• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dobré ráno, Lucka už rodí, no to je super, takže malá bude přesně v termínu!!! Hlavně ať to mají co nejrychleji za sebou!

Teri, a kdy máte kontrolu na té neurologii?

Jo, Leni, já měla z té pizzy taky docela strach, takže jsem si v neděli dala jen trošku, ale dobrý. Takže jsem včera dojedla zbytek na večeři :grinning: A dort - dělala jsem jen obyčejnej piškot s tvarohem, ovocem a želatinou. My máme rádi takový ty lehčí a ne moc sladký dorty :grinning:
Lukášek spal od 9 až do čtvrt na osm, jo? Tý jo, tak to ses krásně vyspala!!!
To my jsme byly včera z Nelinky úplně hotoví :grinning: Včera jsem ji večer kojila skoro hodinu a pak místo, aby spala, tak se na nás tak neuvěřitelně řehnila, jsme na ni koukali s přítelem a smáli jsme se taky, byla fakt kouzelná :grinning: No asi se s náma chtěla koukat na Bauera :grinning: Po Bauerovi jsem ji nakojila a usnula jak špalek :slight_smile:
Myslím, že má možná nějakej ten spurtík. Včera jsem ji kojila 2x z obou prsou, protože jí jedno nestačilo. Taky se mi teď dva dny přisává i bez kloboučku a strašně hltá :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, Veru, Lenajsku a neměly byste čas třeba v pátek? Jedu do Brna na gyndu, tak bych to pak mohla vzít přes Slavkov nebo tak ...
16. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Leni, do ukončeného 4. měsíce....
Paji až za další 2 měsíce, takže v půl roce, to se mi zdá za hodně dlouho... Ta doktorka v Rodince se zase zděsila :grinning: ale říkala, že je to tak kvůli pojištovnám, že prý jim víc kontrol asi neproplatí nebo tak něco... Tak už dneska byla na bříšku na baloně, ale moc se jí to nelíbilo, asi si už odvykla :slight_smile:

Lucka rodí?? JSem to nějak přehlídla :sweat_smile: Tak držím pěsti!!!

Tu konečně vykouklo sluníčko, snad bude konečně zas lepší vzduch... Jdem na poštu, poslední dobou furt něco dostávám a odesílám :grinning: A uděláme prochajdu :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky , tak to je fajn že už je Lucie v porodnici. Vypadá to že bude Verunka stejně narozená jako Petřík :slight_smile: .

Zuzi, Viktorka byla krásná včelička.
16. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Petříkovi všechno nejlepší!!!!! :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Týý jo, tak Lucka už je v porodnici?? Tak se drž, Luci! Hlavně, ať to jde hladce a maličká je brzy s vámi :wink: Šikulka, jestli bude přesně v termínu :grinning:

Taky přeji Péťovi vše nej k 2. narozeninkám :dizzy_face:

Nedočítám ten týden, co jsem tu nebyla... jen jsem zahlídla, že něco s Ráďou?? Co se děje, doufám, že nic vážnýho...

Páááji, Jurášek je teda prcíček :grinning: Ale jak říkáš, on to dožene :wink:

My včera na kyčlích ok, nožky v pohodě, s těma už na kontrolu nemusíme, ale dr. kontroloval i hlavičku a máme lehce zkrácený levý kývač :frowning2: Jako hlavičku vytáčí dobře na obě strany, ale zkoušel jí tu hlavu ohnout jakoby tváří k rameni a na tu levou stranu to bylo tužší, takže máme napsané rehabilitace a po nich se máme přijít ukázat... :frowning2: Není to nic vážnýho, ale nadšená z toho nejsem, to je jasný...

Zuzi, Viktorka super!! :dizzy_face:
16. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Holky děkuji za blahopřání. :wink:
16. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Alčo, ještě jednou vše NEJ Petříkovi k dvěma ročkům, psala jsem i na FB. Ať se má krásně a krásnou oslavu!

