• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky

Teri, já malou tím olejíčkem mažu jenom po koupání, jinak nevím čím ji mazat.. zeptám se dr.snad mi poradí a nebude zbytečně z malé dělat pokusného králíka na různé druhy mastí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Venku je teda zase počasí, snad se to zase obrátí a bude svítit sluníčko jako včera. Bylo to už jako na Jaře :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak malá je zase nějaké neklidná, chce spát a nemůže zabrat, takže se u toho všelijak kroutí a vzteká se.
Snad co nejdřív usne a nebude zase hysterčit :unamused:

Tak se mějte, jdu za ní.. pá
25. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahojte, u nás po týdnu zase začínají noci hrůzy. Neusnul po žádným krmení, spala jsem za celou noc 3 hodiny :angry: Teď už zase od rána jen a jen řve :angry: :angry: . Ale prdím na něj, na rukách ho nosit nebudu.

Včera jsem mu koupila botky na jaro a byli jsme u mamky, má doma koberce a Maty se dostal na kolínka, boty ho podržely a bylo to strašně srandovní, jak se snažil a vrávoral. Pak se tradičně začal vztekat a bylo po lezení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, já olejíček taky dávám do vody a každej den mažu H-mastí (lékárna v Bílým domě v Brně - stojí 30Kč:slight_smile:) a obličej Lipobase repair krémem, ten je výbornej.

Ježišmarjá, to je randál, já ho fakt odvezu k sousedům už :angry: :angry: :angry: :angry:
25. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Luci s tím usínáním, nemůže ji bolet bříško, když se kroutí? Nemá ho tvrdý? A jak usne, v náručí? Je ještě hodně malinká, usínání by ji zatím nemělo asi dělat problém, pokud ji netrápí nic jinýho...

Teri, Baru se osypala po Prevenaru? Jejda... a jak to vypadá, jak potničky, taková červená krupička, nebo jsou ty pupínky větší? Tak snad bude brzo líp, nelituj očkování, pokožka se zlepší a pak budeš ráda, žes jí ho nechala dát. :wink:

Veru ach jo... :frowning2: To je fakt naprd... To je super, že máš botky na jaro, taky pak někdy vyrazím na nákupy botek. :slight_smile: A to je super, že se dostal Maty na kolínka. :slight_smile:
A mrknu na net, co to je za krém na ten obličej...

Luci, tady už svítí sluníčko, snad i u vás... po obědě hned vyrážíme ven, už se těším.

Krásný den!
25. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Marti, to mě mrzí, že to má Tomulka takhle s tou alergií... musí se hodně dávat pozor, aby někde nebyly cvočky, že... :frowning2:
25. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Leni, vyrážka měla vývoj :grinning: Prošly jsme pupínkama, taková "krupička", červený fleky, suchý místa.... Já chtěla ten Prevenar později, ale prý by to pojišťovna neproplatila, tak jsem to dala hned :unamused:
25. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Elenka se ze začátku taky loupala a doktorka řekla modrou indulonou mazat od hlavy až k patě, tak jsem to asi měsíc praktikovala, pomohlo to a ted spotřebovávám různý vzorky, naštěstí jí všechno vyhovuje, ale pusu jí teda mažu indulonou pořád. Jsem s ní nad míru spokojená.

Marti napíšu ti do IP číslo a napiš mi tak čtvrt hodky předem. Ju?

Luci byla jsem ted s kámoškama na procházce a prolezly jsme váš komplex, krásný to tam je, připadá mi to jak někde u moře nějaký apartmánový komplex. Pro děti krásný hřiště. Ty předzahrádky jsou skvělý, bych se tam viděla na raní kávě a cigárku, akorát bych si to obehnala vysokým dřevěným plotem kvuli soukromí.
25. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Lili, to jste byli vy?
Viděla jsem vás z okna z obýváku... máme předzahrádku přímo naproti tomu velkému hřišti, kde byl ten svítící sob, jestli sis všimla. Dneska ho už bude manža schovávat, páč sníh už snad nebude :grinning:
Po ránu je to super, ale i večer..hodně sedáváme venku i se sousedama atd. je to lepší než nějaký ten panelák.

My se pomalu chystáme ven, malá teda sice ještě spí, ale každou chvílu by se měla vzbudit na jídlo, tak si aspoň chystám oblečení atd.
Je tam zase nááádherně..

Leni, bříško ji mažu krémem proti nadýmání, abych tomu předcházela a prdí o 1O6..takže tím to asi nebude, je fakt, že jakmile se vezme do ruky tak je hned po pláči a do 5ti minut chrupčí.
Hold nejsme zrovna ti, co po kojení vytuhnou a spinkají 4hodiny v kuse. Někdy se ji podaří spát opravdu dlouho, že ji musím na jídlo budit, ale někdy zase ne. Je to jak na horské dráze :sweat_smile:
Ale jinak je fakt zlatíčko.. i když řve :dizzy_face: :dizzy_face:

S tím krémem to budu muset vychytat, nechci na ni zkoušet všechno možné a dělat z ní pokusného králíka.
Obličejík má v pohodě, jenom ta kůže na tělíčku je taková vysušená a na ručičkách a v záhybech se loupe.
Pozeptám se dneska zase v lékárně, třeba mi něco poradí.
Jinak do koupele dáváme olejíček na to dobré spaní (teď si nevzpomenu na název).
25. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
marti malá ted řve, zkusím si s ní lehnut, kdyby usla, posunuly by jsme to kolem čtvrté, ju?
25. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Hojte děvčata,

jdu vás pozdravit, dnes jsem si vyprosila půldenní propustku domů :wink: Na víc nás pustit nechtějí, mají starost o prcka. A když vezmu co se v porodnici v poslední době děje, tak se ani nedivím. Jinak zatím stále mírně přibíráme, valí do mě v kapačkách glukózu a dávají mi injekce na roztažení cév placenty, aby z ní i něco k prckovi šlo. Mám se dlábit kompotama, medem a oříškama. Ještě štěstí, že kompoty můžu a mám na ně chuť :wink:
Chodíme 3x denně na monitor, kde už je teda jasně vidět, že děloha je připravná prcka vyšoupnout ven, hlavičku máme pěkně dole a začínám se pomalu otvírat. Takže sem si tam nechala dovézt balón a pěkně si pohopsávám :slight_smile: Snad si to příští týden rozmyslí a vyleze :wink:
25. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Jé, tak to je bezva, že jste v pořádku!! Tak už to bude asi przo, co? :wink:
A co se děje v porodce? :confused:
25. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky, jak se mají užívat ty probiotický kapky? Mám to jenom v polštině :grinning:
25. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Jéé, Radi, to je dobře, že se Vám oběma tak pěkně daří. Tak hodně štěstí a budeme se brzo těšit na zprávičku, že je mimina světě :wink:

Teri, máse dávat 5 kapek denně, ale podle mě a Lenči je to dost, zvlášť když se to dá zarár, to pak fakt působí skoro jak projímadlo. Já dávám 3-4 kapky denně, dopoledne 1 nebo 2, podle toho, jak se mi zdá, že Nelinku trápí prdíky a odpoledne dávám 2. Vás prdíky netrápí, takže bych dávala max. ty 3 denně a dej to fakt aspoň na dvakrát.
25. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
Aha, no my potřebujem zregenerovat střevní mikroflóru :slight_smile:
26. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holky, ty probiotické kapky se dají koupit v lékárně nebo se musí objednávat?
Malou začli trápit prdíky, včera jsem musela použít i rektální rourku aby se vykakala... tam toho teda bylo, chuděrka.

Raduško, to je super, že se máte dobře a mimčo je v pořádku. Zanedlouho ho budeš mít u sebe :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
luci, když je koupíš v lékárně, stojí asi kolem 600, když na netu, můžeš to mít s poštovným kolem 300 :wink:
26. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Aha, můžete mi poslat teda odkaz? Kují :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
... snad to malé neudělá nějakou neplechu ve střevech :sweat_smile: Doktorka mi pořád vnucuje Sab simplex, ale po tom měl Adísek hrozné křeče, když byl malej, tak uvažuju nad těmi probiotickými.
26. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
luci, je to přesně tohle: http://www.probiotickekapky.cz/
zadej si to na mimibazaru, je tam víc těch prodejců....
26. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahoj kočky, nějak je to posledních pár dní u nás doma náročný, tak nestíhám sem chodit. Lukin je nějakej uplakanej, v noci nespal tři a půl hodiny, střídavě se smál a pak řev a zase řev, zkoušela jsem všechno možný, no děs... teď spí v korbičce v předsíni, snad mu to vydrží aspoň hodinku, ale pochybuju... nevím co se děje, takhle nikdy přes den neplakal, dokonce někdy se nechce ani přisát k prsu a hrozně u toho pláče, tak mu dám vždycky až třeba za další dvě hodiny... nevím co se děje, ale je to děs. Zítra máme jet k tchánovcům a vůbec se mi tam nechce, bo bych si potřebovala odpočinout, strčit kočárek MM, aby jel aspoň na dvě hodiny ven a ne být na návštěvě, kde se nemůžu ani lehnout... :unamused:

Teri: http://www.probiotickekapky.cz/

Luci, rourka pomohla? Tak aspoň, že tak. Jinak z vlastní zkušenosti bych probiotický kapky objednávala nebo kupovala až když vyzkušíš ostatní věci. Četla jsem a slyšela hodně chvály na BabyCalm kapky, že jsou lepší jak Sab Simplex a hodně pomáhají, tak bych nejdřív zkusila tohle. Já ode dneška malýmu dávám homeopatika na prdíky, tak jsu zvědavá na výsledek. Ještě existují laktobacilíky, a nebo ten Sab simplex, já ho malýmu dávala klidně i 5x denně... bez nich by si ani neprdl. Dáváš nějaký kapky? Já malýmu dávala kapky od první návštěvy dr. u nás doma.
U nás probiotický kapky způsobily podle mě totální revoluci ve střevech, od té doby co jsem je začala dávat má malej zelenou řídkou stolici, i teď, když je už asi 5. den nedávám... docela mě to stresuje, vůbec nevím čím to může být... jestli je to ještě doběh těch kapek, kdo ví... :unamused:

Čtu, že Raduška to už má fakt za pár, co nevidět bude mimi na světě, snad bude mít pohodovej porod.

