• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci, je krááásnááá:slight_smile:)) a kde ty máš s ní fotku?? :slight_smile:
21. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
Eri, nějakou tam potom přidám. Nechtěla jsem tam dávat fotečky přímo po porodu :wink:
21. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
Luci malá je nááádhernááá, jaký má páčo, super!
21. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
ahojky,
nebudu číst, takže jen v rychlosti:
Leničkám přeji všechno nejlepší k svátku, ať jim dětičky dělají jen a jen radost ! :slight_smile: :slight_smile: Doufám, že jste dnešní krásný den pěkně oslavili a udělali si procházku s kočárkem. :wink:

Luci, Verunka má super vlásky a řekla bych, že celej taťka :wink: Kojení se rozjede, neboj, to zvládnete ! :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holky!
Děkuji za přání k svátku. :slight_smile:

Já byla na celý víkend zase u mamky. Adís byl na noc s mamkou, já měla klid. A normálně v pátek spal celou noc, vzbudil se až v 5! Včera se vzbudil 2x na dudlík, ale spal dál. Tak jsem opravdu zvědavá, jak bude spát dnes. Ale je fakt, že zub už má prořezanej, tak bysme mohli mít zas chvíli klid. Jinak 2 dny fakt pohoda, nic jsem nedělala, jen jsem se věnovala malýmu nebo se mu věnoval někdo jinej.... Takových víkendů víc :slight_smile:

Fotky z pátku teprve stahuji do počítače, tak nevím, jestli je ještě dnes dám na FB, uvidíme.

Luci, kojení se rozjede, vydrž děvče! :wink:
21. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko... :wink:

Taky děkuji za přání k svátku, jste hodný. :wink:

Veru, jak kdybych četla o Lukinovi, takhle to dělal ze začátku, po každým odstavení od prsu pláč, u prsu spal... uvidíš, co se dneska dozvíte u dr., ale na nějaký hodnocení váhy je možná ještě brzo, ještě jste doma krátce a kojíš teprve chvilku, aby se dalo zjistit, jestli Tvoje mlíčko stačí, ale uvidíš, co dr. řekne. Ze začátku mi hodně pomohla váha, že jsem věděla, kolik malej přibírá. My jsme bohužel zjistili docela pozdě že nepřibírá tolik, kolik by měl, takže fakt měsíc plakal hlady. Proto ten pláč při odstavení od prsu... byl línej sát, takže bylo jasný že nevysaje tolik, kolik by měl... z flašky mu to jelo líp a jsu ráda, že jsme nakonec dávali i dokrm, pak si už z prsu vzal kolik potřebuje a dokrm jsem nechala jen na večer, přes den vůbec. Moc držím palce, aby se kojení pořádně rozjelo, domluv se s dr, uvidíš co řekne, ale určitě se to taky spraví. Já to tehdy obrečela, že asi nebudu kojit, a kojím furt, i když ta potvůrka malá se pořád odtrhuje a řve, ale nějak to jde... Určitě to holky zvládnete!
A Verunka je krásná, fakt má tolik vlásků, závidím! :wink:

Páááji, procházku jsme si včera užili, fakt bylo krásně. Snad i vy jste si ji užili. :wink:

Leni, to je super, že jsi měla takovej víkend... a že Adámek tak hezky spal, super!!! Jak píšeš, takových víkendů a dní víc, co? :slight_smile: Takže už má kolik zoubků, čtyři, jo? :slight_smile:

Hezkej den přeji, malej ještě spí, tak si jdu udělat v klidu snídani, pááá, všechny zdravím! :wink:
22. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahojky holky, tak mi byly včera poprvé venku s kočárem a bylo to prima :wink: Dneska jedem do poradny tak doufám, že nás doktorka nesprdne , že málo přibíráme malá mi zase za poslední tři dny nějak odmitá jíst :unamused: Teda jí , ale málo už jsme z toho na budku :frowning2:
22. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
ahoj holky, nevite nahodou o nekom kdo prodava ve Vyskove ci blizkem okoli kocarek? shanim khluboky k babicce( 4kola, nafukovaci, pokud mozno odpruzeny) do 1000kc. kdyztak pisnete do IP. diky moc
22. únor 2010 v 09:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my jdeme dneska k dr.na kontrolu, jsem zvědavá, jestli malá něco přibrala nebo ne... budu ji říkat i to kojení.
Snažím se strašně moc, včera jsem celej den kojila (po 4hodinách což je úspěch :dizzy_face: ) malá se najedla a totálně odpadla.. fakt jsem nechápala, akorát co nás zlobí je to spaní. Né že by nespala, to ona spí a moc pěkně, ale jakmile nemůže zabrat tak je to teda něco :grinning: :confounded:
Teď nám zase chrupčí v posteli... kdby jste ji viděli, fakt si to vyloženě užívá.