Páji, tak vidím, že jste měli podobnej večer jako my. U nás to byla taky sranda, i když jsem se teda chvilku nesmála, bo jsem už nevěděla jak Lukina uspat. Usnul u prsa v sedm večer, vzbudil se asi ve třičtvrtě na osm s pláčem. Tak jsme ho vzali do kuchyně na lehátko, tam se řehnil na TV, díval se s náma na zprávy. U toho pobrekával, vyloženě zkoušel, co to udělá, když bude plakat, jak zareagujeme. Herec jeden. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Pak jsem ho vzala na přebalovák, jestli to není bříško, tak nebylo. Tam se znova řehnil a zapomněl plakat. MM byl z něho úplně mrtvej, co tam předváděl, jak se zase rozjančil a byl ve své ráži, musel jít pryč, jinak by se začal hrozně řehnit a malej by se ještě víc rozjel. Já jsem se musela držet abych taky nevyprskla, když jsem mu říkala, že jsu na něj naštvaná, že nespí... :grinning: Pak znova prso, to nezabralo, jen hrozně hltal, nevím, jestli měl ještě hlad, nebo to byla žízeň, jsem nechápala. Pak zase pláč, to už jsem byla hotová, že nevím co s ním, znova na přebalovák, tam se zase řehnil, pak jsem ho dala do postýlky a to byl kupodivu klid, poprvé za dlouhou dobu. Sice nespal, ale byl klid. Díval se na kolotoč, bouchal do něj ručkama, tak jsme ho pozorovali a byl k sežrání. :grinning: Vždycky se mu zavíraly očka, ale pak jak když ho někdo píchne, znova je otevřel a zase si hrál... on je nesmrtelnej. :grinning: Tohle mu vydrželo asi 20 minut, pak už si dával hlavičku na stranu, tak jsem mu rychle šupla dudlík, plínečku k tváři a zhasnula a spal. Fakt jsme nechápali. Asi nebyl unavenej, nebo nevím...
Takže sice nevydržel na Bauera, ale taky měl svůj večer.. :grinning:
Zato já na Bauera vydržela a byly to zase nervy...
Zítra brzo ráno, ve čtyři, bude krasobruslení muži, tak se asi budu dívat.

To je super Páji, že se přisává bez kloboučku. Už si na to zvykne a nebude ho chtít, uvidíš. Já už klobouček v podstatě vůbec nepoužívám, někdy ho Lukinovi dám když se začne odtrhávat, tak aby u prsa vydržel. Ale skoro nikdy ho už nechce.
Ten spurtík to být klidně může. Lukin ho měl přesně v 6 týdnech, asi jen tři dny, pak to bylo zase v normálu. I když ono se to těžko poznává.

Jinak v pátek, kdy jedeš na gyndu? Já bych mohla jedině dopoledne nebo v poledne, o půl třetí odpoledne jsu objednaná ve SLavkově na masáž. DO Brna bych klidně s malým jela, MM by nás pak zavezl autem domů.
16. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Páji, a nebo se klidně zastav ve Slavkově, však uvidíš, jak to vyjde. :wink:

Katy, gratuluju ke kyčlíkům. Dr. kontroloval i hlavičku? Musíte na rehabilitaci, jo? To mě mrzí... a kam budete jezdit? To se běžně kontroluje ta hlavička?
Jinak Radulka je v nemocnici kvůli tomu, že mimčo bylo menší a jim se to nezdálo, tak si ji tam nechali. A taky mělo nějak vyšší hodnoty u srdíčka, tak už tam asi bude do porodu. Napíšu jí, jak se jí daří.

Lucka se neozývá, tak snad to nebude dlouho trvat a dojde SMSka. :slight_smile:

Teri, u vás svítí sluníčko? To je super.. u nás pořád nic, už mi hrozně chybí... hned je vše veselejší, že? Teď bude svítit na horách, v nížinách ne... to si ještě chvilku asi počkáme.

