• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Míši, a co ta Verunčina jizva, už je to lepší? Snad jo... a co viróza, snad ustupuje...
18. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Leni, klidně dojeď, půjdem se projít, ale tady toho moc není, tak asi na Holubice.
Lucce se kojení ještě určitě rozjede, mě se prsa taky nalila 3 den. Ještě bych asi s homeopatikama počkla, ať hodně pije a malou přikládá.
18. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Leni, s tou rodinou, že mají plnou pusu keců... to je fakt na pytel... mám pocit, že tohle je asi taky skoro všude stejný... :unamused:
18. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Leni, jsem si říkala, abys nemusela pořád někam cestovat... :wink:
Lucce to takhle napíšu, určitě se to rozjede.
18. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Holka...mozkoškrabka je úžasnej název...hned dneska manželovi nadhodím tu Verčinu teorii,že se v tom spaní u Tomíska budeme střídat...jestli to vydržím,protože mám obavy,že malej probrečí celý noci...nebo si možná zvykne a bude spát celou noc :slight_smile:

Veru.Leni...zítřek by byl fajn,jen je potřeba vědět,kdy...dopoledne asi pojedeme nakoupit...takže po poledni kdykoli...

Leni Dv...s těma kecama jsme na tom stejně,když jsem si stěžovala,že celý noci kojím...bylo mi řečeno,hlavně že Tomulka papá a pěkně přibírá...když jsem si postěžovala,že jsem unavená a nevyspaná tchán mi řekl,že od toho je ta ženská doma na mateřské,aby si odpočala přes den...takový kecy...kdy přes den???Snad jedině po tom poledni tu hodinu až 2...akdyž jsem nadhodila,že jsem ráno taky utahaná a chtěla bych si pospat...tchán opět zabodoval...prý si Aleš přece potřebuje odpočinout a vyspat se po noční a tak...chodí přece do práce...jo jo a já se celý dny váááálíííím doma...nejsu já HROZNÁ??????

Já jsem jinak šťastná,přes den je Tomulka zlatej...spinká pěkně a celý den si hraje a nezlobí...jen chvilkama mrčí,potulíme se a je to...jen jsem opravdu poslední dobou hrozně nervozní,protivná a bez nálady...pořád křičím,nic mě nebaví,,,manžela zanedbávám...chtěla bych,aby bylo líp...
18. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Marti... jak kdybych slyšela MM... škoda mluvit, kolikrát jsme se kvůli tomu pohádali... snad bude kočko líp!!! To je fajn, že je Tomísek přes den zlatej. :wink: Snad se i ty noci spraví.
Tak to na jednu noc zkus si jít lehnout jinam, za zkoušku nic nedáš... stejně kdybys byla u něj, tak spát nebudeš, tak takhle když u Tomíka bude jen TM, tak třeba to bude jiný... kdo ví, vyzkoušet se má všechno, ne? :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Jo mě je dneska už líp jen citím, že jsme taková nějaká zeslablá. Jizva se snad hojí má to zalepené, zítra to budu přelepovat a oddělavát mašličky tak snad to bude v pořádku a nebudem muset zase na chirdu :unamused:
18. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Už se těším až svama vyrazím s kočárkama taky :wink:
18. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Tak to je dobře, že je Ti už líp... no není se čemu divit, že jseš zesláblá. Chtělo by to pořádnou slepičí polívku, a nějaký minerály, co těly ztratilo, tak řekni TM, ať Ti koupí nějaký neperlivý minerálky, aby bylo líp. :wink:
A zítra snad dobře dopadnete. A Verča už ten průjem nemá? A co jídlo, už je to lepší?
18. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Dobré ráno, přidávám se do klubu zombic :grinning: Ale teda nemůže za to Nelinka, sice pořád bojujeme s kojením, ale už je to lepší a v noci spinká pěkně. Jen jsem samozřejmě čučela do půl dvanácté na sprinty a v 6 jsem vstávala na hokej. Takže dobře mi tak :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, Veru, Marti, Lenajsku, zítra bych se přidala, jestli můžu :slight_smile: Kam chcete vyrazit? Nechcete zase do Slavkova. Lenajsek jde pak na tu masáž, tak aby stíhala ... Já pojedu z Brna nějak kolem poledne.
18. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Páji, Ty jseš nezmar... :grinning: Já se dívala na hokej jen do prvního gólu a pak jsem vytuhla. :slight_smile: A sprinty jak tam není Neumannová, tak mě to nějak nebere. Byly to včera ženský, že?
Dáme si sraz třeba o půl jedné zase u kašny?
18. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Včera byli i ženský i chlapi ... jsem byla zvědavá hlavně na ty chlapy, na Northuga :grinning: Jinak jsem taky myslela, že u hokeje vytuhnu, ale přítel zůstal dýl doma, takže jsme se dívali spolu a malá chrupkala :grinning:

