přelítla co jste psaly, víc času ale budu mít zítra, teď jdem chystat koupání a snad pak spaní...

Luci, vidím že pořád 2v1, no jsu fakt na malou zvědavá, kdy vykoukne... :slight_smile: Pořád na Tebe myslím a držím palce!

Holky, to je mi moc líto s tím spaním, jestli to jsou fakt ty zuby... ať je konečně líp!!! Musíte být šíleně utahaný. Snad fakt někdo pohlídá přes den, nebo bude kočárkovat, abyste nabraly sílu... Držím palce!

S těma chlapama, no to je taky někdy bez komentáře... asi je to všude stejný, co jsme si vzaly to máme, ale je fakt, že situace s dítkem je vždycky jiná a ty situace se mění... člověk kolikrát neví co sám má dělat, a to máme nějakej ten mateřskej pud bo co, natož co chlapi... nezbývá fakt než zatnout zuby a vydržet...

Veru, chápu že jseš už na nervy, to by byl asi každej... :unamused:

Ohledně toho spaní, Lukin pořád hrozně špatně usíná, usne jedině u prsa, večery už jsou v pohodě, jedinej řev teď je, když ho položíme do postýlky. Doby kdy jsme odešli a usnul sám jsou pryč, řve. Nepomáhá nic, jen prso, že u toho usne v posteli a já ho pak přenesu. To stejný v noci, zase byl dvě hodiny vzhůru v noci a dneska i plakal... jedině prso ho uspalo. Jestli nechc spát teď, tak nevím co bude dělat v tom věku, ve kterým jsou vaše dítka, nebo co bude dělat když mu porostou zuby...

Musím jít, už se tam ozývá... přeju pokud možno klidnou noc a zítra juknu co novýho.

Páá!
13. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
ahojky,
dneska se asi všichni věnují manžílkům a přítelům, když je ten Valentýn... :slight_smile: MM odjel do posillky a na sqush, tak jsme sirotci...Odpol.přijde tchýně, tak jí strčím prcka do kočárku a snad budeme mít chvilku pro sebe.. :wink:

Marti - Babel, Tomášek ti teda dává zabrat. Fakt je mi tě, holka, úplně líto. Co kdyby jsi mu místo večerního kojení dala jednu dávku umělýho, třeba by ho to uspalo na delší dobu..
Marti, jinak Jurášek je celý dny taky se mnou nebo v podvečer s MM, takže jak vidí někoho jinýho (tak poslední měsíc), tak je šílený hysterický pláč a nedá se uklidnit... V podstatě vidí někoho jinýho jen o vík. (babičky) a to je řev.

My to máme se spinkáním jak kdy, z pátku na sobotu jsme byli (já a Jurášek) vzhůru skoro každou hodinu a pak 4 hodiny v kuse, nepomohlo ani 2x kojení... :confounded: A pak skoro nespal přes den, takže včera večer po kojení vytuhl už v 19.45 a spal až do 4:30h ráno s jedním zaplakáním (a hned usnul). A po tom kojení ve 4:30h usnul a spinkal do 7h.

Luci, tak doufám, že už jsi v porodnici :slight_smile: :slight_smile:

Leni, Babel,Veru, máte pravdu, taky bych nejradši MM někdy zabila. Určitě se víc hádáme - resp.on něco řekne, já se urazím a je ...

Krásného Valentýna všem :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.