Holky, jdu využít toho že mrně spí, nasnídám se a usuším si hlavu, pak razíme ven, sice je tam zataženo, ale co de dá dělat... pá a pěkný den všem!
26. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Teri jé, zrovna jsem Ti posílala stejnej odkaz. :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Leni, už mi to včera večer poslala ta prodejkyně, od který jsem to kupovala:slight_smile: je fajn, že jsou tam ty dotazy a odpovědi....
Jo Leni, tak jsem tam četla, že účinek těch probiotických kapiček je ještě 3 týdny po vysazení....
A já bych zas řekla, že ty probiotický kapičky jsou mnohem šetrnější než cokoliv jinýho, ale někomu prostě nemusí vyhovovat...ale radši bych dala ty probio než Sab...
26. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Teri, teď jsem četla diskuzi na emiminu, že ještě přírodní kapky jsou ty Baby calm, tak to zkusím. A ty homeopatika jsou taky vlastně přírodní, tak snad něco z toho zabere. Probiotika u nás fakt nehrozí, to z něj teklo jak z vodovodu, teď už míň, ale pořád zelený, smradlavý a trochu vodový... :unamused:
Člověk jim chce pomoct a nakonec je to naprd... :unamused:
26. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
O tom Baby calmu jsem četla tady na diskuzi a hodně si je pochvalují, tak že bych radši šla nejdřív do nich?

Leni, já nekapu vůbec nic.. dr.nám chtěla napsat ten Sab, ale ten fakt nechci. Je to sladký jak **** a Adis měl s tím potom fakt problém. Byla jsem s ním několikrát i na pohotovosti, jaký mu to udělalo humbuk ve střevech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to byl fakt miminko.
Rourka jinak pomohla, fakt jsem koukala, kolik v ní bylo.. chuděrka, se nedivým, že ji to trápilo.
26. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Teď nám zase od osmi okupuje postel a chrupčí :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj
Leni, u nás je to taky divoký, na dnešek vnoci se moc nespalo :confounded:
Ke všemu já jsem nachlazená, mám rýmu, boloí mě v krku... A malej furt kašle, tak jsem s ním zajela k dr. Není to tak hrozný, je to nějaký nachlazení, takže dávat spiropent a ke všemu ráno měl vodnatější stolici, tak mu ještě napsala hylak kapky, prý to teď řádí takový nachlazení s průjmem. :unamused: A neměla bych mu dávat mlíko, tak teda nevím, co bude jíst :sweat_smile:
26. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Luci, určitě bych s probiotickýma kapkama počkala, já je malýmu dala až fakt nezabíralo skoro nic, ten Baby calm jsem kupovat nechtěla, když máme doma Sab, slibovala jsem si od nich hodně, ale nám jsou fakt nanic. Jestli zatím nic nekapeš, zkus ten Baby calm a uvidíš. Já dávala Sab jen kvůli tomu, že nám ho dr. předepsala a dostala jsem ještě od Lenči.
Jdem ven, papa
26. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Leni jejda ahojky, jste nachlazený? :frowning2: Snad ten Hylak zabere, taky jsem už uvažovala, že mu ho dám. Jedu za chvilku k dr. pro váhu, tak se jí na to zkusím zeptat. Taky jsem slyšela o virózách s průjmem, tak snad to bude brzo pryč... teplotu nemá? A s tím mlíkem to je fakt naprd. Jasně, že zahleňuje, ale co mu máš dát, že? :unamused:
A snad i Tobě bude brzo líp... držte se!
26. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky...

U nás další docela pohodová noc,pokud nepočítám kojo ve 2 a buzení o půl 5...pak si ještě tak do 6 schrupl...

S těma nemocema je to naprd...Leni...snad Vám bude oběma brzo líp :wink:

Luci...já jsem dávala Baby calm a byla jsem s ním max spokojená...malej prděl a už jsem ani nepotřebovala trubičku...a byl spokojenější.

Lili...díky za včerejší prochajdu...bylo to fajn a malá je kouzelná :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Leni, to mlíko nedávat kvůli průjmu ne kvůli zahlenění :wink: Koupila jsem nemléčnou rýžovou kaši, tak večer dostane tu a ráno uvidím, pokud nebude mít srajdu, tak mlíko dám.

Takže na srazík v pondělí asi nedorazím. Nevím, jestli se dáme do kupy...
26. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahojte, obedvam, dite se mrcasi ve stolicce,treba me necha dojist :slight_smile:
NAm teda kapky nepomohly zadny,ani probioticky, ale nejvic jsem pouzivala baby calm. Brisko nas trapi doted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Srajdu jsme meli ted dva dny, ale ted uz dobry. Krasne se mi pokadil na hraci dece, posral si boty, mikinu a hracky, ale pak byl spokojenej jak zelva :grinning: .
Ja bych v pondeli asi dorazila, ale na tu 10 to asi nestihnu, uvidime.
26. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.