• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci...to je dobře,že us se to nevrátilo...třeba to taky bude jen tím přeplněným žaludečkem...Tomulka u toho taky vypadal,že má nějaký záchvat a nemůže dýchat,úplně se prohábal jakoby v křečích...A je fajn,že jste si užili prochajdu,včera bylo fajn,taky jsme se ségrou vyrazily ven...

Leni...já bych klidně šla,ale dopoledne jedeme s MM nakoupit a po obědě Tomísek spí,většinou tak do 3 hodin... :unamused:
24. únor 2010 v 06:24  • Odpověz
Ahoj holky,

venku je teda hnusná mlha, snad se to do odpoledne rozpadne a vykoukne sluníčko, aby jsme mohli s malou na chvilku ven. Zase bych to spojila se školkou, takže pokud by jsme šli s holkama kolem té 15hod., tak by mě to akorát vyšlo, páč do školky chodím něco kolem 16hod. :wink:

Marti, těžko říct co to bylo, ale budeme mít půjčení od sousedky ten monitor dechu, tak jsme na něho celkem zvědavá. Nemáš ho náhodou? Zajímalo by mě, jestli je s tím někdo spokojený.
A co se sestra? Všechno v pořádku?

Áďa má dneska ve školce Maškarní, tak šel za piráta.. dala jsem mu pušku a byl jak utržený ze řetězu :angry: no jo no, to je těch pár dní co byl u tchánovců a tam se mu povolí snad všechno, ale potom ho zase usměrnit je nadliský výkon :confounded:
Malá zase chrupčí u nás v posteli. Je to super pohled..velká postel a v ní takový malinkatý človíček :dizzy_face:

Tak jo, pádním se nasnídat atd.než se vzbudí a bude baštit. Mějte se pěkně!!!!
24. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Luci...monitor jsem neměla,připadalo mi to zbytečné a kamoška mi říkala,že ji to ještě víc deprimovalo,protože to pískalo každou chvíli,kdy se malej jen špatně posunul a ten monitor nedolíhal.zbytečně pak ještě víc panikařila...ale jiní jsou s ním zase spokojení...tak pro klid duše ho vyzkoušej...já si myslím,že už se to malé nestane...

Ségra se má fajn,začíná pěkně nabírat a to je teprve ve 12tt...holt dvojčata jsou hladový :slight_smile: dnes jde na NT screening tak jsem zvědavá.
24. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahoj!
Já bych právě jela po obědě, ale mohla bych i později. Jenže malej začal vnoci kašlat, jako by i ztěžka dýchal, tak nerada bych, kdybyste to chytli, hlavně Verunka. Tak to asi necháme na jindy?

Luci, ten monitor dechu holky mají, myslím Leňa i Katy, nevím, jestli ještě někdo...
24. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Marti, tak dej potom vědět, jak dopadla a držím ji moc palečky!!!! Jj, dvojčátka jsou hladovější :slight_smile:
Nám to také připadlo celkem zbytečné, páč u Adíska jsme to neměli, položili jsme ho na bok, podepřeli polštářem a bylo to. Jenže teď jsme měli fakt strach co se děje a od té doby spí malá s námi v posteli :sweat_smile: ..jsem tak víc v klidu.
Stejně dneska musím zavolat dr.aby mi řekla, jaké můžu Verči koupit kapky do nosu, páč tady máma hrozně suchý vzduch a dělá ji to zle na nos, sice se snažíme odsávat, ale nic neodsajeme :confounded:

Leni, tak uvidíš, každopádně všem dnům není konec :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno, Matyášek v noci zase plakal, ale naštěstí pak spal do 8. :slight_smile: Dneska máme náročný den,tak musím spěchat a hlavně odpo na masáž, jupííí!!!

