• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Eri, to tak dělám, ale stejně nám potom vypije 9Oml Nutrilonu a je v klidu, jinak brečí.
16. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahojky!

Páji, to mě mrzí, že měl Jurášek takovou reakci, ještě, že to už bylo poslední očkování, tak fajn. :wink: A Lukin s náma v posteli taky nikdy nespal, věřím, že bysme se taky nevyspali. Věřím, že jseš rozlámaná. A snad dnešní noc bude lepší. :wink: Jinak mě napadlo, v pondělí jedem do Brna s Lukinem, neměla bys chvilku čas na procházku? My ale asi budem ve městě, pak jedem ke Sv.Anně na půl třetí odpoledne. Jestli bys měla čas a chuť, nezašli bysme třeba na Denisovy sady?

Luci, já si říkala, že to asi fakt bude hladem ten pláč, to stejný bylo u Lukina. Proto jsem Ti psala, aby sis půjčila tu váhu, abys věděla, kolik Ti z prsu vypije. :wink: My to taky takhle měli, jestli si vzpomínáš, jak jsem to tady řešila. Kojení a pak Nutroš. Měla jsem tu váhu, tak jsem věděla, kolik mi vypil Lukin z prsu a podle toho dala UM. Možná bych si ji od dr. na chvilku půjčila, abys věděla, kolik vypije od Tebe. Uvidíš, že teď už bude líp, malá bude spokojenější a vy taky. :wink: A jak bude přibírat, bude mít i větší sílu k sání a třeba se Ti bude tvořít mlíčka víc. :wink: A jestli by ne, tak hlavně, aby malá byla spokojená, i když s flaškou.
Držím palce. Teď už bude dobře.
Jinak ještě jednou gratuluji k měsíci. :wink:

Dlouho tady nebyla Pája.o, jak se máte kočky, jak se vám daří? :wink:

Jdu do sprchy, dokud Lukin spinká.
Krásnej den všem!
16. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
Luci, procházku jsem myslela v pátek, ne zítra. :wink:

Pááji, tak ať dobře dopadnete na ORL. To zjistila dětská dr, s tou uzdičkou, jo?
16. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Luci, jak říká Leňa, ono prý nikdy neodstříkáš tolik mlíčka jako vypije mimčo... Tak uvidíš..a když budeš kojit, pořád se bude mlíčko tvořit, že by měla aspoň trochu :slight_smile: Tak uvidíš a když to nepůjde, tak bude spokojená s flaškou :wink: Ale přijde mi škoda to vzdát úplně....
16. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Luci přesně. Vždycky bych jí dala k prsu, a podle toho kolik vypije, dala UM. Ušetříš si práci s odstříkáváním a hlavně čas, a jak píše Terka, dítě vždycky vytáhne z prsu víc, než odsavačka. Já se o tom fakt přesvědčila. :wink:
16. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
Holky, ale já to nevzdala.. k prsu ji dávám před tím, než ji dám flašku, ale je fakt, že ji tam mám třeba půl hodiny a ona potom řve a řve, tak se jí dá flaška a je hotová a hlavně spokojená. Snažím se teda i odstříkat, aby něco měla, ale je toho fakt málo.

Leni, váhu jsem zkoušela včera u dr. dala jsem ji k prsu na 15minut a vypila ode mě 2Oml. Proto nám dr.řekla, ať dokrmuju a mám ji dávat 90.

Jinak díky za rady :wink: :slight_smile:

Joo, Leni ten srazík jsem myslela v Pátek.. už to mám v té hlavě nějaký pošašený :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahojte kočky, konečně jsem se dobrala k tomu, abych napsala ... jsem průběžně dočítala, ale vždycky když jsme chtěla napsat, tak do toho něco vlezlo, buď malá nebo návštěva nebo tak ...