Lili, s tím spaním, třeba až bude větší, tak bude chtít být v postýlce... :wink: Však víš, že u dětí člověk nikdy neví, co bude. :wink:

Dneska Lukin spí už podruhé v postýlce, bez pláče. Nechápu nic. Pořád mě něčím překvapuje. :slight_smile: Sice mu to dlouho nevydrží, ale je to úspěch!
16. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Leni, to je super, že sezení jde Adámkovi krásně. :wink: Stoupání na zemi mu taky půjde dobře. A kterej den by ten příští týden vyhovoval? Mně je to úplně jedno. :wink:
16. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Teda vlastně, kromě středy, zapomněla jsem, že jdem ve středu na očkování a kontrolu. Tak možná radši pondělí nebo úterý, nevím jak na tom Lukin bude po tom očkování...
16. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Tak jsem zvědavá na Lucii kdy se malá narodí. Doufám jen že bude mít lehký pord. Leni kdyby něco hned piš.
16. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Leni, tak to jste měli taky veselej večer :grinning: Já na tu Olympiádu taky čučím celej večer. Každej den tak do půl jedné :sweat_smile: Jsem právě koukala, že dneska je na programu krasobruslení - krátký program mužů, v programu je, že to začíná už 1:45. Tak nevím, jestli to vydržím, spíš asi ne. Zítra jdeme s Nelinkou taky na kyčle, tak abych tam nebyla jak praštěná :grinning:

Katy, tu hlavičku kontrolují běžně? A co to bude za rehabilitaci? Asi nějaké cvičení, že?

Lucka ještě nic? Snad příjde brzo sms ...

Leni, na gyndě mám být 10:15. Takže nejpozděj v 11 bych měla být hotová. Pak můžu dorazit do Slavkova nebo můžu zůstat v centru Brna a jít třeba do Vaňkovky ...

S tím přisáváním je to super, jsem ráda, že se začíná snažit i bez kloboučku, akorát mě to teda občas pěkně bolí, nemám ty bradavky zvyklý a Nelinka si teď zvykla s těma bradavkama škubat, potvůrka jedna!!!
Leni, Lukášek už klobouček ani nechce? To je super! Je to přece jen pohodlnější bez toho kloboučku ... zvlášť když člověk někam jde a nemusí při kojení ještě instalovat klobouček!
16. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Katy a nenosili jste třeba malou hlavně na jedné straně? myslím třeba jen na pravé ruce a tak... nám právě říkala ta doktorka v Rodince, že na to si máme dávat bacha, pak má mimčo třeba jednu ručku šikovnější než druhou, tak třeba by to mohlo být stejně i s tou hlavičkou... ale neboj, cvičení to dá do kupy :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj, jmenuji se Verunka Žemličková, měřím 52 cm, vážím 3700g a narodila jsem se 16.2.2010 v 11.20hod.

Tohle mi před chvilkou přišlo, moooc Luci gratuluji k holčičce, ať je zdravá a ať má krásný život! Obrovská gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Už jsem Lucce psala...Obrovská gratulace...je to kus ženské :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
NÁDHERA!!!!! MOC GRATULUJEME !!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Verunka má krásný míry!!! Už se těšíme na fotky
16. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
To je kus ženské! :slight_smile:)) Taky velká gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jé, co to nečtu !! Luci, veliké gratulace ! Verunka je teda pěkně velká princezna, hlavně, aby byla zdravá a dělala mamince a tatínkovi jen radost :slight_smile: :slight_smile:

My měli takovou noc naprd. Myslím, že asi následkem toho očkování byl večer hrozně unavenej, usnul před 20h u kojení, ale v noci se neustále budil a plakal a plakal.. V podstatě každou hodinu, nebo hodinu a půl. Byl taky docela vařící, ale když jsem ho vzala do náruče, tak do minuty přestal plakat a hned usnul, tak jsem ho nechtěla budit tím, že ho začnu vyslíkat a dávat mu teploměr. Nad ránem to už bylo docela dobrý, vstávali jsme nakonec v 6:30h.

Měla jsem tady dopol.kamarádku s malým prďolkou. Má už 3 roky a je šíleně šikovnej, hodnej (resp.poslouchá maminku), vychovanej (dala jsem mu sušenky a hezky s nimi seděl u stolu, žádný lítání po celým bytě, jak synovec..) Jurášek měl zase na začátku hysterický záchvaty pláče, když je viděl, ale pak si zvyknul a rozdával úsměvy :wink:

Veru, jak je to u vás s tím spánkem? Jak to vidíš?

