• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hojky, pěknou Valentýnskou neděli přeji...

Měli jsme jít na oběd, ale nejdem nikam, MM tak šíleně chytly záda, že ráno vůbec nemohl chodit, teď tady heká a neví jak si sednout, lehnout, nebo kleknout... už je objednanej zítra do nemocnice na ortopedii za známou na prohlídku, tak snad mu tam pomůžou... vůbec si netroufá jet autem, tak povalí zítra busem nebo vlakem. Chytlo ho to už včera, ale dneska je to horší, včera ještě mluvil o tom, že jde určitě do práce, blázen...

Jinak u nás spaní včera v pohodičce, usnul zase u prsa, pak sousedi měli zase mecheche, tak se v deset vzbudil, dala jsem ho zase k prsu v posteli, pak přesunula do postýlky a spal až do šesti do rána!!! :slight_smile: Jsem nechápala, že se nevzbudil na noční krmení... pak jsem zase kojila v posteli a ještě do devíti jsme spali...paráda! Jen prostě neusne jinak, než u prsa, nebo za jízdy v kočárku... nevím, jak ho naučit, aby spal sám v posýlce. To asi teď nejde, snad se to změní...

Leni, takže další zoubek prožezanej, jo? Tak to bude brzo venku, a další budou určitě následovat. Co podnikáte, když máte taťku pryč? Byli jste někde na výletě nebo návštěvě, nebo půjdete? Byla u vás Hanča s Matýskem? A pochopila jsem, že v noci už teda nekojíš, dáváš jen čaj?

Veru, co dneska, jaká byla noc? Snad lepší... třeba to jsou fakt zoubky, jestli jo, ať brzo vylezou... :wink:

Pááji, to je fajn, že tchýně přijede kočárkovat, tak si užijte chvilky pro sebe. A Juřášek nechce být u nikoho jinýho než u Tebe nebo TM, jo? To je blbý... snad ho to přejde. Nemáš info o Katy, jak se mají na horách, jestli nezapadli sněhem? A s tím spinkáním to máte taky veselo, co... :frowning2: Když se tak často budí, TM spí s váma v ložnici, nebo jinde?

Taky někdy budem muset zaúkolovat babičky, aby přijeli i o víkendu, a my měli chvilku pro sebe... už si nepřipadám vůbec jako manželka, ale jen jako kojící matka, s MM se k sobě už vůbec nemáme a hrozně mi chybí třeba jen pohlazení, povzbuzení... někdy mám pocit, že jsu na vše sama, i na to co prožívám, co bych chtěla prožívat... dneska mě to tak nějak chytlo a jak malej plakal, tak jsem plakala s ním... Ale to zase přejde.

Myslím na Lucku, dneska žádné info, tak že by už? :slight_smile:

Marti, co vy, jak to šlo dneska v noci?

Všechny moc zdravím, mějte pohodovej den, odpoledne se těším na procházku, vypadá že je tam docela přijatelně. Asi zajedu do Penny něco nakoupit a alejí kolem zámecké zahrady zpátky. Včera jsme tama šli taky a je to tam pěkná procházka.

Zase se někdy těším na společnou procházku s kočárkama.

Mějte se krásně, páá!
14. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jak vidím, člověk se ráno neozve a hned je v porodnici :grinning: musím vás zklamat, jsem zase doma, ale byli jsme teď na chvilku venku a je tam super počasí. Snažíme se s manželem co se dá a ještě budem, tak snad brzo pojedem :slight_smile:

Leni, určitě na procházku jdi, fakt je tam náááádherně :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, jak jste se dneska vyspali?

Pajiiiii, a co u vás? Koukám, že jednou je to tak a po druhé jinak :slight_smile:

Kdypak se vrací vůbec Katy?