My se máme moc dobře. Přítel byl s náma teď 3 týdny doma, marodil s těma zádama. První týden jsem teda lítala nejen kolem Nelky, ale i kolem něj, protože ho to hodně bolelo, tak jen ležel a spal.Ale další dva týdny už se mu ulevilo a dostal i vycházky, takže to bylo super. Hodně se s malou zblížili a ta se teď na něj směje víc jak na mě :grinning:
Jinak měl přítel včera narozky, tak jsme si zašli na večeři. Měla jsme odstříkané a zamražené mlíčko, takže jsme dali Nelku k našim a šli do restauračky. Bylo to fakt super. Byla jsem z toho dost nervózní, protože malá ještě z flašky nejedla, ale zvládli to prý s našima na 1! A mě to u večeře stejně nedalo a dvakrát jsem jim volala, jestli je všechno v pohodě. Jsme byli 10 minut cesty od našich a stejně jsem musela zavolat. Ty mateřský instinkty se mnou mávají :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se smála Pavlově sestřence, která mi říkala, že svý dvě dcery nechtěla nikomu půjčovat a včera jsem od našich taky málem neodjela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Leni, to je supr, že je Lukášek v pořádku!!! Supr zpráva a bezva, že už to kakání nemá zelené a že je mu líp. Snad už to bude dobré!!! By mě zajímalo, čím to bylo ...

Luci, určitě koj,koj a koj, co možná nejvíc. Třeba se to mlíčko ještě rozjede. Jak u Lenči ... Leni ty už dokrmuješ jen večer, ne?

Paaaji, taky držím palce, ať je na ORL všechno ok.
16. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
Páji ahojky, už jsem si říkala, jestli jste v pořádku. :wink: To je fajn, že je přítelovi už líp, ty záda musely být děsný, snad ho to už nepotká. Asi bude chodit na nějaký rehabky nebo masáže, že?
To je super, že jste si užili večeři. Ale úplně Tě chápu, že s Tebou mateřský instinkty mlátí, já Lukinka ještě nikomu na hládíní nedala, zatím z toho mám panickou hrůzu a myslím, že bych si to zatím bez něj nějak neužila. :slight_smile: Ale když se někdo nabídne vozit kočárek, to se nebráním. Tak snad časem dospěju i k tomu hlídání u nás doma. :slight_smile:
A fakt nevím čím to bylo to kakání, divný. Ani dr. nevěděla. trvalo to asi tři týdny, necelej měsíc, a už to není. Nechápu.

Jinak já už večer flašku nedávám. Lukin přibírá ukázkově, možná teď i pije víc než by musel, tak dokrm nemá smysl. Fakt se teď nějak rozjedl, jsu zvědavá, kolik bude vážit příští týden na kontrole.

Páji, co Ty, nedojela bys v pátek? Třeba už bude teplo a pěkně na prochajdu. Nelinka za chvilku bude mít 3 měsíce, že? Toto letí... :slight_smile: Kdy máte jít na kontrolu a očkování? A kdy jdete na kyčlíky?

Luci, jestli bys dojela, bylo by to fajn. :wink:
16. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Marti, jestli sem nakukuješ, držím palce, ať je Tomulkovi brzo líp, jak se mu daří? Snad už je to lepší, ty virózy, to je děs... :frowning2:

Páá
16. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Hoja kočeny,

tak jsme zpátky z kontroly. Elča mi pěkně přibrala, má 2750g a 49cm :slight_smile: Paní doktorka mi říkala, že krásně prospívá, jen je trošku drobnější. K doktorce to máme zhruba dvě minutky chůze, takže to byla naše první jízda v kočárku a Elče se jízda moc líbila, ale jak se kočár zastavil, začla muzika. No uvidíme, jak bude přibírat dál, bo už bych o víkendu ráda vyrazila ven :wink:
Musím běžet, dceruška se vzbudila a má hroznýýýýý hlááááááááááááádddddddd :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj, jsem u tatky v Brně a poslala jsem je ven, tak mám chvíli klidu, jupííííí :slight_smile: :slight_smile: . Doufám, že tam budou dlouho :sweat_smile: . Dneska po 14dnech jsme se jakžtakž vyspali, i když prcek vstává před 6, to je i na něj brzo a pak je celý dopoledne protivnej jak noc, brzo mě z něj škrábne.
Luci, já abych měla dost odstříkanýho mlíka, tak jsem malýho nakojila před spaním, pak v noci jsem mu dala nutráč -měl to rychleji vypitý a víc ho to zasytilo,bo jsem vždycky věděla, kolik má vypít-a pak ráno jsem kojila jen z toho jednoho prsa a to druhý bylo tak nalitý, že jsem v pohodě odstříkala 150ml naráz a bylo. fungovalo to tak 6měsíců každej den. přes den a hlavně večer už jsem pak skoro nic neodstříkala.-))

holky, já jsem doma ve čtvrtek, tak kdyby jste některá chtěla na procházku, tak napište.

