• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hoj kočky,
tak Silvíšek má v 5 měsících 7 250 g a 67 cm :grinning: Prostě kus ženské! :wink: A dostali jsme první Prevenar.
2. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Leni...to je fajn...my kolem 3 jíme...podle toho,dokdy spínkáme...kdybych ho nakrmila před tou3,stihnu to...přinejhosším bych se přidala o chviličku později :slight_smile:

Katy...Silvíšek má krááásný míry...aspoň si na ni nebude nikdo dovolovat :wink:
2. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
Katy, to jsou míry, fakt kus ženské! :slight_smile: Tak držím palce, ať je očkování v pohodě a nejsou žádný špatný reakce. Byly jste i na druhé hexe, jo?
Marti fajn. :wink:
Jdu za chlapama, malej zase vyváděl u kojení, fakt kolikrát přemýšlím že s tím švihnu a dám mu flašku a bude klid. Je to fakt o nervy. :unamused: :angry:
2. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
katy, to je fakt kus ženské! :slight_smile: My máme ve 4 měsících 5300g :slight_smile: Vy máte první Prevenar až teď? A bude to proplácet pojišťovna, že? Mně naše Dr. tvrdila, že to musí píchnout zaráz s hexou :rolling_eyes:
2. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsme zase museli použít rourku :frowning2: byla pěkně zašpuntovaná a potom to z ní vyloženě teklo.
Teď je nabaštěná a má ji manža, páč já jsem už fakt vyřízená.. ke všemu na mě asi něco leze, takže nevím jak na tom budu zítra, ale pokud nebudu kašlat a nebudu mít teplotu, tak bych určitě vyrazila za vámi. Spíš si myslím, že je toho na mě teď moc a nějak to nezvládám :frowning2: na to, že jsem podruhé matkou, tak se děsně stydím, za to, že jsem chvílama v koncích... někdy mi připadne, že mám stejný problém jako měla Verča :cry:

Katy, pěkné míry.. je to opravdu kus ženské, jen tak dál :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
luci, klíííd, vždyť jsi v 6nedělí!! Hormony dělají svoje a dvě děti, to je přece zápřah!!! Máš právo být unavená, nervní, plačtivá, nesvá.....!!! Snaž se odpočívat, kdykoliv to pude a věř, že bude líp!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
...už zase hysterčí, to bude zase noc :frowning2: chjo, já jsem fakt pitomá a tááák neschopná :pensive: Měla jsem ji já a teď i manžel, holky to je hysterák jak sviňa (pardon za to slovo). Si to asi půjdu hodit nebo nevím.

Tak se mějte
2. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky

Katy: gratulace ke kontrole a skvělým mírám :dizzy_face:

Lenajsku no jak jsme se bavili to kojení je fakt boj, no když už je toho moc, tak dej flašku a je to :wink:

Luci: to šestinedělí je sviňa ať prvorodička nebo druho, nejsi neschopná, jsi šikulka, koukni na Adámka, jakej je šikovnej a jak jsi ho vychovala a všechno skvěle zvládla, zachvilku to bude veselejší i s Verunkou :wink: , jsi super maminka :dizzy_face:

My jsme dneska byli na roční kontrole: 9400 g a 71 cm, říkala dr. že je moc šikovná i očkování zvládla v poho, je to můj miláček, ale jsem ráda, že už chrní :grinning:
2. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Leni.dv: je to možný, že mu zase lezou zuby, nám lezly 4 skoro na ráz, začlo to v listopadu a čtvrtek vyrostl začátkem ledna :wink: , každou chviĺku čekám další :angry:
2. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
Leni Dv...u nás to šílený období trvalo asi 4 měsíce...jedny zuby vylezly a začaly lézt sruhý...teď nám konečně vylezly ti 3 naráz a vypadá to na chvilkový klid...malej spí konečně líp,budí se jen kolem té druhé na jídlo...občas na hlt čaje...po těch měsících nekonečnýho vstávání je to úspěch...i když se ta potvůrka pořád budí kolem té 6 hodiny nejpozději :slight_smile:

