• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni krásný fotečky, Lukášek je celý ty!
8. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Leni, už jsem na ně koukala na FB.. Lukášek je prostě šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
lili, o tom, že bych chtěla z Ostravy pryč, přemýšlím čím dál častěji :unamused: Mně se tu strašně líbí, ale ten vzduch :rolling_eyes: Ale nevidím to reálně....
8. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Někdo mi vyměnil dítě... už spí v postýlce hodinu a půl, není možná!!!!! Chodím se na něj dívat, jestli dýchá.. :grinning:
8. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
A díky za pochvalu Lukinka :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak přes den 1,5 hodiny, to je paráda :slight_smile: Baru max. když je vytuhlá v kočárku :slight_smile: Jinak má svoje půlhodinky a šmitec :grinning:
Jdem ven, je tam krásně :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Teri, Lukin má právě taky svoje půl hodinky doma a to ještě musím půl hodiny uspávat... ale dneska to je asi vyjímka. :grinning:
Jdeme za chvilku taky ven, páá
8. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Holky, já mám také vyměněné dítě... došli jsme od dr. a pořád mi ještě spí a to jsem ji přenesla do košíku a vyslíkla :slight_smile: fakt nechápu!!!
Ale aspoň nabírám sílu.. mějte se, páá!!
8. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky holky, tak dneska žadné zlepšení malá musela být přes noc na kapačce a dneska mi taky zvrací Mám dneska nějakou depku nějak to na mě sedlo. Ach jo :unamused:
8. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
Misi, držte se, moc na Vás myslíme. Je to děs, co všechno si zkusíte!!! Snad se to brzo obrátí a bude líp!!!

Holky, tak já mám dnes taky jiné dítě, uspala jsem ji v 11 a spala do 13 v postýlce, normálně má doma přes den taky jen max. půlhodinovky:o) Kvůli tomu jsem začala chodit 2x denně ven, protože v kočárku spí zatím pěkně. Zrovna se chystáme na odpolední procházku :wink:

Mějte se a Luci, přeju brzké uzdravení :wink:
8. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Páji, odpolední?? To je pro mě už večerní :grinning: To my už jsme doma a čekáme na m :grinning:

Mysi, bude to dobrý, uvidíš!!
8. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás jenom pozdravit :wink:

Miši, držte se, moc držím palce, abyste to špatný měli už za sebou a bylo jenom dobře :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Teri, normálně chodíme kolem druhé, ale protože do 1 spala, tak se to trošku posunulo :grinning:
9. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Čauky kočky, pěknej den přeji!

Včera jsme byli na vyšetření kyčlí a vše je v pořádku, Lukin ještě nemá dorostlý jadérka, ale do půl roku by měly dorůst, tak ještě v půl roce tam půjdem na kontrolu a snad to už bude poslední.
Dneska jdu s ním ještě k dr, aby na něj mrkla, domluvit se i ohledně té pořád zelené stolice, vrátit váhu...
A mně je už taky o dost líp, koupila jsem si homeopatika na bolení v krku a zabírá to, začala mě trochu rýma, tak se ty bacily dostávají ven, tak fajn.
Jen jsme dneska sami doma, MM přijede zase hodně pozdě večer, je hokej, tak budem zase procházkovat sami...

Holky, nechtělo by se vám některé asi dojet na procházku třeba v zámecké zahradě, že?

Páji, včera byly asi nějaký dobrý erupce na slunci. Aspoň přes den. :slight_smile:

Večer u nás zase hysterickej pláč, co pláč, řev... řval přes hodinu, nepomáhalo vůbec nic, nošení, prso, rourka, hračky... byl úplně hotovej... tohle se děje už pár dní po sobě, když má jít spát a vůbec nevím co to je, ani jak ho uklidnit... někdy zabírá nošení, ale pěkně se už pronese naše šestikilový mimčo, někdy ani to ne... fakt už jsem včera byla zoufalá. Jsu zvědavá na dnešek, jak budem sami... MM ho neuklidní vůbec, u něj se ještě víc rozpláče, tak snad to zvládnem sami.

Ke všemu mě včera večer pěkně vytočila tchýně, ach jo, už jí mám někdy plný zuby. A pak mě vytočil ještě MM... no nic moc večer, fakt, znám lepší.

Krásnej den všem a Míši mooooc vám držím palečky, ať je líp!!!

