• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci, já teď taky kupuju bebu, je levnější a mně chutná víc, Matymu je to jedno:slight_smile:). A kapky že mají zabrat až v půl roce? To je dost divný ...... Nám taky nezabraly a rozhodla jse se vydržet. A jestli Verunka tak málo kaká, tak pláče asi opravdu kvůli bříšku, Mat má doteď náladu podle toho, jestli se vysejří nebo ne
29. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj Veru, ohledně bříška to bude muset být, ale nerozumím tomu, proč jí to nejde..páč tu rourku tam ani pořádně nestrčím a už to z ní letí. Nemá to vůbec tvrdé, spíš tekuté..ale průjem to není, takže tomu nerozumím :confounded: a pláče i potom.
Je to na palicu, když nevíme proč pláče a nic nepomáhá.

Manže dneska jede pryč a vrátí se kdoví kdy, se tady asi zcvoknu :pensive: :pensive:
29. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
Luci já než jsem se rozkojila tak jsem používala Hipp a pak přecházela na Bebu. Mezi přechodem byl malej protivnej než si zvykl na jiný mlíko. Tak se neboj jak budeš přecházet, že bude malá pořád protivná. Třeba jak přejdete úplně na tu Bebu, tak bude malá spokojená :wink: .
29. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
Jen v rychlosti, Luci, s těma probiotikama se dr. dost sekla, ne? Že by zabraly aý po půl roce, to by se rodiče nedoplatili a dítě by pořád plakalo že ho bolí bříško a neprdělo by, dr. má teda dost divnej názor. Zkus proštudovat www.probiotickekapky.cz, je tam i databáze otázek a odpovědí, tak zkus mrknout. Nevěděla jsem, že se malá sama pořádně nevykadí, že až za pomoci rourky. Jinak malá už má měsíc, tak možná bys jí mohla zkusit dát i trošku dětskýho čajíčku, já ho koupila v sáčkách, je myslím heřmánkovej a prodává se v lékárně, je od ukončeného 1. měsíce. Třeba by to malé pomohlo se vykakat...
S těma UM nemám moc zkušeností tak nevím. A divný je, že pláče i po té rource, i když se jí uleví... tak pak jedině jí možná fakt nesedí tem Nutroš a Beba jí pomůže...
A s tím šátkem nebo nějakým jiným nosítkem bych to určitě zkusila, myslím že všechno lepší než pláč, třeba by se tam uklidnila a bylo by jí tam fajn. :wink:

Veru, Matyášek je éro... :wink: :grinning: Asi mu ta kost chutnala, co? :grinning: A jak to dopadlo s miskou s vodou? :grinning:

Letím, tchýně už zvoní, ještě se navečer zjevím.
29. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
Luci, my dáváme taky bebu, dr nám tehdy říkala, že je taková hustější, že víc zasytí. Musíš ty UM vyzkoušet, každýmu sedí něco jiného. Těžko říct, proč pláče :frowning2: Zkus třeba i ty čajíčky, jak píše Leňa. Neřekla bych, že to budou problémy s bříškem, když ho má měkké. Ale nevím, no. Člověk pak už vyzkouší kde co, co? :unamused: Zkus si půjčit ten šátek a nošení v šátku, třeba bude klidnější, když bude takhle u tebe.

Veru, čípek jsem dala zas včera na noc a prd platný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stejně nespal. Ani nepočítám, kolikrát k němu vstávám já. Ale nedivím se Adámkovi, že nemůže spát - průjem a do toho ještě leze zub, chuďátko moje :frowning2:
29. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
Holky, koupila jsem v lékárně fenyklový čajík a ten ji dáváme už několik dní..páč ho může a dneska jsem ji koupila i ten heřmánkový, takže asi tak.

Leni, já ji tu rourku ani nezasunu a už to z ní letí, ale když se snaží kolikrát přes den sama, tak si akorát prcne a nic víc. Takže nevím čím to teda může být.. a je teda fakt, že ji ten Nutrilon třeba nesedl a po Bebe ji bude dobře.
Nejhorší je to, že člověk neví co by už vymyslel, aby ji pomohl a zároveň byl v klidu i on. Snažím se nestresovat, ale zase jsme se dneska rozbrečela a musela jsem se na chvilku zavřít v ložnici, abych se uklidnila :pensive: :pensive: teď jsem ji dala do košíku a jezdila s ním po obyváku aby usnula, jsem zvědavá jak dlouho ji to spaní vydrží. Za chvilku dojde Áďa ze školky a jsem na ně sama..

Tak se mějte a když bude čas, tak mrknu.
Jinak moc díky za rady!!!!