Holky...zítra si ještě písneme co jak s tou prochajdou,uvidíme,jak ti Luci bude...a jak píšou holky,je jedno,.jestli jsi prvorodička,nebo ne...šestinedělí je potvora pro každého...jsi určitě šikovná,ty návaly bezmoci,pláče a únavy občas zažije každý...určitě bude líp :slight_smile:

Dobrou noc...jdu se natáhnout za malým :wink:
2. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahojte holky,
mám zelenýho miláčka doma a je božíííí!!!! Užjsme se v něm i povozili, MAtýnek čučel jak zjara :slight_smile: A je lehčí než matýš :grinning: :grinning: :grinning: .
Holky,já debil zapomněla,že je zítra středa a že jedu za mamkou odpoledne. Úterky taťka, středy mamka :slight_smile: Tak bych třeba přijela někam ve čtvrtek.

Luci neboj, to bude určitě dobrý!!!! JSiskvělá máma! Já se zbláznila doopravdy, na Matyáška jsem byla zlá, křičela jsem na něj, nechtěla jsem ho, utíkala jsem z domu, chovala jsem se jako šílenec. Ale splín a pláč a vyčerpání k šestinedělí patří!

No, jdu se dál kochat :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Dobré dopoledne kočky, pěkný den! :wink:

Luci, Tvoje pocity jsou fakt normální, hormony s náma mlátí o 106 a nejvíc v šestinedělí, fakt jseš super máma a vše zvládneš, máš kolem sebe lidi co Tě mají rádi a podporují Tě, skvělýho manžela, všechno se poddá a bude dobře. Slzičky k mateřství patří stejně jako úsměvy na ty naše prcky... Drž se, všechno se ustálí a bude to fajn. :wink: Máš krásnou princeznu, zdravou, milující rodinu... mimča mají občas hysteráky, ale ty přejou a pak by je člověk nejradši láskou snědl :slight_smile:
Venku je teď už krásně, sluníčko dobíjí baterky a člověk má hned lepší náladu... bude to dobrý! :wink:

Zuzi, právě si kolikrát říkám, jestli už s kojením úplně neskončím, ale když mám to mlíko, tak to by byla věčná škoda, i když fakt bych s tím nejradši sekla.
Uvažuju o koupi elektrické odsavačky, abych mohla rychleji odsávat moje mlíko a dávat mu třeba i přes den flašku, když se tak vzteká... nemáte některá s tou elektrickou zkušenost?
Páková je fajn, ale hrozně dlouho to trvá a odsaju maximálně 120ml a to mám úplně už dost, bolí mě ruka... přes den bych na to neměla čas to takhle několikrát odsávat...

Veru, tak dneska nedojedeš, jo? Neměla bys čas v pátek na prochajdu?

Leni, co vy, jak jste na tom, je to už lepší? Nepozoruješ nějaký další zuby, jestli nerostou?
Ty bys neměla čas v pátek na prochajdu?

Luci a Marti, jak to vidíte teda dneska? Mám dojet, nebo ne?

Jdu za Lukinem, už zase natahuje... páá!
3. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak noc u nás katastrofa... ale už to dál komentovat nebudu.

Leni, já s tím dneškem počítám na 1OO% :wink: akorát víš o tom, že autobusy už nezastavují u kostela, ale na autobusovém nádraží? Asi by bylo lepší tě počkat tam, ne :slight_smile:
Jsem zvědavá kam vyrazíme, ať přemýšlím jak přemýšlím, tak se tady moc nikam jít nedá, ale třeba Marťa zná nějaké uličky, kde je to na kočárkování dobrý.
Já budu doufat, že malá bude hodná a nebude v kočárku vyvádět :angry:
3. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Holky, jak dopadla ta Míša s tou malou? Nevíte to někdo?
3. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
Luci...s tím kočárkováním teda nevím...tady se dá na prochajdu tak maximálně kolem a dokola postraníma uličkama :slight_smile:

Potkáme se někde kolem nádraží,snad to stihnu na tu 3 hodinu...kdyžtak bych ti zavolala a někde bych Vás našla :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
Holky, já dojdu ke kostelu, něco po třetí tam budem.