Míši a jak se malé líbilo venku? Proč by se na vás měla dr.zlobit, vždyť jí je už měsíc a přece nebudete pořád doma.
Uvidíš, že bude přibírat, dej tomu čas :wink:
22. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Psala jsem holky Radce, tak že to zvládají dobře, mimčo už prý něco nabralo, asi 300g, dělali i zátěžák, jestli prcek zvládne porod, a zatím je pořád vevnitř. Tak ho prý trošku dokrmí a asi ho vyplkne, bo děloha valí na plné obrátky. A všechny zdraví. Tak snad to bude vše dobrý a mimčo bude v pořádku a porod proběhne bez problémů...
22. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Marti a holky co máte problémy s nespavcama, hledala jsem něco o příkrmech a narazila jsem na tohle, tak jestli jste to ještě nečetly, tak mrknite, třeba vám to pomůže http://www.rodina.cz/dotaz18385.htm Je tam odpověd doktora i rady některých maminek.
22. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Dobré skoro poledne :grinning: , Luci, to je super, že je Adámek tak nadšenej :slight_smile: Z toho kojení si nic nedělej. Uvidíš, ono se to pěkně rozjede ... se řekne kojení je naprosto přirozená věc, ale ona je to docela věda, co? A kvůli tomu nošení na rukách jsem si právě koupila šátek, protože jinak jsem prostě vůbec nic neudělala a navíc mě začaly pěkně bolet záda. Teď mám Nelinku taky v šátku a spinká jak zabitá. Ona je fakt strašnej mazel a pořád si chce s náma povídat, opička :grinning: Pak napiš, jak dopadla kontrola u dr., ju? Kolik vůbec Verunka vážila, když jste šly z porodnice? A fotky jsou úžasný!!! Áda byl taky takovej vlasáč, když se narodil?

Leni, díky za zprávu o Radce. To je dobře, že brouček přibírá, ale jestli je ve Vyškově, tak bych se vůbec nedivila, kdyby jí nechali čekat až do termínu, pokud budou průtoky a ozvy ok. Bavila jsem se v pátek se svou gynekoložkou, která se divila, že mě nechali rodit až týden po termínu, když byl odhad váhy 3500g a konec pánevní.Říkala, že "pan" primář prostě sbírá body ... taky říkala, že zahojení těch mých stehů bude ještě delší dobu trvat, že je vidět, že mě pak ještě narychlo dostříhávali, když tam zůstala ta hlavička. To jsem vůbec nevěděla, že mě ještě stříhali, necítila jsem to a měla jsem oči pořád zavřený. Přítel mi to řekl až nedávno, když jsme se o tom bavili. No vyšetření mě tím pádem docela bolelo, i když doktorka se fakt snažila být hodně šetrná. Ale jinak prý vše ok.

Jo a přítele chytly taky záda, takže dostal neschopenku a je s náma doma. Nesmí pokud možno vůbec nic dělat, takže jen polehávat, nic nezvedat, neohýbat se atd. ... tak mám doma další dítě :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Jen v rychlosti, Páji, to mě mrzí, že má přítel záda nemocný, týjo, dostal neschopenku, no tak to je něco, snad bude brzo OK! A věřím, že máš doma druhý dítě, u MM to bylo to stejný... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak se držte, s tím nástřihem mě to mrzí, ale hlavně, že se malá narodila v pořádku! Určitě se to brzo zahojí a bude dobře. :wink:
Jinak ohledně spodku, to asi cítí každá maminka, že to už nikdy nebude jako dřív, mám pocit, jak kdyby to bylo pořád trošku pootevřený... na sex nemám absolutně pomyšlení, chudák MM, už by asi chtěl, ale já nějak pořád nemám chuť... no nic, jdu se nachystat, pak přicucnout malýho a jdeme ven, když je tam tak krásně...

