• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Páji, normálně kup tu rourku a když malá takhle pláče, tak ji ji dej, jí se uleví, nebude tolik plakat a líp usne... nám fakt hrozně pomáhá, Lukinovi kolikrát vůbec masírování, nahřívání a kopání nožkama nepomůže, jedině fakt ta rourka... úplně na něm vidím tu úlevu v obličeji, hned jak si přes ni prdne, tak se řehní... myslím že to návykový není, co má jinýho člověk udělat, aby prckovi pomohl? Kdyby mu to šlo samotnýmu vyprdět se, tak se vyprdí, ale když mu to nejde, tak mu klidně pomůžu. Teď ji třeba nepoužívám skoro vůbec, včera třeba vůbec ne, ale jsou dny, kdy musím několikrát denně. Když mu to jde, tak prdí sám... když ne, tak rourka.
Držím palce, aby to berušku brzo přešlo, už aby se začaly ty děti víc hýbat, co? :slight_smile: A mám pocit, že kolem toho třetího měsíce to Lukinovi taky tak začalo, že ho to hrozně trápilo... snad to u vás nebude mít takovej průběh jak u nás.
A myslím že si na chuť Nutrilonu nezvyknou... jak vidíš, my jsme valili jednu dobu Nutroš docela dost a teď ho nedávám vůbec, ani odstříkaný... ono to přejde, nevím co se těm mimčům v hlavičkách děje, že tak u kojení vyvádějí... ale to zvládnete!!!

Teri, ať má Barča ekzém brzo v pohodě a ať ji už netrápí!

Jdu za malým, páá
23. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Nazdárek holčiny,

tak u nás podobná situace jako o Verči. MM marodek, má zánět šlachy. Pravá ruka nateklá jak balonek, ortel lékařů nejméně tři týdny práce neschopen. Naštěstí je celkem soběstačnej. Jen občas dovalím nějakej obkládek, něco podám, otevřu... No ale jsem ráda, že teď bude chvilku doma, alespoň uvidí, jak je to s mimoušem a nebude mít pocit, že se tu flákám :wink:

Páji, chodíme k Zemánkové. Přišlo mi to jako nejlepší řešení a doktorka se mi zdá super :wink: S těma prdíkama je to hrůza :frowning2: Se vždycky děsím ať to Elču nechytne taky. Když si dám něco nadýmavýho, tak se prolívám tím fenyklovým čajem :wink:

Leni, u koho jste se byli fotit?
23. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky mě se taky moc na FB psát nechce je to tam moc veřejný. Jenže když tu nikdo nění. Včera jsem byla na vyjížďce na kole s Petříkem. Mám sedačku na kolo. Ten si tam seděl jak nějakej pán. Moc se mu to líbylo. Tk už se těším až vyjedeme zase. Konečně se to počasí umoudřilo a člověk může být s tím prckem venku.

S prdíkama vám moc neporadím, Petřík díky bohu na ně netrpěl. jen jednou ho to chytlo, když jsem snědla tatarku. Vůbec vám to nezávidím. Přeji krásný a pohodový den. :slight_smile:
23. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Tak máme sporťák doma: http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1179045 Tak doufám, že se s ním bude dobře jezdit :slight_smile:
23. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahojte,
Páji, já bych se té rourky taky nebála, když jí nebudeš používat pořád, tak to bude v pohodě, hlavně se Nelce hned uleví. Matýš má teď taky zácpu, zapomněla jsem ho vytrubkovat, ale snad se do rána pokaká sám. Už má zase strašně tvrdý bobky,chjo :unamused: :unamused: .
Teri, tak nakonec úplně jinačí kočár, jo? Tak ať slouží:slight_smile:, přidej brzo fotky, ať ho vidíme ve skutečnosti. A je to i pro nesedící mimča???

Ali, vozíš Péťu za sebou nebo před sebou? MY uvažujeme o tom vozíku za kolo, ale uvidíme, je to dost drahý :frowning2:.
Leni, kdy budou fotky?? A kdo vás fotil? I s TM nebo jen vy dva s Lukinkem?