Veru, jak budu mít chvilku, tak ti písnu sms a domluvíme se na půjčení toho šátku :wink:
29. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahojte.Tak se vam predstavime.Jmenuji se Veronika Ludrinska a mam chlapečka Alexe.Narodil se 3.2.2010 v 7:56,vaha 2990.Tatinek se na nas vykaslal tak valcime sami.Dotoho nas doma otravuje civavak jmenem Rocky :D Na to jakyma zdravotnima potizema sme se do ted probijeli a stale probijime,tak bych rekla ze to zatim tak tak zvladam.Proste musim.Fotecky tu zatim nemam protoze na netu surfuju pres mobil.Na pocitac neni jaksi cas :D A kdyz uz je,tak sem rada kdyz hodim kopyta nachvilku nahoru.a ty me pekne boli.Budu muset s tim asi k Dr.Ale jakmile se dostanu na PC tak to napravim :o)
29. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
loli, to je mi líto, že jste na to sami :frowning2: Ale bezva, že to tak zvládáte! :slight_smile: A co babičky nebo tak někdo? A zrovna dneska nám říkala Dr. na Rodince, že bolest nohou po porodu je celkem normál, prý trvá rok, než se tělo po těhu dá zase do normálu...ale radši si s tím zajdi, člověk nikdy neví....
29. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Jinak nas silenej pribeh najdete v kategorii Paragrafy s nazvem Svobodne,rozvedene maminy pomozme si,poradme si.... a bohuzel take v diskusi Syndrom nahleho umrtia
29. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Erinka83: Ja sem mela s tema nohama problemy i pred tehu.Hlavne s patama.Nevydrzim pomalu ani stat 5 minut ve fronte.No vydrzim,ale boli boli.A ted jak skacu okolo toho uprdanka tak je to katastrofa.Ale i tak chodime kazdej den ven :o) I kdyz s utrpenim.To stejne zada.Dr. me dokonce strasila operaci.Krcni pater v tahu a do toho asi i plotynky
29. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
A s mamkou sem nikdy nemela zadnej extra vztah.Ona by rada radila atd. ale ona spis stresuje,nervuje,pak se pohadame a je to nic moc.Ale jinak mi samozrejme s necim pomuze kdyz potrebuju.Ja se radsi poradim s kamoskama a pomoc vetsinou taky hledam u nich (chuderky,maji ze me asi radost :D ) Maminka otce Alexka nezije v CR
29. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jejda, no četla jsem si v těch jiných diskuzích, fakt síla :frowning2:
A to s tím prohýbáním máme taky, ale neuroložka nás cvičit nespolala, prá stačí nedávat na bříško a nosit v klubíčku :unamused: Tak na bříško už se přetáčí sama a je tam furt :grinning: Tak jen doufám, že se to fakt spraví....
29. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jinak spoustu fotecek mam na facebooku.Kdyby se chtel nekdo mrknout,neni problem
29. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
No jo,ale to se neda do toho klubicka.Snazim se ale vetsinou to dela uplne na silu,a ja mu nebudu tlacit krk a zada silou naopak.Jeste bych ho zlomila chudacka.Ma fakt silu :D
29. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
hm, tak to máte asi ještě horší, Baru se nechá v klubíčku chovat snadno....
29. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Tak jsem tě asi našla na FB... :slight_smile:
29. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
Malej je krásnej :slight_smile:
29. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
Ja se picnu.Dycky az docvakam ten roman na mobilu,tak mi to nejde odeslat a pisu znovu
29. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Ha,uz to de.Tak repete: Male se prohyba fakt hodne a krecovite.Chova se hrozne tezko.Kolikrat se bojim aby mi nespadl jak se prohne.Ani on se moc dlouho nevydrzi chovat.Jako by mu to nebylo pohodlny.Dekuji...Tva princezna je taky nadherna.Chci prcka nekde nafotit od profika tak musim pozjistovat :o)
29. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
loli a byla jsi s ním někde? Asi by vás poslali někde cvičit....
30. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
Jojo,Dr. mi napsala zadanku a po Velikonocich jdeme do rehab. centra a tam uvidime.
30. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
Hezké ráno holky :slight_smile:

Loli...vítám tě mezi náma...Alex je nááádherný miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak u nás hrůza...malej je plnej elánu a já umírám...nemůžu dýchat,kašlu jak tuberák...nos už necítím...jen aby to chudáček ode mě nechytl...sotva se z jedné nemoci vylízal :unamused:

Vypadá to na hezký den,tak ho asi strávíme venku...doma bych to s ním asi neustála...už ať je poledne a jdeme se natáhnout :wink:
30. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Holky jaky mate detsky Dr. a jak ste s nema spokojeny?Popr. o jake Dr. vite ze treba neni dobra z nejakeho duvodu?
30. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkné ránko přeji...

Luci, držím palce, aby bylo líp, třeba malé fakt nesedí to mlíčko a po té Bebě se to spraví. A třeba i ty čajíčky pomůžou... snad jo. Držte se.