Krásnej den všem!
22. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Paji, tak to se teda "máš", 2 děcka na krku :grinning: Tak toho lazara pozdravuj :wink: A jinak k tomu spodku: :confounded: :rolling_eyes: :angry: Jsem zvědavá, kdy to bude aspoň o trochu lepší :cry:
22. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak první kontrola dopadla dobře.. dr.ji jenom zkontrolovala a převážila. Vážíme 36OOg, tak snad nám to kojo vydrží, páč toho mám víc a víc :slight_smile:
Dostali jsme Kanavit a ještě Vigantol..takže budeme kapat vitamíny. No a malá bude mít " asi " nějakou alergii na něco.. aspoň tak to říkala dr. a pořádně ani nevěděla co by ji teda mělo jako být. Prý musíme počkat a brala do pusy plínky, olejíček po koupání atd. teď toho mám plnou hlavu a akorát malou sleduju, jestli nemá někde flíček :angry:
No a máme povolený vycházky :dizzy_face: :dizzy_face: takže super!!! Samozřejmě to není na dvě hodiny, ale aspoň na půl jo, páč to nechci zatím nějak hrotit.

Paji.o, Adísek vlásky neměl žádné, proto jsme byli tak překvapení, když vykoukla :grinning: :grinning:
S manžou je mi to líto, záda jsou fakt svinstv** snad to bude brzo dobrý.

Tak se mějte pěkně a já ještě mrknu, malá je teď nějak hrozně hodná, jestli je to tím, že mám už konečně mléko.. fakt nevím, ale je to super.
22. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj holky, konečně jsem dodělala svatební oznámení pro svýho tchána (:slight_smile:) a můžu se věnovat obvyklým PC činnostem :slight_smile: :slight_smile:.

Luci Verunka je kouzelnáááá, úplně se mi zastesko po malým miminku (Pak se ale podívám na našeho dacánka uřvanýho a stest mě rychle přejde :slight_smile:)

Míšo, dneska bylo krásně, byli jste zas venku?? Přidej nějaký fotky :wink:

Páji, chudáček nemocnej :frowning2: , ale aspoň se spolu všichni můžete válet v postýlce :slight_smile: :slight_smile: .

Holky, procházka byla fajn, pak jsem jela s M do Brna busem, prošli jsme si město, prolítla jsem pár kšeftíků, dokonce jsem si i vyzkoušela dvoje kalhoty (Matýše jsem vyndala z Manducy a posadila v kabince na zem, jéžiš, to byl řev.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Jinak byl moc hodnej :grinning: :grinning: .

jdu přesvědčit manžela, že se jde spat, furt čučí na telku a pak ráno nechce vstávat :angry: :angry:
Dobrou
22. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
Hoj kočky, pěknej den přeji, dneska je zase krásně... pokud Lukin nebude chtít spát doma, šupnu ho na balkón a bude. :slight_smile: Teď si tady povídá se zvířátkama na hrazdičce. :slight_smile:

Veru, tak vidíš že jsi zvládla cestu busem, pohoda s manducou, ne? :wink: A super, že máš to oznámení, jseš šikulka. Mě by asi jeblo, kdyby se mi to celý smazalo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jojo, procházka byla super, ani mě moc nebolely nohy, jen příště s sebou vezmu deku, abysme si mohly sednout na něco teplýho... :wink: A kalhoty sis nakonec koupila? A kde jste byli v obchodech, ve Vaňkovce?

A co dnesk TM, stihl bus? :grinning:

Luci, to je super, že jste na kontrole dopadli dobře a že máš i víc mlíka, fajn. Ono to asi dýl trvá než se to rozjede úplně a hlavně mimča pak i víc pijou, tak se prsa i víc asi nalívají... :slight_smile:
A jaká alergie? To jsem nějak nepostřehla... má malá na sobě flíčky? A ven bych klidně Veru šla i na hodinku, má být dneska teplo, svítí sluníčko, už nejsou žádný mrazy, tak to je pohoda... :wink: My jsme poprvé byli s Lukinem venku přes hodinu, ono to nějak uteklo... :grinning: Na půl hodinky to snad ani nemá význam... :wink:

Leni, snad jsme včera neotravovali moc dlouho... jakej pak byl Adámek? Nebyl protivnej? A jak usínal, v pohodě? A co borec dneska ráno? Snad to pomůže ten jeho zásah... :wink:

A jakou jste měly holky noc? Lukin se vzbudil v jedenáct, usnul u prsa a pak o půl čtvrté, ale to se kroutil, pak se asi tou bolestí vzbudil, mně je ho vždycky tak líto... :unamused: Pak jsem ho nakojila ale pořád plakal, tak vypil ještě šedesátku z flašky a pak nechtěl spát, tak jsme se dívali chvilku na krasobruslení... pak zase prso a to usnul a vstával v osm, jsem si myslela, že bude spát dýl... To je asi tím, že včera spal hrozně dlouho v kočárku. :slight_smile:

Krásnej pohodovej den všem přeji!
23. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás, zase nestíhám...
jen dodatečně vše nej Leničkám!!!