Luci, to cháp, že jste se vylekali, muselo to být strašný :frowning2: Já jsem ten monitor používala jen v porodnici, ale zapomínala jsem ho vypínat pokaždé, když jsem Matyho zvedla, tak mi to řvalo v jednom kuse a pak domů už jsem ho v žádným případě nechtěla, stačilo, že pištěl malej :grinning: :grinning: .
Kapky do nosu kup Libenar, jsou to ampulky s mořskou vodou a jsou od narození, já mu to kapu doteď. A taky se má dětem nad postýlku dávat mokrej ručník, aby se jim zvlhčil vzduch a nadzvednout matrace, aby se jim líp dýchalo:slight_smile:

LEni Matýš taky nějak pokašlává, snad to nic nebude, chci s ním zase do bazénu :slight_smile:
24. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj Veru, díky za rady :wink: jinak ten Libenar dneska určo koupím. Doporučila mi ho i doktorka.

Normálně to naše dítě mi pořád spí, budu ji muset vzbudit na jídlo :sweat_smile:
24. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Hoj kočky, Lukin je od sedmi od rána protivnej, pořád plače, jednou se najedl, pak už na uklidnění prso nechtěl, několikrát se pokadil, nevím co se děje... už zase pláče, jdu za ním... předpokládám, že takhle protivnej a ještě víc bude po tom dnešním očkování, i zítra, tak to bude super...

Luci, to věřím že ses vylekala, snad už se to nebude opakovat. Já monitor dechu nemám, nakonec jsme ho nekupovali, ale mám kontakt na nadaci v Brně na Nových Sadech, kde ho půjčují. Takže vím, že kdybych se nakonec rozhodla ho pořídit, tak asi ho půjčím a nebudu kupovat. Jestli chceš, dám Ti na ně kontakt.
Jinak je fajn, že se to už neopakovalo. Fajn, že jste si procházku užili. :wink:
A kapky do nosu já koupila Sterimar, nevěděla jsem jestli Libenar nebo Sterimar, tak jsem vzala ten Sterimar. Drahý to bylo jak něco, je to ve spreji, a taky s mořskou vodou. Matraci máme vyvýšenou dodnes, Lukin má pořád rýmu, tak to tak asi necháme...

Leni a Veru, kluci jsou nějací nachcípaní? To mě mrzí... :frowning2: Ať je to brzo lepší.
Veru, užij si masáž, bude to super. Snad dnešní noc bude lepší. Jo, poslala bys mi prosím na mail to oznámení? Ráda bych se mrkla na Tvou dvojitou práci... :wink: Jestli to nevadí...

Luci, ať se Adámkovi maškarní vydaří.

Jdu kočky, krásnej den všem, pak se ozvu co u dr. Páá, letím za tím pištidlem. :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Tak jsem Lukinovi nakonec musela dát flašku, prso prostě nechtěl, nechápu. U flašky vytuhl... asi zas budu muset od dr. půjčit váhu, už pár dní mám podezření, že pláče asi z hladu, protože prostě u kojení vyvádí a určitě nevypije to, co má... už mě to fakt nebaví to kojení, už jsem si kolikrát říkala, že budu dávat jen flašku, bo mě to akorát stojí nervy s ním... co zas včera večer vyváděl, to nemělo obdoby... a tohle je skoro u každýho kojení.

Luci, s tím mokrým ručníkem jsem to taky slyšela. A v dětské nemocnici doporučovali i trošku vytírat nosík Vincentkou. Ale ty kapky pro děti se mi zdají lepší.

No nic, ozvu se pak jak jsme dopadli.
24. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojte,

tak jsme dnes zdárně dorazili do Rousínova, tentokrát ne vlakem, ale včera dojeli k nám naši autem, aby hlídali, protože jsme byli na pohřbu a dnes ráno jsme se podívali na konec strašného hokeje a vyrazili, celou cestu sluníčko a krásně, jak jsme se blížili k Vyškovu, tak mlha jak prase a hnusně.
Lenajasku, já myslím, že je dost možný, že ty děti už v pár měsících ví co chcou a dokážou to dát jasně najevo, jsou vyčůůůraný! :angry: :grinning: A čím je starší, tím je to horší.

