• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, jak budeš Adámkovi ten Hylak dávat? Mně ho dr. taky předepsala, teda malýmu, ale je to pěknej hnus, kyselý jak ocet... brrr... taky to prý nemám dávat s mlíkem, ale jak to mám kojenečkovi jinak dát, když ho kojím, že... četla jsem různý diskuze na netu, i na kojeni.net, tak s trochou kojenecké vody a může se to pak zapít mlíkem z prsu při kojení. Má se to zapít hodně tekutinama, ale mlíkem ne. Tak Adámkovi to asi dáš do čaje, že? Já to Lukinovi dala s kojeneckou vodou ve stříkačce, šklebil se chudák, se ani nedivím, ale asi mu to dám příště na lžičku s troškou vody a pak k prsu. Snad to zabere...
Snad budete v pohodě. :wink:
Veru, kdyby nám zabraly ty homeopatika na to nadýmání, zkusila bys je? Tak se Matyášek pěkně vyprázdnil, jak to tak čtu, to je super... :slight_smile:
V to pondělí klidně doraž později, však uvidíš. :wink:

MM šel kočárkovat i v takovým hnusným počasí, já s Lukinem taky byla na hodinu a půl venku v dešti, potřebuju aby se prospal. Ale dneska hodně koukal v kočárku, on je prostě nezmar, nechápu, že mu tak málo spánku stačí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu se horizontovat, páá!
26. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
Lenajsku já Dejvíkovi dávala Hylak když měl asi 6 měsíců normálně ze lžičky. Je to hnusný jak .... a jemu to nevadilo a normálně to polkl. Asi mají ty mimča jiný chutě. Zkus a třeba i Lukášek překvapí:slight_smile:
26. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky, tam máme doma ty kapky Sab simplex :angry: dr.se nedala nějak přemluvit a nic jiného teď miminkům nedoporučuje, takže jsem je malé už dala, páč ji zase bolí bříško a budu doufat, že s toho nebude mít takový problém jako měl Adis.. Namazala jsem ji bříško i krémem Flatulínem a uvidíme, co bude dál. Rourku jsem také zkusila, ale nic. Teď ji manžel chová a já ji po chvilkách masíruju bříško... chuděrka se kroutila i u kojení.
Je to blbý, když se ty miminka moc nehýbají a trápí je to.

Venku jsme jinak nebyli, páč tam prší a nechtěla jsem to v tom počasí vyloženě hrotit.

Leni, třeba se malému bude v tom dešti spát líp :wink:
26. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Leni, já normálně ze lžičky, šklebí se u toho, ale v pohodě. Jak vidí lžičku, tak otvírá pusu :grinning:
A proč ti je napsala ty kapky?
26. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
Marci, napodruhé jsem to Lukinovi dala na lžičce s troškou kojenecké vody, spolkl to, ale šklebil se, ani se mu nedivím. Pak jsem mu dala prso aby to zapil, přece jen je to kojenec a pije mlíko, ne vodu, že... tak snad to ničemu nevadí. Uvidíme jak to půjde dál s tím polykáním. :slight_smile:

Luci, to jsem fakt nevěděla, že Sab dělá takovou neplechu... je možný že jsem Lukinovi ty střeba zavařila tím Sabem... :frowning2: Přitom jsou ty kapky u doktorů hodně propagovaný, nevím proč... Kup ten Baby calm, to by jí mělo pomoct. A nebo si každej den vypij půl litru fenyklovýho čaje. :wink:

Leni, Lukin má pořád tu zelenou stolici, hodně vodnatou, dneska jsem to dr. ještě říkala, že se to nezlepšilo. Dostala jsem i vatičku na výtěr a pak zkumavku na rotaviry ze stolice, v pondělí to nesu Tvé dr, Flodrová tam nebude celý týden, pošlou to do laborky. Chci mít jistotu, že je to vše OK, a nebo kdyby nebylo, aby se to začalo řešit... probiotika už pár dní nedávám a furt má tu špenátovou stolici, strašně to smrdí, je to vodový a je jí hodně... :frowning2: Tak jsme dostali ten Hylak a uvidíme co bude z toho výtěru.