RAdi, buď ráda, že vás prdíky netrápí, když si na to vzpomenu, bylo to příšerný!!!!

U nás doma naprd, lezeme si s MM na nervy, je mi protivnej, tak spolu moc nekomunikujeme. Má ortézu, ale přes den to má holý, aby mohl ledovat. V pátek ráno jedeme do nemocnice na kontrolu, pak hned k babičce do Hradce Králové, budu muset řídit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Matymu konečně leze zub, už je tam špičička a od soboty spí zase celkem pěkně, prozatím, tak aspoň mám sílu obsluhovat ten lazaret tady.
Dobrou noc
23. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
Teri, kočárek vypadá fakt pěkně! Vyrazíte hned zítra na procházku?
Holky, jsem dnes vyměkla a dala jsem teď večer flašku. Zase jsme u kojení bojovaly, tak jsem rozmrazila mlíko, co jsem měla v mražáku a malá vyzunkla 100ml z flašky. Tak jsem pak zkusila odstříkávat a odstříkala jsem z obou prsou dohromady 20 ml. Tak to vypadá, že mám asi k večeru málo mlíčka. Takže jsem do sebe hned hodila jogurtovej nápoj, udělala jsem si 0,5l kojícího čaje a ještě se chystám na gravimilk. Kolem 11 ještě zkusím jednou odstříkat, ať to podpořím a uvidíme. Malá je i strašně klidná, sice se zase vzbudila kvůli prdíkům, ale tolik neplakala, jen se prokopala, šla jsem jí dát párkrát dudlíka, ale nemusela jsem ji vůbec brát do náruče. Zase se mi vrátila ta "stará" Nelinka :grinning: Je fakt, že jsem teď posledních několik dní málo pila (jen kolem 2 l, normálně piju min. 3 l), myslíte, že můžu mít i kvůli tomu málo mlíka?
23. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
Rourku už používáme, dneska jsme ji po obědě zase použily ... snažím se jí teda nepoužívat moc často, ale někdy to už jinak nejde, když nezaberou kapky ani krém na bříško, ani cvičení a masírování :unamused:
Radi, fakt buď ráda, že to Elišku netrápí! Nás to teda začalo trápit víc až kolem jednoho měsíce a je fakt, že to ještě asi není nic tragickýho, Nelinka to nese docela statečně a pláče jen, když už je to asi fakt nesnesitelný!
Veru, tak zoubek už je venku? No to je super! Hlavně si, Veru, v rámci možností odpočiň a drž se!
Dobrou ...
23. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
Veru mám sedačku za sebou od Hamaxu. Petřík je v ní spokojenej. Na vozík si myslím, že je už velkej, ale je to supr na ty děti. Mají tam pohodlíčko :wink: .
23. bře 2010 ve 23:17  • Odpověz
Veru, jde dát do lehu, dneska ho prubnem :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Hoj kočky, včera byla procházka super, díky! :wink: Lukin plakal celou cestu domů, ale jak jsem ho vyslíkla, tak si začal povídat, pak jsme pocvičili s nožkama, dala jsem rourku, byl zase šíleně natlakovanej a byl chvilku klid... pak zase chvilku plakal, ale úplně těsně před spaním byl v pohodě, dala jsem ho do postýlky, ještě nespal, chvilku koukal a pak usnul. Já jsem odešla a jak jsem se vrátila, už spal. V noci se zase vzbudil hemžením a hekáním, tak znova rourka... a k ránu taky, ale to jsem jen masírovala a tlačila nožky. Je to fakt děs s tím bolením, hrozně je to broučky musí trápit, kolikrát už fakt nevím, jak pomoct... :unamused: Snad to fakt jednou přejde.

Páji, dala jsi flašku, jo? No vidíš, a byl klid... neboj, Nelka si na flašku určitě nezvykne, prso je prso... :wink: Je to přejde a zase se jim kojení zalíbí, neboj. :wink: Za pár dní bude klid. Vydržať!! Škoda, že to mlíčko už nejde tak odstříkávat, co? Pomohl ten čaj a Gravimilk? A těma tekutinama to taky může být... musíme prostě hodně pít, aby bylo i trošku víc mlíčka, než kolik děti vypijou.