Luci já monitor dechu mám a jsem s ním nad míru spokojená. Pípal mi jen jednou a to jsem ju špatně dala pod matraci, takže to byla moje chyba. Ale já to tušila, takže mě t ani nějak navzrušilo. Používám ji pořád, malá už sice trochu cestuje,ale pořád funkci plní a já jsem klidná. Možná to bude proto, že mám obyčejnou molitanovou matraci a ty s kokosem jsou třeba vyšší. Jinak až do ted jsem se nenaučila to vypínat, když ji vyndám, tak se vždycky vracím to vypnout, jak to začne upozornovat. Jinak v porodnici mi to taky řvalo v jednom kuse.

Jinak to co popisujete s tím lapáním po dechu a pěnou u pusy, to bych zbláznila!!!!!!!!

Elenka je ted s dědem venku, tak mám klíídek, zuby pořád nikde, už se těším, jak ten první objevím, ale na druhou stranu si říkám, že se asi v noci nevyspím, tak at to přijde co nejpozdeji. Jinak už umíme dělat pápá, to ji strašně baví a když má náladu, tak dělá náznaky tak tak, všelijak. Je to už sranda ted s těma děckama. Akorát teda už umí dát pořádně najevo co chce a když není po jejím, tak řev. :angry:

Marti tak co zítra, vyrazíme? Nepřidáte se někdo?
24. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Marti, ale odpoledne, dopoledne už něco mám
24. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahoj Hani...dneska jsem na Vás zrovna myslela...klidně zítra odpoledne,my tak do 3 spinkáme,pak dám najíst a můžeme vyrazit...

A že jsou děcka vyčůraný...to máš pravdu...ta naše malá hééééérečka to umí výborně :grinning:

Mlha konečně zmizela a začíná to vypadat na pěkný den :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Hani, to je Elenka šikovná. :wink: Áďa nějaký paci paci ignoruje, pápá taky, ale od včerejška konečně aspoň umí tak tak všelijak a vypadá u toho senzačně :grinning: Taky se mu dnes podařilo, ale to asi náhodou, říct čiči :slight_smile:

A že jsou děcka vyčuraný, o tom nepochybuju :grinning: Zrovna dnes vnoci mi to pěkně předvedl :slight_smile: Ve 3 hodiny se vzbudil, začal lozit, vstávat, brečet... tak jsem si ho vzala k sobě, že ho uspím a pak dám do postýlky. 2x jsem to zkusila ho přendat do postýlky, probral se a řev, tak holt zůstal u mě a ještě se tak krásně ke mě přitulil :dizzy_face: Kdo by se na něho za to zlobil, že? :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Luci, teda to muselo být děsný, když se Veru dusila!!!Já to zažila v porodnici, ale právě díky tomu monitoru dechu. V porodnici už ty monitory asi trochu přesluhují a prostě z ničeho nic to začalo pípat, i když jsem měla malou správně položenou a i když byla baterka nová. No já měla šok jak prase a pak jsem ani nemohla usnout a furt jsem chodila malou kontrolovat, jestli opravdu dýchá. To se mi stalo několikrát a proto jsem ten monitor pak zavrhla, protože mě to hrozně stresovalo ...

Jejda, malá se hlásí o jídlo, tak jsem toho zase moc nenapsala. Mějte se holky pěkně a Leni, snad bude Lukášek po tom očkování v pohodě. Ahojte
24. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Tak mlha zmizela, takže super.. odpoledne vyrazím ven a vyzvednu rovnou Áďu ze školky.
Měla jsem se jít dneska ostříhat a bohužel to padlo, manža je v Brně a nechtěla jsem po něm, aby jel sem pohlídat prcka a potom zase zpět do Brna, takže jsem se přeobědnala na příští týden.

Holky, uvidíme kolikrát to zapípá nám.. potom neusnu už vůbec :sweat_smile:

Teď malá spinká v košíku, zase nemohla zabrat, tak jsem ji musela uhoupat v ruce... se už pronese, potvůrka jedna.