Luci, o Míši nic nevím, dívala jsem se na FB jestli něco nepsala, ale ne...
3. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Luci,Leni...ještě pořád nespíme,dneska to nějak bojkotujeme :angry: :angry: :angry: Uvidím,jak to bude,snad ho udržím vzhůru,než vyrazíme...kdyby usnul doma,bude spát až do 4...nějak ho do těch 3 hodin snad zabavím :unamused:
3. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Tak jsme doma, Lukin po cestě domů krásně spinkal, vzbudil se akorát jak jsme vjeli do baráku, takže super načasovaný, ale nepláče, má výbornou náladu, tak jdeme koupat a budu kojit až na noc na spaní. Kdyby ještě pěkně usnul, byl by úplně zlatíčko.
Díky za prochajdu, bylo to moc fajn. Někdy zopáknem. :slight_smile:
Snad i vy budete mít pohodovej večer a hlavně noc.

Páá kočky, mějte se krásně!

Leni a Veru, co ten pátek? Měly byste čásek? Nebo někdo jinej ještě?
3. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
Leni...to je dobře,vidíš,že je hodnej :slight_smile: Myslela jsem na Vás,jak jste dojeli...určitě to brzo zopáknem :grinning:
3. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
Leni, to je super, že jste to tak pěkně zvládli. Myslela jsem na vás, jinak procházka super. Ráda jsem vás holky zase viděla a doufám, že to někdy zase zopáknem a třeba nás bude víc :wink:

Verča se probrala jak kluci vjeli do baráku a řvala do teď, i když je už nakrmená a přebalená.. tak jsem ji šupla do košíku, dala dudlík a čekám, co se bude dít.
Začínám mít z večerů docela hrůzu :sweat_smile: . Doufám, že se to brzo obrátí a bude v klidu.
3. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahoj kočky, tak Lukin od včera od večera má rýmu jako trám, ještě větší než už měl předtím, do té odsavačky to teče proudem, hrozně špatně se mu dýchá, do toho ho trápí to bříško, v noci jsem slyšela jak polyká ty hleny, tak to má i v bříšku, ach jo, je mi ho hrozně líto... :frowning2: Odsávám co se dá a pokaždé to je šílený množství, u toho pláče, jinak taky pláče, to bude dneska hodně dlouhej den... :frowning2: Hodilo by se mi to nosítko, abych ho měla u sebe, abych ho nemusela nosit na rukách, v náručí nepláče... teď na chvilku usnul, tak uvidím jak dlouho mu to bude trvat.
Zítra asi navštívím dr. ať na něj mrkne, má i klasicky zvýšenou teplotu. Dle dr. to můžou být i začínající zuby, ale to se mi nezdá, že by tak brzo?

Luci, nevím proč malá tak pláče... myslíš že to bříško? Možná by to chtělo půjčit si tu váhu, jestli nemá třeba hlad... Nám takhle Lukin plakal první měsíc, než jsme zjistili, že má hlad, dle váhy... Zkus se u dr. poptat.

Mějte se pokud možno fajn, všechny zdravím!
4. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahojte,

velká gratulace k Elišce!!!! At vám dělá jen radost!!!

Škoda, že jsem včera nemohla s vama na procházku, třeba se příští týden domluvíme.
Leni tak přeji na dnešek pevný nervy, snad bude brzo líp, taková velká rýma je ubíjející i pro dospělého, natož pro takovýho drobečka :frowning2:

Luci, taky bych zkontrolovala tu váhu, myslím, že takhle malý děti řvou bud z hladu, nebo je trápí bříško.

