• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jé koukám, že tu máme další Verunku tak Luci moc velká gratulace :wink:
17. únor 2010 v 07:12  • Odpověz
Jo jinak jsem pěkně naštvaná jelikož jse si z nemocnice dovezla nějakého bacila a včera jsem celý den jen blila a měla průjem a bylo mi pěkně blbě i ted to ještě není ono a nejhorší, že Veru to aso chytla jelikož tedka zní tekla skoro jen voda ze zadečku tak doufám, že je to jen nějaký virus a přejde to.Hned jak jsem to zjistila tak jsem když jsem ji krmila a nebo byla nějak blízko používala roušku, ale asi už to bylo pozde
:angry:

Která pravidla porušuje: | Zruš Holky jinak Veru se trašně změnila aji doma to všichni vykladají prý jako by za ten týden dospěla Už začiná koukat a pozorovat věci a i se směje na hlas je to super. Dneska nám má přijít deka s hrazdičkou tak doufám, že si Veru na ní vyhraje Taky když promluví babi tak se nic neděje a jak promluvím já tak se začne usmívat Ale bohužel jsme si stěma nemocnicama na sebe ušil bič jelikož asi na mě bude pěkně zavislá
:pensive:
17. únor 2010 v 07:13  • Odpověz
Misi, máte to teda těžký :frowning2: a ještě ten bacil :frowning2: Ach jo.... A uvidíš, jak bude Veru víc mezi lidma, taky se začne usmívat i na jiný, ale zas buď ráda, teďka prostě máš být středem jejího vesmíru :wink:
17. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
ach jo Míši na Vás se to všechno sipe. Věřím, že se to jedno vše v dobré obrát :wink: . Ty špitály jsou fakt na prd, člověk tam dojde zdravej a odnese si nějakej hnus.
17. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahoj holky, Lucce jsem už taky psala na FB, ale ještě jednou velká gratulace :dizzy_face:

Míši to už není možný, jak se vám to furt sere :unamused: , obdivuju Tě, jak jsi statečná :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Ty brďo, Míšo, to je neskutečný, co všechno si malá Veru už musí prožít :frowning2: Přeju vám, ať už máte všechno špatný za sebou :wink:

Už si připadám, jak chodící mrtvola, noc na hovno, malej furt řval, snad co hodina :unamused: Dneska už toho mám fakt plný zuby. Včera jsem se i dohádala s MM sotva co přijel z práce :angry:
17. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno, Míši, mm slzy v očích, když čtu, co všechno musíte zažít :frowning2: :frowning2: :frowning2: . MYslím na vás a držím palečky a neboj, každý mimčo je závislý na svý mamce, vždyť jsou spolu furt:slight_smile:
17. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko...

Míšo, to snad fakt už není možný... :frowning2: :frowning2: Moc bych Vám přála, aby už bylo všechno v pohodě a nemuseli jste zažívat další jobovky... snad to konečně jednou přijde!!! S tím virusem to je fakt na hovno, určitě to ale přejde, držím palce!!! A s těma játrama to snad taky bude dobrý, a s jídlem teď už snad taky!!! Držte se, snad už bude jen a jen líp! A jak píše Terka, teď jsi prostě středem jejího vesmíru, je to určitě nádherný, když se na Tebe usměje... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: To je fajn, že dělá pokroky, jen tak dál! :wink:

Veru, to je mi líto, že je to tak na střídačku... třeba to jsou fakt ty zoubky a brzo vylezou. :wink:
Jinak já ve čtvrtek nemůžu, tchýně chce přijet vozit malýho, takže prd... já spíš ten pátek, a nebo pak jsem se s Lenčou domlouvala na příští týden, ale ještě mi nenapsala, jestli pondělí, nebo úterý.