Ta půl jedná mi úplně vyhovuje :grinning:

Jinak mě se rozjelo mlíko taky až třetí den večeri - porod byl v úterý a až v pátek večer se to trošku rozjelo a pak přes noc na sobotu, takže ať Lucka nevěší hlavu. Mlíčko určitě bude. Je super, že už je zítra pustí! V tom Brně je to fakt rychlost, mě tu drželi plných pět dní (plus den porodu a jelikož jsem porodila 2 hodiny po půl noci, tak to vlastně bylo 6 dní).

Malá plače, jsem zkusila plínku a zapnout vysavač, ale stejně tam brečí a začíná se to měnit v hysterák, tak ji jdu uspat :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Mně tady ty šílený kecy tak rozčilujou, naštěstí MM moc dobře ví, co je to za fušku, být s malým doma. Ale rodina taky ... - my už to máme za sebou, všichni to vydrželi, takových nocí ještě bude......, Místo těch keců by mohli vzít kočár a na 2hodiny vypadnout :angry: :angry: :angry:

Jako Matýš spí od 10 doteď a to vstával v 8 ráno, nechápu.....

A s tím zítřkem, co teda, Rousínov, Slavkov??? Mně je to úplně jedno, já rozmazlínek dojedu autem kamkoliv.
Mišičko vydrž, za chvilku bude jaro a to teprve budou krásný procházky :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:

Jako včera jsem byla moc šikovná, spadla jsem na schodech, Matýše v náruči, mu se naštěstí nic nestalo, ale já mám 20cm jelito přes celý stehno. Jsem fakt kopyto....

Jo holky a jedna perlička - MM bude mít sourozence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Tchán s novou ženou se zasnažili :slight_smile: . Je jim už hodně přes 40, tak snad to bude všechno v pořádku
18. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Jo a já mlíko taky měla strašně pozdě, chudáček řval hlady první 2 noci v porodce :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdu rychle vařit, odpo jedu do brna, s Paajou pujdem kočárkovat a pak za mamkou. Je na PN s močákem, tak i v úterý dopo hlídala, tak jsem vletěla do sekáče a mám spoustu hadříků:slight_smile:)

Jinak Lenajsku Uhřice jsou strašnej kousek, od nás z domu 17minut. Zrovna, když jsme chtěli začít, tak slízá sníh :slight_smile: :slight_smile: .

Leni ty nelyžuješ ani trochu??? Sjet si 15x ten svážek je lepší než jakejkoliv aerobik, že bychom jezdili v týdnu navečer lyžovat:slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Ty vaše noci jsou hrozný, mám úplně strach z toho, co nás (mě) čeká, až Juráškovi porostou zoubky... Dnešní noc jsem si taky solidně užila.. S chlapama je to snad všude stejný. Jurášek plakal poprvé o půlnoci, ale uklidnil se dudlíkem. A po 2h jsem šla kojit a on pak dělal blbosti, vztekal se, řval... Vzbudilo to i MM a přišel za náma do obyváku s hláškou "co tady děláte, že už půl hodiny v kuse brečí, to je hrozný... " :angry: V tu ranu bych mu nejradši třískla...
Nakonec ho chvilku choval MM, chvilku já, chvilku byl malej v postýlce a MM s ním blbnul a ještě ho rozdováděl, pak jsem s ním chodila po bytě a většinu doby plakal... Chudáci všichni sousedi, musel být vzhůru snad každej. :frowning2: MM měl pak zase jakousi hlášku, takže jsem se totálně nasrala, řekla mu, ať si políbí prdel a šla jsem s malým do jinýho pokoje...
Nakonec se mi ho podařilo uspat ve 4:30 ! V 5h vstával MM a prcek nakonec v 6.15h. Hrůza. Teď pospává jen po 5 nebo 10 min, je protivnej... Už aby jsme šli ven, aby se vyspal... Ale je docela hnusně.

Marti, s prominutím, ale tchán je pěknej idiot. Zbytek se nedá komentovat. Určitě by jsi měla zkusit víc zapojit manžela, aby se aspoň někdy trochu postaral...