Adámek je super, že jak vidí lžičku, otevírá pusinu. :slight_smile: A už je to lepší, nebo ještě moc ne? Uvidíš asi zítra, co...

Mějte se fajn, dobrou noc!
26. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Tak u nás je pláč a pláč... malá je s toho už hotová a já taky. Brečela jsem s ní :pensive: už nevím, co mám jíst, aby ji to bříško nebolelo. Do toho nevím, jestli ji opravdu bolí bříško nebo se jenom vzteká, že zase nemůže usnout.
Jsem fakt úplně blbá, nebo nevím :pensive: nosila jsem ji an rukou, potom sem s ní ležela v posteli, kde se teda uklidnila a bylo na ni vidět, že chce spát, ale nezabrala a potom zase pláč. Tak si ji vzal manža a má ji do teď v náručí, dokud ji nedám v 21hodin najíst a snad bude potom spát.
26. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Leni a řekla ti, z čeho by to mohlo být?

Luci, neboj, chvilku to potrvá než se sehrajete :wink: Třeba chce jen spát a nejde jí to... U prsa ti třeba usne.

Tak ať máte všichni klidnou noc. Sobě si jí přeju taky :sweat_smile: Adís dnes spal po obědě po 45 min přemlouvání JEN hodinu, pak vůbec nespal. Necháopu, kde furt tu energii bere. :slight_smile: Tak dobrou noc.
26. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Leni, tad jsem našla ohledně té zelené stolice:
1. žloutenka u dítěte, což už u vás nehrozí - má se na mysli novorozenecká žloutenka
2. přebytek předního mléka - dítě pije příliš předního mléka a mléčný cukr, který ve střevech kvasí způsobuje nazelenalou stolici. Teď v létě je to obvyklejší, děti pijí více předního mléka. Časté střídání prsů může nadbytek předního mléka ve stravě způsobit. Není to nic špatného, stačí kojit déle z jednoho prsu a druhé jen nabídnout. Časté střídání prsů se využívá jen při zvyšování laktace.
3. nadbytek mléka a mléčných výrobků ve stravě matky
4. matka sama jedla nějakou zelenou potravinu či potravinu obsahující hodně železa
5. dokrm UM - umělé mléko je fortifikované železem a tudíž je stolice uměle živeného dítěte často zelená.
6. pokud je stolice v plínce již delší čas, tak může zezelenat - na vzduchu stolice kojeného dítěte zelená.

Prostě - zelená stolice není hladová. Hladová stolice je nahnědlá, velice sporadická a hodně zapáchá, obsahuje hlen. Pokud váháš, jestli má prcek stolici v pořádku, tak vždy můžeš vzorek jít ukázat lékařce, ať máš jistotu.

Noc u nás děsná, každou hodinu vzhůru s řevem, měla jsem ho v posteli, tak se tam kroutil, pořád se převracel, lozil, sedal... Jako kdyby ho něco bolelo, myslím si, že bříško. Asi jak je zahleněnej, tak ty hleny dělaj ve střevech paseku, takže hylak už dávat radši nebudu. Vstával v 7, teď zase usnul a já jdu spát za ním, jsem k.o.
27. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Dobré ráno,
nám se Maty v noci taky budil a před 7 to vypadalo na vstávačku, ale nakojila jsem ho, zalehla a spal do 9!! :slight_smile:) Krááása, to ho chci naučit každej den:slight_smile:.
My jsme s MM vyrazili včera do kina, dítě hlídal děda, přijeli jsme 15min před začátkem filmu, fronta asi 200m až na schody, tak jsme se otočili a šli aspoň na véču, jsem byla bez dítěte jak bez nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: .