Luci, jak Ti je a co malá?

Marti, jaká byla oslava? :wink:
9. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Dobré ránko,

my jsme před hodinkou vstávaly, trochu se na mamku usmála, nabaštila se a už chrní zase :dizzy_face: Včera večer to u nás taky bylo zajímavý, řvala skoro dvě hodiny. Bylo to hladem, přece jen asi ještě nemám toliko mlíka kolik by chtěla, tak se vztekala potvora jedna :wink: Tak se dneska prolívám meltou ať nemá hládek žížalka moje

Mišičko, moc na vás myslím. Věřím, že se to brzo zlepší

Leni, Lukča je fakt fešáček :wink: Už se těším až dáme nějakej srazík a uvidím ho naživo :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Radi ahoojky! Už se těším na nějaký fotečky malé. :wink: To je panenka, napapala se a spí, ať jí to vydrží co nejdýl! :wink: Meltu jsem taky pila, a hodně mi pomáhal i Gravimilk. :wink: V něm jsou i vitamíny a navíc mi ten čokoládovej moc chutná. Tak to třeba taky zkus. :wink: A čím častěji budeš přikládat, tím se bude mlíčka tvořit víc. Tak ať se vám holky daří! Taky se na vás na nějakým srazíku těším. :wink:
9. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
ahoj holky,
máme za sebou první rehabilitaci. Žádná sláva. Musíme doma cvičit min.4x denně Vojtovu metodu, Jurášek u toho řve jak tur.. :cry: Na rehab.budeme chodit asi 2x týdně, snad se nám to všechno zlepší. Fyzioterapeutka říkala, že jsme přišli docela pozdě, že 100% uzdravení je, když se začne cvičit do 3 měsíce věku a my budeme mít za chvilku 5 měsíců. Ale není to s náma až tak hrozný... :wink:

Navíc jsem od soboty nějaká nemocná, začalo to bolestí v krku, pokračovalo rýmou a teď už mám i kašel. Fakt super :frowning2: Navíc, fakt nechápu z čeho, mě od včera bolí prso. Včera jsem se ho ani nemohla dotknout, bylo i nateklý a červený. Ale je to prso, ve kterým mám míň mlíka, tak vůbec nevím, jestli to může být ten zánět... Dneska je to lepší, nahřívala jsem ho a odstříkavala (skoro nic neteče), dávám z něho malýmu pořád napít. Zatvrdlý nebylo a ani není. Nevím, jestli to nemá souvislost s tím nachlazením.

Mám pocit, že od doby, co se malej narodil, mám asi oslabenou imunitu, jsem pořád nahromadě... Když jsem chodila do práce, tak jsem za celou dobu byla nachlazená snad 2x.

Radi, určitě se ti mlíčko rozjede, Eliška bude brzo úplně spokojený miminko :slight_smile: Těším se na fotečky.

Míši, je mi líto, že máte s Verunkou takový trápení. Snad se brzo babulka uzdraví. :wink: :slight_smile: To naše bolístky jsou proti tomu úplný prdlajs.

Holky, opožděně vše nej k našemu dni žen :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Od MM jsem dokonce dostala kytku růží :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Páji a to je ta rehabka kvůli tomu zkrácenýmu krčnímu něčemu, jak vám na to přišel doktor na kyčlích? Náím nic takovýho nevyšetřoval, a pozorovala jsi něco na Juráškovi?
9. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
Páji, to mě mrzí, že musíte tak často cvičit, ale držím palce, ať se to zlepší, s čím tam chodíte... My jsme byli na kyčlích včera, ale dr. nic ke krku neříkal, vlastně Lukina nikdo takhle podrobněji neprohlížel, tak taky vlastně nevím, jestli je vše OK.
Ale určitě se to u vás zase spraví a bude dobře.
S tím nachlazením, no je vidět že je ještě pořád kosa, to máme tak nějak podobný, bolest v krku, pak rýma a kašel... mně na ten krk zabraly homeopatika Homéogene, jím je od včera a super. Na kašel mi zase zabírá buď Hedelix, ale ten nevím, jestli se může při kojení, nebo Stodal, homeopatickej sirup. A samozřejmě mnou tolik propagovaná Vincentka :grinning: :slight_smile: . Tak snad Ti bude brzo líp!
To prso, klidně tam zánět být může, já jak měla zánět, tak nebylo tvrdý, bylo jen hrozně horký a rudý. :frowning2: Pokud by se Ti to nezdálo, radši si zajdi k dr. na gyndu, ať na to mrkne, jinak mi zabíral ten tvaroh, krásně vytáhl tu horkost a odstíkávat nebo jak to děláš, dávat hodně malýmu na přisátí... moc držím palce, ať je to brzo pryč. Ale snad jsi to chytla ze začátku a nerozjede se to. Teplotu nemáš? Klidně si vem i Paralen nebo Ibalgin, ten můžeš.
Drž se kočko!