Tak pěkný Valentýn a kdyby něco, tak písnu.. pááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!
14. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jinak se vám pochlubím, dostala jsem od kluků k Valentýnovi žluté tulipány :dizzy_face: :dizzy_face: zrovna ty, které fakt miluju :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky ve spolek děvčice!
Jak se tady pořád máte a co je novýho? Vidím, že Lucoušek bude rodit přesně v termínu nebo i po.... Myslela jsem na tebe, Luci a říkala si, jestli už je maličká venku nebo ne.

My se vrátili včera odpoledne, dovolená byla báječná, všichni jsme si to užili :slight_smile: :slight_smile: Bylo hafo moc sněhu, taky jsem si zalyžovala, takže maximální spokojenost. Počasí nám taky vyšlo, užili jsme si jak sluníčka, tak sněžení. Prostě hory jak mají být :dizzy_face: Silvinka byla hodná, v kočárku prospala hodiny :grinning: Jinak nám slečinka začíná vstávat docela brzo, většinou v 6.30, někdy i v 5.30. Taky se stalo, že se probudila ve 3.45, hodinu babušila, museli jsme si hrát apod. a pak zase usla. No a taky si na dovči zvykla spávat u maminky v pelíšku. Bála jsem se, že v té cestovní postýlce je nízko u země a aby jí nebyla zima, tak jsem ji tam sice uložila, ale pak jsem si ji v noci dala k sobě.
Ještě že jsme měli s sebou vysavač, odsávali jsme soplíky celý týden, ale už se zdá lepší. Jinak vše ok, beruška začíná čím dál víc rozdávat úsměvy a je to zlatíčko!
Od včerejška už mám vyprané tři pračky prádla, něco jsem taky vyžehlila, ale ještě mě spousta prádla a úklid čeká.
Zítra ráno frčíme na kyčle k Dr. Okáčovi na Olomouckou.
Zatím se loučím, Luci drž se a až bude čas, tak nakouknu. pááááčko
14. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Jé, Katy ahooj ! Jsem ráda, že se hory vydařily a pěkně jste si užili. Já bych si taky chtěla nechat dopřát nějakou dovolenou...
Okáč je docela fajn, my jdeme za 14 dní. Zítra máme další várku očkování a samo, že vážení a měření :wink:

Tchýně si pro malýho přišla, ale v době kočárkování jsem dodělávala oběd a obědvali jsme a řešili pitomý sousedy, kteří celý den mlátí, vrtají, bouchají, řežou.. Akorát jsme se MM chytli, takže s chvilky pro sebe bylo a bude prdlajs.

Leni, spíme všichni 3 pohromadě, ale MM skoro nic nezbudí a když je malej vzhůru nebo začíná plakat, tak ho vezmu a jsem s ním v obyváku nebo pokojíčku. Nebo většinou s ním chodím po celým bytě a koukáme z okna na světýlka.. To je docela v klidu.
Chudák tvůj manžel, záda jsou potvory. Říkala jsem si, že by mi taky neuškodila nějaká rehabilitačka...

Mějte se, jdu za malým křiklounem na hrací deku. pa
:slight_smile:
14. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Pěkný večer, vítám Katy doma z dovolené, to je super, že jste se měli fajn a užili jste si to. :wink: Zítra držím palce na kyčle, určitě bude vše OK. A s tou rýmou, snad už to bude dobrý. Takže jste vezli i ten vysavač, jo? Tak hlavně, že jste odsávali... jsme si s holkama říkaly, že jste to počasí teda vychytali, že tam muselo být sněhu, jestli jste nezapadli a nezmrzli... :wink: Jakou máte cestovní postýlku? My máme v té postýlce závěsný lůžko, takže není spaní u země.

Pááji, vše NEJ Juráškovi ke 4 měsícům! :wink: Ať dobře zítra pořídíte u dr. a ať dobře dopadne očkování. :wink:

Luci, žlutý tulipány, jo? :slight_smile: Mně MM dneska taky překvapil, kytí sice nebyla, ale i s těma bolavýma zádama šel do obchodu a donesl mi dobrůtky... :slight_smile: Udělal mi radost, on normálně Valentýna neslaví. :slight_smile:

Jdu se dívat na olympiádu a navečeřet se, mějte se krásně a pohodovou noc!!!