Leni, ach jo, taky čtu, že máte doma veselo... :unamused: Do toho hádky, to je fakt naprd... snad bude líp!!! :wink:

Jdu za malým, krásnej den!
17. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Leni, v pondělí nebudu moct.
17. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Leni, tak úterý?
17. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
To bych mohla, snad do toho nic nevleze.
17. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Tak fajn, snad nevleze. A dojela bych do Velešek, ju? Ať je nějaká změna...
17. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Jo Pááji, co Jurášek a reakce po očkování, ta teplota už přešla?
Katy, a co Silvinka, jak zvládla očkování?
Ach jo, ta malá potvůrka dneska prostě spát nebude... :confounded:
17. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Holky představte si , že dneska zvonek a jakejsi pojištovák z české pojištovny jestly nehci pojistit malou By mě zajímalo kde na nás přišly kdo jim dal údaje. Jsem docela nasraná , jelikož v porodnici jsem nic nepodepisovala a svoje údaje nikomu nedávala :angry:
17. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
Misi, to je docela normální, akorát tu v Ostravě to berou telefonicky :slight_smile: A myslím, že na mě údaje vzali pravděpodobně z porodního kufříku, kterej jsem dostala, ale stejně, pojišťováci si ty údaje určitě nějak najdou...
17. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
No já žádnej kufřík nedostala a malou hnedka převážely jinam .
17. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Ahojte, dneska jsem nějak nesíhala. Včerejší večer proběhl jako přes kopírák s tím předešlým. Nelinka má určitě ten spurtík. Včera jsem kojila snad 15x, ne-li ještě víckrát, furt jsem musela střídat prsa, no děs. A skoro vůbec nespala, jak měla pořád hlad. Večer zase vysmátá jak lečo a usnula až ve 22 hod. Už jsem si pořídila preventivně i Nutrilon, kdyby něco, tak abych jí trošku na večer dokrmila.
Jinak jsme dnes byly na ortopedii kvůli těm kyčlím, prý se to lepší, ale pořád máme mít široké balení - 3 pleny nebo 2 pleny a abdukční kalhotky.

Misi, co to čtu ... jste si zase užívaly. Verunka, brouček, ta toho teda zažije, snad už to bude jen dobré. Ještě, že si to nebude pamatovat. A Tebe Miši fakt obdivuju, musíš být neuvěřitelně silná!!! Fakt klobouk dolů, jak to zvládáš!!!
17. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Míši, Verunka si babulka něco zkusí... :frowning2: Doufám, že si všechno špatný vybere teď a pak už bude krásná a hlavně zdravá princezna :slight_smile:

Veru, zítra s tebou počítám.

Katy, mě dr.říkala, že musí očkovat Hexu a Prevenar zároveň, jinak to pojišťovna neproplatí a prý to proplácí jen do května a to už musíme být kompletně naočkovaní. No nevím, co je na tom pravdy...

Leni, špatná noc byla jen ta pondělní, dnešní docela v pohodě. Taky se konečně po 8 dnech vykadil, tak byl spokojenej a nekroutil se u kojení. :dizzy_face: Ale dneska odpol.hodně zvracel, možná mu něco nesedlo z mlíka nebo to možná bylo jeho přehnanou aktivitou...
17. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Hezké ráno holky... :slight_smile: i když počasí nic moc :unamused:

Tak jak vidím,ty noci jsou horší skoro všude...

Veru,Leni...přidávám se do klubu Zombie :slight_smile: Poslední 2 dny to zase stojí za ho...ale totálně.co hodina vzhůru,někdy brečí i několikrát do hodiny...ty spodní zoubky už se nám prořezaly,špičky jsou venku,tak snad už to bude lepší...pořád sme posraní...Vastává pravidelně o půl 5...většinou ho ještě tak hodinku udržím v posteli,ale to už se pak všude plazí a spouzí...jsem totálně K.O...včera jsem už i brečela,prostě jsem vstala,sedla si v obyváku a brečela jako želva...taky sme se s manželem hádali...asi nechápe,proč jsem tak protivná.prý co se malej narodil,nedá se se mnou vydržet...jak bych ho to nechala zkusit,pár měsíců se nevyspat,vstávat každou hodinu,každý den o 5 hodinách a ještě se tvářit nadšeně,happy a free :angry: :angry: :angry:

Jinak vidím,že plánujete nějaký menší srazík...možná bych se přidala...
18. únor 2010 v 07:10  • Odpověz
paaaji, taky mi Dr. říkala, že se to musí očkovat zaráz, já to původně chtěla nechat až v půl roce...