Teri, kočárek moc pěknej, ať slouží! Pak hoď nějaký fotečky z reálu. Tak ať se Barunce v něm líbí. :wink: A je s korbičkou jen po směru jízdy, jo?

Veru, to mě mrzí, že máte s TM takovou tichou domácnost... snad bude brzo líp. :wink: Budeš řídit do HR.Kr? Tak dobře dojeďte, urtčitě to zvládneš! :wink: A zoubek bude už co nevidět venku, to je super. Tak ať mu to spaní vydrží co nejdýl. :wink:
Co příští týden, neměla bys někdy čásek, že bych dojela třeba do Holubic?
Jinak hjá bch vozítko za kolo nepořizovala, bála bych se, že se něco stane, nezdá se mi to moc bezpečný.. radši bych fakt pořídila sedátko na kolo.

Jinak jsme byli fotit u pí Dvořákové, Lenčiny tchýně, fotečky by měly být tento týden, tak jsu zvědavá.

Ali, to je super, že se Petříkovi na kole líbilo. Zas něco jinýho, že? Tak hodně šťastně najetých kilometrů!

Jdu něco dělat, o čtvrt na jednu jdeme k dr. na kontrolu a na to očkování, tak snad to bude pak v pohodě a nebude mít Lukin nějaký problémy... jsu fakt zvědavá, kolik váží a měří. Tipuju míru 68cm a váhu 6 a půl kila. Tak uvidíme.

Pěkný den všem, pááá!
24. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojte kočky :slight_smile: Pajo, podle fotek tě poznávám taky z gymplu od vidění :slight_smile: Svět je malej... :sunglasses: Díky za info ohledně plavání. My teď chodíme plavat v Kroměříži (manžel tam pracuje, tak nás vozí...). Je to tam fajn, voda teplá, dobrá lektorka... ale přece jen, je to z ruky, tak jsem uvažovala o Vyškově, ale pokud jsou zkušnosti špatný... Radši budem dojíždět (btw jedna lekce 3/4 hodiny nás vyjde na 150 Kč, což se mi zdá krásný. Kolik platíte vy? A kolik to stojí v tom Vyškově, víte?)

Jinak koliky jsou fakt nepříjemná záležitost... Lukášek tím taky prošel nejintenzivněji kolem 3 měsíců. Okamžitě zabraly probio kapky a pokud se bojíte rourky, pediatr nám doporučil jen obyčejný teploměr. Ten v nejhorším pomohl bezvadně. :slight_smile: Tak držím palečky, ať je to brzo za váma. :slight_smile:
24. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Ahojte, Ivi, my teploměr taky zkoušeli. Ještě jsem si pamatuju, jak mamka teploměr používala, když byl brácha mimčo. Ale u nás to moc nezabralo, asi se moc bojím ... ta rourka je fakt mnohem lepší :slight_smile:
Leni, v noci (v 5 a pak v 8) bylo kojo úplně v pohodě, takže se mlíčko dotvořilo. Snažila jsem se ráno zase něco odstříkat, abych to podpořila. Piju od rána čaj, na oběd jsem si udělala dvě palačinky s tvarohem - celou jednu vaničku jsem si na to dala a teď se chystám zase na gravimilk. No snad to nějak rozjedeme, aby to berušce stačilo. V nejhorším dáme dnes večer poprvé nutroš, uvidíme. A co Vy? Jak dopadla kontrola? Co očkování?

Teri, jak se jezdilo z kočárkem? Dobrý? Jak se v něm Baru líbilo?
Ivi, s cenou tady na bazéně neporadím :unamused: Ale mám pocit, že se to taky pohybovala nějak kolem 200 Kč. Snad se tu brzo ukáže nějaká z holek, co tam chodí ... :slight_smile:
24. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky, jen v rychlosti, hlásím se po kontrole ve 4 měsících, Lukin váží 6620g a měří 67cm, čahounek. :slight_smile: Tak mi to skoro vyšlo ten tip. Hexu dostal, chvilku plakal, ale pak byl v pohodě a v kočárku hned vytuhnul. Pneumokoka dostane příště, poprvé jsem to nechtěla hrotit. Jinak vše OK, uvidíme, jaká bude reakce na očkování, snad v pohodě.