Luci, myslím na Tebe!

Páá!
14. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj holky

v pátek došel MM z hospody, jak metla, samozřejmě se poblil, hovado, vyhodila jsem ho z ložnice :angry:

Včera maškarák super, Viktorka byla vynikající, vyhrála druhé místo, moc jí to slušelo, vůbec se nebála dětí ani hluku :dizzy_face:

Zato já jsem se včera slušně picla, spali jsme u našich, tak jsem ju nakojila večer dala spát a na ráno jsem měla odstříkané mléko, byli jsme domluvení se známejma do hospody, tak jsem si dala pár stříčků a pak panáka jelcina, ale jenom abych neurazila, pak jsme šli ještě k těm známejm domů, tak jsem si dala slivovicu, abych samozřejmě neurazila a přišli jsme domů o půl druhé, celý dopoledne mi bylo špatně, fuj. Chlast je hnus a mám myslím na hodně dlouho pokoj, ale byla sranda, alespoň jsem přišla na jiné myšlenky.

Tak se mějte jdu chrnět :grinning:
14. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky,

Katy, super, že jste si to užili, tiše závidím, my máme jet do Pece začátkem dubna, nemůžu se dočkat, i když na lyže to nebude :frowning2: .
My zase v noci katastrofa, já už jsem fakt zoufalá, holky, on tak strašně ječí, úplně hystericky, jak kdyby ho někdo vraždil a když se snažíme uklidnit ho a sáhnout na něj, je to ještě horší. Pomůže jen kojení, ale pak usne až za strašně dlouho. Spala jsem v obýváku a chodila ho utěšovat,jinak MM nahazoval celou noc dudel, nad ránem jsme se vyměnili, jsme celkem hotoví :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
Teď zase ještě nespí a to je od 15.30 vzhůru, já tomu fakt nerozumím :frowning2: . e dne protivnej, hrůza.

Zuzi, TM je teda expert, fakt :slight_smile:. A o chlastu mi ani nemluv, já jsem z malýho piva úplně hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, to vůbec neřeš, že ti nespí sám v postýlce, nám Maty usínal sám 5 měsíců a všechno je v háji, buď ráda, že aspoň nějak usne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Pááji, zkusím se ti ozvat v týdnu, uvidím, jestli se spaní nezlepší, tak nevím, jak budu schopná cestovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Brý večer!
Ještě do zítra jsme sami. Měla jsem tu neteř se synovcem, v sobotu jsme si objednali pizzu :dizzy_face: A dnes jsme jeli už na oběd k mamce, měla kačenu se zelím :dizzy_face: A přes den jsem polehávala, o Adíse bylo postaráno :slight_smile:

Katy, hory závidím, taky bych potřeboval někam vypadnout.

Zuzi, Vikča byla fakt nádherná včelička :dizzy_face: :wink: A kdepak ti manžel hodil šavli? :grinning:

Veru, vydrž, to určo bude zoubek :wink: Holt to potrvá, takže se na to připrav. Taky jsme si tím prošli a vydrželi jsme :wink: Od pátku jsou noci opět na prdlačku, prořezává se mu 4 zoubek, takže se budí a pobrekává. Vzala jsem si ho do postele, abych se aspoň vyspala, ale ten malej rarach se ve 4:30 vzbudil a začal po mě lozit a sedat si.... Nakonec jsem mu teda strčila mlíko, aby usnul.

Leni, už nekojím vůbec :wink: Už ode mě ani nechce.
14. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Hezké pondělní ráno... :slight_smile:

Jak vidím,všichni jste měli vydařený víkend...

Veru...vydrž...zoubky jsou potvory!!!