maty se konečně plazí, tak mi doma vyvádí pěkný alotrie. jinak jsme každej den v čudu, protože by mě z něj doma škráblo, se mnou se nudí,
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
Radi,to si ani neumím představit takový malušký mimuško, maty měl o kilo víc,musí být rozkošná :grinning:. A já nemůžu zastavit kočár doted :wink:
16. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
Luci, tak uvidíš :slight_smile: Nějak to vždycky pude a hlavně, když malá bude spokojená :slight_smile:

Tak já bych zas neměla problém malou svěřit třeba našim, měla jsem to tak namyšlený, že bych ji večer uložila a šli bysme asi 10 minut od nich do restauračky na véču, ale neprošlo to přes m :frowning2: No a teďka nás furt trápí exém, nevíme pořádně z čeho, tak musím sakra hlídat jídlo, tak nějaká restauračka nepřichází v úvahu :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
Luci, netrap se, že budeš dokrmovat. Ale určitě koj a zbytek dokrm, jak říkají holky. Já to teď taky tak dělám - odpoledne a večer, když se mi nedostává mlíka.

Na ORL jsme to zvládli. Ani jsme se neobjednávali, vzali nás rovnou. Prvně anamnéza, doktor ho zkouknul, držela jsem ho na nohách za ruce, sestra mu držela hlavu. Moc se mu to nelíbilo :frowning2: Rozhodl, že mu to odstřihne, tak mu celou pusu umrtvil, a zase jsme ho drželi a on mu to takovýma nůžkama 3x střihl. Bylo hodně křiku a trochu krve, ale máme to za sebou :pensive: Lepší to udělat hned, když z toho nemá rozum, než až by byl větší. :wink: Naštěstí to neměl tak moc, aby mu to bránilo v jídle, mohlo by mu to vadit až při dokrmech a při mluvení. Takový děti prý šišlají :confounded:
Leni, řekl mi to primář v nemocnici na té rehab. a když jsem to včera říkala naší doktorce, tak mi řekla, že o tom ví (a že mi to řekla, že?? :angry: ), ale že děti neposílá na ORL dřív, než jim to vadí právě v jídle nebo mluvení.
Díky za nabídku té procházky v pondělí, ale jedeme dopoledne znova do nemocnice na rehabilitaci, to jsou pro nás min.3 hodiny času a odpol.už asi ani ven nepůjdeme. Navíc je to cvičení hrozně limitující, protože musíme být hodně doma, aby jsme stihli aspoň 4x cvičit mezi kojením, přebalováním..

Páji, holky, já ještě Juráška nikomu nedala a asi ani dlouho nedám. Do restaurace se chystáme už několik týdnů, od ledna, kdy měl MM narozky a doteď jsme nebyli. Malýho kolem 19h koupeme, pak kojo a uspávání, takže ani není na večeři pořádně čas.. Nemám tolik mlíka, abych odstříkala třeba 150ml, takže kojím co to dá a zbytek podle odhadu dokrmím Bebou. V dubnu máme výročí svatby, tak se snad konečně na tu véču dostaneme... :wink:
16. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Dobré ránko, kočky,
Radi, kam chodíš k doktorce? Malá musí být takovej drobínek!!! A kdy budete moct jít ven, až bude mít Eliška 3 kg?
Kolik měla, když jste odcházely z porodky?

Leni, v pátek bych hrozně ráda dojela, ale čekáme návštěvu, tak nemůžu :unamused: Ale příští srazík bych se určitě přidala, už bych Vás moc ráda viděla :grinning: To je fakt strašný, jak to utíká, Nelinka bude mít 3 měsíce příští týden. Jdeme i příští týden na kontrolu a očkování. Teda doufám, že nám dr. zatím píchne jen tu hexu, nechtěla bych, aby jí to dávala dohromady s prevenarem. A kyčle nás čekají 31.3. Doufám, že už nám zruší to široké balení, ale moc tomu nevěřím. I když já doma stejně používám látkové plenky, tak je to víceméně jedno. A kvůli těm jadýrkům nemusí mít Lukášek široké balení?

S tím hlídáním ... nám právě Nelinku ještě ani nikdo nevozil, zatím vozím jen já nebo přítel. Už jsem ji s mamkou nechala, když jsem si odskočila do obchodu nebo tak, ale to byla tak max. půl hodina a Nelka většinou spala a neměla jíst. Ale jak jsem věděla, že to budou ty 3 hoďky a ještě že bude Nelinka jíst, tak to jsem byla fakt nervózní!!! Ale aspoň jsem si to vyzkoušela. Chtěla bych začít od příštího týdne cvičit, tak bude přítel hlídat.
Já teda taky odstříkám tak max. 40 - 50 ml z jednoho prsa, víc se mi zatím nepodařilo. Vždycky to hned zamrazím, kdyby náhodou. A teď se to hodilo.

