• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
To dítě je neskutečný, už 2x jsem ho dávala spát, ale zbytečně, furt si tam stoupá a snaží se došáhnout na obrázky na zdi :slight_smile: Tak ho mám v postýlce v kuchyni a furt stojí a stojí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A všechno z postýlky lítá a taky z kuchyňské linky :slight_smile:

Jo Veru, chtěla jsem se zeptat, Maty má nějaký homeopatika ještě na ty zoubky? A vidíš, jak je šikovnej, jak mu to všechno jde :wink: Asi to Áďovo ječení na Matyáška bylo nějaký domlouvání, proto se ho Maty tak bál :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Hani...my chodíme ven kdykoli...tak si pak kdyžtak písneme :wink: Jinak závidím,že ti malá tak spinká...mě Tomulka spal tak všehovšudy 5 krát do 4 do rána,ale to bylo tak do těch 4 měsíců...

Leni...Adísek za to nemůže.Víš,jak je úžasný objevit nožičky? :grinning: :grinning: :grinning: ...Tomulka od té doby,co našel nožičky taky pořád stoupe a stoupe,nakonec už na to nemám nervy,tak si lehám s ním a to je do 5 minut mrtvej...ale když ti usíná sám,je to lepší...já ho to naučila se mnou a teď usínáme pořád spolu.nebo s manželem.
18. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Hurááá, tak už to vzdal a spí! :slight_smile:
Marti, to chápu, že je to pro něj úžasný stát :slight_smile: Ale sám je z toho unavenej a ne a ne usnout :slight_smile: Aspoň že to usínání zvládá sám, akorát si ho beru vnoci do postele, když takhle řádí a řve. Když je hodnej, tak spí ve své postýlce.
18. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. únor 2010 v 15:20 • eveluska
Leni, MM chodí domů nejdřív o půl 5, a to už se nic nedá, až bude dýl světlo, tak možná...a pak tu mám jen kámošku, co někdy přijde z práce po 3, ale tu zas ráda, že si taky s někým pokecám naživo :grinning:
18. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Leni, tak kolem té třičtvrtě u kašny? Já stejně než vydělám a smontuju kočárek a nainstaluju tam Nelinku, tak to chvilku potrvá :grinning:
Veru, Leni, Marti, přijedete teda taky?
18. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Nechci to zakřiknout, ale byly jsme s Nelkou od 3 do půl šesté venku a ještě pořád spinká ... vypadá, že první spurtík jsme s úspěchem přežily :grinning: Je z toho asi taky pěkně unavená :grinning:
18. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
Tak teda Slavkov, jo? Tak kolem té jedné bysme tam mohli být, možná později, kdyžtak písnu sms.
18. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Jen nakukuju, co zítra, malej snad za chvilku usne.
Páji, tak nespěchej, klidně v jednu. Já tam kolem třičtvrtě budu. A musím být něco před půl už na Zlaté Hoře.
Leni jasně, písni. :wink:
Páji, tak vidíš, jak dlouho to trvalo, dva dny?
Dala jsem Lukinkovi do postýlky moji podprsenku, co s ní kojím, a on se úplně zklidnil. Ještě nespí, ale je v klidu... asi na tom fakt něco bude. Jsu zvědavá, jak dlouho mu to vydrží a jesti fakt usne.

Leni, jak Zuzka psala, že si Vikinka furt stoupá, tak Adámek to už začal dělat taky, jo? :slight_smile:

Veru a Pááji, jak jste se prošly a kde jste byly? A Veru, jakej je Jurášek? Určitě kouzelnej... :slight_smile:

Zítra vás dočtu, pokud možno klidnou noc!!!
18. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
holky, omlouvám se, že vám sem tak vpadávám, ale chtěli by jsme na víkend někam k Vyškovu a potřebujeme ubytování, nejlépe takové, aby tam bylo i něco pro děti, jako pískoviště a podobně, nevíte o něčem?