Lenajsek...jsme na tom podobně,taky bysme s manželem potřebopvali chvilku pro sebe...připadá mi,že jsem máma na plný úvazek a manžela dost zanedbávám...nebo spíš na sebe nemáme žádný čas.Večer jsem tak unavená,že poslední dobou padám do postele zároveň s Tomískem :unamused:

Zuzi...malá byla kráááásná včelička...určitě jste si to užili...my muséme počkat,až ten náš rarášek bude aspoň chodit...

Paaaji...už Tomíska pomalu odstavuji,takže ho kolem 8 nakojím a pak po 10,když se vzbudí dávám už Sunar...a z rána zase nakojím..ale žádný efekt se spaním to nemělo :slight_smile:

Jinak poslední 2 noci byly zase dobré.budili jsme se jen na kojení...a vydržel spát i 4 hodiny v kuse...to je rekord...tak jsem zase na chvilku vyspaná :grinning:

Luci...Berušce se prostě nechce...ani se jí nedivím,když je tak škaredě :slight_smile:
15. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem ještě pořád 2v1.. byla jsem dneska s Áďou u dr. a řekla si o ty antibiotika. Prohlídla ho a na průduškách nic nemá ani v krku, ale dala mi je. Což jsem ráda, protože mu to aspoň pomůže bude za chvilku " snad " dobrej :wink:
Ke všemu něco čapl manžel, takže teď lítám kolem Adisa i manžela... a v tomto rodit nehodlám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Zítra mám kontrolu, tak jsem zvědavá co se dozvím.

Marti, takže noci jsou už lepší? To bude brzo celkově dobrý, uvidíš.

Leni dv., takže i tak jste si víkend bez manžela s malým užili? Pizza, mňááááááám :dizzy_face: :dizzy_face:

Katy, ahoj!!! To je super, že jste si hory parádně užili. Počasí vám také vyšlo?
15. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno, kočky,

Katy, hory fakt závidím. Bych jela taky hned. Muselo to být super.

Luci, Ty jsi ještě tu!!! Verunka si teda taky dává načas! A tulipány musely být nádherný, hodní kluci :slight_smile:
My si udělali včera s přítelem taky pěknej večer. Objednali jsme si pizzu, jako zákusek jsem upekla dort a kecali jsme a koukali na Olympiádu. Bylo to moc fajn.

Zuzi, Vikinka byla fakt překrásná!!! Úžasnej kostým, babička je moc šikovná! A s tím pitím ... já mám pocit, že se motám už po dvou deci piva :grinning: Jak člověk není zvyklej, tak ho to pěkně položí, co? A zvlášť když se to namíchá :grinning:
15. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný pondělí a celý nový týden přeji! :wink:

Luci, vidím stále tady, jsu zvědavá, jestli se narodí přesně na termín.. :wink: Tak na zítřejší KO držím palce, budeš si pro jistotu s sebou brát už i tašku, nebo ne?
Adámek má teda atb, jo? Tak ať brzo zaberou a choroba ho už netrápí! :wink:

Marti, to je super, že ses vyspala, snad to Tomulkovi ty noci už vydrží... :wink: A s tím večerem je to u nás taky tak... navíc, malej spí v našem pokoji a my jsme v kuchyni, je tam sice sedačka, ale je to tam takový malý, není to prostě obyvák... hlavně večer jsu úplně taky mrtvá, sice chodím spát relativně pozdě, ale prostě jsu večer nějak bez energie a o víkendech MM je sice doma, ale je to takový divný... nevím, snad se to zlepší. Někdy je mi z toho smutno.
Tak snad to bude i u vás lepší. :wink:

Leni, tak už nemusíš řešit problém s tím, že pořád chce prso. A jaký mlíčko mu dáváš? A snad se ten zoubek brzo vyklube. :wink: A Adámkovi dodatečně vše nej k 9 měsícům, jak jsem se podívala do pasu, tak jsem vytřeštila oči, jak to letí!!!!! :slight_smile: Takže ještě dneska sami, jo? Co máte na dnešek v plánu?
A to je fajn, že se děcka staraly o Adámka, žes měla chvilku oraz... :wink: A pizza byla z Hradeb? Mňam, dala bych si.

