• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci...mě je to celkem jedno,mě se hodí i ta 3 hodiny...záleží na holkách...Veru...samozřejmě se taky můžeš přidat... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2010 v 06:34  • Odpověz
autor
Dnes 3:31 se Radulce narodila Eliška 2 670g 47 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
Jéé, tak vidím, že Hanča už krásnou zprávičku napsala... :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc Radušce gratuluju k narození dcerušky, ať je zdravá, šťastná a spokojená na tomhle světě, ať jsou obě v pořádku a ať dělá rodičům jen a jen radost!
Je to super zpráva! :wink:
2. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Čauky kočky, včerejší srazík byl moc fajn, tam bylo dětí jako smetí! :slight_smile:
My jsme se vrátili až kolem páté odpoledne, Lukin byl pak hrozně protivnej, tak jsem se k PC nedostala, fotky hodím na FB dneska a dočtu vás.

Páji, už včera měl Lukin zeleno oranžovou stolici, když jsem přišla k taťkovi, tak to asi zabírá. Koupila jsem ty kapky taky, ještě se musí hodně snažit aby si prdnul, ještě jsem musela včera večer dávat rourku, ale jak se dneska bude hýbat, tak to snad bude lepší.

Krásnej den všem přeji, jdu za malým a pak nakouknu. Páá!
2. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Holky, tak v 15.hod je pro nás už docela pozdě, tak klidně ten čtvrtek, pokud by to bylo o něco dřív... :slight_smile:

Veru, Matyášek je šikulka s tím mezerníkem, ale už vidím že to funguje. To je hodnej, že tak ještě pak spinkal.. :wink: Dneska si jedete pro kočárek, že? Tak ať dobře pořídíte a ať dobře funguje a slouží! Pak pošli foto! :wink:

Teri týjo, no to je hodně málo... fakt papej, ať pak nemáš nějaký potíže, nestojí to zato...

Zuzi, na fotky mrknu, ještě jsem na FB nebyla, určitě jsou fotky super a Vikča krasavice... :slight_smile:

Katy, tak ať s bytem dobře pořídíte! Silvinka je šikulka, někdy se ještě musíme vidět, jsu na ni zvědavá i když nespí. :slight_smile: To jste měli náročnej víkend, ale je fajn, že jste si ho užili. :wink:

Leni, jak je vám, už je to lepší?

Jinak jsem včera zanesla k dr. ten výtěr a vzorek stoličky Lukinka, tak netrpělivě čekám na výsledky, snad to bude v pořádku... držte palce.

Luci, co Verča, jak se daří? A co bříško, je to už lepší?

Páji, co Nelinka, bříško už ji netrápí? Koupila jsi tu rourku?

Je mi hrozně líto těch dětiček, že s bříškama tak trpí, musí to být pro ně hrozný... :frowning2: Lukin vždycky řve jak pavián, úplně od bolesti, břicho jak šutr... doufám že se to fakt spraví tím jak se začne víc hýbat, ale snad pomůžou i ty kapky Baby calm, jinak už nevím... :frowning2:

Teď si spokojeně vykládá v lehátku, vyprděl se, tak je spokojenej. Jdu ho nakrmit, mějte se fajně!
2. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Gratulace Radušce :dizzy_face: :dizzy_face:

Srazík super, opravdu nás bylo požehnaně :grinning:

Je to hnus s tím bolením, chuďátka malý :frowning2: :frowning2:

Lenajsku: to bude určitě dobrý s tou stoličkou, protože malej je naprosto spokojený miminko :dizzy_face:

Dneska jdeme k dr. na roční prohlídku.
2. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Zuzi, tak hodně štěstí u dr. na kontrole. :wink:
Díky za podporu, taky si myslím že by to mohlo být v pořádku, nezvrací, horečky nemá a kdyby byl nemocnej, tak asi pláče v kuse a naní tak akční... :grinning:
Jen to bolení toho bříška by mohlo ustat.
A fotečky krásný Zuzi! A malá je šikulka, jak ta super capká, no je prostě k sežrání... :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky,
jééé, Eliška na světě, obrovská gratulace (Eliška je moc krásný jméno:slight_smile:))))

Zuzi, my jdeme dneska na 8mi měsíční prohlídku:slight_smile:).