Leni, tak snad bude Lukášek v pohodě :wink:
24. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Hoj kočky, tak se hlásíme z kontroly, očkování dneska neproběhlo, bo Lukin byl fakt celý dopoledne tak protivnej jak nikdy, nechaly jsme to s dr. na příští měsíc, nic se neděje, vše se stihne, i Prevenar.
Jinak ta naše žížalka má 5670g a 64,5 cm, je to fakt dlouhán a přibírá prý krásně, tak mám radost! :slight_smile:
Probírala jsem s dr. i kojení, jak se neustále odtrhává, bála jsem se že bude mít hlad, ale podle té váhy hlad asi nemá... ale pro jistotu na příští týden budu mít půjčenou váhu, tak to vždycky za 24 hodin zhodnotím, kolik přibral a jestli mu to stačí.
Jinak potvůrka jedna, zkoušely jsme dát malýho na bříško a co on udělal - krásně svědl hlavičku a vůbec se nerozčiloval!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem dr. popsala jak to probíhá doma, tak říkala že to může být to, že ho to ležení na bříšku prostě tlačí na střeva a je mu to nepříjemný, já to tak taky nějak cítím. Tak to mám zkoušet jen chvilku denně, jinak nosit na tygříka a ještě mi ukázala jednu polohu dát si ho na nohy, když mám nohu přes nohu. Jde prý o to aby ty svaly zpevnili, že to nemusí být nutně při úplným položení na břiše.
A už prý dostateně drží hlavičku, abysme mohli koupit to nosítko, tak buď v pátek nebo někdy příští týden už ho koupíme a budu malýho nosit v něm. Evidentně fakt potřebuje kontakt, je prý hrozně vnímavej a komunikativní, jo, to na něm vidím... :slight_smile:
Ještě nám dr. doporučila nějaký homeopatika na ty bolesti bříška, zítra je v lékárně vyzvednu a uvidím, jestli to pomůže.
A taky že hrozně málo spí, to taky vím, tak máme jezdit prostě víc ven, ať spí aspoň v kočárku. Tak budem chodit asi i dopoledne, ať spí víc. A pak snad bude klidnější...
Jinak je zdravej, pochválila nás, tak mám radost. :slight_smile: :dizzy_face: A očkování příště.

Páji, zapomněla jsem pogratulovat malé k dvěma měsícům.. :wink:

Leni, Adámek je teda číslo.. :slight_smile: Ale já bych se na něj taky nezlobila. :slight_smile:

Lili, Elenka je šikulka! :wink: A v kolik zítra jdete v Rousínově na tu prochajdu? Pokud by se mi neozvala kamoška, tak bych s malým někam vyjela, MM se vrátí pozdě, tak ať máme nějakej program... přidala bych se.

Mějte se fajně, ještě na chvilku vyrazíme ven, když je tam tak krásně. Páá!
24. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
Leni, téda 64,5cm, Lukášek je teda fakt čahoun a má i krásnou váhu :wink: :slight_smile: To je super, že kontrola dopadla tak dobře. Jste šikulky :wink: Děkujeme s Nelinkou za přání. Je to strašný, jak to utíká, co? Nelinka se teď na bříšku taky rozčiluje a vůbec nechce zvedat hlavičku, prostě si lehne a cucá si pěstičku, potvůrka jedna. Tak nosím na tygříka. Musíš mi příště ukázat tu polohu na nohách :wink: Taky se mi už převrací z jednoho boku na druhej a tím jak se odšprtává nohama, tak se posunuje jakoby dokolečka. No už jí můžu nechat samotnou jen na zemi na dece :grinning:

Jo, holky, prý nám včera schválili opětné navýšení mateřské. Klaus to asi bude vetovat, takže to pak budou muset schválit znova, ale prý by to mělo i tak projít. A počítá se prý i se zpětným vyplácením!!! Takže nám to, co nám vzali, zase zpátky vyplatí ... to by bylo super!!!
24. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Ahoj holky

tak dneska bylo fakt nááádherně.. šla jsem s malou ven kolem půl třetí a super!!! Byli jsme venku tak dvě hodinky, malá celou dobu spinkala a já stihla i něco pokoupit :slight_smile:
Teď chrupčí v košíku, asi tak po 15cti minutovém pláči s toho, že nemůže usnout. Jak se vzbudí, tak budeme koupat..to bude zase řev :grinning: ale pomalu si zvyká.
Koupila jsem ji ty kapky do nosíku zn. Libenar a potom jsem chtěla mast na bříško Pupík, ale neměli ho, tak jsem vzala ten Flatulín, snad bude dobrej. Né že by na to trpěla-prdí jak chlap, ale chci to mít pro jistotu doma.