Zuzi, Vikinka byla kouzelná, jsem se nad těma fotkama rozplývala a určitě nejen já, je prostě fakt krasavice! Krásná včelička, kostým se babičce fakt povedl!!!! :slight_smile: Poprávu vyhrála to druhý místo, ale měla určitě vyhrát první! :slight_smile:
Takže panáci, abys neurazila, jo? :grinning: No to byl dobrej mix, to bych se asi poblila jak TM... :grinning: Ale zvládla jsi to statečně! :slight_smile:
A když MM přijde z hospody, já mu preventivně ustelu vedle, do postele mi nesmí vlézt. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Veru, to je mi líto kočko, že Matyášek tak vyvádí... :frowning2: Držím palce, ať se ty zoubky brzo vyklubou a je to lepší!!! Hodně sil kočko!

Veru a Leni, nešly byste tento týden na nějakou prochajdu? Že bysme s malým dojeli třeba do Velešovic nebo Holubic...

Páji, to jseš šikulka, žes pekla buchtu... jakou? :slight_smile: A dala sis pizzu? Já mám právě strach, že je to kynutý těsto, aby to malýho zase nenadýmalo... ale asi ji taky někdy objednáme, aspoň to vyzkouším, co to dělá. Na olympiádu jsme včera koukali taky, já se pak dívala až do čtvrt na jednu na Sáblíkovou, stálo to za to ponocování!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Šikulka. :slight_smile:

Krásnej pohodovej den kočky, za chvilku se vrací MM z Brna, by mě zajímalo jak dopadl s těma zádama. Páááá!
15. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Leni, ahoj..

Adis má sice antibiotika, ale jak jsem už tady psala, doslova jsem si o ně řekla, páč potřebuju aby byl aspoň trochu v pohodě. Ke všemu na průduškách nic díky bohu nemá a ani v krku, takže je má hlavně i preventivně :wink: Jediný co je za problém je to, že si to s manželem předávají a jsou teď nechcípaní oba dva a to může být problém.
Já jsem teda naštěstí v pohodě, sem tam kýchnu, ale rýmu atd.nemám. Akorát přemýšlím, jestli nebudu spát radši v obýváku.. :confounded:

No a zítra si tašku beru určo sebou, necháme ji v autě a kdyby náhodou, tak mi ji manža donese :wink: měli jsme ji už i na minulé kontrole. Akorát je mi jasný, že až uvidí manžu, tak ho tam určo nepustí (kdyby si mě tam nechali), páč na co by tam byl, když je nachlazený. To by mu ani malou nedali atd. tak snad se s toho co nejdřív dostane.

Držím palce, aby tvůj manža dopadl se zádama dobře :wink:
15. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
No i když Veru, Ty toho máš asi plný kecky, co...

Tak jsem už nevěděla co s tím naším křikounem a nespavcem, u prsa jsem ho uspávat nechtěla, to až večer, tak jsem vzala nahoru do bytu korbičku od kočárku a dala ji do předsíně a malýho do ní. Chvilku natahoval, ale teď tam chrní s plínkou u obličeje a bez dudlíku, nechápu nic. Jsu zvědavá, jak dlouho mu to vydrží. Ale v postýlce ani náhodou, hysterák jak prase...

