• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky, pěkný sobotní večer přeji, mám celej den náladu pod psa, MM dorazil až o půl šesté večer a celej den mi nebral mobil, nereagoval na SMSky, já byla s nervama v prd.... mám děsnou náladu, nejradši bych ho přizabila, jsu totálně bez energie a slzy mě už netečou, vše jsem vybrečela. Chjo. Víc se rozepisovat nechci, je mi pod psa.
Luci, ať je malýmu brzo líp, snad to brzo přejde a bude zase fit.
Hani, krásný fotky... :wink:, Zuzi, taky krásný fotky! :wink:
Kači ahoojky!
Leni, byla jsi dneska na té procházce? Kdybych věděla, že celej den budu sama doma, šla bych s Tebou. MM mi ale v devět ráno, kdy jsem s ním poprvé a naposledy mluvila tvrdil, že za chvilku dojede. Přijel večer. :angry:
Jsem neodolala a udělala jsem si toustíky, Lucka mi udělala chutě.
Holky, snad se máte líp jak já, krásný večer přeji a pohodovou neděli!
2. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Kači, teď teprve čtu, že táta zemřel... to je mi moc moc líto, upřímnou soustrast.. :confounded: :frowning2:
Buď statečná a silná, to Ty jseš... malej Tě bude potřebovat v pohodě, i když je to těžký... Myslím na Tebe, je mi to moc líto kočko. :frowning2:
2. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Parkrát jsem vás četla takže vím , že Kaci měla nemocného tatínka je mi to moc líto, posilám hodně sily ať to zvládne.

Leňi manželové jsou někdy na zabití i já měola pár takovejch situací, ale neboj brzo to přejde :wink:
2. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Hani, snad mu bude brzo líp... uvidíme co řekne dr.ale do školky určo nepovalí :confounded:

:grinning: :grinning: jééé, kočky, tak já jsem vám udělala chutě na tousty :grinning: :grinning: zbylo mi jich ještě dost, tak klidně můžete dojít.. hihi

Kači, jé já si ani nevšimla..promiň :pensive: je mi to také líto a hodně na tebe myslím. Drž se :frowning2:
2. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Brý večííííír!
Jejda, Kači, to je mi líto s tím tátou, ale jak píšeš, pro něho asi líp, netrápí se, nemá bolesti.... :pensive: Jen je blbý, že to musíš vyřizovat zrovna ty, když máš mimíska a spoustu jiných starostí :unamused: No hlavně se drž, nic jinýho se dělat nedá....

Leni, na procházce jsem nebyla. Po obědě se za mnou stavila tchýně a jeli jsme do Drnovic k babičce, přijeli všechny její ségry, tam jsme seděli na zahrádce a slunili se a byla sranda, měla jsem tam i Jessu. A jak jsem přijela dom, tak zas sousedky tu grilovali, tak jsem se přiftěrkla k nim a teď jsem dolezla domů :sweat_smile:
Ty jo, tak TM je teda s prominutím pěknej zmetek :angry: Měl přijet ráno a měli jste jet na chalupu, to je dacan ale :angry: Bohužel si ale neuvědomuje, že máš o něho strach, když ti řekne, že přijede za chvíli, tak na něho čekáš a když nejede, tak trneš hrůzou, kde je, co se děje.... :angry: To já už bych s ním přestala komunikovat a byla uražená :unamused:

Hani, tak nikde jste nebyli? To je škoda. V Drnovicích ale tak ani nefoukalo a sluníčko krásně hřálo a já se potila jako prase :grinning: Jo a samozřejmě máte pěknou fotečku v pase, jako vždy :wink:
2. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Katy, jsem nevěděla, že už se stalo. O tatínkovi jsem to tady dřív četla. Moc mě to mrzí, Katy. Upřímnou soustrast. Máš pravdu, už se netrápí. Jsi silná holka, zvládneš to. V úterý na tebe budu moc myslet! :pensive: :pensive: :pensive:
2. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jo Luci, jak ses ptala na ten srazík, tak jo je přece jasnačka, že můžeš se k nám přidat. :wink: Akorát teda nevím, kdy nějakej uděláme, co holky? Že bych ho ještě stihla 2v1? :grinning:
2. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Leni, tak nahoď nějaký pro tebe reálný termín :sweat_smile:
2. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Bré ranko holky :grinning:

kaci: S tím taťkou mě to moc mrzí, já vím že žádnýma slovama se ta bolest nedá zmírnit, všechno chce čas, tak bojuj holka! Už na to nejsi sama, máš kluky, tak tě aspoň podrží :wink:
3. kvě 2009 v 07:11  • Odpověz
autor
Leni ty chceš ještě srazíkovat? No hoďte termín, já mám sice tenhle týden trochu našlapanej, ale ráda bych tě viděla ještě než toho prďouse vyplkneš i ostatní holky :wink:
3. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz
Ahoj!
Hani, klidně bych srazíkovala, pokud neodrodím :grinning:
Před chvílí už přijel MM, posílala jsem ho ať jde spát a to ne, to nechtěl a teď tu chrní na sedačce u televize, tak tu musím být jak myška :slight_smile: Jak mě uviděl, tak mě pomalu ani ahoj neřekl a ptal se, co břicho :grinning: Ale teď se mám rozhodnout, jestli ho mám nechat jet pryč v úterý a vrátil by se v neděli :unamused: Jako na porod se necítím, ale může to přijít ze dne na den, že :frowning2: A zákon schválnosti funguje, on bude pryč a mě to chytne, ne? :angry: Chjoooo
3. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsu opět sama doma, MM odjel hrát nohejbal. Pěkně mě už ser.... :angry: Mělo to být v devět, nakonec je to až v deset, tak než se vrátí, než se najíme, dojedem na chalupu odpoledne. :angry:
Leni, mě to bylo jasný, že se vrátí později, ale na*ral mě tím, že se mi celej den neozýval. Jsem mu včera řekla, že tohle mu prostě neodpustím, že jednu debilní SMSku mohl poslat, abych věděla, že je v pořádku... Budu uražená, to víš že jo, protože tyhle nervy bych mu nepřála, se divím, že jsem nezačala špinit... :confounded: Naštěstí ne, pak jsem si s mimískem povídala, aby to se mnou vydržel, že už na něj budu hodná a nebudu se tak rozčilovat... :grinning: Ale copak to jde s tím mým blbcem? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni, to je super, že jsi měla takovej program a že jsi nebyla sama. :wink: S tím TM teda nevím, jestli bych ho "pustila", přece jen je to skoro celej týden a člověk neví dne ani hodiny... Už bych ho radši udržovala doma... Je to dilema, já vím, ale kdyby to šlo, že by jel někdo místo něj, bylo by to lepší. Už proto, abys aspoň před porodem nebyla tak často sama.
Luci, jasně, na srazík přijeď, bylo by to fajn. :wink:
Pokud srazík, tak já bych to viděla asi čtvrtek příští týden, jinej den asi nemůžu.. ještě teda zítra, ale to je asi dost brzo.
Míši, myslím, že u něj to nepřejde... bych ho fakt nejradši něčím praštila. :angry:
3. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Hoj zase řádím na MMB objevila sem kouzlo fisher price hraček tak nakupuju jak blázen a spoustu mám už vyhlídlého na "Matýskův narozeninový seznam " :grinning: V týdnu musím ještě koupit něco pro sestřenku a jejího mrňouska, v pátek jedem na rodinný sraz tak ať tam nejedu s prádnou pro toho prcka :wink: .

Leni, si zvykej, že teď bude první prcek :grinning: když MM dojde z práce tak už haleká na malýho od dvěří, pak mě obejde a půl hodiny se mucká s malým a pak mi jako dá pusu a ahoj mámo :angry: :grinning: S tím cestováním je to napd, a musí tam jet? :unamused:

lenajsku: Obdivuju tvoje nervíky, já už bych mu dala kartáč až by chlupy lítaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: takhle tě nervovat, dospělej chlap ....
3. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj kočky, přeju vám všem krásný den plný sluníčka a dobré nálady..

Hani, ty si tím nakupováním už posedlá :grinning: ale co máš s toho, já taky pořád něco kupuju. Áďa má narozky za 16.dní a já pořád něco vymýšlím, i když toho má až až.. budu mu dělat pozvánky pro kamarády ze školky a tady od nás z bytového komplexu na jeho narozky, myslím si, že už je ve věku, kdy by si je měl užít hlavně s dětmi než s rodiči :sunglasses: akorát nevím kde koupit girlandu " Happy Birthday " :rolling_eyes: nějak ji nemůžu sehnat.

Leni dv., Haňula má pravdu.. když MM dojde z práce, tak první co mezi dveřmi slyším je: " Adííííííííííí, táta je doma " a potom si teda vzpomene, že jsem doma i já :grinning: :angry: to je hold náš úděl.

Lenajsku, já bych ho zabila :angry: a určitě bych byla pěkně dlouho uražená a dávala mu to najevo. Hlavně buď na sebe opatrná, ať se ti něco nestane :wink:

A co se týče ohledně toho srazíku, zítra určo nemůžu, takže bych možná byla pro v ten Čtvrtek :wink:
3. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Hani, a nemá Matýsek narozeniny AŽ v září??? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

No nevím, říkal, že asi nemá kdo jet, ale asi by se to nějak udělalo :unamused: Nechci aby jel pryč, pač bych si to strašně obrečela kdyby něco.... :frowning2: Ale zas mu to nechci zakazovat :unamused:

Leni, Hanča má pravdu, ode mě by měl taky pěknej kartáč :angry: Řekni mu, že s takovou u mě ty sympatie klesají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
luci: Jj já su :grinning: Když to nejsou hadry, tak to sou hračky :grinning: Jééé ta dětská oslava je super nápad :dizzy_face:

tu girlandu něco takovýho? http://www.detska-party.cz/eshop/276-party-girlanda-happy-birthday.html

leni: Jj má, ale babičkové a dědečkové plánujou ty narozeniny a s tím spojenou oslavu snad od jeho narození :grinning: a celkově se furt ptaj ( hlavně tcháni ) co mu kupovat, že neví :sunglasses:
3. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Holky, máte recht, já jsu taky pěkně naštvaná, a přitom bych se měla usmívat a užívat si těhotenství, ne sama, ale ve dvou... copak to jde? :frowning2:
Luci, neprodávají tyhle girlandy v papírnictví třeba ve Vichrovi, nebo v Tescu u nádraží?
Hani, Ty jseš šílenec s těma obchůdkama.. :wink: Tak ať něco pěknýho vybereš. :wink:
Leni, vyřídím, sympatie značně klesly.. :grinning:
Tak co v ten čtvrtek kočky? :wink:
3. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Hani, ty jsi fakt zlato :dizzy_face: :dizzy_face: dík za odkaz, hned to tam objednám, fakt díky!!!!

Lenajsku, právě že ne, lítala jsem po celém Brně po papírnictví a nic, mají jenom normální girlandy bez toho nápisu, tak jsem vzala aspoň ty, ale teď mu objednám i tu co mi na odkazu poslala Haňule :wink: po narozkách to uklidíš a máš to na další narozky, takže super.

A netrap se, je to prostě chlap, někdy mu to hold nedojde a neví, jaký máš o něj strach, když se ti celej den neozve, ale je fakt, že ti tu blbou sms napsat mohl. Kolikrát jsem tak i já nabroušená na toho svého, když jede někam na služebku a ozve se mi třeba až další den, že je vše o.k a to je všechno. :angry: Zabít málo :grinning:
3. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Luci není zač, na těch stránkách toho mají spoustu, já tam budu řádit před tou naší párty :wink: , třeba tam ještě na něco narazíš co se Ti hodí :wink:

lenajsku: Zatím jsem objednala toho mluvícího pejska, mám na něj zálusk už hodně dlouhou dobu, ale pro malýho spíš něco s čudlíkama, hraček má hromady, ale stejně si nejvíc hraje s ovladačem nebo s mobilem :grinning:
3. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
http://www.detska-party.cz/eshop/386-balonek-cislo-4.html Luci toto je taky super, ale ta cena co :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Hani :grinning: :grinning: , už jsem tam objednala latexový balónek č.4 :grinning: MM mi teď se smíchem říkal, že jsem se zbláznila.
Štěstí, že to jejich hélium stojí tak moc :confounded: :angry: jinak bych to už měla v objednávce :grinning:
3. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Luci ten je taky super :grinning: , kurnik to bude oslava, doufám že pak dáš nějakou fotečku narozeninovýho Ády :wink: A co dortík? Jakej bude?
3. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Holky, teda vaše děti se budou mít, takový přípravy na oslavu... :grinning:
Jdu vařit, mějte se krásně, asi se objevím až večer... Krásný slunečný den! :wink:
3. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Jéééé, já bych taky chtěla takovou narozeninovou oslavu! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Proč mi ji nikdo takhle taky nenachystá? :grinning:
3. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Leni, příští rok Ti ji klidně nachystám... :wink:
Co TM, ještě furt spí? :slight_smile: Asi je chudák utahanej... tak pak nezapomeň na postelovej úkol... :grinning:
My jdeme jíst, loučím se, páá!
3. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Manžel se už vyspal, najedl a šel uklízet bus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vrhnu se na něj asi až večer :grinning: Ale nevím nevím, zítra jede do Prahy.... A ještě jsme prohodili pár slov o tom, jestli má jet nebo ne, tak asi pojede no :confounded: Akorát jsem trochu spletla den, ne v úterý, ale pojede ve středu :confounded:
3. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jo a otíkaj mě trochu nožičky :rolling_eyes:
3. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Leni tak to buď ráda že ti otíkaj až teď.

My máme po obídku, mládě spinká a jak se prober valíme do Opatovic na návštěvu, MM je zas na fotbale tak ať tu nečučíme :grinning:
3. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Hani, Jj..určo sem potom nějakou dám. Když se poznáme, tak vás příští rok holky pozvu i s vašimi mimísky :wink: to už bude Áďovi 5 a snad bude i ten sourozenec :grinning:

Lenajsku, počkej až bude tvůj mimísek slavit, taky tak budeš nakupovat.. uvidíš :slight_smile:

Leni dv., my ti tu oslavu uděláme jak porodíš..ale asi tam dáme jinou girlandu, přece jenom ti nebude přát k mimískovi " Happy Birt... :grinning: :grinning: "

Jdu si dát s MM kafčo ven, tak se mějte kočky pěkně a užívejte sluníčka. Mrknu sem až večír :wink:
3. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jo, ten dortík bude ve stylu dinosaura :grinning: je teď do nich zamilovanej... ale budou dva, jeden větší pro rodinnou oslavu a ten menší, když bude slavit s dětma. Tak abych mohla rozdávat kousky domů :slight_smile:

pošlu vám potom odkaz na ten dortík :wink:
3. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.