Luci, Verča je bobínek krásnej! Ať se vám daří a dál hezky přibíráte :wink:

Snad to bude mít Raduš brzy za sebou a bude svůj uzlíček už mít taky u sebe.

Já včera byla celý den pryč, ráno zubařka a zbytek dne u kamošky v Brně.
A jinak od víkendu řešíme nový byt, takže máme teď jen plnou hlavu toho, řešíme finance atd..

Tak se tady mějte, zatím pá!
23. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj!
Mě teda včera nohy bolely :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Leni, neotravovali jste, neboj :wink: Áďa byl docela v pohodě, ani nebyl protivnej. Vnoci se 2x vzbudil, kolem půlnoci a kolem třetí a to nějak oživl a nechtěl spát, tak jsem si ho zas vzala do postele a vzbudil se před 6 na mlíko. Teď s ním zase bojuju na spaní :angry:
Chlap už je pryč, ale sám řekl, že ten jeden roh je fakt vlhkej :unamused:

Katy, jaký byt řešíte?
23. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Leni, jak jsem se v pátek zmínila, že se tady budou stavět nový byty, tak přesně to. Prvně jsme to zavrhli kvůli ceně, ale pak jsme to řešili a ty ceny nikde levnější nebudou, spíš to časem půjde nahoru a zase do nějaké s prominutím prdele jít nechceme, takže do toho půjdeme. Je to tady u nás a budou to krásný velký byty. Jsme z toho oba nervózní, jak to dopadne, ale snad to zvládneme. V dnešní době se člověk musí zadlužit, jinak by nebydlel...
23. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Katy, díky! :slight_smile: Zubařka brrr, ještě jsem od porodu u ní nebyla, musím zajít, ale zubaře se bojím víc jak porodu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak ať to dobře vyřešíte! Řešíte bydlení v Újezdě, nebo jinde? Hlavně ať to klapne! :wink:

Leni, to je fajn že nebyl ani protivnej. Lukin se rozeřval v kočárku po cestě domů, poprvé, prostě jeho hodina a konečná, pláče kdekoli... snad v tom nosítku nebude. Doma pak byl relativně v klidu, už ho fakt podezřívám, že to na nás zkouší, že se chce nosit, ale že by tohle zkoušel už od narození? Je to prostě divný. :slight_smile:
Tak to ti naši chlapi teda v noci nějak ožívali, co... :slight_smile: Tak ať Ti usne, já zase musela uspat u prsa, ale spí v postýlce. Zatím jen dvacet minut, uvidím jak dlouho mu to vydrží.

A s tou vlhkostí, bavili jsme se o tom včera s MM a říkal, že je to určitě špatnou izolací v té stavbě, špatně to prostě postavili, určitě to není vaše chyba. Tohle prostě není normální... Jedině něco co by tu vlhkost vytáhlo, jestli nějaká penetrace bo něco tak, ale je otázka, jestli se tím obec bude chtít zabývat, co... :frowning2:
Taky jsem si říkala, jak dlouho je vůbec záruční doba na stavby, jestli by se to nedalo u té stavební firmy co to stavěla vyreklamovat... vůbec do tohoto nevidím.
Poslala jsem Ti fotky. :wink:
23. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Tak už to čtu o těch bytech, no tak držím palce, aby to klaplo! A jak velkej byt chcete? 3+1? A na kolik to tak vyjde, jestli se můžu zeptat?
23. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Katy, tak to vám přeji, ať to vyjde. Zjišťujete, jestli by vám dali půjčku? Nebo to už máte jistý, že vám dají?
Já bych tak chtěla taky větší byt :frowning2: Hlavně mě to tu sere s tou plísní a vlhkostí... :angry: Jenže prachy nejsou, půjčku by nám asi nedali :confounded:
23. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Jj, Leni, 3kk - 79 m2 plus balkon a techn.místnost na chodbě, s tím celkem 90m2. No a vyjde to na 2,8 mega :sweat_smile: :confused:
Frčíme ven, malá už křičí, jak je unavená. zatím čauky
23. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky,
my měli konečně po několika prořvaných nocích klid... Nevíc, co se s Juráškem dělo, ale vzbudil se na kojení třeba ve 2, ve 3 nebo ve 4h a pak 2 hodiny skoro v kuse řval a řval... Na střídačku jsme ho nosili s MM, fakt na budku... :confounded:
Odp. mě tak šíleně začala bolet hlava, že se z toho do večera rozjela migréna (první snad po víc jak roce). Myslela jsem, že umřu.. Možná, že to Jurášek vycítil, protože byů v noci fakt hrozně hodnej, vzbudil se jen jednou s pláčem (to se mu asi něco zdálo a za minutu byl tuhej) a pak až ve 3h na kojení a do hodinky usnul, ani neplakal, jen koukal...