Páji, zítra taky dobře dopadněte a písni pak co a jak. :wink: Týjo, palačinky, mňááám... taky si asi udělám, navnadila jsi mě. :wink: Jen nevím jestli s tvarohem, snažím se z mléčných výrobků jíst jen ty zakysané, co když měl Lukin ty zelený hovínka z kravskýho mlíka...
Jinak bazén ve Vyškově, my kdybysme začali chodit, tak to už bude teplo, uvažuju že bysme tam chodili, i když je to jinde možná lepší... ale mně ten Vyškov docela vyhovuje, líp jak Brno, tam bysme museli jet ještě MHD...
Páji, budete s Nelkou chodit?

Ivi, tak Lukin měl bolení bříška taky nejvíc kolem třetího měsíce, jo? A kdy to tak přestalo?
No snad už to bude co nevidět pryč, dr. poklepala na bříško a bylo zase úplně dutý, ach jo... :unamused:

Jdu za hladovcem, pěknej zbytek dne!
24. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
Kočárek supr, jsem zatím nadšená! Lehce se ovládá, zvládl rozbitý chodníky, stříška jde hodně sklopit, takže proti sluníčku supr, Baru čučela jak puk, kde je, protože to vypadá úplně jinak, ale spinkala 1,5h jak andílek :slight_smile:

Leni, sedačka jde po i proti směru, takže teďka jezdím proti a až bude Baru větší, tak to potom předěláme...
24. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky, nějak nestíhám psát, teď jsem dodělala dvě daňový přiznání a ještě bych měla plnit manželské povinnosti :slight_smile:

Ivi: ohledně plavání, my jezdíme plavat do Prostějova, za 30 min. 175 kč, ale voda teplá, příjemné prostředí zkušená lektorka atd., teď na tom nejsme nic moc s penězama a tak jsme začali chodit do Vyškova a hrůza, jak budu mít peníze, tak budeme zase jezdit do PV :unamused:
24. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Tak máme za sebou první nutroš :slight_smile: Mlíko jsem prostě teď večer zase neměla! Nevím proč. Nelka už prso vůbec nechtěla, protože už jsem tam fakt nic neměla. Během dne se mi podařilo odstříkat 50ml, tak jsem ji dala to a pak necelou jednu dávku nutroše. Jsem byla dnes v lékárně a koupila jsem si homeopatika na podporu kojení, tak uvidíme, jestli něco zabere. Rvu do sebe samý mléčný výrobky a vodu a kojící čaje ... tak třeba se to spraví. Zatím budem dávat večer nutroš ... nechce se mi ji i sebe stresovat půl hodinovým kojením nekojením a pak ještě usínáním s pláčem ...

Zuzi a kolik to stojí to plavání tady ve Vyškově?
Teri, to je dobře, že se kočárek zatím osvědčil:o) Takže korbičku už nadobro odkládáš?
Leni, Lukášek je fakt dlouhánek :slight_smile: Krásný míry!!! A co teplota? Neměl ji teď večer? Zítra určo napíšu, jak jsme dopadly u dr. :wink: Taky chci nechat naočkovat jen hexu ...

Holky, jak je to teď s pícháním oušek na náušničky? Kdy se to dělá? Je lepší nechat píchnout nebo nastřelit?
24. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj, u nás nic moc, tak nějak mám náladu na bodu mrazu :unamused: :unamused: .

Ve Vyškově to stojí 100Kč/30min, ne? Já v Brně platí 260Kč/30min :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už půjdeme naposledy, je to fakt moc drahý.