Marti ty máš dneska oddych, co? Chlapi fuč, tak můžeš vegetit :sunglasses: . Čtu, že noci už lepší, tak třeba to tak vydrží a konečně se trochu vyspíš :wink:

Katy Silvinka krásně roste, měla nějaký reakce na ten prevenar?
My jdeme za chvilku k mudře na první prevenar a mám trochu obavy, aby tentokrát nebyla nějaká reakce, hexe zvládla na jedničku,ale ted nevím proč, ale mám strach. Až jsem v noci přemýšlela, jestli jí to mám vůbec píchat. Chuderka si tady ted tak hezky hačá a hraje a netuší, co ji za chvilku čeká. :frowning2:

Zuzi opoždeně gratulace v prvnímu roku!!! At vám Vikinka dělá jen a jen radost. Mám dojem, že vás doženem váhově už v osmi - devíti měsících :grinning: Hold má to po nás v genech. Ted v sedmi měsících jsme ji doma vážili a měřili a má 8,8 kg a 74 cm.

Leni.dv dnes se mi zdálo, že jsme spolu hrály divadlo, i s našimi dětmi, byl tam navíc asi pulroční chlapeček a jak to skončilo, tak se k němu nikdo nehlásil, tak jsem si ho vzala a ty pořád, že ti někoho připomíná, že ho znáš, ale nemůžeš si vzpomenout komu patří. Tak já že si ho nechám a všichni jste mě nadávali, at jdu na policajty.
Nevím jak to dopaldo, pak jsem se vzbudila, ale jak ted na tom přemýšlím, tak mám dost toho našeho prcka, ještě tak němu druhý takhle malý a odvezou mě :grinning:

Jéééje to je hodin, musím jít nakrmit a valíme k mudře. Držte palce :frowning2:
4. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
Leni, pokud má jen Luky rýmu, tak zvýšená teplota je k tomu normální, Adís ji má furt. Odsávej, dávej Libenar a ať je ve zvýšené poloze. A když budou hleny ve stolici, tak se nelekej, bude to jen dobře, ty hleny nějak ven musí. A začínající zuby to být můžou, proč ne. Ale potrvá to, než se prořežou. No pevný nervy!

U nás jsou noci pořád na prd, probudí se s pláčem, někdy ho utiším hned, někdy to trvá hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže to tipuju na další zubiska, chytá se furt k uším. Je protivnej i přes den. Věčně ho mám u noh a sápe se po mě. Nejspokojenější je, když jsem s ním na zemi, ani si s ním nemusím hrát, hlavněš že tam jsem :grinning: A občas má taky takový nálady, že když odejdum, tak začne řvát. Včera hlídal MM asi dvě hodiny, byl z něho už hotovej, prý furt řval, jak jsem přijela já, byl chvíli klid :slight_smile:

Katy, teda Silvík má teda míry! Se má z tvýho mlíčka moc dobře :wink:

Luci, šestinedělí a hormony je děsná kombinace :unamused: Ale všechno dobře zvládáš. Za chvíli už bude líp, uvidíš. Těžko říct, proč Veru tak pláče.... Jak holky píší, zkus tu váhu...

Lili, teda to jsi měla sen :grinning: To jsem se fakt pobavila :grinning:
4. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Leni, jojo, hleny ve stolici a taky když trošku ublinkne, tak tam jsou hleny... no má je chudák všude, fakt je mi ho hrozně líto, musí to být protivný. Ani moc pít nechce, nemá chuť k jídlu... no bude to ještě veselý, rýma u dospělýho trvá 7 dní, u miminek to bude určitě dýl...
Kontrolovala jsem mu dásně, nezdá se mi že by to bylo nateklý, tak to asi bude pořádný nachlazení...

Jinak čtu že máte doma fakt veselo, co... Tak ať další zoubky se brzo prořežou!

Lili, držím palce na ten Prevenar! Snad bude Elča v pohodě... A to je dobrej sen! :grinning:

Marti, užij si dnešní den a odpočívej! :wink:

Luci, jaká byla dnešní noc?

Katy, taky by mě zajímalo, jaká byla reakce na Prevenar...
4. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
ahojky,
Leni, takže Lukášek je zase nemocnej, chuďátko. Myslím, že nic horšího, než rýma, nemůže pro malý děti být.