Babel, to je mi líto :frowning2: já jsem někdy protivná, jenom manža přijde o půl hodiny pouději z práce a to Baru ani nemusí tak vyvýdět... Ach jo, tak vyraž s holkama na srazík :slight_smile:)))
18. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahojte

Mišičko když jsem četla, co jste zase prožívaly s Verunkou, tak e mi valily po tváři slzy jako hrachy. Já vím, že ti to tu říkáme pořád dokola,ale opět smekám!! Já už bych ležela na psychiatrii. Jsi fakt strašně statečná!! Vydržte, už bude jen líp. Musí!!

marti já jsem někdy protvná i když se vyspím. Ale s Tomískem je to fakt síla, kdy se teda vyspí on? Spí aspon víc přes den? To si vůbec nedovedu představit, být každou hodinu vzhůru. Hledala jsi tady na koníku nějaké rady?

Holky asi to tak bude s tím prevenarem,ale když to vymysleli tak, že všichni od 1. 8. 09 to budou mít zdarma, tak to přece znamená i půlroční děti, tedy musí počítat s tím, že se to bude někomu píchat až v 7 měsících. Ne?

Kdyby vám nááhodou sraz vyšel až na čtvrtek, tak bych se určo přidala.
18. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno holky,
my konečně 3.noc zase jakž takž spíme, naštěstí se budí jen na dudel a na jídlo kolem 3.ráno Ale včera jsme ho dávali spát až v 22.00, protože jsme navečer jeli do Uhřic na večerní lyžování, Matýš nám vytuhl, tak nemělo cenu ho dávat spát dřív, by akorát v postýlce dělal bordel. Já jsem neměla s sebou lyže, ale když jsem to viděla, úplně me svrběly nohy, tak jsem si půjčila manželovi (já 6 noha, on 11, ale šlo to:slight_smile:)) Byo to super, jako zamlada:slight_smile: :slight_smile:. Ještě u nás přespal kolega z práce, tak měl Matyášek o zábavu postaráno, ráno se všichni dívali na hokej. Zato co odešli, tak je zase protivka protivná :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Marti to je fakt na pytel,chlapi jedni, nemůžeš se s manželem domluvit a jít spát aspoň na půl noci vedle?? Nebo o víkendu, že bys spala celou noc?? Já chodím k psycholožce a ta mi pořád klade na srdce, jak je strašně důležité odpočívat a když padám na hubu, vystřídat se s manželem. TAk se s ním střídám každou noc :grinning: :grinning: . MM velmi rychle pochopil, že v rámci zachování rodinné pohody, pokud chce mít navařeno, vyžehleno a sexovat, tak mě prostě musí nechat aspoň pár hodin denně vyspat. A taky chodím po obědě spát s Matyáškem, to mi hodně pomáhá :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Veru...po obědě chodím taky...už jsem se to naučila,to jen ráno vstát z té postele je hrůůůza...s tím manželem jsem to zkoušela,ale Tomino se u něho vůbec neuklidnil...pořád plakal a já jsem to prostě nevydržela...chtěla jsem jít spát do obýváku,ale MM se ani nevzbudí,když malej brečí...ani to s ním nehne a chní dál...to by tam chudáček vyřvával do rána.a já bych stejně nespala....já doufám,že je to těmi zoubky a že se to upraví,je pravda,že pár nocí teď bylo lepších...jen ty poslední 3 zase bojujeme...ale ty zuby už pomalu vylezli,tak snad už to bude dobrý :slight_smile:

Veru...ta lyžovačka musela být super...člověk se krásně odraaguje,co?