Holky, byli jsme na procházce, je tam nádherně, ale teda fučí děsně... malej ještě dospává pod schodama, je úplně tuhej. :slight_smile: Tak snad bude spát dobře v noci...

Krásnej den!
9. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás noc nic moc, ale moc mi pomohl manžel, takže jsem včera padla po 2Ohodině za vlast a spala do půlnoci, kdy šel spát manža s malou, páč spala v košíku v obýváku a manža pracoval hned vedle v místnosti.
Beru ty antibiotika a pořád teda kašlu, snažím se né moc na malou, ale nevím.. může to chytnout i tak, ale doufám, že zůstane jenom u toho nachlazení, což má teda pořád, ale k dr.pořád chodit nemůžu, když nemá ani teplotu. Jen rýmu a chvilku pokašlává.
Co se týče kojení, snažím se teda odstříkávat, ale víc jak 4O z nich prostě nevytáhnu a to se pořád prolévám čajem pro kojící maminy :unamused: takže ji potom musíme dát stejně Nutrilon, aby neřvala hlady.
Jinak ji manža dnes vážil-sice oblečenou, ale i tak máme 4500g takže jsem zvědavá, kolik zváží dr.až půjdeme 15.3. do poradny.
9. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Paaaji, to je kvůli tomu krčku, jak se ptá Lili?? Jak jsi říkala o tom pasení, malá má jednu ručku otevřenou a jednu spíš v pěstičce, už by měla mít myslím otevřený obě... No já jen doufám, že u nás to ta neuroložka nepodcenila :frowning2:

Radi, vítejte doma!! :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
Určitě to má souvislost i s tím zkráceným kývačem - na krku. Jak říkal primář, je to jedno s druhým...... Jurášek ale "divnej" v tom, že točí hlavu doleva, ale oproti standardu nemá vyvinutější levou stranu těla, ale pravou. Navíc celý tělo prohýbá "do rohlíku" (v leže) a samozřejmě neotvírá ty pěstičky při pasení koníčků. Jsou to "maličkosti", ale měl by v dospělosti problémy. V podstatě má částečně opožděný motorický vývoj, i když to teda zní pěkně hnusně. :unamused: Ale třeba krásně chytá věci, cucá ruce, mačká papír ... :slight_smile:

Teri, taky mi navíc nakázali, že musím malýho nosit jenom v klubíčku a pod paží. Nemám ho nosit v náručí - jako by ve zpřímené poloze.

Lili, že malej se víc otáčí doleva a nemá otevřený pěstičky vím už delší dobu a říkala jsem to pediatričce. Ta mi ale řekla, že je to normální, že každý dítě má jiný vývoj a že to dožene... :confounded: No, bez cvičení to asi nedožene...

Leni, díky za rady s léčivem :wink: Na kašel mám jitrocelový sirup s vitamínem C, na rýmu taky jakýsi kapky, který můžou i těhu a kojící a včera jsem si už na noc vzala 2 paraleny. Dneska je to prso lepší, uvidíme, co zítra. Kdyžtak bych za dr.zašla. Ale horečku v něm nemám. Teplotku jsem večer měla, ale přisuzuju to spíš tomu nachlazení, než tomu prsu.
9. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
Páji tak sand se to brzo zlepší, a Jurášek u toho nebude tak vyvádět. Myslím, že Katy mají tu samou diagnozu, že? Tak holky budou asi taky cvičit. Já jesm se vůbec na pěstičky nedívala, nějak mi nedošlo, že může být něco špatně.

Elenka se dnes poprvé sama posadiláááá! Hurááá, už se nemusím bát, že se jí kazí záda, když ji nechávám sedět. Hned se mi ulevilo. Video jsem dala na FB.