Po obídku si dáchneme a razíme na volejbal do střelic.
Leni, Matýnek měl taky pár dní zelenou řídkou smradlavou stolici, nevím, čím to, ale už je to v pohodě, snad :slight_smile: .
Jsem ho chtěla pochválit, jak si krásně sám hraje a už ječí vochechule, tak pěkný den.
Jo Luci, námna bříško, aby neplakal pomáhalo nošení skin to skin, nosila jsem ho v šátku a oba jsme měli holej pupek :wink:
27. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás noc byla celkem OK. Jekmile se najedla po 21hodině, tak klid a spala až do 3hodin, to už jsem ji teda vzbudila, nakrmila a spala dál do půl sedmé, takže znovu nakrmit atd. a spala do 11hodin. To už jsem ji potom zase vzbudila, dala najíst a šli jsme nakoupit. V kočárku pěkně chrupčela, ale potom jsem ji blb vytáhla a dala do košíku s tím, že jsem si naivně myslela, že bude pořád spát a ono neeee :grinning: :grinning: tak na mě teď huláká.

Odpoledne vyrazíme zase ven... je tam suprově :dizzy_face:

Holky, je to teda ještě brzo, ale pokud by bylo fajn počasí, nechcete se některá příští týden sejít na nějakou menší prochajdu?
27. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Hoj kočky, tak jsme nikam nejeli, tchýně marodí, má šílenej průjem, asi zase něco řádí... :unamused: :frowning2: Tak jsme si udělali super procházku na nákup do Penny, pak se stavili na Hradby, dali si oběd, pohodička, venku je to fakt paráda. Mrně teď usnulo v postýlce a MM to taky zabalil, já jdu pověsit prádlo a udělám si meltu, snad to Lukin ještě chvilku vydrží.

Luci, to jste měli fajn noc, to docela pěkně spinkala... :wink:
Příští týden zatím nevím, v pondělí Vyškov, jeden den jsem chtěla jet do Brna koupit to nosítko, ale ještě nevím kdy... ale jestli je Ti to jedno, tak bysme se mohly domluvit příští týden, jestli to nevadí, až budu vědět co to Brno. Jinak jiný plány nemám. Procházka by byla fajn, sice říkají, že se má ochladit, ale bude to tak kolem nuly, moná něco málo nad nulou, tak to se dá. Hlavně ať už nesněží. :angry: :grinning:

Leni, díky moc, taky jsem něco podobnýho někde četla, už nevím kde. Dr. říkala, že to může být z víc věcí, jak se tady taky píše, ale že někdy ta zelená stolice je považovaná za normální. Hladová u Lukina dle váhy nebude, může to mít ještě z těch probiotických kapek, nebo to klidně může mít z toho předního mlíka, bo on fakt pije hlavně to přední a mám pocit, že ty bolesti bříška má i z toho, ale on dýl u toho prsu prostě nevydrží a musím vystřídat... :unamused: Taky jsem si říkala, jestli to není z toho že jím mléčný výrobky, teď na pár dní to zkouším vysadit jako sýry, Lučinu, mlíko... ale zas nějakej vápník potřebuju, že... Hodně železa, no je fakt že jsem teď měla játra, tak zkusím i to teď nějakou dobu nejíst...
Jinak Hylak jsem měla už pocit, že trošku zabral, že se stolice začala zahusťovat a byla víc do oranžova, ale teď odpoledne zase nastejno, tak já už fakt nevím. Ale ještě to chvilku může trvat, než se to ustálí.
Proto chci mít radši ty výsledky výtěru, abych věděla co a jak. Když mi dr. řekne, že je ta zelená normální na 100%, nebudu to řešit.

Už Hylak dávat nebudeš? A má ještě ten průjem, nebo už ne? A co Ty, jak se cítíš? A co kašel, už je to lepší? Snad jo...
Tak snad bude dnešní noc lepší.

Veru, Lukin má tu stolici jak špenát už asi 14 dní, začalo to těma probiotickýma kapkama a vleče se to pořád... :frowning2:
To je super, že jste vyrazili mezi lidi, a věřím, žes byla bez dítěte jak bez nohy. Člověk už je zvyklej s malým všude, co? :slight_smile: Jste byli v Olympii? A na co jste chtěli jít?
My si asi uděláme kino dneska u nás doma, po dlouhé době si pustíme DVDčko a bude pohodička... :slight_smile:

Mějte se krásně!
27. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky

jen kuknu dočítat nějak nestíhám.