Katy, vy se chystáte stěhovat? To jsou mi novinky.. :wink:

Veru, ani jsem ti nepoděkovala za procházku. Určitě si ji musíme zase někdy zopakovat. :slight_smile:

Páji, starost o dvě "děti" ti fakt nezávidím.. Snad se z toho přítel brzo dostane. Pevný nervy přeji :wink:

Jdu nakojit prcka a pak vyrážíme na procházku, krásně svítí sluníčko :slight_smile: pa
23. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky, dneska to vyapdá zase na krásné počasí..takže odpoledne určo vyrazíme ven a spojím to z vyzvednutím Adíska ze školky.

Jinak u nás noc na dvě věci.. nejdřív to začlo kolem půl osmé a to jsem myslela, že umřu. Malá spala v košíku a sošla k nám sousedka, aby se na ni podívala atd. takže jsem ji potom i rovnou nakrmila a měla u sebe, aby si odříhla a najednou ze spánku hysterický pláč a nemohla se nadechnout.. holky, to byli muka ty minuty, než ji manžel pomohl :cry: :pensive: Já sama jsem zkoušela všechno možný a když pořád nemohla dýchat, tak jsem vběhla manžovi do pracovny. Dopadlo to naštěstí dobře, ale od toho okamžiku uvažujeme o monitoru dechu, páč mám fakt strach.
Večer jsem nebyla ani schopná ji dát spát do postýlky, takže spala s námi na vyvýšené matraci a ještě jsme odsávali nosík, páč má trošku rýmu.
Ke všemu nemohla usnout, takže brečela až do půlnoci, potom odpadla a vzbudila se za dvě hodiny a řvala znovu. Usnula až zase po dvou hodinách :frowning2:

Dneska je to už lepší, ale pořád se nemůžu soustředit na jiné věci a chodím kolem ní a zjišťuju, jestli dýchá atd. jsem asi magor, ale to co se stalo včera bych ani jedné z vás nepřála.

Katy, tak ať vám byteček vyjde. My ho máme také na hypotéku.. v dnešní době si nic nekoupíš, pokud si člověk nevezme půjčku a nezadluží se.

Pajiiii, vy si také zase užíváte :slight_smile: třeba to Juráška někdy přejde a nebude tolik plakat.
Procházku si užijte.
23. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Luci...mě se to samý stylo s Tomískem,když měl tak 2-3 týdny a byla jsem z toho na prášky...ale doktorka mi řekla,že to bylo tím,že měl nějakou velkou bublinku v žaludku a najednou ho strašně začala tlačit a to pak ty děti hystericky začnou plakat a jakoby se prohýbat a vypadají,že lapají po dechu a nemůžou dýchat...ale je to tím žaludečkem...malej jakoby sípal a lapal po dechu a jakoby pěna u pusy...fakt jsem nevěděla,co dělat...teď už jsem chytřejší :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Marti, tak dneska zatím nic, akorát pofňukávala celej den, páč nemohla usnout :confounded: a pořádně usnula až venku, ale za hodinu se vzbudila a řvala a řvala, dokud nedostala najíst a od té doby chrupčí.
Ke všemu má v nosánku ty šušně co odsáváme, páč bych ji to jinak nevytáhla, takže dneska nebude hrotit koupání a vykoupeme ji až zítra.. :slight_smile:

Jinak jsme byli také na té prochajdě a super. Už se těším, až budu moct za vámi holky do Slavkova na srazík a nebo jen tak s Marťou tady u nás :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Já asi zítra pojedu do Rousínova nakoupit, tak nechcete se na chvíli holky projít v Rousínově?
23. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Leni, já bych klidně na chvilku šla... ale víc jak na hodinu bych to neviděla. :wink: akorát teda až odpoledne.
23. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.