Třeba minulej týden už jsem taky byla tak nalomená a myslela jsem, že fakt vytáhnu Nutrilon a budu dokrmovat. Nelinka mi dělala přesně to, co dělal Lukášek Lenče - odtrhávala se, rozčilovala se ... no už jsem z toho byla špatná. Nevím, co se jí nelíbilo. Trvalo to skoro týden a teď zas úplně v pohodě, musím to zaťukat :slight_smile:

Paaaji a Tvoje doktorka se Juráškovi dívala do pusy, že o tom věděla? Naše doktorka se Nelce do pusinky vůbec nedívala, ani tam nijak nehmatala prstem ... A na té rehabce na to přišel primář jak? Sahal Juráškovi do pusinky?
17. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj kočky!

Pááji, to je fajn, že jste to zvládli a Jurášek nebude mít v budoucnu problémy. Já teď vzpomínám, jestli se naše dr. Lukinkovi do pusy dívala, ale teď si to nějak nevybavuju, nevím. Ale myslím si, že to málokdo asi kontroluje, takže jste měli štěstí na dr. na rehabce, že to bere vše tak zodpovědně. Vůbec si říkám, že je každej dr. fakt jinej, někdo prohlíží a kontroluje kde co, jinej ne...

Třeba s pasením koníčků, teď jsem si v knížce přečetla, že když se mimčo z bříška překulí na záda, že je to známka nerovnoměrného vývoje. Tak to asi dr. řeknu, že to dělá, ale kde mám jistotu, že to bude v budoucnu v pořádku a kdyby ne, že nás dr. třeba taky pošle na rehabku? A jak si můžu být jistá, že dr. překontroluje Lukinovu motoriku? Fakt zírám, že to někdo tak důkladně kontroluje a někdo vůbec...
Copak jsou maminy doktoři, aby věděli, co a jak má být v pořádku a co není v pořádku?

Jinak s těma večerama, taky si nedokážu představit, že bysme s MM večer někam zašli. Zaprvé, už se mi vůbec nedaří nic odstříkat, chtěla jsem pro jistotu odsříkat minulej pátek na ten veletrh, kdyby tam nebylo kde kojit, ale jak teď už neodstříkávám, tak asi prsa nejsou zvyklý, už se tam tvoří mlíčko akorát co Lukin vyžahne, tak se mi za 20 minut podařilo vysát jen 30ml a byla jsem nadřená jak kůň. V mražáku už nic není, takže bych Lukina stejně večer vždycky musela nakojit. A druhá věc, to uspávání a usínání... :frowning2: Včera zase s hrozným pláčem, musí se prostě nosit a odhadnout přesně doba, kdy už je dost unavenej na to, aby když ho položím do postýlky, neplakal a hned usnul... a to se mi kolikrát nepodaří. Už jsu docela nešťastná z toho, že uspávám jen já, u MM se Lukin rozpláče ještě víc... :frowning2: Takže nepřichází v úvahu, aby uspával ještě někdo jinej... :frowning2:
Tak jak bude pak dýl světlo, tak snad se nám podaří někdy s MM jít na pozdější večeři, třeba až po osmé hodině, kdy Lukin už bude fakt spát... i když, včera se za hodinu vzbudil, že ho bolelo bříško, tak pomohla zase jen rourka... stejně si myslím, že bych si to pořádně neužila a byla jak na trní, jestli je vše OK... :frowning2:

Páji, To je fajn, že se už Nelinka u kojení tak neodtrhává. Možná to souvisí s růstovým spurtem, nebo se mluví a píše i o jakési laktační krizi, kdy se tvoří nějak míň mlíčka, nebo se mění složení mlíčka a děti to poznají a reagují tak, že jsou u prsa neklidné a nechtějí tolik sát... hlavně, že se to spravilo. My s tímhle bojujeme pořád a už asi budem bojovat do konce kojení, ale řeším to střídáním prsů a už bohužel neřeším přední a zadní mlíko, to se ani nedá. Hlavně, že Lukin přibírá.
Držím palce na to očkování. My jdeme taky příští týden, konečně, i když má Lukin pořád rýmu, snad už očkování dostane. Přemýšlím, jestli Prevenar dát dokupy, nebo ne... domluvím se ještě s dr. Zase kdybych to dala zaráz, měl by to za sebou všechno...
Jinak s tím vožením, když přijede tchýně na vožení, tak vím kdy má dojít, Lukina přicucnu před procházkou a pak v pohodě dvě hodiny vydrží, tak chodí kočárkovat většinou na dvě hodinky. Někdy to vyjde i na dvě a půl. Lukin v kočárku málokdy pláče hlady, vlastně plakal hlady jen jednou, většinou začne plakat, že ho trápí bříško a kroutí se.
S těma kyčlema, říkali, že můžeme balit jak chceme. Ještě má čas na dorost těch jadérek, asi by se to pak řešilo jinak v půl roce, kdyby nebyly. Snad dorostou. Prý 70% dětí má jadérka dorostlá v těch 3 měsících, 30% ne. Tak my jsme v té druhé skupině.

Páááji, tak snad se někdy uvidíme, škoda, že to neklapne ta procházka. Fakt je to hodně časově náročný ty rehabky a cvičení doma, že? Hlavně, aby to bylo pak vše OK!

Teri, Barunka má pořád ekzém? Probiotický kapky nezabraly? :frowning2: Na kožním jste asi byli, že? Držím palce, ať se to brzo zlepší!

Veru, ať Matyášek konečně přestane zlobit! :wink:

Páá kočky, pěknej den!

Co v ten pátek? :wink:
17. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Holky, HELP :grinning: Uvažuju nad tímto, že bych prodala Patrona a koupila tohle, v obchodě ho zrovna mají v akci za 5000... http://www.kocarek.com/cz/v-max-v-travel-v-cross.php

Leni, jo ekzém máme furt a zítra nás čeká další várka Prevenaru, jsme zvědavá, jestli jí to píchne... Vypadá to, že jí to teďka zhoršila čokoláda, kuře nebo vejce :sweat_smile: Musím to zas odzkoušet, je to na palicu, teďka do sebe cpu mlíko, zatím nereaguje, už je to víc jak 24 hodin....
A co se týče Dr., jsem taky kolikrát na pochybách... Zítra jí řeknu, ať nám dá žádanku na rehabku, nechci si pak vyčítat, že jsem něco podcenila, Barča se furt propíná....
17. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám na toho novýho koně, co je to za zázrak:slight_smile:)
Já jsem totálně KO, jako zub žádnej a už měsíc nespíme, se fakt asi picnu. Zítra jedeme do Olomouce za homeopatkou, snad s tím něco uděláme. Jedu ráno sama autem, Adam má zápas, tak bojim bojim:slight_smile:

Pěknej víkend
19. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahojte kočky!
Co je novýho? Vidím, že jste Páááji byli už s tou uzdičkou, to je bezva, že to má Jurášek za sebou. Lepší teď včas než až by byl větší, teď už o tom určitě ani neví, co? Ty máš málo mlíčka? Ještě, že ty UM existují, co?
Naší malé už to asi taky přestává stačit to moje mlíko, jako furt teče, myslím, že tam mám, ale jí dost často. V noci vstáváme i 4x :frowning2: Nasadila jsem každý den kaši, šmakuje jí, ale nezdá se mi, že by ji zasytila víc...
Včera jsme měli Vítání občánků, tak to máme konečně taky za sebou :slight_smile: Pak jsme šli s celou rodinou na oběd a pak jsme poseděli, popíjeli a jedli chlebíčky :grinning:
Páááji, kdy přejdete na sporťáček? Já už o tom pomalu uvažuju, že když je hezky, tak už bych ji tam dala. Však do lehu se položit dá, tak proč ne...
Veru, pořád trápení se zoubkama? To už se pěkně dlouho táhne... Snad brzo nějakej zoubek vykoukne :wink:
My poslední týdny vstáváme mezi 5 - 6 hodinou ranní... Je to děs! Vstávám dřív než do práce :sweat_smile:
No nic, jdu, malá mrčí, asi už je ospalá. Tak zatím čauky a všechny moc zdravím! :wink:
21. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
Lenajsku, nic si nedělej z toho uspávání. U nás je to někdy podobný, sama taky těžko usíná, takže buď ji necháváme chvíli pořvat a pak když přijdu, tak se uklidní a usne nebo to někdy dopadne tak, že ji musím uspat na rukou. Asi bývá tak přetažená, že sama není schopná usnout. Zrovna v pátek po hodně dlouhé době se mi to podařilo tak, že jsem ji položila, dvakrát se převalila na bok a pak usla bez zamrčení a zaplakání, ale jak říkám, to byla vyjímka. Takže tak...
Páji.o, taky jste bojovaly s Nelinkou s kojením? Mám pocit, že si tady tím prošel snad každej... Hlavně, že už je to lepší. Důležitý je, že jsi to vydržela. Člověk má někdy chuť s tím seknout, co? To známe.... :wink: Jste šikulky, holky :slight_smile:
Teri, ten kočár mám já i Lenajsek a Leňa.dv ho taky měla. Myslíš, že má cenu kupovat ještě kočár s korbou? Já být na tvým místě, tak už ten měsíc až dva počkám a pak bych si raději koupila pořádnej sporťák (golfáč). Já už mám v plánu, že do 14ti dnů taky přesedláme z korbičky do sporťáčku.
Nic, musím jít, malá kňučí a musím uklízet a vařit. PA
21. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj kočky, taky se dívám, co to je za zázrak ten nový kůň. MM šel s malým na chvilku ven, já budu vařit a pověsím ještě prádlo, odpoledne jedem na výlet, mrknout se na barák, co taťka s přítelkyní koupili a kam se budou stěhovat, tak jsu zvědavá.
Včera jsme měli taky vítání občánků, bylo to fajn, Lukin ke konci trošku plakal, nevydrží dlouho jen tak "sedět" na klíně a taky tam bylo šílený vedro. Jak jsme ho dali do kočárku a vyjeli ven, v tu ranu byl tuhej. Pak jsme šli do restaučačky, kde jsme měli svatbu, do Bonaparta, bylo to fajn. U jednoho stolu seděla moje mamka i můj taťka a kupodivu to v pohodě zvládli. A byla tam i taťkova přítelkyně a moje ségra s přítelem, tak jsu ráda, že jsme tam byli všichni. Tchánovci přijet nechtěli, prý jak je tam hodně lidí, tak to že oni nedojedou, ani kdyby pro ně MM přijel.. no nic, tak Lukin tam měl jen mou rodinu. Neřeším, zvykla jsem si, že oni jsou prostě jiní. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy, to je fajn, že jste měli vítání. Pak hoď do albíčka nebo na FB fotečky, těším se. Já jak budu nějaký mít, co fotila ségra a můj taťka, tak taky hodím. A malá má pořád hládek, jo? A co mrkvička vůbec, jak jí šmakuje? Už dáváš i brambory, nebo zatím jen tu mrkvičku? A hoď do albíčka nějakou fotečku, jak krmíš... :wink:

Veru, to mě moc mrzí, že Matyášek pořád tak nespí... :frowning2: Jak jste dopadli u homeopatky? Snad to bude lepší. Ten příští týden bych se ještě ozvala, ju? Ale kdyby byl Lukin celkem OK, tak co třeba pátek?