Leni dv. byla jsi dneska v tom Rousínově?

Paji.o, o té mateřské jsem slyšela..
24. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Páji, kéž by to s tou mateřskou vyšlo, jsem pořád pěkně nasr.... :rolling_eyes:
24. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Holky ahoj, jen v rychlosti, zítra do Rousínova nepojedu, nakonec se mi kamoška ozvala.
Páá, pěkný večer a pohodovou noc!
24. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Holky, prosím vás, čím mažete mimčo po koupání? Já jsem si koupila olejíček od Nivei a malá má tu pokožku stejně pořád suchou, dokonce se jí i trochu loupe :frowning2:

Děkuju za rady.
24. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Luci...my jsme měli od narození probémy se suchou pokožkou a Adlerová nám kvůli tomu i posunula očkování Hexavakcínou.Tomulka asi bude mít po mě náchylnější pokožku,protože už teď má velkou alergii na kov......v porodnici mi napsali Infadolan,tan nějak moc nepomáhal,ale Adlerová nám předepsala Lipobase a ta byla výborná...třeba se to dá koupit i bez předpisu,myslím,že jo...zkus to a uvidíš.
24. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Luci, Nelinka měla tu pokožku taky dost suchou a loupala se snad měsíc. Teď už je to ale všechno ok. Upraví se to časem. My používáme Sebamed, ale mažu jen jednou za dva dny, když koupeme, při přebalování mažu bepantenem. Doktorka nám doporučila nekoupat každej den, že to není nutný, zvlášť teď v zimě.
24. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Paji, my ji koupeme 2x týdně a já ji ještě každé ráno a večer oplachuju prcku v umyvadle.. a to mažu bepanthenem, jinak celé tělíčko jsem mazala tím olejíčkem od Nivei.
Tak uvidím, co nám řekne dr.až k ní půjdem na kontrolu.

Dobrou, holky :wink:
24. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
luci, ale oleje vysušují :wink: Aby zvlhčily, musí se mazat na mokrou pokožku a taky ne každému to vyhovuje... Jestli olejíček, tak třeba kapnout do vaničky a nebo namazat mokrý mimčo... A jak říká Pája, nám se malá taky loupala ze začátku, hlavně ručičky a nožičky a fakt to přešlo, radši bych nemazala zbytečně, nevím...
25. únor 2010 v 07:12  • Odpověz
Caute, tak jsem vstávala kvuli hokeju a ord... :angry: :frowning2: Jsem ted leda unavená, naši jsou v práci, tak jsem s malou sama, tak si nemůžu ani zdřímnout :rolling_eyes:

Marti kolem druhé? Třetí?
25. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahoj kočky, krásný ránko... tak jsem se super vyspala, Lukášek spal celou noc až do sedmi do rána, nechápu nic!! :slight_smile: Já jsem šla spát samozřejmě až po Sáblíkové, ale než jela, tak jsem si hodinku zdřímla. Na hokej jsem se nedívala, bo jsem čekala, že se malej v noci vzbudí a budu se dívat u kojení... ale on se nevzbudil. :slight_smile: Ještě že jsem se nedívala, byla bych pěkně naštvaná. Ale dalo se to docela čekat...