Luci, tak koukám, že malá má asi bolení bříška, to je hnus, když si vzpomenu na nás, jak jsem to několikrát obrečela :frowning2:

Leni.dv: tak malej se furt v noci budí, je to hrůza, už aby spali celou noc smrádci :grinning:

My jsme dneska slavili rok, až jsem zamáčkla slzu, při těch vzpomínkách a prohlídce dvd, Vikča byla nadšená z dárků, lidí a hlavně výzdoby, zítra ještě přijdou kamarádi. Pak hodím fotky na FB.Tak zatím ahoj
27. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Hojte holky, my si dnešek fakt docela užili. Byli jsme s Nelinkou a s našima v Olympii, vyjeli jsme v 11, dali si tam obídek a chodili po obchodech - potřebovala jsem mrknout do nábytku a koupit si nějakou jarní bundu. Bylo to super a Nelinka byla fakt úžasná, jen koukala, chvilkama pospávala, no nejspokojenější dítě pod sluncem. Ona fakt miluje společnost a lidi!!! V 6 mi usnula natvrdo v sedačce a doteď chrupká, tak se jdu pokusit jí předělat do postýlky, uvidíme, jestli se vzbudí nebo ne ... jí nechci budit násilím.

S těma kapkama Baby calm - podle mě jsou super, mám je teď místo Sab simplexu a fakt pomáhají. Dávám teda i ty probiotický kapky a když Nelinku bolí k ránu bříško, tak dávám i ty Baby calm a super!!! A navíc jsou přírodní, takže žádná zbytečná chemie :grinning: Takže Luci, jen doporučuju.

Mějte se pěkně, hezký večer a hezkou neděli a ahoj v pondělí :wink: :grinning:
27. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Jo, Leni, s tím otáčením na bok, malá se neotočí úplně na bok, to ne, ale tak se koulí z jedné strany na druhou, i když oblíbenou má vyloženě levou stranu :grinning: a jak kope nožkama, tak se u toho občas dokáže i posunovat dokolečka.
27. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Hezké nedělní odpoledne

Marti určitě si to za 14 zopáknem, třeba nás bude víc.

Luci jo, to si pamatuju toho soba. Tak to máte fajn, že Adámka "vypustíte" na hřiště a máte ho pořád pod dohledem. Vůbec jsem netušila, že je to tam tak veliké a takový hřiště.

Já sjem teda používala sab, nám pomáhal, ale hodně jsem slyšela chválu na ten baby calm.

Dnes jdem s manžem na véééču, dlouho jsem vybírala kam a nakonec asi skončíme ve Vyškově v Dukle. Snad nebudem zklamaní. 9. ledna jsme měli výročí seznámení 4 roky a od té doby jsme se nikam nedostali. Tak snad to konečně klapne.
28. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Hoj kočky, pěknou neděli přeji!

Teď MM vyrazil s malým ven a já jdu uklízet, jsu ráda že jsou na chvilku pryč, bo Lukin hrozně řve poslední dobou, je to fakt už děs... hrozně ho asi bolí to bříško, dneska jsem musela už 3x rourkovat a co z něj jde, to je něco šílenýho, tmavě zelená voda s kouskama sraženýho mlíka a hlen... :frowning2: :frowning2: No jsu zvědavá co zjistí v laborce, ach jo... Už fakt nevím jak prďolkovi mám pomoct, dneska jsem už ze zoufalství zase dala tři kapky probiotických kapek, stejně má furt stolici zelenou, po probiotikách aspoň prděl. Teď neprdí vůbec a stolici má zelenou furt, Hylek nehylak... :frowning2: :frowning2:
Zítra kupuju Baby calm a když nepomůže ani to, tak už fakt pak nevím... :frowning2: :frowning2:

Leni, taky se mi zdá, že je to po tom Hylaku ještě horší. Co dneska Adámek v noci, bylo to lepší? Snad jo...

Taky má Lukin asi nějakej spurt, ale u něj je ten problém, že nevypije to co by měl, hrozně u prsa vyvádí, odtrhuje se a pak začne řvát, někdy se nechce ani přicucnout... :frowning2: :frowning2: Teď odpoledne jsem už byla fakt zoufalá, bo tohle se opakuje pořád, tak jsem mu dala flašku a vypil šedesátku v pohodě.