Veru, ta hláška je fakt super :grinning:

Taky si myslím, že se Lucce to kojení rozjede. Mě se prsa nalily až čtvrtý den a pak doma a to už byla síla...
18. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Ty kecy o mateřské "dovolené" jsou fakt úžasný. U nás jsem toho naštěstí ušetřená, brácha byl děsnej křikloun a nechtěl vůbec spát, takže mamka říkala, že taky brečela a brečela a nevěděla co s ním ... s taťkou se prý několik měsíců vůbec nevyspali. Jako mimčo řval a jako větší si chtěl v noci hrát, nechápu, kde bral tolik energie, protože nespal ani přes den. A skoro-tchánovci jsou úplně v pohodě, stačí jim, když občas dostanou na hlídání 4-letého synovce :grinning: :grinning: :grinning: ... no a přítel, tomu jsem dala malou na jedno odpoledne a ten byl vyřízenej :grinning: :grinning: :grinning: přesně jak píše Veru, když si někdo myslí, že je to pohodička, tak ať příjde pohlídat!!! Však si u toho taky odpočine jako my!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru, ty bys měla preventivně chodit v chráničích :grinning: Hlavně, že se Vám nic vážnýho nestalo, i když moncl musí pěkně bolet :unamused:

Tak zítra nejlíp ten Slavkov, ne? Ať může i Lenajsek ... Marti, co Ty? Mohla bys do Slavkova? Máš k dispozici autí?
18. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Veru, tak Matyš bude mít stejdu nebo tetu? tý jo :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Paaaji...tak jak čtu,všude to asi bude stejný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nechci jen nadávat...on se manžel vážně snaží...přes den malýho hlídá,jezdí s ním třeba na celý den k tchánovcům,abych si trochu odpočinula,bere si ho naprocházky...je zlatej...ale já bych si holt někdy potřebovala odpočinou v noci.Alespoň jeden den v týdnu...mě nevadí spát málo,nikdy jsem nebyla velký spáč,jen bych potřebovala spát alespoň 5 hodin v kuse...a byla bych úplně ready na celý den...

Jinak dívala jsem se malýmu do pusinky a ty spodní zoubečky má už trošičku špičenkou venku a ten horní zoubek asi taky za chviličku vyleze...má strašlivě nateklou dáseň...tak zase 3 zoubky naráz...no alespoň si to vybebere najednou :unamused: Musí ho to vážně bolet...chudáček :frowning2:
18. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Teda holky, máte to fakt těžký :frowning2: Kdyby mně někdo vykládal něco podobnýho, tak bych mu strčila děcko a vidělo by se :grinning: Naštěstí Baru je celkem hodná, uvidíme, co časem, ale snad bude po mě, mamka říkala, že jsem spávala hezky :slight_smile:

Veru, pěkně jsi to TM vysvětlila, jen co je pravda, myslím, že největši váhu mělo to poslední, ne?? :grinning: Navařeno a uklizeno být nemusí :wink:
18. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jo a Slavkov by byl v pohodě...dpjedu kamkoli :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Já mám zas "problém", že malou nemám prostě komu strčit ani na chvíli, potřebovala bych se ostříhat, ráda bych zašla na kosmetiku a nakoupit hadry... :unamused:
18. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Marti, MM má kolikrát taky takový kecy, že já se můžu vyspat přes den a co celý dny dělám... :angry:
Když jsem byla těhotná, tak se všichni strašně na malýho těšili a říkali, jak budou chodit hlídat a prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Občas teda chodí tchýně, ale když fakt potřebuju, tak nikdo nemá čas, nikdo se nenabízí :angry:
Taky jsem protivná, nic mě nebaví, pomalu do všeho se musím přemlouvat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adís má teď období, že je protivnej i přes den, někdy. Přileze ke mě a sápe se mi po nohách.

Veru, já nemám lyže. A na lyžích jsem stála před x lety, ani nevím, jestli to umím :sweat_smile: Hele, jak to děláš, že furt padáš? :grinning: Dávej na sebe bacha, prosím tě!

Tak co, Slavkov nebo Rousínov? Já teda odpoledne. Naobědvám se a jedu na nákup do Slavkova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Leni Dv...Toísek se mi sápe po nohách pořád...je jako malý klíště :slight_smile: Teď si zase vlezl do krabice s hračkama a hraje si...za chvilku ho zkusím dát spinkat :slight_smile: natřela jsem mu ty dásňe gelem,tak ho to snad na chvilku nechá v klidu.A s tím,že nemáš na nic náladu a ke všemu se přemlouváš,jsem ráda,že v tom nejsem sama...MM si stěžuje,jakej je chudák...chtěla bych vidět to jeho nadšení...večer většinou padám na držku...taky mi chybí ten klid a večerní pohoda...trochu tulení...ale když není nálada...