Holky, mně osobně to vyhovuje spíš pozdějc, protože po o spíme doma, ale klidně se přizpůsobíme nebo přijedeme jindy :wink: :wink:

Lenajsku, to bude dobrý, s tím kakáním, uvidíš:slight_smile:
2. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj!
Tak Radušce moooooooc gratuluju!!!! Eliška je teda pěknej drobínek :dizzy_face:

Mě včera bylo fatk hodně mizerně, vnoci se u nás řvalo, takže jsem byla nevyspaná, řvalo se i ráno a celej den byl protivnej :confounded: V půl devátý jsem šla vyřízená spát. Dnešní noc už byla fajn, ikdyž byl vzhůru od půl druhé a víc jak půl hodiny trvalo než zase zabral a v 5 na mlíko. Už jsem ho podezírala, jestli mu nemůžou růst další zuby? Nevím, jestli můžou lézt hned tak zaráz, nevíte někdo? Ale možná je protivnej z toho nachlazení, pořád je zahleněnej, ale trochu je to lepší.
2. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Leni hoj, no vidím že máte doma veselo... :frowning2: Klidně by to mohly být další zuby, kdo ví... nebo i to nachlazení, špatně se mu třeba dýchá... a pro ty mrňata jsou ty nachlazení blbý, jsou protivný, on i dospělej je nevrlej když je nachlazenej, natož dítko... :frowning2: Tak ať je brzo líp Leni!

Jinak já jsu poslední dny taky večer vyřízená, předevčírem jsem chtěla jít brzo spát, ale sousedi zase dělali bugr, MM tam na ně byl a dostalo se mu odseknuté odpovědi že oni nemůžou za to, že mají kuchyň vedle našeho pokoje a že si jen povídají... zítra jdu kvůli tomu zase na družstvo, podám už druhou stížnost a jestli si to paní majitelka bytu (byt je v pronájmu) s nima nevyřídí, tak volám i ty policajty.
Včera jsem chtěla jít taky dřív spát, ale MM zase chrápal a než jsem zabrala, Lukin se před jedenáctou vzbudil, tak jsem ho nakojila a než znova usnul, byla půlnoc. :unamused: Pak vstával ve tři a pak o půl osmé. Děs...

Teď zase odmítá spát, ach jo... Ven se mi zatím jít nechce, chtěla bych doma něco udělat, ale asi budu muset s kočárkem vyrazit, aby usnul... :frowning2:
2. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
Gratulujeme Radulce k narození Elinky a přejeme hlavně to zdravííííííí a ať hezky roste, ať ty naše rarášky brzo dohoní :grinning: Je to opravdu drobeček :slight_smile: Holky jsou šikovný! Snad to neměly moc náročný.....
2. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Zuzi a Veru, my dnes jdeme na pětiměsíční prohlídku :grinning:
2. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Jé, Radulce moc gratuluji k Elišce a Elišce přejeme hodně zdravíčka, ať dělá mamince a tatínkovi velkou radost .

Jurášek měl hodně podobný míry, jako Eliška :o)

Včera jsme byli u ortopeda na kyčlíkách, ty máme úplně v pořádku, ale máme stejně jako Silvinka zkrácený krční kývač, tak nás poslal na rehabilitaci do dětské nem.

Leni, úplně tě se sousedama chápu a je mi tě úplně líto. Nám zmetci přestavují v přízemí nebyt.prosor, pořád vrtají do panelu a ani ve velkým bytě se není kde schovat, protože je to slyšet všude... :frowning2: Malej z toho má hysterický záchvaty pláče, pořád ho musím chovat...
Určitě podej stížnost, družstvo by to mělo nějak řešit. My jsme na ty původní nepřízpusobivý sousedy volali policajty pořád. Jinak to už prostě nešlo, když jsme se chtěli vyspat...

Holky, pak napište, jak jste dopadly na prohlídkách.
2. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoj kočky

jéééééééééé, koukám, že je tu další miminko :dizzy_face: :dizzy_face: Radušce velkáááááá gratulace k Elišce :slight_smile: to musí být ale drobínek..

Leni, jestli ti bude radši vyhovovat Čtvrtek, tak v tom také nevidím problém. My fakt zítra musíme do toho Brna a dřív jak kolem třetí ready bohužel nebudu :confounded:
...ale jestli to vyhovuje Marti a Verči, tak je v tu Středu moc ráda uvidím :slight_smile:
Jinak Verča je v pohodě, fakt si poslední dobou nemůžu ztěžovat. Je teda fakt, že ji chvílama dělá problém to spaní, ale snažíme se to vychytat, takže s ní dopoledne trajdám po venku a potom i odpoledne. Včera jsem s ní byla venku odpoledne 3hodiny a krásně spala potom i doma :wink:
Co se týče bolení bříška je to ohodně lepší, prdí o 1O6 akorát nekaká tak často, což je doufám v pořádku.
Teď je najezená a snaží se usnout v košíku.. musím také něco udělat doma, takže ven půjdem až odpoledne, stejně musím vyzvednout Áďu ze školky :slight_smile:

Leni dv., to ti teda kočko nezávidím. Musíš být totálně hotová :fearful: Co mažel, ten ti s malým nepomůže? Aspoň přes tu noc, aby si se vyspala?

