• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
ahojky, tak se nám ten prodloužený víkend chýlí ke konci, co? :wink: Ještě, že se zase bude chodit do práce jen 4 dny :slight_smile:
Koukám, že jste si víkend hezky, užily (až na pár výjimek)... :slight_smile: :slight_smile:

Kaci, to je mi líto.. :cry: Věřím, že ti Tomášek všechno vynahradí. :wink:
Leni.dv, já bych MM nepustila ani náhodou. Ale je fakt, že peníze jsou potřeba a bez práce to nejde... Pokud se cítíš dobře, tak to možná nebude tak rizikový. Zrovna včera jsme se o něčem bavili s bráchou a švagrovou a zmínili, že jí odpol. a večer hodně natekly nohy, že když na ni zmáčkli prstem, tak zůstal důlek. A v noci už jeli do porodnice :wink:
Luci, úplně Áďovi závidím tu oslavu. :slight_smile: Koukám, že to v práci fakt nemáš jednoduchý. Doufám, že bude malej brzo zdravej, aby si to oslavu mohl krásně užít. :wink: Předpokládám, že tam nikdo ani netuší, čím zrovna s manželem procházíte a že už tam možná dlouho nebudeš...
3. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Já si musím postěžovat, že mě MM nepolíbil pod rozkvetlou třešní :confounded: Byli jsme od pátečního rána 2 dny u našich a MM usoudil, že když už je okvetlá, že to nemá cenu :angry: Prý je na mě vidět, že jsem byla políbená až až (těhu) ... :grinning:
V pátek večer jsme hezky grilovali, docela jsme se pobavili :slight_smile: Grilovanýho masíčka jsem měla jen kousek, ani jsem na něj neměla chuť. Víc mi bodla topinka :slight_smile:
Malej synoveček je pěknej drak, lítá kde může a ikdyž pořád padá na zadek, tak ani nebrečí.. A neustále něco cpe do pusy, ať je to starej rohlík, tráva, hlína, hračka .... cokoliv.... :grinning: Nemůže být ani vteřinu bez dozoru.

Lenajsku, ten tvůj manža by si zasloužil pěkně na zadek. Jsi fakt silná holka, že to zvládáš, takhle se nervovat. :confused: Vůbec ho nechápu, proč tě takhle stresuje, když ví, že jsi konečně po těch letech těhu a měla by jsi být v klidu, pohodě a pěkně opečovávaná. :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Viděla jste některá včera TV noviny na NOvě, jak tam bylo o té mamině, co na ObilŇáku porodila mrtvýho chlapečka, co měl přes 6 kg a doktorka ji nutila porodil normálně a mamině se zkazila plodovka... ?? Úplně mě to dostalo. Slzičce jsem se neubránila :cry: Vůbec si to nedokážu představit. :pensive: Chudák mamina.

A teď jsem četla, že Paroubková je těhotná. To se teda Jiřík pěkně činí :wink:
3. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
Teda Pavli, to je hrozný. Někdy když slyším "přirozené porody za každou cenu", tak mě mrazí. To je hrozný. Ještě že jsem to včera neviděla, bylo by mi na nic celý večer :pensive:

O Paroubkové mi to teď četl můj z netu, tak už to taky vím. No už jednou potratila, tak snad jí to teď klapne. Budiž jí přáno!

Mě otékaly nohy dost ke konci, jak psala Hanka, teď ke konci to bývá dost častý. Já to dřív nemívala. Ale tentokrát mi otékaly už od poloviny těhotenství. Není o co stát. Měla jsem pocit, že je mám dřevěný, tak jsem doma sedávala s nohama nahoru. Aspoň se mi trochu ulevilo
3. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Huj holky huš sme doma z výletu, bylo super, Matýsek byl samozřejmě totál hin z mega psa, jen se nadlábnu dočtu si Vás a dodám fota :grinning:
3. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
Luci: Tak dinosaurci jo? No si vlastně psala jakej byl hrdina u T-rexe v dinoparku :grinning:

paji: Tak já taky nebyla políbená, tak snad příští rok no :grinning: Teda to sem neviděla ty zrpávy, to muselo být strašný, chudák holka :cry:
3. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Holky, můžete mi prosím poradit? Jaký je klasický rozměr peřinky a polštářku v postýlce? 120 x 90 a 60 x 40? Přemýšlím, že bych si už asi koupila první povlečení, ale jelikož nemám ani postýlku ani peřinky, tak nechci koupit něco zbytečně..
3. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Paji, tak to nějak bude. Malá tam spí, tak ti to teď nezměřím. Ale klasika rozměry mají všechny hotový povlečení. Je tam přímo napsáno, že je to do dětské postýlky. Já měla nějaký letní tak jsem dokupovala jen flanelový. Myslela jsem ,že si spíš ušiju, ale neoplatí se to. Flanelový je dražší, stálo 520,-
3. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Hani, Jj dinosaurus... v Dinoparku byl potom už statečnej, jen ten T-REX ho dohnal až k pláči :grinning: zaboha k němu nechtěl, jenomže kolem něho musíš projít, takže to vzal přes trávu (tam kam se nesmí) a mazal jako neřízená střela z kopce dolů :grinning:

Paji, v práci to šéfová ví o co jde (že se snažíme o to mímo), ale je fakt, že z toho není moc nadšená. Však mi holky řekli, že jim tam za chvilu budu akorát zavazet a že už má místo mě kočenu (na moje místo...). Takže asi tak nějak :pensive: pokud to půjde, tak bych šla na neschopenku co nejdřív, abych se tam zbytečně nestresovala. Neříkám, že se to povede napoprvé (moc tomu nevěřím), ale co kdyby náhodou... a přijít o to, jenom proto, že se člověk nervoval v práci...........to mi za to nestojí :pensive:
3. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
Jinak to povlečení... no, většinou to tam bývá napsané, že to je povlečení do postýlky (aspoň doufám :confused:) a kdyby to tam napsané nebylo, není tak těžké se jich přímo zeptat.
3. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Luci, nestojí to za to, fakt. Máš recht. Mysli na sebe, hlavně ať to klapne a jste zdraví :wink:
3. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
m1rti: kujíkuju :wink: :grinning:
3. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
paji: Klasickej rozměr povlečení do dětské postýlky bývá 120x60cm, ale třeba Matějovský má 130x60
3. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
KAci, je mi to moc lito :pensive: Hodne sil, at to zarizovani zvladnes!!!

Jinak grilovacka byla paradni, bezva nalada i pocasi...Hani, myslim, ze by se uz bratranek mohl pochlubit, ze zu tehotna:grinning: :wink:
3. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Teri týjo ty si už 15tt :astonished: No mohl to napsat Peťovi aspoň do mejlu si taky myslím, ale furt mlží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
No on tvrdil, ze to nevedel jiste, tedka uz to ma potvrzeny primo od zdroje:grinning:
3. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Tak už jsem též zpět. Byla jsem za ségrou, dali si kávičku a pak jsme natírali tu druhou postýlku, co budu mít v obýváku. Docela mě to i zmohlo :grinning: Dřepět nebo být zohlá už je nadliský výkon, to by člověk nevěřil :grinning: No a přijela za ní na chvíli kamarádka s 2 měsíčním Vojtíškem, tak jsem se pokochola :dizzy_face: Ale je to už kus chlapa, taky při narození měl něco málo přes 4 kila :slight_smile:
3. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
3. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Šiš, jsem se nějak rozepsala, se omlouvám... :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
leni: Tak přípravy na prcka už finišují jo? Ten se bude mít, tak vyladěný postýlky :dizzy_face:

lenajsku: Já do solné chodila jako těhula furt, prý je to pro mimi i dobré :dizzy_face: a mě to dělalo dobře i skrz to žer tam byl chládek když venku byly ty pařáky. Jestli zjistíš ty homeopatika dej mi sim sim taky vědět, bych je brala všema deseti, ta tráva to je taky moje smrt, tenlhe týden tady sekali trváu na sídlišti a stačilo mi jen otevřený okno a řezaly mě oči strašně. Jinak povlečení já mám jen bavlnu, froté se mi zdálo moc teplý :confused: My byli des u bývalé kolegyně z práce v Opatovicích.
3. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Hani, tak to jsi mě potěšila s tou jeskyní, zajdu. Ty jsi chodila asi do Vyškova, je to tam dobrý? Cítila jsi na sobě, že to má na Tebe dobrý účinky?
A tady je odkaz na ten homeopatický lék:http://www.lekynainternetu.cz/p/boiron-rhinallergy-60-tbl/
Četla jsem diskuze, že někomu to účinkuje, někomu ne, ale za zkoušku člověk nic nedá, a kdyby to aspoň trošku mělo pomoct, proč ne. :wink:
Jdu na ten hokej, ahooojky!
3. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
leni: Jj já chodila do té u nemocnice a musím říct že to fakt bylo poznat, o hodně líp se mi tam dýchalo i potom a krásně sem se tam uvolnila a i na ekzém mi to pomohlo :wink: Si myslím že i když to nepomůže rozhodně to neuškodí :wink:

Kuji za ty homeopatika, odpo valím do města to koupit
3. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Lenajsku, ahoj kočko :slight_smile: trošku jsem tě nepochopila, jak jsi to myslela s tou neschopenkou...že to mám ještě zvážit :confused: můžeš mi to nějak vysvětlit, jsem dneska nějaká nachápavá (hihi)

Jinak jsme už taky pár krát byli v solné jeskyni a i když nejsem těhule, myslím si, že těhulkám by to nemělo ublížit, tak proč si tam nezajít a neodreagovat se, no ne :grinning: je to tam čupr!

Jj, dort ve stylu dinosaura. Hned pošlu odkaz, jen co na to přijdu jak to udělat :angry:

Leni dv., ty se teda na to mimčo připravuješ ve velkém :grinning: natřená druhá postýlka, ty jsi ale v těhu šikulka. Hlavně buď opatrná :wink:
3. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Hani, taky tam chodíme :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Luci je to tam fajn, ta paní co to obsluhuje je moc milá a Áďa si tam tuším může i pohrát v tom koutku pro děti co? :slight_smile: DLouho sem tam nebyla, teď nějak není čas :sweat_smile: , ale jak byl teď malý nemocný tak sem si říkala že bych tam zašla někdy i s ním prý je to dobrý i pro prcky na ty dýchací cesty, tak co bych pro něj neudělala že :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Hani, to je u nemocnice? Tak to hned zjistím a jak by byl třeba příští týden ten srazík, objednala bych se tam, to by bylo fajn.
Luci, já si to asi blbě přečetla ten Tvůj příspěvek, spíš já jsu dneska nějaká mimo, myslela jsem že ještě nevíš, jestli půjdeš na PN, ale když jsem si to přečetla znova, zjistila, že chceš jít... v tom připadku se omlouvám a plně Tě podporuju. :wink: :grinning:
Hani, nevíš, kolik to tam stojí? To je na 45min, že? A najdu to? Já u nemocnice párkrát byla, jak jsem loni jezdila za MM jak tam ležel, ale jinak teda moc neznám to okolí. A chodíš tam oblečená, nebo jseš třeba v plavkách a županu? Bo na té svatebce jsme byli v plavkách a dostali jsme župan, ale bylo t ov rámci lázeňskýho komplexu v Piešťanech, pak jsme se šli koupat, tak asi i proto ty plavky.
3. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Leni u ní je lepší se domluvit po telefonu, ona tam pořád nesedí, zkusím pohledat číslo mmnt :wink: 45 minut bylo za 150,- tuším , já chodila na permici :slight_smile: Chodí se tam normálně oblečený, je tam docela chladno, akorát se teda vyzouvá.
3. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Hani, je to tam fakt super. Jj, Áďovi se to tam moc líbí..pěkně si tam pohraje a člověk si i odpočne.
Já tam s ním chodím, když mám volno z práce a spojíme to vždycky s Aqvaparkem u vás ve Vyškově :wink: tam je to taky bezvadný, když tam není plno.

Leni, to máš dneska jedno.. jsem taky nějaká přejetá, MM mi musí všechno říkat pomalu 10x než něco pochopím a má ze mě srandu.
3. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
3. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.