Páji, díky, je to čahoun, se tam na tom stole u dr. natáhl a dr. říkala, že je to fakt dlouhán. No mám z něj radost, že tak hezky přibírá. On sice vypadá jako drobnej, ale on má takovou menší hlavu a ta jeho váha je prostě všude v té jeho délce. :slight_smile: Příště Ti ukážu tu polohu na nohách, prý je to dobrý i na odbrknutí.
A fakt to valí, Nelinka už má dva měsíce a ta naše žížalka už skoro tři... mazec!
A s tou pěstičkou, to Lukin dělá taky, když se uklidní a já ho nechám ještě na břiše, tak si lehne s hlavou na bok a cucá si paleček. Ale myslím že to tak asi dělají skoro všechny děti, ono se to určitě poddá. :slight_smile:
Jinak píšeš, že se Nelinka převrací z boku na bok... to Lukáš vůbec nedělá.. :unamused: On leží na zádech a na bok vůbec nejde, jen když ho na bok já převrátím, ale to tam nevydrží a zase jde na záda... takže převracení z boku na bok nehrozí... :unamused:

Ohledně té mateřské, no jsu zvědavá jak to bude pokračovat, tím naším systémem to nakonec ještě nemusí být schválený, to je prostě děs... :unamused: :angry:

Luci, není to tak dávno, co jsem tady řešila taky sloupávání pokožky u Lukina. Holky mi psaly tehdy, že je to u malých miminek celkem běžný a že se to zlepší. A taky jo. Jak píše Pája, trvalo to asi měsíc a pak se to zlepšilo. Já ty suchý místa Lukáškovi mazala kalciovou mastí a holky mi radily i sádlo. A nám teda i olejíček pomohl, ale já mám olejíček od Hippu, ale Lukinovi dělá dobře i tělový mlíko. Ale nejvíc pomohla ta kalciovka, na sádlo pak nedošlo, ale klidně bych ho zkusila. :wink: A někdo používá i indulonu. :wink: A ten Infadolan co psala Marťa, ten jsem měla v porodnici, bo Lukáš po porodu měl hrozně suchou pokožku, a ten nám teda fakt zabral. Tak se zkus s dr. domluvit co by pomohlo. :wink:

Marti, malej má alergii na kov? A jak jsi to zjistila? Alergii na kov má totiž i MM, nemůže mít žádnej zip kovovej ke krku, stříbro mu taky dělá zle, jedině může mít na krku chirurgickou ocel...

Teri, olejíček se má používat na mokrou pokožku? To jsem nevěděla...

Týjo, tam je venku zase pěkná mlha, ale to se snad zlepší, dneska má být zase teplo... tak snad bude pěkně.

Pěkný den všem přeji, mějte krásnej den!
25. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
Leni a Veru, co kašlání kluků, je to trošku lepší? Snad jo... A co spaní v noci, zlepšilo se to trošku?

Marti, co Tomulka a jeho spaní v noci, jak jste na tom? A co zoubky?
25. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Pěkný ráno holky...

Leni...noci jsou u nás teď trochu lepší.budí se jen po těch 3-4 hodinkách na krmení...ale pořád vstáváme pravidelně o půl 5...pak si většinou ještě tak na hodinku s pár přestávkama dáchne...

Tu alergii jsem zjistila hned po porodu,nemůže mu přijít na pokožku kousek kovu,dla jsem mu riflový lacláčky s kovovýma přeskama na ramenou a měl celý osypaný krk...teď už mu nedávám ani bodynka s těmi druky na ramenou,ty nám dělají taky zle...jednu dobu to měl úplně mokvavý...on už je sem tam osypaný sám od sebe,když se zpotí,ale po tom kovu je to hrůza :unamused:

Hani...nevím přesně,dokdy Tomísek bude spinkat...vidím to kolem té 3...tak o čtvrt na 4...bydlíme pod hřištěm,tak se můžeme sejít na křižovatce...

Ohledně té mateřské...na tu naši vládu už hodně dlouho nemám slov...vždycky berou tam,kde je to nejvíc potřeba...a jak se mají na něčem důležitým pro lidi dohodnout,trvá jim to donekonečna...snad to schválí co nejdřív...ať z toho něco máte :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Tý jo, babel, kůže našich miminek je kolikrát tak křehká :frowning2: Baru se asi osypala po očkování, teď si nadávám, že jsem šla do toho Prevenaru, ale co už nadělám :rolling_eyes: Naštěstí dnes (ťuk ťuk) to aspoň na prcce vypadá lepší, ještě ty ručičky...
25. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.