Díky :wink:
18. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Holky....uvidím,jak Tomískovi zítra bude,má tu horní dáseň fakt hroznou,úplně jakoby odchlíplou a asi ho to hodně bolí,pořád ze spaní fňuká.dala jsem mu Panadol a pro jistotu nachystala ten gelík...ráno ještě písnu...ale jinak určitě dojedu taky...kolem 1 u kašny :slight_smile:

Jdu se na chvilku tulit k manželovi a sledovat zase jednou Chucka...hezký večer a hlavně klidnou noc všem :wink:
18. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Holky, dívám se, že máte zítra srázek. Já budu mít konečně vůz... :grinning: Jestli to zvládneme, tak bysme se Silvíškem mohly dofrčet. Máme dopolko tu rehabilitaci a pak jedeme ještě do práce...
Kdy, kde a kdo?? :dizzy_face: :slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Marti, snad dojedete, Tomíkovi bude s náma určitě dobře :slight_smile:

Katy, to by bylo fajn, kdybyste dojeli. V jednu nebo kolem jedné u kašny :wink:
18. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Snad to stihneme... Leni, pošlu ti do IP číslo na mob., tak mi pak písni taky svoje, ju? díky :wink:
18. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
Jéé, to je super, to nás bude nakonec zítra docela dost :grinning: Těším se :wink: Hezký večer a ahoj zítra ...
18. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
Dobré ráno holky,

Ach jo, to počasí je už akt na budku, kde je sluníčko??? Mně se furt točí hlava, musím někde splašit tlakoměr. :unamused:

Včera jsme se s Páájou prošli, akorát Jurášek jen spinkal a byl zababušenej, tak jsem ho moc neviděla:slight_smile: :slight_smile:
Ještě půl hoďky a pujde spat, mrzout jeden. Dneska už je zase ve starých kolejích :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahojky, jéé Kači, taky dojedeš? No fajn! Jen to počasí by fakt mohlo být lepší, jak píše Verča, je to na budku... :unamused:

Katy, na mě číslo máš, že?

Anke ahoj, já bohužel ubytování tady v okolí neznám, tak ti neporadím... zkus zadat do vyhledávače ubytování Vyškov a okolí, třeba ti něco vyjede... nebo v Googlu ubytování Vyškov a tam se ti najdou i možnosti v okolí, aspoň myslím že to tam tak funguje.

Marti, téda, tak to bude zub jak něco! Tak snad to Tomíska brzo přestne trápit... Kolik už má zoubků venku? Jo, a minule jak jsem jela do toho Vyškova tak jsem zírala na nový autobusový nádraží v Rousínově. Ale nevím, kde je, bo jsem cestu na něj nesledovala, dívala jsem se do kočárku a najednou jsme zastavili a byli jsme na nádraží. Nechápu nic. :grinning:

Lili, to máš super, že když jseš v Rousínově, tak je o malou postaráno a Ty máš i chvilku volna... :wink:

Teri, to je blbý, že TM chodí kolem půl paté z práce... jak bude i odpoledne světlo, tak to snad bude lepší a bude chodit s kočárkem on... :wink:

Teď sleduju toho našeho prďolku, jak si povídá se zvířátkama na hrazdičce... to je srandovní. :slight_smile:

Veru, dneska je vše ve starách kolejích, takže zlobí a v noci nespí?

Krásnej pátek všem!! :dizzy_face:
19. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky...já už chci jarooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni...zubů máme venku 5 a teď nám lezou naráz 2 dole a jeden nahoře...to už bude 8...