Paji neboj, určitě se kojo rozjede zase do normálu, já jsem to měla několikrát tak a pak už zase dobrý:slight_smile:
Leni příští týden se ozvu, já teď ani nevím, co je za den, jsem úplně mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak Lukínek je teda fakt čahoun:slight_smile:)))

Jo a ještě bych měla vzkaz pro Hannah - promiň, přijde mi dost trapný, že se tady vždycky zjevíš, přidáš odkaz a nic. Co tak nějakej pozdrav nebo pár slov????!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

Jsem KO, dobrou
24. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Holky omlouvám se, ale jsem ted nějak mimo, dneska mi manžel ráno odletěl do Ameriky a vrátí se mi až 14.8.
24. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
Paji, mléčný výrobky na podporu kojení? To mi jaksi uniklo...Ale s mlékem obecně bych to radši nepřeháněla... Asi prostě hodně kojit, mám pocit, že asi taky mám teď míň mlíka, Barča je jaksi hodně uřvaná, tak doufám, že se to břzo spraví....
25. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
Ahoj kočky, tak noc v pohodě, i večerní usínání, Lukin zatím bez teplot, klepu... teď ho půjdu převlíct a přebalit, tak zkusmo změřím, ale zdá se mi v pohodě. Snad to tak bude i nadále. Jen to bříško ho trápí, ráno se zase vzbudil hekáním a tlačením, ale nemohl ze sebe nic dostat... :frowning2: trošku jsem zase pomasírovala bříško, stlačila nožky, něco z něho šlo, ale zbytek pak jedině rourkou. Vystříklo to z něj, že jsem se musela převlíct a vytřít podlahu na zemi v koupelně. :grinning: Já jsem věděla, proč dávám přebalovák do koupelny... :grinning:

Páji, držím palce, aby se to zase zlepšilo. Já mám taky pocit, že se to mlíčko vytvoří nejvíc tím, jak děti pijou. Ale jdeš na to dobrou cestou. Možná bych ji přes den ještě častěji přikládala a zkusila odstříkat hned po kojení, to se doporučuje na těch stránkách kojení.net. Držím palce!!! A snad i to bříško Nelku přestane zlobit, fakt už aby se dítka začaly hýbat... Moje dr. má doma tři kluky a říkala, že si s každým užila svoje, že ty koliky můžou být někdy fakt drsný... ale že to fakt pak přejde. Tak snad, musíme doufat!!!!
Držím vám palce, ať to vše zvládnete a jste bez teplot. :wink: S naušničkama snad někdo poradí.
A ty mléčný výrobky jsou fakt zrádný, radši se doporučují ty kysaný... Lukin na to reaguje blbě, na ty nekysaný. Dřív jsem se prolívala mlíkem a jedla hodně tvarohu a to jsem mu asi udělala taky zle...

Teri, to je super, že kočárek dobře jezdí. Tak ať vám dobře slouží. Pak jsem si ten odkaz pročetla pozorněji a viděla, že jde dát na obě strany. Vypadá fakt super.

Veru... :frowning2: Bude líp, musí!!! Tak jak budeš mít chvilku a lepší náladu, příští týden zatím nic nemám, mohli bysme s Lukinkem dojet. :wink: Ráda vás uvidím. A i Lukáš teď občas začíná plakat v kočárku, tak nejseš sama s plačícím dítětem v kočárku... :wink:
Týjo, ten bazén je tak drahej? To je mazec!

No já asi budu jezdit to toho Vyškova, na Brno fakt nemáme peníze... snad to tam nebude tak hrozný v té vířivce ze začátku...

Zuzi, vidím že jseš v jednom kole... snad se vám daří dobře. Máte krásný fotečky z toho ateliéru, je to paráda! :wink:

Hannah, nějak si ani nevybavuju, že by sis s náma někdy psala a diskutovala? Hodíš fakt jen odkaz a nic... Dost divný, nezdá se ti? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Krásný den kočky přeji, jdu pověsit prádlo a za tou naší dlouhou prďolkou ukecanou... :slight_smile:

Pááá!
25. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobré ranko všem. Včera jsme si udělali s Petříkem výlet ke kámošce do Olomouce. Jely jsme vlakem. Petřík je unešenej z vláčku tak jsme nemohly jet jinak.Jinak úžasně strávený den. Procházka po olomouckém námestí a pak po smet. sadech, kde jsme našli oplocené děcké hřiště. Maleej si tam pěkně vyhrál a ani nechtěl domů.

Leni to mě mrzí, že Lukáška pořát trápí bříško.