Já tu v Rousínově taky nikoho nemám...jak jsem zjistila,bez babiček je to opravdu naprd...ale zvládli to jiní,zvládneme to taky...ale někdy pěkně nadávám...každej se chce jen potulit,vyfotit...naparují se jak pávi,když se chlubí s vnoučkem...ale na chvilku pohlídat,to ne :angry: I když je pravda,že když jedeme do Brna,malýho necháme třeba 2 - 3 hodinky u tchánovců a oni pohlídají a povozí a my si zatím v klidu projdeme obchody.

No nic...malej začíná mrčet...to je ten pravý čas dát do hajan... :wink: :wink: :wink:
18. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Holky, přečetla jsem v rychlosti co jste psaly, je to fakt síla. MM má taky někdy takový debilní kecy, že bych ho flákla... doma se o malýho vůbec nestará, neumí ho uklidnit, nepřevlíká ho, nepřebaluje, koupe jen když há malýho nachystám, tak ho má v kyblíku, ale jak ho vytáhne, tak ho musím utřít, namazat a oblíct já, on jde pryč, bo malej pláče... o večerním uspávání nemluvím, bo mi usne akorát u prsa, že... v noci taky když má hysterák tak ho neuklidňuje, bo zase jen prso zabírá, myslí si, že se přes den flákám... úplně jsme se odcizili, tak jsem si myslela, jak to bude fajn, že budeme konečně tři, ale mám pocit, jak kdyby měl Lukinka jen na "okrasu", nebo jak bych to řekla.. nevím. Je to hrozně divný období a doufám, že se to spraví... asi to chce čas, než se všichni sehrajeme, taky chce asi o tom mluvit, ale s ním se o naší domácnosti a starání malýho mluvit nedá, hned bere vše proti sobě jako útok a uráží se... fakt děs. :angry:

Leni, tak když jedeš na nákup do Slavkova, tak bys mohla dojet taky nějak kolem půl jedné? Bysme Ti mohly malýho v kočárku pohlídat... :wink:

U nás se nabídne, že přijede kočárkovat tchýně, bo je v důchodu, ale přijede v dobu, kdy se mi to absolutně nehodí a stejně co jsou venku, já jsu nervózní... teď na ni už skoro hodinu čekám, už tady měla dávno být, mobil nebere...
Holky, nezbývá než věřit, že bude líp!!!!! :wink: :wink: :wink:

Páááji, taky se děsím, co bude, až Lukinovi porostou zuby. Snad to nějak přežijeme. :wink:

Jdu za tím vzteklounem, zatím pááá!
18. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Leni...jak tak čtu ty Tvoje pocity...jako kdybych to psala já..když něco doma řeknu,jsem hned nervák a hysterka.taky mě to odcizení mrzí :frowning2:
A radši si už nebudu stěžovat,MM dělá všechno,přebaluje,chodí na procházky,stará se,koupe a chystá na spaní,převlíká...někdy po obědě i uspává...vždyt on je vlastně dokonalej :confounded:asi je to spíš o té psychice...pomáhá,ale nechápe mě...nepodpoří...

No nic...jdeme do hajan...zatím pa :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Holky, já zítra přijedu nejdřív v 1, ale klíďo vás někde doženu:slight_smile:
Leni neboj, až bude Lukášek větší, tak s ním bude určitě TM dělat blbosti a víc si hrát. Adam mi taky říkal, že teď je to super, chodí s malým běžkovat, dívají se na sport, blbnou, krmí ho lžičkou a je to mnohem lepší než když jen ležel a řval.
A hlavně mám 3dny úplně jiný dítě, je najednou mnohem šikovnější, zkouší na kolínka, hezky si sám hraje, plazí se dozadu a mnohem míň mrčí. Buď jsou nějaký erupce na slunci nebo se začíná blýskat na lepší časy:slight_smile: :slight_smile:
Dám do alba jednu fotku, strašně se mi líbí:slight_smile:

Nechápu, poslední dobou fakt dost padám a taky se mi často točí hlava, mám asi nízkej tlak nebo co- :confused:
18. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Tak jsem se tchýně nedočkala, malej byl už protivnej jak chtěl spát, tak jsem ho poprvé dala v korbičce na balkón, na židli co tam máme a do pěti minut byl tuhej!!!! :grinning: Super, tak to takhle budu praktikovat. :slight_smile:

Veru, to je super, že je Matyášek jak vyměnenej.. :wink: No snad to přijde, ale štve mě třeba, že já malýho kojím, MM je zalezlej v kuchyni na sedačce, místo toho aby byl s náma a třeba si se mnou povídal... si asi myslí, že si s malým dostatečně pokecám a hlavně nějak inteligentně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když jsem mu to řekla, tak se urazil, že ho do něčeho nutím co on nechce a že ho osočuju... co na to chceš říct. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, snad bude líp. Možná jak začne jaro a víc se bude chodit ven, blbnout, bude to takový lepší... Tomík se třeba přes den víc vyblbne a večer a v noci pak bude tuhej.. kéž by. :wink: Od jara si hodně slibuju, že bude mezi mnou a MM líp... :slight_smile: A to tulení a tak... připadám si jak kdyby mi bylo šesesát, že si dáme jednu pusu, a ne skoro osmadvacet... :frowning2: Jak má pak malej vidět, že se máme rádi? :frowning2:

Tak nevím s tím zítřkem, já bych měla být o půl třetí na Zlaté Hoře v lázeňským domě na masáži. Tak jsem si říkala, že tak o půl jedné, ve třičtvrtě na jednu bych došla na náměstí, abych pak mohla MM dát malýho v kočárku a aby nebyl tak dlouho venku...
Tak možná třičtvrtě na jednu, to bude tak akorát, ne?

Veru, a už fakt nepadej... :wink:

Leni, Adámek je protivnej? Snad ho to brzo přejde... :wink:

Teri, nikdo nechce malou povozit? Ani TM, abys mohla jít ke kadeřnici, nakoupit si?
18. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Leni, tak jsme na tom podobně s manželama:wink: Ale zas abych mu nekřivdila, pohlídá ho, když potřebuju někam zajet, hraje si s ním, občas vykoupe (to ale když mu to poručím a to ještě slyším už zase? :angry:), ale u nás je to blbý tím, že je věčně v práci. Kolikrát tam být ani nemusí, ale je, protože co by dělal doma, že :confounded: Takže jsem na všechno sama a někdy toho mám fakt už dost a tiše závidím, jak manžílci jinde pomáhají :pensive: Ale co se týče utěšování, když pláče, tak to mu moc nejde. Nebo spíš tak, on ho nechá klidně řvát, což teda zas nemůžu přenést přes srdce já :rolling_eyes:
Jo a ten věk, tak to se teda taky cítím snad na 60 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Já mám štěstí, že mám vždycky jednou za 14 dní odreagovačku u našich v Rousínově. Ve středu sednem s malou na vlak a v nedělu zpět a ted, až už nebude ten zas.anej sníh, tak za nama vždycky v sobotu nebo v nedělu MM přijede a zpět už autem. Já si nemůžu na babičku s dědem stěžovat, tím, že nebydlíme v Ropusínově, si ji užívají a já mám pohodu. Tatka strašně rád jezdí s kočárem a doma s ní vydrží chodit a nosit ji po bytě třeba hodinu v kuse. Až mě to se*re, pač pak chce pořád chovat,ale nemužu mu nic říct. A když přijede švica, tak mám veget uplně, ta ji přebalí, nakrmí, vykoupe... Su za těch pár dní v Rousínově vděčná. když v pátek nebo v sobotu někam vyrazím s kámoškama, tak mamka s malou i spí. Naštěstí spinká až do rána. Zatim. Jinak tady ve Studence jsme pořád samy, tady nikoho nemám. MM není na kočárkování a taky toho času nemá.

Veru su zvědavá, kdy si Elneka bude umět taky pohrát sama, zatím pořád vyžaduje mou pozornost, když se na chvílu vzdálím, tak hned řev....

Koncem dubna jedu s kámoškama na cvičební víkend, tak bude u našich, švica už si nahlásila, že chce volno v práci a budou hlídat. Ale já si to pořád neumím představit, že budu 2 dny bez ní, nevím, jestli už jsem měla jezdit, ale snad to obě zvládnem. Kdyžtak si tam někde v koutku steskem pobrečím a bude dobř e :grinning:

Veru tak ty budeš mít nového švagra nebo švagřici, joooo :grinning:

Marti přijedu příští týden ve středu, tak se na některej den určitě domluvíme :wink: V kolik tak chodíváte ven?
18. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.