Omluvte mě z dnešního srazíku,ale už se nemůžu dočkat,až se půjdu s Tomískem po obědě natáhnout.MM má dneska noční,tak snad tu další noc ještě přežiju :confounded:přinejhorším mě odvezou do šaškecu :grinning:

Před chvílí jsme dojeli z nákupu a jsem úplně K.O...asi blbej tlak,nebo co...spíš to bude kombinace únavy z nevyspání a tlaku,dělá se mi chvílema úplně špatně od žaludku...noc byla snad nejhorší od té doby,co se Tomísek narodil...je mi ho tak líto,musí ho to hrozně bolet,pořád dávám pro sichr panadol a sem tam natřu gelíkem...horní dáseň vypadá trochu líp,ale pro změnu má úplně odchlíplou a zduřelou tu spodní na obou stranách...celou noc se budil,tak jsem byla víceméně vzhůru...sotva jsem ho trochu uklidnila a zabrala,zase začal plakat...vstával o půl 6 a od té doby tu lítá s chodítkem...kde bere tolik elánu nechápu. :rolling_eyes:

Veru...holt jsou ty naše dítka nezmaři....však ono se jim to vrátí na dětech :wink:

Užijte si srazík...těším se na fotečky :wink:
19. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky, jdu v rychlosti jenom pozdravit..dneska si nás kluci dovezli konečně domů :slight_smile: děkujeme všem za gratulace, jak bude trochu čas, tak vás dočtu.

Pěkný večer!!!
19. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
Vítejte, Luci! Hlavně, ať jste zdraví!!! :slight_smile: :wink:
19. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Luci, tak se doma pěkně zabydlete, kluci se o vás určitě postarají :slight_smile:)))
19. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknou sobotu přeji, i když venku je zase počasí děs běs... :frowning2: Aspoň, že slízá ten sníh, už ho bylo dost... teď by to chtělo ještě to sluníčko.

Luci ahooojky! To je fajn, že už jste doma, ještě jednou moc gratuluju a opatrujte se, ať se o vás kluci pořádně starají a ať je vše v pořádku! A jak píše Katy, hlavně ať jste zdraví!

Jak jste holky včera dojely domů? Snad v pohodě v tom dešti... mrzí mě, že to tak zrovna blbě vyšlo... snad příště bude lepší počasí.
Seděly jste v Bonapartovi tam vepředu, nebo vás pustili do restauračky?

U nás včera byl večer zase boj se spaním, už jsem fakt nevěděla co mám dělat... u prsa plakal, v postýlce plakal, chvilku pak byl klid, ale to zase furt koukal a pak zase plakal... usnul až o půl desáté, chvilku se prospal od sedmi do třičtvrtě na osm a od té doby do té půl desáté byl vzhůru, zíval na celý kolo, ale spát ne... a to odpoledne skoro nespal, já to fakt nechápu! Usnul pak samozřejmě zase jen u prsa, ale až na několikátý pokus... :frowning2: Teď zase přemýšlím jak ho uspím dopoledne, odpoledne jedem na návštěvu, tak tam moc spát nebude...
Katy, jedem do Sokolnice, tak to asi vezmem přes Újezd, tak Ti zamávám. :wink:

Mějte krásnej víkend, co máte v plánu?

Všechny zdravím, pááá!
20. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky, Luci, tak co doma? Jaká byla první noc? Co Adámek? Co říká na sestřičku?

Leni, z toho spaní si nic nedělej. My včera dojely domů ve čtvrt na pět, než jsem připoutala Nelinku a naložila kočár do auta, tak jsem byla pěkně mokrá, ale naštěstí to nenechalo následky. Dojely jsme domů, kojení, pak si dvě hoďky hrála, v 7 další kojo a na spaní bylo ještě brzy, takže si hrála, koukala, o půl 9 znova kojení - 45 minut!!! usnula u toho, předělala jsem ji do postýlky a za 15 minut se vzbudila a chtěla ještě, tak ještě další půl hoďka jídlo a pak usnula jak špalek, ale to už jsem usínala i já :grinning: :grinning: :grinning: Je teď fakt nějaká hladová, ta naše princezna ... 10-minutové kojení u nás naprosto nehrozí :unamused:

Jinak včera nás pustili normálně do restauračky, bylo to moc fajn, ještě by tam mohli vymyslet nějakej dětskej koutek a bylo by to úplně super. A palačinky byly mooooooc dobrý :sweat_smile: :sweat_smile:
20. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
Holky, nemáte některá číslo na Ráďu? Já jen jak se má?
20. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
Holky, jaký to je v Karolínce ve Vyškově?
20. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Ahoj kočky, krásnou neděli přeji, konečně po dlouhé době svítí sluníčko, parááááááda!!! :dizzy_face:

Leni, krásnej svátek, všechno nejlepší, dneska to vypadá na super den, tak si ho pořádně užij!!! :wink:

My půjdem na oběd do restauračky, už se moc těším. Spojíme to s procházkou, když je tak hezky... :slight_smile:

Páji, s tím kojením to je něco, malá pořád nemá dost, co? :slight_smile: Já mám pocit, že Lukin teď chce taky víc, včera jsem kojila někdy i po hodině a půl, dneska v noci se dokonce vzbudil už ve dvě ráno, to se dlouho nestalo, měl jen hlad, bo po kojení hned vytuhl... pak znova byl vzhůru o půl paté, s bolesí bříška, to jsem mu dala nahřátek polštářek s třešňovýma jádrama, tak to mu pomohlo a hned taky usnul a znova vstával v sedm, to už musela přijít na řadu rourka... :frowning2: Fakt má poslední dobou šílený bolesti, břicho tvrdý jak šurt. Asi ty probiotický kapky budu muset dávat každej den i za cenu toho, že bude hodně kakat... :frowning2: Je mi ho vždycky tak líto, fakt pak už nic nepomáhá, jen ta rourka... :frowning2:
MM si ho ráno vzal do kuchyně na lehátko, já ještě dospávala a bylo to super, vůbec neplakal, prý si povídal a pak tam na chvilku usnul... takhle bych si to představovala, že MM ho pohlídá i doma a já si budu moct odpočinout... :slight_smile:
A číslo na Ráďu Ti pošlu, chci jí taky napsat, jak se jí daří.

Teri, já v Karolínce hrozně dlouho nebyla, v létě ji myslím měli zavřenou, ale holky Ti určitě napíšou víc...

Krásnou neděli, všechny zdravím! :wink:
21. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Krásnou slunečnou neděli všem :slight_smile:

Já jsem kluky vyhnala do Brna za babi a dědem,tak budu celý den relaxovat a odpočívat...no spíš to odpoledne prospím :slight_smile: už to fakt potřebuji...

Leničkám vše nej nej nej k dnešním narozenínám :wink:
21. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem vás konečně tak trochu dočetla :slight_smile:

Leničkám přejeme vše nej k svátku a máte parádní počasí, tak snad ho nějak využijete... třeba na procházku s kočárkem.

Jinak my ohledně toho kojení, myslím si, že to mám tak nastejno s Pajou.o.. malou kojím fakt skoro hodinu, než u toho usne a odtrhne se. Potom si odříhne a nemůže usnout, takže pláče atd.než se tím utahá a usne. Buď ji nosím na rukou já nebo manžel.. Navečer dáváme teda Nutrilon, páč se mi prsa sice nalévejí, ale není to teda nic moc. A do toho ji ještě nakojím, takže se snažím to podporovat jak se jen dá, takže uvidím, jak to dlouho vydržíme.
Zítra jdeme k dr.tak ji to tam všechno řeknu a jsem hrozně zvědavá, kolik za ty dny co jsme doma přibrala.. v porodce šla s váhou pořád dolů :pensive:

Paji.o, Adísek je z ní u vytržení.. pořád ji sleduje jak je malinká atd. a pomáhá mi, akorát s plínkama má trochu problém, hlavně když jsou pokakané :grinning: :grinning: ale to i manžel.
Jinak perfektní, nečekala jsem, že bude tak v pohodě.

Míšo, snad už to bude všechno brzo za vámi. Hodně si toho teď prožíváte, ale já tomu věřím, že se to jednou prostě obrátí a bude líp.
Už chodíte kočárkovat? Nějak jsem to tady nepostřehla...
21. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahojky holky, chci popřát všem Lenkám vše nej k svátku :wink:
21. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Dala jsem fotky do Alba :wink:
21. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.