Katy, Okáč prohlážel i hlavičku? Jsem zvědavá, jestli nám to taky bude dělat. A kam vás poslal na rehabilitaci? Lepší teď hned, než mít v budoucnu nějaký problémy.

Ali, Petříčkovi všechno nejlepší k narozeninám. !! :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=10868

Jestli můžete,dejte nám hlásek...děkuju.
16. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jůůůů, tak gratulace holkám! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těšíme se na fotečky Verunky :dizzy_face:

Leni, zatím je mě to jedno který den :wink:

Marti, hlas poslán :wink:
16. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Marti, taky jsem poslala hlásek. :wink:

Pááji, to mě mrzí, že jste měli takovou blbou noc... to asi bude tím očkováním, jestli byl vařící, tak teplotu asi měl... tak snad bude dneska líp! Máš kdyžtak nějakej sirup na sražení horečky?
To je fajn, že u vás byla na návštěvě kamoška s klučinou a Jurášek si pak na ně zvykl. :wink:

Páji, jojo, už bez kloboučku, občas když mě to taky pěkně bolí tak mu ho dám, ale už to není to pořádný sání, musím ho pak za chvilku oddělat, aby pořádně sál. I když on pořádně saje jen chvilku, pak se odtrhává a řve... ale ještě, že už se přisaje a saje bez kloboučku. Máš pravdu, že to bolí a tahá... ale co bysme nevydržely, že. :wink: A je to fakt jednodušší bez kloboučku, než s ním, starat se furt o něj, přikládat, být celá od mlíka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A v ten pátek budeš mít malou s sebou, jo? Mně je to fuk, klidně můžu jet i do Brna a můžem si dát sraz v té Vaňkovce... i když, možná jestli by nebyl lepší ten Slavkov, abych pak v pohodě stihla tu masáž...

Leni, tak co pondělí?
16. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Gratuluji K Verunce. Ať dělá jen samou radost :wink:
16. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Taky veeeeeeeelikánská gratulace!!!!!!!!!!!!!!! At Verunka krásně roste a dělá vám jen radooooooooost!!!!!!!!
16. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Jéééé, tak další Verunka je na světě!!! Z celého srdce gratulujeme a přejeme Verunce šťastný život a plno zdravíčka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je super, že už to mají holky za sebou! Těším se na fotky! :wink: Verunky je teda pořádnej kousek :grinning: Ale to je dobře :slight_smile:

Jj holky, ty rehabky by měly být nějaký cviky. Nevím, jestli se to kontroluje běžně, ale v dětské ve 2 měsících nic nekontrolovali, tak i proto jsem ráda, že jsme teď šli k Okáčovi. V dětské na to ser...., tam je to jak na běžícím pásu. Ještě nevím, kam budeme chodit, musím zjistit, jestli to nedělají třeba i u nás nebo někde v okolí, jinak bysme museli jezdit do dětské nemocnice.
Teri, snažila jsem se vždycky ty ramena střídat, stejně jak na kojení střídám prsa, tak i ramena... tak nevím.. Jsem ráda, že se na to přišlo teď, než aby bylo pak pozdě.

Dnes dostala Silvinka druhou Hexu a za 14 dní jdeme na Prevenar. Nabídla mi, že jí to píchne dnes, ale nechtěla jsem to současně, tak mi dr. řekla, že to nevadí, ať přijdeme za dva týdny.
16. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Gratulace Lucce k Verunce.At ti krásně prospívá a dělá vám jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
Gratuluju Lucce k Verunce, ať vám dělá radost :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Teď jsme s Peťulou došli z venku. Dělala jsem mu sněhuláka apořád mi upadávala hlava :grinning: . S MM jsme mu udělali se sněhu skluzavku, tak jsme sním řádily. Dostat ho potom domů bylo něco.