Luci, tak snad oba chlapi budou brzo fit, abyste to holky nechytly... a aby TM mohl být u porodu a pak s váma :wink: S tou taškou jsme to tak dělali vždycky, když MM pro mě jel po kontrole, ale ani jednou jsme ji nevyužili :grinning:
Díky, MM to nahřívali a pak hrozně dlouho rozmasírovávali, je to o dost lepší, ještě ve středu půjde pro jistotu znova. Musí se prostě šetřit v práci, má to z práce a asi se i nachladil... si myslí, že mu je 15, ale prdlajs, jeho záda už taky něco pamatujou... :unamused:
15. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Leni,z toho spaní si nic nedělej. Mě Nelka přes den taky neusne sama ... buď ji musím chovat nebo jí dát do šátku a nebo vyjet s kočárkem. Jak ji dám do postýlky, tak taky začne plakat :unamused: Takže ji uspím a pak jí tam teprve dám :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Tak jsme byly po delší době zase v Rodince a paní doktorka se zděsila, když jsem jí řekla, že nemáme 3 měsíce pást koníčky...no mně teda taky vrtalo hlavou, že jak jako Barča bude posilovat krk, když to nebudem trénovat, tak ju prostě aspoň na chvilku na to bříško budu dávat a basta....
15. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
ahojky,
včerejšek byl nakonec fakt zábavenej... :confounded: MM nebylo odpol.nakonec nějak dobře celý večer a noc strávil na záchodě - šlo to horem spodem... Ráno ani nemohl jít do práce, má horečku. Leží v posteli jak mrtvolka. Doufám, že to od něj nechytneme. Slyšela jsem, že taková "střevní" chřipka hrozně řádí. U nás už to měla půlka rodiny a vím, že u mě v bývalé práci lehlo taky hrozně moc lidí.

Dneska dostal Jurášek další várku očkování, nějak mu to nesedlo, protože fakt hystericky plakal ještě 20 minut po očkování a vůbec jsem ho nemohla utišit.. Pak totálně vysílenej usnul v kočárku a ted už je vše OK.
Jinak máme 61 cm a vážíme 5780g. Jsme trochu prcci, ale my to doženeme :wink: Jinak jsme byli pohválení za krásné pasení koníčků a paní dr. říká Juráškovi "malý akrobat" :grinning:

Teri, být na tvým místě, tak by Barunku taky sem tam na to bříško dala. Né na dlouho, ale na pár minut denně určitě.

Paji, Leni, malej mi taky nikde sám neusne - jen v tom kočárku. I večer ho můžu dát do postýlky až poté, co ho uspím v náručí - pokud neusne sám po kojení..

Luci, doufám, že bude kluci doma brzo OK, aby mohl jít manžel k porodu a mohli za tebou chodit na návštěvy do porodky. A kde vůbec budeš rodit? V Bohunicích?

Veru, doufám, že se to spinkání zlepší.. Když to nevyjde, tak se svět nezboří, vyjde to příště. Ale ráda vás uvidím :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Pááji, tak ať je TM brzo dobře a hlavně ať nic nechytnete, tyhle virózy jsou fakt nanic..
S tím očkováním mě to mrzí, snad nebude mít Jurášek žádnou bouřlivou reakci a bude v pohodě. :wink: A určitě všechno dožene, uvidíš. S těma koníčkama to je šikulka! :wink: A říká mu akrobat? Jak to? :slight_smile:

Teri, tak to zkoušej, na chvilku každej den... taky mi bylo divný, proč vůbec nedávat na bříško, ty svaly by se nenamáhaly vůbec...

Pájo, jojo, vím že uspáváš malou přes den na rukách nebo v šátku. Jsu zvědavá, jestli u nás zabere pak nosítko...

Luci, jaká? :wink:

Pááji a Veru, jestli se uvidíte, tak to by bylo fajn. :wink:

Leni, máš ještě ty plínečky? Asi bych si je od Tebe odkoupila... :wink: A už pomalu začnu nakupovat věci na jarní výzdobu, budeš chtít něco udělat? :wink:

Páá kočky, krásný večer! Lukinek už spí, jsu zvědavá, jak dlouho mu to vydrží dneska.