Jinak Lukin má teď taky víc hlad, krmím tak po dvou až dvou a půl hodinách přes den, v noci se budí pořád tak jednou, někdy dvakrát... uséná teď dřív, kolem sedmé a to se vzbudí tak v deset, v jedenáct a pak se vzbudí ještě třeba kolem čtvrté, nebo dneska vydržel teda až do "rána", do půl šesté!!! Katy, takže taky jsme na tom stejně, Lukin se budí tak v šest, o půl šesté, nejpozději teda o půl sedmé... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak samozřejmě usne jen na svou klasickou půlhodinku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda na několik půlhodinek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu kočky něco dělat, za chvilku se chlapi vrátí. Páá, krásnou neděli. Zítra jedem s Lukinkem na focení, tak jsu zvědavá, jak to zvládne. Snad v pohodě.
Páá, všechny zdravím, opatrujte se!
21. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Jé, Leni, tak jsme měli vítání ve stejný den :grinning:
My jsme zatím tu mrkev nenasadili, dohodli jsme se, že počkáme do těch 6 měsíců, snad už to těch 14 dní vydržím, ale hladová je, takže možná to bude dřív. Uvidím, kdy mi přeteče trpělivost :grinning: Ještě nemám stažený fotky, ale pak dám na FB :wink:
21. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahojte krajanky, hledám vhodnou plkárnu... :slight_smile: Myslíte, že by to šlo tady....? :sunglasses: :sweat_smile: Zdravím Lenajska a taky Erinku poznávám (z gymplu a i na beremku jsme se potkaly, že?) :slight_smile: No tak to tu vypadá na celkem "domácí" prostředí... Chci se hned pro začátek zepata, jestli někdo chodíte s prckem ve Vškově plavat...?
22. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahoj Ivulo, vítej:slight_smile:). Jak vidíš, naše diskuze nám tu nějak umírá, všechny babizny brázdí na FB:slight_smile:). O plavání ve Vyškově jsme se nedávno bavili, řešili jsme, že je tam studenější voda. Já chodím s prckem plavat do Brna, ale je to o dost dražší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak tu tvoji fotku si taky pamatuju z beremese :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Holky, já na FB nebudu psát, co děláme a jak se máme, protože nechci, aby si to tam přečetli ostatní, nemusí o nás vědět všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: .
Ale právě se máme na h..no, páč se mi MM zramoval na posledním zápase v sezóně. Nemůže chodit a z toho plyne, že jsem totálně KO, páč krom Matýše musím obskakovat hlavně jeho, furt kňučí, obkládek, žízeň, prášeček a už bych ho nejradši nakopala do zadku :angry: :angry: :angry: . Musím doma dělat úplně všechno a až teprve teď vidím, jak mi předtím celkem pomáhal, protože teď teda nestíhám ani zapnout PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A ještě mu dělám taxika, vozit na jednání, do kanceláře, jeho šéf je na dovolené a předal mu řízení ve firmě, takže fakt super! :frowning2:. V noci spím v obýváku, protože bez spánku bych toto nasazení nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, zítra srazík nedám, vezu ráno invalidu do práce a pak si postěžovat psycholožce. Už zase oba kňourají, musím letět
22. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahojte, Ivi taky vítám:o) Budeme to tu muset zase trošku rozjet ... mě se na FB taky nechce moc psát :unamused:
Ivi, podle fotky, co máš s Lukáškem v albu, bych taky řekla, že si Tě pamatuju z gymplu ... jsem chodila do stejné třídy s Erinkou :grinning:
Veru, taky jsem to tak doma měla - před necelým měsícem. Přítele chytly záda a to bylo stejný, přášeček, čajíček ... prostě dvě děti doma :grinning: Taky jsem z toho byla docela unavená. Naštěstí u nás to trvalo jen týden. A co se manžovi stalo? Něco s vazama?
Holky, hoďte pak nějaké fotky z toho vítání občánků. My furt uvažujeme, jestli to vůbec absolvujeme nebo ne, nějak se nám nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katy, tak jste nakonec mrkvičku odložily? My se s Nelkou opět zase pereme ... nevím, co si to teď zvykla, ale při kojení se ze začátku hrozně rozčiluje ... asi, že jí to mlíčko hned neteče nebo co. No je to fakt někdy boj, spíš než jako u krmení někdy vypadáme, jak kdybychom se rvaly :grinning: Někdy už si fakt říkám, že jí snad dám tu flašku, ale ještě pořád se držím a odolávám :slight_smile:
22. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj Paji, má výron, strašně mu to oteklo, zlomený to není, tak snad to bude v pohodě. Nebo mě fakt škrábne brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

A nevímproč panuje názor, že flaška je nějaký zlo, mně to vůbec nepřišlo. A různý bojkoty kojení máme doteď. Tak mu prostě dám flašu a hotovo, se s ním nebudu rozčilovat :sweat_smile:
Fotky z našeho vítání občánků jsou tady:
http://hejnovi.rajce.idnes.cz/Vitani_obcanku_6.12.2009/
Maty řve v postálce, ach jo, už musím zase běžet
22. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj Ivulo :slight_smile:

Jak je novej koník, nějak jsem na tuto diskuzi nezabrousila, ale napravím to :slight_smile: Dám si to do oblíbených abud :grinning:

Katy, tam ten kočár už je minulost, uvažuju uý jen čistě nad sporťákem, ale golfky nechci, ani ty lepší, furt jsou to golfky... Chci něco s pořádnýma kolečkama, musím zajít do nějakýho pořádnýho obchodu....