Včera nás vyštřil v dětské nem.primář a budeme hezky rehabilitovat odhadem 2 měsíce.. J.pořád natáčí hlavu doleva (ale podle mě už skoro vůbec) a tělo mu "rotuje" doprava. A taky má pořád při pasení koníčků zaťatý pěstičky. Říkal, že je dobře, že jsme přišli tak brzo, že se cvičením všechno zlepší a nebude mít v dospělosti vykřivený tělo. Začínáme v pondělí.

Koukám, že jste měli zase srazík, až bude líp, tak se těším na párty v zámecké zahradě :o)

Lili, my na první prevenar neměli žádnou reakci, na druhou dávku jsme měli uplakanou noc, ale jinak vše OK.

Dneska jsme v noci nespali od 1 do 4h, myslela jsem, že už ho něčím trefím. Vždycky jsem ho uspala v náručí, dala do postýlky a on byl okamžitě vzhůru a vše znovu... Nakonec usnul a budíček v 5:30.. Doufám, že dnešní noc bude lepší.
4. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z malou od dr. a jsme nachlazené, obě dvě :frowning2: zatím teda bez teplot atd. ale náznak tam je a má i zarudlý krček, takže jsem zvědavá, co s toho bude.
Máme sice povolené vycházky, ale nebudu to hrotit a radši budeme doma. Stejně je tam zima.

Leni, noc byla šílená.. než zase usnula, potom spala 5hodin, jsem ji musela budit na jídlo. A do teď je relativně v klidu.

Nooo, tak jsem to zakřikla, už zase huláká. Jdu za ní :pensive:

Joo a váhu nemusím, páč přibírá. Dr. ji vážila.
4. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Leni, měl by hodně pít, zkus mu udělat i čaj.

Luci, já bych malou na kojení nebudila, nechala bych ji spinkat, však ona se sama vzbudí až bude mít hlad :wink:

Nachlazení je sviňa věc :unamused:
4. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Pááji ahoj, tak budete cvičit, jo? Tak ať se to vše zlepší. :wink: A noc snad bude taky lepší...
Jojo, do zámecké zahrady se už taky těším. Bude to fajn. :slight_smile:

Luci, jste obě dvě nachlazený? No včera fakt asi byla kosa a asi ta čepička nestačila... :frowning2: Tak ať je líp! Jojo, odsávat a zase odsávat... pláče Ti malá u odsávání, nebo ne? Lukin je u toho úplně rudej a vzteká se... je to boj mu odsát ty hleny. Ale nedá se nic dělat...
A asi bych ji taky nebudila na jídlo, jestli pěkně přibírá tak si sama řekne, kdy má jíst. A Ty si odpočiň, když spí a využij toho... :wink:
My dneska taky zůstanem doma, ale zítra půjdem ven, bude se mu líp dýchat.

Leni, dám mu asi kojeneckou vodu, ten čaj mu moc dávat nechci kvůli té stolici, ještě se mi to úplně nezdá, tak ať mu něco zas nekvasí v žaludku...

Fakt je to děs to nachlazení, hlavně fakt nemůžou dýchat, jsou zahleněný a polykají to... ach jo.

No a co Leni Tvoje nachlazení? A Adámek je teda už lepší, jo?
4. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
Leni, dr. nám také řekla, že pokud nebude pod nulou a malá bude relativně v pohodě, tak ji mám obléct a jít s ní ven, že se ji bude líp dýchat :wink: jinak u kojení se nevzteká, normálně to vypije, akorát u toho chrčí..
Jinak my to nachlazení máme asi od Adíska... pár dní pokašlává a dávám mu sirup, páč dr. řekla, že mu nic není :angry: a včera byla právě z kočárku zpocená, takže na hlavičku ji zima být nemohla.

Taky si říkám, že ji na kojo nebudu budit, ale zase aby nejedla 5-6hodin, není to holky moc :sweat_smile: ??
4. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Jinak jsme nachlazené obě dvě :pensive: :pensive: to aby se člověk bál k ní jenom přiblížit, né že bych kašlala, ale když promluvím, tak jde poznat, že jsem nachlazená.
4. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.