Klidnou a pohodovou noc!
15. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Paji, tak ať se manža brzo uzdraví a pozor, ať to od něho nechytnete, ty virózy jsou fakt na hov*** :angry:
Akrobat? hehe, proč mu tak říká???

Leni, nevím... už jsem měla 2x vanu a pokaždé to přešlo, občas mě tam píchne a zabolí jako při začátku MS + ztvrdne bříško a to je všechno. Ke všemu mám nějaký tlak na pipku, což teda vůbec nevím co to může být. Zatím to s manžele ani neměříme.
Uvidíme do rána, stejně mám zítra kontrolu.

Tak se mějte a omlouvám se, že víc nereaguju, ale je mi tak všelijak... brou noc všem!! Pááá
15. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahojte,

tak Lucka zatím 2v1, nevíte co ronaldo? Asi tam chudera leží.

Leni, já jsem Elenku dopoledne do včerejška uspávala na klíně, poklepávala nohou, že se trošku natřásala a dělala šššš, to na ni strašně zabírá, do 3 minut byla tuhá. Dnes jsme si lehli do ložnice a já dělala, že spím a dělala jsem ššššš a ona do 5 min zavřela očka a spaly jsme hodinu. Ale to se naučila až ted. Takže doted jsem ji uspávala na klíně. Odpoledne ji uspávám v kočáře,ale to je bud na balkone nebo jdeme ven a na vzduchu usne za chvilku. Takže zatím je čas, žádnou paniku, že Lukášek neusíná sám. A večer se to naučí, to přijde. :wink:

Teri, nějak si neumím představit, že by ted 3 měsíce nměla být na bříšku, před pátým měsícem, jak se Elis sama poprvé otočila, tak už na zádech nechce být vůbec, jen na břiše. Takže myslím, že je to blbost, to by ses musela hoooooodně snažit a mít pevné nervy, aby jsi ji nenechala na břichu, až se zachvilku sama otočí.

Páji, vy jste teda drobci, elenka měla ve 4 měsících skoro přes 6 kilo :astonished:

KAty závidím dovču na horách!!! Kyčle snad dopadly dobře.

Marti máš to po nocích trápení. Já vůbec nevím, jak bych to přežívala. Já když se nevyspím, tak jsem protivná a na*raná... Ale ono nás to možná taky čeká, zoubky ještě nelezou a děsím se toho, až to přijde. říkala mi kámoška (Marketa, co dělá nehty) že tě viděla a že na tobě rifle vlály, tak jsme si řekly, že by jsme ti každá tak 30 kilo daly :grinning: :grinning: Snad to brzo přejde.

Zuzi malá byla krááááásná včelička!!!

Konečně si trošku začínám dávat dohromady profil na facebooku, ale holky, co je to to farmwille, to nemám ani tucha, takže se nezlobte, že na vaše žádosti nereaguju, bo vůbec nevím o co go. Ale já to naštuduju. :wink:
15. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Teri, jsem to popletla, na břicho se otočila sama až před šestým měsícem,ale i před tím (až se pořádně udržela) se jí tam moc líbilo, na zádech to nehrozilo.
15. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Hezké ráno holky...

Spali jsem docela v pohodě,kolem půl 2 jsem Tomulky nakojila a spal s jednou přestávkou do půl 5 ...je to nezmar.Od té doby tu huláká a víská...začíná byt vláčnej,tak to si zase za chvilku bude chtít spočnout :unamused:

Lili...koukla jsem na FB konečně máš pořádný profil...a moc krásný fotečky!!! :slight_smile: Já se s Markétou osobně neznám,ale taky jsem ji teď párkrát potkala u Vlacha...s těma riflema jste mě rozesmály.....ale pomalu to jde nahoru.,zase přibírám...jen bych měla začít cvičit,aby z toho nebyly jen špeky :slight_smile:

Luci...ať ti dopadne kontrola dobře a...třeba si tě tam rovnou nechají :wink:

Paaaji...chudák manžel...hlavně ať to od něj nechytnete :unamused:
16. únor 2010 v 06:51  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkné ránko přeji, v noci psala Lucka, že jí nejspíš praskla plodová voda, tak že jedou do porodky. Tak že by malá vykoukla na svět přesně na termín?