Leni, já bych teda vincentku nemohla ani polknout, něco tak hnusnýho se hned tak nevidí. Ale jestli je to tak zázračný, tak to při prvním nachlazení vyzkouoším.
9. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Katy co mrkvička, chutnala? :slight_smile:
9. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
Lili, Elenka je moc šikovná, video je super. Gratulujeme :grinning:
Paaaji, to prso raději nenahřívej, kdyby tam bl zánět, tak se to nahříváním jen podporuje, jen masíruj a chlaď. Mě taky pomohl ten tvaroh, měla jsem ho tam non-stop mezi kojením a za dva dny byl pokoj :grinning: Ta Vojtovka je asi dost drsná, co?
9. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky, nejak mam ted malo casu. My zase mame katastrofalni noci, Maty se budi 100krát za noc, okolo 2se vzbudí na jídlo a pAk je 2hodiny vzhuru a knoura, nespi, rano pred 7 hore. Uz jsem z toho uplne hotova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
BYli jsme plavat, moc se mu to libilo, akorát tech penez za pul hodinu v bazenu, to je sila :confounded: .

Hani, z Elenky jsem naprosto uchvacena, i nas bobes koukal na to video s otevrenou pusou :grinning: :grinning: :grinning: .
Holky mám tu bordel, nic nestíhám, po obede si chodim s M lehnout, ale i tak jsem vecer mrtva. MM pracujedo vecera, tak jsem furt sama. no, proste to ted musime nejak prezit,
9. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
Veru...drž se...vím,že je to těžký,u nás to začalo kolem toho 8 měsíce a trvalo skoro 4 měsíce s tím rozdílem,že Tomulka se budil kolem 5...teď už je zase klid a budí se jen jednou kolem 1 hodiny na krmení.Vstává ale pořád kolem té 5 ...prostě ho dýl spát nepřinutím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Možná ty mimča začínají být citlivější,závislejší...k tomu ještě zoubečky... :frowning2: je to boj.

Hani...suprový video...Elenka je fakt šikovná...Tomísek si vůbec nesedal.Nejprve objevil nožičky a potom teprve sedění.
Doufám,že všichni marodi už jsou v pořádku...nebo to nejhorší mají za sebou :slight_smile:

Vikince všechno nejlepší k svátečku :wink: :wink: :wink:
10. bře 2010 v 06:46  • Odpověz
Marti, takže už Tomášek začal v noci spinkat? Já říkala, že ta roční věková hranice je magická :grinning: U nás se taky vstává kolem 5 hodiny. To do mě začne hučet, že chce "CHÍK" = rohlík a nikdo mu to nevymluví:slight_smile: Ale musím ho i pochválit, už je týden přes den bez plín!!! To je taková paráda:slight_smile:
10. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Doufám,že mu to spaní vydrží a že snad brzy začne spávat celou noc...i když občas se ještě na nějaké to napití čajííííí vzbudí... :slight_smile: ale je to v porovnání s tím,co bylo dřív úúúplný nic :wink:

Marci...Davídek je šikulka... :wink: Snad to toho našeho prcka potom taky tak pěkně naučím.

Jinak byla jsem nakoupit a je tam teda pěkná kosa...brrr...v tom větru je pěkná ledárna :angry:
10. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahojte, děkujeme za pochvale, Elence jsem to vyřídila :grinning:
Já jsem taky nečekala, že to bude tímto způsobem. Myslela jsem, že to bude z kleku. Ale dnes už jí to jde i z toho kleku, ono jak se asi jednou sama posadí, tak pak už to pak jde na všechni způsoby.
Postýlky už budeme muset dát níž, už si kleká a asi je otázka času, kdy si stoupne. Ale zkoušela jsem to a z toho kleku ji pomohla vstát a nožičky jsou ještě dost slabý, neudržela se. ALe pro klid duše ty postýlky snížíme.
Už jsme sbalení, v jednu nám frčí vlak, ve Vyškově nás vyzvedne děda. Manža za nama přijede v pátek.

Holky co v patek odpoledne ta vychazka? Možná bych mohla i zítra odpopoledne,ale to ještě nevím jistě.

Veru tak to už se brzo vyklube zoubek, už se mu něco rýsuje? To teda přeju pevný nervy :frowning2:

Marti super že se konečně vyspíš! Ta roční hranice je fakt magická.

Marci to je Davídek šikulka, že už si sám řekne. Od kdy jsi ho dávala na nočník?
10. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.