Heni...jestli tu budeš na víkend,můžeme na chvilku na prochajdu,jestli Ti malou Vaši vůbec půjčí :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj, MArti, tak jsme na tom podobně, i s těma manželama :unamused: Včera mi taky bylo do breku :frowning2: A když si stěžuju rodině, že už si ani nepřipadám jako člověk, tak se mě směji, že takových nocí ještě bude :angry: Tak mě nasrali ještě víc, že všichni mají hubu plnou keců :angry: Pardon, že jsem tak sprostá :sweat_smile: Dneska se sice nebudil ppo hodině, ale o půlnoci předvedl hodinovej pláč, já už byla opravdu vzteklá. Já vím, že za to nemůže...
Marti, co děláš zítra? Že bych přijela do Rousínova a jako dvě zombice bysme se mohli jít projít :sweat_smile: :grinning:
18. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Já bych zítra taky mohla, ale příští úterý jsem v brně, chodím si popovídat k té mozkoškrabce :grinning:
18. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahojky, tak jsem dneska chtěla jít poprvé s malou ven, ale je tam inverze jak prase a ke všemu je dneska velká zátěž na kardiaky tak to musí počkat na jindy :frowning2:
18. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej den přeji, jdu vás dočíst...

Jinak Lucka psala, že porod byl rychlej, že nestihli dát ani epidurál, že má jen tři stehy a že je na nadstandartu. To psala už předevčírem, jen jsem to sem zapomněla napsat. Dneska jsem jí ráno psala jak se jim daří, tak třeba písne něco víc.

Všechny zdravím!
18. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Tak budem tři zombice :grinning: Jestli teda Marťa bude moct.
Veru, dobrej název mozkoškrabka :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to měla Lucka dobrej porod. :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Holky, to je mi fakt líto s těma vašima nocema... :frowning2: A s těma manželama, to je bohužel asi všude stejný nebo hodně podobný... Marti, MM se taky nevzbudí, když malej pláče, takže u nás do budoucna taky asi nehrozí, že bych spala jinde. Jak píšeš, ženská stejně asi nespí úplně...
Snad bude kočky líp!
Veru, to je fajn že sis nakonec zajezdila, i s většíma botama. :slight_smile: Uhřice ani nevím, kde jsou. Ještě je potřeba sněhu využít, moc dlouho asi nebude, když je takhle nad nulou i v noci...

Holky, Pája psala, že by se zítra stavila na chvilku třeba do Slavkova, tak nechcete dojet Leni a Marti sem? Ale nechci vás samozřejmě do něčeho tlačit, což mám ostatně poslední dobou pocit... promiňte, ale musela jsem to napsat... snad se nezlobíte. Jak budete chtít. :wink:

Páji, tak to je asi fakt spurtík, však ono to za pár dní skončí. :wink: A s tím hltáním, jak kdybys psala o Lukinovi, ten poslední dobou šíleně hltá, jak kdyby mu to měl někdy jinej vypít, že se kolikrát tak zakucká že se bojím aby se neudusil, a pak samozřejmě něco vyblinká, trdloň... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Páááji, to je dobře, že pak už Jurášek teplotu neměl. Nekadil osm dní, jo? Tak to měl asi pořádný bolení... tak hlavně, že už je líp. A snad to zvracení už nebude. :wink:

Psala mi teď Lucka, že by je měli propustit zítra domů. Ale že jinak válčí s kojením, sice se jí prsa zvětšily, ale nemá je vůbec nalité. Hrozně ji bolí bradavky, malá se přisaje, potáhne a nic. Zkoušela i kojící kloboučky, ale to je prý au au. Od včerejška je malá na dokrmu, váhu má 3400g a dostala i teplotu. Prý je to z toho, jak nepřibírá (ale to se mi nezdá, ale kdo ví). Po dokrmu je spokojená jak želva, vypije v pohodě dvacítku a ještě by chtěla. Mám všechny moc pozdravovat.

Tak nevím, jestli jí mám napsat, aby jí manžel třeba donesl ty homeopatika na podporu kojení, nebo ať ještě počká, že se mlíko rozjede? Dneska je třetí den po porodu, dneska by se to mělo rozjet... Mně se mlíko rozjelo taky až třetí den.

Páji, jak to zítra vidíš?

Dneska chce zase přijet tchýně na kočárkování, ale fakt tam není moc hezky... včera aspoň trošku svítilo sluníčko.

Veru, co Ty příští týden v úterý, měla bys čas?
18. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Veru a jo, teď to čtu, že v pterý nemůžeš... Leni, tak neva, že bych přijela jen já? Třeba jen na chvilku... když ne, tak se nic neděje... :wink:
18. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.