Jdu nakojit malýho, prsa mám až k prasknutí, spal od devíti do čtvrt na osm!!! :grinning:

Marti, Tomík je fakt nezmar... tak ale aspoň trošku ses vyspala...

Lili, uspávala jsi až doteď na klíně? To je něco... to je zvláštní, že ty děti nechtějí usnout samy v postýlce, že?

Krásný den všem, pak ještě přijdu.

Lucce moc držím palce, ať vše dobře dopadne a má brzo malou u sebe...

Páá!
16. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
lili, právě ta doktorka z Rodinky říkala, že by mimča měly zvládnout ležet na bříšku s oporou ručiček do konce 4. měsíce a že je to důležité pro další vývoj, že i to přetáčení na bříško je potřeba mít ty svaly na krku dobrý, aby udržely hlavičku, takže budem trénovat zatím na balonu, jen ji u toho musím držet, aby nám nevlála jak předtím :grinning:
16. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Teda to jsou noviny, tak ať to má lucka brzo za sebou :wink:
16. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj!
Tak Lucce držím palce ať to má rychle za sebou! :dizzy_face:

Leni, to jste měli krásnou noc! :wink:

U nás nic moc :unamused: Večer měl malej teplotu 38, v 7 už usnul, ale pořád se budil s pláčem. Pak v půl jedný řev, hodinu trvalo než usnul a pak se vzbudil v půl šesté, dala jsem mu mlíčko a spali jsme do 8. Ale stejně mám pořád deficit spánku, mám ho už nějak pořád :sweat_smile:

Veru, co vy, jaká byla dnes noc? Doufám, že ses aspoň trochu vyspala...

Mějte se pěkně!
16. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Leni, malej má teplotu? Jejda, to mě mrzí... :frowning2: Že by nějaký nachlazení, nebo ty zoubky? :frowning2: S tím spánkem to už asi bude pořád deficit, co? A co jinak, jak se daří? Jak jde Adámkovi stoupání? :slight_smile:
Chtěla jsem se zeptat, jestli bys neměla příští týden čas, že bych se třeba zastavila, jak pro ty plínky, tak třeba jestli bysme nešly na chvilku na procházku...
A Verča jestli by taky neměla chvilku...
Snad jste Veru měli lepší noc.

A co Míša a Verunka, jak se vám holky daří?

Teri, do 4 měsíců by měly mimča zvládnout ležet s oporou na rukou? Tak to snad Lukin zvládne...

Teď mi psala Lucka, že už je přijatá do porodky, plodovka to byla, už má i bolesti, tak snad to bude co nejdřív. Všechny zdraví.
No mě teď úplně běhá mráz po zádech, moc držím palce!!! Za chvilku bude další mimi na světě! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Leni, asi zoubek ho zas potrápil :confounded: Nic jinýho mu není. Příští týden nic nemám, zatím, tak to by šlo. Stoupání poctivě nacvičuje v postýlce, na zemi se mu to podaří občas. :slight_smile: Ale sezení už mu jde krásně :dizzy_face:
16. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
dobre ranko,

tak Lucka už konečně v porodnici, tak nertpělivě čekám na zprávy!!

Leni, ona nespává v postýlce vůbec přes den, jen v noci. I když jsem ju uspala v náručí, dávám ju do starýho kočára. A odpoledne taky. Tak si říkám co bude, až bude větší a nebude v tom kočáru moct být.

Teri já bych jui na bříško občas určitě dala.

Elenka dneska překvapila, vstávala o půl sedmé na jídlo a pak až v devět!! Většinou ráno vstává kolem šesté na jídlo a po sedmé hodině úplně a dnes jsem nevěřila svým očím.
16. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.