Holky, ať dopadnete dobře na kontrolách :dizzy_face:
2. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Holky...ve čtvrtek nejsou kluci doma,razí na celý den k babi s dědem,tak to bych se kdyžtak zůčastnila příště :slight_smile:

Luci...zítra po té 3 můžeme klidně vyrazit,jestli budeš chtít :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
Marti, určitě... má být zase pěkně, takže já určitě ven vyrazím. Akorát přemýšlím, kam to vezmem :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
...přidáte se ještě někdo?
Veru?
2. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Holky, já ještě nevím, uvidím, ju? Kdyžtak bych písla ráno Lucce SMSku, nebo Tobě Marti... :wink:
2. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Leni...nelámej to přes koleno,když je to na Vás pozdě :slight_smile:Každé dítě má svůj režim :wink: můžete se sejít v ten čtvrtek... :slight_smile: :slight_smile: za chvilku bude jaro a teplo a můžeme se navštěvovat do aleluja :grinning:
2. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Leni, přesně tak..Marťa má pravdu :wink:

Jooo, Leni došel vám leták z Alberta? Bývalá Hypernova ve Vyškově... mají tam kojeneckou bundu se Snoopy za 349,-kč, velikost 62-68 a vypadají suprově.
2. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
Platnost letáku je od 3.3 do 16.3..
2. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
Holky, já ještě písnu, ju? Třeba dojedu... dívala jsem se na bus a ten je 14.57 v Rousínově. Tak tím bych asi dojela.
Luci, nám letáky nechodí... ale mrknu na net. To by ale chtělo vidět jak je to velký.
Marti máš recht, to budem furt venku. :wink:
2. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Radulce a Elišce gratulace!!!! :grinning: Krásný jméno, ale k našemu příjmení se mi nehodilo :frowning2: :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Hodím vám sem odkaz, kde se dívám na různý akce v různých obchodech, hodně to využívám:

http://letaky.najdislevu.cz
2. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Velká gratulace Radušce!!! A Elince všechno nej do života, ať dělá rodičům jen radost :grinning: Musí to být takovej drobeček!!! Už se těším, až ji uvidím na fotkách :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Leni, tak to je super, že ty Baby calm možná zabraly!!! Teda ťuk ťuk, ať to nezakřiknu :wink: Držím pěsti, aby ty páteční výsledky byly negativní :wink:
2. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Taky držím palce holky na kontroly u dr, pak písněte, jak jste dopadli, ju? :wink:
Pááji, no to máte veselo teda u vás v baráku... :frowning2: A s tou rehabkou to snad bude dobrý. :wink: Supr, že jsou kyčle v pořádku.
Luci, to je fajn, že je bolení bříška lepší.
Lukinovi fakt pomáhají ty Baby calm kapky, ještě pár dní a snad bude i celkově klidnější... už aby to bylo. :grinning:
2. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Páji, snad budou. Pak prokonzultuju s mou dr, co to mohlo být a pomalu začnu zařazovat mléčný výrobky, ale s mírou... nechci přijít o zuby. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Leni, Jj je to super, když je to s tím bříškem lepší.. kdo ví, co ji dělalo tak zle, ale je fakt, že každej večer musím dokrmovat Nutrilonem, páč mě ten náš upír přes den úplně vysaje :confounded: takže jestli ji to nedělá zle, když to takhle kombinujeme.
Budu se muset pozeptat dr. jak k ní půjdem na kontrolu :wink:
Jinak mi už dlouho chrupká v košíku, chvílama tam zakňourá, ale chrupčí dál.. jak se vzbudí, tak ji dám najíst a půjdeme ven.
2. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z venku, Lukin ještě dospává pod schodama, chci ho tam nechat co nejdýl, bo fakt přes den málo spí.
Tak bych asi zítra holky teda dojela, počkaly byste nás na náměstí u kostela? Jinde to neznám... :slight_smile:
Přijedu busem v 14.57 a zpátky bych jela v 16.35, to bych chtěla stihnout, kdyby ne, tak nejpozději v 17.35.

Luci, nemyslím si, že by to bylo tím že se to kombinuje, možná jestli se na noc nepřejídá a pak jí to bříško netlačí, nebo jestli si pořádně neodbrkne, nebo jestli moc nehltá a pak nemá bolení, nebo je to prostě vždycky večer horší... Lukin to má večer taky vždycky horší než přes den. To je normální a budem to muset vydržet, než se prďolové nezačnou pořádně hýbat.. :wink:
2. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.