Veru ahojky, přečetla jsem si Tvůj příběh, to je teda něco... jseš hrozně statečná a silná, klobouk dolů!!! S tím porodem, to jsi rodila ve Vyškově? Muselo to být hrozný, ale malej Ti určitě všechnu tu bolest vynahrazuje... S tím nedýcháním to muselo být taky děsný, brrr... běhá mi z toho mráz po zádech. Divný je ale, že na nic nepřišli, proč se to děje... pořád pípá ten monitor, nebo je to s tím dýcháním už lepší? A s tou rýmou taky? Píšeš, že pořád ublinkává... není to třeba tím, že hltá? A co na to dr? S tím prohýbáním je možná lepší zajít někam na rehabku, aby se na něj mrkli... držte se, věřím, že to není lehký, když jseš na to všechno sama, ale snad bude brzo líp!!!! Ještě, že existuje internet, že se člověk aspoň může trošku vypsat, co...
Na FB mrknu na fotečky, malej je určitě krásnej. :wink: A s těma nohama to je blbý, možná by i Tobě na rehabce pomohli a poradili.

Teri ahojky! Baru se pořád tolik prohýbá, nebo je to už lepší?

Leni, co Adámek a průjem, je to už lepší? SNad jo...

Marti, co nemoc, je to už lepší?

Veru, co u vás? Snad už byla noc trošlu lepší...

Jak jinak holky reagovaly dítka na změnu času? Lukin to má zatím podle sluníčka, čili podle toho zimního, ty dva dny teď šel spát přesně o tu hodinku později, čili vlastně normálně, jak byl zvyklej, v noci se budí přesně taky jak byl zvyklej, takže podle letního času vlastně o hodinu později a ráno taky vstává o hodinu později, takže podle sluníčka, jak byl zvyklej.
Uvidíme, jak to bude dál, ale byla bych radši, kdyby chodil spát dřív... třeba se to ještě upraví.

Páji, jak vám se daří?

Krásnej pohodovej den, dneska jedem na výlet do Brna, tak se těším. Páá!
30. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Aho Leni...ty toho vždycky napíšeš :slight_smile: Užij si výlet do Brna....a udělej si něčím pěkným radost :wink:

Změna času na nás moc nazapůsobila...unavení sme ve stejnou dobu čili kolem té půl 8 a vstáváme taky stejně mezi 5 - 6...změna žádná :wink:
30. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
Marti ahojky, tak snad Ti bude už líp, nemoce jsou blbý... snad to malej nedostane. Drž se!!!

Veru, to je fajn, že dr. už napsala žádanku, tak snad to po těch rehabkách bude lepší. A já mám dr. ve Slavkově a jsu s ní maximálně spokojená, je to dr. Flodrová. Jediná nevýhoda je, že má hodně pacientů, tak občas v čekárně čekáme třeba i půl hodiny, ale myslím že se vyplatí počkat, v ordinaci si naopak na každýho udělá čas, je to úplně v pohodě, žádnej spěch, vše si vyslechne, nestresuje, nespěchá... což mně hrozně vyhovuje, zklidní mě i mimčo... Není to u ní nikdy ve stresu. Kolikrát jsem v její ordinaci i kojila, abysme přišly na to, v čem je u našeho kojení problém a tom i hrozně pomohlo, že jsem viděla, že má zájem a že to naše kojení nezatracuje, že máme šanci... vždycky když k ní jdu tak mám pocit, že fakt dělá pro nás maximum. A nejsu sama, kdo to tak cítí, spousta maminek to cítí stejně. Uvažuješ o změně dr?

Jdu za malým, už pláče hlady, páá!
30. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Marti, no lepší to se mnou už asi nebude... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Babel01: Dekuji.Vy tu mate vsechny taky krasne fotecky a mrnousky :o)
30. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Lenajsek: Na nic nastesti neprisli.Z rymy uz se jakz takz dostal.To blinkani prestalo jak sem zacla davat Nutrilon AR proti ublinkavani a mame se jit radsi 1.4 prevazit.Ja mam Dr. Zemankovou tady ve Vyskove a popravde mi par veci vadi.Ale urcite nebudu prehlasovat az do Slavkova kdyz sem primo z Vyskova.Skoda ze je az tam.Ano rodila sem ve Vyskove.Monitor uz nastesti nepipa.Asi jen jednou,ale to se malej kroutil a na chvilku asi odchlipl monitor z plinky.Mam ten na plinku.Ale mam i Nanny.Tu ale zatim nepouzivam.Nejak divne snima a spousti plany poplachy.Presne jak rikas,jeste ze existuje ten internet :D
30. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
Holky kdo je a kdo neni primo z Vyskova?At mam trosku prehled :grinning:
30. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.