Teri tak vyjížďka s novým kočárkem dopadla dobře, tak to je supr :wink: .
25. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahojte, tak my jsme dnes od 4 vzhůru. Nelku trápilo bříško, nezabrala ani rourka. Leželi jsme v posteli, Nelinka chvilku plakala, chvilku si se mnou vykládala, chvilku pospávala, chvilku zase kojení. No hrůza. A teď se mi tu konečně před 10 minutami pokakala. A najednou mám úplně jiný dítě, řehni se tu, hraje si s hračkama, vykládá ... no spokojená jak želva :grinning: Kéž by jí tak bylo pořád. No hlavně fajn, že se jí ulevilo, když jdeme na to očkování, aspoň bude v lepší náladě.
S tím mlíkem, já taky mlíka moc nepiju. Jím teda ten tvaroh a piju hlavně různý zakysaný nápoje:o)

Leni, už aby ty prdíky fakt přestaly!!! Čím to je, že to jedno dítě tak trápí a druhý je naprosto v pohodě. Přitom já jím probiotika, malá jí probiotika ... už nevím, co bych dělala, jen abych jí ulevila. Zvláštní, že se to teď tak zhoršilo. Jestli to fakt může být tím jiným složením mlíka ... Jinak se Nelku snažím přikládat častěji, ale ono to nemá moc smysl, protože se prostě vzteká a nic nevysaje, jen mi to prso chytne, jednou potáhne a když to hned neteče, tak se pustí. Akorát mám teď pěkně bolavý bradavky :unamused: Tak se snažím aspoň po každým kojení něco odstříkat. Včera v 11 večer jsem ještě odstříkala z obou prsou - no stejně jen dohromady 80 ml, ale aspoň bude něco na večer na dokrm :slight_smile:

Leni, už jsme na ten bazén s kamoškou volaly. Budeme muset začít až v září :unamused: , protože jsou ti naši prckové moc malí :unamused: Takže se prý máme ozvat někdy na začátku srpna, přihlásit se a někdy na konci srpna nebo na začátku září bude informativní schůzka, kde se rozdělíme do skupinek podle toho kdy a v kolik to bude komu vyhovovat. Ta výřivka tu ve Vyškově prý není špatná, ale jestli pak budeme s Nelkou pokračovat i dál, to teda nevím. I na mě je v tom bazéně dole zima :unamused:

Teri, taky bojujete? U nás to právě začalo tím, že byla Nelka hodně uplakaná, což u ní není normální. Napřed jsem myslela, že je to jen to bříško, ale když plakala i po tom, co jsem jí ulevila rourkou, tak bylo jasné, že je to něco jiného a když jsem dokrmila z falšky, tak byla fakt najednou klidná a krásně spinkala ...
25. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem po dlouhé době nakoukla. A k tomu bolení bříška.......nosíte mimča v šátku nebo možná už i nosítku? Dejvík na bolení břicha vůbec netrpěl, ale moje neteř byla na tohle fakt chudinka. Jednu chvíli zabíraly probiotické kapky, pak ani ty ne. Docela pomohlo jak jí ségra začala nosit v manduce. Když měla takový ty hysterický stavy a dala jí do nosítka do takové té klubíčkové polohy, často se rychle utišila, vyprděla, pokadila...........já jen tip co by mohlo pomoct. Jinak držím palce, at máte tohle období za sebou.
K vyškovskému bazénu. My teda jezdíme plavat do Brna, cena je trošku nižší než u Verči, ale taky přes dvě stovky. Nějak si nedokážu představit to plavání ve Vyškově v tom bazéně dole. Byli jsme tam s Dejvíkem jednou a docela se klepal zimou a chytl pak rýmu. Ted jsme byli znova a už to šlo. Takže mám pocit, že ta teplota vody je pro malé děti kolem roku docela nízká.
25. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Marci, já právě malou nosím buď na rukách v klubíčku nebo právě v tom šátku a je fakt, že jí to vždycky hodně uleví ... ale taky ne vždy :unamused:
Ve Vyškově v tom bazéně dole hlavně taky hrozně táhne ... jak to mají propojený s tím venkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak my se právě vrátily z 3-měsíční kontroly. Máme 59 cm a 5100 g. Takže jsme taky trošku drobnější. Paní doktorka říkala, že si nemám dělat hlavu z kojení, ať vždycky nakojím z obou prsou, což dělám a když jí to nebude stačit, tak ať jí dám nutrilon, že se to určitě upraví, ale může to chvilku trvat. Byly jsme pochválený za pasení koníčků, ale jinak byla malá strašně unavená, od těch 4 skoro nespala, takže tam pofňukávala a u očkování pěkně hysterčila. Domluvila jsem se, že píchneme jen hexu a příště sinflorix. Teď spí beruška v sedačce, dospává to ráno :slight_smile:
25. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Páji, jak jsem Ti už psala, mrzí mě že malou taky tak trápí bříško.. už aby to fakt přestalo, bo někdy je to fakt už na palicu. Já už taky kolikrát nevím co by pomohlo.. dneska jsem dala Lukinovi i trošku dětskýho čaje, je od ukončenýho 1. měsíce, sáčkovanej. Nevím jestli to bylo ním, ale pak se totálně pokadil a vyprděl jak už dlouho ne... ale to mohlo být i kapkama, rourkou co jsem dávala předtím.. těžko říct. Jen že už taky kolikrát nevím co, tak jsem zkusila ten čajík. Moc ho nevypil, tak desítku, ze začátku to hodně plival, z flašky nechtěl vůbec, tak po lžičkách.
Mám pocit, že si to dělá sám, jak se odtrhává od prsu, tak je pak plnej vzduchu, pak si kolikrát ani moc nebrkne, tak musí být zákonitě plnej vzduchu.
Páji, tak snad se to kojení zlepší, jak víš, já kojím teď už pořád z obou, nedá se nic dělat, ale hlavně, že kojím... sice je to boj, ale nějak to jde a malej přibývá ukázkově. A malá Ti taky krásně přibírá, tak je to paráda. :wink: Nějak to musíme vydržet, snad to bude dobrý. A Nelka je v tomhle ukázněnější než Lukin, určitě to nebude dlouho trvat. :wink: A není drobnější, to jen ten náš je čahoun. :grinning:

Marci ahojky! Manducu chceme koupit, už asi i víme kterou, tak tam někdy třeba příští týden skočíme, nebo ten další. Věřím tomu, že i Lukin se v nosítku zklidní, včera k večeru zase koncert jako prase... :angry: :unamused:
Ale při usínání už byl v pohodě... nevím, co se mu děje v hlavičce.

Páji, až v září to plavání? Jakože přes léto tam nejsou, tak naše prcky vezmou rovnou až na podzim, jo? :unamused: To je blbý, říkala jsem si, že v tom květnu/červnu by to bylo fajn, že bude teplo...

Dneska jsme nebyli ani venku, jak tak děsně fučí, ale zítra už půjdem. Tak jdu za Lukinem, už tam zase pofňukává...
Zatím má jen trošku zvýšenou teplotu, ale u něj to může být i normální, tak snad to vydrží.
Páji, snad budete mít dobrej průběh i u Nelky.

Zdravím všechny, krásnej zbytek dne!
25. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
Alčo, byli jste v Olmiku, jo? Já to tam miluju... kdybysme tam měli s MM práci, tak bych se tam hned odstěhovala. Fakt to město miluju. Po náměstí a Smetanových sadech bych se mohla procházet furt. :slight_smile: To je fajn, že jste si výlet užili.
25. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Tak fotky kočárku.... Dneska jsme daly dlouhou procházku a zatím jsme fakt nadšená :grinning:
25. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Tak ty fotky :grinning:
25. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Leni, vidíš, jediný město, kam bych se ráda odstěhovala, kdyby tam m měl právi, je taky Olomouc :slight_smile: No nic no :grinning:

Holky, s těma prdíkama, to je hrozný :frowning2: Moc mě mrzí, že na to vaši prcci trpí, ale jsem straaašně ráda, že Baru ne, bych se asi zbláznila!! Ale každou chvíli by to mělo přejít, ne? Už by se měli víc hýbat...Tak ať je top brzo :slight_smile:
26. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.