Zítra na sraz asi vezmu s sebou termosku pro jistotu s mlíkem, aby se mohl případně dopít, když mu prsa nebudou stačit...
Je mi jasný, že tohle je prostě začátek konce s mým slavným kojením, jemu prostě moje dvě prsa nestačí... :frowning2:

Zuzi, těším se na fotečky, musela to být moc fajn oslava. :slight_smile: A dneska s kamošema je to určitě taky moc fajn. :wink: Vikince ještě jednou vše NEJ!!! :dizzy_face:

Páji, Lukin se vůbec nekoulí, on leží jen na zádech... když ho dám na bok, tak se převrátí znova na záda, ale sám se na bok nekoulí... :unamused: Ale kope nohama a mlátí rukama jak divej.
To je fajn, že jste vyrazili mezi lidi a že Nelinka byla tak hodná. :wink: A usnula v sedačce, jo? Nebylo jí tam teplo, když spinkala tak dlouho? To je super, že tak hezky spí...
Lukin dneska spal doma jednou půl hodiny a pak 45 minut, víc prostě nedá. :frowning2: Mám podezření, že je to i tím bříškem...

Tak se zítra těším na setkání, kdo přijdete a mějte fajn zbytek neděle! Páá!
28. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
ahoj holky, to mě mrzí, že mají děti takový trápení s nemocema.. Snad se to brzo zlepší, hlavně Lukáškovi to kakání. Já jsem zase na prášky, že kaká jen jednou za 7 nebo 8 dní..

Baby calm používám od začátku a jsem fakt spokojená. Řekla bych, že nějaký šílený problémy s větříkama fakt nemáme. Sousedka dávala kapičky jen, když měla malá prdíky a ty pak měla skoro pořád. Je je dávám "preventivně" ob jedno kojení. Pak je teda začala dávat pravidelně a malá najednou nevěděla, co prdíky jsou ..

Včera jsme byli u babičky popřát k narozeninám, jídla tuny... Dneska doma, akorát, že nám včera začal odcházet noťas, tak mi taťka dneska dovezl na půjčení svůj. Akorát, že si na něj nemůžu zvyknout a navíc mi tady nejdou dávat smajlíky.

S Juráškem je poslední 3 dny sranda. Začal pusou dělat zvuky alá "prdím" a hrozně u toho prská, je to hrozně k smíchu. Jinak nám rarášek pěkně plače - vzteká se, když není po jeho...Hlavně, když se chce nosit. Myslela jsem, že už to máme za sebou, ale omyl.. Taky se mu přes den nechce spinkat, tak je hrozně protivnej.

Zuzi, všechno nej nej k Viktorčiným narozeninkám. Posíláme pusu.
28. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Jé, Leni, tak snad se brzo zjistí, co s tím kakáním je a Lukášek se nebude trápit!!

Já jsem o víkendu u našich zjistila, že jsem docela dost zhubla, jsem fakt vychrtlá a děsně mi padají vlasy :rolling_eyes: Asi budu muset zvýšit dávky jídla, nebo fakt nevím :unamused:
28. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky...

Zase počasí na prd :unamused: Snad zítra bude na ten srazík trochu líp :slight_smile: Už se s Tomískem těšíme... :slight_smile:

Teri...já jsem ze začátku nehubla,ale kolem toho 5 měsíce to začalo taky,zhubla jsem na 47 kilo a vlasy no hrůůůza...ale teď,co jsem přestala plně kojit a kojím jen na noc a v noci ta váha jde zase pomalu nahoru...za 2 měsíce plus 2 kila...zase si můžu oblíknout svoje starý oblečení bez toho,aby na mě viselo jako pytel :wink: jen se trochu víc hlídej,doktorka mě upozornila,že když se zničehonic naráz moc hubne,do miminka jdou potom samý škodliviny..Začni trochu víc papat a jakmile potom omezíš kojení,kilča půjdou nahoru raz dva... :slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
babel, já právě nevím, kdy jsem ta zhubla, nemáme váhu :sweat_smile: Ale asi postupně, kámoška se mě lekla už před měsícem :grinning: Budu teda víc papkat :slight_smile: Měla jsem po snídani 47,5 kg :pensive: Normálně mám skoro 55....
28. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Juj, Teri, 47,5 kg? To fakt musíš být kost a kůže!!! Prosím Tě, fakt začni víc jíst, ať Ti nezačnou odcházet i zuby a nedej bůh kosti!!! Asi prostě všechno co sníš, jde malé!!! Fakt opatrně!!! A necítíš se i hodně unavená?
28. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Paji, právě že ne, nebo si to nějak neuvědomuju... jen když jdu pozdě spát.... Ale mně by to fakt nepřišlo, kdyby mě mamka nenahnala na tu váhu, tak se s ní hádám, že má vidiny :grinning: No k našim jedem zas za 2 týdny, zkusím se trochu vykrmit :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Hoj holky, tak 47 kilo jsem měla naposledy v 15 letech, teď mám na rozdávání :grinning:

Viktorka děkuje za gratulace a pak mrkněte na FB na fotky.
28. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz
Krááásné ráno holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Počasí se nám naštěstí umoudřilo...ten nemožný sníh už taky pomalu mizí...

Jááá chci jaro :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Uvidíme se na srazíku,doufám,že dorazíte v hojném počtu :wink:
1. bře 2010 v 06:54  • Odpověz
Dobré ránko děvčata! :slight_smile:
Jdu na skok mrknout, co novýho... hlavně, co Raduška? Vidím, že žádné zprávy, jen že byla na chvíli doma. Tak snad tam nebude muset dlouho ležet a drobeček se brzy narodí...

My tu měli od pátku tchány, přijeli za maličkou, neviděli ji od Vánoc, tak si užívali, chodili na procházky apod. V sobotu jsme byli všichni u mé sestry - kolaudovali domeček :slight_smile: a Naty slavila 3. narozeniny, tak bylo veselo :grinning:

Zuzi, dodatečně Vikinečce všecičko nej nej nej, hlavně zdravíčko, ať je spokojená a ať rodiče poslouchají :wink: :grinning:

Páááji, malej chodí jen jednou za týden? To je blbý... Ale myslím, že dr. říkají, že do těch 10ti dnů je to normál. My teď pravidelně chodíme 2x za týden, většinou ve středu a v neděli :slight_smile:
Pavli, až bude časík, odpovím ti na mejlík, zatím jsem se tam moc nedostala. Pořád řešíme věci kolem toho bytu. Tak se nezlob, určitě napíšu.

Jinak Silvinka už by chtěla sedět, už má krásně pevný záda, když ji člověk chytne za ručky, tak se přitahuje, je to paráda, jaký dělá pokroky. Když je vyspinkaná a napapaná, tak rozhazuje úsměvy na všechny strany a taky pořád povídá. Je to naše šikulka! :dizzy_face:

Dítě volá hlady, tak musím jít. Mějte se i s vašema pokládkama krásně a užívejte to nádherný počásko :wink:
1. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahojte holky,cose děje? KDe lítáte? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
MAty mi včerarozebralklávesnici a nefunguje mimezerník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Montér jeden, dneska je celej den zlatej. Jakjsme přijeli ze srazíku, tak sihrálapakjsme si šlilehnout a spalijsme 2 hodiny!!!!! Jupíííí :grinning: :grinning: :grinning:
Teri 47 kg??? :confused: :confused: . Jájsem taky hubla a teď naopakpřibírám a musím se začít hlídat,protože užnedopnužádnýkalhoty :unamused: :unamused:

Katy s bytem tojsoupříjemný starosti, ne??? :wink: .
Co ta Ráda, už ať máprcka u sebe. Nechali si říct pohlaví????

JDeme koupat, páááá
1. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky, kdepak jste, že je tady takové mrtvo :confused:

Chtěla jsem se jenom zeptat, jestli se někomu nechce ve Čtvrtek s kočíkem na nějakou prochajdu... bych se přidala :wink:
1. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Luci...a co takhle středa?Domlouvala jsem se dnes s Léňou,že by odpoledne přijela...
1. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jéé, jábychtaky ráda přijela do Rousínova,tam to ještě neznáme:slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jj, ale kdy? Já mám na druhou v Brně stříhání, takže bych byla ready až tak po 15hodině :wink:
1. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.