Katy nějak sem nepostřehla s čím jdete na tu rehabku a ty nebo Sylvinka.
16. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Obr gratulace Lucce k Verunce :dizzy_face: malé do života přejeme jen vše nejlepší, hlavně hodně štěstí, zdraví a lásky :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahojte holky, to je super, že je už Verunka na světě, Lucce jsem psala na FB, je moc krásná a pěkně vlasatá:slight_smile: :slight_smile:

U nás je to n střídačku, jednou nespíme vůbec, jednou zase dobře, je to jak na houpačce. Se děsím, co nás čeká dneska.
Pááji, co ve čtvrtek? Já zítra jedu odpoledne k doktorce do Brna.
Musím jít žehlit a pak hned do hajan, páá
16. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky holky dlouho jsme tu nebyla, už se nám s Veru stýskalo po nemocnicích ta jsme si do jedné na týden zašly.

V uterý se mi nějak nezdála malé stolice zdálo se mi , že tam má krev. Přes noc mi skoro nic nevypila na to že pila tak málo tak tohle nebylo skoro nic. Začala být nějaká bíla jak stěna tak jsem ve středu zajela k doktorce a tá nás poslala do dětské na internu kde nás přijaly a že udělají nějaké testy. Vezmou krev , moč a stolici.Jenže malá se ještě zhoršila a když něco vypila tak to vyzvracela. Večer se doktor rozhodl , že nás musí hodit na kapačky , že malá je dehydratovaná. V jedect večer mi ji odnesly a , že jí píchnout tu kanylu. Já jen z pokoje slyšela jak šíleně plače, ale když už to trvalo moc dlouho tak jsemšla na výzvědy a sestřička říkala, že jim to nejde napíchnout, že má Veru strašně jemné žilky a ke všemu jak je dehydratovaná tak nic neteče. Vystřídalo se u ní několik doktorů když už to vypadalo, že ji budou muset odvést na sál a zavést jí centrální katetr (to je jakoby pod kliční kostí nějaká žilka, ale je hluboko tak se to u dětí dělá pod anestezii a musí se to dvouma stehama zašít tak aby to tam zůstalo, u dospělích se jen znecitliví to místo) pak přišly nějaký dvě doktorky z Ara a, že to ještě zkusí , že poslední pokus a naštěstí se povedlo po dvou hodinách co prdelku mučely Naonecjí to pichly do podpaží takže malá dostala dlahu a nesměla skrčit ručičku. Kyž mi jí donesly tak jsem se rozbrečela na sobě snad milion vpichů a bodíčko cele od krve, Chudinka měla ůplně červené očka jak plakala a totálně vyčerpaná byla. Do kapačky jí teda daly Glukózu a ještě cosi a prý , že se aspon mohu vyspat když nebudu krmit. Stejně jsem spala z prdele jelikož malá ze spaní fnukala, plakala a já pokaždé kní stoupala co se děje. Ještě, že jsme na pokoji byly sami. Ráno jsme po osmé zkoušely přidávat i mlíčko tak něco málo sosla. Odpo přišly a že nás přeloží na jiné oddělení abynás jako kardiaka líp ohlídaly tak nás přeložily na jip kde nás připojily k ruzným přistrojům atd... Tak bohužel jsem s Verčou nemohla být na pokoji , ale byla jsem hnedka vedle.Naokonec nám z krve zjistili , že máme Anemii což je málo červených krvinek. U normálně zdravého dítěte by to bylo v pohodě a jen by se nasadily léky jenže nám kvůli tomu srdíčku v pátek musely dát krevní transfůzi. Naštěstí transfůze asi zabrala a mi přes víkend z našich třicítek se zvedly na padesátky až teďka pijeme sedmdesátky. A někdy prubnem i tu osmdesátku Ta krev co tam měla je nějaká viróza a nelečí se to prášky musí se stím holka poprat sama. Aby jsme toho neměly málo tak nám na utz našly jakéso tečky na játrech a neví co to je takže za tři týdny jdeme znovu na utz a když se to bude zvětšovat pošlou nás na ct. Takže další strach co se z toho vyklube Ještě tedy čekáme na nějaké výsledky krve jako alergie na kravské mléko a toxsoplazmu . Ale nakonec nás včera pustily domů, ale bojím bojím jak dlouho nám to vydží. dostaly jsme další léky takže chudinka malá má už pěknou zásobu
17. únor 2010 v 07:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.