Nám zatím naštěstí mlíčko stačí, ty jo, ale za měsíc už příkrmy :- ) Ale budu jí 3 týdny cpát mrkev a pak až něco jinýho, bojím se skrz možnou alergii :frowning2:

Paji, já vítání občánků chtěla, ale nejsem schopná to zařídit :sweat_smile: Tak nevím, no :grinning:
23. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Teri, no já jsem to vítání právě taky nějak nebyla schopná zařídit a teď už se mi ani nějak nechce :sweat_smile:
A co Baruška, má ten exém lepší?
Veru, no ten výron mu nezávidím, já to zažila jednou na gymplu, při basketu a měla jsem taky nohu jak balón. Dali mu to do dlahy? Mě to pak dali myslím na 14 dní do dlahy.
S tou falškou, já mám docela strach, aby ji ten Nutroš nezachutnal a pak mi to kojení nebojkotovala ještě víc. V mražáku mám sice odstříkaný mlíko, ale než bych ho rozmražovala a ohřívala, tak radši chvilku bojujeme :sweat_smile:
Akorát nás teď zhruba týden zase pěkně trápí prdíky. Vždycky večer se brouček kroutí, zavírá očenka, už skoro spí a pak najednou řev, jak ji to bolí. Beruška moje, kdyby jí mohl člověk nějak pomoct. Tak ji vždycky natírám bříško, dám kapky, chovám a zpívám ... každej večer to trvá tak půl - 3/4 hodiny. :confounded: Nejhorší je, že je to až tak kolem 9, mezi 8 a půl 9 normálně usne a za půl hoďky se vzbudí tou bolestí :unamused: No snad to brzo přejde ...
23. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Páji, Nelinka má dneska 3 měsíce, toto letí :slight_smile: tak snad broučka ty prdíky zase brzo přejdou!!
Exém máme lepší, ty ložiska tam furt jsou, ale pomalinku se to zlepšuje... akorát včera měla šíleně červenou prcku a opupínkovanou, myslím, že kvůli tomu, že jsem v neděli měla ostružinovej kompot..ona se včera strašně pokakala a než jsem si toho všimla, tak v tom minimálně půl hodiny byla :unamused: Ale dneska už je zase OK :slight_smile: Ale čekají nás ještě dvě očkování, tak uvidíme....
23. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj kočky!

Ivulko ahoojky! :wink: :slight_smile: Tak konečně jsi zabrousila i sem, ju? Já sem chodím nejčastěji, na tu diskuzi kam chodíš i Ty moc ne, tam nějak nemám co psát... tady je mi to bližší a navíc se s holkama znám osobně, tak to je o něčem jiným. Vítám Tě a jsu ráda, že pokecáme i tady. :wink: Četla jsem, že jseš marod, tak ať je Ti brzo líp!!! Těším se, jak někdy vyrazíme zase na procházku. :wink:

Veru, ach jo... takže Adam je invalida, jo... to je pech. Držím palce, ať je mu brzo líp a je schopnej se sám o sebe postarat, musí to být něco teď u vás doma... jasně, chápu, jen jsem si říkala, že pro jistotu napíšu, kdybys náhodou k psycholožce nejela. Tak se uvidíme příště, pokud by byl Lukin OK po tom středečním očkování, mohly bysme něco spáchat třeba v pátek...

Páji, takže pořád bojujete při kojení? Umím si to živě představit, Lukin sebou šije pořád, je to jak boj s chobotnicí... snad to Nelku brzo přejde, držím palce!! A kdyžtak jim prostě vrazíme flašku a bude... :wink:
Jinak gratuluju Nelince ke třem měsícům! Letí to jako blázen!!!

Já zrovna třídím oblečky, 62 bodýčka jsou Lukinovi už malý, roste nějak hrozně rychle, budu dneska žehlit 68 velikost a už abych kupovala 74... mazec!!!! Zítra jsu zvědavá, kolik bude mít jak na délku, tak na váhu. A snad očkování zvládne.

Včera jsme se byli fotit u fotografky, smál se tam na celý kolo, tak by ty fotky mohly vyjít. Už se na ně těším.
Zatím fotky z vítání nemám, ségra se k posílání nějak nemá... já nemám moc pěkný, tak je zatím ani nikam dávat nebudu. Tak to chvilku asi potrvá.

Jinak k vítání, jelikož nejsme ani jeden pokřtění, tak ani u Lukina neproběhl a ani neproběhne křest, tak jsme si říkali, že aspoň to vítání absolvujeme. :slight_smile:

Jdu se nasnídat a trošku poklidit, mějte se krásně a těším se na odpoledne na prochajdu, MM přijede opět pozdě, zase hokej... tak aspoň nám ten den uteče.

Páá kočky, krásnej jarní den přeji!
23. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.